Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 15:03:22
2019-06-08 15:03:22
Malwina Wozniak WELA
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 15:00:19
2019-06-08 15:00:19
Wiktoria Szymkowicz LEON
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:08:17
2019-06-07 23:08:17
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
  • 1x 16R/C/C - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:47:01
2019-06-06 13:47:01
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:44:34
2019-06-06 13:44:34
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 2x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:09:44
2019-06-05 23:23:05
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:09:46
2019-06-05 23:21:47
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:09:49
2019-06-05 22:40:24
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:09:55
2019-06-05 22:24:05
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:09:59
2019-06-05 22:14:14
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:03
2019-06-05 22:13:33
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:10
2019-06-05 21:14:06
Weronika Cukla DOYALINE
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:16
2019-06-05 20:04:36
Julia Gałka MARCELINO
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:21
2019-06-05 20:03:50
Maja Banaś AMUA
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:28
2019-06-05 19:20:11
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:32
2019-06-05 18:50:00
Maja Girsa MATROS - P
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:10:37
2019-06-05 18:35:53
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:11:14
2019-06-05 16:09:13
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:11:20
2019-06-05 15:35:34
Błażej Such SINGLE
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:28:02
2019-06-05 15:32:51
Tomasz Gałczyński C-SILESIA Z
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:11:47
2019-06-05 13:49:16
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:11:51
2019-06-05 12:43:41
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:11:58
2019-06-05 12:31:36
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:06
2019-06-05 12:30:58
Roksana Konieczna WEKTOR K
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:28:07
2019-06-05 11:39:22
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:28:22
2019-06-05 11:02:05
Sandra Pawlak ABAJOU
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:21
2019-06-04 23:16:33
Anastasia Abramenko LOTKA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:27
2019-06-04 23:14:28
Anastasia Abramenko DEKLARACJA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:35
2019-06-04 23:12:59
Anna Szymanek KATI-P
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:50
2019-06-04 22:54:23
Joanna Zawadka BODER
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:12:55
2019-06-04 22:52:37
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:13:00
2019-06-04 22:29:51
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:13:04
2019-06-04 22:29:06
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:28:14
2019-06-04 22:13:18
Kaja Nowak P-GINEWRA
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:15:06
2019-06-04 21:59:55
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:15:10
2019-06-04 21:59:16
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:15:14
2019-06-04 21:07:56
Bartłomiej Jędrzejczyk PAŁASZ
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:07:03
2019-06-04 21:06:27
Meri Papidze MIRON
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:07:02
2019-06-04 21:01:19
Karolina Smolis MIRON
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:02:48
2019-06-04 20:00:02
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:18
2019-06-04 19:22:11
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:02:39
2019-06-04 17:27:44
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:25
2019-06-04 16:26:25
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:29
2019-06-04 16:25:07
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:33
2019-06-04 10:51:35
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:37
2019-06-04 10:14:23
Wiktoria Karyś CARRETINA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:43
2019-06-04 09:51:25
Wisława Wanat THORGAL
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:02:33
2019-06-04 09:51:07
Marta Wylęga AURA-M
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:02:30
2019-06-04 09:49:48
Patrycja Trzeciak PALMERINA-P
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:02:28
2019-06-04 09:48:04
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:59:59
2019-06-04 09:24:15
Ada Starke MAJKA
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:15:20
2019-06-04 09:22:56
Joanna Dzikowska SUNSHINE
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:46:37
2019-06-03 23:48:05
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 14:20:15
2019-06-03 23:04:03
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:49:33
2019-06-03 22:52:27
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:51:31
2019-06-03 22:37:37
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:53:42
2019-06-03 22:31:24
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:57:03
2019-06-03 22:23:43
Tomasz Gałczyński SZALONY CHE
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:56:56
2019-06-03 22:22:21
Tomasz Gałczyński NIKOZJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
  • 1x 16R/C/C - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:17:20
2019-06-03 19:40:27
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 8R/C/C - dwufazowy art. 274 pkt.5.3 - O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:17:24
2019-06-03 19:38:45
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:16:03
2019-06-03 19:13:25
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:16:12
2019-06-03 15:45:02
Sandra Fiałkowska ROBERTO R
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:16:20
2019-06-03 15:01:27
