Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:09:03
2019-07-25 23:54:22
Oliwia Rusak ESKALACJA
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:09:01
2019-07-25 23:53:38
Beata Zientala Janowicz ESKALACJA
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:08:59
2019-07-25 23:22:37
Wiktoria Tobys LUCJAN
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:08:58
2019-07-25 23:21:41
Laura Białasik DESPERADOS
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:08:56
2019-07-25 23:20:48
Wiktoria Tobys DESPERADOS
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:28:20
2019-07-25 20:29:44
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:28:23
2019-07-25 16:22:50
Katarzyna Jędrowska CZARNY KOŃ
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:28:27
2019-07-25 15:15:15
Kaja Jeryś RIVIERA
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 23:08:55
2019-07-25 15:13:54
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:15
2019-07-24 20:57:40
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:19
2019-07-24 07:44:12
Marcelina Nowak ZEFIRA
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:23
2019-07-23 21:38:18
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:27
2019-07-23 17:27:52
Judyta Perek IMBIR
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 2x 3R/L/L - licencyjny
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:29
2019-07-23 17:26:39
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:37
2019-07-23 15:04:03
Natalia Olech LAJOLIE 5
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 12:56:41
2019-07-23 15:01:37
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:35
2019-07-23 13:40:23
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:37
2019-07-23 09:35:06
Gabriela Woźniczka KAMFORA
  • 2x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:38
2019-07-23 09:33:25
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:42
2019-07-23 06:59:54
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:44
2019-07-23 06:58:49
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 13:41:46
2019-07-23 06:58:01
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:28
2019-07-22 20:13:21
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:27
2019-07-22 20:12:44
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:26
2019-07-22 11:22:58
Natalia Siwiec EMET
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:25
2019-07-21 17:33:01
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:24
2019-07-21 17:32:30
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 06:27:23
2019-07-21 12:33:32
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:12:45
2019-07-12 00:37:03
Marta Olejnik MONTE
  • 2x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:12:49
2019-07-11 21:29:35
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 - MEMORIAŁ TADEUSZA ŚLOZOWSKIEGO
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:12:53
2019-07-11 21:29:01
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Białasik Laura Stajnia marzeń
2007 (JM.)
brak
2. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
3. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
4. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
5. Jędrowska Katarzyna Rancho Amanda-Stajnia Kliszcz
2000 (MJ.)
brak
6. Jeryś Kaja AgroGaryna Katarzyna Wawrzyniak
2003 (J.)
Brak
7. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
8. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
9. Koziczak Emilia
10. Koziczak Emilia
11. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
12. Macioszyk Weronika
13. Nowak Marcelina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (JM.)
Brak
14. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
15. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
16. Polańska Anna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
17. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
O055873
18. Rusak Oliwia AgroGaryna Katarzyna Wawrzyniak
2002 (J.)
Brak
19. Siwiec Natalia -
S
38153/19
-
20. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O037718
21. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
22. Woźniczka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
23. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
24. Zientala Janowicz Beata Agro Garyna Katarzyna Wawrzyniak
S
Brak
25. Ziółek Tomasz
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
2.

9

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
3.

33

C'est La Vie F:
M:
O:
B:
4.

18

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
5.

6

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
6.

24

CZARNY KOŃ XX POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Duke Valentino /
M: Czarna Rzeka /
O: Tomasz Kliszcz
B: Klucz Ziemski RWV
brak
7.

27

DESPERADOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:136 F: Moheba Zirkon / Halim Al Kadir
M: Dixi / nn
O: Anna Tobys
B: Adrianna Świdry
K020992 616013681018402
8.

8

EMET Wielkopolska POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Siquest
M: Eska
O: Łukasz Szczepaniak
B: Julita Figler
brak 616007610146514
9.

7

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
10.

29

ESKALACJA Małopolska POL 20.05.2009 Klacz skarogniada/165 F: Banknot
M: Etiopia
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Wawrzyniak
Brak 006 58 01868 09
11.

20

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
12.

30

Fryderyk F:
M:
O:
B:
13.

19

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
14.

12

KAMFORA NN POL nn Klacz kara/mk:nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
15.

10

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
16.

14

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
17.

28

LUCJAN Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
O: Anna Tobys
B: Anna Tobys
brak 616 999 68 20041 11
18.

16

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
19.

4

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
20.

13

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada/XX F: Canadian Winter
M: Niniwa
O: Włodzimierz Chmielnik
B: XX
K026326 POL040000003100
21.

11

NORTA SP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Salamon
M: Nora
O: W. Chmielnik
B: SK Nowielice
K028082 Brak
22.

31

Pindzia F:
M:
O:
B:
23.

32

Pindzia F:
M:
O:
B:
24.

26

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
25.

25

RIVIERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.05.2001 Klacz gniada/175 F: Courage
M: Rota
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Janowski Marian
Brak POL 00961 10325 01
26.

23

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
27.

3

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
28.

17

ZEFIRA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:142 F: Ricky
M: Zuzia
O: Michał Nowak
B: Andrzej Cichosz
12801 POL013610023105
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białasik Laura
Stajnia marzeń
2019-07-28
3
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NORTA (11)
2019-07-28
7
2019-07-28
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-07-28
6
2019-07-28
5
LA CASA (10)
2019-07-28
2
2019-07-28
3
Gniadek Oliwia
bpk
2019-07-28
8
2019-07-28
4
Jędrowska Katarzyna
Rancho Amanda-Stajnia Kliszcz
2019-07-28
2
2019-07-28
12
Jeryś Kaja
AgroGaryna Katarzyna Wawrzyniak
RIVIERA (25)
2019-07-28
3
2019-07-28
9
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
2019-07-28
3
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2019-07-28
3
2019-07-28
6
2019-07-28
1
Koziczak Emilia
2019-07-28
Koziczak Emilia
Pindzia (32)
2019-07-28
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-28
1
2019-07-28
7
2019-07-28
1
2019-07-28
7
Macioszyk Weronika
Pindzia (31)
2019-07-28
7
Nowak Marcelina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
ZEFIRA (17)
2019-07-28
7
2019-07-28
8
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-07-28
4
2019-07-28
5
Perek Judyta
Posadowskie TJ
IMBIR (19)
2019-07-28
2
2019-07-28
2019-07-28
FIDŻI (20)
2019-07-28
3
2019-07-28
4
Polańska Anna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-07-28
4
2019-07-28
2
2019-07-28
5
2019-07-28
10
Przewoźna Aleksandra
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
NOBLOSZ (13)
2019-07-28
5
2019-07-28
2019-07-28
Rusak Oliwia
AgroGaryna Katarzyna Wawrzyniak
2019-07-28
6
Siwiec Natalia
-
EMET (8)
2019-07-28
6
2019-07-28
1
Tobys Wiktoria
KJ Lansada Milsko
2019-07-28
1
LUCJAN (28)
2019-07-28
2019-07-28
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (26)
2019-07-28
10
2019-07-28
11
Woźniczka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
KAMFORA (12)
2019-07-28
5
2019-07-28
1
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (23)
2019-07-28
6
2019-07-28
9
Zientala Janowicz Beata
Agro Garyna Katarzyna Wawrzyniak
2019-07-28
8
Ziółek Tomasz
2019-07-28

Number of Riders: 25

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Jeziorki Osieczna
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-2011-03, Klub Jeździecki Jeziorki Osieczna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl