Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 10:00:06
2019-08-21 23:54:22
Judyta Koczorowska FORTUNA
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:52
2019-08-21 23:53:51
Bogusz Dąbrowski NERGAL
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:22
2019-08-21 23:40:04
Judyta Koczorowska MEREDITH
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:06
2019-08-21 23:39:26
Bogusz Dąbrowski IROKEZ D
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:58:38
2019-08-21 23:05:05
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:58:19
2019-08-21 22:13:44
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:57:57
2019-08-21 21:47:53
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:56:45
2019-08-21 21:47:51
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:56:17
2019-08-21 21:46:43
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:56
2019-08-21 21:45:00
Jan Nieścior-Kreische PUENTA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:37
2019-08-21 21:42:39
Jan Nieścior-Kreische QUINT
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:29
2019-08-21 21:41:28
Jan Nieścior-Kreische KOSOW PETERSBURG
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:39:05
2019-08-21 21:31:16
Natalia Olejarz JASKÓŁKA
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:38:40
2019-08-21 20:51:49
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 2x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:37:52
2019-08-21 19:30:30
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:37:19
2019-08-21 17:57:42
Wiktoria Łozowska PAGANINI
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:40
2019-08-21 17:56:53
Patryk Rucinski LIBERTINO
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:29
2019-08-21 17:54:03
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:03
2019-08-21 17:47:52
Julia Ciołek INDI
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 14:20:59
2019-08-21 13:14:17
Tomasz Gogołek CZINGIS CHAN
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:23
2019-08-21 12:14:03
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:26
2019-08-21 12:13:53
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:28
2019-08-21 12:12:27
Julia Siejak MALAGA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:00:41
2019-08-21 11:42:45
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:34
2019-08-21 10:17:26
Adam Hybiak POLUBNA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:40
2019-08-21 10:15:56
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:47
2019-08-21 10:14:57
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:53
2019-08-21 10:14:06
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:59
2019-08-21 10:10:32
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:04
2019-08-21 10:09:18
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:08
2019-08-21 10:08:50
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:14
2019-08-21 10:05:28
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:19
2019-08-21 10:04:57
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:24
2019-08-21 09:20:58
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:32
2019-08-21 09:02:20
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:37
2019-08-21 09:01:40
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:57:41
2019-08-21 08:49:52
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:34:58
2019-08-21 08:24:13
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:35:02
2019-08-21 07:19:22
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:22
2019-08-20 22:37:20
Łukasz Wasilewski DANTOS HBC
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:26
2019-08-20 22:36:51
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:54
2019-08-20 22:36:17
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:58
2019-08-20 22:35:45
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:04
2019-08-20 22:35:14
Miłosz Frąckowiak KRIJGER C
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:10
2019-08-20 22:33:59
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:16
2019-08-20 22:18:44
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:22
2019-08-20 22:11:50
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:28
2019-08-20 21:58:04
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:34
2019-08-20 21:56:24
Zofia Epting CHILI
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:39
2019-08-20 21:30:36
Kinga Kunefał ELWIS
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:45
2019-08-20 21:30:07
Karolina Grochowiak PONIATOWSKI
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:50
2019-08-20 21:29:35
Karolina Grochowiak LATISSIMUS
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:57
2019-08-20 21:29:00
Natalia Kunefał REWERS
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:03
2019-08-20 20:46:23
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:08
2019-08-20 20:45:36
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:14
2019-08-20 19:56:44
Rafał Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:20
2019-08-20 19:47:31
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:26
2019-08-20 19:46:57
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:37
2019-08-20 19:46:36
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:43
2019-08-20 19:46:23
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:48
2019-08-20 19:45:38
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:54
2019-08-20 19:45:37
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:00
2019-08-20 19:45:10
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:06
2019-08-20 19:44:22
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:05:28
2019-08-20 15:28:08
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:26
2019-08-20 13:13:30
Roksana Matuszewska HABER
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:33
2019-08-20 12:50:34
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:43
2019-08-20 12:42:54
Oliwia Pleśnierowicz COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 1x 8R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:48
2019-08-20 12:41:56
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 11:46:54
2019-08-20 09:48:33
Julia Walorek FALCO
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:05
2019-08-19 23:40:03
Jan Kurek CHIQUITA
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:12
2019-08-19 23:35:07
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 1x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:16
2019-08-19 23:32:44
Jan Kurek FELLOW
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:25
2019-08-19 23:30:19
Jan Kurek SHUTTERFLY
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:34:57
2019-08-19 23:29:34
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:35:02
2019-08-19 23:28:58
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:39
2019-08-19 23:27:52
Lena Kołacka TAMBURYNEK
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:43
2019-08-19 23:27:25
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:50
2019-08-19 23:26:45
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:56
2019-08-19 23:26:14
Jan Kurek GRANDEZA
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:29
2019-08-19 22:00:04
Maja Goncerzewicz OUTLANDER
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:32
2019-08-19 21:31:36
Olga Patecka SNOOPY
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:08
2019-08-19 21:12:31
Marta Pytlarz ANLEJ
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:14
2019-08-19 20:44:30
Alan Siczyński RAULA DE GANAD
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:22
2019-08-19 20:43:49
Alan Siczyński BASSARA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:26
2019-08-19 20:05:35
Waldemar Rogowski BESSA
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:31
2019-08-19 20:03:10
Waldemar Rogowski EUROCENT
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:50
2019-08-19 17:52:34
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:57
2019-08-19 17:19:58
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:02
2019-08-19 16:57:03
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:08
2019-08-19 16:51:02
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:12
2019-08-19 16:44:59
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:16
2019-08-19 16:08:46
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:21
2019-08-19 16:08:20
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:28
2019-08-19 15:26:46
Rafał Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:30
2019-08-19 15:26:10
Rafał Krajewski HERA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:33
2019-08-19 15:25:14
Rafał Krajewski QUEEN 'S PARK
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:36
2019-08-19 15:24:13
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:38
2019-08-19 15:11:18
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:41
2019-08-19 15:10:56
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:46
2019-08-19 15:09:26
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:49
2019-08-19 15:08:37
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:51
2019-08-19 14:33:14
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:40
2019-08-19 13:43:59
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:23
2019-08-19 11:16:50
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:12
2019-08-19 09:56:30
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:15
2019-08-19 08:05:16
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:12
2019-08-19 08:04:27
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:55:03
2019-08-19 08:03:47
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:55:08
2019-08-19 08:03:17
Łukasz Krajewski CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:28
2019-08-19 08:02:49
Łukasz Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:32
2019-08-19 05:00:45
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:23:25
2019-08-19 04:58:34
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:23:30
2019-08-19 04:15:39
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:14
2019-08-19 04:14:54
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:19
2019-08-19 00:28:56
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:25
2019-08-18 23:00:14
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:34
2019-08-18 22:25:39
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:41
2019-08-18 22:06:38
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:58
2019-08-18 22:06:06
Tomasz Gogołek CHONZ’O ROSE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:02
2019-08-18 19:35:44
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 2x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:08
2019-08-18 15:18:49
Waldemar Rogowski OLAF
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:12
2019-08-18 15:11:24
Waldemar Rogowski CALICOR
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:16
2019-08-18 15:08:54
Waldemar Rogowski FARON
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:20
2019-08-18 15:07:28
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:54
2019-08-18 15:05:42
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:22
2019-08-18 15:05:13
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:57
2019-08-18 15:04:45
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:03:35
2019-08-18 12:38:44
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:03:46
2019-08-18 12:38:10
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:17
2019-08-18 12:37:25
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:23
2019-08-18 11:52:38
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:27
2019-08-18 08:07:43
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:36
2019-08-17 23:16:23
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:01
2019-08-17 21:41:55
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:06:30
2019-08-17 20:56:50
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:13
2019-08-17 20:56:16
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:26
2019-08-17 20:55:50
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:29
2019-08-17 20:55:27
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:06:27
2019-08-17 20:54:51
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:35
2019-08-17 17:49:57
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:30
2019-08-17 17:49:45
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:33
2019-08-17 17:48:25
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:12
2019-08-16 23:57:32
Julia Bazan ZIZI
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:17
2019-08-16 23:44:55
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:20
2019-08-16 21:03:17
Alicja Kurpisz BŁYSK
  • 2x 5R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:24
2019-08-16 20:28:03
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:28
2019-08-16 20:27:44
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:31
2019-08-16 18:43:00
Hanna Suchecka SYLVIUSZ "M"
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:34
2019-08-16 18:22:08
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:13
2019-08-15 21:24:48
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:15
2019-08-15 19:51:59
Natalia Strzępek CORSICA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:17
2019-08-15 18:30:34
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:23
2019-08-15 16:54:53
Mieszko Dąbrowski MAYON L
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:26
2019-08-15 14:55:59
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:30
2019-08-15 09:39:11
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:44
2019-08-14 21:46:02
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:47
2019-08-14 21:44:21
Witold Nowakowski TAHIT
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:57
2019-08-14 06:14:44
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:59
2019-08-14 05:38:13
Julia Śnieżek H-NAHAR ZK
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:12
2019-08-13 21:59:40
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 15R/L-LICENCYJNY/L - licencyjny (100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:37
2019-08-13 21:17:31
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:22
2019-08-13 21:11:01
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:24
2019-08-13 21:09:33
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:24
2019-08-13 12:11:32
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:27
2019-08-13 12:08:25
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:29
2019-08-13 09:11:53
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:36
2019-08-13 09:11:00
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:43
2019-08-12 22:17:48
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:45
2019-08-12 22:17:10
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:48
2019-08-12 21:07:57
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:50
2019-08-12 20:44:05
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:52
2019-08-12 18:54:55
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:18
2019-08-12 17:32:37
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:23
2019-08-12 17:17:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
4. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
33285/18
5. Bazan Julia KJ Picador
2005 (JM.)
brak
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
7. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
11. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
12. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
13. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
14. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
15. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
16. Dąbrowski Mieszko MUKJ Kosówka
S
O001204
17. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
18. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
19. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
20. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
21. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
22. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
23. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
24. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
25. Gertig Anna
26. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
27. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
28. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
29. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
30. Grochowiak Karolina Klub Sportowy Centaurus
S
O013848
31. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
32. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
33. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
34. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
35. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
36. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
37. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
38. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
39. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
40. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
41. Kamińska Martyna St. KJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
42. Kamińska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
43. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
44. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
45. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
46. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
47. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
48. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
51. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (JM.)
O049634
52. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
53. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
54. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
55. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
56. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
57. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
58. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
59. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
60. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
61. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
62. Kurpisz Alicja Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
2001 (J.)
O025412
63. Łozowska Wiktoria St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011944
64. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
65. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
66. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
67. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
68. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
O050772
69. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
1998 (MJ.)
O037384
70. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
71. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
72. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
73. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki Osieczna
S
74. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
brak
75. Olejarz Natalia Brak
S
Brak
76. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
77. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
78. Patecka Olga Lks Cwał Poznań
2008 (Mł.)
LZRWZJ/4531/19
LZRWZJ/4531/19
79. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
80. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
81. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
82. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
83. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
84. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
85. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
86. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
87. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
88. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
89. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
90. Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
S
O000542
91. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
92. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
93. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
94. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
95. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
96. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
97. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
98. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
99. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
100. Śliwińska Zuzanna JKS Fer Więckowice
S
brak
101. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
102. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
103. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
104. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
105. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
106. Suchecka Hanna JKS Przybyszewo
2004 (JM.)
O047785
107. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
108. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
109. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
110. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
111. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
112. Umerle Karolina bpk
S
O026576
113. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
114. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
115. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
116. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
117. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (J.)
O046968
118. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
119. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
120. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
121. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
122. Żak Weronika bpk
2000 (MJ.)
O055389
123. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

136

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
K024667 056015Z55763914
2.

69

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
K026836 056015Z55764414
3.

18

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
4.

46

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
5.

190

Angelina F:
M:
6.

195

ANGELINA G F:
M:
7.

62

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
K026001 POL 009 59 01438 05
8.

59

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
9.

10

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
10.

191

ARTEMIA F:
M:
11.

30

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
12.

85

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
K024669 056015Z55765114
13.

14

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
14.

175

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
15.

182

Bella Van De Kattevennen F:
M:
16.

51

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
17.

104

BESSA WLKP. POL 2014 Klacz gniada/164 F: Czardasz
M: Betula
brak brak
18.

44

BŁYSK Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Wir
M: Bretania
K027808 616007610135512
19.

152

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
20.

36

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
21.

155

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
K023970 616009610134512
22.

142

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
23.

19

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
24.

92

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
Brak DE 421000177315
25.

49

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
26.

81

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
K020476 DE421000691811
27.

187

Calinka siwa F:
M:
28.

24

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
29.

88

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
K028306 DE431310651815
30.

119

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K026834 056015Z55764014
31.

107

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
32.

157

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
33.

38

CEROUSINA Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
K026702 DE 427270261212
34.

79

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
Brak Brak
35.

64

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
36.

5

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
37.

144

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
38.

15

CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Wałach gniada/168 F: Cardento / Capitol I
M: Elite / Darco
K026839 056015Z55764514
39.

129

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
40.

78

CHONZ’O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/- F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
K016606 DE431310822408
41.

115

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
42.

55

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
43.

137

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
44.

122

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
45.

23

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
Brak
46.

156

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
K026652 DE441410859613
47.

106

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
48.

193

Cytryna F:
M:
49.

161

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
50.

120

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
51.

43

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
brak brak
52.

127

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
53.

58

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
54.

108

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
K021136 616006610207510
55.

70

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
56.

138

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
K022738 de433330920512
57.

172

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
58.

109

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
59.

68

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
60.

194

Estilio F:
M:
61.

105

EUROCENT SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Czardasz
M: Enigma
brak brak
62.

176

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
63.

41

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
64.

21

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/mk:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
65.

52

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
66.

90

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
67.

82

FARON SP POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
68.

96

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
1111 1111
69.

37

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
K025092 528003201003476 105TC24
70.

26

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
71.

53

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
72.

60

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
K028088 056015Z55545015
73.

143

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
K013174 208333WE0506431
74.

180

FORTUNA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Dalman
M: For You
K023089 616009670058810
75.

149

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
76.

27

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
77.

73

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
78.

151

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
79.

40

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
80.

196

GRAND LERISTO F F:
M:
81.

101

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
82.

83

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
K027960 DE421000549214
83.

71

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
84.

31

H-NAHAR ZK MŁP POL 2013 Wałach ciemnogniada/160 F: Huzar / Jalienny
M: Hexa / Arcus
K024682 616006591027413
85.

113

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
86.

32

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
87.

110

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
K025383 616007610021413
88.

86

HERA Hanowerska GER 2014 Klacz siwa/168 F: Companiero
M: Hanna
KO27862 DE431436925914
89.

111

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
90.

128

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
91.

114

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
92.

197

ICECREAME NED 2013 OGIER kasztanowata F: Quasimodo vd Molendreef
M: Elegantester
93.

162

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
94.

9

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
95.

177

IROKEZ D SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Corleolord L / Corleograf
M: Iris / El Viable
K025676 616009610070813
96.

66

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
97.

118

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa/- F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
K024606 BELW267970BWP
98.

192

Izyda F:
M:
99.

57

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
100.

168

JASKÓŁKA Wielkopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
Brak 616098100061237
101.

99

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
102.

125

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
K026724 528003201503108
103.

121

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
104.

154

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
K021135 POL970000003922
105.

100

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
106.

117

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
K012612 POL007640013905
107.

148

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
108.

61

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Catuzo / Carambo
M: Kasjopeja / Fokus
K026675 616009640064412
109.

134

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
110.

39

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
111.

160

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
112.

169

KOSOW PETERSBURG Holsztyn GER 2014 Ogier gniada/166 F: Dinken
M: California 6
brak brak
113.

123

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
brak brak
114.

124

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
brak brak
115.

56

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
116.

33

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
117.

91

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
K023756 421000245611
118.

93

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
119.

132

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
K023661 616009670032412
120.

164

LIBERTINO Duński Koń Gorąkrwisty POL 2011 Wałach gniada/168 F: Liwe Star
M: Quebec
Brak
121.

140

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
122.

35

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
123.

145

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
124.

45

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
K026459 616999610069713
125.

159

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
K009295 POL009611219803 102YN28
126.

173

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
127.

76

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Katanga / Trawers
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
128.

94

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
129.

84

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
130.

25

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
131.

178

MEREDITH SP POL 2011 Klacz gniada/169 F: Imequyl / Luron
M: Markiza /
brak -
132.

163

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
K027143 Brak
133.

166

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
134.

50

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
135.

179

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
K019081 616009610093811
136.

126

NOCNA DAMA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S /
M: Nicole / Luron
K018245 POL009520044606
137.

77

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/167 F: Chellano II / Contender
M: Pascale Van De Helle / Polidiktus VD Helle
K027077 056002W00307532
138.

150

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
K017916 POL009670172707
139.

181

Oh Happy Day Van T Meulenhof F:
M:
140.

80

OLAF SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Olanda / Lavendel
K028090 616009640005013
141.

13

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
142.

165

PAGANINI SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Stakatto Top
M: Piagetta
K027273
143.

22

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
K020693 616007610143911
144.

74

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek
M: Premiera
33285/18 616 003 01 00858 11
145.

116

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
K020192 POL009670006709
146.

147

POLUBNA MŁP POL 2012 Klacz gniada/- F: Lubań / Hippies
M: Prima / Kamer
K027430 616006630099112
147.

171

PUENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 brak
148.

158

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
149.

87

QUEEN 'S PARK HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Qualito / Quaid I
M: Lola / Laptop
K028308 DE431314002915
150.

170

QUINT DK DEN 2014 Wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
brak brak
151.

141

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
152.

139

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
153.

102

RAULA DE GANAD HUN HUN 2009 Klacz gniada/170 F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka / Feo
K020350 HUNKMF092590120
154.

6

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
155.

133

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
K016891 616009610060310
156.

135

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
157.

65

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
158.

183

Shutterfly W F:
M:
159.

186

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
K020214 DE421000178309
160.

112

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
K020877 616013610299008
161.

28

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
brak 616 009 61 00752 `4
162.

174

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
163.

34

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
164.

146

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
Brak De 431312011512
165.

47

SYLVIUSZ M SP POL 2004 Wałach gniada/169 F: Sokrates / Corrado I
M: Sylwia / Fanimo
K009220 POL009690013004 10416
166.

29

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Ormuz xx
M: Thais
K026974
167.

167

TAJFUN NN POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak 616999610205213
168.

98

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
K010453 POL013640007904 103FX32
169.

4

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
170.

48

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
171.

153

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
172.

75

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
173.

89

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
174.

184

Wielki Orion 2002 wałach F: Milo
M: Wielka Tajga
175.

54

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310
176.

63

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
177.

67

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
178.

42

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/160 F: Nobody
M: Zyrikana
brak 61600959286209
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (114)
2019-08-24
17
2019-08-24
12
PIONIER (116)
2019-08-24
2019-08-24
35
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (145)
2019-08-25
2019-08-25
1
2019-08-25
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (160)
2019-08-24
2019-08-24
33
2019-08-25
2019-08-25
32
Bamber Ola
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (74)
2019-08-25
2019-08-25
Bazan Julia
KJ Picador
ZIZI (42)
2019-08-24
14
2019-08-24
10
2019-08-25
2019-08-25
31
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (158)
2019-08-24
33
2019-08-24
24
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (89)
2019-08-24
3
2019-08-25
2
2019-08-24
2
2019-08-24
7
2019-08-25
7
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (73)
2019-08-24
5
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (41)
2019-08-24
1
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
TAJFUN (167)
2019-08-24
29
2019-08-24
27
2019-08-25
8
2019-08-25
11
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2019-08-24
2
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (162)
2019-08-24
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (56)
2019-08-25
12
2019-08-25
15
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-08-24
14
2019-08-24
28
2019-08-25
21
2019-08-25
7
2019-08-24
2019-08-24
1
2019-08-25
10
2019-08-25
1
2019-08-24
10
2019-08-24
19
2019-08-25
7
2019-08-25
17
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
IROKEZ D (177)
2019-08-25
1
2019-08-25
22
NERGAL (179)
2019-08-24
2019-08-24
Dąbrowski Mieszko
MUKJ Kosówka
MAYON L (25)
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2019-08-25
7
2019-08-25
21
AMIRA (46)
2019-08-25
23
2019-08-25
20
VENTUS (48)
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Derda Agata
KJ Michałówka
CORBINIAN (137)
2019-08-25
1
2019-08-25
13
2019-08-25
23
2019-08-25
28
2019-08-25
1
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-08-24
1
2019-08-24
28
2019-08-25
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-08-25
14
2019-08-24