Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 3-4 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:16:41
2018-11-01 16:32:26
Hubert Ludwiczak COLMINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:16:24
2018-11-01 12:00:03
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:16:10
2018-11-01 11:59:23
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 16:31:34
2018-10-31 16:06:18
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:05:20
2018-10-31 07:31:21
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:49:22
2018-10-30 20:20:17
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:48:45
2018-10-30 08:39:07
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:48:07
2018-10-30 08:38:12
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:47:13
2018-10-30 08:02:52
Łukasz Troszczyński OLZA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:46:36
2018-10-30 08:02:05
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:26:09
2018-10-29 09:31:34
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:07:03
2018-10-28 22:41:50
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:07:42
2018-10-28 22:03:10
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:08:08
2018-10-28 19:58:51
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:08:42
2018-10-28 16:52:56
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:08:54
2018-10-28 14:48:05
Piotr Morsztyn BARONESSE LADY CON CALMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:09:06
2018-10-28 14:41:34
Sara Horbacz CALOTTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:09:19
2018-10-28 14:41:07
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:09:42
2018-10-28 11:45:29
Paulina Pawelczak FOCUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:10:13
2018-10-28 08:57:55
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:12:37
2018-10-27 21:53:45
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:29:46
2018-10-26 21:58:47
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:29:58
2018-10-26 16:24:16
Dominika Luty ARCHIMEDES
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:30:09
2018-10-26 15:48:04
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:30:44
2018-10-26 10:45:09
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 10:36:42
2018-10-26 09:47:23
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:12:41
2018-10-25 21:55:49
Jakub Krzyżosiak VALENZIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:12:58
2018-10-25 21:55:06
Jakub Krzyżosiak QUETAL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:13:12
2018-10-25 21:54:38
Jakub Krzyżosiak Z-PILOT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:13:24
2018-10-25 21:51:16
Jakub Krzyżosiak CALICOR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:13:43
2018-10-25 21:02:51
Piotr Fragstein-Niemsdorff KOSTARYKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:14:10
2018-10-24 16:24:36
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:35:13
2018-10-24 15:57:18
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:35:26
2018-10-24 15:56:58
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:35:37
2018-10-24 15:41:46
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:35:50
2018-10-24 15:41:21
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:36:16
2018-10-24 15:40:37
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:31:58
2018-10-23 11:26:10
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:45:41
2018-10-23 11:25:35
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:32:26
2018-10-23 11:25:06
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:32:41
2018-10-23 11:24:22
Łukasz Troszczyński CATLIN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:32:58
2018-10-23 11:23:50
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:33:10
2018-10-22 18:46:12
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:33:23
2018-10-22 18:45:34
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:33:36
2018-10-22 13:42:25
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:33:51
2018-10-22 11:22:30
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:10:49
2018-10-21 21:04:41
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:49:59
2018-10-20 08:46:59
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:50:54
2018-10-20 08:46:39
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:05:03
2018-10-19 08:43:10
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:51:25
2018-10-19 08:42:44
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:51:38
2018-10-19 08:17:56
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:40:00
2018-10-17 23:16:29
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:18:49
2018-10-12 12:15:01
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:19:05
2018-10-12 12:14:19
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:11:27
2018-10-11 20:56:53
Paulina Adamiec MOVIEBIRD STARCORNET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:19:56
2018-10-11 20:55:24
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
2. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
3. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
4. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
5. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
6. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
7. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
8. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
9. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
10. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
11. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
12. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
13. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
14. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
15. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
16. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
17. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
18. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
19. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
20. Morsztyn Monika bpk
S
none
21. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
22. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
23. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
24. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
25. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
26. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
27. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
28. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
29. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
30. Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
10082009
31. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
32. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
33. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
34. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
35. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
36. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
37. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
38. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
39. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
40. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
41. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
42. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
2.

40

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
3.

53

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
4.

18

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry
M: Cindy
O: Justyna Zagdańska
B: Niemcy
brak
5.

59

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
6.

46

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski i Jakub Krzyżosiak
B: Wojciech Kasperski
K020476 DE421000691811
7.

58

CALOTTA DSP GER 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
O: Dariusz Jurasik
B: Grit und Mario Schirrmann
- DE456570287608 105QT84
8.

52

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
9.

15

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
10.

37

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K013987 616009510415909 104HO84
11.

20

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
12.

77

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
13.

30

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
14.

70

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
15.

66

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Clarina SR / Clarimo
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022586 616009510253312
16.

67

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
17.

74

COLMINO HOL GER 2008 Wałach siwa F: COLMAN
M: THIRZA/CARETINO
O: Jos Lansink & Ashford Farm
B: Stelter Bodo
Brak
18.

16

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
19.

41

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
20.

33

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
21.

36

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
22.

38

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
O: SK Nad Wigrami
B: E. Buunk-Hofs
K018549 528003201101065 105NO87
23.

55

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
O: Stajnia Sportowa EquiRex
B: D. Veldhoen-Plas
brak
24.

57

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
25.

69

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
26.

43

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
27.

72

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
28.

56

FOCUS SP POL 2006 Wałach gniada/171cm F: Cantanis / Cantus
M: Fuzja / Landos
O: Sylwia Pawelczak
B:
K010171 POL009640056906 104XZ63
29.

64

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
30.

62

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
31.

81

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
32.

73

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
33.

45

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/171 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K018911 616009640013911
34.

51

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
35.

60

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
36.

32

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
37.

26

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
38.

54

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Milady
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474
39.

68

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
40.

11

MOVIEBIRD STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia/Cornet Obolensky
O: MovieBird Int. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
41.

76

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contiga
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K025017 DE455-8790019-13
42.

65

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
43.

63

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B:
K011693 POL009580324505 104EZ03
44.

34

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
45.

48

QUETAL HAN POL 2011 Wałach gniada F: Quito Rubin / Quidam's Rubin
M: Loisan / Ludwigs As
O: Jakub Krzyżosiak
B:
K023605 DE431310081711
46.

50

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
47.

28

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
48.

31

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
49.

29

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
50.

35

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: SK Udórz
K008617 616009540048804 103FB68
51.

78

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Cieślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
52.

42

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
53.

14

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
54.

27

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
55.

24

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
56.

25

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
K025992
57.

71

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
58.

49

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: n.pakosz
B: -
K019617
59.

75

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153 0201977 102YW87
60.

61

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
61.

80

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
62.

47

Z-PILOT KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Epilot / Pilot
M: Nelie / Amethist
O: Sławomir Pietrzak
B:
K013773 5280030405503 103EV88
Rider Club
Competition
Prize
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
200
850
SUM:
1050.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
225
SUM:
225.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
100
SUM:
100.00
Frąckowiak Martyna JKS Hanna
75
SUM:
75.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
550
SUM:
550.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
600
SUM:
600.00
Kostecki Kacper bpk
50
SUM:
50.00
Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
50
250
300
SUM:
600.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
150
350
SUM:
500.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
800
300
100
200
100
SUM:
1500.00
Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
150
SUM:
150.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
1500
SUM:
1500.00
Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
325
500
400
400
SUM:
1625.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
50
250
SUM:
300.00
Morsztyn Piotr bpk
50
600
SUM:
650.00
Nikolas Kaja bpk
275
150
SUM:
425.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
1000
50
SUM:
1050.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
125
150
500
SUM:
925.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
500
1000
200
SUM:
1700.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
125
200
400
150
700
500
SUM:
2075.00
Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
500
SUM:
500.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
400
600
SUM:
1000.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
200
150
2100
300
300
250
SUM:
3300.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
400
400
600
SUM:
1400.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
200
100
SUM:
300.00
Wypchło Aleksandra bpk
200
SUM:
200.00
Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
200
75
100
SUM:
375.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-03
29
2018-11-03
2018-11-04
13
2018-11-04
16
2018-11-03
33
2018-11-03
15
2018-11-04
17
2018-11-04
11
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-11-03
13
2018-11-03
6
200
2018-11-04
2018-11-04
1
850
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (30)
2018-11-03
3
225
2018-11-03
25
2018-11-04
21
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-11-03
18
2018-11-04
24
GALAN (81)
2018-11-04
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2018-11-03
9
2018-11-03
8
100
2018-11-04
9
NIKO (76)
2018-11-03
2018-11-03
Forysiak Laura
bpk
2018-11-03
23
2018-11-04
26
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-11-03
7
75
2018-11-04
2018-11-04
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-11-03
12
2018-11-03
19
2018-11-04
15
2018-11-04
3
550
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (58)
2018-11-04
10
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (64)
2018-11-03
22
2018-11-03
17
2018-11-04
1
600
2018-11-04
16
Kostecki Kacper
bpk
2018-11-03
8
50
2018-11-04
18
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-11-03
24
2018-11-03
15
2018-11-04
11
2018-11-03
2018-11-03
8
50
2018-11-04
4
250
2018-11-04
3
300
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2018-11-03
32
2018-11-03
22
2018-11-04
6
150
2018-11-04
4
350
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
CALICOR (46)
2018-11-03
12
2018-11-03
9
2018-11-04
12
Z-PILOT (47)
2018-11-03
2
800
2018-11-03
2018-11-04
QUETAL (48)
2018-11-03
3
300
2018-11-03
7
100
2018-11-04
6
200
2018-11-03
20
2018-11-04
8
100
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
COLMINO (74)
2018-11-03
20
2018-11-04
7
150
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-11-03
10
2018-11-03
16
2018-11-04
2
1500
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-11-03
17
2018-11-04
20
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (54)
2018-11-03
1
325
2018-11-03
1
500
2018-11-04
3
400
2018-11-04
2
400
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-03
9
50
2018-11-03
10
2018-11-04
5
250
Morsztyn Monika
bpk
STOCK (78)
2018-11-03
31
2018-11-04
9
Morsztyn Piotr
bpk
2018-11-03
27
2018-11-04
8
50
2018-11-03
10
2018-11-04
4
600
Nikolas Kaja
bpk
2018-11-03
2
275
2018-11-03
13
2018-11-04
5
150
2018-11-04
13
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-11-03
14
2018-11-04
2018-11-03
12
2018-11-04
3
1000
2018-11-03
8
50
2018-11-04
9
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-03
25
2018-11-03
13
2018-11-04
2018-11-04
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (51)
2018-11-03
30
2018-11-04
FOCUS (56)
2018-11-03
14
2018-11-04
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2018-11-03
19
2018-11-04
20
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-03
5
150
2018-11-03
34
2018-11-04
6
125
2018-11-04
25
2018-11-03
5
150
2018-11-03
14
2018-11-04
2
500
2018-11-04
10
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
LASER (60)
2018-11-03
2
500
2018-11-03
1
1000
2018-11-04
8
200
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-11-03
6
125
2018-11-03
5
200
2018-11-04
18
2018-11-03
2
400
2018-11-03
6
150
2018-11-04
2
700
SZYMON (42)
2018-11-03
17
2018-11-04
5
500
Sąsiadek Bogna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2018-11-04
1
500
2018-11-04
19
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-11-03
26
2018-11-04
22
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2018-11-03
15
2018-11-03
18
2018-11-04
17
2018-11-04
14
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (62)
2018-11-03
3
400
2018-11-03
3
600
2018-11-04
12
2018-11-04
10
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (16)
2018-11-03
4
200
2018-11-03
16
2018-11-04
11
2018-11-03
7
150
2018-11-04
1
2100
CATLIN (37)
2018-11-03
5
300
2018-11-04
7
300
2018-11-03
4
250
2018-11-04
15
OLZA (65)
2018-11-03
10
2018-11-04
23
CLAUDIA (66)
2018-11-03
11
2018-11-04
14
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
FLOYD (72)
2018-11-03
21
2018-11-03
4
400
2018-11-04
6
400
2018-11-03
1
600
2018-11-03
11
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (80)
2018-11-04
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-11-03
24
2018-11-03
23
2018-11-04
5
200
2018-11-03
6
100
2018-11-03
21
2018-11-04
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
WISARDA (61)
2018-11-03
9
2018-11-04
2018-11-04
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-11-03
28
2018-11-04
12
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
CEZANE (20)
2018-11-03
16
2018-11-03
26
2018-11-04
27
2018-11-04
19
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-11-04
4
200
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (18)
2018-11-03
4
200
2018-11-03
7
75
2018-11-04
7
100

Number of Riders: 42

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 22 725.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl