Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:21
2019-04-09 12:28:21
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:52:59
2019-04-08 09:52:59
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:53:05
2019-04-07 13:01:44
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:30
2019-04-06 20:03:10
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:32
2019-04-06 20:02:24
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:36
2019-04-06 11:43:05
Natalia Kaczmarek ALOUBETTA
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:39
2019-04-06 08:55:49
Paulina Grzyb BARBIE
  • 2x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:54:54
2019-04-04 10:53:05
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:54:59
2019-04-04 10:27:28
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:15
2019-04-03 22:10:38
Diana Tomkowiak DENIS
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:13
2019-04-03 18:06:55
Dominika Kiszkurno HOLLYWOOD STAR "W"
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:17:07
2019-04-02 18:37:37
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:17:10
2019-04-02 18:35:01
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:49:56
2019-03-30 22:23:41
Iga Wesołowska CONTINA G
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:49:59
2019-03-30 15:29:16
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:13:36
2019-03-28 21:23:31
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:55
2019-03-28 13:22:01
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:49
2019-03-26 13:37:02
Pola Birger EL DŻAMA
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:51
2019-03-26 13:34:08
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:37:07
2019-03-25 10:07:17
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:37:10
2019-03-25 10:06:31
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 16:57:59
2019-03-24 13:35:26
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:09:27
2019-03-21 08:08:01
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:55
2019-03-20 19:50:56
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:57
2019-03-20 19:49:32
Olga Celska ESCATO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:37:51
2019-03-20 17:26:32
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:20:21
2019-03-20 15:04:07
Paulina Załubska FEMPIRE G
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:20:23
2019-03-20 14:07:30
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:20:25
2019-03-20 10:24:32
Julita Kowynia F CADANS Z
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:20:28
2019-03-17 21:06:41
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:45:28
2019-03-04 16:16:29
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:17:43
2019-02-25 05:56:20
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Birger Pola Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
S
O026987
2. Bukowska Zuzanna Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
1999 (MJ.)
O023478
3. Celska Olga Uniwersytet Humanistyczny SWPS Warszawa
1999 (MJ.)
O026797
4. Ciarczyńska Alicja Uniwersytet SWPS
S
O020896
5. Grzyb Paulina Wyzsza Szkoła Bankowa w Poznaniu
S
brak
6. Jachimowicz Hanna Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
S
O003957
10060453
7. Kaczmarek Natalia Politechnika Wrocławska
S
O019441
8. Kaliszuk Piotr Uniwersytet Zielonogórski
S
O003487
9. Kiszkurno Dominika Uniwersytet Zielonogórski
S
O009280
10. Konieczna Edyta Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
S
O023254
11. Kowynia Julita Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
1999 (MJ.)
O040428
12. Kozań Malwina
1999 (MJ.)
O044235
13. Libera Aleksander Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań
1998 (MJ.)
O021513
14. Łopato Justyna U Mikołaja Kopernika Collegium Medicum Bydgoszcz
S
O019289
15. Majorczyk Monika Politechnika Poznańska
S
O035408
16. Malińska Oliwia Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wrocław
1999 (MJ.)
O024202
10171641
17. Maślana Alicja AWF Poznań
1998 (MJ.)
O022133
18. Osieka Hanna Politechnika Poznańska
1998 (MJ.)
O015246
10125704
19. Powolna Żaneta Uniwersytet Łódzki
S
O008583
20. Rękosiewicz Aleksandra Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Poznań
S
O025537
21. Rokita Kamila AWF Kraków
1998 (MJ.)
O013049
22. Suwalska Maria Uniwersytet Jagielloński Kraków
S
O003797
23. Szczepaniak Aleksandra Politechnika Wrocław
S
O052067
24. Tomkowiak Diana AWF Poznań
S
O034415
25. Ueberhan Patrycja Politechnika Poznańska
2000 (MJ.)
O034863
26. Wesołowska Iga Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
S
O030575
27. Załubska Paulina Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
S
O045098
28. Zmyślona Kornelia Wyższa Szkoła Handlu i Usług
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

ALOUBETTA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Arlin / Aloube Z
O: Natalia Kaczmarek
B: KJ Wechta
K011508 POL009670155907
2.

38

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
3.

35

BARBIE Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
O: Paulina Grzyb
B: Hubert Wojciechowski
brak Brak
4.

18

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
5.

30

CHACCO DOR OLDBG POL 2010 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue
M: Ethylari
O: Piotr Kaliszuk
B: Gestuet Lewitz
brak DE418184074310
6.

17

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
7.

21

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
8.

24

CONTINA G Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Contender
M: Impressere
O: Dariusz Gronowski
B: Niemcy
Brak
9.

29

DENIS SP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Hellanis / Cantanis
O: Diana Tomkowiak
B: M. Romanowki
K017356 POL007600111504
10.

25

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
11.

22

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
12.

19

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616 009 69 01372 09
13.

14

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
14.

10

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
O: Jacek rode
B: Brosens D/Christiaansen
K019312 Z546807
15.

11

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
16.

12

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
17.

8

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
18.

9

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
19.

33

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
20.

13

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
21.

28

HOLLYWOOD STAR W WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Eskudo / Dido
M: Harfa / Harmoniusz
O: Dominika Kiszkurno
B: Rinaldo Kiecoń
K014056 616007680016208
22.

6

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
23.

36

KARTAGINA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Ulco
M: Korrida
O: Zbigniew Głuszek
B: Zbigniew Głuszek
K024570
24.

31

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
25.

16

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
26.

27

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
27.

32

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
28.

15

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
29.

26

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
30.

20

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
31.

37

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
32.

7

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Birger Pola
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
2019-04-12
11
2019-04-13
2
2019-04-14
9
Bukowska Zuzanna
Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
2019-04-12
2
2019-04-13
9
2019-04-14
6
Celska Olga
Uniwersytet Humanistyczny SWPS Warszawa
HIP HOP (13)
2019-04-12
3
2019-04-13
2019-04-14
1
ESCATO (14)
2019-04-12
2019-04-13
1
Ciarczyńska Alicja
Uniwersytet SWPS
CHELBY (17)
2019-04-12
2
2019-04-13
2019-04-12
2019-04-13
11
2019-04-14
5
Grzyb Paulina
Wyzsza Szkoła Bankowa w Poznaniu
BARBIE (35)
2019-04-12
6
2019-04-13
7
2019-04-14
3
Jachimowicz Hanna
Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
2019-04-12
1
2019-04-13
10
2019-04-14
4
Kaczmarek Natalia
Politechnika Wrocławska
2019-04-12
3
2019-04-13
4
2019-04-14
1
Kaliszuk Piotr
Uniwersytet Zielonogórski
2019-04-12
6
2019-04-13
5
2019-04-14
2
Kiszkurno Dominika
Uniwersytet Zielonogórski
2019-04-12
5
2019-04-13
2
2019-04-14
6
Konieczna Edyta
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
FANATYK (11)
2019-04-12
8
2019-04-13
10
2019-04-14
10
Kowynia Julita
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2019-04-12
7
2019-04-13
6
2019-04-14
5
Kozań Malwina
2019-04-12
2019-04-13
Libera Aleksander
Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań
2019-04-12
8
2019-04-13
6
2019-04-14
7
Łopato Justyna
U Mikołaja Kopernika Collegium Medicum Bydgoszcz
2019-04-12
13
2019-04-13
13
2019-04-14
9
GRAD (33)
2019-04-12
4
2019-04-13
9
Majorczyk Monika
Politechnika Poznańska
KOBI (31)
2019-04-12
9
2019-04-13
11
2019-04-14
8
Malińska Oliwia
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wrocław
2019-04-12
11
2019-04-13
15
2019-04-14
8
Maślana Alicja
AWF Poznań
REBUS (26)
2019-04-12
7
2019-04-13
16
2019-04-14
3
2019-04-12
10
2019-04-13
3
Osieka Hanna
Politechnika Poznańska
2019-04-12
12
2019-04-13
4
2019-04-14
10
Powolna Żaneta
Uniwersytet Łódzki
TREFL-K (37)
2019-04-12
2019-04-13
Rękosiewicz Aleksandra
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Poznań
2019-04-12
9
2019-04-13
14
2019-04-14
12
Rokita Kamila
AWF Kraków
FEMKE (12)
2019-04-12
15
2019-04-13
7
2019-04-14
14
Suwalska Maria
Uniwersytet Jagielloński Kraków
FERRO (9)
2019-04-12
14
2019-04-13
12
2019-04-14
11
Szczepaniak Aleksandra
Politechnika Wrocław
2019-04-12
2019-04-13
8
2019-04-14
11
Tomkowiak Diana
AWF Poznań
DENIS (29)
2019-04-12
4
2019-04-13
1
2019-04-14
2
Ueberhan Patrycja
Politechnika Poznańska
SOLALI (20)
2019-04-12
1
2019-04-13
3
2019-04-14
7
Wesołowska Iga
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
2019-04-12
10
2019-04-13
12
2019-04-14
12
Załubska Paulina
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2019-04-12
5
2019-04-13
5
2019-04-14
4
Zmyślona Kornelia
Wyższa Szkoła Handlu i Usług
2019-04-12
16
2019-04-13
8
2019-04-14
13

Number of Riders: 28

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl