Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 10:00:06
2019-08-21 23:54:22
Judyta Koczorowska FORTUNA
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:52
2019-08-21 23:53:51
Bogusz Dąbrowski NERGAL
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:22
2019-08-21 23:40:04
Judyta Koczorowska MEREDITH
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:59:06
2019-08-21 23:39:26
Bogusz Dąbrowski IROKEZ D
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:58:38
2019-08-21 23:05:05
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:58:19
2019-08-21 22:13:44
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:57:57
2019-08-21 21:47:53
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:56:45
2019-08-21 21:47:51
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:56:17
2019-08-21 21:46:43
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:56
2019-08-21 21:45:00
Jan Nieścior-Kreische PUENTA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:37
2019-08-21 21:42:39
Jan Nieścior-Kreische QUINT
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:55:29
2019-08-21 21:41:28
Jan Nieścior-Kreische KOSOW PETERSBURG
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:39:05
2019-08-21 21:31:16
Natalia Olejarz JASKÓŁKA
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:38:40
2019-08-21 20:51:49
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 2x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:37:52
2019-08-21 19:30:30
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:37:19
2019-08-21 17:57:42
Wiktoria Łozowska PAGANINI
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:40
2019-08-21 17:56:53
Patryk Rucinski LIBERTINO
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:29
2019-08-21 17:54:03
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:03
2019-08-21 17:47:52
Julia Ciołek INDI
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 14:20:59
2019-08-21 13:14:17
Tomasz Gogołek CZINGIS CHAN
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:23
2019-08-21 12:14:03
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:26
2019-08-21 12:13:53
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:28
2019-08-21 12:12:27
Julia Siejak MALAGA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:00:41
2019-08-21 11:42:45
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:34
2019-08-21 10:17:26
Adam Hybiak POLUBNA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:40
2019-08-21 10:15:56
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:47
2019-08-21 10:14:57
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:53
2019-08-21 10:14:06
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:28:59
2019-08-21 10:10:32
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:04
2019-08-21 10:09:18
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:08
2019-08-21 10:08:50
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:14
2019-08-21 10:05:28
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:19
2019-08-21 10:04:57
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:24
2019-08-21 09:20:58
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:32
2019-08-21 09:02:20
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:29:37
2019-08-21 09:01:40
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:57:41
2019-08-21 08:49:52
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:34:58
2019-08-21 08:24:13
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:35:02
2019-08-21 07:19:22
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:22
2019-08-20 22:37:20
Łukasz Wasilewski DANTOS HBC
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:26
2019-08-20 22:36:51
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:54
2019-08-20 22:36:17
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:22:58
2019-08-20 22:35:45
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:04
2019-08-20 22:35:14
Miłosz Frąckowiak KRIJGER C
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:10
2019-08-20 22:33:59
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:16
2019-08-20 22:18:44
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:22
2019-08-20 22:11:50
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:28
2019-08-20 21:58:04
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:34
2019-08-20 21:56:24
Zofia Epting CHILI
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:39
2019-08-20 21:30:36
Kinga Kunefał ELWIS
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:45
2019-08-20 21:30:07
Karolina Grochowiak PONIATOWSKI
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:50
2019-08-20 21:29:35
Karolina Grochowiak LATISSIMUS
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:23:57
2019-08-20 21:29:00
Natalia Kunefał REWERS
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:03
2019-08-20 20:46:23
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:08
2019-08-20 20:45:36
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:14
2019-08-20 19:56:44
Rafał Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:20
2019-08-20 19:47:31
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:26
2019-08-20 19:46:57
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:37
2019-08-20 19:46:36
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:43
2019-08-20 19:46:23
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:48
2019-08-20 19:45:38
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:24:54
2019-08-20 19:45:37
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:00
2019-08-20 19:45:10
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:06
2019-08-20 19:44:22
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:05:28
2019-08-20 15:28:08
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:26
2019-08-20 13:13:30
Roksana Matuszewska HABER
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:33
2019-08-20 12:50:34
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:43
2019-08-20 12:42:54
Oliwia Pleśnierowicz COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 1x 8R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:19:48
2019-08-20 12:41:56
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 11:46:54
2019-08-20 09:48:33
Julia Walorek FALCO
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:05
2019-08-19 23:40:03
Jan Kurek CHIQUITA
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:12
2019-08-19 23:35:07
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 1x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:36:16
2019-08-19 23:32:44
Jan Kurek FELLOW
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:25
2019-08-19 23:30:19
Jan Kurek SHUTTERFLY
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:34:57
2019-08-19 23:29:34
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:35:02
2019-08-19 23:28:58
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:39
2019-08-19 23:27:52
Lena Kołacka TAMBURYNEK
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:43
2019-08-19 23:27:25
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:50
2019-08-19 23:26:45
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:38:56
2019-08-19 23:26:14
Jan Kurek GRANDEZA
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:29
2019-08-19 22:00:04
Maja Goncerzewicz OUTLANDER
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:32
2019-08-19 21:31:36
Olga Patecka SNOOPY
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:08
2019-08-19 21:12:31
Marta Pytlarz ANLEJ
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:14
2019-08-19 20:44:30
Alan Siczyński RAULA DE GANAD
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:22
2019-08-19 20:43:49
Alan Siczyński BASSARA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:26
2019-08-19 20:05:35
Waldemar Rogowski BESSA
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:31
2019-08-19 20:03:10
Waldemar Rogowski EUROCENT
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:50
2019-08-19 17:52:34
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:39:57
2019-08-19 17:19:58
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:02
2019-08-19 16:57:03
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:08
2019-08-19 16:51:02
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:12
2019-08-19 16:44:59
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:16
2019-08-19 16:08:46
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 09:40:21
2019-08-19 16:08:20
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:28
2019-08-19 15:26:46
Rafał Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:30
2019-08-19 15:26:10
Rafał Krajewski HERA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:33
2019-08-19 15:25:14
Rafał Krajewski QUEEN 'S PARK
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:36
2019-08-19 15:24:13
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:38
2019-08-19 15:11:18
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:41
2019-08-19 15:10:56
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:46
2019-08-19 15:09:26
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:49
2019-08-19 15:08:37
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:42:51
2019-08-19 14:33:14
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:40
2019-08-19 13:43:59
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:23
2019-08-19 11:16:50
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:12
2019-08-19 09:56:30
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:44:15
2019-08-19 08:05:16
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:12
2019-08-19 08:04:27
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:55:03
2019-08-19 08:03:47
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:55:08
2019-08-19 08:03:17
Łukasz Krajewski CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:28
2019-08-19 08:02:49
Łukasz Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:22:32
2019-08-19 05:00:45
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:23:25
2019-08-19 04:58:34
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:23:30
2019-08-19 04:15:39
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:14
2019-08-19 04:14:54
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:19
2019-08-19 00:28:56
Ola Bamber PATOS
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:25
2019-08-18 23:00:14
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
  • 2x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:34
2019-08-18 22:25:39
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:41
2019-08-18 22:06:38
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:24:58
2019-08-18 22:06:06
Tomasz Gogołek CHONZ’O ROSE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:02
2019-08-18 19:35:44
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 2x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:08
2019-08-18 15:18:49
Waldemar Rogowski OLAF
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:12
2019-08-18 15:11:24
Waldemar Rogowski CALICOR
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:16
2019-08-18 15:08:54
Waldemar Rogowski FARON
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:20
2019-08-18 15:07:28
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:54
2019-08-18 15:05:42
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:22
2019-08-18 15:05:13
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:57
2019-08-18 15:04:45
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:03:35
2019-08-18 12:38:44
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 2x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:03:46
2019-08-18 12:38:10
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:17
2019-08-18 12:37:25
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:23
2019-08-18 11:52:38
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:27
2019-08-18 08:07:43
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:04:36
2019-08-17 23:16:23
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:01
2019-08-17 21:41:55
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:06:30
2019-08-17 20:56:50
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:13
2019-08-17 20:56:16
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:26
2019-08-17 20:55:50
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:29
2019-08-17 20:55:27
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:06:27
2019-08-17 20:54:51
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:05:35
2019-08-17 17:49:57
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x 11T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:30
2019-08-17 17:49:45
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:18:33
2019-08-17 17:48:25
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:12
2019-08-16 23:57:32
Julia Bazan ZIZI
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:17
2019-08-16 23:44:55
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:20
2019-08-16 21:03:17
Alicja Kurpisz BŁYSK
  • 2x 5R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
  • 2x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:24
2019-08-16 20:28:03
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:28
2019-08-16 20:27:44
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:31
2019-08-16 18:43:00
Hanna Suchecka SYLVIUSZ "M"
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:34
2019-08-16 18:22:08
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:13
2019-08-15 21:24:48
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:15
2019-08-15 19:51:59
Natalia Strzępek CORSICA
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:17
2019-08-15 18:30:34
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:23
2019-08-15 16:54:53
Mieszko Dąbrowski MAYON L
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:26
2019-08-15 14:55:59
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:30
2019-08-15 09:39:11
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:44
2019-08-14 21:46:02
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:47
2019-08-14 21:44:21
Witold Nowakowski TAHIT
  • 2x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:57
2019-08-14 06:14:44
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:11:59
2019-08-14 05:38:13
Julia Śnieżek H-NAHAR ZK
  • 1x 1T/LL/LL (do 70 cm ) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:12
2019-08-13 21:59:40
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 15R/L-LICENCYJNE/L - licencyjny (100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:19:37
2019-08-13 21:17:31
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/P ( 110 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:22
2019-08-13 21:11:01
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:24
2019-08-13 21:09:33
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 12:25:24
2019-08-13 12:11:32
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 4R/L-1/L-1 (do 105 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:27
2019-08-13 12:08:25
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:29
2019-08-13 09:11:53
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 17R/N/N ( 120 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:36
2019-08-13 09:11:00
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/N ( 120 cm) zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:43
2019-08-12 22:17:48
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:45
2019-08-12 22:17:10
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 3T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9R/P/P ( 110 cm) zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:48
2019-08-12 21:07:57
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:50
2019-08-12 20:44:05
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 6R/60/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - dzieci 9-12 lat
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:12:52
2019-08-12 18:54:55
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8R/110/Finał Talent Wielkopolski (Dwunawrotowy)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:18
2019-08-12 17:32:37
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 2T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 2x 12T/LL/LL (do 90 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 00:25:23
2019-08-12 17:17:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 7R/80/Finał Wielkopolskiej Ligi Kuców - młodzież 13-16 lat
  • 2x 13T/L/L (do 100 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
4. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
33285/18
5. Bazan Julia KJ Picador
2005 (JM.)
brak
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
7. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
10. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
11. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
12. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
13. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
14. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
15. Dąbrowski Mieszko MUKJ Kosówka
S
O001204
16. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
17. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
18. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
19. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
20. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
21. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
22. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
23. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
24. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
25. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
26. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
27. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
28. Grochowiak Karolina Klub Sportowy Centaurus
S
O013848
29. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
30. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
31. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
32. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
33. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
34. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
35. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
36. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
37. Kamińska Martyna St. KJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
38. Kamińska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
39. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
40. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
41. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
42. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
43. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
44. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
45. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
46. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
47. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (JM.)
O049634
48. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
49. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
50. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
51. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
52. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
53. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
54. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
55. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
56. Kunefał Kinga KS Centaurus Zielona Góra
1999 (MJ.)
O023419
57. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
58. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
59. Kurpisz Alicja Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
2001 (J.)
O025412
60. Łozowska Wiktoria St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011944
61. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
62. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
63. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
64. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
65. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
O050772
66. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
1998 (MJ.)
O037384
67. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
68. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
69. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
70. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
brak
71. Olejarz Natalia Brak
S
Brak
72. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
73. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
74. Patecka Olga Lks Cwał Poznań
2008 (Mł.)
LZRWZJ/4531/19
LZRWZJ/4531/19
75. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
76. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
77. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
78. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
79. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
80. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
81. Pytlarz Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2002 (J.)
Brak
82. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
83. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
84. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
85. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
86. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
87. Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
S
O000542
88. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
89. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
90. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
91. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
92. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
93. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
94. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
95. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
96. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
97. Śliwińska Zuzanna JKS Fer Więckowice
S
brak
98. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
99. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
100. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
101. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
102. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
103. Suchecka Hanna JKS Przybyszewo
2004 (JM.)
O047785
104. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
105. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
106. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
107. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
108. Umerle Karolina BPK
S
O026576
109. Walorek Julia KJ PODKOWA GRUSZCZYN
2005 (JM.)
O039938
110. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
111. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
112. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
113. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (J.)
O046968
114. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
115. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
116. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
117. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
118. Żak Weronika bpk
2000 (MJ.)
O055389
119. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

136

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
2.

69

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K026836 056015Z55764414
3.

18

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
O: -
B: -
K027487 616009520028512
4.

46

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
O: Mieszko Dąbrowski
B: Garstka Leszek
K028260
5.

62

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
O: Wiktoria Radojewska
B: Antoni Przyborek
K026001 POL 009 59 01438 05
6.

59

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
7.

10

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
8.

30

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
9.

85

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
10.

14

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
11.

175

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
K016855 007611155804
12.

103

BASSARA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Le Mistral / Leuthen I
M: Barcarola / Moravia
O: Izabela Dawidowicz Kołodziej
B: Janusz Grzewinski
K024887 616009610078914
13.

51

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
14.

104

BESSA WLKP. POL 2014 Klacz gniada/164 F: Czardasz
M: Betula
O: Hubert Wojciechowski
B: Hubert Wojciechowski
brak brak
15.

44

BŁYSK Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Wir
M: Bretania
O: Karolina Prałat
B: Beata Brońska
K027808 616007610135512
16.

152

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
O: Dariusz Kempa
B: Dariusz Kempa
K028199 616013640055209
17.

36

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
18.

155

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
19.

142

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
20.

19

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B: -
K022597 619999610224412
21.

92

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
Brak DE 421000177315
22.

49

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: -
K009557 616999611504104
23.

81

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski / Jakub Krzyżosiak
B: Waldemar i Wojciech Kasperscy
K020476 DE421000691811
24.

24

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
25.

88

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
O: -
B: -
K028306 DE431310651815
26.

119

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K026834 056015Z55764014
27.

107

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
28.

157

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
O: Kaja Korbalewska
B: Damian Ostręga
K027492 DE441411214015
29.

38

CEROUSINA Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
O: Agnieszka Przysada
B: Helga Bruemmer
K026702 DE 427270261212
30.

79

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
31.

64

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
O: -
B: -
K027765 DE441411225414
32.

5

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637 DE456570178911
33.

144

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Chloe
O: Karolina Umerle
B: SK Racot
K015841 616009610058210
34.

129

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
35.

95

CHIQUITA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandame / Guidam
M: Callie Z / Calvin Z
O:
B:
K024367 616009610101412
36.

78

CHONZ’O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/- F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: -
B: -
K016606 DE431310822408
37.

115

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
O: Robert Pleśnierowicz
B: Holandia
K028377 528017201500590
38.

55

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
K027418 DE431316678310
39.

137

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
40.

122

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
O: Joanna Malepszy
B: -
K027957 616009690066715
41.

23

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
O: Tomasz Kowala
B: Tomasz Kowala
Brak
42.

156

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
K026652 DE441410859613
43.

106

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
44.

161

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
45.

120

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
O: HBC Stal
B: -
K027774 528003000804403
46.

43

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
O: Andrzej Kisilewicz
B: Zangersheide (Belgia)
brak brak
47.

127

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
O: Aleksandra Poprawska
B: R. Bouwkamp
K027947 528003000807122
48.

58

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
O: Anna Szewczuk
B: -
K028248 25000113411611L
49.

108

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
O: Joanna Kmieciak
B: SK Iwno
K021136 616006610207510
50.

70

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
51.

138

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
O: Arnold Hannower
B: Arnold Hannower
K022738 de433330920512
52.

130

ELWIS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen
M: Elektra / Bajou Du Rouet
O: Wiesław Błażejewski
B: Wiesław Błażejewski
K020661 616009680051311
53.

109

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
54.

68

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos /
M: Escoveta / Dounba
O: Przemysław Sawicki
B: Sk Janów Podlaski
K026309 616009580271714
55.

105

EUROCENT SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Czardasz
M: Enigma
O: Hubert Wojciechowski
B: Hubert Wojciehowski
brak brak
56.

176

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
57.

21

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: NILOR
M: FRETKA
O: MICHAŁ WALOREK
B: BRAK
K014704 POL013520019602
58.

52

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
59.

90

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
60.

82

FARON SP POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
O: Zofia Połczyńska
B: SK Nowielice
K026749 616009640010415
61.

96

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
O: przemyslaw mroczek
B: zzzzz
1111 1111
62.

37

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092 528003201003476 105TC24
63.

60

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
O: -
B: -
K028088 056015Z55545015
64.

143

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
K013174 208333WE0506431
65.

180

FORTUNA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Dalman
M: For You
O: Stanisza Mirosław
B: Grzyb Andrzej
K023089 616009670058810
66.

149

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
K023312 616009590011209
67.

27

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
68.

73

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Przemysław Bohdan
B: Austria
brak .
69.

151

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
O: Roman Kiel
B: -
K025253 528008110082611
70.

40

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
71.

101

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
72.

83

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K027960 DE421000549214
73.

31

H-NAHAR ZK MŁP POL 2013 Wałach ciemnogniada/160 F: Huzar / Jalienny
M: Hexa / Arcus
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
K024682 616006591027413
74.

113

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
O: Jarosław Kończewski
B: Jarosław Kończewski
brak POL007520016703
75.

32

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
76.

110

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
77.

86

HERA Hanowerska GER 2014 Klacz siwa/168 F: Companiero
M: Hanna
O: Niemcy
B: Niemcy
KO27862 DE431436925914
78.

111

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
79.

128

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
80.

114

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
81.

162

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
brak -
82.

9

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
83.

177

IROKEZ D SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Corleolord L / Corleograf
M: Iris / El Viable
O: Bogusz Dąbrowski
B: Bogusz Dąbrowski
K025676 616009610070813
84.

66

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
O: Sylwia Maciejewska
B: NED
K026595
85.

118

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa/- F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: Spronken BWBA
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
86.

57

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
87.

168

JASKÓŁKA Wielkopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
O: Natalia Olejarz
B: Paweł Olejarz
Brak 616098100061237
88.

99

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
89.

125

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
O:
B:
K026724 528003201503108
90.

121

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
91.

154

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: SK Strzegom
K021135 POL970000003922
92.

100

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
93.

117

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
O: Zuzanna Śliwińska
B: -
K012612 POL007640013905
94.

148

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
95.

61

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Catuzo / Carambo
M: Kasjopeja / Fokus
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
K026675 616009640064412
96.

134

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
97.

39

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
98.

160

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
99.

169

KOSOW PETERSBURG Holsztyn GER 2014 Ogier gniada/166 F: Dinken
M: California 6
O: Jacek Kosow
B: Roerden ZG Kirsten + Olaf
brak brak
100.

123

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
101.

124

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
O: holandia
B: holandia
brak brak
102.

56

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
103.

33

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
104.

91

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
105.

93

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870 616999680065112
106.

132

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
107.

164

LIBERTINO Duński Koń Gorąkrwisty POL 2011 Wałach gniada/168 F: Liwe Star
M: Quebec
O: Patryk Rucinski
B: Patryk Rucinski
Brak
108.

140

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
109.

145

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
110.

45

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A /
M: Łata /
O: Roman Stobkowiak
B: SK Mieczownica
brak
111.

159

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
O: Bogdan Królik
B: Janusz Kobyliński
K009295 POL009611219803 102YN28
112.

173

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
113.

76

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Katanga / Trawers
M: Mała Era / Eurol
O: Stajnia Ardena
B: -
K026777 616009520014510
114.

94

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
115.

84

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
116.

25

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
O: Matoszko
B: Jakubek
K028171 616009610087015
117.

178

MEREDITH SP POL 2011 Klacz gniada/169 cm F: Imequyl
M: Markiza
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
brak
118.

163

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
K027143 Brak
119.

166

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
120.

72

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
O: renata chwalczynska
B: a.g.j. hemmink
brak
121.

50

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
122.

179

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
123.

126

NOCNA DAMA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S /
M: Nicole / Luron
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orliński
K018245 POL009520044606
124.

77

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/167 F: Chellano II / Contender
M: Pascale Van De Helle / Polidiktus VD Helle
O: Eddy Verdbeck
B: -
K027077 056002W00307532
125.

150

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
126.

80

OLAF SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chacco-Fly
M: Olanda
O: XXX
B: SK Nowielice
K028090 616009640005013
127.

13

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
128.

165

PAGANINI SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Stakatto Top
M: Piagetta
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Remigiusz Makowski
K027273
129.

22

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
130.

74

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek
M: Premiera
O: Ola Bamber
B: Maciej Grzechnik
33285/18 616 003 01 00858 11
131.

116

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
132.

147

POLUBNA MŁP POL 2012 Klacz gniada/- F: Lubań / Hippies
M: Prima / Kamer
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
K027430 616006630099112
133.

131

PONIATOWSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/000 F: Diamant de semilly
M: Burggraaf
O: Maciej Błażejewski
B: Laskowski Stanisław
K026797 6160096100025 14
134.

171

PUENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Remigiusz Wojciechowski
K025827 brak
135.

158

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
O: Krohn Hans Otto
B: Krohn Hans Otto
K027566 DE421000063214
136.

87

QUEEN 'S PARK HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Qualito / Quaid I
M: Lola / Laptop
O: -
B: -
K028308 DE431314002915
137.

170

QUINT DK DEN 2014 Wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
O: Jacek Kosow
B: Pia Dahlmann Olsen
brak brak
138.

102

RAULA DE GANAD HUN HUN 2009 Klacz gniada/170 F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka / Feo
O: Jarosław Jonkisz
B: Raul Crab
K020350 HUNKMF092590120
139.

6

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
140.

133

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
141.

135

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
142.

65

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
K027578 POL007580605505
143.

97

SHUTTERFLY ZZZ POL 1111 Wałach skarogniada/123 F: ss
M: qwer
O: Przemysław B: zx 23456 12345
144.

112

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
145.

28

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
O: S.K.Racot
B: S.K.Racot
brak 616 009 61 00752 `4
146.

174

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
147.

34

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
148.

146

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
149.

47

SYLVIUSZ M SP POL 2004 Wałach gniada/169 F: Sokrates / Corrado I
M: Sylwia / Fanimo
O: Hanna Suchecka
B: SK Moszna
K009220 POL009690013004 10416
150.

29

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Ormuz xx
M: Thais
O: SK Racot
B: SKRacot
K026974
151.

167

TAJFUN NN POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
O: Natalia Chlasta
B: Mariusz Michałowski
brak 616999610205213
152.

98

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
153.

4

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek
M: Tiffany
O: Karolina Garstka
B: Antoni Dahlke
K011627 11598
154.

48

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L
M: Ventura
O: Oliwia Werblińska
B: Andrzej WIra
K028112
155.

153

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
O: Truck Partner Elzbieta Kostrzewska
B: Maja Gołębiowska
K028195 616013590136511
156.

75

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
157.

89

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
158.

54

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310
159.

63

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
O: Julia Tomczyk
B: Albert Sprehe
K027188 DE418181050415
160.

67

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
K027231 616009610044714
161.

42

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/160 F: Nobody
M: Zyrikana
O: Adam Bazan
B: Strzechowski Paweł
brak 61600959286209
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (114)
2019-08-24
2019-08-24
PIONIER (116)
2019-08-24
2019-08-24
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (145)
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (160)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Bamber Ola
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (74)
2019-08-25
2019-08-25
Bazan Julia
KJ Picador
ZIZI (42)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (158)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (89)
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (73)
2019-08-24
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
TAJFUN (167)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (72)
2019-08-24
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (162)
2019-08-24
2019-08-24
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (56)
2019-08-25
2019-08-25
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
IROKEZ D (177)
2019-08-25
2019-08-25
NERGAL (179)
2019-08-24
2019-08-24
Dąbrowski Mieszko
MUKJ Kosówka
MAYON L (25)
2019-08-25
2019-08-25
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2019-08-25
2019-08-25
AMIRA (46)
2019-08-25
2019-08-25
VENTUS (48)
2019-08-25
2019-08-25
Derda Agata
KJ Michałówka
CORBINIAN (137)
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
()
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (92)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (129)
2019-08-24
2019-08-24
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
KRIJGER C (124)
2019-08-24
2019-08-24
JESTLI (125)
2019-08-24
2019-08-24
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-08-24
2019-08-24
Gniadek Oliwia
bpk
2019-08-25
2019-08-25
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses Szczecin
2019-08-24
2019-08-24
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
2019-08-24
2019-08-24
Grochowiak Karolina
Klub Sportowy Centaurus
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (93)
2019-08-24
2019-08-24
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
POLUBNA (147)
2019-08-25
2019-08-25
KASKADA (148)
2019-08-25
2019-08-25
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
()
2019-08-24
MALAWAL (173)
2019-08-24
2019-08-24
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (109)
2019-08-24
2019-08-24
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2019-08-24
2019-08-24
Kamińska Martyna
St. KJ Gronówka
FOREST (143)
2019-08-24
Kamińska Oliwia
brak
2019-08-25
Kempa Aleksandra
St. KJ Stajnia ADAMUS
BOLERO (152)
2019-08-24
2019-08-24
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (106)
2019-08-24
2019-08-24
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (49)
2019-08-24
2019-08-24
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25