Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 14-16 grudzień 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:21:41
2018-12-12 23:17:10
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:21:43
2018-12-12 23:16:38
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:22:16
2018-12-12 22:33:33
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:07:34
2018-12-12 22:07:34
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:37:11
2018-12-12 18:27:41
Marcin Pakuła CORJANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 13:58:09
2018-12-12 12:59:11
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 13:58:19
2018-12-12 11:15:21
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:35:41
2018-12-12 11:14:34
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:35:46
2018-12-12 11:14:07
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 10:07:59
2018-12-12 08:06:37
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:46:09
2018-12-11 21:43:45
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:46:06
2018-12-11 21:39:51
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:46:04
2018-12-11 21:12:49
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:45:00
2018-12-11 20:39:42
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:44:05
2018-12-11 20:22:12
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:44:57
2018-12-11 13:25:02
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:32:07
2018-12-10 19:59:55
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:30:59
2018-12-10 17:21:28
Julia Luzano AKTIW
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:31:02
2018-12-10 17:15:41
Magdalena Konieczna WASUAN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:31:03
2018-12-10 17:14:04
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:24:51
2018-12-10 17:11:44
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:26:45
2018-12-10 17:10:57
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:26:56
2018-12-10 14:27:32
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:26:58
2018-12-10 14:25:06
Sławomir Klóska BRIGET JONES
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:27:00
2018-12-10 13:13:05
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:27:02
2018-12-10 13:12:20
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 11:02:24
2018-12-10 09:01:09
Łukasz Smoczyk RODEZJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 11:02:26
2018-12-10 09:00:26
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 11:02:28
2018-12-10 08:59:04
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 11:02:29
2018-12-10 08:57:25
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:24
2018-12-09 20:54:24
Weronika Jakubowska VEJOTTIE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:26
2018-12-09 20:18:43
Marek Markiewicz PRINCESSA I G
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:28
2018-12-09 19:23:36
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:26:50
2018-12-09 15:14:37
Damian Brzózka ELIOT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:32
2018-12-09 15:06:42
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:34
2018-12-09 14:58:50
Pola Birger EL DŻAMA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:38
2018-12-09 12:45:29
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:39
2018-12-09 12:44:42
Marcin Matelski HEER CATOO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:41
2018-12-09 09:04:24
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:31:30
2018-12-08 20:30:13
Damian Brzózka INFERNO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:31:33
2018-12-08 20:21:21
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:31:39
2018-12-08 20:20:24
Julia Jabłońska CLINTA Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:59
2018-12-07 20:55:50
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:10:01
2018-12-07 20:55:03
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:10:03
2018-12-07 20:54:26
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:10:08
2018-12-07 20:53:05
Anna Korzeniewska TILEXA Z
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:10:10
2018-12-07 20:52:26
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:10:12
2018-12-07 20:50:07
Aleksandra Wypchło LEGOLAS V
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:27:19
2018-12-07 19:46:15
Aleksandra Metner PRINCVERO P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:02:32
2018-12-07 09:33:06
Dominika Luty CAYENNE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:02:35
2018-12-07 09:28:25
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:02:37
2018-12-07 09:27:22
Dominika Luty NUCIA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 17/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:02:39
2018-12-07 09:23:56
Dominika Luty AHMAR SAPHIR
  • 2x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 18/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:28:59
2018-12-06 21:22:56
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:29:01
2018-12-06 14:29:35
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:29:03
2018-12-06 14:26:25
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:29:22
2018-12-06 11:01:32
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:35:54
2018-12-06 08:57:13
Marcin Pakuła JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:35:57
2018-12-06 08:48:30
Marcin Pakuła GLORIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:44
2018-12-05 22:26:54
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:46
2018-12-05 22:15:09
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 2x 6/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:47
2018-12-05 11:27:08
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:49
2018-12-05 08:01:01
Agnieszka Prudzienica ZIG ZAC
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:28:58
2018-12-04 22:54:32
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:04
2018-12-04 22:42:07
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:08
2018-12-04 22:27:19
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:11
2018-12-04 22:23:33
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:15
2018-12-04 21:21:45
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 17/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:19
2018-12-04 15:02:47
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:29:21
2018-12-04 12:34:23
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:38
2018-12-03 22:07:12
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:40
2018-12-03 19:34:33
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:41
2018-12-03 19:33:33
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 17/P/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:10
2018-12-02 21:35:44
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:13
2018-12-02 08:31:07
Szymon Stasiak JAMINKA P
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:15
2018-12-02 00:27:38
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:17
2018-12-02 00:26:44
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:18
2018-12-02 00:26:02
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:26:20
2018-12-02 00:24:55
Michał Nowacki JUGATTI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:43
2018-11-30 22:20:50
Joanna Zawadka COCO CHANELL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:46
2018-11-30 20:55:59
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:18:52
2018-11-28 20:16:31
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:18:20
2018-11-27 21:31:20
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:13:17
2018-11-24 21:50:16
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:13:32
2018-11-24 21:49:24
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:13:44
2018-11-23 19:34:40
Paulina Pierzyńska GOLDQUIDAME
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:01:48
2018-11-23 19:34:04
Paulina Pierzyńska T. GOLDQUIDAME Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:14:10
2018-11-23 19:33:18
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:28:38
2018-11-22 23:53:56
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:28:49
2018-11-22 23:16:47
Kaja Żuk BODER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:29:01
2018-11-22 23:13:54
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:04:01
2018-11-19 21:13:35
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
4. Birger Pola bpk
S
O026987
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
7. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
8. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
9. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
10. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
11. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
12. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
13. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
14. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
15. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
16. Heigelmann Weronika bpk
2001 (J.)
O042326
17. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
18. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
19. Jakubowska Weronika Niezrzeszony
2002 (J.)
72/18
20. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
O043819
21. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
22. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
23. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
24. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
25. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
26. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
27. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
28. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
29. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
brak
30. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
31. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
32. Markiewicz Marek bpk
S
brak
33. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
34. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
35. Metner Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O014401
36. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
37. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
38. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
39. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
brak
40. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
41. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
42. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
43. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O034485
44. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
45. Prudzienica Agnieszka Racocki KJ
S
O023378
46. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
47. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
48. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
49. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
50. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
51. Sołtysiak Jaśmina Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2005 (JM.)
brak
52. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
53. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
54. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
55. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
56. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
57. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
58. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
59. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
00262006082
60. Weigt Agata Racocki KJ
1998 (MJ.)
O023367
61. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
62. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (J.)
O028074
10154391
63. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
64. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
65. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
66. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
2.

67

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K017828 616009670104510 104TX18
3.

95

AKTIW WLKP POL 2007 Wałach F: Lider/
M: Austria/
O: ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
B: Karol Gmyrek
K011715
4.

36

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
5.

20

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
6.

24

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
7.

69

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
8.

22

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
9.

23

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
10.

112

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
11.

90

BRIGET JONES SP POL 2011 Klacz gniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Marek
B: Kopras Marek
K025165 616009610071912
12.

115

CALOTTA DSH DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido /
M: Alizee / Acobat II
O: Karolina Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
K016546 DE456570287608
13.

48

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
14.

64

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K021231 616009670099111
15.

97

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
xxxx xxxxx
16.

82

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Capriosa
O: Marcin Matelski
B: .
K024813 616009520023813
17.

110

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
18.

53

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
O: Marek Śnieżek
B: Martin Biermann
Brak Brak
19.

76

CLINTIRO TIVOR Z Zangersheide BEL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Casiro/Cassini I
M: Clintina Tivor/Cartoon
O: RJT Sp z o.o.
B: Stal Tivor
Brak Brak
20.

3

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
K014920 616009670117409
21.

92

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
22.

103

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
23.

107

CORJANO NED POL 2010 Wałach gniada/172 F: CORNET OBOLENSKY (BWP)
M: UTENDRA DS (KWPN)/CONTENDRO I (HOLST)
O: martyna dabrowska
B: Liezen Wolter
z1232345 DE421000513410
24.

91

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
25.

75

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
26.

100

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
27.

37

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
28.

87

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
29.

28

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
30.

98

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
31.

104

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
K019097
32.

46

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
33.

79

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
34.

81

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616009690137209
35.

13

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
36.

102

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
37.

60

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
38.

56

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
39.

86

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus /
M: Gejsza /Atlas Bavaria
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 616007610115511
40.

7

GLORIA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Hickstead / Hamlet
M: U Cascada / Cassini I
O: Marcin Pakuła
B:
K024858 DE421000549114
41.

109

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
42.

42

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
43.

26

GOLDQUIDAME SP POL 2011 Klacz gniada/160 F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
O: Leszek Adamowicz
B:
K018177 616009610241811
44.

83

HEER CATOO SP POL 2014 Wałach gniada/. F: Catoo
M: Hermiona
O: Marcin Matelski
B: .
. .
45.

70

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
46.

27

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
47.

80

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
48.

55

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
49.

74

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Sokrates / Corrado I
M: Insygnia / Barbuz
O: Katarzyna Kulpińska
B: SK Pępowo
K025040 616007670101514
50.

93

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
51.

63

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
52.

41

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis Z
M: Zsa Zsa De semilly
O: .
B: .
K026234
53.

40

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728 616006590203412
54.

19

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
55.

114

Juba Van De Sugdersee F:
M:
O:
B:
56.

45

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
57.

52

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
58.

54

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 POL007610109107
59.

51

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
60.

99

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
O: Joanna Bartoszek-Knecka
B: Marcel Fransen
brak brak
61.

73

LEGOLAS V Oldenburg GER 2001 Wałach gniada/168 F: Lord Pezi
M: -
O: Jacek Muraczewski
B: GER
brak
62.

105

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
63.

65

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
O: Mateusz Michalski
B: Montis
Brak
64.

57

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
65.

111

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
66.

50

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
67.

38

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
68.

66

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
69.

106

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
70.

84

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
71.

47

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
72.

113

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L
M: Penni
O: S.K.Racot
B: S.K.Racot
K025268
73.

62

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Tadeusz Miś
K023493 616009610128212
74.

78

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak
75.

11

PRINCVERO P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa F: Avero
M: Princessa
O: Elwira Metner
B: Witold Polowczyk
K015393 POL009610207707
76.

25

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
77.

44

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
78.

85

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
O: SK Racot Sp. z o. o.
B: SK Racot Sp. z o. o.
K016818 616007610219609
79.

21

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
O: Anna Dunst
B: SK Nowielice
K017438 616009640024410
80.

58

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
81.

94

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
82.

43

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
83.

4

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
84.

88

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
O: S.K.Racot
B: S.K.Racot
brak 616 009 61 00752 `4
85.

15

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
86.

89

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
87.

49

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
88.

2

T. GOLDQUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O: Leszek Adamowicz
B:
K018902 056015Z55850113/61600761018980
89.

101

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NED 2013 Ogier gniada/kuc: F: Vivenne's Vision Freedom / Hadin
M: She Elah / Oleander
O: Magdalena Hałas
B:
K026254 528018020131036
90.

71

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
91.

77

VEJOTTIE KWPN NED 2002 Klacz gniada/164 F: Faldo
M: Pejottie
O: Julia Bieganowska
B: Albert Zoer
Brak 02.01743
92.

9

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
93.

96

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: Mateusz Michalski
K018363 616009670088009
94.

108

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
O: Jan Soltysiak
B: J.W.Greve
528003 04.02852 103BS96
95.

59

ZIG ZAC HOL GER 2012 Wałach gniada/163 F: Uriko / Untouchable
M: Zauberei I / Casall
O: Agnieszka Prudzienica
B: Verband der Zuchter des Holsteiner Pferdes
K024899 DE421000403412
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
75
150
SUM:
225.00
Dąbrowska Marta bpk
100
150
100
SUM:
350.00
Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
50
SUM:
50.00
Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
50
50
SUM:
100.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
75
SUM:
75.00
Kowalczyk Mateusz bpk
75
SUM:
75.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
100
SUM:
100.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
50
50
SUM:
100.00
Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group Jakubowo
50
150
SUM:
200.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (80)
2018-12-14
6
2018-12-14
2018-12-16
6
2018-12-16
8
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
BRENDAN (112)
2018-12-14
29
2018-12-14
10
2018-12-15
20
2018-12-15
11
2018-12-16
6
Birger Pola
bpk
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (79)
2018-12-15
23
2018-12-15
15
2018-12-16
2
75
2018-12-16
1
150
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (13)
2018-12-14
20
2018-12-14
7
INFERNO (74)
2018-12-14
16
2018-12-14
2018-12-14
1
2018-12-14
23
2018-12-14
31
Charadnik Vitalii
bpk
JOYRIDE (19)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-14
17
2018-12-14
17
2018-12-14
17
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (51)
2018-12-14
1
2018-12-14
4
2018-12-15
1
100
2018-12-15
1
150
2018-12-16
2
100
LAMARCK (52)
2018-12-14
1
2018-12-14
9
2018-12-15
7
2018-12-16
9
2018-12-15
1
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (21)
2018-12-15
1
2018-12-15
6
2018-12-16
1
2018-12-16
4
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2018-12-14
27
2018-12-14
27
2018-12-15
1
2018-12-15
27
2018-12-16
10
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (109)
2018-12-14
3
50
2018-12-14
35
2018-12-14
5
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2018-12-14
1
2018-12-14
25
2018-12-15
30
2018-12-15
21
2018-12-16
23
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (63)
2018-12-14
16
2018-12-14
1
2018-12-15
2018-12-15
1
2018-12-15
33
2018-12-16
14
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CRAX (91)
2018-12-14
15
2018-12-14
13
2018-12-15
19
2018-12-16
COLINE (92)
2018-12-14
3
50
2018-12-14
14
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-16
3
50
Heigelmann Weronika
bpk
2018-12-15
15
2018-12-15
8
2018-12-16
4
2018-12-16
5
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (115)
2018-12-15
9
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-12-14
23
2018-12-14
23
2018-12-15
1
2018-12-15
28
2018-12-16
Jakubowska Weronika
Niezrzeszony
2018-12-14
1
2018-12-14
7
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-16
1
Jaworska Antonina
bpk
2018-12-14
25
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-15
22
2018-12-16
1
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (100)
2018-12-15
25
2018-12-15
18
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (89)
2018-12-14
2
75
2018-12-14
16
2018-12-14
10
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
WASUAN (96)
2018-12-14
11
2018-12-14
5
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-12-14
12
2018-12-14
19
2018-12-15
10
2018-12-15
5
2018-12-16
12
Kowalczyk Mateusz
bpk
EMO (102)
2018-12-15
1
2018-12-15
2
75
2018-12-15
11
2018-12-15
13
Kunecka Hanna
bpk
2018-12-15
14
2018-12-15
8
2018-12-16
2018-12-16
6
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-12-14
15
2018-12-14
34
2018-12-15
27
2018-12-16
16
2018-12-15
1
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
CAYENNE (64)
2018-12-14
27
2018-12-14
11
2018-12-15
29
2018-12-15
10
2018-12-16
2018-12-14
1
2018-12-14
25
2018-12-15
1
2018-12-15
22
2018-12-16
10
NUCIA (66)
2018-12-14
1
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-14
13
2018-12-15
19
2018-12-16
21
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
20
2018-12-16
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2018-12-14
20
2018-12-14
17
2018-12-15
2018-12-15
AKTIW (95)
2018-12-14
5
2018-12-15
6
2018-12-16
4
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-12-14
22
2018-12-14
2
100
2018-12-15
14
2018-12-16
7
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
2018-12-14
29
2018-12-14
32
2018-12-15
2018-12-15
SOFKA (43)
2018-12-14
33
2018-12-14
26
2018-12-15
18
2018-12-15
27
2018-12-16
12
Markiewicz Marek
bpk
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
5
2018-12-16
1
Matelski Marcin
KJ DILMAR
2018-12-14
16
2018-12-14
9
2018-12-15
8
2018-12-15
4
2018-12-16
14
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2018-12-14
13
2018-12-14
13
2018-12-15
31
2018-12-16
15
Metner Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2018-12-14
7
2018-12-14
12
2018-12-16
1
2018-12-15
1
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (37)
2018-12-15
1
2018-12-15
26
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-12-14
26
2018-12-14
4
2018-12-15
16
2018-12-15
8
2018-12-16
JUGATTI (45)
2018-12-14
1
2018-12-14
29
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
12
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (60)
2018-12-14
21
2018-12-14
32
2018-12-15
22
2018-12-15
35
2018-12-16
22
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
SOLAR (88)
2018-12-14
7
2018-12-14
16
2018-12-15
1
2018-12-15
18
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-12-14
11
2018-12-15
3
50
2018-12-16
3
50
CEDYNIA (97)
2018-12-14
15
2018-12-14
33
2018-12-15
22
2018-12-16
17
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (104)
2018-12-15
34
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-16
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
GLORIA (7)
2018-12-14
2018-12-14
5
2018-12-14
2018-12-15
1
2018-12-15
8
2018-12-16
CORJANO (107)
2018-12-14
28
2018-12-14
8
2018-12-15
21
2018-12-15
12
2018-12-16
9
2018-12-14
17
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-16
2018-12-15
1
2018-12-15
8
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-12-14
1
2018-12-14
8
2018-12-15
3
50
2018-12-16
5
2018-12-14
1
150
2018-12-16
10
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-12-14
1
2018-12-14
16
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
Prudzienica Agnieszka
Racocki KJ
ZIG ZAC (59)
2018-12-14
15
2018-12-14
12
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (28)
2018-12-16
2018-12-16
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-12-16
2018-12-16
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (105)
2018-12-16
10
2018-12-16
5
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
RODEZJA (85)
2018-12-14
21
2018-12-14
GEST (86)
2018-12-14
1
2018-12-14
14
2018-12-15
1
2018-12-15
18
2018-12-14
1
2018-12-14
16
2018-12-15
1
2018-12-15
1
PENITO (113)
2018-12-15
1
2018-12-15
8
Śnieżek Julia
BPK
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
18
Sołtysiak Jaśmina
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
ZALAMERO (108)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-12-14
1
100
2018-12-14
16
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-15
18
2018-12-16
1
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-12-14
18
2018-12-15
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-16
11
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2018-12-14
17
2018-12-14
12
2018-12-15
1
2018-12-15
13
2018-12-16
13
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (98)
2018-12-14
24
2018-12-14
15
2018-12-15
17
2018-12-15
16
2018-12-16
13
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
1
2018-12-14
7
2018-12-15
2018-12-15
9
2018-12-16
8
2018-12-14
2018-12-14
6
2018-12-15
2
100
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-12-14
23
2018-12-14
18
2018-12-15
5
2018-12-15
17
2018-12-16
20
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
SOLALI (4)
2018-12-14
16
2018-12-14
21
2018-12-15
1
2018-12-15
22
2018-12-16
1
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
2018-12-15
18
2018-12-15
1
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-12-14
16
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-16
2018-12-15
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-12-15
1
2018-12-15
24
2018-12-16
1
2018-12-16
12
Wrzosek Matylda Olga
KJ Abrasives Group
2018-12-14
1
2018-12-14
16
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
8
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-14
30
2018-12-15
15
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-15
4
2018-12-16
7
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-12-15
32
2018-12-15
7
2018-12-16
1
100
2018-12-16
11
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2018-12-14
7
2018-12-14
16
2018-12-15
1
2018-12-15
14
2018-12-16
19
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BLUSTAR (22)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-14
14
2018-12-14
29</