Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPPDiM
Leszno, 4-7 kwiecień 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
241 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:31:02
2019-03-30 14:31:02
Antonina Benska ROCK
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
238 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:35:45
2019-03-25 13:28:30
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
237 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:49:06
2019-03-25 10:33:57
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
236 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:49:09
2019-03-25 10:19:40
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
235 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:49:11
2019-03-25 10:19:09
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
234 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:26:37
2019-03-25 08:37:25
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
233 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:26:42
2019-03-25 07:01:15
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
232 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:26:44
2019-03-25 06:53:14
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
231 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:26:55
2019-03-25 06:52:32
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
230 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:26:58
2019-03-24 23:37:38
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
229 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:01
2019-03-24 23:33:47
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
228 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:04
2019-03-24 23:33:01
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
227 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:07
2019-03-24 23:32:16
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
226 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:11
2019-03-24 23:31:35
Matylda Szrajer AMBERVILLE
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
225 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:18
2019-03-24 23:31:11
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
224 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:24
2019-03-24 23:30:45
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 20:39:04
2019-03-24 17:15:56
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 13:04:59
2019-03-24 15:46:28
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 2x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 2x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
220 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 16:47:42
2019-03-24 14:07:28
Laura Walicka WOJTEK
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 10:38:52
2019-03-23 23:25:03
Julia Pasternak PYSIO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 20:44:59
2019-03-23 18:01:36
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
216 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 20:45:13
2019-03-23 17:59:36
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
215 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 20:47:02
2019-03-23 10:08:10
Anna Korzeniewska CORRADINO
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
214 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:47:12
2019-03-22 17:38:17
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
213 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:47:32
2019-03-22 17:38:07
Anna Korzeniewska CYRKONIA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
212 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:47:36
2019-03-22 17:35:55
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 17:22:33
2019-03-22 16:01:03
Pola Lewczyk JARY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 17:22:35
2019-03-22 15:58:36
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
209 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:55:08
2019-03-21 23:59:22
Weronika Potocka FREJKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:55:32
2019-03-21 23:58:20
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:46
2019-03-21 23:57:35
Maria Chwałczyńska RATINA L
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
206 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:55:38
2019-03-21 23:56:47
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
205 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:55:41
2019-03-21 23:55:38
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
204 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:55:45
2019-03-21 21:37:35
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:57:33
2019-03-21 21:09:33
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 2x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
202 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:21:28
2019-03-21 14:12:35
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
201 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:55:45
2019-03-21 12:38:25
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
200 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:55:52
2019-03-21 12:37:00
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:55:56
2019-03-21 12:35:15
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:55:59
2019-03-21 12:34:40
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:56:04
2019-03-21 12:34:08
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:56:09
2019-03-21 12:33:28
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
195 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 13:42:50
2019-03-21 12:32:46
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:56:14
2019-03-21 10:24:59
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
193 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:56:23
2019-03-21 10:12:55
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 13:56:26
2019-03-21 10:11:53
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:25
2019-03-21 09:42:42
Lena Kołacka ZEUS
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:28
2019-03-21 09:42:14
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
186 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:39
2019-03-21 07:39:04
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
185 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:42
2019-03-21 07:38:05
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:45
2019-03-21 07:36:55
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
183 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:07:47
2019-03-21 07:34:27
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 20/120/125 cm/Finał gr. E
182 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:17
2019-03-20 22:05:52
Martyna Pliem-Perka TANGO
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:26
2019-03-20 22:05:08
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:28
2019-03-20 22:02:49
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 23:41:30
2019-03-20 22:01:51
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:36:50
2019-03-20 19:14:30
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
177 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:36:54
2019-03-20 19:13:00
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:36:56
2019-03-20 19:11:57
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:36:59
2019-03-20 19:08:29
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:17:51
2019-03-20 15:06:18
Roksana Naumiuk JAWA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:03
2019-03-20 15:01:28
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:06
2019-03-19 21:23:03
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:15
2019-03-19 21:22:36
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:34:37
2019-03-19 21:21:52
Olga Tuliszkiewicz TYPIER
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:29
2019-03-19 21:21:11
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:39
2019-03-19 20:53:24
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
164 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:49
2019-03-19 20:06:27
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:51
2019-03-19 19:46:03
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:57
2019-03-19 19:45:15
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:18:59
2019-03-19 19:44:36
Jan Grzybowski BIJZONDER S
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:19:04
2019-03-19 16:47:33
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 2x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:19:06
2019-03-19 16:46:52
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 11:22:54
2019-03-19 10:37:54
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 11:22:56
2019-03-19 10:33:41
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 2x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 2x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 2x 20/120/125 cm/Finał gr. E
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 11:22:58
2019-03-19 10:12:37
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 11:23:00
2019-03-19 10:11:48
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:20:51
2019-03-18 22:28:24
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 2x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:00
2019-03-18 20:55:42
Maja Marchwicka CHRONOS 27
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:02
2019-03-18 16:20:26
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:05
2019-03-17 22:14:06
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:08
2019-03-17 21:06:17
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:11
2019-03-17 19:07:28
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 01:21:13
2019-03-17 19:04:38
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:03
2019-03-17 13:56:15
Lena Sawicka REYLEM CORNELIA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:10
2019-03-17 13:55:28
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:14
2019-03-17 07:07:47
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:19
2019-03-17 07:06:54
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
143 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:32
2019-03-17 07:05:49
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:39
2019-03-17 07:04:51
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:09:49
2019-03-16 13:32:16
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:10:22
2019-03-16 13:30:44
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:58:22
2019-03-16 11:39:49
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:58:32
2019-03-16 08:08:57
Nina Sokalska WIRUS
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:58:46
2019-03-16 00:19:40
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:55:46
2019-03-15 18:40:02
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:55:49
2019-03-15 17:20:14
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:55:51
2019-03-15 13:14:07
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:55:53
2019-03-15 13:13:12
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:08
2019-03-15 10:33:50
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:46:21
2019-03-15 10:26:01
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:46:24
2019-03-15 10:20:28
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:21
2019-03-15 09:37:09
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:32
2019-03-15 09:36:18
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:41
2019-03-15 09:34:55
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 10:47:06
2019-03-15 09:34:34
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:47
2019-03-15 09:33:23
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:41:53
2019-03-15 09:32:09
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:42:30
2019-03-15 09:30:24
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:45:38
2019-03-15 09:29:27
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:45:42
2019-03-15 07:41:03
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:45:53
2019-03-15 07:39:41
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:02
2019-03-15 07:02:54
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:05
2019-03-15 07:01:00
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:10
2019-03-15 00:05:40
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:16
2019-03-14 18:19:54
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 2x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 2x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:22
2019-03-14 17:18:44
Oliwia Nowicka HAPPY HONY
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:46:28
2019-03-14 12:44:04
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:31:08
2019-03-14 10:31:50
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:27:49
2019-03-13 11:12:02
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:54:22
2019-03-13 10:01:13
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:27:53
2019-03-13 09:20:17
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 2x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:27:55
2019-03-13 09:18:28
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 2x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:27:57
2019-03-13 09:17:31
Marta Banach PIŁAT
  • 2x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 2x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:06
2019-03-13 07:28:50
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:09
2019-03-12 22:50:53
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:11
2019-03-12 21:34:38
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:13
2019-03-12 21:34:04
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:15
2019-03-12 21:33:08
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:17
2019-03-12 21:31:58
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:19
2019-03-12 20:13:32
Martyna Grobelny FRIDA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:21
2019-03-12 20:12:23
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:23
2019-03-12 19:54:05
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:10:48
2019-03-12 11:50:45
Maja Kliś KLARA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:26:05
2019-03-12 02:51:51
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:47:45
2019-03-11 22:54:17
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:47:48
2019-03-11 22:53:16
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:26:53
2019-03-11 20:59:28
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:26:55
2019-03-11 19:52:11
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:26:57
2019-03-11 18:25:11
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:26:59
2019-03-11 18:24:36
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:27:00
2019-03-10 20:58:01
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:55
2019-03-10 10:25:27
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:57
2019-03-10 00:23:43
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:30:58
2019-03-09 17:31:11
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:31:02
2019-03-08 13:07:01
Olivia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:15:28
2019-03-08 11:25:46
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 20/120/125 cm/Finał gr. E
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:15:56
2019-03-07 21:29:37
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:15:59
2019-03-07 21:29:02
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:16:01
2019-03-07 20:20:36
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:30:53
2019-03-06 21:45:10
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 2x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:52
2019-03-06 11:15:18
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:54
2019-03-06 11:12:48
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:30:56
2019-03-06 10:04:10
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:31:02
2019-03-06 09:43:25
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:31:04
2019-03-06 09:42:09
Agata Derda KOSMA
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:31:07
2019-03-06 09:41:13
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:34
2019-03-05 19:22:44
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 09:27:49
2019-03-05 12:54:13
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:37
2019-03-05 10:30:03
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:39
2019-03-04 19:58:21
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:41
2019-03-04 19:56:24
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:42
2019-03-04 19:55:25
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:44
2019-03-04 19:54:30
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:40:45
2019-03-04 19:53:04
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 20/120/125 cm/Finał gr. E
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:01
2019-03-02 19:29:14
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:03
2019-03-02 19:28:24
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:06
2019-03-02 19:27:37
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:49:16
2019-03-02 18:57:05
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:12
2019-03-02 18:55:58
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:31:12
2019-03-02 18:54:38
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:24
2019-03-02 18:53:12
Pola Rynowiecka FERRARI
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:42:27
2019-03-01 20:40:02
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:14:00
2019-03-01 06:25:42
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:14:02
2019-03-01 06:23:25
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:14:03
2019-02-28 21:03:48
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 2x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:14:05
2019-02-28 20:58:19
Maria Padalak TIGRA
  • 2x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 2x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 2x 17/95/95 cm/Finał gr. C
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:03:08
2019-02-28 17:00:52
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:03:10
2019-02-28 15:19:37
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:28:28
2019-02-28 15:18:51
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:03:12
2019-02-28 15:18:15
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:03:14
2019-02-28 15:17:36
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:31
2019-02-28 09:40:22
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:49:32
2019-02-28 08:48:59
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:42
2019-02-28 07:44:04
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:43
2019-02-28 07:41:35
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 20/120/125 cm/Finał gr. E
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:45
2019-02-28 06:50:34
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:46
2019-02-27 23:41:53
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 2x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:48
2019-02-27 19:11:09
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:49
2019-02-27 18:11:32
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:10:45
2019-02-27 12:31:23
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:10:47
2019-02-27 12:30:08
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:19
2019-02-27 10:02:08
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:23
2019-02-27 07:41:13
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 2x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 2x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:43:48
2019-02-26 20:37:15
Kaja Żuk C-LANCASTER
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:26
2019-02-26 20:35:29
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 17/95/95 cm/Finał gr. C
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:28
2019-02-26 18:13:17
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 2x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 2x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:30
2019-02-26 16:26:47
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 5/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 2x 10/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 2x 17/95/95 cm/Finał gr. C
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 20:39:16
2019-02-26 14:16:45
Nell Sówka HALNY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:34
2019-02-26 14:16:08
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:36
2019-02-26 14:15:27
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:37
2019-02-26 14:14:50
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 20:39:26
2019-02-26 14:14:12
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:41
2019-02-26 14:13:25
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:42
2019-02-26 14:12:35
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:44
2019-02-26 14:11:40
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:46
2019-02-26 14:10:54
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 9/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 16/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:48
2019-02-26 13:51:46
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:50
2019-02-26 12:43:36
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:51
2019-02-26 12:42:34
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:53
2019-02-26 11:46:20
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:55
2019-02-26 11:44:19
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:56
2019-02-26 11:31:16
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 7/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 14/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 19/120/125 cm/Finał gr. D
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:22:58
2019-02-26 11:30:34
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:23:00
2019-02-26 11:29:49
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 8/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 15/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 20/120/125 cm/Finał gr. E
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:23:05
2019-02-26 11:28:14
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 13/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 18/105/105 cm/Finał gr. D bis
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:23:08
2019-02-26 11:26:28
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 4/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 12/85/85 cm/Finał gr. A2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:23:10
2019-02-26 11:25:29
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 3/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 11/70/70 cm/Finał gr. A1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
3. Banach Marta SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
7. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
8. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
9. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
10. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
11. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
12. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
13. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
14. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
O053202
15. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
16. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
17. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
18. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
19. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
20. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
21. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
22. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
23. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
24. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
25. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
26. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
27. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
28. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
29. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
30. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
31. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (Mł.)
O053528
32. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
33. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
34. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
35. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
36. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
37. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
38. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
39. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
40. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
41. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
42. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
43. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
44. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
45. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
46. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
47. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
48. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
49. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
50. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
51. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
52. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (J.)
O031375
53. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
54. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
55. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
56. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
57. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
58. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
59. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
60. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
61. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
62. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
63. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
64. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
65. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
66. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
67. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
68. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
69. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
70. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
71. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
72. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
73. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
74. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
75. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
76. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
77. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
78. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
79. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
80. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
81. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
82. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
83. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
84. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
85. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
86. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
87. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agri
2008 (Mł.)
O046352
88. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (JM.)
O040029
89. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
90. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
91. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
92. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
93. Otlewska Amelia KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
94. Padalak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O041037
95. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
96. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
97. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
98. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
99. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
100. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
101. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
102. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
103. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
104. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
105. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
106. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
Brak
107. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
108. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
109. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
110. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
111. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
112. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
113. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
114. Potocka Weronika KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
brak
115. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
116. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
117. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
118. Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
2005 (JM.)
O037854
119. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
120. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
121. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
122. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
123. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
124. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
125. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
126. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
127. Sawicka Lena Bpk
2008 (Mł.)
O046346
128. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
129. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
130. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
131. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
132. Smura Kornelia KS Jumping Events
2005 (JM.)
O040169
133. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
134. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
135. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
136. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
137. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
138. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044522
139. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
140. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
141. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
142. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
143. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
144. Szymańska Julia Klub Jeździecki Profil
2005 (JM.)
O049366
145. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
146. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
147. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
148. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
149. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
1
150. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
151. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
152. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
153. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
154. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
155. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
156. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
157. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
158. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
159. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
160. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

201

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

164

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
3.

231

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
4.

234

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL013520089808
5.

43

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
6.

81

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
7.

122

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
8.

106

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
9.

38

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
10.

37

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
11.

98

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
12.

34

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
13.

47

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
14.

48

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
15.

67

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
16.

17

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
17.

144

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
18.

160

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
19.

79

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jaroslaw Ginter
Brak Brak
20.

108

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
21.

176

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
22.

32

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
23.

140

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
24.

77

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
25.

60

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
26.

118

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
27.

247

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
28.

168

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
29.

178

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
30.

211

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
31.

215

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
32.

196

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
33.

102

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
34.

157

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/* F: Chello I
M: Ostara
O: Joanna Lehmann
B: *
KO10740 DE421000209804
35.

62

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
36.

104

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
37.

49

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
38.

88

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
39.

209

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
40.

223

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
41.

61

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lardanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
42.

64

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
43.

182

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
44.

199

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
45.

127

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
46.

229

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
47.

45

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
48.

82

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
49.

175

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
50.

116

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
51.

63

DIACONTINA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
52.

136

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
53.

239

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
54.

91

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
55.

109

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
56.

87

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
57.

75

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
58.

241

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero
M: Erotyka
O: Michał Rynowiecki
B: Racot
K011964 Pol009611116304
59.

142

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
60.

120

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
Brak
61.

97

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
62.

80

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
63.

73

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
64.

154

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
65.

100

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
66.

110

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
67.

76

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: ,,,
B: ,,,
K007293
68.

94

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
69.

151

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: PIOTR DUBINIAK
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
70.

129

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110 105TO19
71.

117

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
72.

204

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
73.

153

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
74.

119

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
Brak Brak
75.

171

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
76.

65

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
77.

55

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI CHŁAPOWSKI
K002593 04712
78.

207

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
79.

105

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
80.

99

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
81.

57

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
82.

135

GRUPO PROM VIOX W. KWPN POL 2002 Wałach gniada/170 F: KOJAK / PIT I / PILOT
M: PETRA FAITH / ARMSTRONG / RAMIRO Z
O: BRAK
B: HOLANDIA
K025198 0201826 NED42054
83.

224

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
84.

139

HAPPY HONY Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:C F: Elite Honeymoon Star
M: Naomi
O: Katarzyna Nowicka
B: Bernhard Nitzlader
brak
85.

191

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
86.

228

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
87.

166

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
88.

227

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Lestho
M: Imara
O: Andrzej Szymański
B: -
K014668 POL009640034307
89.

69

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
90.

134

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
91.

56

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
92.

141

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
O: Gierek Aleksander
B: Gerby de Busschere
K018996 056002W00291163
93.

181

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
94.

210

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
95.

188

JAŚMIN ... POL 0000 Wałach inna/kuc:uyf F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
000
96.

167

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
97.

233

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 POL013670010607
98.

193

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
99.

185

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
100.

198

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
101.

179

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
brak 528008070049307
102.

159

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
103.

107

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
O: Anna Kowalska-Kliś
B: Marek Szweda
Brak
104.

195

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
105.

189

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
106.

145

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
107.

89

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
108.

143

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
109.

50

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
110.

13

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
111.

124

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
O: Aleksandra Pietrzak
B: Kotouc Miroslav
Brak 203011993083511
112.

66

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
113.

58

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
114.

202

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
115.

42

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
116.

96

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
117.

90

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
118.

212

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
119.

149

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
120.

156

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
121.

83

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
122.

238

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
123.

230

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
124.

20

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwyn
M: Leonie Van Stal Arco
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
Brak 528008080119808
125.

208

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
126.

74

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
127.

245

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
128.

70

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:126 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
616013530059811 POL 616013530059811
129.

173

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
130.

30

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
131.

92

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
132.

72

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
133.

101

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
134.

85

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
135.

172

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
136.

194

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
137.

184

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
138.

132

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
K026584
139.

177

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
140.

242

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
K024884 616 013 67 01193 10
141.

121

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
142.

203

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
143.

206

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
144.

161

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
145.

111

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
146.

19

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
Brak 056-002-P00710373
147.

216

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
148.

163

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
149.

126

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
150.

131

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
151.

130

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
152.

235

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
153.

103

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Tom
K007202 09159
154.

112

PIŁAT Traken POL 2005 Wałach kasztanowata F: Alchimist
M: Pifija
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
155.

125

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
156.

192

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
157.

54

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
158.

221

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
159.

186

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
160.

53

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
161.

133

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
162.

237

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
163.

240

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
164.

148

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
165.

217

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: Fikus
M: Robir |ady
O: S.Jach
B: M.Obidowska
. .
166.

246

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
167.

180

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
168.

40

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
169.

170

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
170.

114

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
171.

162

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
172.

39

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
173.

41

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
174.

214

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
175.

59

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
176.

190

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
177.

147

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
178.

51

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
179.

200

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
180.

218

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
181.

152

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
182.

158

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
O: Andrzej Różyc
B: Czechy
K007887
183.

46

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
184.

137

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
185.

86

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
186.

84

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
187.

205

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
188.

138

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
189.

226

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
190.

36

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
K016587 POL013640020904
191.

78

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
192.

183

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 12352
193.

93

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
194.

174

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
195.

232

THREE-B-TWEET KM POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:139