Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 15-17 marzec 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 14:36:17
2019-03-12 14:36:17
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:34:37
2019-03-11 12:27:45
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:32:30
2019-03-11 11:51:21
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:40:20
2019-03-11 11:36:21
Weronika Guszpil GULIWER
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:40:10
2019-03-11 11:36:00
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:39:44
2019-03-11 11:34:02
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:53:33
2019-03-11 08:44:56
Maksim Stashkevich CASANOVA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:42:45
2019-03-11 08:33:18
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:42:21
2019-03-11 08:32:53
Małgorzata Kowala-Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:41:54
2019-03-11 08:31:51
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 02:10:26
2019-03-10 23:51:36
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 09:38:44
2019-03-10 23:02:08
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:37:21
2019-03-10 21:10:26
Matylda Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:31:59
2019-03-10 20:43:38
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:21:37
2019-03-10 13:20:48
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:21:45
2019-03-10 13:19:26
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:31:20
2019-03-10 12:59:12
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:24:35
2019-03-10 12:04:08
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:37:04
2019-03-10 11:34:54
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:47
2019-03-10 09:25:02
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 10:56:33
2019-03-09 21:16:52
Dobroslawa Pacyna KAJA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:27:57
2019-03-09 18:27:57
Marek Wacławik GAPHIRA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:25:40
2019-03-09 18:25:40
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:08:43
2019-03-09 14:33:56
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:29:56
2019-03-09 11:53:20
Michał Nowacki JASKIERNIK
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:29:31
2019-03-09 09:32:55
Michał Nowacki CEOVILLE S
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:34
2019-03-09 09:13:54
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:11
2019-03-09 09:13:15
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:35:56
2019-03-09 09:12:41
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:14:51
2019-03-08 16:11:41
Maksim Stashkevich ZATOKI LSH
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:35:33
2019-03-08 10:04:22
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:28:54
2019-03-08 08:59:01
Waldemar Rogowski RAPID
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:28:26
2019-03-08 08:57:21
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:01
2019-03-08 08:04:10
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:04
2019-03-08 08:03:39
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:27:42
2019-03-07 22:04:05
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:19
2019-03-07 21:50:37
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:16
2019-03-07 21:47:14
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:08
2019-03-07 21:23:40
Wiktoria Wypych GREK
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:02
2019-03-07 20:53:18
Małgorzata Kowala-Fimmel DAKOTA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:18
2019-03-07 20:33:31
Nikola Idkowiak VALMONT FEIVEL
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:16:24
2019-03-07 20:11:11
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:16:26
2019-03-07 20:10:07
Nikola Idkowiak ROLAND 118
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:27:05
2019-03-07 20:00:32
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:26:29
2019-03-07 19:59:31
Aleksandra Malicka-Nowacka ASTRAL WM
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:25:59
2019-03-07 19:58:14
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:35
2019-03-07 14:48:37
Anna Bondziul BASCONIA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:29
2019-03-07 12:35:28
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:21
2019-03-07 07:38:52
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:17
2019-03-06 22:29:35
Dajana Pawlicka CONSTANTINO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:13
2019-03-06 22:28:49
Dajana Pawlicka GRANADA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:11
2019-03-06 22:27:47
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:00:10
2019-03-06 21:55:12
Gabriela Bado JAMESON
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:56
2019-03-06 18:05:54
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:48
2019-03-06 18:05:23
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:09
2019-03-06 15:14:08
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:38
2019-03-06 11:00:25
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:24
2019-03-05 23:10:56
Paulina Koza MESSI S
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:32
2019-03-05 21:52:52
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:22
2019-03-05 21:50:57
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:09
2019-03-05 21:25:50
Paulina Koza DRIADA ZK
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:06
2019-03-05 21:19:22
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:25:12
2019-03-05 20:58:00
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:38
2019-03-05 20:46:45
Aleksandra Saroska BUMBLE BEE
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:34
2019-03-05 20:46:05
Marcin Wesoły BUMBLE BEE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:29
2019-03-05 20:10:35
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:58:59
2019-03-05 19:39:10
Amelia Lis DIARETINA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:06
2019-03-05 16:00:43
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:26
2019-03-05 15:35:10
Magdalena Czelej BACCHUS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:47
2019-03-05 15:19:09
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:38
2019-03-05 15:15:57
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:42
2019-03-05 12:44:57
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:24:05
2019-03-05 11:42:37
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:18
2019-03-05 09:41:45
Michał Tomczuk FALUCKY D
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:47
2019-03-05 09:40:28
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:30
2019-03-05 00:18:39
Maria Kaprzyk COMET 240
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:32
2019-03-05 00:17:54
Barbara Połap ARKADA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:20
2019-03-04 21:09:36
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:04
2019-03-04 21:05:56
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:51
2019-03-04 17:43:15
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:49
2019-03-04 17:42:43
Aleksandra Berbecka KONFETTI
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:47
2019-03-04 17:42:04
Marcin Bętkowski INSPIRATION
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:44
2019-03-04 17:41:21
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:42
2019-03-04 17:40:23
Marcin Bętkowski DEE-JAY Z
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:40
2019-03-04 17:39:06
Marcin Bętkowski ILSELINE V/D HAGENHORST
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:54:04
2019-03-04 17:25:35
Seweryn Murdzia CORINA-N
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:50
2019-03-04 15:42:04
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:01
2019-03-04 13:17:26
Maciej Kasperek CSILLA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:33:51
2019-03-04 13:16:18
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:33:39
2019-03-04 13:15:05
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:08
2019-03-04 09:57:55
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:25
2019-03-04 07:15:59
Magdalena Wygrała ALWARO
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:23
2019-03-04 07:13:31
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:20
2019-03-03 22:26:28
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:58
2019-03-03 22:25:49
Bartłomiej Ordanik CLARABELLA COLE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:49
2019-03-03 15:21:02
Filip Laskowski KRES
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:36:32
2019-03-03 11:29:17
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:53
2019-03-03 00:01:32
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:03
2019-03-02 18:42:49
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:34:40
2019-03-02 18:03:05
Marcin Wesoły LAOS KG
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:04
2019-03-02 16:20:01
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:06
2019-03-02 16:19:07
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:07
2019-03-02 09:51:14
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:34:44
2019-03-02 09:47:08
Marcin Wesoły G
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:19:30
2019-03-01 10:41:50
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:04:32
2019-03-01 08:05:35
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:09:47
2019-02-28 10:47:25
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:10:13
2019-02-27 17:57:46
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:18
2019-02-27 13:50:06
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:10
2019-02-27 13:48:07
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:11
2019-02-26 12:11:38
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:11:12
2019-02-25 23:04:39
Monika Kłapińska PANQUIDAM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:13
2019-02-25 22:48:19
Adrian Jaworski CZART
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:27
2019-02-24 21:31:40
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:39
2019-02-24 14:26:48
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:12:13
2019-02-24 11:56:22
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:29:29
2019-02-21 20:46:12
Aleksandra Skiba QUERO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:46:39
2019-02-21 19:27:25
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:42
2019-02-20 19:28:09
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:44
2019-02-20 15:26:44
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:45
2019-02-19 21:46:06
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:15
2019-02-19 21:45:34
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:09
2019-02-19 21:44:54
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:50
2019-02-19 21:44:21
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:03:05
2019-02-19 21:42:33
Leszek Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:58
2019-02-19 21:40:15
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:37
2019-02-19 21:39:23
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:43
2019-02-19 20:21:34
Aneta Wysocka VIVIANO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:45
2019-02-19 20:20:33
Aneta Wysocka QUICK PRESTIGE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:47
2019-02-19 20:19:51
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:48
2019-02-19 20:19:05
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:50
2019-02-19 20:18:19
Aneta Wysocka CASSIOPEIA
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:51
2019-02-19 20:17:30
Aneta Wysocka CALVANO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:54
2019-02-19 09:07:17
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:58
2019-02-18 15:49:28
Anna Korzeniewska CYRKONIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:57:33
2019-02-16 18:52:45
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:34
2019-02-07 23:17:47
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:33
2019-02-07 23:16:19
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:54
2019-02-06 19:03:52
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
2. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O032526
3. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
Bggbbyj
4. Berbecki Boguslaw JKS FER Wieckowice
S
K13678
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
8. Bolko Aleksandra BPK wielkopolksa
2001 (MJ.)
O025841
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
10. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O036886
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
13. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
14. Czelej Magdalena Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O028514
15. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
16. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
17. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
18. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
19. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
20. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
21. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
22. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
23. Gierdal Aniela KJ Kalumet Boszkowo
24. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
25. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (MJ.)
O041600
26. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
27. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
28. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
29. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O042326
30. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
31. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
32. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
33. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
34. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
35. John Monika KJ Kalumet Boszkowo
S
36. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
37. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
38. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
39. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
40. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
brak
41. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
42. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
43. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
44. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
45. Kowala-Fimmel Małgorzata KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
S
O003443
46. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
47. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
48. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
49. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
50. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
51. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
52. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
53. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
54. Lis Amelia KJ Picador Dziuplina
2003 (J.)
O042801
55. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
56. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
57. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O008624
58. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
59. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
60. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
61. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
62. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
63. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
64. Mikołajczak Weronika KJ BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
65. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
66. Muraczewski Jacek Klub Sportowy Small Cherry
S
O004710
67. Murdzia Seweryn Fundacja KJ Zbyszko
68. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
69. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
70. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
71. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse
2002 (J.)
O026451
72. Olechowska Klaudia WKJ Lublin
73. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
74. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
75. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
76. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki
S
O037762
77. Pacyna Dobroslawa Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2003 (J.)
Brak
78. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O012267
79. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
10104076
80. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
81. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
82. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
83. Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp. z o.o.
O001821
84. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
85. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (MJ.)
O031461
86. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
87. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
88. Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O000542
89. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
90. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
91. Saroska Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O028950
92. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
93. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
94. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
95. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
96. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
97. Stachowiak Ewa Bez przynależności klubowej
S
O032932
98. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
99. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
100. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
101. Stronczyńska Oliwia Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
102. Strzalkowska-Jarocka Iwona POL
10132221
103. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
104. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
105. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
106. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
107. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (J.)
O051925
108. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
109. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
110. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
111. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
112. Wilska Weronika SKJ Sopot
S
10025824
113. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
114. Wszędybył Jagoda Klub Sportowy Small Cherry
2000 (MJ.)
0019285
115. Wygrała Magdalena KJ Olmet-OstSped Ostró Wlkp.
S
O002022
116. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
117. Wypych Wiktoria Kj Olmet Ostsped Ostrów Wlkp
2005 (JM.)
O 045556
118. Wysocka Aneta Klub Jeździecki Wechta
S
Z005724
119. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
120. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
121. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
122. Żołądkiewicz Maciej Kj. Bonin
S
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

239

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: SPARTACUS
M: ALBUFEIRA
K021490 616009510342112
2.

326

ALWARO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Carolus I
M: Antola
K027057 616009610007211
3.

324

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: -
M: -
- -
4.

283

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Corvallo /
M: Ambrozja /
K020651
5.

277

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
6.

295

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Arkadia
K022772 616007592000413
7.

270

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
8.

268

ASTRAL WM SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Czarownik
M: Aspirina
- -
9.

303

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
10.

363

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
11.

217

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada/175 F: Coldrex
M: Hela II
K014983 703001662111008
12.

271

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
K021456 616007610161912
13.

212

BASCONIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Ulco
M: Bonita
K026949 616007610269707
14.

353

Blue Cento F:
M:
15.

304

BUMBLE BEE WĘG. PÓŁKREW HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini / Fridericus Rex
M: Zsoka / Aktion
K015177 HUNMMF052080000
16.

266

CALGARY BGM Z Z POL 2012 Wałach siwa/164 F: Cumano
M: Xxx
Brak Brak
17.

213

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
18.

329

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
K024623 DE421000077214
19.

361

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112
20.

109

CASANOVA HOLSZTYN POL 2011 Wałach gniada F: Carrico / Catoki
M: S-Dream Girl / Alasca
K026113 DE421000119911
21.

287

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
22.

364

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
23.

306

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
24.

330

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
25.

235

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
K008366 DE421000016004
26.

362

CATINA HOL POL 2010 Klacz gniada/168 F: clarimo
M: moreen
brak 421000051810
27.

346

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
Brak
28.

372

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
K022330 DE418184054311
29.

279

CEOVILLE S SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Caretino K
M: -
brak brak
30.

339

Cexar F:
M:
31.

313

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
32.

231

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K024503 DE427270218813
33.

211

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
K013492 616009680067808 104NZ03
34.

354

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/* F: Chello I
M: Ostara
KO10740 DE421000209804
35.

322

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709 105ZA81
36.

310

CIRA W Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold
M: Classic Girl
K012921 DE410103210405
37.

288

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
38.

338

Clarity Queen LSH F:
M:
39.

293

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
40.

232

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
41.

286

CLYDAGH JUSTICE KUC CONEMARA IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
K024191 372004000010695
42.

226

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
43.

316

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
K023581 DE421000600613
44.

297

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
45.

290

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
K021921
46.

247

COMET 240 NIEM. SPORT. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
K022415 DE456370304709
47.

200

CONDI WESTFALSKA POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
K016517 DE441411201309
48.

244

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605 103DA99
49.

331

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
K024628 616009610189014
50.

291

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: CONTENDRO II
M: Maledina
KO25341 DE421000141214
51.

278

CORINA-N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
brak
52.

204

CORSA OLDENBURSKA GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Bbj
M: Gcvb
J3567 Hvghjnbv
53.

366

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210 104ZC58
54.

374

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
K024876 616009610185913
55.

248

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
K019227 616009610220109
56.

253

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
K006997 POL009640024802
57.

274

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
58.

245

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022723 616009640004413
59.

256

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
K022663 616009590251209
60.

269

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
- -
61.

205

DEE-JAY Z ZANG BEL 2013 Ogier ciemnogniada F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Sunny / Zadok
K025757 056015Z55831513
62.

243

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
63.

371

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
K023500 DE418185040313
64.

265

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
65.

321

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
66.

369

Dragon RKM POL 1998 G F: Tag
M: Drwęca
67.

257

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Dakar Z
M: Doria
LKRWZJ/1225/19 616007590061510
68.

375

El Nino Ewita F:
M:
69.

227

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
70.

350

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
71.

335

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549 104TJ00
72.

284

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
73.

236

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
Brak
74.

332

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
75.

210

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
K023734 LTU005170064108
76.

314

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L / Linaro
M: Farsa / Araks
K010450 POL009530089105
77.

352

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
528003201011252 105BA09
78.

315

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
K017376 POL 009 60 02240 05
79.

220

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
brak
80.

318

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K026538 528210002637888
81.

342

GALAN OLDEMBURG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
brak
82.

317

GAPHIRA XXX POL 2012 Klacz inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
83.

267

GITANIA VAN DE HOEVEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
K024936 056015Z55704513
84.

285

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
85.

292

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup
M: Gafme
K016467 616007600284110
86.

357

Gregory 2008 S F:
M:
87.

328

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Koniq Sobieski
M: Grecja
K021623 616009530295304
88.

237

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I
M: Genewa
K020915
89.

360

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
K026125
90.

355

Harald-H F:
M:
91.

276

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
92.

258

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
93.

233

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: QUASIMODO Z
M: SHORAYA
K026999 528003201207530
94.

206

ILSELINE V/D HAGENHORST KWPN NED 2013 Klacz gniada/179 F: Diamant De Semily /
M: G-Ramiro /
brak Jgry
95.

311

IMOLA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Santos
M: Indykcja
Brak 616 007 61 01612 12
96.

207

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
97.

208

INPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
Jgff Jgf
98.

376

INTRO DE MUZE KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Falaise De Muze
M: Linda
K026374
99.

370

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
K024010 528003201305488
100.

228

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
101.

312

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
102.

209

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I’m Special de Muze /
M: Irco Mena /
K026900
103.

202

JAMESON KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva/ Cardento
K025454
104.

280

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Frazes
M: Jasna Zorza
K021728
105.

260

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
BRAK
106.

300

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach kara/167 F: STARPOWER
M: USTASIA
K025617 BRAK
107.

368

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
K021135 POL970000003922
108.

281

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
109.

289

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Alabaster
M: Klarisa
Brak 009610036305
110.

218

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
Brak
111.

275

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
K011546 POL009670044305
112.

229

KINGSTON HIPPICA OLDENBURSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan
M: Qua
K022323 DE418180173811
113.

5

KISSIMMEE HOLSZTYŃSKA NED 2009 Klacz siwa/167 F: CLEARWAY
M: MANUSCHKA
K026757 X
114.

203

KONFETTI SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Contendor
M: Bvvg
Gchg Bgfhjjj
115.

264

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
K025147 616007610137013
116.

219

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: LA paloma
Brak 616009510414609
117.

296

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
118.

221

LADY LUKRECJA - EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa F: Tupet /
M: Lady Peegy / Lady's Wise Goy
K022439 6160130119410
119.

319

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K026149 616009610177214
120.

358

Laquinaro F:
M:
121.

343

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
122.

347

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
123.

359

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: LIDER
M: IZI
K008680 POL 009611280303
124.

262

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
125.

327

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
K022578 616009510252313
126.

299

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
127.

373

LITTLE ART WEST POL 2010 Wałach gniada/168 F: Lancier III
M: Countints
K023002
128.

302

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
129.

272

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
K025816 DE456370005012
130.

340

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
K021171
131.

259

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
brak K023064
132.

224

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
brak
133.

309

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
134.

246

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
K026027 DE 443430007906
135.

349

NIRVARO OLDENBURSKA POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender
M: Stutbuch1 Chella Girl(Sandro Boy)
K017222 DE418181371308
136.

251

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
137.

223

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
138.

238

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
K026615
139.

252

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 A0014846S
140.

367

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
K020967 616007610262808
141.

249

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
142.

255

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
K019123 DE431316878609
143.

305

QUERO HANOWERSKA POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: Camilla
brak
144.

348

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
K021567 DE431316556911 105OG19
145.

333

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
146.

282

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
147.

273

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
148.

336

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
149.

301

RAPID WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: CORIANOS'ASS
M: RAPSODIA
BRAK
150.

320

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
KO23135
151.

365

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
K023135 DE431319730813
152.

298

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
153.

263

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
154.

216

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
155.

250

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
156.

240

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
K006064 KWPN9806826 9806826
157.

215

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
158.

225

SANDMAN OLDENBURSKA GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Chelsea
Brak
159.

242

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
K024185 DE431311331307 104EH29
160.

341

SOLY JEAS HANOWERSKA GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
K024443 DE431317406909
161.

356

Sonata F:
M:
162.

222

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
163.

201

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
K020818 616013610222909 106BW88
164.

294

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
165.

351

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K022799 DE418180535213
166.

214

TISJAN DANSK VARMBLOOD POL 2004 Wałach kasztanowata/172 F: TIZIANO/HORS LA LOI II/ PAPILLON ROUGE
M: U.N./**ASTON/*A'KHAN Z
K019509 208333DW0406699
167.

234

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
168.

325

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 Wałach gniada/165 F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
K024711 1
169.

261

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
170.

344

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
171.

241

VALMONT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa/170 F: -
M: -
K12345
172.

334

VIVIANO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Vivant / Fuego De Prel
M: B-Jaquline / Cassiano
K022543 DE421000129313
173.

345

WALENCJA SP POL 2010 Klacz kara F: Samba Hit II
M: Wiena/Conteur
K018162
174.

323

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
175.

254

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
176.

337

ZARA XXX POL Xxxx Klacz inna/Xxx F: Del Cor
M: Xxx
Brak Brak
177.

308

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013 106AT45
178.

230

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
200
300
SUM:
500.00
Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
300
SUM:
300.00
Dąbrowska Marta bpk
200
SUM:
200.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
100
150
SUM:
250.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
150
200
SUM:
350.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
200
SUM:
300.00
Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
300
SUM:
300.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
150
SUM:
150.00
Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (200)
2019-03-15
11
2019-03-15
33
2019-03-16
10
2019-03-16
43
SPEED (201)
2019-03-15
1
200
2019-03-15
1
300
2019-03-16
4
2019-03-16
Bado Gabriela
Kielecki KJ
JAMESON (202)
2019-03-15
31
2019-03-15
29
2019-03-16
64
2019-03-16
35
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
KONFETTI (203)
2019-03-16
12
2019-03-16
12
2019-03-17
12
2019-03-17
12
CORSA (366)
2019-03-17
8
2019-03-17
8
Berbecki Boguslaw
JKS FER Wieckowice
CORSA (204)
2019-03-16
2019-03-16
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
DEE-JAY Z (205)
2019-03-16
12
2019-03-17
21
2019-03-16
29
INDIVAR (207)
2019-03-16
37
2019-03-16
47
2019-03-17
18
2019-03-17
37
2019-03-16
59
2019-03-16
28
2019-03-17
29
Harald-H (355)
2019-03-16
38
2019-03-16
27
2019-03-17
28
Gregory (357)
2019-03-16
33
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (209)
2019-03-17
39
2019-03-15
1
2019-03-15
47
2019-03-16
34
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-03-16
39
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Bolko Aleksandra
BPK wielkopolksa
CHIMEQUYL (211)
2019-03-15
2019-03-15
31
2019-03-16
23
2019-03-17
8
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (213)
2019-03-15
1
2019-03-15
26
2019-03-16
2019-03-16
21
2019-03-17
1
BASCONIA (212)
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
12
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-15
23
2019-03-16
46
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CENTADA (372)
2019-03-17
1
300
2019-03-17
30
2019-03-17
55
2019-03-17
10
2019-03-17
23
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
RODERYK (216)
2019-03-15
2019-03-15
1
2019-03-16
64
2019-03-16
47
2019-03-17
Czelej Magdalena
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
BACCHUS (217)
2019-03-15
1
2019-03-15
1
2019-03-16
64
2019-03-16
54
2019-03-17
39
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (347)
2019-03-15
5
2019-03-15
2
200
2019-03-16
42
2019-03-17
30
QUESTA (348)
2019-03-15
43
2019-03-15
9
2019-03-16
9
2019-03-17
13
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (342)
2019-03-15
29
2019-03-16
42
2019-03-16
10
2019-03-17
17
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
KATALEYA (218)
2019-03-16
1
2019-03-16
LA CASA (219)
2019-03-16
27
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-03-16
44
2019-03-16
41
2019-03-16
1
2019-03-16
69
2019-03-16