Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* Eliminacje HPP
Leszno, 8-11 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
219 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 23:59:05
2018-11-05 23:57:43
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 23:59:19
2018-11-05 23:56:49
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
217 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 00:49:00
2018-11-03 22:45:41
Mateusz Tyszko XXX
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:06:56
2018-11-03 22:20:39
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:06:18
2018-11-03 22:19:29
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:05:35
2018-11-03 22:18:47
Damian Ostręga WELTDAME
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 20:55:06
2018-11-03 19:38:26
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:58:41
2018-11-02 19:30:13
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
208 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:58:58
2018-11-02 19:28:37
Marcin Wesoły TREASURE QUEEN Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:56:55
2018-11-02 18:07:06
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:56:08
2018-11-02 18:06:29
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
204 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:55:00
2018-11-02 15:28:53
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:54:21
2018-11-02 15:28:17
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:53:35
2018-11-02 15:27:16
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:49:57
2018-11-02 15:26:29
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:52:58
2018-11-02 14:55:05
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:52:23
2018-11-02 14:54:15
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:48:09
2018-11-02 14:06:58
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:47:37
2018-11-02 14:04:24
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 21:46:05
2018-11-02 13:48:48
Matylda Malepszy EFRON
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:53:54
2018-11-01 15:36:17
Łukasz Koza CHECK POINT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:54:13
2018-11-01 15:35:50
Łukasz Koza BIJOU BE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:54:29
2018-11-01 10:17:15
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:54:46
2018-11-01 09:43:24
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:55:06
2018-11-01 08:10:13
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:55:22
2018-11-01 00:31:20
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:56:23
2018-11-01 00:30:17
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:56:39
2018-11-01 00:29:49
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:56:54
2018-11-01 00:29:24
Michał Kubiak CARO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:57:08
2018-11-01 00:28:55
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:57:29
2018-11-01 00:28:29
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:57:53
2018-11-01 00:28:02
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:31:39
2018-10-31 23:13:12
Marcin Bętkowski QUALITY STAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:31:58
2018-10-31 23:12:18
Marcin Bętkowski IROCCO BLUE S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:32:15
2018-10-31 20:53:15
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:32:47
2018-10-31 20:51:14
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:33:02
2018-10-31 19:09:34
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:33:29
2018-10-31 17:46:58
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
174 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 16:35:20
2018-10-31 12:55:24
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 16:35:34
2018-10-31 12:53:33
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 16:35:46
2018-10-31 12:50:45
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:54:40
2018-10-31 00:20:21
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:58:57
2018-10-30 21:22:38
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:59:12
2018-10-30 21:22:02
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 22:59:26
2018-10-30 20:44:27
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:00:14
2018-10-30 20:32:35
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:00:38
2018-10-30 17:12:54
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:01:32
2018-10-30 16:20:57
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:01:54
2018-10-30 15:49:39
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:02:26
2018-10-30 15:48:51
Julia Bugla ROXY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:03:36
2018-10-30 15:45:57
Julia Bugla C-BELLE LUNE J
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:04:04
2018-10-30 14:40:13
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:04:27
2018-10-30 14:20:42
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:04:52
2018-10-30 14:20:04
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:05:06
2018-10-30 14:19:28
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:06:11
2018-10-30 12:42:53
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:06:27
2018-10-30 11:09:23
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:07:44
2018-10-30 09:37:14
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:08:05
2018-10-30 09:36:33
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:08:28
2018-10-30 09:35:52
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:08:45
2018-10-30 09:35:16
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:08:58
2018-10-30 09:34:30
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:09:12
2018-10-30 09:33:53
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:09:32
2018-10-30 09:33:09
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:09:55
2018-10-30 09:32:34
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:10:15
2018-10-30 09:30:40
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:10:43
2018-10-30 09:12:43
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:11:11
2018-10-30 09:11:53
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:11:27
2018-10-30 09:11:10
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:01:11
2018-10-30 08:31:50
Dawid Kubiak SZIMANO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:01:39
2018-10-30 08:31:02
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:01:54
2018-10-30 08:30:22
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:02:10
2018-10-30 08:29:46
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:13:03
2018-10-29 22:57:11
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:13:18
2018-10-29 22:55:55
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:13:32
2018-10-29 22:55:22
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:13:46
2018-10-29 19:57:46
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:13:59
2018-10-29 17:08:46
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:14:13
2018-10-29 16:59:53
Krzysztof Okla NEYMAR DE REVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:14:26
2018-10-29 16:59:20
Krzysztof Okla CHICHARITO BLUE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:14:40
2018-10-29 14:52:30
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:14:53
2018-10-29 14:21:11
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:15:06
2018-10-29 14:19:51
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:15:20
2018-10-29 14:17:57
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:15:32
2018-10-29 14:16:28
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:15:46
2018-10-29 13:52:27
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:15:59
2018-10-29 12:05:41
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:16:12
2018-10-29 10:30:45
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:16:38
2018-10-29 10:18:44
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:16:54
2018-10-29 10:17:47
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:17:10
2018-10-29 09:59:21
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:17:27
2018-10-29 09:58:32
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:17:40
2018-10-29 09:56:47
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:17:53
2018-10-29 09:38:47
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:18:21
2018-10-29 08:03:55
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:18:34
2018-10-29 08:02:29
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:18:50
2018-10-29 08:01:54
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:19:05
2018-10-29 08:01:34
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:19:18
2018-10-29 08:01:09
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:19:30
2018-10-29 07:21:44
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:19:50
2018-10-29 07:21:18
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:12:51
2018-10-28 19:21:22
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:14:44
2018-10-28 17:11:10
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:15:20
2018-10-28 17:04:48
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:15:32
2018-10-27 20:04:27
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:15:44
2018-10-27 20:04:00
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:16:11
2018-10-27 15:46:00
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:16:23
2018-10-27 15:44:53
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:33:26
2018-10-27 09:26:25
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:54:56
2018-10-27 06:46:38
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:55:12
2018-10-27 06:46:02
Juliana Suska GILEA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:35:05
2018-10-27 01:35:25
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:35:28
2018-10-27 01:34:51
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:35:43
2018-10-26 16:34:21
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 16:42:42
2018-10-26 16:32:19
Mateusz Tyszko QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:36:17
2018-10-26 16:31:36
Mateusz Tyszko MONTENEA Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:36:29
2018-10-26 16:30:49
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:36:43
2018-10-26 12:43:35
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:25:09
2018-10-25 22:12:14
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:25:32
2018-10-25 22:11:24
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:25:51
2018-10-25 21:29:45
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:26:10
2018-10-25 20:11:54
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:20:09
2018-10-25 18:10:11
Aleksandra Więckowska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:28:49
2018-10-25 17:57:06
Jakub Lis ICE ICE BABY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:29:29
2018-10-25 17:21:24
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:29:47
2018-10-25 06:33:28
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 00:42:06
2018-10-24 23:45:54
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 00:41:38
2018-10-24 23:45:07
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:37:43
2018-10-24 21:40:27
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:37:55
2018-10-24 20:46:00
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:38:14
2018-10-24 15:14:31
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:38:26
2018-10-24 15:13:20
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:38:38
2018-10-24 01:00:41
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:38:49
2018-10-24 01:00:06
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:39:00
2018-10-24 00:59:37
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:11:51
2018-10-23 22:06:12
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:12:05
2018-10-23 21:16:19
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:12:17
2018-10-23 21:15:37
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:12:32
2018-10-23 21:15:00
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:13:01
2018-10-23 21:14:18
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:13:14
2018-10-23 10:13:43
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:13:28
2018-10-22 21:07:23
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:13:46
2018-10-22 17:59:40
Aleksandra Cebulak GIRSTTI S. E.
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:14:01
2018-10-22 17:59:08
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:14:15
2018-10-22 17:58:22
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:14:37
2018-10-22 13:45:03
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:14:53
2018-10-22 13:07:07
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:47:03
2018-10-22 10:08:55
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:18:26
2018-10-21 19:37:34
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:18:39
2018-10-21 19:36:56
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:18:49
2018-10-21 19:36:28
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:19:01
2018-10-21 19:35:56
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:19:15
2018-10-21 19:35:21
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:14:34
2018-10-20 21:44:57
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:14:48
2018-10-20 21:04:11
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:52:38
2018-10-19 21:32:45
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:52:48
2018-10-19 21:32:20
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:39:12
2018-10-18 21:26:48
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:21:14
2018-10-16 17:44:45
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:21:29
2018-10-16 09:40:41
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:23:44
2018-10-16 09:39:37
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:23:58
2018-10-16 09:38:55
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:24:10
2018-10-16 00:12:30
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:24:23
2018-10-15 22:45:31
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:24:36
2018-10-13 21:12:46
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:25:03
2018-10-13 20:12:02
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:25:14
2018-10-13 20:08:59
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:25:26
2018-10-11 20:42:28
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:25:40
2018-10-11 20:41:57
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:25:51
2018-10-11 15:38:25
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:35:34
2018-10-06 03:56:11
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:35:47
2018-10-06 03:55:08
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:36:10
2018-10-05 12:37:33
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:36:22
2018-10-05 12:36:56
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:26:04
2018-10-04 19:51:44
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:26:14
2018-10-04 19:49:58
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:47:03
2018-10-01 19:44:13
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 09:22:08
2018-10-01 19:43:16
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:35:32
2018-09-29 14:05:22
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:35:49
2018-09-28 21:56:46
Magda Kamińska IZMIR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:36:10
2018-09-28 21:55:12
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:36:21
2018-09-28 21:54:34
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:36:32
2018-09-28 21:53:51
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:36:43
2018-09-28 21:53:13
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:26:03
2018-09-26 09:15:22
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:26:15
2018-09-26 09:14:31
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:53:11
2018-09-24 18:29:06
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:31:02
2018-09-18 15:11:40
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:37:36
2018-09-18 15:11:10
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 22:44:33
2018-09-17 21:31:16
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
2. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
3. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
4. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
5. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
6. Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
7. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
8. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
9. Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
2003 (JM.)
O026802
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. Dąbrowska Julia Stow. KJK
2001 (J.)
KO038829
12. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
13. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
14. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
15. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
16. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
17. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
20. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
21. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
22. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
23. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
24. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
25. Hudzik Witold bpk
S
O039362
26. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
27. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
28. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
29. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
30. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
31. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
32. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
33. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
34. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
35. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
36. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
37. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
38. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
39. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
40. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
41. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
42. Kiewrel Agnieszka WLKS Krakus
2002 (J.)
O029172
10121214
43. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
44. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
45. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
46. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
47. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
48. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
49. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
50. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
51. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
52. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
53. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
54. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
55. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
56. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
57. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
58. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
59. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
60. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
61. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
62. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
63. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
64. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
65. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
66. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
67. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
68. Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
1997 (MJ.)
O022527
10104144
69. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
70. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
71. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
72. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
73. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
74. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
75. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses
2003 (JM.)
O038632
10178793
76. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
77. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
78. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
79. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (J.)
O028637
80. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
81. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
82. Okla Krzysztof KJ Kielce
S
Brak
83. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
84. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
85. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
86. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
87. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
88. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
89. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
90. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O027023
91. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
92. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
93. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
94. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
1997 (MJ.)
O025537
95. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
96. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
97. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
98. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
99. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
100. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O041894
101. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
102. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
103. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
104. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O027447
105. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
106. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
107. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
108. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
109. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
110. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
111. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
112. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
113. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
114. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
115. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
116. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
117. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
118. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
119. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
2.

120

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
3.

179

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
4.

31

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
5.

187

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
6.

151

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
7.

200

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
8.

65

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
9.

196

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
10.

122

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
11.

216

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
12.

117

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
13.

66

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
14.

43

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
15.

163

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou du Rouet
M: Con Cordia J/Con Capitol
O: -
B: Jadwiga Jung
K025754
16.

60

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
17.

170

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
18.

178

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
19.

173

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
20.

39

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
21.

94

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
22.

175

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
23.

100

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
24.

127

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
25.

46

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
26.

188

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
27.

167

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
28.

218

CASPAR MS HOL. POL 2004 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K009367
29.

172

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
30.

107

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
31.

80

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
32.

211

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
33.

137

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
34.

145

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
35.

118

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
36.

153

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
37.

146

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
38.

135

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
39.

197

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
40.

2

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
41.

141

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Chacco Blue
M:
O: Okła Andrzej
B: Lewitz
Brak
42.

206

CHICO HIPPICA OLD POL 2007 Wałach siwa F: Centadel / Cento
M: Carnute Girl / Carnute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K012281 DE418180171507 104NW71
43.

110

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
44.

49

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
45.

53

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
46.

95

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
47.

97

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
48.

51

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
49.

90

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
50.

55

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
51.

82

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
52.

176

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
53.

201

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
54.

134

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
55.

85

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
56.

169

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Ute Trost
K020301 DE421000085411
57.

148

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
58.

99

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
59.

112

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
60.

41

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
61.

138

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
62.

156

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
63.

155

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
64.

32

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier kara F: Darco
M: Ferline/Romino
O: -
B: -
K019460
65.

220

Dee-Jay-Z F:
M:
O:
B:
66.

143

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300
67.

102

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
68.

192

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
69.

42

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
70.

81

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
71.

159

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
72.

222

DO IT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska -Nowak
B: A.J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
73.

217

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
74.

54

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
75.

136

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Karolina Godoś
B: P. & A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405 528003000811231 104PU77
76.

152

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
77.

128

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
78.

199

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
79.

227

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
80.

76

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
81.

123

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
82.

71

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
83.

116

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
84.

62

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
85.

147

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
86.

202

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O:
B:
K022703
87.

193

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
88.

144

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
89.

195

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
90.

214

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
91.

121

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
92.

83

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
93.

131

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
94.

182

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
95.

223

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
96.

224

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
97.

149

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
98.

21

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
99.

84

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
100.

228

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
O:
B:
K022449 616009670110714
101.

139

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811 106DC88
102.

154

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
103.

67

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
104.

219

HANDSOME KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K025713
105.

40

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
106.

12

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
107.

57

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
108.

119

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
109.

194

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
110.

77

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
111.

101

ICE ICE BABY HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K020495 DE431315405510 105KG15
112.

88

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
113.

113

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
114.

124

INMORTAL REN GER 2012 Wałach siwa F: Cornet's / Cornet Obolensky
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541 DE443435288412
115.

183

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cararine S / Numero Uno
O: Wanda Szmyt
B:
K023231 528003201307243
116.

47

IZMIR KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Q.Breitling LS / Quintero
M: Kiki / Voltaire
O: Szweda Marek
B:
K024326 528003201307447
117.

150

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
118.

50

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
119.

160

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
120.

33

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
121.

207

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
122.

64

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
123.

226

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
124.

87

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
125.

132

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
126.

96

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
127.

165

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
O: Grażyna Baehr
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
128.

166

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B:
K015422 POL009580227505 104UP80
129.

91

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
130.

13

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
131.

48

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882
132.

221

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
133.

126

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
134.

125

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
135.

14

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
136.

103

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP POL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
137.

190

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
138.

174

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
139.

203

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara F: Campari M
M: Magia
O:
B:
K017802
140.

140

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
141.

74

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
brak
142.

56

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
143.

204

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
144.

104

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
145.

108

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
146.

186

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
147.

210

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
148.

98

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
149.

142

NEYMAR DE REVE KWPN POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Nabab de Reve
M:
O: Okła Andrzej
B:
Brak
150.

205

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
151.

177

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
152.

189

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
153.

158

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
154.

130

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
155.

225

Podiavola F:
M:
O:
B:
156.

52

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
157.

133

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
158.

44

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
159.

58

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
160.

162

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
161.

20

QUITA DU DOMAINE Z Zangersheide BEL 2004 Klacz gniada F: Quantum ( Quidam de Revel x Cor de la Bryere)
M: Gret Palucca ( Coriolan x Capitol
O: Gerard Gruca
B: Belgia
K016862
162.

38

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
163.

15

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
164.

157

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
165.

180

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
166.

92

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
167.

164

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
168.

17

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
169.

115

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
170.

72

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
171.

7

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
172.

105

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
173.

111

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
174.

19

SUEDWINDS AMANDA HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Perlmutt I
O: Cezary Kozanecki
B: -
K020070 DE421000250908 104NQ43
175.

93

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813
176.

34

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: -
B: -
K019371
177.

168

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706 104ZL40
178.

181

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
179.

22

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
180.

114

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
181.

213

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
182.

59

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
183.

161

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
184.

63

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
185.

69

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640
186.

89

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
187.

215

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
188.

106

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
189.

86

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
190.

45

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
191.

68

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
192.

61

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Infernal Team
200
125
SUM:
325.00
Bado Gabriela Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
500
20
SUM:
520.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
75
SUM:
75.00
Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
20
SUM:
20.00
Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
100
50
SUM:
150.00
Dąbrowska Julia Stow. KJK
10
SUM:
10.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
270
SUM:
270.00
Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
350
SUM:
350.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
20
10
800
250
SUM:
1080.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
10
SUM:
10.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
50
500
300
10
500
SUM:
1360.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
20
600
300
SUM:
920.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
10
20
SUM:
30.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
150
50
1000
SUM:
1200.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1000
480
150
SUM:
1630.00
Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
20
SUM:
20.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
10
325
150
SUM:
485.00
Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
20
SUM:
20.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
400
20
SUM:
420.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
100
150
SUM:
250.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
50
600
50
SUM:
700.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
400
600
200
275
20
SUM:
1495.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
1100
1300
20
SUM:
2420.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
20
SUM:
20.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
225
240
SUM:
465.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
20
SUM:
20.00
Kostek Laura bpk
390
SUM:
390.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
100
720
150
SUM:
970.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
450
400
800
SUM:
1650.00
Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
20
SUM:
20.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
10
SUM:
10.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
100
3500
60
800
SUM:
4480.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
10
SUM:
10.00
Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
10
SUM:
10.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
10
10
10
SUM:
30.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
10
60
SUM:
70.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
330
1300
150
120
SUM:
1900.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
200
100
SUM:
300.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
400
50