Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 22-24 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:26:19
2019-03-18 14:26:19
Aleksandra Bamber PATOS
  • 2x 10/L/licencyjny na styl jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:51:23
2019-03-18 12:51:23
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:50:05
2019-03-18 12:50:05
Zuzanna Gier MACEDOŃCZYK
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/licencyjny na styl jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 17:27:47
2019-03-17 17:27:47
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:43:44
2019-03-15 22:02:22
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:43:56
2019-03-15 19:51:42
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:43:59
2019-03-15 19:51:17
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:03
2019-03-15 19:43:05
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:07
2019-03-15 13:34:46
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:10
2019-03-15 00:11:36
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:13
2019-03-15 00:09:45
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:15
2019-03-14 21:49:09
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:19
2019-03-14 21:47:16
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:32
2019-03-14 16:37:34
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:36
2019-03-14 16:36:36
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:38
2019-03-14 16:35:52
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:41
2019-03-14 16:29:12
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:48
2019-03-14 16:28:12
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:44:53
2019-03-14 16:26:49
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:45:25
2019-03-14 13:07:58
Bartosz Gauza DEEP PURPLE
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:45:34
2019-03-14 13:05:57
Bartosz Gauza ULIWI
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:45:42
2019-03-14 13:05:17
Bartosz Gauza SORAYA
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:45:47
2019-03-14 08:22:51
Marek Lewicki KIRYMANJARO FORTUNA
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:46:27
2019-03-13 19:49:48
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:46:41
2019-03-13 19:49:16
Jan Kurek CELEBRYTA
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:46:49
2019-03-13 17:43:45
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:46:56
2019-03-13 17:43:26
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:47:14
2019-03-13 17:42:43
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:47:21
2019-03-13 17:42:14
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:47:34
2019-03-13 13:29:26
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:47:39
2019-03-13 13:29:07
Marta Sawicka LIBELL
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:47:43
2019-03-13 13:28:40
Marta Sawicka ESCUELA
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:06
2019-03-13 11:59:19
Bartosz Bomba PRINCE
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:09
2019-03-13 11:58:31
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:11
2019-03-12 21:56:50
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:13
2019-03-12 21:52:50
Anna Rumin LARIOS HERO
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:15
2019-03-12 15:19:41
Marek Lewicki VINCENZO BORETTI
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:08:40
2019-03-12 11:50:33
Zuzanna Hodura GASTON 2
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:07
2019-03-12 09:35:40
Oliwia Pleśnierowicz CYTRA
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 10/L/licencyjny na styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:17
2019-03-12 09:34:48
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:19
2019-03-12 09:34:02
Marek Lewicki CADILLAC JACK
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:14
2019-03-12 09:30:57
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:20:23
2019-03-12 09:30:09
Marek Lewicki VERDINALE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:17
2019-03-11 21:45:00
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:18
2019-03-11 19:29:09
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:00
2019-03-09 18:05:36
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:20
2019-03-03 22:13:26
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:22
2019-03-03 22:12:45
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:00
2019-02-28 09:21:48
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:48:59
2019-02-28 09:18:39
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:50:07
2019-02-20 20:30:34
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 2x 1/L/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (J.)
Brak
3. Bamber Aleksandra Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
28646/16
4. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
5. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
6. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
7. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
8. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
9. Gier Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2001 (J.)
Brak
10. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
11. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O037761
12. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
13. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (J.)
O033387
14. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
15. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
16. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
17. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
18. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
19. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
20. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
21. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
22. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
23. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (J.)
O037313
24. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
25. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
26. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
27. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
28. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
29. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
30. Rumin Anna KJ Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
31. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
32. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
33. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
34. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
35. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
O047671
36. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
37. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
38. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
39. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
40. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
41. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
42. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

259

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

252

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
K026218 616014640133104
3.

208

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
4.

234

BLANCA K WLKP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak POL 007610204205
5.

205

BOTSWANA 2 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
6.

215

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
7.

218

C ZWERG OLD POL 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton
M: Elli po Espri
O: Lutz Luttich
B: niemcy
brak De 431319745708
8.

254

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
9.

229

CADILLAC JACK OS GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Granette / Grandeur
O: Marek Lewicki
B: ...
K026077 DE418181086813
10.

262

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
11.

253

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
12.

213

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
13.

224

CELEBRYTA .... POL 1111 Wałach siwa/1111 F: Qqq
M: Wwww
O: Ddd
B: Aaaa
1111 1111
14.

246

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637
15.

256

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Kuc Zuzanna
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 DE456570343810
16.

257

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
17.

237

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger
M: Czacza
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
18.

235

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
19.

209

DEEP PURPLE KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Xxx
M: Xxxx
O: Zxxxx
B: Xxxx
Brak Brak
20.

249

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
21.

247

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak brak
22.

242

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
23.

236

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
24.

216

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Gentle-S D'09
M: Ioyaline
O: Katarzyna Kawa
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V.
K020703 528003201012130
25.

214

GASTON 2 Słow. Gorąc. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
O: Marek Hodura
B: PD Rozkvet Odorin
K010142 703001782110902
26.

238

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
27.

219

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610
28.

221

GROM XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
29.

200

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
30.

203

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
31.

223

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
O: Maciej Krzewiński
B: Robert Rakowski
K022659 616007610026412
32.

225

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
33.

230

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: EJIRY FORTUNA
O: Carla Bianchi Michiel
B: 285831 P.&A.M. Rinkers- Tjeenk Willink
K027245 528003201508281
34.

261

LA CASA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CLINTON (HOLST)
M: LA PALOMA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
616009510414609 104LZ08
35.

231

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Józef Walat
B:
K024699 DE418180215613
36.

241

LARIOS HERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/174 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Burek Józef
brak 616 009 64 00330 12
37.

243

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: Ernest Prechel
K013333 DE457000154105
38.

260

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
39.

245

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
40.

207

LIZBONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Almetto P / Rabiatos Z
M: Lama / West
O: Jacek Drążkiewicz
B: Bogdan Siwak
K014072 POL009640088706
41.

206

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
42.

226

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
43.

255

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
44.

212

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: Glimmerman
M: Misteria
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: Marek Pijanowski
brak
45.

250

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/165 F: Bajou Du Rouet/ Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
46.

258

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
47.

220

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
48.

239

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: Michał Przybecki i Sandra Hochschulz
B: S. Czech
K011693 POL009580324505 104EZ03
49.

201

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
50.

202

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Ajbek
M: Premiera
O: Małgorzata Bamber
B: Maciej Grzechnik
brak 616003010085811
51.

204

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
52.

244

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
O: Przemysław Sawicki
B: Ireneusz Skowroński
K026685 brak
53.

217

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
54.

251

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
55.

248

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
56.

210

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
57.

211

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
58.

227

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
59.

232

VERDINALE KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rappe / Diarado
O: Marek Lewicki
B:
K024950 456560435314
60.

233

VINCENZO BORETTI HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Anaconda / Argentinus
O: ..
B: ..
K027227 DE431318802011
61.

240

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
62.

228

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
Rider Club
Competition
Prize
Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
75
SUM:
75.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
150
SUM:
150.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
50
100
SUM:
150.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
75
150
SUM:
225.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
150
100
SUM:
250.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
50
SUM:
50.00
Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
50
SUM:
50.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
50
SUM:
50.00
Skaba Alicja WTK Hermanów
50
SUM:
50.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (200)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2
75
2019-03-24
4
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (201)
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
Bamber Aleksandra
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (202)
2019-03-24
2019-03-24
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (204)
2019-03-23
21
2019-03-23
1
2019-03-24
7
ILONA (203)
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
7
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-03-23
5
LORDANA K (206)
2019-03-24
1
150
LA CASA (261)
2019-03-23
11
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (208)
2019-03-22
20
2019-03-22
14
2019-03-23
1
2019-03-23
6
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-03-22
20
2019-03-22
11
2019-03-23
4
2019-03-23
13
ULIWI (211)
2019-03-22
10
2019-03-22
7
2019-03-23
1
2019-03-23
21
SORAYA (210)
2019-03-22
1
2019-03-22
20
2019-03-23
1
100
2019-03-23
12
Gier Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
2019-03-22
20
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2019-03-23
7
2019-03-23
4
Hodura Zuzanna
JUKS Mieczewo
GASTON 2 (214)
2019-03-22
2019-03-22
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
BUBLE BOY (215)
2019-03-22
35
2019-03-22
2019-03-23
43
2019-03-23
1
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
FIOYALINE (216)
2019-03-22
2019-03-23
2019-03-24
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (217)
2019-03-22
20
2019-03-22
1
2019-03-23
38
2019-03-23
1
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-03-22
28
2019-03-22
15
NEMEZIS (220)
2019-03-22
2019-03-22
5
2019-03-23
21
2019-03-23
13
2019-03-22
32
2019-03-22
1
2019-03-23
21
2019-03-23
29
C ZWERG (218)
2019-03-22
12
2019-03-22
5
2019-03-23
3
50
2019-03-23
2
100
CHODÓW (257)
2019-03-22
7
2019-03-22
8
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (221)
2019-03-22
17
2019-03-22
18
2019-03-23
1
2019-03-23
17
NAGATO (258)
2019-03-22
1
2019-03-22
6
2019-03-23
21
2019-03-23
14
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
JINTERA R (223)
2019-03-23
2019-03-23
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-03-22
6
2019-03-23
10
2019-03-22
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-03-22
2
2019-03-22
12
2019-03-23
2
75
2019-03-23
1
150
CELEBRYTA (224)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
29
2019-03-23
21
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (226)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
18
2019-03-23
1
2019-03-24
1
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (228)
2019-03-23
40
2019-03-23
29
2019-03-24
2019-03-24
7
2019-03-24
7
2019-03-24
11
2019-03-23
42
2019-03-23
1
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
LA PEZI (231)
2019-03-22
1
150
2019-03-23
7
2019-03-23
2019-03-22
2
100
2019-03-23
6
2019-03-23
VERDINALE (232)
2019-03-22
4
2019-03-22
11
2019-03-23
10
2019-03-23
2019-03-22
8
2019-03-22
10
2019-03-23
8
2019-03-23
5
2019-03-22
33
2019-03-22
28
2019-03-23
29
2019-03-23
1
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
BLANCA K (234)
2019-03-22
1
2019-03-22
20
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
21
2019-03-23
29
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (236)
2019-03-22
3
2019-03-22
3
50
2019-03-23
11
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-03-24
3
50
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
CYTRA (237)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
Prajwocki Adam
bpk
GLADIATOR (238)
2019-03-22
16
2019-03-23
20
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-22
30
2019-03-23
29
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-03-22
2019-03-22
9
2019-03-23
19
2019-03-23
14
2019-03-22
9
2019-03-23
3
50
Rumin Anna
KJ Preria Wilkowice
2019-03-22
30
2019-03-22
20
2019-03-24
2019-03-23
29
2019-03-23
15
Sawicka Marta
KJ Kietlów
2019-03-22
17
2019-03-22
20
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
LIBELL (243)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-23
2019-03-23
ESCUELA (242)
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-24
2019-03-24
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (246)
2019-03-23
1
2019-03-23
38
2019-03-24
1
2019-03-24
3
50
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2019-03-22
1
2019-03-22
17
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
SIENA M (248)
2019-03-22
1
2019-03-22
4
2019-03-23
8
2019-03-23
9
2019-03-24
Stawicka Marianna
KJ KAPADA WIRY
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
29
2019-03-23
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
DIAMENT (249)
2019-03-22
34
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-23
29
2019-03-24
11
2019-03-24
13
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (257)
2019-03-23
1
2019-03-23
16
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-03-22
1
2019-03-22
13
2019-03-23
21
2019-03-23
12
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (252)
2019-03-22
35
2019-03-22
2019-03-22
17
2019-03-23
40
2019-03-23
2019-03-23
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
CASALLINA (253)
2019-03-24
1
100
2019-03-24
2
100
Wypchło Aleksandra
bpk
2019-03-23
LIBRETTO (260)
2019-03-23
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
1
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
2019-03-23
1

Number of Riders: 42

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 1 350.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl