Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 3-4 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:26:39
2018-11-01 21:22:06
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:26:06
2018-11-01 16:47:53
Magdalena Ludwiczak INDINA PP
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:25:30
2018-11-01 16:41:58
Hubert Ludwiczak IZZY RIIVER Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:24:56
2018-11-01 16:33:28
Hubert Ludwiczak GAYA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:24:20
2018-11-01 10:51:59
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:23:48
2018-11-01 09:55:12
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:23:01
2018-11-01 09:19:31
Antonina Clavadetscher KAJA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:22:18
2018-11-01 09:17:50
Weronika Kosińska TARAMTAJ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:21:42
2018-11-01 08:13:55
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:21:13
2018-11-01 08:13:11
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:28:56
2018-10-31 22:22:10
Milena Barczyk KIRKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:28:43
2018-10-31 22:20:41
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:28:31
2018-10-31 22:20:19
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:28:18
2018-10-31 20:19:51
Hanna Kunecka EPONA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:28:05
2018-10-31 19:16:19
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:13:19
2018-10-31 07:43:58
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:13:34
2018-10-31 05:34:06
Anna Miśkiewicz DRAGONIA F
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:12:37
2018-10-30 23:00:19
Angelika Ojczenasz LORINA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:12:11
2018-10-30 22:59:26
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:17:20
2018-10-30 20:19:39
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:16:52
2018-10-30 20:19:01
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:16:17
2018-10-30 14:27:06
Magdalena Konieczna SIBILLA
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:15:39
2018-10-30 08:05:34
Jakub Jarecki UTA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:15:11
2018-10-30 08:04:51
Jakub Jarecki MY NAME IS NOBODY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:14:39
2018-10-30 08:04:00
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:31:12
2018-10-29 20:01:34
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:31:23
2018-10-29 20:00:51
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:30:21
2018-10-29 13:09:48
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 11:42:09
2018-10-29 11:14:54
Łukasz Smoczyk RODEZJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 11:42:19
2018-10-29 11:14:02
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 11:42:28
2018-10-29 11:13:28
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 11:42:39
2018-10-29 11:12:53
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:45:39
2018-10-29 10:43:22
Piotr Morsztyn GOETHE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:27:50
2018-10-29 07:19:19
Piotr Morsztyn SCARTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:28:04
2018-10-29 06:38:12
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:57:54
2018-10-28 20:17:52
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:58:25
2018-10-28 20:16:50
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:58:42
2018-10-28 20:14:52
Mieszko Dąbrowski NIGHT FITGHER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:58:55
2018-10-28 20:00:22
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:59:13
2018-10-28 20:00:05
Aleksander Dur TINA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:59:24
2018-10-28 19:59:30
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:59:36
2018-10-28 18:12:15
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 00:59:48
2018-10-28 18:10:37
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:00:00
2018-10-28 18:10:05
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:00:20
2018-10-28 17:26:21
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:28:25
2018-10-28 16:28:40
Gabriela Maciaszek BERNADINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:00:51
2018-10-28 16:21:55
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:27:50
2018-10-28 16:02:28
Aleksandra Wypchło VELCO SITTE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:01:15
2018-10-28 16:01:47
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:01:32
2018-10-28 15:13:47
Katarzyna Cieśla ESTRADA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:01:44
2018-10-28 14:39:09
Natalia Morsztyn SINGLE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:01:57
2018-10-28 14:34:07
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:02:07
2018-10-28 14:33:46
Piotr Morsztyn BARONESSE LADY CON CALMA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:02:21
2018-10-28 14:33:06
Monika Morsztyn STOCK
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:02:32
2018-10-28 14:32:38
Sara Horbacz CALOTTA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:03:03
2018-10-28 14:32:11
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:03:35
2018-10-28 14:26:55
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:03:51
2018-10-28 11:44:53
Paulina Pawelczak FOCUS
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:04:19
2018-10-28 09:12:44
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:04:36
2018-10-28 09:01:49
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:04:57
2018-10-28 09:00:57
Ewa Aleksandra Dyżewska INGRID
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:05:14
2018-10-28 08:59:59
Ewa Aleksandra Dyżewska NIKO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:17:37
2018-10-27 21:58:49
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:31:06
2018-10-27 10:49:26
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:32:02
2018-10-26 16:28:12
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:32:21
2018-10-26 16:26:55
Dominika Luty NUCIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:32:37
2018-10-26 16:25:46
Dominika Luty CAYENNE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:32:49
2018-10-26 10:44:17
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:33:03
2018-10-26 10:43:56
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 10:36:59
2018-10-26 09:46:39
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:14:38
2018-10-25 21:57:09
Natalia Kuźma ARONIA M
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:23:28
2018-10-25 21:01:08
Piotr Fragstein-Niemsdorff BASTION 1
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:23:54
2018-10-25 20:56:02
Piotr Fragstein-Niemsdorff KREMONA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:24:17
2018-10-25 20:55:13
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:34:27
2018-10-25 14:07:52
Marta Sobczyńska LIZANDER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:36:44
2018-10-24 19:41:41
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:36:56
2018-10-24 15:56:32
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:37:08
2018-10-24 15:56:01
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:37:22
2018-10-24 12:38:18
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:34:14
2018-10-23 11:22:20
Paulina Zielińska LIRYKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:34:25
2018-10-23 11:21:36
Paulina Zielińska ANGELO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:35:05
2018-10-23 11:19:12
Paulina Zielińska LIBRETTO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:35:18
2018-10-22 18:44:15
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:35:37
2018-10-22 18:42:28
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:35:52
2018-10-22 11:21:43
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:11:14
2018-10-21 21:08:25
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:06:28
2018-10-21 21:07:00
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:16:29
2018-10-21 20:01:19
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:16:51
2018-10-21 20:00:37
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:17:15
2018-10-21 19:05:27
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:17:29
2018-10-21 19:05:06
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:13:30
2018-10-21 18:24:33
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:40:39
2018-10-18 08:45:20
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:40:51
2018-10-17 23:15:13
Seweryn Murdzia QUIVISTO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:41:03
2018-10-17 23:14:38
Seweryn Murdzia CORINA-N
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:21:08
2018-10-15 22:52:17
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:21:23
2018-10-14 22:04:19
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:41:13
2018-10-14 22:03:31
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:21:52
2018-10-12 14:00:16
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:22:11
2018-10-06 18:48:01
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:22:27
2018-10-06 18:47:37
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
2. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
3. Cieśla Katarzyna SJ Pro Eques
S
O033139
4. Clavadetscher Antonina SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
2005 (JM.)
BRAK
5. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
O001204
6. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
7. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
brak
8. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
9. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
10. Dur Aleksander Stowarzyszenie Rodan Club
S
O033783
11. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
12. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
13. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
14. Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O001399
15. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
16. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
17. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (J.)
O041436
18. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
19. Heigelmann Weronika Niezrzeszona
2001 (J.)
O042326
20. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
21. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
22. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
23. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
24. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
25. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
26. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
27. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
28. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
29. Kunecka Hanna bpk
2003 (JM.)
O040864
30. Kuźma Natalia Klub Sportowy Small Cherry
S
5101/17
31. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
32. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
33. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
S
O012119
34. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
35. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
brak
36. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
37. Mazurkiewicz Żaklina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O047678
38. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
O024354
39. Morsztyn Monika bpk
S
none
40. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
41. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
42. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
43. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
44. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
brak
45. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
46. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
47. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
48. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
49. Pawlicki Tomasz Harmony Club Poznań
S
O001058
50. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
51. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
52. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
53. Rajewska-Poręba Beata Karkonoski Klub Jeździecki
S
O031209
54. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
55. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
56. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
57. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
58. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
59. Siennicka Maria UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
O035333
60. Siennicka Zofia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (J.)
O035330
61. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
62. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
63. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
64. Sobczyńska Marta UKS Trójka
S
O044690
65. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
66. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
67. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
68. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
69. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
70. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
71. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
72. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
73. Zielińska Paulina KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O003415
74. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
2.

38

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vittorio
M: Andaluzja
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K026106
3.

47

ARONIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: corvallo
M: nn / nn
O: Jakub Krzyżosiak
B:
4730/17
4.

33

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
5.

72

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
6.

31

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
7.

64

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
8.

46

BASTION 1 HOLST POL 2014 Wałach gniada/172 F: Baracuda
M: V-Rusalka
O: SK Bielin
B: SK Bielin
brak 11111111111111
9.

20

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
10.

106

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Bienika
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872
11.

44

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
12.

62

CALOTTA DSP GER 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
O: Dariusz Jurasik
B: Grit und Mario Schirrmann
- DE456570287608 105QT84
13.

10

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
14.

14

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
15.

22

CASTAL B Węg. Półkrew HUN 2010 Wałach siwa/168 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Bagladi
K016477 HUNMMF100290000
16.

51

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K021231 616009670099111
17.

34

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Aleksandra Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
18.

23

CERES SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
19.

69

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
20.

24

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
21.

78

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
22.

21

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
23.

26

CORINA-N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
brak
24.

40

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
25.

84

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
26.

29

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
27.

99

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
K025709 POL070000005112
28.

61

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
29.

101

EPONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: ITERB
M: ETOILE
O: Bogna Krasik
B: Nowotarski Krzysztof
brak 616009690113209
30.

60

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
31.

67

ESTRADA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Albrex G
M: Elenka /
O: Katarzyna Cieśla
B: Ignacy Przespolewski
K019530 616007610257408
32.

95

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
33.

77

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
34.

70

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
35.

41

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
36.

59

FOCUS SP POL 2006 Wałach gniada/171cm F: Cantanis / Cantus
M: Fuzja / Landos
O: Sylwia Pawelczak
B:
K010171 POL009640056906 104XZ63
37.

94

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
38.

111

GAYA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Clinton I
M: /Pilox
O: Agata Radeberg
B: /
K026009
39.

85

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus /
M: Gejsza /Atlas Bavaria
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 616007610115511
40.

49

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada F: Nabab De Reve /
M: Viefke-s /
O: Sylwia Pawelczak
B:
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
41.

82

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco
M: Grease
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
42.

73

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
43.

87

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
44.

30

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
45.

105

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arcygraf
M: Hala
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184
46.

113

INDINA PP KWPN NED 2013 Klacz skarogniada F: Mylord Carthago
M: Wadina/Corrado
O: Jos Lansink & Stall Poppelars
B: Stall Poppelars
Brak
47.

56

INGRID KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Elvis Ter Putte /
M: Canturano / Heartbreaker
O: Hana Polednikova
B:
brak
48.

36

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
49.

114

IVORY ES KWPN POL 2013 Ogier gniada F: California /
M: Emira /
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
brak
50.

112

IZZY RIIVER Z BWP BEL 2013 Wałach gniada F: INSHALLAH DE MUZE
M: CORTINA RIVER /CORRADO
O: .
B: .
Brak
51.

108

KAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: SOKRATES
M: KOBRA
O: JOANNA BIAZIK
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
K019197 616009682001410
52.

74

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
53.

88

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
54.

104

KIRKA Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2011 Klacz gniada F: Zagon
M: Kinga
O: Jarosław Poręba
B: Stadnina Koni Liski
brak
55.

45

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
56.

50

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
57.

92

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022577 616009510254013
58.

37

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
59.

39

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada F: Kannan /
M: Liberia /
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025944
60.

15

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
O: Marek Sobczyński
B: Stanisław Figlerowicz
K026611 POL009610168305
61.

53

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
O: Mateusz Michalski
B: Montis
Brak
62.

97

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lonierante / Animo
O: Lucjan Kosnowicz
B: Sylwia Kaczmarek
K026381 616009640088312
63.

25

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
64.

91

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Ogier inna F: CALVADOS Z
M: NACANUDA
O: MARCIN ORŁOWSKI
B: MARCIN ORŁOWSKI
K026403 DE 481810050109 2009
65.

58

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
66.

79

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
67.

55

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contiga
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K025017 DE455-8790019-13
68.

96

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
69.

52

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
70.

109

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
71.

18

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
72.

32

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
73.

102

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
74.

48

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
75.

27

QUIVISTO SP POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
76.

86

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
O: SK Racot Sp. z o. o.
B: SK Racot Sp. z o. o.
K016818 616007610219609
77.

103

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
78.

57

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
79.

100

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Sodża / Dżahil
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: SK Prudnik
K019604 616009690083311
80.

81

SCARTO SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Palermo /
M: Synteza / Alywar
O: Piotr Morsztyn
B: Stanisław Procajło
K021687 616009580552410
81.

43

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
O: Anna Dunst
B: SK Nowielice
K017438 616009640024410
82.

93

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz F: TRAVANT
M: SIEJKA
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: SK UDÓRZ
K007656
83.

66

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jot
M: Kampone
O: Błażej Such
B: -
K020214 DE421000178309
84.

35

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
85.

83

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
O: S.K.Racot
B: S.K.Racot
brak 616 009 61 00752 `4
86.

89

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
87.

54

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
88.

63

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Cieślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
89.

107

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Sylwrster Kosiński
B: Sylwester Kosiński
616 999 68 20211 14
90.

75

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
91.

117

TOFFIE XXX POL 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
92.

42

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
93.

115

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
94.

13

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
95.

90

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024614 616009510253713
96.

71

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
97.

116

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: n.pakosz
B: -
K019617
98.

19

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
99.

28

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
100.

76

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
101.

65

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
102.

110

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Nalette / Goodwill
O: Artur Moksiewicz
B: Artur Moksiewicz
K010636 5280030401481 103KX55
103.

80

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
200
200
SUM:
400.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
150
SUM:
150.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
100
SUM:
100.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
300
SUM:
300.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
300
SUM:
300.00
Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
100
200
SUM:
300.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-03
1
2018-11-03
32
2018-11-04
14
2018-11-04
11
Barczyk Milena
bpk
2018-11-03
24
2018-11-03
28
KIRKA (104)
2018-11-03
1
2018-11-03
28
Cieśla Katarzyna
SJ Pro Eques
ESTRADA (67)
2018-11-03
Clavadetscher Antonina
SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
KAJA (108)
2018-11-03
1
2018-11-03
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2018-11-03
31
2018-11-03
13
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (94)
2018-11-03
1
200
2018-11-03
13
2018-11-04
9
2018-11-03
2
200
2018-11-04
15
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFIE (117)
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-11-03
1
2018-11-03
18
2018-11-03
1
2018-11-03
2
150
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (43)
2018-11-03
13
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
10
Dur Aleksander
Stowarzyszenie Rodan Club
KARINO (74)
2018-11-03
18
2018-11-03
37
2018-11-04
21
2018-11-04
TINA (75)
2018-11-03
19
2018-11-03
19
2018-11-04
21
2018-11-04
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
NIKO (55)
2018-11-03
18
2018-11-03
7
2018-11-04
4
2018-11-04
3
100
INGRID (56)
2018-11-03
6
2018-11-03
14
2018-11-04
1
2018-11-04
14
SANDMAN (57)
2018-11-03
5
2018-11-03
24
2018-11-04
12
2018-11-04
8
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
19
Forysiak Laura
bpk
2018-11-03
20
2018-11-04
23
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-11-03
1
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
12
2018-11-04
Fragstein-Niemsdorff Karolina
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-11-03
19
2018-11-03
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
KREMONA (45)
2018-11-03
1
2018-11-03
22
2018-11-04
1
2018-11-04
2018-11-03
27
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (80)
2018-11-03
25
2018-11-03
1
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-11-04
1
2018-11-04
1
2018-11-03
1
2018-11-03
1
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
CERES (23)
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Heigelmann Weronika
Niezrzeszona
2018-11-03
7
2018-11-03
6
2018-11-04
1
2018-11-04
2
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (62)
2018-11-03
13
2018-11-03
9
2018-11-04
10
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
UTA (90)
2018-11-03
1
2018-11-03
17
2018-11-04
9
2018-11-03
15
2018-11-03
21
2018-11-04
16
2018-11-04
25
LARUM (92)
2018-11-03
10
2018-11-03
10
2018-11-04
18
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (70)
2018-11-04
21
2018-11-04
30
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
SIBILLA (93)
2018-11-03
5
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
TARAMTAJ (107)
2018-11-03
1
2018-11-03
1
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
IVORY ES (114)
2018-11-04
2018-11-04
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (21)
2018-11-03
2018-11-03
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
VALENZIA (116)
2018-11-03
1
300
Kubacka Dominika
bpk
2018-11-03
25
2018-11-03
2018-11-04
20
2018-11-04
20
Kunecka Hanna
bpk
EPONA (101)
2018-11-03
2018-11-03
29
2018-11-04
2018-11-04
Kuźma Natalia
Klub Sportowy Small Cherry
2018-11-03
13
2018-11-03
19
2018-11-04
21
2018-11-04
29
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-03
1
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
GAYA (111)
