Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 9-10 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 16:13:26
2019-02-08 16:13:26
Aleksandra Berbecka KONFETTI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 21:27:59
2019-02-07 21:27:59
Błażej Such SINGLE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 12:13:53
2019-02-07 11:33:46
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 11:01:30
2019-02-07 10:59:39
Miłosz Frąckowiak JAMES BROWN
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 11:01:31
2019-02-07 10:59:03
Matylda Malepszy JAMES BROWN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 11:01:33
2019-02-07 10:58:24
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/P/zwykły 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:53:24
2019-02-07 09:35:12
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:52:59
2019-02-07 09:34:19
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:52:25
2019-02-07 09:15:58
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:05:46
2019-02-07 09:03:57
Piotr Kukawka MISTRALL
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:05:31
2019-02-07 08:56:28
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:13
2019-02-06 22:22:47
Michał Jóskowiak OKAWANGO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:11
2019-02-06 22:22:06
Michał Jóskowiak TARAMTAJ
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:19:52
2019-02-06 22:17:02
Vitalii Charadnik INTRO DE MUZE
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:19:22
2019-02-06 22:14:45
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:18:52
2019-02-06 22:11:50
Vitalii Charadnik LIVERPOOL
  • 2x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:18:08
2019-02-06 22:08:12
Jarosław Skrzyczyński CARINIO II
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:16:22
2019-02-06 22:05:17
Jarosław Skrzyczyński CHAPLIN
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:15:43
2019-02-06 22:01:48
Jarosław Skrzyczyński COLLIN M
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:15:18
2019-02-06 21:58:58
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:14:46
2019-02-06 21:57:57
Jarosław Skrzyczyński ONAGADORI RED WINE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:14:08
2019-02-06 21:56:54
Vitalii Charadnik LITTLE ART
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:13:43
2019-02-06 21:53:16
Vitalii Charadnik COUNTRYMAN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:13:11
2019-02-06 21:51:32
Vitalii Charadnik CENTADA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:12:44
2019-02-06 21:50:55
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:06:02
2019-02-06 20:54:31
Olaf Klein H-NAHAR ZK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:05:39
2019-02-06 20:51:30
Olaf Klein ZANTINO V
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 21:04:34
2019-02-06 20:01:30
Krzysztof Ludwiczak CATOKINA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/P/zwykły 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:18:10
2019-02-06 12:46:01
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:18:13
2019-02-06 12:45:24
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:18:14
2019-02-06 12:43:40
Łukasz Wasilewski EFRON
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:48:34
2019-02-06 12:43:06
Matylda Malepszy KRIJGER C
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:18:17
2019-02-06 12:40:45
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 13:18:25
2019-02-06 12:31:20
Miłosz Frąckowiak KREKWAKWOU C
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:25:37
2019-02-06 09:55:59
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 12/L/licencyjny na styl jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:32:26
2019-02-06 09:32:01
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:31:04
2019-02-06 09:30:08
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:18:42
2019-02-06 08:57:11
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:18:10
2019-02-06 08:49:35
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:18:03
2019-02-06 08:49:11
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:54:50
2019-02-05 22:06:36
Grzegorz Psiuk EMY DES FOREST
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:54:25
2019-02-05 22:06:00
Grzegorz Psiuk JACQUART DU SEIGNEUR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:53:52
2019-02-05 22:03:34
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:52:48
2019-02-05 20:24:38
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 18:50:48
2019-02-05 20:19:42
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:53:08
2019-02-05 20:18:14
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 18:51:52
2019-02-05 20:17:07
Daria Kobiernik DART FALCON
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:52:14
2019-02-05 20:16:18
Daria Kobiernik MACZO
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:52:06
2019-02-05 20:15:22
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:51:45
2019-02-05 18:55:58
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:51:18
2019-02-05 18:26:41
Marcin Bętkowski QUITO
  • 2x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:50:58
2019-02-05 18:25:54
Marcin Bętkowski INSPIRATION
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:50:28
2019-02-05 18:23:59
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 14/P/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:50:03
2019-02-05 18:22:48
Marcin Bętkowski ILSELINE V/D HAGENHORST
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:49:27
2019-02-05 18:02:42
Marcin Bętkowski DEE-JAY Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:39:52
2019-02-04 20:30:39
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:39:07
2019-02-04 20:28:47
Susan Azad QUENTIN TARANTINIO AB
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:53:10
2019-02-04 20:27:03
Susan Azad L-SERENA T
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:38:11
2019-02-04 20:25:06
Susan Azad FLORENCJA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:36:35
2019-02-04 18:55:40
Magdalena Konieczna WASUAN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:36:01
2019-02-04 18:54:44
Agnieszka Olszewska SINGULORD SAVIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:35:38
2019-02-04 18:53:55
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:35:09
2019-02-04 18:53:05
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:34:37
2019-02-04 18:52:07
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:34:05
2019-02-04 18:50:43
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 18:30:15
2019-02-04 17:50:56
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 18:30:28
2019-02-04 17:45:58
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 16:56:17
2019-02-04 15:43:22
Weronika Kosińska DORINTE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:14:44
2019-02-04 10:59:32
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:52:54
2019-02-03 22:27:07
Martin Rozynek COLANDER AK
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:52:56
2019-02-03 22:26:30
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:52:57
2019-02-03 22:25:58
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:52:59
2019-02-03 22:25:32
Martin Rozynek CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:21:20
2019-02-03 16:54:47
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:21:24
2019-02-03 16:53:37
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 10:43:45
2019-02-02 20:35:06
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 10:43:48
2019-02-02 20:34:19
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 20:22:34
2019-02-02 18:49:31
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 11:43:20
2019-02-02 10:42:00
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 11:43:21
2019-02-02 10:40:48
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 23:50:56
2019-02-01 22:09:48
Aleksandra Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:53:26
2019-02-01 20:51:13
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:53:27
2019-02-01 20:15:30
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:53:29
2019-02-01 20:14:29
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:20
2019-02-01 15:00:38
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:21
2019-02-01 14:59:56
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:23
2019-02-01 14:58:28
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:26
2019-02-01 14:53:15
Sławomir Klóska BRIGET JONES
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:21:39
2019-02-01 11:55:41
Aleksander Dur WISARDA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:30
2019-02-01 11:54:20
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:31
2019-02-01 11:51:08
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:02:33
2019-02-01 10:23:27
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:13:56
2019-02-01 09:00:03
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:48:32
2019-01-31 21:38:05
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 15:48:30
2019-01-31 21:30:57
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:53:37
2019-01-31 12:05:26
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 14/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:34
2019-01-31 00:13:19
Rafał Krajewski CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:36
2019-01-31 00:12:34
Rafał Krajewski BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:38
2019-01-31 00:12:05
Rafał Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:39
2019-01-30 23:47:16
Rafał Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:40
2019-01-30 23:46:29
Rafał Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:42
2019-01-30 23:45:44
Rafał Krajewski IRMA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:43
2019-01-30 23:43:32
Łukasz Krajewski JULY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:45
2019-01-30 22:33:44
Julia Halladin CINDIRELLA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:49
2019-01-30 22:28:50
Damian Krajewski CINDIRELLA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:50
2019-01-30 21:17:31
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:52
2019-01-30 21:17:19
Krzysztof Ludwiczak CASALITA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:53
2019-01-30 21:16:46
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:56
2019-01-30 21:11:18
Krzysztof Ludwiczak CHANBETTE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:43:57
2019-01-30 21:07:43
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:44:14
2019-01-30 20:11:45
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 12/L/licencyjny na styl jeźdźca
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 16:58:34
2019-01-30 15:11:39
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:47
2019-01-30 11:14:39
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:50
2019-01-30 11:11:07
Damian Ostręga COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:52
2019-01-30 11:10:23
Damian Ostręga CASSIRIANO
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:53
2019-01-30 11:09:31
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:55
2019-01-30 11:05:02
Damian Ostręga FLORES
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:57
2019-01-30 10:59:24
Damian Ostręga QUICK STAR'S LORD
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:53:58
2019-01-30 10:57:44
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:54:00
2019-01-30 10:56:37
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:50:42
2019-01-29 21:22:32
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:09:30
2019-01-29 13:57:08
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:56:28
2019-01-29 12:41:47
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:56:30
2019-01-29 12:27:09
Aleksandra Wypchło LEGOLAS V
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 12:16:00
2019-01-29 10:16:05
Dajana Pawlicka GRANADA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:52:59
2019-01-29 10:04:35
Dajana Pawlicka CONSTANTINO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:40:35
2019-01-29 09:23:09
Damian Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:02
2019-01-29 09:21:24
Damian Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 22:40:22
2019-01-29 09:20:54
Łukasz Krajewski CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:05
2019-01-29 09:18:32
Łukasz Krajewski APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:44:17
2019-01-29 00:34:21
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:08
2019-01-29 00:20:00
Łukasz Krajewski CALIGULA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:15
2019-01-28 21:21:06
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:20
2019-01-28 21:20:15
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:23
2019-01-28 21:18:05
Krzysztof Prasek GULANA B
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:26
2019-01-28 21:13:01
Krzysztof Prasek EPOKA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:28
2019-01-28 21:12:19
Krzysztof Prasek CANOSSA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:39
2019-01-28 21:11:36
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:53:41
2019-01-28 21:08:50
Gabriela Maciaszek BERNADINE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:00:16
2019-01-28 20:26:39
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:00:22
2019-01-28 20:23:45
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:00:25
2019-01-28 19:43:46
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:00:28
2019-01-28 19:43:13
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:34:48
2019-01-28 14:41:27
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:34:52
2019-01-28 14:40:57
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:34:55
2019-01-28 14:39:55
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:34:57
2019-01-28 14:39:28
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:34:59
2019-01-28 14:38:51
Natalia Sydow ISTI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:35:02
2019-01-28 13:45:52
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 10:04:56
2019-01-28 09:26:14
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:15:17
2019-01-28 08:52:47
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 09:15:18
2019-01-28 08:50:50
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:57:37
2019-01-27 21:20:14
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:57:45
2019-01-27 20:18:27
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 23:16:44
2019-01-27 20:17:23
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:53:39
2019-01-25 11:22:28
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 8/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:53:41
2019-01-25 11:21:51
Nicole Szponarska NESMA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 18:29:04
2019-01-24 16:49:59
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:05
2019-01-22 22:23:00
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:07
2019-01-22 22:22:32
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 18:45:52
2019-01-22 22:21:20
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:11
2019-01-22 22:20:42
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:14
2019-01-22 22:19:28
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:15
2019-01-22 22:18:31
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:17
2019-01-22 22:17:52
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:18
2019-01-22 22:17:08
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:17
2019-01-22 21:09:11
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
2. Azad Susan -
S
-
10177889
3. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
4. Berbecka Aleksandra Bpk
2004 (JM.)
Brak
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
8. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
9. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
10. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
11. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
12. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
13. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
14. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
15. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (J.)
O035367
16. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
17. Gaca Waldemar Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O022807
18. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
19. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
20. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
21. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
22. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
23. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
24. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
25. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O034928
26. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
27. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
28. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
29. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
30. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
31. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
32. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
33. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
34. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
35. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
36. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
37. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
38. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
39. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
40. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
41. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
42. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
43. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
44. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club Skrzynki
S
O039345
45. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
46. Kukawka Piotr UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O013908
47. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
48. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
49. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
50. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
51. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
52. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
53. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
54. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse
2002 (J.)
O026451
55. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
56. Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
S
O020977
10077904
57. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
58. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
59. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse
S
O001059
60. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
S
O000912
61. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
62. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
63. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
64. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
65. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
66. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
67. Such Błażej bpk
S
O013758
68. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
69. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
70. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036423
71. Tauchert Oliwia Stowarzyszenie Interhorse
2003 (J.)
O039358
72. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
73. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
74. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
75. Wszędybył Jagoda Klub Sportowy Small Cherry
2000 (MJ.)
0019285
76. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
77. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

70

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

14

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
3.

20

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
4.

85

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z
M: Burberry du Chateau Hollogne
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26836 056015Z55764414
5.

61

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
6.

52

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
7.

42

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
8.

193

ASHFORD 4 OLD POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
O: Mariusz Kąkol
B:
K018359 DE433331414204 103CW88
9.

18

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
10.

103

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
11.

81

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
12.

186

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
13.

32

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
14.

84

BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz gniada/169 F: Big Star JR K Z
M: Haya vd Kattevennen Z
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26837 056015Z55764614
15.

69

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
16.

104

BRIGET JONES SP POL 2011 Klacz gniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Marek
B: Kopras Marek
K025165 616009610071912
17.

49

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
18.

154

C ZWERG OLD POL 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton
M: Elli po Espri
O: Lutz Luttich
B: niemcy
brak De 431319745708
19.

51

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
20.

62

CALIGULA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Ogier gniada/172 F: Cardento
M: Donatella vd Kattevennen Z
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26838 056015Z55764314
21.

44

CALINKA Magyar Sportfelver HUN 2014 Klacz siwa/169 F: CALIDO
M: AGROPOINT AMOR
O: JAN ZYBAŁA
B: HUN
KO25528 348001144500320
22.

67

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
23.

184

CARINIO II OLD POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Cartoon
M: Fraijana
O: a
B: b
b b
24.

43

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada/168 F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Olga Krajewska
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455 DE421000187505
25.

92

CASALITA HOL POL 2013 Klacz gniada/172 F: CASALITO
M: SUPER INGE
O: ANDRZEJ OPŁATEK
B: NIEMCY
K024751 DE421000036813
26.

124

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
O: Paweł Jendrośka
B: Boie Behrens
K025022 DE421000183111
27.

77

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
28.

19

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z
M: Etoile
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26834 056015Z55764014
29.

76

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024831 DE421000548214
30.

173

CATOKINA HOL GER 2013 Klacz gniada/167 F: CATOKI
M: WARINA III
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: NIEMCY
BRAK DE421000190413
31.

73

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
32.

129

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
xxxx xxxxx
33.

177

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
34.

176

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
O: Jan Pobierowski
B:
brak
35.

101

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
36.

157

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: MJT Stajnia Marcelewo
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
37.

95

CHANBETTE OLD POL 2012 Klacz gniada/174 F: CHACCO BLUE
M: SANBETTE
O: ANDRZEJ OPŁATEK
B: NIEMCY
K026758 DE418185069312
38.

183

CHAPLIN BB POL 2011 Wałach siwa/172 F: b
M: bbb
O: b
B: b
b b
39.

11

CHARIVARI FEBRO Z Z POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z
M: Colett
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802
40.

138

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
O: Goszczyński Bartosz
B:
K020378 DE433331652312
41.

99

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
O: Marek Śnieżek
B: Martin Biermann
Brak Brak
42.

83

CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Wałach gniada/168 F: Cardento
M: Elite
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26839 056015Z55764514
43.

156

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
44.

82

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
45.

90

CINDIRELLA SP. POL 2012 Klacz siwa/168 F: Casino L
M: Costa Rica L
O: -
B: -
K026518 -
46.

33

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B: x
K026275 DE418181112111
47.

111

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
48.

121

COLANDER AK HOL GER 2014 Ogier siwa F: Colman / Carthago
M: Ostia IV / Contender
O: Przemysław Rozynek
B: Dirk Hannsen
K024845 DE421000016914
49.

46

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
50.

45

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
51.

182

COLLIN M HOL POL 2011 Wałach siwa/168 F: cassal
M: Valerie II
O: Olga Martinczak
B: b
K022509
52.

34

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
53.

72

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
O: Dajana Pawlicka
B: Niemcy
K021921
54.

127

CONDI Westfalska POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
O: Wiktoria Andrzejewska
B: Montis Sp. z o.o.
K016517 DE441411201309
55.

80

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
56.

60

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: CONTENDRO II
M: Maledina
O: Marek Perz
B: Niemcy
KO25341 DE421000141214
57.

75

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
58.

178

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
59.

122

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
60.

96

CROS BLUE OLD POL 2009 Ogier kasztanowata/170 F: CHACCO BLUE
M: QUOLDAS GIRL
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: NIEMCY
K020367 DE418180121609
61.

118

CRUMBLE MG Meklemburska GER 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland
M: Quo Vadis
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Marianne Henning
brak
62.

23

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
63.

197

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
64.

145

DEE-JAY Z ZANG BEL 2013 Ogier ciemnogniada F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Sunny / Zadok
O: Wanda Szmyt
B: J. Welchior
K025757 056015Z55831513
65.

163

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
66.

181

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
O: MARZENA FALARZ
B: B
K023500 DE418185040313
67.

74

DIAROUBET OS DEU 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Baldorra / Baloubet Du Rouet
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K024753 DE418185071112 105XN18
68.

130

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
O: Mariusz Wylęga
B: Mariusz Wylęga
K023371 616009610022813
69.

126

DORINTE KWPN NED 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Calvaro
M: Stutbuch
O: Sylwester Kosiński
B: Gestuet Lewitz
brak 418180077508
70.

100

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
71.

168

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
72.

159

EMY DES FOREST SF FRA 2014 Klacz gniada F: UP To You / Calvaro
M: Mona Lisa C Schuttershof / Massimo
O: MJT Stajnia Marcelewo
B:
K026041 14557152H
73.

66

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time
M: Erynia/ Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024611 616009510342812
74.

41

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
75.

160

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
76.

107

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
77.

119

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Bolesław Danilewicz
K020411 POL009640074107
78.

31

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
79.

201

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
80.

22

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110 105TO19
81.

117

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
82.

135

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
O: Michał Mordzelewski
B:
K020022 616009640008311 105XV81
83.

78

FLORES HOL GER 2013 Klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr Andreas Kosicki
brak DE421000601513
84.

91

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
85.

68

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
86.

166

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
87.

150

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
88.

196

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup
M: Gafme
O: -
B: -
K016467 616007600284110
89.

65

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
90.

175

H-NAHAR ZK MAŁ POL 2013 Wałach gniada/166 F: Huzar
M: Hexa
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
brak 616006591027413
91.

203

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Jan Zybała
B: Kazimierz Bartkowiak
K018794 POL0096100385 105DH42
92.

167

HELLUM H&H KWPN POL 2012 Wałach gniada/175 F: charisma
M: m/numero uno
O: holandia
B: holandia
brak brak
93.

63

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
94.

200

HENYA DE L’ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. j.
B: Catherine Van Den Daele B-7910
K014250 BELW263735BWP 104OY62
95.

202

Iciparis F:
M:
O:
B:
96.

161

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
97.

146

ILSELINE V/D HAGENHORST KWPN NED 2013 Klacz gniada/179 F: Diamant De Semily /
M: G-Ramiro /
O: Wanda Szmyt
B: Grote Kol
brak Jgry
98.

147

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
O: Bartosz Szymborski i Piotr Gadomski
B:
K026386 528003201207815
99.

131

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
100.

12

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
101.

148

INPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
O: Wanda Szmyt/Bartosz Szymborski
B: Holender
Jgff Jgf
102.

187

INTRO DE MUZE H POL 2013 Wałach gniada/169 F: bb
M: b
O: b
B: b
b
103.

88

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
O: R.Strating
B: Holandia
KO26769 528003201301387
104.

164

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
105.

50

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
106.

87

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
107.

158

JACQUART DU SEIGNEUR Belgijski Koń Sportowy POL 2015 Ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
O: MJT STAJNIA MARCELEWO SP ZOO
B: Seigneur - Belgia
Brak 056007000J56389
108.

170

JAMES BROWN KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
109.

171

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
110.

169

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
111.

195

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
112.

89

JULY SP. POL 2013 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Jeny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Marocka Renata
K026720
113.

132

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: ETOS
M: JURATA
O: Attis P.P.Rol
B: JAN TOMASZ PROCAJŁO
000000 000000
114.

105

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
115.

53

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
116.

199

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
117.

172

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
118.

29

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
O: holandia
B: holandia
brak brak
119.

136

L-SERENA T Niem. Sport. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
O:
B:
K024038 DE455870332811
120.

54

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
121.

165

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
O: Joanna Bartoszek-Knecka
B: Marcel Fransen
brak brak
122.

108

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
123.

71

LEGOLAS V Oldenburger GER 2001 Wałach kara/168 F: Lord Pezi
M: Freya
O: Marcin Wypchło
B: GER
K008498 K008498
124.

179

LITTLE ART WEST POL 2010 Wałach gniada/168 F: Lancier III
M: Countints
O: Edyta Malicka
B: b
K023002
125.

185

LIVERPOOL Niem.sport POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lyjanero
M: Championes M
O: Tadeusz Skrzyczyński
B: b
K024880
126.

123

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
127.

113

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
128.

152

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
129.

191

MISTRALL SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Ulco
M: Mila
O: Piotr Kukawka
B: Piotr Kukawka
K026896 61600961023615
130.

93

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K021788 DE421000087312
131.

40

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
O: Tomasz Szponarski
B: SK Prudnik
K014653 616009690135409
132.

64

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K014929 DE441411588810
133.

189

OKAWANGO SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Caleto
M: Odra / Oder
O: Michał Jóskowiak
B: Jarosław Skrzyczyński
K024882 616007680041212
134.

180

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
135.

55

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
136.

38

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
137.

192

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
138.

162

QUENTCHEN GLUCK 5 - POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Iwona Henzel
B: -
K026602 DE441410781005
139.

137

QUENTIN TARANTINIO AB HOL GER 2011 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O:
B:
K018714 DE421000548411 106BX96
140.

79

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Anderas Kosicki
K024830 DE421000582112
141.

48

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
142.

106

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
O: Micheal Kleinert
B: GER
K026883 DE456370242911
143.

149

QUITO HOL POL 2011 Wałach gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Alina / Argentinus
O: PPHU Piotr Gadomski
B:
K021168 DE431318109111 106AJ19
144.

110

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
145.

36

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B: x
K024425 DE421000117513
146.

194

SAVOY 51 HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B:
K021068 DE431311306205 103KJ80
147.

155

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
148.

198

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
149.

133

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
150.

128

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
O: Lidia Andrzejewska
B: Marek Pietrzyk
K020818 616013610222909 106BW88
151.

102

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
152.

188

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: Lord Ludger /
M: Tamiza /
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
brak
153.

109

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
154.

114

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
155.

190

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
O: Joanna Matejak
B: --
K024569
156.

116

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
157.

35

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
158.

125

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 Wałach gniada/165 F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: -
B: -
K024711 1
159.

86

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
160.

151

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
O: Jan Szpak
B: de
K019454
161.

98

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
162.

37

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
163.

134

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: Mateusz Michalski
K018363 616009670088009
164.

112

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
165.

139

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
166.

47

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
167.

174

ZANTINO V CZEWB POL 2013 Ogier gniada/168 F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Vorel Miroslav
brak 203009221385913
168.

97

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
169.

39

ZETA Z Zangersheide GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
O: Tomasz Szponarski
B: Niemcy
K026529 056015Z55862211
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
200
SUM:
200.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
200
300
SUM:
500.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
350
SUM:
350.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
200
SUM:
200.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
150
SUM:
150.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Kostek Laura bpk
350
500
SUM:
850.00
Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
100
SUM:
100.00
Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
150
SUM:
150.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
200
200
SUM:
400.00
Szponarska Nicole KJ Kietlów
100
SUM:
100.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
300
500
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (127)
2019-02-09
1
2019-02-09
11
SPEED (128)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
200
Azad Susan
-
FLORENCJA (135)
2019-02-09
10
2019-02-09
1
2019-02-10
29
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
55
2019-02-09
1
2019-02-09
9
2019-02-10
64
Iciparis (202)
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2019-02-09
2
200
2019-02-10
1
300
Berbecka Aleksandra
Bpk
KONFETTI (199)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
DEE-JAY Z (145)
2019-02-09
58
2019-02-09
20
2019-02-10
6
2019-02-09
24
2019-02-09
18
2019-02-10
5
INDIVAR (147)
2019-02-09
41
2019-02-09
45
2019-02-10
45
2019-02-10
19
2019-02-09
46
2019-02-09
39
2019-02-10
21
2019-02-10
48
QUITO (149)
2019-02-09
12
2019-02-09
2019-02-10
2
350
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (100)
2019-02-09
13
2019-02-09
44
2019-02-10
51
2019-02-10
25
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-02-09
55
2019-02-09
62
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2019-02-09
1
2019-02-09
18
2019-02-10
19
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-02-10
70
2019-02-10
47
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-09
29
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
23
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CHABLIS (176)
2019-02-09
1
2019-02-09
29
CENTADA (177)
2019-02-09
31
2019-02-09
8
2019-02-09
30
2019-02-09
19
2019-02-09
1
2019-02-09
39
LIVERPOOL (185)
2019-02-10
1
2019-02-10
1
BARCELONA (186)
2019-02-10
1
2019-02-10
32
2019-02-10
1
2019-02-10
38
JOYRIDE (195)
2019-02-10
1
2019-02-10
27
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (160)
2019-02-09
8
2019-02-09
5
2019-02-10
2
200
2019-02-10
15
IELVE (161)
2019-02-09
22
2019-02-09
11
2019-02-10
9
2019-02-10
25
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (190)
2019-02-09
1
2019-02-09
45
2019-02-10
1
2019-02-10
16
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
KARINO (105)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
2019-02-10
QUINZI 5 (106)
2019-02-09
29
2019-02-09
1
2019-02-10
2019-02-10
34
WISARDA (139)
2019-02-09
19
2019-02-09
2019-02-10
30
2019-02-10
16
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2019-02-09
49
2019-02-09
1
2019-02-09
58
2019-02-09
2019-02-10
1
2019-02-10
34
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-09
52
2019-02-09
2019-02-10
1
2019-02-10
20
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2019-02-10
1
2019-02-10
74
JESTLI (171)
2019-02-09
19
2019-02-09
19
2019-02-10
1
2019-02-10
5
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
14
Gaca Waldemar
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
COLINE (45)
2019-02-09
15
2019-02-09
29
2019-02-10
13
2019-02-10
27
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2019-02-09
19
2019-02-09
19
2019-02-10
1
2019-02-10
16
FAMA (119)
2019-02-09
5
2019-02-10
49
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (97)
2019-02-09
1
2019-02-09
2019-02-09
1
2019-02-10
16
2019-02-10
1
Goszczyński Bartosz
bpk
2019-02-09
16
2019-02-09
38
2019-02-10
42
2019-02-10
14
FATIMA (201)
2019-02-09
13
2019-02-10
10
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
PIRAT (38)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-09