Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 22-24 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 20:56:45
2019-02-20 20:55:44
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:19:02
2019-02-20 11:19:02
Weronika Koroblowska PEGAZ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:58:43
2019-02-19 23:58:43
Krzysztof Ludwiczak CATOKINA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:24:27
2019-02-19 11:24:27
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:58:30
2019-02-18 20:58:30
Laura Kłapińska WIKI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 16:52:29
2019-02-18 16:52:29
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:40
2019-02-18 11:02:35
Maksim Stashkevich ZATOKI LSH
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:43
2019-02-18 10:46:21
Miłosz Frąckowiak KREKWAKWOU C
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:46
2019-02-18 10:45:26
Matylda Malepszy KAY H&H
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:47
2019-02-18 10:44:18
Matylda Malepszy EFRON
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:49
2019-02-18 10:43:47
Bogna Sąsiadek KRIJGER C
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:50
2019-02-18 10:43:06
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:51
2019-02-18 10:41:19
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:53
2019-02-18 10:40:11
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:34:54
2019-02-18 10:38:32
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:37:43
2019-02-18 10:37:32
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:32
2019-02-17 23:33:17
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:37
2019-02-17 23:32:33
Julia Halladin JULY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:39
2019-02-17 23:31:52
Julia Halladin CINDIRELLA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:41
2019-02-17 23:29:40
Łukasz Krajewski D-ISCI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:43
2019-02-17 23:28:21
Damian Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:44
2019-02-17 23:25:30
Damian Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:46
2019-02-17 23:23:35
Łukasz Krajewski APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:48
2019-02-17 23:22:36
Łukasz Krajewski CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:50
2019-02-17 23:21:50
Łukasz Krajewski CALIGULA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:58:52
2019-02-17 23:20:58
Łukasz Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:42
2019-02-17 20:38:03
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:44
2019-02-17 20:08:29
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:46
2019-02-17 19:24:57
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:21
2019-02-17 19:19:43
Dominika Luty ARASH
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:48
2019-02-17 18:48:35
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:50
2019-02-17 18:15:54
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:28
2019-02-17 16:27:28
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:02
2019-02-17 13:15:01
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:07
2019-02-17 12:25:25
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:10
2019-02-17 11:02:11
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:13
2019-02-16 22:05:35
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:16
2019-02-16 21:04:22
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:22
2019-02-16 20:00:20
Monika Tchorzewska RED HERSHEY
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:16:51
2019-02-16 15:09:25
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:16:54
2019-02-16 11:19:05
Michał Jóskowiak ORINOKO
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:16:58
2019-02-16 09:38:28
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:02
2019-02-16 09:11:40
Magdalena Dreger ORLANDO B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:07
2019-02-16 00:13:47
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:25
2019-02-15 21:07:52
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:32
2019-02-15 21:03:09
Daria Kobiernik MACZO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:45
2019-02-15 21:02:17
Sara Tomków EUSTER
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:54
2019-02-15 21:00:38
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:17:57
2019-02-15 20:59:41
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:01
2019-02-15 20:58:28
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:05
2019-02-15 20:56:14
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:08
2019-02-15 20:54:50
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:14
2019-02-15 20:51:00
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:19
2019-02-15 20:48:44
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:24
2019-02-15 20:47:36
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:48
2019-02-15 20:12:50
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:18:51
2019-02-15 17:12:43
Błażej Such SINGLE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:19:10
2019-02-15 16:45:13
Otylia Loba IMPERO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:19:13
2019-02-15 14:54:24
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:19:15
2019-02-15 14:52:42
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:01
2019-02-15 14:35:56
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:04
2019-02-15 14:29:53
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:07
2019-02-15 11:21:20
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:15:38
2019-02-15 11:19:25
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:13
2019-02-15 11:10:57
Vitalii Charadnik LIVERPOOL
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:12:07
2019-02-15 11:09:53
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:19
2019-02-15 11:08:49
Vitalii Charadnik COUNTRYMAN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:24
2019-02-15 11:07:22
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:27
2019-02-15 11:06:01
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:49:58
2019-02-15 09:27:04
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:00
2019-02-15 08:25:55
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:02
2019-02-14 22:06:52
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:05
2019-02-14 19:27:37
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:06
2019-02-14 19:26:49
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:08
2019-02-14 19:26:04
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:10
2019-02-14 19:25:13
Julia Świszcz GIBSON
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:12
2019-02-14 08:37:58
Witold Nowakowski TAHIT
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:14
2019-02-14 08:37:00
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:16
2019-02-14 08:35:35
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:50:18
2019-02-14 08:34:30
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:23
2019-02-13 22:04:24
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:26
2019-02-13 22:03:49
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:28
2019-02-13 21:16:01
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:31
2019-02-13 21:14:50
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:34
2019-02-13 21:13:53
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:39
2019-02-13 19:42:18
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:38:16
2019-02-13 15:34:58
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:38:18
2019-02-13 11:02:14
Marcin Wesoły BUMBLE BEE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:38:20
2019-02-13 08:37:53
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:26
2019-02-12 21:21:29
Bartłomiej Ordanik CLARABELLA COLE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:28
2019-02-12 20:23:14
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:20:06
2019-02-12 13:25:10
Dalia Lehmann LEXUS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:32
2019-02-12 12:43:17
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:34
2019-02-12 10:16:01
Jakub Krzyżosiak PANQUIDAM
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:35
2019-02-12 10:15:10
Jakub Krzyżosiak INCALA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:37
2019-02-12 10:14:14
Jakub Krzyżosiak ARONIA M
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:39
2019-02-12 10:12:24
Kras Magdalena CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:41
2019-02-11 23:04:12
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:43
2019-02-11 22:57:58
Michał Przybecki EX GIRL 5
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:44
2019-02-11 22:57:08
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:46
2019-02-11 22:55:54
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:32
2019-02-11 22:35:25
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:48
2019-02-11 22:34:44
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:01
2019-02-11 22:33:56
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:06
2019-02-11 22:33:05
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:21
2019-02-11 18:11:37
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:25
2019-02-11 17:19:04
Szymon Stasiak JAMINKA P
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:32
2019-02-11 13:46:43
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:35
2019-02-11 13:45:26
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:39
2019-02-11 13:37:38
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:49
2019-02-10 22:06:50
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:54:13
2019-02-10 22:05:51
Kamil Grzelczyk PIONIER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:33:57
2019-02-10 21:55:55
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:08
2019-02-10 21:54:25
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:19
2019-02-10 19:56:32
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:28
2019-02-10 18:27:33
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:33
2019-02-09 22:32:38
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:35
2019-02-09 22:24:48
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:23:29
2019-02-09 22:22:11
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:51
2019-02-08 22:26:38
Julia Drozdowska TANIEC
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:42
2019-02-08 17:39:59
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:44
2019-02-08 17:39:04
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:51
2019-02-08 17:38:27
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:34:56
2019-02-08 17:37:05
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:01
2019-02-08 17:36:17
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:03
2019-02-08 17:35:45
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:05
2019-02-08 17:34:52
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:09
2019-02-08 17:34:06
Szymon Tęcza MARTI L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:12
2019-02-08 17:31:23
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:20
2019-02-08 17:26:38
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:22
2019-02-08 17:26:00
Dawid Skiba VERONA L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:24
2019-02-08 17:24:33
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:34
2019-02-08 11:22:39
Dominika Luty ALMA ATA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:18:45
2019-02-07 22:25:55
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:18:57
2019-02-07 22:23:01
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:19:00
2019-02-07 22:22:18
Wiktor Larkowski N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:19:03
2019-02-07 20:37:13
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:19:05
2019-02-07 20:35:52
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:03:53
2019-02-06 15:28:04
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:31
2019-02-05 22:15:27
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:02
2019-02-05 22:14:44
Agata Derda KOSMA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:07
2019-02-05 14:50:06
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:08
2019-02-05 07:46:48
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:10
2019-02-04 19:11:35
Magdalena Konieczna WASUAN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:11
2019-02-04 19:04:50
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:12
2019-02-04 19:01:23
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:04:14
2019-02-04 19:00:14
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:11
2019-02-03 14:02:13
Zofia Pawelczak KOSTARYKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:12
2019-02-03 13:47:27
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:15
2019-02-03 13:45:13
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:17
2019-02-03 11:47:39
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:18
2019-02-03 11:44:32
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:18:46
2019-01-31 20:50:53
Dominika Luty EURO CALMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:35
2019-01-31 20:44:03
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:58:16
2019-01-29 11:48:01
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:27
2019-01-28 11:47:25
Nawojka Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:29
2019-01-28 11:42:28
Mściwoj Kiecoń DONJA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:56:34
2019-01-21 23:13:18
Tomasz Kuczerawy RLG CORNETTA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:54:06
2019-01-19 13:38:26
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:52:07
2019-01-19 13:37:14