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:16:28
2019-06-03 14:43:36
Aleksandra Begej METEOR
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:20:02
2019-06-03 06:16:49
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:20:08
2019-06-03 01:40:40
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:20:13
2019-06-03 01:35:28
Agata Ściegienko TERCJA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:57:23
2019-06-03 01:31:08
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 2x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:57:28
2019-06-03 01:27:05
Ewa Milian POKERLONE
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:57:21
2019-06-03 01:24:28
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:56:50
2019-06-03 01:22:11
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:45:54
2019-06-03 01:18:14
Sara Bętkowska KING
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 00:57:30
2019-06-03 01:02:25
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:01:12
2019-06-02 18:34:55
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:02:00
2019-06-02 16:26:46
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 8R/C/C - dwufazowy art. 274 pkt.5.3 - O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:04:35
2019-06-02 09:13:50
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:51:54
2019-06-01 21:46:13
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:51:58
2019-06-01 16:24:21
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:12
2019-06-01 13:50:31
Zofia Głośnicka GWENN
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:52:09
2019-06-01 13:41:31
Marcela Baczyńska SAKAR
  • 2x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:04:52
2019-06-01 09:36:01
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:52:22
2019-06-01 00:39:51
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 21:23:48
2019-05-31 13:52:35
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:52:32
2019-05-31 09:02:29
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:52:40
2019-05-31 00:45:20
Maja Protasiewicz DIANA
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:17
2019-05-30 20:08:49
Sylwia Smolis AWATARA
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:20
2019-05-30 11:51:00
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:23
2019-05-30 11:49:59
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:26
2019-05-30 11:23:45
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:36
2019-05-29 22:56:35
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:40
2019-05-29 20:19:33
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:44
2019-05-29 18:43:06
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:06
2019-05-29 15:24:34
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:56
2019-05-29 15:19:59
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 22:45:58
2019-05-29 15:08:30
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:59:38
2019-05-29 15:06:11
Justyna Kurek PAVAROTTI
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:59:40
2019-05-29 15:04:45
Justyna Kurek MAVERICK
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:38
2019-05-29 10:33:53
Malwina Wozniak LEON
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:50
2019-05-29 10:30:21
Marta Szymkowicz DONATELLA Q
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:46
2019-05-29 10:28:09
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 2x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:34
2019-05-29 10:27:21
Nikola Żylak MONZA
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
  • 2x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:17
2019-05-29 10:22:56
Antonina Jakóbczak WELA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 65 cm ) - dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:23:34
2019-05-28 18:51:14
Kaja Sokołowska MAKUMBA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:45:44
2019-05-28 17:08:38
Maria Bzdek ATHLETICO AART DZ
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:23:18
2019-05-28 16:57:14
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 10T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm ) - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 02:17:31
2019-05-28 16:15:29
Aleksandra Regec BOY SETBACK
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:00:20
2019-05-28 16:13:36
Aleksandra Kapera BAGATELA
  • 1x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:22:28
2019-05-28 13:05:53
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:59:30
2019-05-28 12:52:21
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:59:27
2019-05-28 12:49:53
Zuzanna Siwek GAL
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:21:00
2019-05-28 09:12:56
Karolina Szut EWEREST N
  • 1x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13R/L/L- LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:19:31
2019-05-27 10:21:04
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 3R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:19:14
2019-05-27 09:09:38
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:17:34
2019-05-27 08:57:17
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 5R/L-1/L-1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 12R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:16:29
2019-05-26 22:02:45
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:16:07
2019-05-26 20:47:40
Magdalena Filiks TAJGA
  • 2x 11R/LL/LL- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 21:58:14
2019-05-26 12:51:30
Dominika Zając TAJGA
  • 2x 2T/Mini LL/Mini LL-(wys. przezkód do 75 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 00:52:34
2019-05-25 22:53:43
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 2x 4R/L/L- dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 00:52:37
2019-05-25 22:53:03
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 8R/C/C - dwufazowy art. 274 pkt.5.3 - O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 00:52:41
2019-05-25 08:32:40
Julia Szut CORLANDO
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 23:08:27
2019-05-24 22:11:35
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 6R/P/P - zwykły art. 238.2.1 - O Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7R/N/N - dwufazowy art. 274 pkt.5.3
  • 1x 14R/P/P - dokładności z rozgrywką at. 238.1.2 - O MEMORIAŁ DEJA
  • 1x 15R/N/N - zwykły art. 238 pkt 2.1. - O Pchar Firmy Vital Horse
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
brak
2. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
6127/19
3. Antoniak Zuzanna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
4. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
5. Baczyńska Marcela BPK
brak
6. Banaś Maja St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
2001 (J.)
O034939
7. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
8. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2002 (J.)
brak
9. Begej Aleksandra bpk
S
brak
10. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
11. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
12. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
13. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
14. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
15. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
16. Bzdek Maria niezrzeszony
2002 (J.)
O055098
17. Cukla Weronika Stowarzyszenie Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
2004 (JM.)
brak
18. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
19. Dutka - Horoszko Julia Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O006728
20. Dzikowska Joanna AKU Thomson
S
brak
21. Fiałkowska Sandra brak
2004 (JM.)
O047769
22. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
23. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
24. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
35521/18
25. Gałuszka Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O038080
26. Gaworczak Laura Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
brak
27. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
28. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
29. Głośnicka Zofia BPK
2008 (Mł.)
brak
30. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
31. Jakóbczak Antonina BPK
2010 (Mł.)
brak
32. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
O000219
33. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga
S
O034007
34. Kapera Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
2006 (JM.)
O047290
35. Karyś Wiktoria bpk
1999 (MJ.)
brak
36. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
37. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
38. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
39. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
40. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
S
O031190
41. Konieczna Emilia BPK
2001 (J.)
O023616
42. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
43. Kosakiewicz Oliwia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
O054453
44. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
45. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
46. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
47. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
48. Kulejewska Sandy Klub Jeździecki Picador
S
O021864
49. Kurek Justyna bpk
S
brak
50. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
51. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
52. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
53. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
O046434
54. Maćkowiak Paulina
55. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
10171641
56. Maziarz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O012995
57. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
58. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
59. Natkaniec Martyna Brak
2005 (JM.)
6582/19
60. Nowak Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O049264
61. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
62. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
63. Papidze Meri Brak
2002 (J.)
brak
64. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
65. Pawlak Sandra BPK
S
O034337
66. Poprawska Aleksandra BPK
2001 (J.)
O046435
67. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (JM.)
O042797
68. Regec Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
S
O021860
69. Rymaszewska Marta Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
2002 (J.)
O052093
70. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
71. Skąpska Aleksandra Klub Jeździecki Picador
2000 (MJ.)
O036344
72. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
73. Smolis Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
74. Smolis Sylwia Brak
2007 (JM.)
Brak
75. Sokołowska Kaja Brak
2004 (JM.)
Brak
76. Stańczak Sandra KJ Pobet
S
O033680
77. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
78. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
79. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
80. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
81. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
82. Such Błażej bpk
S
O013758
83. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
84. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
85. Szymanek Anna brak
S
brak
86. Szymkowicz Marta bpk
2008 (Mł.)
bpk
87. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
88. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
89. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
90. Trzeciak Patrycja Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
1998 (MJ.)
O034453
91. Wanat Wisława bpk
2006 (JM.)
brak
92. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
93. Wozniak Malwin bpk
2009 (Mł.)
brak
94. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
95. Zając Dominika Brak
S
Brak
96. Żak Weronika BPK
2000 (MJ.)
O055389
97. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
98. Zawadka Joanna KJ Picador Wrocław
2004 (JM.)
O034429
99. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
100. Żylak Nikola bpk
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

ABAJOU SP POL 2009 Klacz siwa/177 F: Bajou Du Rouet
M: Alia Res
O: Daria Szczęsna
B: Jacek Krzysiak
K027473 616009580807909
2.

59

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
3.

104

AMUA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Alvarez 17 /
M: Nila / nn
O: Monika Cymanek
B: Monika Cymanek
K023467 616009670053911
4.

51

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
O: Karolina Adamska
B: -
K024499 -
5.

30

ATHLETICO AART DZ KWPN POL 2005 Wałach gniada/174 F: Cantos
M: Ramanja
O: Małgorzata Jabłońska
B: -
brak 528003
6.

90

AURA-M SP ALB 2014 Klacz gniada/170 F: Liberatto P
M: Astra
O: Wylęga Łukasz
B: Matras Adam
Brak 616009690062814
7.

32

AWATARA NN POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: NN
brak
8.

60

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic
M: Carien
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W Weernink
3989/19 528003201101176
9.

28

BAGATELA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Pierwszy
M: Bandola
O: Aleksander Dubielewicz
B: .
K015423
10.

12

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
O: Anna Kownacka Lektorka
B: SK Pępowo
K026651 616007610062414
11.

112

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
12.

120

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
13.

119

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
14.

62

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
15.

8

BOY SETBACK SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Dubielewicz
B: ...
K023568 616999670110611
16.

110

C-SILESIA Z Z POL 2015 Klacz siwa/168 F: Chelsini Z
M: Keyra
O: Kj osadkowski
B: Kj osadkowski
Brak .
17.

55

CANDY LADY Oldenburg POL 2012 Klacz siwa/165 F: Cantoblanco
M: Luisa
O: Krzysztof Antoniak
B: Christiane Hoffmann
K022138
18.

42

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
19.

88

CARRETINA SP POL 2011 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
O: wiktoria karyś
B: marek płóciniak
brak 616999670124111
20.

15

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
21.

105

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
22.

82

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
23.

130

Cookie F:
M:
O:
B:
24.

17

CORLANDO SP POL 2011 Wałach biała/. F: Falbrus
M: .
O: .
B: .
K025598 616009640040811
25.

27

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
26.

124

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098
27.

50

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190
28.

16

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
29.

99

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
O: Andrzej Kisilewicz
B: Zangersheide (Belgia)
brak brak
30.

77

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti
M: Anja
O: Aleksandra Poprawska
B: R.Bouwkamp
K027947 brak
31.

23

DE NIRO SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio
M: Dirty Dancing
O: Wiktoria Gałuszka
B: Czekaj Agnieszka
K027897 616009690037415
32.

117

DEKLARACJA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2014 Klacz kara/160 F: Etos
M: Dekalina
O: Wiesław Kaczmarek
B: SK Liski
brak 616007600218914
33.

56

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
O: Marcin Protasiewicz
B: Marcin Protasiewicz
K027080 0065902721
34.

14

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190612
35.

46

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
36.

47

DOT Q WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Donatella Q /
O: Aetta Kucharska
B: Agroterra Sp. z o. o.
brak
37.

102

DOYALINE KWPN POL 2008 Klacz gniada/164 F: Kentucky
M: Loyaline
O: Janusz Cymanek
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.U.
brak 528003000814057
38.

38

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
39.

66

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron
M: Fantazja
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
40.

113

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
41.

29

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
K025011 POL 007 60 03257 07
42.

24

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
43.

26

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
O: Zbigniew Siwek
B: Diter Staniek
K024163 616009540098610
44.

20

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
45.

25

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
O: ZBIGNIEW SIWEK
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
K027861 616009510445610
46.

70

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
47.

21

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date
M: New Million
O: Aleksandra Skąpska
B: J. Holterman
K026756 528003201104608
48.

22

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
49.

52

GWENN Irish Cob POL 2014 Klacz srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Dominika Zając
B: Special Horse
brak 528023201821068
50.

85

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
51.

41

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
52.

122

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
53.

86

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam De Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
54.

118

KATI-P SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Corleone Z
M: Kati
O: Ewa Hoffmann
B: Bogdan Parkitny
brak POL009670042007
55.

72

KING Westfalska POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus
M: Paloma
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
K027526 DE441410523013
56.

84

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
57.

98

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
O: Paulina Grocka
B:
K019982 POL009611001500
58.

45

LEON KUC POL 203 Wałach srokata/kuc:123 F: nn
M: nn
O: Anetta Kucharska
B: brak
brak brak
59.

115

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
60.

116

LOTKA Wlkp/ Poch. Trakeńskiego POL 2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 616007600230113
61.

78

LUCKY Wielkopolski POL 2015 Wałach gniada/165 F: kalmet
M: -
O: Tomasz bartoszek
B: -
brak 616007610028415
62.

101

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
63.

31

MAKUMBA Typ Kuc POL 2003 Klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Sokołowski Krzysztof
B: NN
Brak 999 61 11182 03
64.

121

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Katanga / Trawers
M: Mała Era / Eurol
O: Stajnia Ardena
B: -
K026777 616009520014510
65.

68

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
66.

103

MARCELINO Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:130 F: Glantir Macaulay
M: Widukind Ocarina
O: Silesia Invest
B: Frank Krahm
brak DE434340038207
67.

106

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
68.

44

MAVERICK SP POL 2014 Wałach kara F: Kiljan 38 /
M: MIrabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
69.

11

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
70.

63

METEOR SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Fantazjer
M: Malwina
O: Mazur Jarosław
B: Mazur Jarosław
brak 616009670102015
71.

94

MIRON Koń Małopolski POL 2014 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet Wojtacha
B: Legierski Zdzisław
brak
72.

37

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
O: Sandy Kulejewska
B: Marta Heblik
K020138 616999540056010
73.

48

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K022015
74.

108

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
K027105
75.

79

NADIR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Colox Cup
M: Newada
O: Marta Gaworczak
B: Piotr Kozłowski
3536/19 61600760055513
76.

57

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
K017966
77.

127

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
78.

81

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz kara/170 F: Clear to jump
M: Nitoloma
O: Skiba
B: Widzów
. .
79.

74

NOCNA DAMA SP POL 19.01.2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S
M: Nicole
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orliński
K018245 POL009520044606
80.

34

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort
M: Delise
O: Żaneta Jerzyk
B: Zaneta Jerzyk
K026912
81.

9

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
82.

123

P-GINEWRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Pokusa
O: Gomułkiewicz Marian
B: Gomułkiewicz Marian
brak POL 009 67 01291 05
83.

92

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
84.

91

PALMERINA-P SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Coriano's Ass
M: Pa Lady P
O: Patrycja Trzeciak
B: Witold Polowczyk
Brak 616009610008614
85.

126

PAŁASZ WLKP POL 2014 Wałach gniada/160 cm F: Cyprys
M: Panda
O: -
B: -
K027712 616007681039414
86.

83

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
87.

43

PAVAROTTI Czeski Goracokrwisty CZE 2007 Wałach gniada F: Lordano
M: Pamina
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012091
88.

71

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
89.

69

POKERLONE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/166 F: Skyflight
M: Paloma
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
brak DE455-8703148-12
90.

54

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lahnstein
M: Persephone
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K026519 DE 455-8784020-14
91.

61

ROBERTO R Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166CM F: Lumpi
M: Rupia R
O: Ola Wilkowska
B: Hałabuda Romuald
K012446 POL009 54 00784 05
92.

87

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/162 F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
O: Wiktoria Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
93.

40

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
94.

65

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
95.

53

SAKAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Bujak
M: Szumka
O: Dominika Zając
B: Tomasz Szymański
brak POL 007 61 00178 07
96.

73

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
97.

76

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 cm F: Bard
M: Shanti Kin
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegiełka
K020673 616009610115109
98.

10

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
K025003 616007682004812
99.

107

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
100.

109

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
101.

111

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: San
M: Satena
O: Leszek Hałka
B: Imiełowski Cezary
K023009
102.

13

SUNSHINE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Lou Reed
M: Samanta
O: Andrzej Horoszko
B: Patrycja Dobrowolska
brak
103.

80

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L
M: Szalona Queen
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
Brak .
104.

18

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/163 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: Malcharek Piotr
brak 616 009 59 00856 14
105.

19

TAJGA SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: -
K027078 -
106.

89

THORGAL SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Tara
O: Jarosław Mazur
B: Mroczkowska Agnieszka
K025025 616009670098211
107.

100

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
108.

125

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
109.

33

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
110.

35

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
111.

58

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
112.

114

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: Marek Kubacki
K014714 POL009611093904
113.

49

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
O: Anetta Kucharska
B: Marzena Skrzypczak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Milena bpk
350
SUM:
350.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
1050
200
SUM:
1250.00
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
150
SUM:
150.00
Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
400
SUM:
400.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
50
SUM:
50.00
Kurek Justyna bpk
150
SUM:
150.00
Malińska Oliwia -
100
SUM:
100.00
Stańczak Sandra KJ Pobet
100
SUM:
100.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
150
150
200
50
100
SUM:
650.00
Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
50
SUM:
50.00
Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
LOTKA (116)
2019-06-08
10
2019-06-08
7
2019-06-09
5
2019-06-09
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2019-06-08
1
2019-06-08
16
2019-06-09
17
2019-06-09
24
Antoniak Zuzanna
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-06-09
10
2019-06-09
12
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (10)
2019-06-08
11
2019-06-08
15
Baczyńska Marcela
BPK
SAKAR (53)
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Banaś Maja
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
AMUA (104)
2019-06-08
1
2019-06-08
16
Barczyk Milena
bpk
2019-06-09
1
2019-06-09
3
350
Bartoszek Karolina
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
LUCKY (78)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Begej Aleksandra
bpk
METEOR (63)
2019-06-08
15
2019-06-08
10
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-06-08
1
2019-06-09
4
2019-06-09
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-06-08
1
KING (72)
2019-06-08
6
2019-06-08
28
2019-06-09
11
2019-06-09
18
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-06-09
1
2019-06-09
18
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-06-08
5
2019-06-08
11
2019-06-09
17
2019-06-09
10
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (98)
2019-06-08
1
2019-06-08
9
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
CRISTAL B (124)
2019-06-08
13
2019-06-08
4
Bzdek Maria
niezrzeszony
2019-06-09
27
2019-06-09
Cukla Weronika
Stowarzyszenie Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
DOYALINE (102)
2019-06-08
16
2019-06-08
1
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2019-06-08
1
2019-06-08
13
Dutka - Horoszko Julia
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
2019-06-09
1
2019-06-09
1
2019-06-09
24
Dzikowska Joanna
AKU Thomson
2019-06-09
14
2019-06-09
2019-06-09
18
Fiałkowska Sandra
brak
2019-06-09
24
2019-06-09
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
TAJGA (19)
2019-06-09
24
2019-06-09
1
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-09
1
1050
NIKOZJA (81)
2019-06-09
2
2019-06-09
1
200
2019-06-09
17
2019-06-09
Gałka Julia
KJ Arkadia
MARCELINO (103)
2019-06-08
1
2019-06-08
10
Gałuszka Wiktoria
bpk
DE NIRO (23)
2019-06-08
16
2019-06-08
1
ROSA (87)
2019-06-08
7
2019-06-08
Gaworczak Laura
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (79)
2019-06-08
25
2019-06-08
1
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (40)
2019-06-08
1
2019-06-08
15
2019-06-09
2019-06-09
4
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2019-06-08
1
2019-06-08
15
Głośnicka Zofia
BPK
GWENN (52)
2019-06-08
7
2019-06-09
13
Hałka Oliwia
KS Arkadia Wielka Lipa
STRZAŁKA (111)
2019-06-08
28
2019-06-08
16
2019-06-09
32
2019-06-09
1
Jakóbczak Antonina
BPK
WELA (49)
2019-06-08
7
2019-06-08
7
2019-06-09
9
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
PAŁASZ (126)
2019-06-08
11
2019-06-08
Jerzyk Żaneta
LKJ Ostroga
TOPAZ (33)
2019-06-09
10
2019-06-09
1
2019-06-09
10
Kapera Aleksandra
Klub Jeździecki Amazonka
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Karyś Wiktoria
bpk
2019-06-09
11
2019-06-09
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador
2019-06-08
4
2019-06-08
14
Klinikowska Justyna
St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
NICPOŃ (57)
2019-06-08
2
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
3
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2019-06-09
10
2019-06-09
2
150
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (127)
2019-06-08
1
2019-06-08
2019-06-09
1
2019-06-09
16
2019-06-08
Komperda Renata
Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
FRAKTAL (20)
2019-06-09
2
400
2019-06-09
7
Konieczna Emilia
BPK
PRADA (54)
2019-06-09
2019-06-09
Konieczna Roksana
KJ Bachmat Pruszowice
WEKTOR K (114)
2019-06-08
3
2019-06-08
Kosakiewicz Oliwia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2019-06-08
2019-06-08
13
Kościelniak Karolina
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
17
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2019-06-08
3
50
2019-06-08
9
2019-06-08
5
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (70)
2019-06-08
5
2019-06-08
30
2019-06-09
2
2019-06-09
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-06-08
12
2019-06-09
18
2019-06-08
7
2019-06-09
4
Kulejewska Sandy
Klub Jeździecki Picador
MONSUN (37)
2019-06-08
25
2019-06-08
6
2019-06-09
14
2019-06-09
32
Kurek Justyna
bpk
2019-06-08
2
2019-06-08
1
150
2019-06-09
8
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-06-09
3
2019-06-09
2
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (50)
2019-06-08
21
2019-06-08
1
2019-06-09
28
2019-06-09
30
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2019-06-08
7
2019-06-09
8
2019-06-08
11
2019-06-09
5
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (29)
2019-06-09
9
2019-06-09
30
Maćkowiak Paulina
Cookie (130)
2019-06-09
12
2019-06-09
Malińska Oliwia
-
2019-06-08
2
100
Maziarz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-08
26
2019-06-08
13
2019-06-09
1
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria
2019-06-08
14
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
2019-06-09
Nagrodzka Kalina
LKJ Platan Wrocław
KALINKA (122)
2019-06-09
13
2019-06-09
1
Natkaniec Martyna
Brak
2019-06-09
8
2019-06-09
13
2019-06-09
1
Nowak Kaja
KJ Picador
P-GINEWRA (123)
2019-06-09
7
2019-06-09
Nowowiejska Julia
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (38)
2019-06-08
15
2019-06-08
10
2019-06-09
1
2019-06-09
17
Oleś Magdalena
KJ Picador
2019-06-09
36
2019-06-09
19
Papidze Meri
Brak
MIRON (94)
2019-06-09
32
2019-06-09
32
Pawelska Agnieszka
Klub Jeździecki Amazonka
2019-06-08
27
2019-06-08
10
2019-06-09
1
2019-06-09
17
Pawlak Sandra
BPK
ABAJOU (95)
2019-06-08
2019-06-08
1
2019-06-09
34
2019-06-09
1
Poprawska Aleksandra
BPK
DAYTONA (77)
2019-06-08
31
2019-06-08
16
2019-06-09
1
2019-06-09
18
Protasiewicz Maja
Klub Jeździecki Victor
DIANA (56)
2019-06-08
4
2019-06-08
16
2019-06-08
16
2019-06-09
13
2019-06-09
18
2019-06-09
1
Regec Aleksandra
Klub Jeździecki Amazonka
2019-06-09
7
Rymaszewska Marta
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
SHIRI (76)
2019-06-09
18
2019-06-09
24
Siwek Zuzanna
NIEZRZESZONY
GAL (25)
2019-06-08
15
2019-06-08
25
2019-06-09
27
2019-06-09
24
2019-06-08
13
2019-06-08
10
2019-06-09
28
2019-06-09
1
Skąpska Aleksandra
Klub Jeździecki Picador
GROGORY (21)
2019-06-08
14
2019-06-08
8
2019-06-09
10
2019-06-09
6
Skuza Julia
bpk
2019-06-09
31
2019-06-09
27
Smolis Karolina
Brak
MIRON (94)
2019-06-08
8
2019-06-08
Smolis Sylwia
Brak
AWATARA (32)
2019-06-08
3
2019-06-08
2019-06-09
4
2019-06-09
Sokołowska Kaja
Brak
MAKUMBA (31)
2019-06-08
Stańczak Sandra
KJ Pobet
LUNA (101)
2019-06-08
2
100
2019-06-08
10
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
2019-06-08
5
2019-06-08
9
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (41)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2019-06-08
15
2019-06-08
21
2019-06-09
17
2019-06-09
1
TYTAN-P (35)
2019-06-08
10
2019-06-08
15
2019-06-09
14
2019-06-09
14
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (107)
2019-06-08
1
2019-06-08
15
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (92)
2019-06-09
1
2019-06-09
6
Such Błażej
bpk
SINGLE (109)
2019-06-08
10
2019-06-09
9
2019-06-08
6
2019-06-09
11
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2019-06-08
8
2019-06-08
6
2019-06-09
13
Szut Karolina
KJ Picador Dziuplina
2019-06-08
14
2019-06-08
21
2019-06-09
17
2019-06-09
34
Szymanek Anna
brak
KATI-P (118)
2019-06-08
16
2019-06-08
1
2019-06-09
29
2019-06-09
16
Szymkowicz Marta
bpk
2019-06-08
10
2019-06-08
2019-06-09
6
2019-06-09
Szymkowicz Wiktoria
bpk
LEON (45)
2019-06-09
1