Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 12-14 kwiecień 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:16:33
2019-04-09 09:16:33
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:44:56
2019-04-07 22:31:52
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:05:17
2019-04-07 17:21:47
Paulina Pawelczak VITALIS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:25
2019-04-06 21:36:44
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:29
2019-04-06 17:18:06
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:31
2019-04-06 17:17:05
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:33
2019-04-05 22:20:32
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:34
2019-04-05 22:19:57
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:36
2019-04-05 22:19:20
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 22:29:38
2019-04-05 22:18:36
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:17:18
2019-04-05 06:51:07
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:17:20
2019-04-05 06:50:42
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:00
2019-04-03 22:26:10
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:02
2019-04-03 22:25:10
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:04
2019-04-03 22:24:24
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:06
2019-04-03 22:22:48
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:08
2019-04-03 22:21:27
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:23:13
2019-04-03 22:18:31
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:56
2019-04-03 20:21:43
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:18:58
2019-04-03 20:20:46
Szymon Stasiak JAMINKA P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:19:04
2019-04-03 20:15:28
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:19:06
2019-04-03 13:00:15
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:19:08
2019-04-03 12:59:22
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:19:11
2019-04-03 12:58:19
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:39:42
2019-04-03 07:59:13
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:31:12
2019-04-02 20:49:46
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:16:23
2019-04-02 20:15:47
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:16:31
2019-04-02 18:14:56
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:40:25
2019-04-02 17:30:48
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:40:30
2019-04-02 17:29:13
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:40:39
2019-04-02 17:24:48
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:46:20
2019-04-01 10:57:07
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:08
2019-04-01 08:45:54
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:10
2019-04-01 08:45:22
Łukasz Piksa BACO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:12
2019-04-01 08:44:40
Łukasz Piksa ALOUBETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:14
2019-04-01 08:43:54
Łukasz Piksa VELCO SITTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:18
2019-03-30 21:41:04
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:25
2019-03-30 14:56:20
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:27
2019-03-30 14:51:19
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:51:28
2019-03-30 14:50:38
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:12:42
2019-03-28 22:05:59
Zofia Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:12:51
2019-03-28 22:05:26
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:12:57
2019-03-28 22:04:48
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:13:07
2019-03-28 21:28:04
Filip Laskowski FERLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:03:08
2019-03-28 21:27:27
Filip Laskowski CORIWAY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:19
2019-03-26 12:53:44
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:21
2019-03-26 10:22:46
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:55:23
2019-03-26 10:22:08
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:36:20
2019-03-25 10:09:33
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:36:28
2019-03-25 10:09:02
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 16:56:10
2019-03-23 11:45:33
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:19:45
2019-03-19 16:28:49
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:33:42
2019-03-18 18:00:50
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:19:50
2019-03-18 17:59:38
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
2. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
4. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
5. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
6. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
7. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
8. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
9. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
10. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
11. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
12. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
13. Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
O007105
14. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
15. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
16. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
17. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
18. Malińska Oliwia
19. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
20. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
21. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
22. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
23. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
24. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
25. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O007667
10129296
26. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
27. Sebastian Katarzyna KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
1999 (MJ.)
O020447
28. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
29. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
30. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
31. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
32. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
33. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
34. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

67

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
2.

34

ALOUBETTE OS POL 2006 Klacz kasztanowata/166 F: ARMITAGE
M: LEONIE
O: Marcin Wypchło
B: Gestuet Lewitz
K021087 DE418180147706
3.

26

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
4.

51

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
5.

20

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
6.

33

BACO KWPN POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME
O: Marcin Wypchło
B: Hol
K026277 5280030607377
7.

36

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
8.

46

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
9.

19

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
10.

22

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
11.

39

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
12.

23

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
13.

25

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
14.

59

CONSENSUS Westwalia POL 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L
M: nn/Concorde
O: Lotwa
B: niemcy
K026744 brak
15.

53

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
16.

9

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/162 F: CONNOR
M: ULANA G
O: ANDRZEJ CHMIELOWSKI
B: HANS HERMANN GERICKE
K020444 DE421000201911
17.

65

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
18.

71

CUPIDO Z Z POL 2011 Wałach gniada/174 F: Cumano
M: Xxx
O: Jos Lansink
B: Jos Lansink
Brak Brak
19.

24

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
20.

44

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616 009 68 00406 09
21.

60

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
22.

52

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
23.

30

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: APLAUS
M: ABERLINA
O: BARBARA CHMIELOWSKA
B: J.DRESEN
K018791 528003201003241 105MP96
24.

2

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
25.

68

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
26.

28

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada/162 F: Nabab De Reve /Quidam de Revel
M: Viefke-s /Nonstop
O: Sylwia Pawelczak
B: Michael & Kristof De Winne
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
27.

56

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
28.

54

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725 528003201201361
29.

55

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
30.

61

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
31.

49

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis Z /
M: Zsa Zsa De Semilly /
O:
B:
K026234
32.

57

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
O:
B:
K026724 528003201503108
33.

58

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
34.

37

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
35.

27

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho/Landgraf I
M: Kryza/Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
36.

29

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
37.

32

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: LEVANTINO L
M: LAGUNA
O: Tadeusz Piksa
B: pol
K024937 POL009610167708
38.

70

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
39.

43

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
40.

64

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
41.

45

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
42.

66

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
43.

63

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
44.

38

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
45.

41

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
46.

48

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
47.

50

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
48.

72

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
49.

47

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
50.

40

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
51.

18

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
52.

42

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
53.

21

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
54.

62

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
55.

35

VELCO SITTE SBS POL 2005 Wałach gniada/166 F: PARCO
M: INSEL SITTE
O: Marcin Wypchło
B: Daniel BOUDRENGHIEN
K022682 056007000V39755
56.

73

Viper W Z ZANGER NED 2006 G kara F: Vigo D' Arsouilles
M: Glad Tidings/Tout Feu D'Hex
O: Oliwia Malińska
B:
103KK07
57.

69

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O: Sylwia Pawelczak
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
Rider Club
Competition
Prize
Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
250
175
SUM:
425.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
125
SUM:
225.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
150
350
125
250
SUM:
875.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
175
50
100
SUM:
325.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
50
300
75
75
150
SUM:
650.00
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
50
175
50
150
200
SUM:
625.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
175
SUM:
175.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Kostecki Kacper bpk
125
SUM:
125.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
150
175
50
275
225
125
150
SUM:
1150.00
Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
150
400
SUM:
550.00
Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
150
300
SUM:
450.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
50
100
100
250
SUM:
500.00
Malińska Oliwia
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin KJ DILMAR
50
125
200
SUM:
375.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
275
550
500
SUM:
1425.00
Murdzia Seweryn bpk
200
175
600
SUM:
975.00
Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
175
50
175
SUM:
400.00
Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
100
SUM:
100.00
Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
50
50
150
SUM:
250.00
Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
50
200
50
150
SUM:
450.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
450
1000
200
125
200
500
SUM:
2475.00
Sebastian Katarzyna KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
750
1800
550
750
1800
SUM:
5650.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
250
200
50
50
75
250
75
SUM:
1150.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
225
100
325
200
250
50
325
450
350
400
SUM:
2675.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-04-13
18
2019-04-14
8
50
2019-04-12
26
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2019-04-12
1
250
2019-04-12
2019-04-13
3
175
2019-04-13
12
2019-04-14
14
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (24)
2019-04-13
9
2019-04-14
6
100
2019-04-13
14
2019-04-12
4
125
2019-04-12
10
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-04-12
5
150
2019-04-12
4
350
CHELBY (23)
2019-04-12
2019-04-13
4
125
2019-04-14
2
250
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (60)
2019-04-12
17
2019-04-12
6
175
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
11
IELVE (61)
2019-04-12
9
50
2019-04-12
21
2019-04-13
2019-04-13
6
100
2019-04-14
17
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-04-12
18
2019-04-13
8
50
2019-04-14
3
300
2019-04-12
12
2019-04-12
7
75
2019-04-13
7
75
2019-04-14
5
150
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JESTLI (57)
2019-04-12
7
50
2019-04-12
3
175
2019-04-13
7
50
2019-04-13
3
150
2019-04-14
2
200
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (42)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
13
2019-04-13
17
2019-04-14
3
175
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (41)
2019-04-12
20
2019-04-12
22
2019-04-13
21
2019-04-14
20
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (70)
2019-04-12
6
100
2019-04-12
12
2019-04-13
19
2019-04-14
10
Kostecki Kacper
bpk
2019-04-12
14
2019-04-13
11
2019-04-14
5
125
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-04-12
3
150
2019-04-12
21
2019-04-13
2
175
2019-04-13
15
2019-04-14
9
MAIK K (38)
2019-04-12
8
50
2019-04-12
2
275
2019-04-13
3
225
2019-04-14
19
2019-04-12
5
125
2019-04-12
20
2019-04-13
5
150
2019-04-14
18
Laskowski Filip
Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2019-04-12
4
150
2019-04-12
18
2019-04-13
11
2019-04-14
2
400
FERLINA (30)
2019-04-12
2019-04-12
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2019-04-12
10
2019-04-12
24
2019-04-13
2019-04-13
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2019-04-12
11
2019-04-12
26
2019-04-13
4
150
2019-04-13
17
2019-04-14
1
300
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2019-04-12
2019-04-12
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
JF H&H (58)
2019-04-12
6
50
2019-04-12
29
2019-04-13
5
100
2019-04-13
14
2019-04-14
6
100
2019-04-12
13
2019-04-12
5
250
2019-04-13
14
2019-04-14
13
Malińska Oliwia
2019-04-13
7
100
Matelski Marcin
KJ DILMAR
LUGANO (45)
2019-04-12
30
2019-04-12
8
50
2019-04-13
5
125
2019-04-13
25
2019-04-14
4
200
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-04-12
2019-04-12
7
100
2019-04-13
2
275
2019-04-13
2
550
2019-04-14
5
500
Murdzia Seweryn
bpk
TREFL-K (18)
2019-04-13
2
200
2019-04-13
20
2019-04-14
21
2019-04-12
11
2019-04-12
9
2019-04-13
10
2019-04-13
6
175
2019-04-14
4
600
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-04-12
2
175
2019-04-12
19
2019-04-13
8
50
2019-04-13
12
2019-04-14
4
175
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (29)
2019-04-12
28
2019-04-12
24
2019-04-13
2019-04-14
10
VITALIS (69)
2019-04-12
5
100
2019-04-14
9
2019-04-13
15
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2019-04-12
12
2019-04-13
6
50
2019-04-14
8
50
2019-04-12
11
2019-04-13
10
2019-04-14
4
150
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
LASER (32)
2019-04-12
9
2019-04-13
13
2019-04-14
12
BACO (33)
2019-04-12
32
2019-04-13
12
2019-04-14
7
50
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
3
200
2019-04-12
25
2019-04-13
8
50
2019-04-14
5
150
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2019-04-12
11
2019-04-13
3
450
2019-04-14
3
1000
2019-04-12
4
200
2019-04-13
18
2019-04-14
6
125
2019-04-12
15
2019-04-13
4
200
2019-04-14
1
500
Sebastian Katarzyna
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
ELIOT (44)
2019-04-12
2019-04-12
7
50
2019-04-13
9
2019-04-13
19
2019-04-14
13
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ASKARIA (51)
2019-04-12
31
2019-04-12
16
2019-04-13
24
2019-04-14
15
FARLEY (52)
2019-04-12
1
750
2019-04-13
9
2019-04-14
1
1800
CORINA (53)
2019-04-12
10
2019-04-12
2
550
2019-04-13
1
750
2019-04-14
1
1800
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-04-12
1
200
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
1
250
2019-04-13
1
200
2019-04-12
8
50
2019-04-12
23
2019-04-13
13
2019-04-14
12
2019-04-13
7
50
NILUS (50)
2019-04-12
8
75
2019-04-13
5
250
2019-04-14
7
75
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (36)
2019-04-12
27
2019-04-13
11
2019-04-14
14
Wasilewski Łukasz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2019-04-12
3
225
2019-04-12
10
2019-04-13
6
100
2019-04-13
1
325
2019-04-14
9
2019-04-12
2
200
2019-04-12
19
2019-04-13
1
250
2019-04-13
27
2019-04-14
8
50
2019-04-12
1
325
2019-04-12
3
450
2019-04-13
4
350
2019-04-14
6
400
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2019-04-12
22
2019-04-12
6
100
2019-04-13
15
2019-04-14
11
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2019-04-12
16
2019-04-12
25
2019-04-13
10
2019-04-13
23
2019-04-14
16
ANTARES (26)
2019-04-12
9
2019-04-12
17
2019-04-13
16
2019-04-13
26
2019-04-14
7
75
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (2)
2019-04-12
13
2019-04-12
14
2019-04-13
22
2019-04-14
22
BACANTI (20)
2019-04-12
15
2019-04-12
23
2019-04-13
16
2019-04-14
23

Number of Riders: 34

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 22 475.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl