Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* Eliminacje HPP
Leszno, 14-17 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:34
2019-01-22 17:46:30
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:36
2019-01-22 17:36:37
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:38
2019-01-22 13:13:50
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:39
2019-01-22 13:10:15
Mściwoj Kiecoń ALOUBET KV
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:40
2019-01-22 13:06:47
Mściwoj Kiecoń CARYZMA MK
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:42
2019-01-22 13:04:30
Mściwoj Kiecoń WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:43
2019-01-22 12:10:27
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:55:51
2019-01-22 10:01:36
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:55:53
2019-01-22 08:17:19
Julia Kapel ULILEN
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:01
2019-01-21 20:40:20
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:03
2019-01-21 13:42:36
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:05
2019-01-21 11:43:48
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:54:47
2019-01-20 21:23:13
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:54:49
2019-01-20 21:20:25
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:51
2019-01-20 17:41:33
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:56
2019-01-20 17:38:24
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:58
2019-01-19 20:08:10
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:43:00
2019-01-19 20:07:03
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:24
2019-01-19 11:03:02
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:28
2019-01-19 11:01:45
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:31
2019-01-19 11:00:31
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:35
2019-01-18 18:16:20
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:36
2019-01-18 18:15:16
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:30
2019-01-18 09:23:56
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:32
2019-01-17 22:55:09
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:33
2019-01-17 22:53:03
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:35
2019-01-17 22:51:57
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 18:45:04
2019-01-17 18:21:43
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 10:44:32
2019-01-17 02:36:32
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:41
2019-01-16 14:06:17
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:42
2019-01-16 14:05:13
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:44
2019-01-16 14:04:18
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:45
2019-01-15 23:21:47
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:46
2019-01-15 22:40:50
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:48
2019-01-15 17:47:08
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 18:45:06
2019-01-15 17:45:41
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:51
2019-01-15 10:41:40
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:38
2019-01-13 12:32:41
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:45
2019-01-13 07:37:57
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:47
2019-01-13 07:36:53
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:48
2019-01-12 16:48:47
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:50
2019-01-12 16:48:00
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:51
2019-01-11 22:38:18
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:53
2019-01-11 22:37:49
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:55
2019-01-11 22:36:36
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:57
2019-01-11 22:36:02
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl