Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 8-10 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 13:31:14
2019-03-07 13:31:14
Damian Ostręga CASSIRIANO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:28:17
2019-03-05 21:21:15
Zuzanna Bojda SYLWESTER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 21:18:39
2019-03-05 21:16:43
Katarzyna Stąpor BAMINA DU DOMAINE Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 21:18:07
2019-03-05 21:02:32
Katarzyna Stąpor IN GOMERA L
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 21:17:45
2019-03-05 21:01:12
Katarzyna Stąpor JOHNNIE WALKER L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 14:42:00
2019-03-05 14:32:06
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 14:41:48
2019-03-05 13:03:23
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 14:41:28
2019-03-05 12:58:15
Damian Ostręga FLORES
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 09:43:39
2019-03-05 07:33:20
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 09:43:49
2019-03-05 07:32:37
Vitalii Charadnik LIVERPOOL
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 09:43:42
2019-03-05 07:31:46
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 09:43:46
2019-03-05 07:30:58
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:26:29
2019-03-04 20:50:45
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:25:58
2019-03-04 20:32:49
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:25:35
2019-03-04 20:31:11
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:24:40
2019-03-04 20:03:55
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:24:10
2019-03-04 20:02:13
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:23:43
2019-03-04 19:35:03
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:23:28
2019-03-04 13:13:17
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:23:20
2019-03-04 13:12:36
Maciej Kasperek ROGANO
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:23:11
2019-03-04 13:11:52
Maciej Kasperek CSILLA
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:22:53
2019-03-04 13:10:52
Kamil Niestrawski BACARDI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:22:37
2019-03-04 11:53:17
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:51:57
2019-03-04 11:47:39
Martyna Derengowska TOFFI
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:51:59
2019-03-04 11:40:02
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:00
2019-03-04 11:27:03
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:01
2019-03-04 11:25:08
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:03
2019-03-04 10:42:19
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:04
2019-03-04 10:41:00
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:05
2019-03-04 10:40:24
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:52:07
2019-03-04 10:39:11
Witold Nowakowski TAHIT
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:22:04
2019-03-04 07:50:38
Piotr Kukawka MISTRALL
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:12:20
2019-03-04 07:49:34
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:31:25
2019-03-03 20:03:25
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:31:26
2019-03-03 19:21:32
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:31:28
2019-03-03 16:29:35
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:31:35
2019-03-03 15:21:40
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:04
2019-03-03 14:28:07
Laura Barańska CHUCK NORRIS
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:06
2019-03-03 14:16:25
Natalia Kaczmarek ALOUBETTA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:08
2019-03-03 13:08:17
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:12
2019-03-03 12:04:29
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:13
2019-03-03 12:03:58
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:32:15
2019-03-03 12:03:09
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:20
2019-03-03 10:34:15
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:22
2019-03-03 10:32:51
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:23
2019-03-03 09:17:26
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:25
2019-03-03 09:16:44
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:27
2019-03-02 22:37:32
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:28
2019-03-02 21:47:31
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:55:30
2019-03-02 21:46:49
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:38:03
2019-03-02 12:10:47
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:22:30
2019-03-02 10:25:28
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:22:32
2019-03-02 09:23:52
Helena Gibowska DOMINIKANA T
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:59:44
2019-03-01 21:42:42
Błażej Such SINGLE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 22:32:24
2019-03-01 20:34:11
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 16:59:58
2019-03-01 16:17:14
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 16:59:59
2019-03-01 16:16:17
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 17:00:01
2019-03-01 14:36:57
Michał Pacan LILI
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:28
2019-03-01 10:36:28
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:30
2019-03-01 10:35:56
Łukasz Piksa LIBRETTO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:32
2019-03-01 09:15:09
Hubert Ludwiczak CAMORANESI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:33
2019-03-01 09:13:25
Hubert Ludwiczak CORNELIA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:34
2019-03-01 09:09:15
Magdalena Ludwiczak INDINA PP
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:35
2019-03-01 09:02:40
Magdalena Ludwiczak GOLDEN GATE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 21:16:54
2019-02-28 19:31:42
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:00:57
2019-02-28 19:30:59
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:00:58
2019-02-28 19:03:34
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:00:59
2019-02-28 14:22:08
Natalia Pacewicz CANT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:47:46
2019-02-28 11:23:41
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:47:49
2019-02-28 11:16:12
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:47:51
2019-02-28 11:14:39
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:47:53
2019-02-28 10:50:58
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:47:54
2019-02-28 10:50:32
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:35:24
2019-02-27 20:23:28
Marta Sawicka LIBELL
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:35:26
2019-02-27 20:22:31
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:35:27
2019-02-27 20:20:51
Marta Sawicka ESCUELA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:35:28
2019-02-27 20:19:58
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:08:29
2019-02-27 12:39:49
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:43
2019-02-27 08:29:25
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:45
2019-02-26 17:31:14
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:47
2019-02-26 17:30:13
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:49
2019-02-26 12:48:35
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:50
2019-02-25 21:45:32
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:53
2019-02-25 20:02:21
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:54
2019-02-25 20:02:20
Karolina Kuwik MASIMO
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 20/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:58
2019-02-25 19:44:45
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:18:59
2019-02-25 17:42:04
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:12:38
2019-02-25 11:08:44
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 21:14:35
2019-02-25 09:53:29
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:20:11
2019-02-24 20:00:31
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:20:12
2019-02-24 19:58:26
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:10:52
2019-02-24 10:13:10
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 13:32:59
2019-02-23 11:26:55
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 13:33:16
2019-02-22 21:04:05
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:21:37
2019-02-22 19:10:56
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:54:07
2019-02-22 12:13:39
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:54:08
2019-02-22 12:12:34
Zofia Pawelczak KOSTARYKA
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:54:10
2019-02-22 12:11:56
Paulina Pawelczak VITALIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:10
2019-02-19 10:05:09
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:12
2019-02-19 10:04:29
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:14
2019-02-19 10:04:00
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:15
2019-02-19 10:02:59
Julia Walorek FIGARO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:17
2019-02-19 10:02:26
Julia Walorek FALCO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:02:42
2019-02-18 07:51:48
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:02:44
2019-02-18 07:49:16
Kaja Żuk BODER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:55:06
2019-02-13 21:57:07
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:10:49
2019-02-06 19:02:45
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Barańska Laura Jeździecki Klub Sportowy DIM Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031776
4. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (J.)
O026718
5. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
6. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
7. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
10. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
11. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
12. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
13. Gaca Waldemar Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O022807
14. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
15. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
16. Gibowska Helena Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O042806
17. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
18. Grochowiak Karolina KS Centaurus
19. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
20. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
21. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
22. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
23. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O042326
24. Kaczmarek Mikołaj KS Jumping Events
2003 (J.)
O033282
25. Kaczmarek Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O019441
26. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
27. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
28. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
Brak
29. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
S
O020888
30. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
O037464
31. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
32. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
33. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
34. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
35. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
36. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
37. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
38. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
39. Kukawka Piotr UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O013908
40. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
41. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
42. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
43. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
44. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
45. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
46. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
47. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
48. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
49. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
50. Osieka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
51. Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
S
O020977
10077904
52. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
53. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
54. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
55. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
56. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
57. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O007667
10129296
58. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
59. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
2018 (Mł.)
O001780
60. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
61. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
62. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
63. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
64. Reinhold Julia KJ Lansada
S
brak
65. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
66. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
67. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
68. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0047012
69. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
70. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
71. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
72. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
73. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
74. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
75. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
76. Such Błażej bpk
S
O013758
77. Szczepaniak Aleksandra UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O052067
78. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
79. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
80. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
81. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
82. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
83. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

94

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
2.

38

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
3.

85

ALOUBETTA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Arlin / Aloube Z
O: Natalia Kaczmarek
B: KJ Wechta
K011508 POL009670155907
4.

25

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
5.

24

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
6.

28

ATENA G SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064 Brak
7.

100

BACARDI SP POL 20016 Wałach siwa/172 F: Corvallo
M: Birma Sp po Kevin sp
O: Kamil Niestrawski
B: Bagińska Beata
brak brak
8.

60

BACO KWPN POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME
O: Marcin Wypchło
B: Hol
K026277 5280030607377
9.

118

BAMINA DU DOMAINE Z BWP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Bamiro
M: Galoubet A
O: Małgorzata Garus
B: Bel
Brak
10.

79

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
O: Całka Justyna
B: HOL
1234
11.

109

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
12.

93

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
13.

21

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
14.

22

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
15.

69

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
16.

89

BOTSWANA 2 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
17.

56

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
18.

62

CAMORANESI OLD. POL 2012 Wałach gniada/167 F: Chacco Blue
M: ...
O: ...
B: ....
Brak Brak
19.

107

CANNABIS DE LUX Westfalska POL 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
O: Monika Krzyżyńska
B: Niemcy
K026721 DE441411369613
20.

73

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue /
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
21.

59

CANT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Cajero
M: Cantina M
O: Monika Bętkowska
B: Jarosław Martyniuk
K022380 POL007610135606
22.

33

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
23.

120

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024831 DE421000548214
24.

72

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
25.

35

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
26.

111

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
O: Jan Pobierowski
B:
brak
27.

92

CHARDONNAY Holsztyńska GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado
M: Kir Royal
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
Brak
28.

84

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
29.

4

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ Hol
M: E-Sophie Hol
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren (Niemcy)
K022364
30.

58

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
31.

123

COLINA HOLST GER 2006 Mare Grey F: Clearway (holst)
M: Estha (holst)/Cor de la Bryere (sf)
O: Natalia Czernik
B: Johann Vollersen
DE421000226706 103QN92
32.

114

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
33.

36

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
34.

63

CORNELIA OLD POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cornet Balou
M: Chacco Blue
O: ...
B: ...
Brak Brak
35.

105

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
36.

81

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
37.

101

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
O: Krzysztof Mocek
B: Stadnina Koni Racot
K019227 616009610220109
38.

86

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata/. F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O: .
B: .
K022983 .
39.

45

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
O: Joanna Kmieciak
B: SK Iwno
K021136 616006610207510
40.

71

DOMINIKANA T SP POL 2008 Klacz gniada/mk:156 F: Cantanis
M: Dekada
O: Grażyna Lachowicz
B: Krzysztof Tarasek
K016415 POL009640084308
41.

67

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
42.

20

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
O: Agnieszka Mierzwińska
B: .
Brak 0
43.

50

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
44.

27

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
45.

83

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
46.

113

FLORES HOL GER 2013 Klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr Andreas Kosicki
brak DE421000601513
47.

41

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/175 F: Clavius
M: Franchesca
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
48.

95

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Gejsza /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 brak
49.

54

GIGOLO M POL 2013 Wałach skarogniada/163 F: Davinci
M: Goldika
O: Kamila Stępniak
B: Marek Modelewski
K026362 616006680002813
50.

29

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada F: Nabab De Reve /
M: Viefke-s /
O: Sylwia Pawelczak
B:
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
51.

78

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
52.

65

GOLDEN GATE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Diar Noir
M: Golden Lady
O: Dariusz Zannier
B: Dariusz Zannier
Brak Brak
53.

32

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
O: Wojciech Kołaczyk
B: SK Prudnik
K014381 616009690135309
54.

82

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
55.

55

GRANDO SP POL 2007 Wałach F: Bajou du Rouet
M: Georgika
O: Jolanta Kuflińska
B: Jolanta Kuflińska
11421
56.

51

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino L
M: Grenlandia/Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 brak
57.

66

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
58.

40

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
59.

117

IN GOMERA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Wulkan L
M: Empik xx
O: Małgorzata Garus
B: X
Brak
60.

64

INDINA PP KWPN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Mylord Carthago
M: Corrado
O: Jos Lansink, Koos Poppelaars
B: Koos Poppelaars
Brak Brak
61.

53

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
11064
62.

23

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
63.

74

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Klaudia Hałoń
B: François Hofmans
K024162 BEL002W00291773
64.

116

JOHNNIE WALKER L KWPN POL 2014 Wałach kara/164 F: Kannan
M: Verdi
O: Małgorzata Garus
B: Hol
Brak
65.

110

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
66.

104

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
67.

90

KARTAGINA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Ulco
M: Korrida
O: Zbigniew Głuszek
B: Zbigniew Głuszek
K024570
68.

88

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
69.

30

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho/Landgraf I
M: Kryza/Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
70.

99

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870
71.

48

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: Ernest Prechel
K013333 DE457000154105
72.

61

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
73.

68

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
O: Michał Pacan
B: Mieczysław Konarski
brak
74.

112

LIVERPOOL Niem.sport POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lyjanero
M: Championes M
O: Tadeusz Skrzyczyński
B: b
K024880
75.

37

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
76.

87

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
77.

43

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
78.

77

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
79.

6

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
80.

44

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
81.

80

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
K024750 616007610085511
82.

12

MISTRALL SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Ulco
M: Mila
O: Piotr Kukawka
B: Piotr Kukawka
K026896 61600961023615
83.

70

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
84.

115

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
85.

3

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
86.

96

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L
M: Penni
O: SK Racot
B: SK Racot
brak brak
87.

76

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Tadeusz Miś
K023493 616009610128212
88.

39

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
89.

122

Poniatowski F:
M:
O:
B:
90.

103

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
91.

57

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
92.

9

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
93.

49

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
O: Przemysław Sawicki
B: Ireneusz Skowroński
K026685 brak
94.

102

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
95.

47

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
96.

7

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
97.

11

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
98.

97

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
O: SK Racot
B: SK Racot
K026618 brak
99.

108

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
100.

52

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
O: Baeta Maciejewska
B: KJ Racot
K024080 616009610116611
101.

119

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
O: Karolina Bojda
B: SK Ochaby
K016140 POL009540092307
102.

98

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ormuz xx
M: Thais
O: SK Racot
B: Sk Racot
brak brak
103.

91

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
O: Joanna Matejak
B: --
K024569
104.

106

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
105.

46

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
106.

31

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O: Sylwia Pawelczak
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
107.

121

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
O: Jan Soltysiak
B: J.W.Greve
528003 04.02852 103BS96
108.

42

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
300
150
200
SUM:
650.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
200
SUM:
200.00
Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
200
SUM:
200.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
300
200
SUM:
500.00
Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
100
SUM:
100.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
100
100
SUM:
200.00
Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
100
SUM:
100.00
Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
150
SUM:
150.00
Połczyńska Zofia SJ Turzyn
150
300
SUM:
450.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
100
SUM:
300.00
Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
100
SUM:
100.00
Wypchło Aleksandra bpk
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (39)
2019-03-08
12
2019-03-08
12
2019-03-08
2019-03-09
2019-03-10
12
2019-03-09
32
2019-03-09
30
HOPKINS (40)
2019-03-08
9
2019-03-08
1
300
2019-03-09
2
150
2019-03-10
2019-03-10
2019-03-09
2
200
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-03-09
1
2019-03-09
2019-03-10
Barańska Laura
Jeździecki Klub Sportowy DIM Sp. z o.o.
2019-03-08
6
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SYLWESTER (119)
2019-03-08
1
2019-03-08
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-09
24
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-03-08
8
2019-03-08
4
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
BARCELONA (109)
2019-03-10
1
2019-03-10
12
JOYRIDE (110)
2019-03-09
16
2019-03-09
4
CHABLIS (111)
2019-03-09
16
2019-03-09
23
LIVERPOOL (112)
2019-03-10
15
2019-03-10
4
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (78)
2019-03-08
18
2019-03-09
28
2019-03-09
11
2019-03-10
11
2019-03-08
2
200
BANOVEY (79)
2019-03-08
1
2019-03-08
10
2019-03-09
24
2019-03-09
10
2019-03-10
6
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (38)
2019-03-08
17
2019-03-08
12
2019-03-09
16
2019-03-09
7
2019-03-10
18
2019-03-08
1
2019-03-08
1
2019-03-10
1
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2019-03-09
1
2019-03-09
16
2019-03-10
7
2019-03-10
10
2019-03-09
1
2019-03-09
1
200
2019-03-10
6
2019-03-10
1
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (91)
2019-03-09
2019-03-09
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-03-10
4
2019-03-09
1
2019-03-09
24
2019-03-09
7
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2019-03-08
11
2019-03-08
1
2019-03-09
31
2019-03-09
39
2019-03-10
22
Gaca Waldemar
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
COLINA (123)
2019-03-10
17
2019-03-10
10
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2019-03-09
5
2019-03-09
1
300
2019-03-10
1
200
2019-03-10
5
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-03-10
1
2019-03-10
1
Gibowska Helena
Klub Sportowy Centaurus
2019-03-09
1
2019-03-09
24
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2019-03-09
25
2019-03-09
6
Grochowiak Karolina
KS Centaurus
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (35)
2019-03-08
7
2019-03-08
7
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (99)
2019-03-09
4
2019-03-09
1
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2019-03-09
2019-03-08
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (73)
2019-03-08
1
2019-03-09
29
Heigelmann Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2019-03-08
2019-03-08
16
2019-03-09
1
2019-03-09
25
2019-03-10
7
Kaczmarek Mikołaj
KS Jumping Events
2019-03-10
21
2019-03-10
8
Kaczmarek Natalia
KJ CH Jaszkowo
2019-03-09
1
2019-03-09
23
2019-03-10
2019-03-10
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-03-09
2019-03-09
1
2019-03-09
16
Kasperek Maciej
Racocki KJ
CSILLA (101)
2019-03-10
10
2019-03-10
1
ROGANO (102)
2019-03-09
28
2019-03-09
14
2019-03-10
1
2019-03-10
1
PRADO (103)
2019-03-09
19
2019-03-09
1
Klenk Nikola
Kj Wrocław
SOLARIS (108)
2019-03-08
4
2019-03-08
17
2019-03-09
22
2019-03-09
24
2019-03-10
11
Kmieciak Joanna
SKJ Gronówka
DIAVONA (45)
2019-03-09
15
2019-03-09
1
2019-03-10
15
2019-03-10
10
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (32)
2019-03-09
1
2019-03-09
15
2019-03-10
7
2019-03-10
7
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (41)
2019-03-09
12
2019-03-09
3
100
2019-03-10
9
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (83)
2019-03-09
31
2019-03-09
14
Koprowska Paulina
kj Bonin
ATENA G (28)
2019-03-08
2019-03-08
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (42)
2019-03-09
1
2019-03-09
25
2019-03-10
1
2019-03-10
7
Kowalczyk Mateusz
bpk
2019-03-09
30
2019-03-09
12
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-03-08
14
2019-03-09
34
2019-03-10
1
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-08
1
2019-03-08
7
2019-03-09
1
2019-03-09
27
2019-03-10
20
ACROBAT (94)
2019-03-08
4
2019-03-08
7
2019-03-09
22
2019-03-09
24
2019-03-10
1
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (56)
2019-03-09
1
2019-03-09
20
2019-03-10
10
2019-03-10
1
Kukawka Piotr
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2019-03-09
5
2019-03-09
25
2019-03-10
12
2019-03-10
14
Kuwik Karolina
KJ Ślęża Wrocław
MASIMO (44)
2019-03-08
14
2019-03-08
5
2019-03-09
18
2019-03-09
15
2019-03-10
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (43)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
2019-03-10
1
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2019-03-08
22
2019-03-08
2019-03-08
17
2019-03-09
29
2019-03-09
14
2019-03-08
11
2019-03-08
2019-03-08
11
2019-03-09
1
2019-03-09
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2019-03-08
19
2019-03-08
17
2019-03-09
2019-03-09
2019-03-08
12
2019-03-08
4
2019-03-09
30
2019-03-09
15
Maciejewska Alicja
Klub Sportowy Centaurus
SONG (52)
2019-03-09
33
2019-03-09
32
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
REBUS (9)
2019-03-09
3
100
2019-03-09
4
2019-03-10
19
2019-03-10
7
2019-03-09
1
2019-03-09
22
2019-03-10
11
2019-03-10
3
100
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (20)
2019-03-08
10
2019-03-08
17
2019-03-09
15
2019-03-10
16
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
BACARDI (100)
2019-03-08
4
2019-03-08
12
Nowakowski Witold
Racocki KJ
SOLAR (97)
2019-03-08
7
2019-03-08
2
2019-03-09
3
2019-03-09
TAHIT (98)
2019-03-08
1
2019-03-08
2
2019-03-09
1
2019-03-09
Oleś Magdalena
KJ Picador
2019-03-08
1
2019-03-08
18
2019-03-09
1
2019-03-09
24
2019-03-10
8
Osieka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-09
30
2019-03-09
35
2019-03-10
2019-03-10
Ostręga Damian
KJ JAN Kosicki
FLORES (113)
2019-03-08
4
2019-03-08
14
2019-03-10
2019-03-09
34
2019-03-09
1
2019-03-08
23
2019-03-08
15
2019-03-09
27
2019-03-09
Pacan Michał
KJ Sokół Damasławek
LILI (68)
2019-03-09
21
2019-03-09
15
2019-03-10
1
2019-03-10
7
Pacewicz Natalia
UKS Podkowa Moryń
CANT (59)
2019-03-08
1
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
VITALIS (31)
2019-03-08
7
2019-03-08
7
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2019-03-08
2019-03-08
11
2019-03-08
11
2019-03-09
32
2019-03-10
9
2019-03-08
17
2019-03-08
1
2019-03-09
16
2019-03-09
11
2019-03-10
3
100
Pierzyńska Paulina
WTK Hermanów
GRANIT (51)
2019-03-08
11
2019-03-08
2
150
2019-03-09
17
2019-03-09
5
2019-03-10
12
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-08
6
2019-03-08
1
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
KALISTO (104)
2019-03-09
34
2019-03-09
1
2019-03-09
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
2019-03-09
16
2019-03-09
9
2019-03-10
2
150
DUCIANO (67)
2019-03-09
14
2019-03-09
8
2019-03-10
1
300
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (23)
2019-03-10
2019-03-10
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-03-10
1
2019-03-10
1
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-03-08
1
200
2019-03-08
3
100
2019-03-09
6
2019-03-09
13
2019-03-10
13
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-03-08
16
2019-03-09
37
Reinhold Julia
KJ Lansada
GRANDO (55)
2019-03-09
23
2019-03-09
36
2019-03-10
5
2019-03-10
1
Romankiewicz Hanna
KS Centaurus
U-COFFI (46)
2019-03-09
24
2019-03-09
26
2019-03-10
10
2019-03-10
23
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (77)
2019-03-09
2
2019-03-09
Sawicka Marta
KJ Kietlów
LIBELL (48)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
2019-03-10
1
2019-03-09
25
2019-03-09
24
2019-03-10
1
2019-03-10
1
ESCUELA (50)
2019-03-09
1
2019-03-09
37
2019-03-10
1
2019-03-10
11
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (53)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (7)
2019-03-10
10
2019-03-10
14
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
GEST (95)
2019-03-08
1
2019-03-08
13
2019-03-09
1
2019-03-09
21
PENITO (96)
2019-03-08
11
2019-03-08
4
2019-03-09