Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* Eliminacje HPP
Leszno, 14-17 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
207 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 18:27:14
2019-02-12 18:27:14
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 20:49:22
2019-02-10 20:49:22
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 20:47:10
2019-02-10 20:47:10
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:08:11
2019-02-07 15:08:11
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:06:38
2019-02-07 15:06:38
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:05:19
2019-02-07 15:05:19
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:04:09
2019-02-07 15:04:09
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:47:49
2019-02-07 10:47:49
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:45:29
2019-02-07 10:45:29
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:19:31
2019-02-06 11:19:31
Eliza Zawadzka PABLO I
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:33:57
2019-02-05 19:33:57
Marcin Bętkowski GROGORY
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:31:41
2019-02-05 19:31:41
Marcin Bętkowski QUITO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:30:31
2019-02-05 19:30:31
Marcin Bętkowski CASPER XXI
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:28:58
2019-02-05 19:28:58
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:07:46
2019-02-05 10:07:46
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:04:27
2019-02-05 10:04:27
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:55:17
2019-02-04 16:44:40
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:55:24
2019-02-04 16:43:36
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:55:28
2019-02-04 16:34:55
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:04:20
2019-02-04 15:44:53
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:03:27
2019-02-04 11:50:00
Mateusz Tyszko XXX1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:03:29
2019-02-04 11:48:02
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:03:31
2019-02-04 11:45:12
Mateusz Tyszko MONTENEA Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:03:32
2019-02-04 11:43:59
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:27:16
2019-02-04 11:42:29
Mateusz Tyszko NEMIROFF
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:03:38
2019-02-04 11:37:56
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:51:55
2019-02-04 00:31:15
Michał Tyszko CERENSKY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:22:51
2019-02-03 20:48:19
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:22:53
2019-02-03 20:47:18
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:04:01
2019-02-03 20:31:48
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:22:57
2019-02-03 20:30:01
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:22:59
2019-02-03 18:41:16
Łukasz Koza Q 7 (Q SIEBEN)
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:01
2019-02-03 17:24:29
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:09:33
2019-02-03 11:03:23
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 18:23:49
2019-02-02 12:35:37
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 23:51:21
2019-02-01 23:12:23
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:26
2019-02-01 20:40:08
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:28
2019-02-01 19:48:02
Stanisław Przedpełski HANTERKA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:31
2019-02-01 19:47:21
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 00:09:12
2019-02-01 19:45:45
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:36
2019-02-01 19:09:09
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:38
2019-02-01 19:08:30
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:40
2019-02-01 19:06:53
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 15:10:48
2019-02-01 15:06:57
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:03:22
2019-02-01 15:05:51
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:14:47
2019-02-01 09:15:50
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:14:49
2019-02-01 09:14:07
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:14:53
2019-02-01 09:13:27
Olga Sorokina CHOCO LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:14:55
2019-02-01 09:12:45
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:14:57
2019-02-01 09:11:41
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:15:06
2019-02-01 09:10:30
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:15:07
2019-02-01 09:09:39
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:15:11
2019-01-31 22:40:28
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:15:13
2019-01-31 22:37:30
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:15:18
2019-01-31 22:32:41
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:54:02
2019-01-31 11:23:10
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:54:09
2019-01-31 11:05:13
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:16
2019-01-31 09:33:20
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:18
2019-01-31 09:22:46
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 16:42:30
2019-01-30 23:39:59
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 16:42:32
2019-01-30 23:38:42
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 19:36:45
2019-01-30 17:42:24
Seweryn Murdzia ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 14:22:53
2019-01-30 12:29:33
Dawid Janota GRASSHOPPER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 14:22:55
2019-01-30 12:29:05
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 14:22:57
2019-01-30 12:25:41
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:52:54
2019-01-30 09:45:39
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:52:57
2019-01-30 09:44:54
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:53:00
2019-01-29 20:51:49
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 20:16:48
2019-01-29 18:12:04
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 20:16:50
2019-01-29 16:34:30
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 20:16:52
2019-01-29 16:33:44
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:20
2019-01-29 15:37:44
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:26
2019-01-29 15:37:20
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:29
2019-01-29 15:36:52
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:31
2019-01-29 15:36:25
Michał Kubiak CARO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:34
2019-01-29 15:35:58
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:36
2019-01-29 15:35:24
Grzegorz Kubiak BERA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:37
2019-01-29 15:34:54
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:40
2019-01-29 15:34:19
Grzegorz Kubiak CARTIE BVR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:09:44
2019-01-29 14:52:21
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:09:48
2019-01-29 14:51:35
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:09:52
2019-01-29 14:51:09
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:09:54
2019-01-29 14:50:29
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:54:49
2019-01-29 10:13:02
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:54:55
2019-01-29 10:12:08
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:54:57
2019-01-29 10:10:23
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:55:02
2019-01-29 10:09:40
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:55:04
2019-01-29 10:08:42
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:55:13
2019-01-29 10:07:51
Dajana Pawlicka BLACK&WHITE 3
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:55:18
2019-01-29 10:06:56
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:01
2019-01-29 09:46:20
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:07
2019-01-29 09:40:58
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:25
2019-01-29 09:39:05
Łukasz Krajewski CASABLANCA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:26
2019-01-29 09:35:38
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:28
2019-01-29 09:33:00
Łukasz Krajewski HANGA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:31
2019-01-28 23:59:52
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:34
2019-01-28 21:56:44
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:39
2019-01-28 21:52:56
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:40
2019-01-28 21:42:34
Krzysztof Prasek GULANA B
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:56:42
2019-01-28 21:41:27
Krzysztof Prasek CANOSSA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:00:41
2019-01-28 20:38:45
Łukasz Koza BIJOU BE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:53:50
2019-01-28 18:51:36
Aleksandra Kawa FIOYALINE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:53:53
2019-01-28 18:49:59
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:53:55
2019-01-28 18:14:04
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:50:09
2019-01-28 11:27:54
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:50:14
2019-01-28 11:27:17
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 11:50:18
2019-01-28 11:02:53
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:58:03
2019-01-27 21:17:00
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:58:08
2019-01-27 21:15:23
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:58:10
2019-01-27 20:58:38
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:37
2019-01-27 18:08:16
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:40
2019-01-27 18:05:25
Robert Wilczewski E-ACTION B
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:43
2019-01-27 18:04:15
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:49
2019-01-27 17:49:53
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:51
2019-01-27 17:48:31
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:15:53
2019-01-27 14:49:32
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 17:58:16
2019-01-26 15:25:28
Julita Popławska CUMA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 09:48:55
2019-01-26 08:45:32
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 09:48:57
2019-01-26 08:41:31
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:53:57
2019-01-25 20:04:20
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:53:59
2019-01-25 19:58:27
Piotr Kaliszuk CON JUAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:01
2019-01-25 18:20:04
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:02
2019-01-25 18:19:14
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 09:42:30
2019-01-25 09:05:24
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 09:42:32
2019-01-25 07:49:39
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:49:52
2019-01-24 21:51:36
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:49:57
2019-01-24 21:49:45
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:34:54
2019-01-24 16:28:32
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:34:55
2019-01-24 16:27:27
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:34:57
2019-01-24 16:26:18
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:02
2019-01-24 11:26:59
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:04
2019-01-23 23:33:24
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:06
2019-01-23 23:31:48
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:07
2019-01-23 23:06:51
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:09
2019-01-23 23:05:39
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:46
2019-01-23 20:53:56
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:50
2019-01-23 20:51:30
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:52
2019-01-23 20:50:41
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:54
2019-01-23 20:49:53
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:56
2019-01-23 20:44:42
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:28:58
2019-01-23 20:42:19
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:00
2019-01-23 20:41:17
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:02
2019-01-23 19:52:21
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:34
2019-01-22 17:46:30
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:36
2019-01-22 17:36:37
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:38
2019-01-22 13:13:50
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:39
2019-01-22 13:10:15
Mściwoj Kiecoń ALOUBET KV
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:40
2019-01-22 13:06:47
Mściwoj Kiecoń CARYZMA MK
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:42
2019-01-22 13:04:30
Mściwoj Kiecoń WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:45:43
2019-01-22 12:10:27
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:55:51
2019-01-22 10:01:36
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:55:53
2019-01-22 08:17:19
Julia Kapel ULILEN
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:01
2019-01-21 20:40:20
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:03
2019-01-21 13:42:36
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:05
2019-01-21 11:43:48
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:54:47
2019-01-20 21:23:13
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:54:49
2019-01-20 21:20:25
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:51
2019-01-20 17:41:33
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:56
2019-01-20 17:38:24
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:42:58
2019-01-19 20:08:10
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:43:00
2019-01-19 20:07:03
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:24
2019-01-19 11:03:02
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:28
2019-01-19 11:01:45
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:31
2019-01-19 11:00:31
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:35
2019-01-18 18:16:20
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:51:36
2019-01-18 18:15:16
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:30
2019-01-18 09:23:56
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:32
2019-01-17 22:55:09
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:33
2019-01-17 22:53:03
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:39:35
2019-01-17 22:51:57
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 18:45:04
2019-01-17 18:21:43
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 10:44:32
2019-01-17 02:36:32
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:41
2019-01-16 14:06:17
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:44
2019-01-16 14:04:18
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:45
2019-01-15 23:21:47
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:46
2019-01-15 22:40:50
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 18:45:06
2019-01-15 17:45:41
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:18:51
2019-01-15 10:41:40
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 10:44:13
2019-01-13 12:32:41
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:03
2019-01-13 07:37:57
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:47
2019-01-13 07:36:53
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 16:24:17
2019-01-12 16:48:47
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 16:24:05
2019-01-12 16:48:00
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:51
2019-01-11 22:38:18
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:53
2019-01-11 22:37:49
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:55
2019-01-11 22:36:36
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:02:57
2019-01-11 22:36:02
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
7. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
8. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
9. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
10. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
11. Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
2003 (J.)
O026802
12. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
13. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
14. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
15. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
16. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
17. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
10044919
18. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
19. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
22. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
23. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
24. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
25. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
26. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
27. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
28. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
29. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
30. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
31. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
32. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
33. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
34. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
35. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
36. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
37. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
38. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
39. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
40. Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
41. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
42. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
43. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
44. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
45. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
46. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
47. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
48. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
49. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
50. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
51. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
52. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
53. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
54. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
55. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
56. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
57. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
58. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
59. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
60. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
61. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
62. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
63. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
64. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
65. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
66. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
67. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
68. Mszyca Marta JKS Hanna
S
O022647
69. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
70. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
71. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
72. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
73. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
74. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
75. Osieka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
76. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
77. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
78. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
79. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
80. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
81. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
82. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
83. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
84. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse
S
O001059
85. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
S
O000912
86. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
87. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
88. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
89. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
90. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
91. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
92. Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
93. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
94. Strzyż Marek JKS Moskit
S
O006362
95. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
96. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
97. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
98. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
99. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
100. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
101. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
102. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
103. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
104. Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
105. Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2004 (JM.)
0039971
10160775
106. Wcisło Magdalena BPK
2004 (JM.)
O032881
107. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
108. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
109. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
110. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
111. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
112. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

168

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

71

ALOUBET KV KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: talubet k
M: unastacia b
O: kees claver
B: kees claver
brak
3.

220

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Amfora M / Faust Z
O: Agnieszka Dobkowska
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z.o.o
K025840
4.

145

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
5.

155

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
6.

163

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
7.

206

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
8.

130

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
9.

215

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
10.

131

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
11.

117

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
12.

123

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: MAREK PERZ
B: MAREK PERZ
K024330
13.

137

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
14.

159

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
15.

152

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
16.

35

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
17.

38

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
18.

86

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Stutbuch 1 Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewit
K018552 276098102367146
19.

116

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
20.

150

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
21.

199

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
22.

191

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
23.

172

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
24.

134

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
25.

124

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: CARRICO/CATOKI
M: GRAFFITI/GRAF GRANNUS
O: DAJANA PAWLICKA
B: -
K022409 DE431316587112
26.

219

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
27.

6

CARENSKY HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: Cornet Obolensky
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Joanna Maluszynska
B: Niemcy
K024737 DE421000278310
28.

64

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
29.

49

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
30.

140

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
31.

121

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/-171 F: CASCAVELLO/CAROLUS I
M: RIANA/COLMAN
O: Rafał Krajewski
B: -Niemcy
K016749 DE421000114210
32.

36

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
33.

156

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
34.

142

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K017152 DE441410913409
35.

216

CARRY 70 HOL GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
O: Dorota Korbalewska
B: Voelz Lothar und Sven GBR Pferdezucht, Woehrden
K022455 DE421000187505
36.

146

CARTIE BVR OLD GER 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Capo Cassione / Cassini I
M: Noblesse / Levantos I
O: Victor Babenko
B: Niemcy
brak brak
37.

113

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
38.

105

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Eurocommerce Berlin
M: Oh Chic/Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964
39.

195

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
O: Muff Werner
B: Muff Werner
K020005 528003000709360 104GJ33
40.

186

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
41.

70

CATINA HOL POL 2010 Klacz gniada/168 F: clarimo
M: moreen
O: slawomir polikowski
B: niemcy
brak 421000051810
42.

65

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
43.

78

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
44.

95

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
45.

81

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
46.

41

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
47.

54

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
48.

160

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
49.

90

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
50.

112

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
51.

177

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
52.

17

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
53.

2

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
54.

53

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
55.

201

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K026317 208333200903743
56.

171

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
57.

120

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
58.

50

COLINERO OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/180 F: Cola
M: Elvita
O: Marzena Falarz
B: Polska
K021311 K021311
59.

96

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
O: Zielonogórski KJ i Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
60.

94

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
61.

98

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
62.

164

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
63.

193

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
64.

110

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
Brak 104cu62 104cu62
65.

101

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
66.

75

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
67.

213

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
68.

56

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
69.

69

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
70.

44

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
71.

62

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE 441411221808 104OZ48
72.

111

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
73.

167

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
74.

77

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
75.

103

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
76.

136

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
77.

68

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
78.

221

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
79.

208

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
80.

169

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
81.

178

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
82.

93

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
83.

162

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
84.

99

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
85.

109

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
86.

21

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
87.

114

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Gentle-S D'09
M: Ioyaline
O: Jacek Kowalak
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V.
K020703 528003201012130
88.

119

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: JAN ZYBAŁA
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
89.

122

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de
M: Ziezo / Seinman
O: TOMASZ BARTKOWIAK I MAREK PERZ
B: TOMASZ BARTKOWIAK I MAREK PERZ
K021976
90.

139

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
91.

40

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
92.

212

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
93.

194

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
94.

100

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
95.

179

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
96.

45

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
97.

210

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
98.

125

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
99.

187

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
100.

15

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/175 F: Ultimo
M: Odiline
O: Rafał Janota
B: Groenlo
Brak .
101.

205

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
102.

197

GROGORY XXX POL 2012 Wałach inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Xxx
103.

76

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
104.

46

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
105.

133

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
106.

34

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
107.

129

HANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/169 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: KAZIMIERZ BARTKOWIAK
KO12445 POL009610038508 105DH42
108.

170

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/165 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
109.

158

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
110.

128

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
111.

47

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
112.

203

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K017763 BELW270289BWP
113.

84

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K026327 528003201306623
114.

161

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
115.

85

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
116.

89

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
117.

104

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
118.

151

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
119.

204

KISSIMMEE HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLEARWAY
M: NANUSCHKA/BOUQUET
O: Marco KUTSCHER
B: ZG Christina u. Joh. Herzog
DE 421000344809 105VW53
120.

79

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
121.

217

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
122.

20

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
123.

33

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
124.

180

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
O: Grażyna Baehr
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
125.

218

La Pezzi F:
M:
O:
B:
126.

27

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B:
K015422 POL009580227505 104UP80
127.

176

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882
128.

102

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
129.

188

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
130.

138

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
131.

107

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
132.

106

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
O: Joanna Błaszczak
B: Andrese Harald
K017088
133.

135

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
134.

67

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
135.

42

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
136.

141

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
137.

200

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
138.

175

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara F: Campari M
M: Magia
O:
B:
K017802
139.

209

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
140.

91

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
141.

63

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
O: Lewicki
B: ...
K024266 DE456370146210 105LO92
142.

174

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
143.

88

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
144.

185

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
145.

83

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
146.

28

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
147.

173

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
148.

192

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
149.

132

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K014929 DE441411588810
150.

57

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
151.

198

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
152.

126

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
153.

143

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
154.

52

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Tom
K007202 09159
155.

74

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
156.

5

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Piawa
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801
157.

48

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
158.

51

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
159.

157

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
160.

181

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
161.

118

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
162.

39

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
163.

16

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
164.

154

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
165.

196

QUITO HOL POL 2011 Wałach gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Alina / Argentinus
O: PPHU Piotr Gadomski
B:
K021168 DE431318109111 106AJ19
166.

1

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
167.

182

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
168.

190

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
169.

147

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
170.

61

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
171.

97

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
172.

59

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
173.

87

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
174.

55

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
175.

189

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813
176.

60

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
177.

108

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
178.

92

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
179.

207

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
180.

148

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
181.

149

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
182.

66

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
183.

153

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Gleiding chestnut/173 F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
K011640 08110466A 104ZC67
184.

202

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
185.

80

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
186.

115

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
O: Aleksandra Kawa
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 DE421000045611 105TE66
187.

37

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
188.

58

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
189.

73

WUNSCHTRAUM 88 HOL POL 2006 Klacz gniada/168 F: CANTO
M: HANKA I
O: KATARZYNA JAGLARZ
B: SOENNICHEN BERNHARD
BRAK DE421000229906 103MR94
190.

43

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
191.

166

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
192.

165

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
193.

214

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: -
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
10
20
SUM:
30.00
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
400
250
195
500
SUM:
1345.00
Babiak Filip KJ Infernal Team
1100
300
SUM:
1400.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
20
150
350
20
SUM:
540.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
50
20
SUM:
70.00
Błaszczak Julia bpk
15
20
350
100
SUM:
485.00
Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
180
50
SUM:
230.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
65
SUM:
65.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
480
SUM:
480.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
20
60
SUM:
80.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
1300
SUM:
1300.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
10
720
SUM:
730.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
10
SUM:
10.00
Janota Dawid LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
150
20
SUM:
170.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
20
45
SUM:
65.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
10
300
1000
SUM:
1310.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
600
2500
SUM:
3100.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
50
400
SUM:
450.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
200
75
600
1100
300
225
1200
SUM:
3700.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
130
SUM:
130.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
100
800
500
SUM:
1400.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
20
800
20
SUM:
840.00
Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10
SUM:
10.00
Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
15
10
SUM:
25.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
275
SUM:
275.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
10
SUM:
10.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
100
300
SUM:
400.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
120
SUM:
120.00
Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
15
10
20
350
20
SUM:
415.00
Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
20
500
SUM:
520.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
10
SUM:
10.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
10
SUM:
10.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
425
150
SUM:
575.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
20
SUM:
120.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
295
125
100
SUM:
520.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
250
SUM:
250.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
20
150
SUM:
170.00
Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
20
SUM:
20.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
45
SUM:
45.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
20
SUM:
20.00
Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
10
45
SUM:
55.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
15
360
800
SUM:
1175.00
Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
15
20
SUM:
35.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
200
SUM:
200.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
450
SUM:
450.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
200
SUM:
300.00
Murdzia Seweryn bpk
600
900
SUM:
1500.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
800
3500
600
SUM:
5200.00
Osieka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
800