Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 12-14 kwiecień 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 13:11:51
2019-04-11 13:11:51
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:01:10
2019-04-10 11:01:10
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:29:32
2019-04-10 10:59:13
Adam Szymankiewicz TILEXA Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:55
2019-04-08 21:57:16
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:24
2019-04-08 21:56:13
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:31
2019-04-08 21:55:14
Hubert Ludwiczak IZZY RIVER Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:33:14
2019-04-08 17:36:38
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:32:35
2019-04-08 15:23:57
Iwona Sitowska CALLA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:32:21
2019-04-08 15:20:35
Aniela Gierdal LASER
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:32:07
2019-04-08 12:00:08
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:31:26
2019-04-08 11:20:17
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:31:07
2019-04-08 11:14:27
Paweł Warszawski TOLOUSE ZW Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:57
2019-04-08 11:13:45
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:38
2019-04-08 10:43:15
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:17
2019-04-08 10:39:41
Agata Janusz KASANDRA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:01
2019-04-08 10:39:08
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:29:38
2019-04-08 09:45:12
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:29:20
2019-04-08 09:44:30
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:43:55
2019-04-08 09:20:39
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:00:58
2019-04-07 19:36:08
Adam Kucia DANTE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:00:40
2019-04-07 19:34:59
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:59:44
2019-04-07 13:06:39
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 09:31:04
2019-04-07 07:57:55
Michalina Zwolińska GERONIMO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 09:31:08
2019-04-07 05:52:49
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 09:31:12
2019-04-07 05:49:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 09:31:18
2019-04-06 23:47:23
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:58:52
2019-04-06 22:31:30
Paulina Grzyb BARBIE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:55
2019-04-06 21:00:29
Iga Wesołowska CONTINA G
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:28:59
2019-04-06 20:04:36
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:03
2019-04-06 08:18:21
Wiktoria Siejak FELLOW
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:05
2019-04-06 08:15:37
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:08
2019-04-05 22:28:08
Hubert Polowczyk ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:32:12
2019-04-05 22:23:59
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:13
2019-04-05 22:22:44
Katarzyna Bawłowicz CELLDORADO PB
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:02:44
2019-04-05 21:43:10
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:02:47
2019-04-05 14:05:06
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:02:50
2019-04-05 14:04:03
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:02:55
2019-04-05 14:03:12
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:55:04
2019-04-05 09:41:08
Tomasz Gogołek ALPHA NOBLE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:55:08
2019-04-05 09:40:29
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:10:40
2019-04-04 22:55:33
Zofia Fragstein-Niemsdorff URMEL 104
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:10:42
2019-04-04 22:48:35
Piotr Fragstein-Niemsdorff CASIUS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:10:44
2019-04-04 22:41:36
Piotr Fragstein-Niemsdorff KREMONA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:10:46
2019-04-04 22:39:00
Piotr Fragstein-Niemsdorff CARAVELL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:10:47
2019-04-04 22:36:36
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:43:03
2019-04-04 19:36:10
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:43:05
2019-04-04 19:35:37
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:43:08
2019-04-04 17:09:33
Tomasz Gogołek KORSON
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:43:10
2019-04-04 17:08:54
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:31
2019-04-04 09:59:21
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:33
2019-04-04 09:54:36
Tomasz Gogołek OMINA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:37
2019-04-03 22:17:15
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:40
2019-04-03 22:16:31
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:42
2019-04-03 22:15:08
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:22:44
2019-04-03 22:12:56
Jakub Rawecki CARLO BLUE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:26
2019-04-03 20:22:42
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:28
2019-04-03 14:09:15
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:30
2019-04-03 13:59:03
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:32
2019-04-03 13:55:28
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:39:00
2019-04-02 23:01:40
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:16:45
2019-04-02 21:13:16
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:16:50
2019-04-02 21:06:11
Kaja Nowak P-GINEWRA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:28:13
2019-04-02 20:51:52
Damian Brzózka ODYS
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:36
2019-04-02 20:50:33
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:40:13
2019-04-02 14:09:23
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:40:15
2019-04-02 13:52:03
Julia Kędzierska OLIWIER
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:26:54
2019-04-02 09:02:45
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:33
2019-04-01 14:55:47
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:35
2019-04-01 13:56:11
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:38
2019-04-01 12:16:04
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:40
2019-04-01 12:10:55
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:42
2019-04-01 12:09:40
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:43
2019-04-01 10:55:35
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:46
2019-04-01 10:53:57
Mikołaj Bajan SUŁTANKA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:17
2019-04-01 10:13:13
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:19
2019-04-01 10:12:41
Maciej Kasperek CSILLA
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:21
2019-04-01 10:10:53
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:24
2019-04-01 08:47:33
Łukasz Piksa VELCO SITTE
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:26
2019-04-01 08:47:05
Łukasz Piksa BACO
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:27
2019-04-01 08:46:35
Łukasz Piksa ALOUBETTE
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:29
2019-03-31 00:18:17
Olga Kociałkowska ZARETINO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:31
2019-03-30 21:40:13
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:32
2019-03-30 19:36:03
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:38
2019-03-30 19:24:04
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:40
2019-03-30 14:54:07
Jan Kurek SHUTTERFLY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:44
2019-03-29 11:42:30
Karolina Foligowska NIWA
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:47
2019-03-29 10:28:25
Monika Tchorzewska RED HERSHEY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:50:49
2019-03-29 10:27:15
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:13:17
2019-03-28 22:07:41
Zofia Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:13:18
2019-03-28 22:07:09
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:13:23
2019-03-28 21:26:09
Filip Laskowski KRES
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:18
2019-03-28 18:47:53
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:22
2019-03-28 13:18:38
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:24
2019-03-28 13:16:37
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:26
2019-03-28 13:15:42
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:57:37
2019-03-28 13:14:54
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:37
2019-03-26 13:38:19
Pola Birger EL DŻAMA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:40
2019-03-26 13:34:51
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 21:25:41
2019-03-25 18:38:55
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:58:58
2019-03-21 17:32:27
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:48:19
2019-03-15 05:54:12
Piotr Gębicki TACO BLUE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
5. Birger Pola bpk
S
O026987
6. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
7. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse
S
O053182
10. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
11. Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O001399
12. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
13. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
14. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
15. Gierdal Aniela KJ Kalumet Boszkowo
2002 (J.)
Brak
16. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
17. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
18. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
19. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
20. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
brak
21. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
22. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O042326
23. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
24. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
25. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
26. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
27. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
28. Kędzierska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2003 (J.)
O033906
10170917
29. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
30. Kociałkowska Olga KJ Michałówka
2002 (J.)
O035133
31. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
32. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
33. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
34. Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
O007105
35. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
36. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
37. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
38. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
39. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
40. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
41. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
42. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
43. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
44. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
45. Nowak Kaja brak
2005 (JM.)
O049264
46. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
47. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
48. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
49. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
50. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
51. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O007667
10129296
52. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
53. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
54. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
55. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
56. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
57. Rawecki Jakub KJ Michałówka
S
O040715
58. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (J.)
O042671
59. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
60. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
61. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
62. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
63. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
O050156
64. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
65. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
66. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
67. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
O047671
68. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
69. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
70. Szczepaniak Aleksandra UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O052067
71. Szymankiewicz Adam Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O045111
72. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
73. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
74. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
75. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
76. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
77. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
78. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
O044554
79. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
80. Zwolińska Michalina BPK
S
O011450
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
2.

39

ALOUBETTE OS POL 2006 Klacz kasztanowata/166 F: ARMITAGE
M: LEONIE
O: Marcin Wypchło
B: Gestuet Lewitz
K021087 DE418180147706
3.

79

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
4.

93

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
5.

62

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
6.

38

BACO KWPN POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME
O: Marcin Wypchło
B: Hol
K026277 5280030607377
7.

15

BARBIE Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
O: Paulina Grzyb
B: Hubert Wojciechowski
brak Brak
8.

60

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
9.

78

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
10.

29

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
11.

43

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B:
brak
12.

112

CALGARY BGM Z Z POL 2012 Wałach siwa/164 F: Cumano
M: Xxx
O: Jos Lansink
B: Jos Lansink
Brak Brak
13.

109

CALLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Quateron /
M: Cykada / Vittorio
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Tomasz Wiczanowski
K025366 616009530032314
14.

77

CARAVELL Niem. Sportowa POL 2013 Wałach siwa F: Calidrio /
M: Bandera / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023411 DE456570256213
15.

70

CARLO BLUE MEKL GER 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Carlo
M: Lalique
O: Jakub Rawecki
B: .
. .
16.

41

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
17.

75

CASIUS HOL POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Caleo
M: Viola
O: SK.Bielin
B: SK.Belin
brak brak
18.

89

CELLDORADO DSH GER 2014 Wałach siwa F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
O: Hubert Polowczyk
B:
K025803 DE455878446014
19.

48

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
20.

42

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637
21.

26

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
22.

81

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
23.

85

CONTINA G Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Contender
M: Impressere
O: Dariusz Gronowski
B: Niemcy
Brak
24.

64

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
25.

10

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616 999 68 00517 13
26.

80

CRUMBLE MG Meklemburska GER 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland
M: Quo Vadis
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Marianne Henning
brak
27.

35

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
O: Krzysztof Mocek
B: Stadnina Koni Racot
K019227 616009610220109
28.

114

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
29.

96

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
30.

103

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: Henryk Święcicki
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
31.

51

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
32.

24

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616 009 69 01372 09
33.

118

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
34.

87

FELLOW KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/179 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
O: Przemysław Mroczek
B: Nieuwenhuis Bemiddeling , Beheer B.V.
K023210 528003201012131
35.

116

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K018797
36.

23

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
37.

97

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
38.

90

GERONIMO KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: NUMERO UNO
M: CONTICA
O: HELENA GROMADA
B: HOLANDIA
KO20233 528003201110280
39.

113

GITANIA VAN DE HOEVEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
O: Jos Lansink Karel Cox
B: Jos Lansink Karel Cox
K024936 056015Z55704513
40.

32

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada/162 F: Nabab De Reve /Quidam de Revel
M: Viefke-s /Nonstop
O: Sylwia Pawelczak
B: Michael & Kristof De Winne
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
41.

47

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
42.

84

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
43.

100

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
O: Agnieszka Janusz
B: Zdanowicz Józef
K025893 616009680072610
44.

99

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
45.

98

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
46.

117

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
47.

82

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
48.

30

IMOLA Wielkopolska POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Santos
M: Indykcja
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
Brak 616 007 61 01612 12
49.

111

IZZY RIVER Z Z POL 2013 Wałach gniada/Xxx F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Brak
50.

94

KARTAGINA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Ulco
M: Korrida
O: Zbigniew Głuszek
B: Zbigniew Głuszek
K024570
51.

101

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Bartosz Janusz
B: Franciszek Dariusz
K022257 616009540008612
52.

61

KENTUCKY VDL KWPN POL 2015 Ogier gniada F: Crespo VDL /
M: nn / nn
O: Joanna Matyla
B:
brak
53.

73

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son
M: Kropka
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
54.

31

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho/Landgraf I
M: Kryza/Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
55.

76

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
56.

33

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada/180 F: Romario
M: Kalina
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
57.

107

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
58.

105

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870
59.

108

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: LIDER
M: IZI
O: SZYMON JOHN
B: SZYMON JOHN
K008680 POL 009611280303
60.

49

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
61.

52

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
62.

50

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet/ Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
63.

86

NAZIR SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
O: Weronika Łopato-Jędrasik
B: Tomasz Jankowski
K024802 616009640073414
64.

45

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
K026773 616007610171313
65.

14

OBO VAN ST MAARTEN BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Zydoctro V/D Kapel/Indoctro
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Bruyninx Bvba
brak
66.

65

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Chellano II
M: Pascella van de helle
O: Eddy Verdbeck
B: bel
. .
67.

88

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Jan Winters
K025679 056002W00307591
68.

9

ODYS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Ludger / Laptop
M: Olympia / Pico
O: Natalia Szymankiewicz
B: Sylwester Kosiński
K027247 POL 009 68 00567 08
69.

57

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Halogen / Banita
M: Oczara / Le Bon
O: Justyna Kędzierska
B: Marek Strzyż
K024484 616009610238809 106BL50
70.

66

OMINA SP POL 2013 Klacz gniada/17[ F: Literat
M: Omonia
O: R.Gardyjas
B: R.Gardyjas
. .
71.

22

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
72.

56

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
73.

72

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
74.

69

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: Michał Przybecki i Sandra Hochschulz
B: S. Czech
K011693 POL009580324505 104EZ03
75.

59

P-GINEWRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Pokusa
O: Gomułkiewicz Marian
B: Gomułkiewicz Marian
brak POL 009 67 01291 05
76.

71

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Tadeusz Miś
K023493 616009610128212
77.

34

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
78.

120

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
79.

110

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
80.

28

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
81.

58

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
82.

46

RED HERSHEY HAN POL 2012 Wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
O: EWA TCHORZEWSKA
B: NIEMCY
brak brak
83.

55

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
84.

36

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
85.

91

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
86.

102

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
87.

67

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
O:
B:
K024428 DE433331041609
88.

13

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
89.

25

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
90.

53

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
91.

54

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Sumatra / Widam
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027146 616009610052815
92.

21

TACO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender
M: Tacca
O: Malwina Kozań
B: SK Dębno
Brak
93.

20

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
94.

83

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
95.

104

TOLOUSE ZW Z Szlachetna Półkrew POL 2015 Ogier gniada/164 F: Torado II
M: Jalienny-Quidam de Revel
O: Wechta Equestrian
B: Wechta Equestrian
brak -
96.

63

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
97.

95

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Uccello
M: Espania
O: Eryk Urbaniak
B: Niemcy
K026659 DE 431314500809
98.

27

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
99.

74

URMEL 104 HOL GER 2005 Klacz gniada/164 F: Capitol 3
M: Wega 1
O: Danuta Czajkowska
B: Ingardia Serafino
brak brak 106DE46
100.

119

Urses Bijou K F:
M:
O:
B:
101.

37

VELCO SITTE SBS POL 2005 Wałach gniada/166 F: PARCO
M: INSEL SITTE
O: Marcin Wypchło
B: Daniel BOUDRENGHIEN
K022682 056007000V39755
102.

68

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
103.

115

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
O: Jan Soltysiak
B: J.W.Greve
528003 04.02852 103BS96
104.

40

ZARETINO SP POL 2006 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Zacna / Qumball
O: Maria Goss
B: Anna Kierznowska
K011327 POL009670069606
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
150
100
SUM:
250.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
100
150
SUM:
450.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
200
SUM:
200.00
Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
300
SUM:
300.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
200
SUM:
300.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
200
300
SUM:
500.00
Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
200
300
SUM:
500.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
150
100
100
SUM:
350.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
200
SUM:
200.00
Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (73)
2019-04-14
2019-04-13
9
2019-04-13
2019-04-13
8
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-04-12
7
2019-04-13
4
2019-04-12
8
2019-04-12
1
2019-04-14
5
2019-04-13
25
2019-04-13
1
Barczyk Milena
bpk
2019-04-14
6
2019-04-14
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-13
1
2019-04-13
13
2019-04-14
7
Birger Pola
bpk
2019-04-12
1
2019-04-13
16
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
ODYS (9)
2019-04-12
17
2019-04-12
20
2019-04-13
25
2019-04-13
2019-04-12
1
2019-04-12
28
2019-04-13
1
2019-04-13
21
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (117)
2019-04-12
4
ESCATO (118)
2019-04-12
2019-04-13
2
150
2019-04-14
3
100
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2019-04-12
11
2019-04-12
6
2019-04-13
1
2019-04-13
4
2019-04-14
1
200
ALIOR (92)
2019-04-12
11
2019-04-12
3
100
2019-04-13
1
2019-04-13
27
2019-04-14
2
150
Foligowska Karolina
Klub Sportowy Grand Horse
NIWA (45)
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-13
2019-04-13
24
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2019-04-12
21
2019-04-12
4
2019-04-13
1
2019-04-13
19
2019-04-14
19
ORAWA (72)
2019-04-13
Fragstein-Niemsdorff Karolina
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2019-04-12
23
2019-04-12
1
2019-04-13
22
2019-04-13
1
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
CASIUS (75)
2019-04-12
8
2019-04-12
1
2019-04-13
2019-04-13
KREMONA (76)
2019-04-12
9
2019-04-12
7
2019-04-13
2
200
2019-04-12
17
2019-04-13
10
2019-04-13
14
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Gierdal Aniela
KJ Kalumet Boszkowo
LASER (108)
2019-04-12
2019-04-12
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2019-04-13
4
2019-04-13
25
2019-04-14
5
2019-04-14
8
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
OMINA (66)
2019-04-12
1
2019-04-12
27
2019-04-13
33
2019-04-14
15
2019-04-12
1
2019-04-12
16
2019-04-13
15
2019-04-14
5
KORSON (73)
2019-04-12
2019-04-12
23
2019-04-12
2019-04-12
26
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-04-12
1
2019-04-12
1
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (48)
2019-04-12
11
2019-04-12
24
2019-04-13
1
2019-04-13
24
2019-04-14
12
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
BARBIE (15)
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-13
1
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (105)
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Heigelmann Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2019-04-13
6
2019-04-13
6
2019-04-14
1
2019-04-14
4
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
KASANDRA (101)
2019-04-13
2019-04-13
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GWIAZDA (100)
2019-04-13
2019-04-13
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2019-04-12
26
2019-04-12
13
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (56)
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-14
1
2019-04-14
Kasperek Maciej
Racocki KJ
PRADO (34)
2019-04-13
26
2019-04-13
13
2019-04-14
2019-04-14
CSILLA (35)
2019-04-14
1
2019-04-14
16
ROGANO (36)
2019-04-13
22
2019-04-13
7
2019-04-14
8
2019-04-14
4
Kędzierska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
OLIWIER (57)
2019-04-13
16
2019-04-13
30
2019-04-14
20
2019-04-14
9
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (114)
2019-04-14
5
2019-04-14
7
Kociałkowska Olga
KJ Michałówka
2019-04-12
1
2019-04-12
22
2019-04-13
1
2019-04-13
6
2019-04-14
18
Kowalczyk Mateusz
bpk
2019-04-13
5
2019-04-13
17
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (96)
2019-04-13
1
2019-04-13
34
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-13
18
2019-04-13
1
2019-04-14
12
Laskowski Filip
Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
KRES (33)
2019-04-12
20
2019-04-12
15
2019-04-13
25
2019-04-13
18
2019-04-14
8
FERLINA (116)
2019-04-12
11
2019-04-12
12
2019-04-13
11
2019-04-13
6
2019-04-14
1
300
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2019-04-13
1
2019-04-13
18
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2019-04-12
11
2019-04-12
29
2019-04-13
16
2019-04-12
19
2019-04-12
13
2019-04-13
15
2019-04-13
19
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2019-04-12
1
2019-04-12
18
2019-04-13
23
2019-04-13
9
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (86)
2019-04-12
13
2019-04-12
13
2019-04-13
2019-04-13
4
2019-04-13
18
2019-04-14
5
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
PREDATOR (120)
2019-04-14
4
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-04-12
15
2019-04-12
3
100
2019-04-13
1
200
2019-04-13
12
2019-04-14
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
ASTERIX (62)
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
14
2019-04-12
11
2019-04-14
9
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2019-04-12
1
200
2019-04-12
1
300
Mroczek Zuzanna
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
FELLOW (87)
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
Murdzia Seweryn
bpk
2019-04-12
1
2019-04-12
14
2019-04-13
1
2019-04-13
12
2019-04-14
15
QUI GIGI (110)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
Nowak Kaja
brak
2019-04-13
2019-04-13
Oleś Magdalena
KJ Picador
2019-04-13
1
2019-04-13
18
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2019-04-12
21
2019-04-13
2019-04-12
7
2019-04-13
7
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-14
12
2019-04-14
8
2019-04-14
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-13
4
2019-04-13
6
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2019-04-12
12
2019-04-12
20
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-04-12
2
200
2019-04-13
5
BACO (38)
2019-04-12
5
2019-04-13
16
2019-04-12
14
2019-04-13
1
300
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2019-04-12
1
2019-04-12
8
2019-04-13
32
2019-04-13
20
2019-04-14
14
2019-04-12
1
2019-04-12
2
150
2019-04-13
3
100
2019-04-13
11
2019-04-14
3
100
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-04-12
6
2019-04-13
8
2019-04-14
2
200
2019-04-12
25
2019-04-12
9
2019-04-13
9
2019-04-13
10
2019-04-14
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (55)
2019-04-12
1
2019-04-12
23
2019-04-13
16
2019-04-13
20
2019-04-14
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2019-04-13
18
2019-04-13
1
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
2019-04-13
18
2019-04-13
2019-04-13
1
Rawecki Jakub
KJ Michałówka
2019-04-12
2019-04-12
Salamon Mirosława
Stadnina Koni Dębno
2019-04-12
1
2019-04-12
1
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
FELLOW (87)
2019-04-12
12
2019-04-12
2019-04-13
18
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
CALLA (109)
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-14
2
2019-04-14
9
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (42)
2019-04-13
21
2019-04-13
31
2019-04-14
8
2019-04-14
17
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (97)
2019-04-12
10
2019-04-12
Sołtysiak Jaśmina
JKS Przybyszewo
ZALAMERO (115)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2019-04-14
11
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
TYTAN-P (63)
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-13
2019-04-13
5
2019-04-14
2019-04-12
4
2019-04-12
3
2019-04-13
25
2019-04-13
31
2019-04-14
3
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
2019-04-12
20
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
3
DIAMENT (51)
2019-04-12
1
2019-04-12
23
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Stawicka Marianna
KJ KAPADA WIRY
MARIT (52)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2019-04-13
1
2019-04-13
17
2019-04-14
8
2019-04-14
11
BULWAR (29)
2019-04-13
22
2019-04-13
28
2019-04-14
12
2019-04-14
10
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
IMOLA (30)
2019-04-13
25
2019-04-13
1
2019-04-14
5
2019-04-14
1
Szczepaniak Aleksandra
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2019-04-12
8
2019-04-13
2
Szymankiewicz Adam
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-12
2
2019-04-13