Paulina Adamiec MOVIEBIRD STARCORNET
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:56:39
2019-01-10 21:33:47
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:56:40
2019-01-10 21:32:41
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O045600
10174761
3. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
4. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
5. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
6. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
7. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
8. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
9. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
10. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
11. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
12. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
13. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
14. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
15. Drozdowska Julia Brak
2005 (JM.)
brak
16. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
17. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
18. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
19. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
20. Gierdal Aniela KJ Kalumet Boszkowo
21. Goncerzewicz Maja Kj Atena
2007 (JM.)
brak
22. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
23. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
24. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
25. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
26. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
27. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O034928
28. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
29. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O042326
30. Hudzik Jakub
31. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
32. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
33. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
34. Jóskowiak Michał St.KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
35. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
36. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
37. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
38. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
39. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
40. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
41. Kłapińska Laura KS Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
42. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
43. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
44. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
45. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
46. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
47. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
48. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
49. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
50. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
51. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
52. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
53. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club Skrzynki
S
O039345
54. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
55. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
56. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
57. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
58. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
59. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
60. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
61. Lis Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2003 (J.)
Brak
62. Loba Otylia KJ Brzóska Sport Horses
2004 (JM.)
O049402
63. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
64. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
65. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
S
O012119
66. Luty Dominika BPK
S
O003979
67. Luty Dominika Bpk
S
000
68. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
brak
69. Magdalena Kras KS SMALL CHERRY
S
O003162
70. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
71. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
72. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
73. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
74. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
75. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
76. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
77. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
Brak
78. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
79. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
B2
10092431
80. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki
S
O037762
81. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
82. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
83. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
84. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
85. Reinhold Julia KJ Lansada
S
brak
86. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
87. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
88. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (J.)
O042671
89. Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O008822
90. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
91. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
92. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
93. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
94. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
95. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
96. Sołtysiak Jaśmina Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2005 (JM.)
brak
97. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
O037272
98. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
99. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
100. Such Błażej bpk
S
O013758
101. Świszcz Julia JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
102. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
103. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
10113179
104. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
105. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
106. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
107. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
108. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
109. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
110. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
111. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
112. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
113. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
114. Wszędybył Jagoda Klub Sportowy Small Cherry
2000 (MJ.)
0019285
115. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
116. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

162

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
2.

166

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z
M: Burberry du Chateau Hollogne
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26836 056015Z55764414
3.

116

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
4.

83

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
5.

123

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
6.

163

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
7.

107

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: -
M: -
O: -
B: -
- -
8.

52

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
K020211
9.

150

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Coriano’s Ass
M: Arista
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
Brak Brak
10.

89

ARONIA M SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: corvallo
M: nn / nn
O: Jakub Krzyżosiak
B: -
4730/17
11.

81

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813 105XH67
12.

161

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
13.

151

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou de Rouet
M: Benza
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
Brak Brak
14.

40

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
15.

62

BARBÓRKA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/—- F: Maaik
M: Bagazja
O: Anna Kownacka Lektorka
B: Sk Pępowo
Brak 616007610062414
16.

142

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
17.

96

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
18.

103

BOTSWANA 2 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
19.

71

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
20.

97

BUMBLE BEE Węg. Półkrew HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini / Fridericus Rex
M: Zsoka / Aktion
O: Jakub Saroski
B: Gyeraj Lovastanya
K015177 HUNMMF052080000
21.

55

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
22.

165

CALIGULA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Ogier gniada/172 F: Cardento
M: Donatella vd Kattevennen Z
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26838 056015Z55764314
23.

110

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
24.

157

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
25.

59

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
26.

31

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
27.

73

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
28.

191

CASPAR 238 OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022052 DE418180065908
29.

95

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B: x
K022052 DE418180065908
30.

164

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z
M: Etoile
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26834 056015Z55764014
31.

180

CATOKINA HOL GER 2013 Klacz gniada/167 F: CATOKI
M: WARINA III
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: NIEMCY
BRAK DE421000190413
32.

49

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
xxxx xxxxx
33.

104

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
34.

143

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
O: Jan Pobierowski
B:
brak
35.

138

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
36.

195

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802 056015Z55875311
37.

90

CHARIVARI FEBRO Z SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: -
M: -
O: magdalena kras
B: -
K021802 056015Z55875311
38.

109

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
K012710
39.

30

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
40.

60

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B: Jacek Bondaruk
K013492 616009680067808 104NZ03
41.

133

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
42.

159

CINDIRELLA SP. POL 2012 Klacz siwa/168 F: Casino L
M: Costa Rica L
O: -
B: -
K026518 -
43.

84

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K010692 5280030410512 102ZS63
44.

75

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
45.

56

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
46.

167

CONSENSUS Westwalia POL 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L
M: nn/Concorde
O: Lotwa
B: niemcy
brak brak
47.

10

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
48.

141

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
49.

127

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
50.

145

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
51.

146

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
52.

34

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
53.

32

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosłąw Sekuła
K024615 DE418180174011
54.

148

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
55.

48

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
O: Mariusz Wylęga
B: Mariusz Wylęga
K023371 616009610022813
56.

33

DONJA KWPN POL 2008 Klacz gniada/155 F: verdi
M: silbinne
O: lidia kozlowska
B: holandia
brak
57.

171

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
58.

51

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 000000
59.

35

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
LKRWZJ/3134/18
60.

125

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026456
61.

92

EX GIRL 5 MEKL GER 2013 Klacz gniada/167 F: Eldorado de Hus
M: Greatist Hits
O: Michałówka
B: .
. .
62.

74

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
63.

66

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
64.

63

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
65.

118

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
66.

192

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
67.

114

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Gejsza /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 brak
68.

111

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
O: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hors-Pro Sp.z o.o.
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
69.

189

GITANIA VAN DE HOEVEN Z BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
O: Jos Lansink/Karel Cox
B:
K024936 056015Z55704513
70.

37

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada F: Nabab De Reve /
M: Viefke-s /
O: Sylwia Pawelczak
B:
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
71.

132

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610
72.

173

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
73.

45

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
74.

54

GRANDO SP POL 2007 Wałach F: Bajou du Rouet
M: Georgika
O: Jolanta Kuflińska
B: Jolanta Kuflińska
11421
75.

43

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
76.

174

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
77.

61

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
78.

136

IMPERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Denar / Caletto'son
M: Iskra / Moran
O: Otylia Loba
B: Łukasz Litke
K019040 POL009610017707
79.

88

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: B.Szeeląg
B: -
K022474 DE433332154009 105LX84
80.

188

IZZY RIIVER Z BWP BEL 2013 Wałach gniada F: INSHALLAH DE MUZE
M: CORTINA RIVER /CORRADO
O: .
B: .
Brak
81.

86

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I’m Special de Muze /
M: Irco Mena /
O: Gabriela Biedka
B: Holandia
K026900
82.

57

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis Z
M: Zsa Zsa De semilly
O: .
B: .
K026234
83.

175

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
84.

176

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
85.

24

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: FIVA STAR CAMP
M: JOUNG GIRL
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: SK STRZEGOM
BRAK
86.

25

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
87.

158

JULY SP. POL 2013 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Jeny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Marocka Renata
K026720
88.

152

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
89.

170

KAY H&H KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: arezzo vdl
M: cantos
O: holandia
B: holandia
brak brak
90.

190

Kentucky VDL F:
M:
O:
B:
91.

177

KOMBOY KWPN NED . Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
92.

44

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
93.

36

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho/Landgraf I
M: Kryza/Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
94.

169

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
95.

172

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
O: holandia
B: holandia
brak brak
96.

72

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
97.

106

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
98.

38

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
99.

156

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
100.

100

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
101.

182

Laquinaro F:
M:
O:
B:
102.

184

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: LIDER
M: IZI
O: SZYMON JOHN
B: SZYMON JOHN
K008680 POL 009611280303
103.

22

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: /
M: /
O: Joanna Lehmann
B: /
K020887
104.

140

LIVERPOOL Niem.sport POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lyjanero
M: Championes M
O: Tadeusz Skrzyczyński
B: b
K024880
105.

101

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
106.

134

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
107.

153

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
108.

155

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
109.

124

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
110.

77

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
111.

65

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
112.

186

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Marilanda P
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
xxx xxx
113.

64

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K021788 DE421000087312
114.

1

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
115.

2

MOVIEBIRD STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia/Cornet Obolensky
O: MovieBird Int. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
116.

185

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Ogier inna F: CALVADOS Z
M: NACANUDA
O: MARCIN ORŁOWSKI
B: MARCIN ORŁOWSKI
K026403 DE 481810050109 2009
117.

108

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
118.

128

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
119.

6

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
120.

68

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
121.

78

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
122.

46

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
123.

119

ORINOKO Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/170 F: Orion
M: Oriona
O: Anna Śmiałowska
B: Cwajda Antoni
Brak 616013650030713
124.

121

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
125.

91

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland
M: Damy sobie radę
O: Michał Przybecki Sandra Hochschulz
B: S. Czech
11623 11623 104EZ03
126.

87

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
O: Piotr Sikorski
B:
K024070 A0014846S
127.

58

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
128.

39

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
129.

181

PEGAZ Kuc Felinski POL 2004 Wałach F: Harbin
M: Pacynka
O: Koroblowski Robert
B: Pl
K012927 616013670061504
130.

115

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L
M: Penni
O: SK Racot
B: SK Racot
brak brak
131.

99

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
132.

17

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
133.

131

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551
134.

19

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
135.

82

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
136.

98

RED HERSHEY Hanowerska GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
KO23135
137.

29

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Glilmaier
brak DE 481 810153214
138.

139

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
139.

126

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
140.

194

SELENA SP POL 2005 Klacz F: Landjonker S
M: Saxon Way
O: .
B: .
LKRWZJ/1835/16
141.

135

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
142.

50

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
143.

179

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
144.

120

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
145.

113

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
O: SK Racot
B: SK Racot
K026618 brak
146.

193

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
147.

94

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
148.

129

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III
M: Sofia po Quamiro
O: Anna Malinga
B: SK Racot
brak 616009610059410
149.

137

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
150.

154

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
151.

122

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: San
M: Satena
O: Leszek Hałka
B: Imiełowski Cezary
K023009
152.

183

Sweet Shutterfly F:
M:
O:
B:
153.

147

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
154.

112

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ormuz xx
M: Thais
O: SK Racot
B: Sk Racot
brak brak
155.

130

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
156.

20

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna/170 F: Landos
M: Tanecznica
O: Rafał Drozdowski
B: Racot
brak 11201
157.

102

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Jakub Dorynek
B: SK Racot
K025688 616007610118112
158.

67

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
159.

79

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
160.

85

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 Wałach gniada/165 F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: -
B: -
K024711 1
161.

69

VERONA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Iphino
M: Vincenza
O: Lidia Goncerzewicz
B: Kowalczyk Zbigniew
KO26767 POL009670106808
162.

80

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
163.

93

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
164.

70

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
165.

178

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino / Landgraf I
M: Whoopy / Weinberg
O: ASC Workers Dariusz Kłapiński
B: Władysław Giza
K016796 POL009540055508 104HI59
166.

27

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
O: Jan Soltysiak
B: J.W.Greve
528003 04.02852 103BS96
167.

105

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
168.

76

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
169.

168

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878 DE421000048013 106AT45
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
200
SUM:
200.00
Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
100
100
SUM:
200.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
200
300
SUM:
500.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
150
300
SUM:
450.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
300
SUM:
300.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
200
SUM:
200.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
150
200
SUM:
350.00
Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
200
SUM:
200.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
100
200
SUM:
300.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (17)
2019-02-23
28
2019-02-23
15
2019-02-24
9
HOPKINS (61)
2019-02-22
2019-02-24
6
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-24
24
2019-02-22
2019-02-23
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (155)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (86)
2019-02-22
1
2019-02-22
1
2019-02-23
25
2019-02-23
1
2019-02-24
11
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-02-23
13
2019-02-23
14
2019-02-24
1
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
2019-02-22
27
2019-02-23
32
2019-02-24
14
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
BIG BEN (96)
2019-02-22
26
2019-02-23
49
2019-02-24
7
SELENA (194)
2019-02-23
1
200
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (94)
2019-02-22
1
2019-02-22
2019-02-23
1
2019-02-24
9
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
JOYRIDE (25)
2019-02-23
1
2019-02-23
31
LIVERPOOL (140)
2019-02-23
44
2019-02-23
60
2019-02-22
36
2019-02-22
20
BARCELONA (142)
2019-02-22
1
2019-02-22
23
CHABLIS (143)
2019-02-22
1
2019-02-22
50
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (116)
2019-02-22
20
2019-02-23
1
2019-02-23
11
2019-02-24
17
2019-02-22
19
2019-02-22
1
2019-02-22
1
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
1
2019-02-23
14
2019-02-24
1
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (106)
2019-02-23
3
100
2019-02-23
22
2019-02-24
3
100
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2019-02-23
57
2019-02-23
4
2019-02-24
1
KOSMA (44)
2019-02-23
20
2019-02-23
26
2019-02-24
9
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LORDANA K (101)
2019-02-24
12
TAWRA (102)
2019-02-23
56
2019-02-23
17
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
ORLANDO B (121)
2019-02-22
35
2019-02-22
33
2019-02-23
10
2019-02-23
1
2019-02-24
Drozdowska Julia
Brak
TANIEC (20)
2019-02-22
6
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
22
2019-02-24
1
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (123)
2019-02-22
20
2019-02-22
19
2019-02-23
1
2019-02-23
58
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2019-02-23
40
2019-02-23
14
EFRON (171)
2019-02-23
10
JESTLI (175)
2019-02-22
48
2019-02-22
13
2019-02-23
37
2019-02-23
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2019-02-23
17
2019-02-23
60
2019-02-24
21
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2019-02-23
2
200
2019-02-24
1
300
KOMBOY (177)
2019-02-23
23
2019-02-23
24
2019-02-24
1
Gierdal Aniela
KJ Kalumet Boszkowo
LASER (184)
2019-02-22
1
2019-02-22
1
2019-02-23
15
2019-02-23
15
Goncerzewicz Maja
Kj Atena
VERONA (69)
2019-02-22
1
2019-02-22
26
2019-02-23
5
2019-02-23
1
2019-02-24
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-02-22
8
2019-02-22
6
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-22
56
2019-02-22
2019-02-23
61
2019-02-23
2019-02-24
28
2019-02-22
1
2019-02-22
46
2019-02-23
36
2019-02-23
12
2019-02-24
12
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (104)
2019-02-23
29
2019-02-23
1
2019-02-24
5
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
PIONIER (17)
2019-02-22
35
2019-02-22
HOPKINS (61)
2019-02-22
2
150
2019-02-22
1
300
2019-02-23