Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
Leszno, 22-24 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
199 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 10:44:50
2019-03-17 10:44:50
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:54:32
2019-03-15 17:34:01
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
196 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:54:35
2019-03-15 16:16:10
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
195 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:54:38
2019-03-15 16:15:23
Julia Pasternak PYSIO
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
194 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:39
2019-03-15 09:19:33
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:41
2019-03-15 08:35:12
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:43
2019-03-15 06:55:24
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:45
2019-03-15 06:52:44
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/125 cm/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:48
2019-03-14 21:46:03
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
189 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:51
2019-03-14 21:45:05
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
188 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:52
2019-03-14 20:38:23
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
187 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:35:55
2019-03-14 18:09:36
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:36:00
2019-03-14 18:05:09
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 13/L/DK na styl jeźdźca
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:45:12
2019-03-14 18:04:26
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:36:25
2019-03-14 12:42:42
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:36:36
2019-03-14 12:40:48
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:28:34
2019-03-14 02:19:10
Julia Pietrzak ENRICO
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:28:37
2019-03-14 02:16:36
Nikola Kosakiewicz ENRICO
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:28:40
2019-03-14 02:12:32
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:04
2019-03-13 19:47:45
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
177 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:16
2019-03-13 19:46:56
Lena Kołacka ZEUS
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:20
2019-03-13 19:46:20
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
175 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:23
2019-03-13 19:45:42
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:27
2019-03-13 19:44:05
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/130 cm/zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:30
2019-03-13 17:48:22
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:33
2019-03-13 17:40:58
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:38
2019-03-13 17:39:35
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:41
2019-03-13 16:22:39
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:29:56
2019-03-13 15:02:19
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:07
2019-03-13 11:57:34
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:09
2019-03-13 11:56:48
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
164 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:22
2019-03-13 08:28:38
Izabela Włodarczak STAYERHOF'S RUFINA
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:36
2019-03-12 22:52:50
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:39
2019-03-12 22:51:04
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:41
2019-03-12 22:20:42
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 2x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:36:38
2019-03-12 22:20:01
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:48
2019-03-12 22:19:19
Zuzanna Krygier MUSSE
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 2x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:51
2019-03-12 22:17:53
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:53
2019-03-12 22:04:21
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:16:55
2019-03-12 21:51:05
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:14
2019-03-12 21:50:30
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:16
2019-03-12 21:49:56
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:18
2019-03-12 21:49:17
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:21
2019-03-12 21:44:58
Janina Zielińska QUABREL RJT DE L’ETAPE
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:23
2019-03-12 20:49:22
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:25
2019-03-12 19:25:15
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:27
2019-03-12 19:17:12
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:29
2019-03-12 19:14:18
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/zwykły art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:32
2019-03-12 19:12:31
Maximilian Parkitny CARIDIX Z
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:34
2019-03-12 18:59:21
Laura Walicka WOJTEK
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:36
2019-03-12 18:41:09
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:41
2019-03-12 18:39:39
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:43
2019-03-12 15:20:53
Weronika Potocka FREJKA
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:45
2019-03-12 15:19:04
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:49
2019-03-12 15:15:49
Maria Chwałczyńska RATINA L
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:51
2019-03-12 15:14:53
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:53
2019-03-12 15:14:02
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:55
2019-03-12 15:12:44
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:08:57
2019-03-12 11:40:32
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:08:59
2019-03-12 11:39:19
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:09:02
2019-03-12 11:16:53
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:09:06
2019-03-12 11:10:31
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:09:09
2019-03-12 11:08:34
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:09:17
2019-03-12 11:07:47
Matylda Szrajer AMBERVILLE
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:09:19
2019-03-12 11:02:18
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:31
2019-03-12 10:16:51
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:33
2019-03-12 08:41:00
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:49
2019-03-11 22:56:43
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:51
2019-03-11 22:55:41
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:55
2019-03-11 14:02:34
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
  • 1x 31/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:30:00
2019-03-11 11:16:12
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 23:21:48
2019-03-10 19:45:52
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 2x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:04
2019-03-10 19:45:28
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 2x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:12
2019-03-10 15:21:53
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 12/C/DK zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 33/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:14
2019-03-10 15:19:35
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 2x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:16
2019-03-10 10:24:20
Martyna Pliem-Perka TANGO
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:18
2019-03-10 10:23:12
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:20
2019-03-10 10:21:50
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:54:39
2019-03-10 10:20:49
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:23
2019-03-10 10:19:07
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:25
2019-03-09 13:42:04
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:28
2019-03-09 13:39:46
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:29
2019-03-09 13:37:03
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:32
2019-03-09 10:44:18
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:33
2019-03-08 21:18:18
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:36
2019-03-08 21:13:12
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:41
2019-03-07 21:27:08
Judyta Perek TAZINA
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:43
2019-03-07 21:25:57
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:44
2019-03-07 14:43:06
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:45
2019-03-07 14:32:49
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:47
2019-03-07 14:31:48
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:48
2019-03-07 14:31:01
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:49
2019-03-07 14:29:05
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:51
2019-03-07 12:18:06
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:53
2019-03-07 12:16:41
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:54
2019-03-07 12:15:30
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:55
2019-03-07 12:14:37
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:58
2019-03-07 12:13:35
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:11:59
2019-03-07 12:12:32
Natalia Knopkiewicz KIMBERLY
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:12:01
2019-03-07 12:11:21
Natalia Knopkiewicz PASJONATA POKER
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:12:03
2019-03-07 12:08:42
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 8/120 cm/na styl jeźdźca
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:45
2019-03-07 08:55:01
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:47
2019-03-07 08:54:10
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:48
2019-03-07 08:53:26
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:50
2019-03-07 08:52:49
Antonina Pakur CYRANO
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:51
2019-03-07 08:52:15
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:58
2019-03-07 08:50:44
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:27:59
2019-03-07 08:48:22
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:12:05
2019-03-06 12:12:26
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:29:45
2019-03-06 09:43:01
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:04
2019-03-05 14:26:40
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 2x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:07
2019-03-05 12:51:35
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 2x 7/110 cm/na styl jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:08
2019-03-05 10:20:02
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:10
2019-03-04 21:10:57
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:31
2019-03-03 22:11:20
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:32
2019-03-03 22:08:33
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:34
2019-03-03 22:07:38
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:35
2019-03-03 22:07:01
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:36
2019-03-03 22:06:22
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:38
2019-03-03 22:05:22
Martyna Kamińska FOREST
  • 2x 1/50 cm/na styl jeźdźca
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:39
2019-03-03 13:11:10
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:41:00
2019-03-02 13:21:50
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 35/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:41:01
2019-03-01 20:37:04
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:13:37
2019-02-28 21:05:55
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:02:40
2019-02-28 15:30:43
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:10
2019-02-28 09:05:11
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:13
2019-02-27 23:25:19
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:15
2019-02-27 19:02:08
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:10:26
2019-02-27 12:23:21
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:10:28
2019-02-27 12:20:35
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:21:17
2019-02-26 23:17:14
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:21:19
2019-02-26 23:15:26
Pola Lewczyk JARY
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:21:21
2019-02-26 23:11:30
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/DK na styl jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:21:22
2019-02-26 22:01:44
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 35/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:21:24
2019-02-25 21:46:49
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:53
2019-02-25 09:56:41
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:38
2019-02-25 09:37:05
Antonina Benska ROCK
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:57
2019-02-24 20:06:36
Agata Derda KOSMA
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:59
2019-02-24 20:05:14
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:17:00
2019-02-24 20:03:52
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:47:05
2019-02-21 12:01:17
Luna Kowalonek DAMON
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:50:16
2019-02-20 20:22:27
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/L/DK na styl jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:33:24
2019-02-19 18:47:57
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:33:26
2019-02-19 18:47:05
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:33:27
2019-02-19 18:46:15
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 2x 7/110 cm/na styl jeźdźca
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:33:29
2019-02-19 18:44:57
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:57:51
2019-02-15 20:48:34
Irena Bigaj SAMBOR
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:57:54
2019-02-15 20:47:40
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:57:57
2019-02-15 20:24:48
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:58:00
2019-02-15 20:22:33
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:20:47
2019-02-07 01:58:25
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:26:24
2019-02-03 21:15:00
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 2x 1/50 cm/na styl jeźdźca
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:26:26
2019-02-03 21:09:59
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:56:09
2019-01-31 12:49:30
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:56:11
2019-01-31 12:48:47
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:46
2019-01-31 08:55:37
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:47
2019-01-31 08:53:55
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:56:28
2019-01-29 20:01:39
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:56:30
2019-01-29 20:01:01
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:17:58
2019-01-29 20:00:04
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:56:33
2019-01-29 19:59:12
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 14:56:36
2019-01-29 19:57:23
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:17:37
2019-01-29 19:55:50
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:17:41
2019-01-29 19:54:51
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:19
2019-01-29 09:06:46
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:21
2019-01-28 22:58:13
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:26
2019-01-28 22:56:14
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:29
2019-01-28 22:55:22
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:31
2019-01-28 22:53:49
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:33
2019-01-28 21:54:15
Julia Walorek FALCO
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:35
2019-01-28 21:53:40
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:18:12
2019-01-28 21:52:57
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:38
2019-01-28 21:51:35
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:18:14
2019-01-28 21:50:54
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:41
2019-01-28 21:50:19
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:44
2019-01-28 21:48:54
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/DK zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:45
2019-01-28 21:48:10
Aleksandra Osuch ROSA
  • 2x 8/120 cm/na styl jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:47
2019-01-28 21:47:20
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:48
2019-01-28 21:45:28
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:49
2019-01-28 14:59:05
Kaja Żuk BODER
  • 1x 9/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/110 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 11:01:51
2019-01-28 14:56:02
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
2. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
3. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
4. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
5. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
6. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
7. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
9. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
10. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
11. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
12. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
13. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
15. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
16. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
17. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2018 (Mł.)
Brak
18. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
19. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
20. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
21. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
22. Frey Lea BPK
2002 (J.)
O038627
23. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
24. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
25. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
26. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
27. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O051229
28. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
29. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
30. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
31. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
32. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O037761
33. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
34. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
35. Jaworska Antonina Brak
2005 (JM.)
O043819
36. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (J.)
O031375
37. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
38. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
39. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
Brak
40. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
41. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
42. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
43. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
44. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
45. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
46. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
47. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
48. Kosakiewicz Nikola Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
49. Kosakiewicz Oliwia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
brak
50. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
51. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
52. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
53. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
54. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (Mł.)
brak
55. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
56. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
57. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
58. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
59. Lewczyk Pola brak
2010 (Mł.)
brak
60. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
61. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
62. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
63. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
64. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
65. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
66. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
67. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
68. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
69. Otlewska Amelia KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
70. Padalak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O041037
71. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
Brak
72. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
73. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
Brak
74. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
75. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
76. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
77. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
78. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
79. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
80. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
81. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
82. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
83. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
84. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
85. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
86. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
87. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
88. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
89. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
90. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
91. Potocka Weronika KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
brak
92. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
93. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
94. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
95. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
96. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
97. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
98. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
99. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
100. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
101. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
102. Smura Kornelia KS Jumping Events
2005 (JM.)
O040169
103. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
104. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
105. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
106. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
107. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
O047671
108. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
109. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
110. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044522
111. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
112. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
113. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
114. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
115. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
116. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
117. Trelińska Amelia KKJ
2007 (JM.)
O040528
118. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
119. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
1
120. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
121. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
122. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
123. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
124. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
125. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
126. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
127. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
128. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
129. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
130. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

134

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

132

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
3.

46

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
4.

139

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
5.

39

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
6.

168

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
7.

34

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
8.

4

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
9.

52

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
10.

190

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
11.

44

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
12.

169

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
13.

160

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
brak brak
14.

93

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jaroslaw Ginter
Brak Brak
15.

41

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
16.

40

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
17.

193

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
18.

80

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
19.

76

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
20.

45

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
21.

84

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
22.

172

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B:
brak
23.

69

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
24.

158

CARIDIX Z ZANG BEL 2013 Wałach siwa F: Carissmius Z / Clintissimo Z
M: Dixi Z / Denver
O: Rafał Parkitny
B: A. Mijten
K025653 056015Z55822513
25.

82

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
26.

181

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/x F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: x
K026968
27.

130

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
28.

98

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
29.

91

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
O: Marek Śnieżek
B: Martin Biermann
Brak Brak
30.

129

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
31.

199

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Kuc Zuzanna
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 DE456570343810
32.

49

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
brak 250001 12153371N
33.

65

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
34.

36

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
35.

109

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
36.

99

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
37.

116

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
38.

200

D`APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/133 F: NICO-K
M: DORA
O: TOMASZ SKROBACZ
B: Olga Skrobacz
K015474
39.

51

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
40.

62

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
41.

146

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
42.

81

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata/. F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O: .
B: .
K022983 .
43.

185

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
44.

178

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
45.

79

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
46.

171

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron
M: Fantazja
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
brak 616013580198411
47.

125

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
K018768
48.

170

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
brak 1142/2005
49.

48

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
50.

189

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
51.

32

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
52.

61

FALCON KWPN POL 2005 Wałach gniada/168 F: Brak
M: Brak
O: Tomasz Palacz
B: Brak
Brak 10806
53.

157

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
54.

104

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
55.

58

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: PIOTR DUBINIAK
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
56.

102

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110 105TO19
57.

87

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:115 F: Chablis Pip
M: Tanggards Freja
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
Brak 208333WE0506431
58.

9

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
59.

162

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
60.

60

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
61.

151

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
62.

42

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
63.

73

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI CHŁAPOWSKI
K002593 04712
64.

166

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
65.

201

GASTON 2 Słow. Gorąc. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
O: Marek Hodura
B: PD Rozkvet Odorin
K010142 703001782110902
66.

77

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
LKRWZJ/200/19
67.

155

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
68.

176

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
69.

184

GRUPO PROMO VIOX W. KWPN POL 2002 Wałach gniada/170 F: KOJAK / PIT I / PILOT
M: PETRA FAITH / ARMSTRONG / RAMIRO Z
O: BRAK
B: HOLANDIA
BRAK BRAK
70.

141

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
123 124
71.

182

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o . o
K014668 POL009640034307
72.

28

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
73.

86

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
74.

138

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
75.

3

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
76.

108

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
77.

68

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
78.

174

JAŚMIN ... POL 0000 Wałach inna/kuc:uyf F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
000
79.

70

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
80.

136

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
O: Dominik Treliński
B: ZDZISŁAW ŚNIEGUDZKI
K018369 12567
81.

96

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
82.

121

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
83.

101

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
84.

106

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
brak 528008070049307
85.

115

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
O: x
B: Zbigniew Bedliński
K025549
86.

97

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
87.

148

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
88.

191

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
89.

144

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
O: Teresa Katarzyna Heydel
B: Ukraina
K026886 UA320000754 702236
90.

105

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
91.

64

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
92.

92

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
93.

31

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
94.

192

LEGIONISTA Koń Mały POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
O: STANISŁAWA GAWAŁEK
B: MAREK PIETRZYK
BRAK POL 013670174007
95.

43

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
96.

135

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
97.

38

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
98.

66

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
99.

54

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
100.

63

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
101.

150

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O:
B:
K009316 POL009640030802
102.

133

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
103.

196

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
104.

128

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
105.

118

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
106.

123

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
107.

30

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
108.

74

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
109.

195

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
110.

19

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
111.

55

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
112.

145

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
113.

188

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
114.

147

MUSSE KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:126 F: NN
M: nn
O: Marcin Ćwik
B: xxxxxxx
brak
115.

161

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
116.

120

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
117.

111

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
K026584
118.

124

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
K024884 616 013 67 01193 10
119.

183

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
120.

90

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
121.

156

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517 DE443434621004
122.

165

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
123.

57

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
124.

126

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
125.

177

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
126.

29

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
127.

131

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
128.

112

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
129.

110

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
130.

114

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
131.

122

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
132.

113

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
133.

72

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
134.

197

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
135.

154

QUABREL RJT DE L’ETAPE KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
O: Jolanta Zielińska
B: Jean Pierre
Brak 04 315 168 Z
136.

152

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
O: Iwona Henzel
B:
K026602 DE441410781005
137.

83

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
138.

18

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
139.

85

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
140.

164

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
141.

179

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
142.

187

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: Fikus
M: Robir |ady
O: S.Jach
B: M.Obidowska
. .
143.

11

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
144.

107

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
145.

37

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
146.

149

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
147.

14

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
148.

33

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
149.

27

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
150.

53

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
151.

75

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
152.

137

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
153.

186

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
154.

59

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
155.

143

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
156.

56

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
157.

180

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
158.

35

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
K016587 POL013640020904
159.

67

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
160.

175

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
161.

119

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 12352
162.

103

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
163.

167

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
164.

198

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s vision of freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K026254
165.

194

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
166.

140

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
167.

153

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
168.

78

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Głodowski Krzysztof
B: Krzysztof Głodowski
K022969
169.

117

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
170.

142

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
/// 123
171.

163

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
172.

8

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
173.

159

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: klaudia olejniczak
B: brak
brak
174.

47

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
175.

100

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
176.

50

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
177.

71

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
178.

173

ZEUS ...YF POL 0000 Wałach inna/hgf F: Nn
M: Nn
O: ....
B: ....
00000
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
36
2019-03-23
33
2019-03-24
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (69)
2019-03-23
2019-03-23
18
2019-03-22
14
2019-03-22
24
2019-03-24
12
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (11)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-03-22
7
2019-03-23
11
2019-03-22
2019-03-24
8
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (51)
2019-03-23
25
2019-03-23
23
2019-03-24
8
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
PYSIA (72)
2019-03-23
1
2019-03-24
18
2019-03-23
1
2019-03-24
25
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (53)
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
1
2019-03-23
22
2019-03-24
6
LOTOS (54)
2019-03-22
9
2019-03-22
25
2019-03-23
9
2019-03-23
29
2019-03-24
19
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (167)
2019-03-22
3
2019-03-22
1
2019-03-23
3
2019-03-23
7
2019-03-24
6
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (165)
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
26
2019-03-23
1
2019-03-24
3
GARCIA (166)
2019-03-22
14
2019-03-22
2019-03-23
14
2019-03-23
20
2019-03-24
20
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (188)
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (186)
2019-03-22
1
2019-03-22
15
2019-03-23
15
2019-03-24
RIWIERA (187)
2019-03-22