Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 22-24 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:57:42
2019-02-19 23:57:42
Krzysztof Ludwiczak CONTHACCA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:23:07
2019-02-19 21:23:07
Sylvia Fritsch LITTLE SPEZI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:21:50
2019-02-19 21:21:50
Michael Fritsch CHARTERFLY G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:20:31
2019-02-19 21:20:31
Michael Fritsch BALISTO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:45:33
2019-02-18 20:45:33
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:57:44
2019-02-17 23:18:01
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:57:47
2019-02-17 23:16:23
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:57:49
2019-02-17 23:15:35
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:57:50
2019-02-17 23:13:52
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:59
2019-02-17 21:48:38
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:57
2019-02-17 21:48:06
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:30
2019-02-17 21:30:40
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:32
2019-02-17 21:28:58
Hubert Ludwiczak IZZY RIIVER Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:34
2019-02-17 21:26:47
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:35
2019-02-17 21:24:06
Hubert Ludwiczak COLMINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:38
2019-02-17 20:08:45
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:56:42
2019-02-17 20:08:07
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:45:56
2019-02-17 12:24:17
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 14:36:19
2019-02-16 22:35:52
Dominika Luty CONPEIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:04
2019-02-16 21:26:27
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:06
2019-02-16 21:25:07
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:10
2019-02-16 21:23:54
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:13
2019-02-16 21:22:40
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:16
2019-02-16 21:21:07
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:18
2019-02-16 20:30:15
Krzysztof Ludwiczak CASALITA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:20
2019-02-16 20:29:43
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:22
2019-02-16 20:29:13
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:24
2019-02-16 20:28:06
Krzysztof Ludwiczak CHANBETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:46:26
2019-02-16 20:27:08
Krzysztof Ludwiczak ELANNA PS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:14:46
2019-02-16 09:13:40
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:14:48
2019-02-15 21:05:49
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:14:56
2019-02-15 21:04:41
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:04
2019-02-15 14:50:19
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:07
2019-02-15 11:11:51
Vitalii Charadnik CENTADA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:10
2019-02-15 11:03:48
Jarosław Skrzyczyński INTRO DE MUZE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:12
2019-02-15 11:02:54
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:14
2019-02-15 11:01:59
Jarosław Skrzyczyński QUIRO 5
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:16
2019-02-15 11:01:04
Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:18
2019-02-15 11:00:17
Jarosław Skrzyczyński ONAGADORI RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:20
2019-02-15 10:59:15
Jarosław Skrzyczyński COLLIN M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:23
2019-02-15 10:54:42
Kamil Grzelczyk MISTER DR. HEIGL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:25
2019-02-15 10:54:08
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:27
2019-02-15 10:53:30
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:28
2019-02-15 10:52:38
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:01:45
2019-02-14 13:32:48
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:49:45
2019-02-13 23:07:26
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 10:49:47
2019-02-13 23:07:01
Nicole Szponarska NESMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:27:46
2019-02-13 21:09:42
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:27:50
2019-02-13 21:09:07
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:27:52
2019-02-13 21:08:21
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:27:55
2019-02-13 21:07:29
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:37:57
2019-02-13 18:44:04
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:37:58
2019-02-13 18:43:13
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:38:00
2019-02-13 12:48:18
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 19:15:30
2019-02-13 08:35:41
Marcin Wesoły TREASURE QUEEN Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:06
2019-02-12 15:21:42
Gabriela Biedka CONTENDRIX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:07
2019-02-12 13:22:28
Dalia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:09
2019-02-12 13:21:09
Dalia Lehmann CHRONOS 27
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:11
2019-02-12 10:18:31
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:12
2019-02-12 10:17:26
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:40:14
2019-02-12 10:16:28
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:46:13
2019-02-11 22:36:36
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:53
2019-02-11 22:32:11
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:35:55
2019-02-11 22:31:20
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:11
2019-02-11 21:04:56
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:17
2019-02-11 17:18:04
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:22
2019-02-11 17:16:41
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:26
2019-02-11 13:39:56
Aleksandra Bolko DRAGON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:29
2019-02-11 13:39:06
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:32
2019-02-11 13:07:09
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:34
2019-02-11 13:06:28
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:30:37
2019-02-10 21:52:24
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:18:22
2019-02-07 22:21:18
Dorota Korek NERON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:18:25
2019-02-07 22:20:43
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:18:27
2019-02-07 22:19:26
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:28:00
2019-02-06 23:19:46
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:55:12
2019-02-06 19:05:37
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:51:45
2019-02-05 18:22:32
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:55:25
2019-02-04 19:09:10
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:55:26
2019-02-04 19:08:09
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:55:28
2019-02-04 19:07:24
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 14:10:02
2019-02-03 13:48:16
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:18:36
2019-01-31 20:44:53
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:18:37
2019-01-31 20:42:50
Dominika Luty ARCHIMEDES
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:52:52
2019-01-30 18:42:16
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:09
2019-01-28 11:48:10
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:11
2019-01-28 11:46:28
Mściwoj Kiecoń GOTHA MK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:12
2019-01-28 11:45:36
Mściwoj Kiecoń QUENTIN 151
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:14
2019-01-28 11:44:40
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 18:55:16
2019-01-28 11:43:21
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:22:31
2019-01-27 10:42:55
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:22:33
2019-01-27 10:38:59
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:55:15
2019-01-25 19:52:17
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:51
2019-01-24 20:45:25
Paulina Adamiec MOVIEBIRD STARCORNET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:53
2019-01-24 20:44:09
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:54
2019-01-24 19:25:14
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:56:21
2019-01-21 23:10:27
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:56:24
2019-01-21 23:07:45
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O045600
10174761
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
3. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
4. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
5. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
6. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
7. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
8. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
9. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
10. Fritsch Michael GER
S
10064428
11. Fritsch Sylvia GER
S
10082924
12. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
13. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
14. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
15. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
16. Hudzik Witold bpk
S
O039362
17. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
18. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
19. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
20. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
21. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
22. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
23. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
26. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
27. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
28. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
29. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
30. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
31. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
32. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
33. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
34. Luty Dominika BPK
S
O003979
35. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O024034
36. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
37. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
38. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
39. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
40. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
41. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
42. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
43. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
44. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
45. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
46. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
47. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018896 10357754W
2.

45

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
3.

30

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
4.

39

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
5.

40

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
6.

68

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
7.

62

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Voila B
O: Anna i Hubert Kierznowscy
B: ,
. .
8.

104

BALISTO GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Fritsch, Moritz u. Michael
B:
DE 498270270810 105LP52
9.

22

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
10.

44

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
11.

67

C ZWERG OLD POL 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton
M: Elli po Espri
O: Lutz Luttich
B: niemcy
brak De 431319745708
12.

99

CALINKA Magyar Sportfelver HUN 2014 Klacz siwa/169 F: CALIDO
M: AGROPOINT AMOR
O: JAN ZYBAŁA
B: HUN
KO25528 348001144500320
13.

81

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
14.

95

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
15.

85

CARA 1 POL 2014 Klacz gniada F: 1
M: 1
O: 1
B: 1
1
16.

84

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
17.

55

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
18.

108

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: casiro1
M: tarion
O: rinaldo kiecon artur moksiewicz
B: christiane kuhn
brak de418182532912
19.

86

CASALITA HOL POL 2013 Klacz gniada/172 F: CASALITO
M: SUPER INGE
O: ANDRZEJ OPŁATEK
B: NIEMCY
K024751 DE421000036813
20.

69

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
21.

47

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Anna Kownacka Lektorka
B:
K018605 POL009640031807
22.

3

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
23.

89

CHANBETTE OLD POL 2012 Klacz gniada/174 F: CHACCO BLUE
M: SANBETTE
O: ANDRZEJ OPŁATEK
B: NIEMCY
K026758 DE418185069312
24.

54

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
25.

105

CHARTERFLY G HOLST GER 2011 Mare Bay F: CLINTON
M: VIOLA XII/DUTCH CAPITOL Z
O: Gutezeit, Frank
B: Frank Gutezeit
DE 421000501811 105LP53
26.

23

CHARYZMA W SP POL 2008 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Chałtura / Jurand
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K011072 616009680024906
27.

110

CHICO HIPPICA OS GER 2007 Gelding Grey F: CENTADEL (OS)
M: CARNUTE GIRL (OS)/CARNUTE (SF)
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Gestuet Lewitz
DE418180171507 104NW71
28.

6

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
29.

46

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
30.

52

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Chello I
M: Ostara/ Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: -
K010740 DE421000209804
31.

51

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B: -
K020754 DE421000134709 106AY52
32.

75

COLLIN M HOL POL 2011 Wałach siwa/168 F: cassal
M: Valerie II
O: Olga Martinczak
B: b
K022509
33.

94

COLMINO HOL GER 2008 Wałach siwa F: COLMAN
M: THIRZA/CARETINO
O: Jos Lansink & Ashford Farm
B: Stelter Bodo
Brak
34.

57

CONDI Westfalska POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
O: Wiktoria Andrzejewska
B: Montis Sp. z o.o.
K016517 DE441411201309
35.

16

CONPEIA WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Casiopeia / Coronado
O: Mateusz Michalski
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018774 DE441413130909 105QP39
36.

50

CONTENDRIX WESTF POL 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro II
M: Lady Ship / Lancer III
O: Jacek Muraczewski
B: Niemcy
K024585
37.

107

CONTHACCA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Conthargos
M: Georgie Girl
O: ANDRZEJ OPLATEK
B: NIEMCY
K022811
38.

96

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
O: Tomasz Jasiński
B:
K023077 DE421000596110
39.

88

CROS BLUE OLD POL 2009 Ogier kasztanowata/170 F: CHACCO BLUE
M: QUOLDAS GIRL
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: NIEMCY
K020367 DE418180121609
40.

93

CUPIDO Z ZANG BEL 2011 Wałach gniada F: Cumano / Cassini I
M: Pretty Woman Du Hazoy / Diamant De Semilly
O: Jos Lansink Horse BVBA
B: Jos Lansink Horse BVBA
K022442 981100002653439
41.

82

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
42.

98

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
43.

111

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
Z-612504 103AM23
44.

32

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
45.

71

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
O: MARZENA FALARZ
B: B
K023500 DE418185040313
46.

87

DIAROUBET OS DEU 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Baldorra / Baloubet Du Rouet
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K024753 DE418185071112 105XN18
47.

17

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
48.

61

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
O: Hubert Kierznowski
B:
K018748 528003000808987
49.

43

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Paweł Bolko
B: Ddrei w Stud Farms Sp. z o. o.
K006097 POL009670004101 102MW38
50.

90

ELANNA PS OLD POL 2012 Klacz gniada/172 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: CEANNA
O: ANDRZEJ OPŁATEK
B: NIEMCY
K026759 DE418185036112
51.

103

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
52.

97

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
53.

77

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024913 A0010092S
54.

58

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
55.

102

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
56.

38

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
57.

24

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K022856 DE418185003412
58.

78

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O: Michał Nojmann
B: Michał Nojmann
K025158 616009640026811
59.

53

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
60.

48

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K017763 BELW270289BWP
61.

35

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
62.

80

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
63.

100

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
64.

34

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: ETOS
M: JURATA
O: Attis P.P.Rol
B: JAN TOMASZ PROCAJŁO
000000 000000
65.

29

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
66.

49

KISSIMMEE Holsztyńska NED 2009 Klacz siwa/167 F: CLEARWAY
M: MANUSCHKA
O: BIORAJ SP. Z O.O.
B: X
K026757 X
67.

11

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
68.

31

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
69.

60

LANOSO WEST GER 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Falkenhof's Lucia / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K018338 DE441411203710 105ED59
70.

106

LITTLE SPEZI WESTF GER 2008 Gelding Other F: BÖCKMANN’S LORD PEZI
M: CORONA 93/BÖCKMANN’S CORDALME Z
O: Fritsch, Sylvia
B: Mohrahrend zur Lage, Anja
DE 441411936108 105LV87
71.

76

MISTER DR. HEIGL WESTF GER 2012 Wałach gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
O: Kamil Grzelczyk
B:
K023592 DE441411329712
72.

109

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K021788 DE421000087312
73.

20

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
74.

37

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
75.

63

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
O: Tomasz Szponarski
B: SK Prudnik
K014653 616009690135409
76.

42

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
77.

41

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
78.

83

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
79.

2

OLIMPIC STAR DSPF GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
O: Ludwig Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
K020040 DE456370140711
80.

74

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
81.

33

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
82.

101

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
83.

26

QUALITY QUEEN SI ITA 2011 Klacz gniada/168 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
O: Jarosław Stelmach i Rinaldo Kiecoń
B: Cosimo Damiano Gaudiano
K024616 145728
84.

25

QUENTIN 151 HAN GER 2012 Wałach siwa/174 F: QUALITY TIME
M: POLINA
O: HAGEN RIDZKOWSKI
B: JORN KUSEL
BRAK DE431316751112 106FW91
85.

73

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K023777 DE431319616913
86.

28

QUINTON 14 HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Quicksilber / Quattro B
M: Azuma / Amerigo Vespucci
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
K021121 DE431319664408
87.

72

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
88.

14

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Norbert Meyer
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
89.

65

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
90.

112

SELENA SP POL 2005 Klacz F: Landjonker S
M: Saxon Way
O: .
B: .
LKRWZJ/1835/16
91.

79

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
92.

21

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
93.

56

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
O: Lidia Andrzejewska
B: Marek Pietrzyk
K020818 616013610222909 106BW88
94.

12

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
95.

66

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
O: Jan Szpak
B: de
K019454
96.

64

ZETA Z Zangersheide GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
O: Tomasz Szponarski
B: Niemcy
K026529 056015Z55862211
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
100
150
200
125
SUM:
575.00
Biedka Gabriela bkp
50
15
50
SUM:
115.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
400
150
125
SUM:
775.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
30
400
SUM:
430.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
100
50
125
100
300
50
SUM:
725.00
Fritsch Michael GER
30
450
150
SUM:
630.00
Fritsch Sylvia GER
275
325
500
SUM:
1100.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
125
SUM:
125.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
50
50
300
200
225
100
50
150
SUM:
1125.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
200
75
75
200
SUM:
550.00
Hudzik Witold bpk
50
SUM:
50.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
150
250
SUM:
400.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
50
250
150
325
225
15
SUM:
1015.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
175
750
1000
SUM:
1925.00
Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
15
75
550
600
500
SUM:
1740.00
Kierznowski Hubert KJ Kietlów
50
550
1500
SUM:
2100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
175
150
30
50
SUM:
405.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
150
175
15
200
SUM:
540.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
50
250
SUM:
300.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
175
SUM:
175.00
Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
15
SUM:
115.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
15
100
100
125
SUM:
340.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
125
50
SUM:
175.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
200
75
SUM:
275.00
Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
175
350
450
50
250
SUM:
1275.00
Luty Dominika BPK
100
75
SUM:
175.00
Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
250
SUM:
250.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
30
175
15
150
SUM:
370.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
100
750
300
50
275
SUM:
1475.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
200
50
200
SUM:
650.00
Szponarska Nicole KJ Kietlów
175
250
175
SUM:
600.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
200
SUM:
200.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
30
350
2100
SUM:
2480.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2019-02-22
50
2019-02-23
41
2019-02-24
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (56)
2019-02-22
5
100
2019-02-22
4
150
2019-02-23
12
2019-02-23
2
200
2019-02-24
CONDI (57)
2019-02-22
25
2019-02-22
42
2019-02-23
4
125
2019-02-23
16
2019-02-24
27
Biedka Gabriela
bkp
2019-02-22
6
50
2019-02-22
15
15
2019-02-23
14
2019-02-24
8
50
2019-02-23
13
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (81)
2019-02-22
2019-02-22
11
2019-02-22
16
2019-02-23
18
2019-02-24
27
2019-02-22
24
2019-02-22
12
2019-02-23
6
100
2019-02-24
6
400
CARA (85)
2019-02-22
9
2019-02-22
34
2019-02-23
3
150
2019-02-23
5
125
2019-02-24
22
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
DRAGON (43)
2019-02-22
16
2019-02-22
22
2019-02-23
29
2019-02-22
33
2019-02-22
10
2019-02-23
9
30
2019-02-23
26
2019-02-24
2
400
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
HEROS (53)
2019-02-22
20
2019-02-22
7
100
2019-02-23
2019-02-24
20
2019-02-22
17
2019-02-22
29
2019-02-23
2019-02-24
19
2019-02-23
7
50
2019-02-22
4
125
2019-02-22
6
100
2019-02-23
2019-02-24
1
300
SELENA (112)
2019-02-24
7
50
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CENTADA (69)
2019-02-22
39
2019-02-22
27
2019-02-23
24
2019-02-24
23
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
SELENA (65)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (32)
2019-02-22
2019-02-22
Fritsch Michael
GER
BALISTO (104)
2019-02-22
28
2019-02-23
9
30
2019-02-23
2019-02-22
28
2019-02-23
3
450
2019-02-24
5
150
Fritsch Sylvia
GER
2019-02-22
2
275
2019-02-23
1
325
2019-02-24
1
500
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2019-02-23
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-22
5
125
2019-02-22
17
2019-02-23
2019-02-23
21
2019-02-24
28
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
2019-02-22
18
2019-02-22
8
50
2019-02-23
8
50
2019-02-24
3
300
FRUGO (77)
2019-02-22
2
200
2019-02-22
3
225
2019-02-23
32
2019-02-24
9
GREACE (78)
2019-02-22
13
2019-02-22
26
2019-02-23
6
100
2019-02-23
15
2019-02-24
12
SENIOR (79)
2019-02-22
8
50
2019-02-22
37
2019-02-23
4
150
2019-02-24
17
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (39)
2019-02-22
4
200
2019-02-22
8
75
2019-02-23
7
75
2019-02-23
2019-02-24
8
200
Hudzik Witold
bpk
2019-02-22
7
50
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-24
13
2019-02-22
2019-02-22
35
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
14
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (80)
2019-02-23
5
150
2019-02-23
5
250
2019-02-24
14
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-02-23
16
2019-02-23
40
2019-02-24
18
2019-02-23
33
2019-02-23
10
2019-02-24
9
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-22
2019-02-23
6
50
2019-02-23
35
2019-02-24
1
250
2019-02-22
21
2019-02-23
17
2019-02-23
25
2019-02-24
5
150
2019-02-22
35
2019-02-22
1
325
2019-02-23
3
225
2019-02-24
13
2019-02-22
10
15
2019-02-23
24
2019-02-24
11
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2019-02-22
22
2019-02-22
6
175
2019-02-23
1
750
2019-02-24
3
1000
Kierznowska Aleksandra
KJ Kietlów
DIOR V. (61)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-22
11
15
2019-02-22
7
75
2019-02-23
2019-02-23
2
550
2019-02-24
4
600
DENVER Z (111)
2019-02-22
2019-02-22
11
2019-02-24
5
500
Kierznowski Hubert
KJ Kietlów
2019-02-22
9
50
2019-02-22
2019-02-23
28
2019-02-23
11
2019-02-24
13
LANOSO (60)
2019-02-22
19
2019-02-22
2
550
2019-02-24
2
1500
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (68)
2019-02-22
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
VENUS (66)
2019-02-22
3
175
2019-02-22
5
150
2019-02-23
10
30
2019-02-23
30
C ZWERG (67)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
13
2019-02-23
8
50
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
NERON (37)
2019-02-22
3
150
2019-02-22
29
2019-02-23
3
175
2019-02-23
2019-02-24
21
2019-02-22
15
2019-02-22
13
15
2019-02-23
13
2019-02-23
15
2019-02-24
3
200
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (58)
2019-02-22
8
50
2019-02-23
1
250
2019-02-23
35
2019-02-24
10
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2019-02-22
15
2019-02-23
6
175
2019-02-24
2019-02-22
19
Krajewski Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CALINKA (99)
2019-02-22
14
2019-02-22
22
2019-02-23
17
2019-02-23
37
2019-02-24
6
100
2019-02-22
12
2019-02-22
24
2019-02-23
11
2019-02-23
28
2019-02-24
24
PACINO (101)
2019-02-22
14
2019-02-22
13
2019-02-23
13
2019-02-24
12
2019-02-22
12
15
2019-02-22
26
2019-02-23
22
2019-02-24
21
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-22
14
15
2019-02-22
6
100
2019-02-23
12
2019-02-23
14
2019-02-24
2019-02-22
17
2019-02-22
54
2019-02-23
5
100
2019-02-23
42
2019-02-24
25
2019-02-22
23
2019-02-22
53
2019-02-23
18
2019-02-23
32
2019-02-24
5
125
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2019-02-22
40
2019-02-23
27
2019-02-24
6
125
2019-02-22
32
2019-02-23
19
2019-02-24
22
2019-02-22
7
50
2019-02-23
34
2019-02-24
15
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
2019-02-22
30
2019-02-22
10
2019-02-23
20
2019-02-24
4
200
2019-02-22
15
2019-02-23
11
2019-02-24
7
75
Ludwiczak Hubert
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2019-02-22
44
2019-02-23
21
2019-02-24
20
COLMINO (94)
2019-02-22
18
2019-02-23
15
2019-02-24
11
Ludwiczak Krzysztof
KJ HEAA Turek
2019-02-22
16
2019-02-22
52
2019-02-23
20
2019-02-23
9
2019-02-24
3
175
2019-02-22
13
2019-02-23
4
350
2019-02-24
16
2019-02-22
3
450
2019-02-24
2019-02-22
27
2019-02-22
30
2019-02-23
2019-02-23
31
2019-02-24
8
50
2019-02-22
11
2019-02-22
46
2019-02-23
27
2019-02-24
9
CONTHACCA (107)
2019-02-22
5
250
2019-02-23
2019-02-24
11
Luty Dominika
BPK
CONPEIA (16)
2019-02-22
23
2019-02-22
16
2019-02-23
17
2019-02-24
24
2019-02-23
7
100
2019-02-22
14
2019-02-23
14
2019-02-24
10
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
8
75
2019-02-24
15
2019-02-23
16
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
RUSH R (14)
2019-02-22
20
2019-02-22
31
2019-02-23
12
2019-02-23
18
2019-02-24
2
250
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (6)
2019-02-22
47
2019-02-22
12
2019-02-23
33
2019-02-23
34
2019-02-24
25
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (40)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2019-02-22
JURANDA (34)
2019-02-22
19
2019-02-23
11
30
2019-02-24
4
175
2019-02-22
9
15
2019-02-23
30
2019-02-24
4
150
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (31)
2019-02-22
32
2019-02-23
39
2019-02-24
16
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-22
18
2019-02-22
51
2019-02-23
23
2019-02-24
6
100
QUIRO 5 (72)
2019-02-22
1
750
2019-02-23
9
2019-02-24
7
300
2019-02-22
25
2019-02-22
25
2019-02-23
36
2019-02-24
19
2019-02-22
48