2018-11-03
20
2018-11-03
18
2018-11-04
21
2018-11-03
13
2018-11-03
26
2018-11-04
21
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
INDINA PP (113)
2018-11-03
1
2018-11-03
26
2018-11-04
1
2018-11-04
10
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
CAYENNE (51)
2018-11-04
15
2018-11-03
1
2018-11-03
1
NUCIA (52)
2018-11-04
1
2018-11-03
1
2018-11-03
19
2018-11-04
26
2018-11-03
19
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
15
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2018-11-03
1
2018-11-03
31
2018-11-04
1
2018-11-04
21
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-11-03
9
2018-11-04
25
2018-11-03
4
2018-11-04
1
300
Mazurkiewicz Żaklina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SCANDIA (100)
2018-11-03
1
2018-11-03
1
Moksiewicz Artur
LUKS Nysa Gubin
ZANDO M (110)
2018-11-03
24
2018-11-03
6
Morsztyn Monika
bpk
STOCK (63)
2018-11-03
19
2018-11-04
12
Morsztyn Natalia
bpk
SINGLE (66)
2018-11-03
17
2018-11-03
30
2018-11-04
13
2018-11-04
26
Morsztyn Piotr
bpk
2018-11-03
12
2018-11-04
24
SCARTO (81)
2018-11-03
1
2018-11-03
26
2018-11-04
1
2018-11-04
23
GOETHE (82)
2018-11-03
18
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Murdzia Seweryn
bpk
2018-11-03
1
2018-11-03
14
2018-11-04
1
2018-11-04
28
2018-11-03
13
2018-11-03
23
2018-11-04
15
2018-11-04
29
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (60)
2018-11-03
22
2018-11-03
35
2018-11-04
29
2018-11-04
29
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
SOLAR (83)
2018-11-03
8
2018-11-03
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (96)
2018-11-03
15
2018-11-03
4
2018-11-04
19
2018-11-04
7
LORINA (97)
2018-11-03
1
2018-11-03
27
2018-11-04
1
2018-11-04
8
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-11-03
7
2018-11-03
1
2018-11-04
5
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (50)
2018-11-03
22
2018-11-04
13
FOCUS (59)
2018-11-03
16
2018-11-04
19
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2018-11-03
2018-11-03
1
2018-11-03
34
2018-11-04
21
2018-11-04
22
Pawlicki Tomasz
Harmony Club Poznań
2018-11-03
2018-11-03
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (73)
2018-11-04
2
2018-11-04
22
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2018-11-03
3
100
2018-11-04
2
200
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
V DALLY (71)
2018-11-03
11
2018-11-03
8
2018-11-04
11
Rajewska-Poręba Beata
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-11-03
26
2018-11-03
1
2018-11-04
15
2018-11-04
1
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (29)
2018-11-03
33
2018-11-03
17
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-11-03
1
2018-11-03
1
Sacherski Dawid
bkp
2018-11-03
1
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
1
2018-11-03
18
2018-11-03
36
2018-11-04
1
2018-11-04
2018-11-04
1
Sawicka Milena
bpk
VIWA (28)
2018-11-03
31
2018-11-03
23
2018-11-04
31
2018-11-04
1
Sawicki Norbert
SJ Pro Eques
2018-11-04
1
2018-11-04
3
CHIMERA (78)
2018-11-04
1
2018-11-04
17
Siennicka Maria
UKJ Leśny Dwór Pakówka
HORTENCJA (105)
2018-11-04
1
2018-11-04
15
Siennicka Zofia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
BOLIWIA (106)
2018-11-04
1
2018-11-04
20
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-11-03
16
2018-11-03
2018-11-04
6
2018-11-04
17
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-03
1
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2018-11-03
19
2018-11-03
1
GEST (85)
2018-11-03
19
2018-11-03
18
RODEZJA (86)
2018-11-03
3
100
2018-11-03
5
Sobczyńska Marta
UKS Trójka
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (18)
2018-11-03
1
2018-11-03
23
2018-11-04
18
2018-11-04
16
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
GRANAT (87)
2018-11-03
1
2018-11-03
19
2018-11-04
1
2018-11-04
21
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (65)
2018-11-03
15
2018-11-03
26
2018-11-04
21
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
WISARDA (76)
2018-11-03
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (54)
2018-11-04
27
2018-11-04
4
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-11-03
21
2018-11-04
6
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
13
2018-11-04
10
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-11-03
25
2018-11-03
2018-11-04
32
2018-11-04
2018-11-03
1
2018-11-03
8
2018-11-04
7
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-11-03
29
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
1
Zielińska Paulina
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2018-11-03
12
2018-11-03
15
2018-11-04
5
ANGELO (38)
2018-11-04
LIRYKA (39)
2018-11-04
TRACJA (115)
2018-11-03
29
2018-11-03
11
2018-11-04
24
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (99)
2018-11-04
9
2018-11-04
20

Number of Riders: 74

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 1 650.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl