Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 11-13 październik 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:08:54
2019-10-09 21:08:54
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 16:37:09
2019-10-09 16:37:09
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:18:16
2019-10-08 20:18:16
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:11:20
2019-10-08 14:11:20
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:09:58
2019-10-08 14:09:58
Martyna Derengowska TOFFI
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:14:07
2019-10-07 10:50:05
Matylda Malepszy IGOR
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:19:22
2019-10-07 08:41:49
Waldemar Rogowski CALICOR
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:18:56
2019-10-07 08:41:09
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:18:28
2019-10-07 08:40:35
Waldemar Rogowski MEKANEZZA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:17:58
2019-10-07 08:40:04
Waldemar Rogowski GEORGIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:01
2019-10-06 19:31:30
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:05
2019-10-06 19:25:43
Jacek Mierzwiński LIDER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:27
2019-10-06 15:30:42
Hubert Ludwiczak CASANOVA Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:32
2019-10-06 15:28:20
Hubert Ludwiczak OXFORD VAN DE GERKENBERG
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:38
2019-10-06 15:27:07
Hubert Ludwiczak CASSIUS CLAY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:13:50
2019-10-05 23:50:39
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:37
2019-10-05 22:15:47
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:35
2019-10-05 22:15:27
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 00:30:52
2019-10-05 21:47:36
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:33
2019-10-05 11:49:20
Waldemar Rogowski ZANDRA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:09:56
2019-10-05 09:46:58
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:10:00
2019-10-05 08:57:07
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:24:30
2019-10-05 07:16:34
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:10:11
2019-10-04 22:16:53
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:10:14
2019-10-04 22:00:03
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:13:33
2019-10-04 21:58:33
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:13:06
2019-10-04 18:10:51
Iwona Sitowska URSES BIJOU K
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:12:44
2019-10-04 15:09:50
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:15:47
2019-10-04 13:48:03
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:52:33
2019-10-04 10:43:23
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:12:16
2019-10-04 10:35:26
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:12:03
2019-10-04 09:39:31
Julianna Bajońska JOLY'S HOUSTON
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:39
2019-10-03 21:42:35
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:41
2019-10-03 21:40:43
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:04:17
2019-10-03 15:34:57
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:04:18
2019-10-03 15:32:06
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:04:20
2019-10-03 15:22:40
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:39
2019-10-03 12:49:57
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:41
2019-10-03 12:49:22
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:46
2019-10-03 10:16:10
Iwona Sitowska WENESA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:00:15
2019-10-03 00:19:51
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:20:40
2019-10-02 23:26:35
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:20:59
2019-10-02 23:25:34
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:00:21
2019-10-02 22:09:30
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:48:34
2019-10-02 17:31:09
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:48:48
2019-10-02 17:01:09
Tomasz Gałczyński CLOVER PRINCESS
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:48:49
2019-10-02 15:47:08
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:47
2019-10-01 23:03:28
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:48
2019-10-01 23:02:35
Wiktoria Woźniak QUICKY
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:51
2019-10-01 23:02:04
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:54
2019-10-01 22:54:07
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:45:57
2019-10-01 21:27:45
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:46:19
2019-10-01 21:27:06
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:34
2019-10-01 13:57:48
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:45
2019-10-01 11:59:02
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:48
2019-10-01 11:57:41
Milena Barczyk HORNSUND
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:52
2019-10-01 11:53:33
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:18:10
2019-10-01 08:30:01
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:57
2019-09-30 21:26:36
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:01
2019-09-30 21:26:12
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:18:35
2019-09-30 20:27:28
Agata Dahlke ROSANNA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:11
2019-09-30 19:04:40
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:13
2019-09-30 19:04:24
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:16
2019-09-30 18:33:17
Anna Bondziul FLORES
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:03:47
2019-09-30 18:32:38
Anna Bondziul GUINEA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:21
2019-09-30 18:24:04
Seweryn Murdzia QUICK STAR'S LORD
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:49:23
2019-09-30 17:31:55
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:25:26
2019-09-30 15:31:13
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:31:13
2019-09-29 22:43:39
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:53:18
2019-09-29 16:23:28
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:53:20
2019-09-29 16:21:37
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:39:47
2019-09-28 22:09:53
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:39:49
2019-09-28 17:24:00
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:52
2019-09-28 11:32:27
Paweł Chudziak ARAGOR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:55
2019-09-28 11:31:50
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:58
2019-09-28 11:30:42
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:00
2019-09-27 18:54:48
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:01
2019-09-27 16:54:25
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:03
2019-09-27 16:52:33
Seweryn Murdzia UNICA-K
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:05
2019-09-27 11:57:04
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:06
2019-09-27 10:22:10
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:08
2019-09-27 10:21:43
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:01
2019-09-26 22:51:06
Zuzanna Mroczek KANTJE'S ELTON
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:03
2019-09-26 22:49:47
Jan Kurek FELLOW
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:06
2019-09-26 22:49:17
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:12
2019-09-26 22:45:57
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:45
2019-09-26 22:45:24
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:50
2019-09-26 22:44:34
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:54
2019-09-26 22:43:08
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:29
2019-09-26 22:41:50
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:35
2019-09-26 20:35:49
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:40
2019-09-26 20:35:17
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:15:57
2019-09-26 19:48:13
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:16:01
2019-09-26 19:46:15
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:25:02
2019-09-26 16:52:00
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:25:05
2019-09-26 14:19:31
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:25:07
2019-09-26 10:07:04
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:25:10
2019-09-26 10:06:40
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:25:11
2019-09-26 10:05:44
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 17:39:52
2019-09-26 09:25:29
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:36:49
2019-09-25 18:43:51
Jakub Krzyżosiak AQUARIUS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:57
2019-09-25 18:34:36
Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:36:52
2019-09-25 16:56:29
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:22
2019-09-25 14:21:59
Aneta Wysocka FANTASIE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:25
2019-09-25 14:21:26
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:27
2019-09-25 14:20:51
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:30
2019-09-25 14:20:10
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:34
2019-09-25 12:17:47
Gabriela Biedka JAMBO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:44:36
2019-09-24 22:06:28
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:44:40
2019-09-24 21:51:31
Nadia Kancelista HANKEE DOODLE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:39:50
2019-09-24 20:54:42
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:44:48
2019-09-24 19:30:44
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:45:54
2019-09-24 17:05:18
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:45:55
2019-09-24 16:44:01
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:49:59
2019-09-24 14:35:28
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:46:01
2019-09-24 14:32:22
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:46:04
2019-09-24 14:31:53
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:24:40
2019-09-22 20:03:45
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:24:41
2019-09-22 19:08:03
Alicja Kosmol NIHET
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:24:44
2019-09-22 19:07:38
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:24:09
2019-09-21 15:17:06
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:24:12
2019-09-21 14:56:33
Nadia Lehmann LEXUS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 09:32:20
2019-09-19 19:04:21
Agata Skrzypiec CONSUELLA M
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 09:32:24
2019-09-19 17:58:03
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:30
2019-09-18 20:07:25
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:32
2019-09-18 17:37:30
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:34
2019-09-18 15:28:35
Magdalena Dreger ORLANDO B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:55
2019-09-17 20:47:06
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:46
2019-09-17 20:46:32
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:49
2019-09-17 20:45:12
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:59:59
2019-09-17 20:43:32
Leszek Gramza SAINT VINCENT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:00:29
2019-09-17 20:43:00
Amelia Gramza BATUMI L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:55:00
2019-09-17 20:42:39
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:55:02
2019-09-17 20:41:33
Leszek Gramza LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:55:05
2019-09-17 20:40:57
Leszek Gramza VULKANA 6
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:00:33
2019-09-17 20:40:31
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:55:11
2019-09-17 20:39:57
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:55:13
2019-09-17 20:39:22
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:35
2019-09-16 18:55:30
Agnieszka Olszewska CARLO ROSSI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:41
2019-09-16 18:49:54
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:45
2019-09-16 18:48:41
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:48
2019-09-16 18:46:13
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:50
2019-09-16 18:45:20
Agnieszka Olszewska GULANA B
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:52
2019-09-16 18:44:21
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 21:52:16
2019-09-12 18:14:31
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:59
2019-09-12 18:11:04
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:08:57
2019-09-12 16:55:15
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:48
2019-09-12 10:31:01
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:50
2019-09-12 10:30:34
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Remigiusz St. Interhorse
S
O054787
3. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
4. Bajońska Julianna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O049890
5. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
7. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
8. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
9. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
10. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
11. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
12. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
O020641
13. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
14. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
15. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
16. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
17. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
18. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
19. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
21. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
22. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
23. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
24. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
25. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
26. Gałczyński Tomasz OSK MICHALSCY
S
O003778
27. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
28. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
29. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
30. Gramza Amelia KJ AGRO-HANDEL ŚREM
2006 (JM.)
O036337
31. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
32. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
33. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
34. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
35. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
36. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
37. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
38. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
39. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
40. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
41. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
42. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
43. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
44. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
45. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
46. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
47. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
48. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
49. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
50. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
51. Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
52. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club Skrzynki
S
O039345
53. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
54. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
55. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
56. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
57. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
58. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (JM.)
O040848
59. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
60. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
61. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
brak
62. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
63. Malepszy Matylda KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2003 (J.)
None
64. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
65. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
66. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O001512
67. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
68. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
69. Mikołajczyk Eryka Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2007 (JM.)
O052725
70. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
O050772
71. Murdzia Marcin Fundacja KJ Zbyszko
72. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
73. Murdzia Seweryn bpk
O006295
74. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
75. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
76. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
77. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
78. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
79. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
80. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
81. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
82. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
83. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
84. Poręba Jarosław BPK
S
10021317
85. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
86. Rajewska-Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
87. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
88. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
89. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
90. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
91. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
92. Siejak Wiktoria JUKS Abakus
O034660
93. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
94. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
95. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
96. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
97. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
98. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
99. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
100. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
101. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
102. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
103. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
104. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
105. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
106. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
107. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
108. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
109. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
110. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (J.)
0000
111. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
112. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
113. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
114. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
115. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

99

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
2.

27

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
O: -
B: -
K027487 616009520028512
3.

190

Ambasador Z F:
M:
O:
B:
4.

58

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076 POL006540023306
5.

81

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/180 F: -
M: -
O: Jagoda Wszędybyl
B: -
- -
6.

97

ARAGOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
O: Alicja Skaba
B: SK Racot
K016816 POL007610214308
7.

46

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
O: AGRO-PARTNER Dariusz Mikołajczak
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL006580421507
8.

83

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
9.

127

B CATILLIA KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B: -
K020875 528003000709725
10.

41

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
O: Krzysztof Mazur
B: Belgia
K026795 056015Z55765614
11.

112

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
K027072 616009590119414
12.

186

BARBIE Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
O: Paulina Grzyb
B: Hubert Wojciechowski
brak Brak
13.

10

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
14.

72

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
O: Marek Kaźmierczak
B: SK Racot
K027619 616007610113315
15.

49

C.SILESIA Z Zangersheide POL 2015 Klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
O: Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
B: Attis P.P.Rol
Brak Brak
16.

26

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B: -
K022597 619999610224412
17.

175

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski / Jakub Krzyżosiak
B: Waldemar i Wojciech Kasperscy
K020476 DE421000691811
18.

110

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
19.

44

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
O: Wiktoria Król
B: Paulina Hagel
00000 00000
20.

125

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
21.

154

CASANOVA Z Z POL 2004 Ogier siwa/167 F: Cumano
M: Darco
O: /
B: /
Brak /
22.

43

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
O: Arkadiusz Pschionko
B: Helmut Jaeger
K021453 DE421000011411
23.

188

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 xxxxx
24.

145

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Wojciech Kędzierski
brak
25.

67

CENTESSA HAN POL 2007 Wałach kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
O: Aleksandra Kosmol
B: Brak
K014088 DE 431319889507
26.

71

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
27.

96

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311
28.

103

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637 DE456570178911
29.

11

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K024503 DE427270218813
30.

162

CISALL FS Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
O: Mariusz Skąpski
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309
31.

119

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B:
brak
32.

79

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
O: Wechta Iwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Iwestycje Sp. z o. o.
K026799 616009610187415
33.

131

CLOVER PRINCESS Oldenburger POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: POLYDOR'S ERBE
M: PIQUETA
O: KAROLINA KACZOR - HANUSZEWICZ
B: WOJCIECH TOPOROWSKI
BRAK BRAK
34.

150

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906
35.

63

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
36.

192

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
O: Marek Danecki
B: ZG Wilcke und Sloothaak
brak brak
37.

78

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
K024628 616009610189014
38.

61

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
O: Iwona Skrzypiec
B:
K025706 703001782138011 106BS98
39.

152

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
O: Joanna Malepszy
B: -
K027957 616009690066715
40.

138

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O: Bogusław Berbecki
B: -
K019890 DE421000130210
41.

142

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
42.

82

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
O: Dorota Lewandowska
B: Erja Aholainen
brak DE421000146611
43.

136

DIGISPORT CASCO HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Cascadello l
M: .
O: Jarosław Sekuła
B: Jarosław Sekuła
Brak -
44.

73

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
O: -
B: -
K028179 616007610039711
45.

143

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
46.

59

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 6160066900085011
47.

47

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
O: Mariusz Wylęga
B: Mariusz Wylęga
K023371 616009610022813
48.

194

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
49.

177

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
O: Magdalena Otlewska
B: -
K027706 528003200914089
50.

115

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
51.

76

FANTASIE HOL GER 2013 Klacz kara/- F: Casall / Caretino
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: ZG Roerden
K026802 DE421000140713
52.

139

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
O: Bogusław Berbecki
B: Francja
2466 Gfvn
53.

90

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
O: przemyslaw mroczek
B: zzzzz
1111 1111
54.

130

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Remigiusz Adamski
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
55.

100

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
56.

116

FLORES HOL GER 2013 Klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Andreas Kosicki
K027234 DE421000601513
57.

93

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
58.

133

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
O: ZBIGNIEW SIWEK
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
K027861 616009510445610
59.

172

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Małgorzata i Tomasz Siegiej
K027623 DE418189812314
60.

157

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez
M: Goldi
O: Nikola Gburyk
B: Michał
K022449 616009670110711
61.

124

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
O: X
B: X
K028541 X
62.

106

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
63.

195

GRANDEZA HOL POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Agnieszka Skrobacz
B: Olga Skrobacz
K011645 POL009690070806 104IL40
64.

75

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 616009610104713
65.

174

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K027960 DE421000549214
66.

161

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
O: Aleksandra Skąpska
B: J. Holterman
K026756 528003201104608
67.

178

GUINEA XXX POL 2012 Klacz inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxxx
Brak Brak
68.

48

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara/169 F: Quality Time
M: Vulana B
O: Agnieszka Olszewska i Arkadiusz Suczyński
B: NED
000 000
69.

74

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
Brak Brak
70.

85

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
71.

69

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
O: Sebastian Kancelista
B: J. Beute
K021799 528003201200069
72.

148

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
O: Radosław Łukaszewski
B: B. J. Heringa
brak
73.

31

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
74.

65

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
75.

120

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: -
K017155 BELW261186BWP
76.

32

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
77.

168

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
78.

86

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
79.

52

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B: -
K026999 528003201207530
80.

122

HORNSUND SP POL 2015 Ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily
O: Magdalena Parkitna
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
brak 616009510235715
81.

171

IGOR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
O: Wojciech Markowski
B: Skoracki Bogumił
brak 616 007 61 00117 11
82.

84

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014668 POL009640034307
83.

88

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
84.

70

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
O: Zbigniew Ueberhan
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014742 POL009640028309
85.

3

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
O: Gierek Aleksander
B: Gerby de Busschere
K018996 056002W00291163
86.

80

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I'm Special de Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Miranne Gii / Irco Mena 763
O: Gabriela Biedka
B: -
K026900 528003201402219
87.

159

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
88.

29

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
89.

151

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
90.

144

JOLY'S HOUSTON Kuc New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:148 F: DUSTY
M: JOLY'S RASHA
O: X
B: X
k022358 x
91.

140

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
O: Gabriela Biedka
B: -
brak -
92.

89

KANTJE'S ELTON New Forest Pony POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:11111 F: Orchids Romario 2
M: Kantjes Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: qqqqq
1111 111111
93.

56

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
O: Bioraj Sp. z o. o.
B: -
K026757 DE42100034480
94.

176

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
95.

185

Lajolie 5 F:
M:
O:
B:
96.

118

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
97.

95

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
98.

180

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870 616999680065112
99.

64

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
O: Joanna Lehmann
B:
K020887 616013660027212
100.

158

LIDER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/166 F: Madżil
M: -
O: Anna i Jacek Mierzwińscy
B: -
brak brak
101.

128

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
102.

53

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: achine Van De Heffinck / Pit
O: -
B: -
K028392 056002W00298395
103.

134

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
104.

121

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Magdalena Parkitna
B: Magdalena Parkitna
Brak 616999670063315
105.

147

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
O: Joanna Skuza
B: -
K026777 616009520014510
106.

173

MEKANEZZA OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
O: -
B: -
K027769 DE418185046913
107.

55

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B:
K021788 DE421000087312
108.

149

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
109.

189

Nico Uno F:
M:
O:
B:
110.

135

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
111.

66

NIHET Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
O: Roland Kosmol
B: Lipińska Magdalena
Brak 616013570175205
112.

16

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
113.

92

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago
M: Sarona
O: zzzz
B: wwww
111 111
114.

60

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
115.

155

OXFORD VAN DE GERKENBERG BWP BEL 2014 Wałach gniada// F: King Julio
M: Quick Pearl H/Concorde
O: Janssens Van Duffel
B: Janssens Van Duffel
/ Brak
116.

108

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
117.

62

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
118.

87

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
119.

105

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
120.

196

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009
121.

129

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
O: Krohn Hans Otto
B: Krohn Hans Otto
K027566 DE421000063214
122.

117

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024830 DE421000582112
123.

126

QUICKY HAN GER 2003 Klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin /
M: Cara /
O: Anna Woźniak
B: Albert Sprehe
K011968 DE431319836103
124.

68

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
125.

182

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
126.

45

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
O: Aleksandra Waligóra
B: -
000 000
127.

50

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
128.

104

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
129.

4

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
130.

94

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
131.

98

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
132.

123

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
133.

9

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Katarzyna Wołczyńska
B: -
K024425 DE421000117513
134.

113

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
135.

191

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
136.

39

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
K025003 616007682004812
137.

170

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
138.

111

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
139.

107

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
K028309 POL009611047900
140.

109

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If Du Reverdy /
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K028249 616009590142315
141.

179

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Protest / Mangan
M: Tala / Czandor
O: Joanna Matejak
B: -
K024569 POL009640006307
142.

51

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
143.

141

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
144.

114

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
O: Vanessa Nowaczyk
B: Peters Boje
K027569 DE421000062704
145.

101

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Kaja Nikolas
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
146.

102

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K026791 616009610017215
147.

169

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
O: Dawid Wojciechowski
B: Krzysztof Krzysztof
K026380 616009580407114
148.

193

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
149.

54

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K025219 DE456570092210
150.

42

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
151.

137

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
O: Iwona Sitowska
B: Zbigniew Wysoczański
616009619975213 616009619975213
152.

153

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310
153.

181

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
154.

160

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
155.

132

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
300
300
SUM:
800.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
200
SUM:
200.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
300
SUM:
300.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
100
SUM:
100.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
150
SUM:
150.00
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
100
SUM:
100.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
200
SUM:
200.00
Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
150
200
SUM:
550.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
150
SUM:
150.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (86)
2019-10-11
43
2019-10-11
14
2019-10-12
29
2019-10-12
2019-10-13
PIONIER (87)
2019-10-11
16
2019-10-11
23
2019-10-12
57
2019-10-12
42
2019-10-13
15
Adamski Remigiusz
St. Interhorse
FIGARO (130)
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-13
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (39)
2019-10-11
2019-10-11
23
2019-10-12
35
2019-10-12
55
2019-10-11
45
Bajońska Julianna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GOMETA (124)
2019-10-11
1
2019-10-11
15
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
11
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-12
2
2019-10-13
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (121)
2019-10-13
1
2019-10-13
3
HORNSUND (122)
2019-10-13
2019-10-13
13
2019-10-12
1
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
31
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (129)
2019-10-11
38
2019-10-11
28
2019-10-12
19
2019-10-12
17
2019-10-13
17
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
CORSA (138)
2019-10-12
23
2019-10-12
1
2019-10-13
11
2019-10-13
1
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2019-10-11
10
2019-10-12
48
2019-10-13
2019-10-11
23
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2019-10-11
1
2019-10-11
1
2019-10-12
24
2019-10-12
24
KALISTO P (140)
2019-10-11
1
2019-10-11
2019-10-12
1
2019-10-13
1
Nico Uno (189)
2019-10-11
1
2019-10-11
51
2019-10-12
20
2019-10-12
44
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (80)
2019-10-11
9
2019-10-12
38
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (110)
2019-10-11
48
2019-10-11
26
2019-10-12
35
2019-10-12
40
2019-10-13
33
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FLORES (116)
2019-10-11
6
2019-10-11
1
2019-10-12
1
2019-10-12
22
2019-10-13
11
GUINEA (178)
2019-10-11
1
2019-10-11
1
2019-10-12
20
2019-10-12
39
2019-10-13
1
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-10-11
2019-10-12
34
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
RODERYK (50)
2019-10-11
1
2019-10-11
44
2019-10-12
1
2019-10-12
42
2019-10-13
27
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ARAGOR (97)
2019-10-11
34
2019-10-11
15
2019-10-12
1
200
2019-10-12
1
300
2019-10-13
1
300
2019-10-11
1
2019-10-11
42
2019-10-13
2019-10-12
2019-10-12
ALIOR (99)
2019-10-11
1
2019-10-11
31
2019-10-12
1
2019-10-12
43
2019-10-13
18
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (168)
2019-10-12
28
2019-10-12
53
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (95)
2019-10-11
1
2019-10-11
5
2019-10-12
4
2019-10-12
1
2019-10-11
23
2019-10-11
36
2019-10-12
16
2019-10-12
1
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
ROSANNA (94)
2019-10-11
4
2019-10-11
3
100
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2019-10-11
10
2019-10-12
12
2019-10-13
8
2019-10-12
1
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2019-10-12
7
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (179)
2019-10-12
21
2019-10-12
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-10-11
19
2019-10-12
49
2019-10-13
34
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
2019-10-11
23
2019-10-11
50
2019-10-12
24
2019-10-12
56
2019-10-13
23
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (88)
2019-10-12
23
2019-10-12
35
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
1
2019-10-13
11
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-11
7
2019-10-12
52
2019-10-13
10
Gałczyński Tomasz
OSK MICHALSCY
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2019-10-11
1
2019-10-11
35
2019-10-12
46
2019-10-12
20
2019-10-13
37
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (132)
2019-10-11
23
2019-10-11
38
2019-10-12
24
2019-10-12
1