Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 18-20 październik 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 17:51:18
2019-10-17 17:51:18
Przemysław Olejnik LAMBORGHINI
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 17:50:32
2019-10-17 17:50:32
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 17:48:40
2019-10-17 17:48:40
Bartosz Goszczynski LORINA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:24:01
2019-10-16 22:24:01
Jakub Krzyżosiak DABECJA
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:22:59
2019-10-16 22:22:59
Jakub Krzyżosiak AQUARIUS
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:17:06
2019-10-16 22:17:06
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:15:46
2019-10-16 22:15:46
Jacek Mierzwiński LIDER
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:14:29
2019-10-16 22:14:29
Jacek Mierzwiński PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:11:28
2019-10-16 22:11:28
Jacek Mierzwiński GRBICZ W
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:50:39
2019-10-16 10:50:39
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 00:04:35
2019-10-16 00:04:35
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:39:59
2019-10-14 21:57:20
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:39:26
2019-10-14 21:24:21
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:03:11
2019-10-14 18:51:58
Sławomir Klóska BRIDGET JONES
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 2x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 21/N/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:29:20
2019-10-14 18:29:21
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:41:18
2019-10-14 17:22:37
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:38:18
2019-10-14 17:20:04
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:37:52
2019-10-14 16:41:37
Jagienka Łukomska PALMERINA P
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:37:06
2019-10-14 15:36:30
Michał Pacan LILI
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:26:55
2019-10-14 15:22:33
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:27:27
2019-10-14 12:27:11
Waldemar Rogowski RAPID
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:07:26
2019-10-14 12:26:43
Waldemar Rogowski RUFUS
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:07:12
2019-10-14 12:26:01
Waldemar Rogowski OLAF
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:06:50
2019-10-14 12:24:59
Waldemar Rogowski FARON
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:06:16
2019-10-14 12:22:27
Leszek Gramza ADELE RZ
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:34:29
2019-10-14 10:10:20
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:12:42
2019-10-14 10:09:46
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:33:26
2019-10-14 10:03:36
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:33:02
2019-10-14 08:35:53
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:32:23
2019-10-13 23:10:10
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 22:10:14
2019-10-13 21:58:21
Joanna Pociecha-Ochab JAGUAR R-E
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 22:09:46
2019-10-13 21:55:35
Joanna Pociecha-Ochab ACCORN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:35:43
2019-10-13 21:50:35
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:35:26
2019-10-13 21:50:07
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 22:09:05
2019-10-13 21:33:23
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:15:17
2019-10-13 20:49:30
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:14:43
2019-10-13 20:46:39
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:20:40
2019-10-13 20:45:37
Matylda Malepszy IGOR
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:20:24
2019-10-13 20:43:51
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:13:48
2019-10-13 20:32:11
Olaf Klein CASIMIR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:20:05
2019-10-13 20:08:56
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:49
2019-10-13 19:45:27
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:18:23
2019-10-13 18:30:23
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:31
2019-10-13 17:20:12
Bogna Sąsiadek DANTOS HBC
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:33
2019-10-13 17:19:32
Miłosz Frąckowiak JAMES BROWN
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:38
2019-10-13 17:18:56
Miłosz Frąckowiak KREKWAKWOU C
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:39
2019-10-13 17:17:49
Łukasz Wasilewski KAWAVANTOS VTH
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:43
2019-10-13 17:15:31
Miłosz Frąckowiak KRIJGER C
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:09:47
2019-10-13 16:49:52
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 14/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:43
2019-10-13 16:06:39
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:46
2019-10-13 16:06:06
Natalia Morsztyn R - ONE MORE TIME
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:50
2019-10-13 15:21:54
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:55
2019-10-13 15:00:15
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:11:00
2019-10-13 14:59:07
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:09
2019-10-13 10:55:04
Aleksandra Skiba WODKA-POLKA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:13
2019-10-13 10:46:49
Paulina Kwiatkowska GRANDIOSO
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:15
2019-10-13 09:11:01
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:21
2019-10-13 08:50:02
Łukasz Brzóska ALUSITA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:23
2019-10-13 08:42:56
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:25
2019-10-13 08:37:50
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:24:26
2019-10-12 19:33:27
Kaja Litka GIORGIO
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 18:58:56
2019-10-12 17:12:00
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 19:14:23
2019-10-12 14:29:38
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:30
2019-10-12 09:23:52
Marika Jankowiak NEVILLE II S
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:32
2019-10-12 00:06:34
Nikola Idkowiak NIRGUN S
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:34
2019-10-12 00:01:40
Nikola Idkowiak JAMILLA WV
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:35
2019-10-11 23:57:44
Nikola Idkowiak V- ADAM Z
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:37
2019-10-11 23:44:17
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:38:38
2019-10-11 23:43:51
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:56
2019-10-11 16:09:57
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:59
2019-10-11 15:23:45
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:20:01
2019-10-11 15:23:18
Michał Tyszko NACORADO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:20:02
2019-10-11 12:00:59
Robert Rakowski HINTERA R
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:27
2019-10-11 09:42:52
Alicja Pietkiewicz LAJOSZ I
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:28
2019-10-11 09:22:31
Sławomir Andruchów KADORA-W
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:34
2019-10-10 20:36:32
Maciej Żołądkiewicz STAKKATO BLUE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:43
2019-10-10 20:33:45
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:45
2019-10-10 19:51:21
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:56:19
2019-10-10 16:52:37
Maria Bzdek ATHLETICO AART DZ
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:58
2019-10-10 14:51:26
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:56:00
2019-10-10 14:50:38
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:23:55
2019-10-10 11:56:38
Łukasz Brzóska GRANDIOSO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:23:56
2019-10-10 11:55:51
Łukasz Brzóska LIGHTNING TG
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:10
2019-10-10 09:47:40
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:12
2019-10-10 09:35:40
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:14
2019-10-10 08:20:00
Łukasz Smoczyk TIARA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:15
2019-10-10 08:19:29
Łukasz Smoczyk TAWRIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:17
2019-10-10 08:18:20
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:18
2019-10-10 08:16:25
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:24
2019-10-09 23:17:24
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:53:28
2019-10-09 23:16:50
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 20/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:08
2019-10-09 20:50:31
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:14
2019-10-09 20:40:11
Natalia Koprowska ZUCCA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:19
2019-10-09 20:38:31
Sylwia Synowiec BAMAKO PA-BO-MA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:22
2019-10-09 20:37:47
Zuzanna Nabagło KORAL
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:25
2019-10-09 20:37:21
Adam Kaźmierczak A-VIVALDI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:29
2019-10-09 20:34:57
Adam Kaźmierczak KALAHARI-ROCK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:33
2019-10-09 20:30:53
Adam Kaźmierczak KING OF ROCK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:42
2019-10-09 19:17:15
Amelia Miałszygrosz HRABINKA ”C”
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:47
2019-10-09 17:44:41
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:50
2019-10-09 13:00:40
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:10:55
2019-10-09 11:41:27
Dominika Luty ŁOBEZ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:11:00
2019-10-09 11:11:08
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:11:17
2019-10-08 22:36:23
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:56:17
2019-10-08 21:36:21
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:55:08
2019-10-08 20:19:47
Andrzej Jaszczak LA BELLE DE JOUR
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:28
2019-10-08 11:45:54
Julia Jabłońska ODIN VAN ORSHOF D'17
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:31
2019-10-08 10:33:08
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:35
2019-10-07 19:20:57
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:38
2019-10-07 19:20:17
Krzysztof Prasek CASALLSINI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:40
2019-10-07 19:19:56
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:44
2019-10-07 09:45:38
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:46
2019-10-07 08:54:59
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:49
2019-10-07 08:54:18
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:51
2019-10-06 23:59:09
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:20:04
2019-10-06 22:47:37
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:05:26
2019-10-06 22:46:41
Łukasz Krajewski ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:05:28
2019-10-06 22:46:14
Łukasz Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:54
2019-10-06 22:03:03
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:45
2019-10-06 10:56:06
Izabela Grochowina PASJA STARY MŁYN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:47
2019-10-06 10:55:19
Izabela Grochowina ALLEGRO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:48
2019-10-06 09:19:54
Dominika Luty EURO CALMA
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:49
2019-10-06 09:18:52
Dominika Luty ARASH
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:51
2019-10-05 17:19:41
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:18:06
2019-10-03 20:47:55
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:18:05
2019-10-03 20:47:03
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:18:03
2019-10-03 20:28:24
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:18:01
2019-10-03 20:27:16
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:15
2019-10-02 21:03:05
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:17
2019-10-02 21:01:36
Marta Sawicka LIBELL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:21
2019-10-02 15:50:00
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:49:50
2019-10-01 21:58:28
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:51:27
2019-10-01 21:57:50
Paulina Zielińska BATUMI L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:50:39
2019-10-01 21:57:11
Paulina Zielińska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:50:31
2019-10-01 12:31:20
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:38
2019-10-01 12:21:52
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:42
2019-09-30 19:05:42
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:45
2019-09-30 19:05:29
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:48
2019-09-30 17:35:45
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:53:37
2019-09-29 14:46:17
Natalia Pacewicz CANARO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:18
2019-09-28 21:40:08
Monika Charewicz PAN GRAND EWITA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 22:33:15
2019-09-28 21:39:43
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:23
2019-09-28 19:59:09
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:33
2019-09-24 19:32:39
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:25
2019-09-24 19:18:30
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:46:46
2019-09-24 17:10:33
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:52:00
2019-09-16 20:06:36
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:52:33
2019-09-16 20:05:06
Magdalena Konieczna EDEN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:53:36
2019-09-16 20:04:27
Agnieszka Olszewska CARLO ROSSI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:45:33
2019-09-16 20:03:35
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Remigiusz St. Interhorse
S
O054787
3. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
4. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
5. Borowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2000 (MJ.)
O051799
6. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
7. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
8. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
9. Bzdek Maria niezrzeszony
2002 (J.)
O055098
10. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
11. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
12. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
13. Elbl Anna KJ Koński Gaj Tanowo
14. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (J.)
O035367
15. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
16. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
17. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
18. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
19. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
20. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
21. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
22. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
23. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
24. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
25. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
brak
26. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
27. Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
28. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
29. Jankowiak Marika xxx
2000 (MJ.)
O034517
30. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
31. Jaszczak Andrzej St. Rodan Club
S
O008627
32. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042012
33. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
34. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
35. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
36828/18
36. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
37. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
38. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
O038206
39. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
40. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
41. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
42. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
43. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
44. Koprowska Natalia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (JM.)
O038097
45. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
46. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
47. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
48. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
49. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
50. Kwiatkowska Paulina KJ Brzóska Sport Horses
S
O028471
51. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
52. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
53. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
54. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
55. Luty Dominika bpk
S
O003979
56. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
57. Malepszy Matylda KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2003 (J.)
None
58. Miałszygrosz Amelia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
O054291
59. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
60. Mikołajczyk Eryka Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2007 (JM.)
O052725
61. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
62. Modzelewska Justyna Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
brak
63. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
O024354
64. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
65. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (J.)
O035846
66. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
67. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
68. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
69. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
70. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
71. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
72. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
73. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
Brak
74. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
75. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
76. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
77. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
78. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
79. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
80. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
81. Pietkiewicz Alicja KJ Dilmar
S
O009188
82. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
83. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
84. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
brak
85. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
86. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
87. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
88. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
89. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
90. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
91. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
92. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
93. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
94. Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O008822
95. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
96. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
97. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
98. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (J.)
O043645
99. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
100. Synowiec Sylwia KJK Solka Miedzyrzecze
2001 (J.)
O033429
101. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
BRAK
102. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
103. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
104. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
105. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
106. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
107. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
108. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
109. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
110. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
111. Zielińska Paulina St. Rodan Club
S
O003415
112. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

80

A-VIVALDI SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Van Gogh
M: Adelina/Aloube Z
brak 0
2.

144

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
brak 616009670094013
3.

150

ADELE RZ Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Anantus
M: Fontana
X X
4.

63

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
K026836 056015Z55764414
5.

74

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes /
M: Artia /
brak
6.

116

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
7.

30

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
8.

60

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/. F: Ustinov
M: Adelina
K020890
9.

121

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
10.

172

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/180 F: -
M: -
- -
11.

62

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Corian's Ass /
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
12.

1

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
13.

104

ATHLETICO AART DZ KWPN POL 2005 Wałach gniada/174 F: Cantos
M: Ramanja
brak 528003
14.

64

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
K024669 056015Z55765114
15.

182

BALTAZAR DU ROUET OLD. POL 2003 Wałach F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z
K009763
16.

78

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
17.

164

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
18.

154

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
19.

115

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
20.

56

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
21.

41

C.SILESIA Z Zangersheide POL 2015 Klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
Brak Brak
22.

138

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare darkbay/162 F: Coco Jambo / Contendro I
M: Anatevka / Avec Coeur
K024204 DE441411274011
23.

171

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024863 DE418182578313
24.

45

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
brak -
25.

4

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
00000 00000
26.

51

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
27.

135

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
28.

68

CASALLSINI HOL POL 2014 Ogier siwa/167 F: Casall
M: Baccardi / Cassini ll
Brak
29.

178

CASILON B Oldenburg GER 2008 Ogier gniada F: Casiro
M: May
K014820
30.

136

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
Brak Brak
31.

185

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
brak
32.

141

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
33.

186

CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Wałach gniada/168 F: Cardento
M: Elite
KO26839 056015Z55764514
34.

13

CLASSIC GREY Niem. Sport. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
35.

73

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
36.

140

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
37.

117

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
K013736 DE431310211708
38.

173

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/175 F: -
M: -
- -
39.

66

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
40.

124

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
41.

67

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
42.

176

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto/Sebastian/Arcus
M: Dąbrówka/Flader/Caletto's Son
brak
43.

143

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
K022576 POL080000005625
44.

50

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
K028179 616007610039711
45.

57

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
K022738 de433330920512
46.

3

EDEN SP POL 2015 Wałach siwa/164 F: Libero A
M: Eminencja
Brak Brak
47.

132

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
48.

53

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
49.

61

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Con Calma /
M: Con Calma /
K025624 616009670076912
50.

122

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
K015442 DE441411981408
51.

156

FABIA Mecklenburger GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabricio
M: Wellenkind
K022536 DE427270656109
52.

83

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
53.

151

FARON SP POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
54.

146

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
K013733 POL009590242606
55.

44

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
56.

102

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
K021995 DE418182536212
57.

70

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius
M: Franchesca
KO28445 brak
58.

147

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
59.

123

GIORGIO SP POL 1998 Ogier kara/161 F: Oder / Espadron
M: Galaktika / Grim
K006431 POL009611091898
60.

37

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
61.

107

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
62.

119

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
63.

96

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
64.

168

GRBICZ W SP POL 2015 Wałach gniada/- F: E-Star
M: Gala W
K027190 616009670043515
65.

134

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
66.

100

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
67.

188

Happy sixteenth birthday F:
M:
68.

89

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
K022410 528003201208227
69.

161

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
brak brak
70.

110

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
71.

158

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
72.

75

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 Klacz gniada/170 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
73.

142

IGOR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
brak 616 007 61 00117 11
74.

166

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K026769 528003201301387
75.

5

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
K014742 POL009640028309
76.

16

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
77.

145

JAGUAR R-E KWPN NED 2014 Wałach siwa/165 F: Modesto /
M: Zoeluciene / Chin Chin
brak 528003201400687
78.

125

JAMES BROWN KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Esmelia H Evitta / Cantos
K026728 528003201400160
79.

113

JAMILLA WV KWPN NED 2014 Mare bay/169 F: Bamako de muze
M: Chantal
- -
80.

129

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
K010873 POL009670056106
81.

106

KADORA-W KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL KWPN/ Quaprice Z
M: Waldora W KWPN/ Indorado hol.
K027166 528003201503067
82.

81

KALAHARI-ROCK KWPN POL 2015 Wałach siwa/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
brak 0
83.

84

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
84.

127

KAWAVANTOS KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius
M: Julio Maniner xx /Ramiro
brak
85.

82

KING OF ROCK KWPN POL 2015 Wałach gniada/164 F: E-Star/Big Star
M: Rockella-S
brak 00
86.

79

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
87.

6

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
88.

126

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
brak brak
89.

128

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
brak brak
90.

165

LA BELLE DE JOUR HOL POL 2009 Klacz gniada/Xxx F: Kurdesz
M: Loznna
K022053 POL009540086207
91.

103

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
92.

105

LAJOSZ I SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Rotmistrz
M: Landfee I
K016783 POL009610108908
93.

177

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
K023340 DE456570236310
94.

48

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado/Landadel
M: Landmadel/Landstreicher
K013333 DE457000154105
95.

170

LIDER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/166 F: Madżil
M: -
brak brak
96.

14

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
97.

97

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
98.

159

LILI SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Leonardo
M: Linea
Brak 616009610030313
99.

189

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
K014217
100.

58

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
101.

55

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
102.

42

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
103.

85

ŁOBEZ SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Alabaster
M: Łza Quirinusa
brak 616 009 58 04744 14
104.

109

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
105.

139

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
106.

76

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
K023765 616009520036513
107.

112

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
108.

101

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
K022847 616009670073112
109.

65

ODIN VAN ORSHOF D'17 BWP BEL 2014 Wałach siwa/169 F: Drako/Quick Star
M: Walhala van Orshof/ Darco
brak brak
110.

152

OLAF SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Olanda / Lavendel
K028090 616009640005013
111.

167

ORIGI AEG BWP POL 2014 Ogier skarogniada/166 F: Kannan
M: Heartbreaker
Brak
112.

160

PALMERINA P SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Coriano's Ass
M: Pa Lady P
K028122 616009610008614
113.

43

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
114.

169

PARNIKE VAN GODSELBOS - POL 2015 Klacz inna/- F: -
M: -
Brak Brak
115.

86

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
116.

59

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Fair Play Coudreau
M: Prekrasnaja / Pursat
K026413
117.

92

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
118.

95

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
119.

157

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
K020192 POL009670006709
120.

162

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
121.

72

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
122.

18

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 Klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
123.

133

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
K018415 04387803Y
124.

180

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318
125.

184

QUIDAM’S JOKER - POL 2014 Stalion bay/- F: -
M: -
Brak
126.

131

R - ONE MORE TIME - POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
- -
127.

174

RAPID WLKP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cariano's Ass / Coriano Z
M: Rapsodia / Tjungske
K027226 616007610075014
128.

47

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
129.

71

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
130.

153

RUFUS SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Salamon BWP/ Darco
M: Rolemma sp/ Emar sp
K027921 616009530112815
131.

87

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
132.

149

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Szata / Alywar xx
K025470 616009540091614
133.

69

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
134.

54

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
K017438 616009640024410
135.

183

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
136.

181

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913
137.

93

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 616009610075214
138.

120

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Sopel
M: Stola
K026446
139.

98

STAKKATO BLUE Westfalska POL 2015 Wałach gniada/. F: Stakkato
M: .
. .
140.

179

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
141.

91

TAWRIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Tawerna
brak 616007610114211
142.

90

TIARA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi
M: Thais
brak 616009610117012
143.

28

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
144.

155

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
145.

99

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
146.

114

V- ADAM Z BWP GER 2014 Gleiding bay/168 F: Vangelis S
M: Poly R
- -
147.

108

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
brak brak
148.

130

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
149.

118

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
150.

148

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Nalette / Goodwill
K010636 5280030401481 103KX55
151.

137

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
K025356 203009221385913
152.

49

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
153.

88

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento/Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien/Viscount
K025099 DE441411135307
154.

111

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
155.

77

ZUCCA KWPN POL 2004 Wałach gniada/167 F: Padinus
M: Lucca
K008921 5280030410600
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
200
300
SUM:
500.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
200
300
200
SUM:
700.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
100
SUM:
100.00
Kostek Laura bpk
150
200
150
100
300
SUM:
900.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
100
SUM:
100.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
100
SUM:
100.00
Skiba Aleksandra BPK
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
100
150
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (157)
2019-10-20
42
2019-10-20
36
HOPKINS (158)
2019-10-20
2019-10-20
20
Adamski Remigiusz
St. Interhorse
FIGARO (146)
2019-10-20
12
2019-10-20
7
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
KADORA-W (106)
2019-10-18
1
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
1
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-10-19
40
2019-10-20
8
2019-10-19
1
Borowiak Wiktoria
KJ Brzóska Sport Horses
2019-10-19
10
2019-10-19
1
2019-10-20
34
2019-10-20
1
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2019-10-18
22
2019-10-18
1
200
2019-10-18
1
300
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
ALUSITA (121)
2019-10-19
1
2019-10-20
2019-10-20
1
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
HANGA (100)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
39
2019-10-20
1
2019-10-20
20
Bzdek Maria
niezrzeszony
2019-10-19
24
2019-10-19
5
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
2019-10-18
Derda Agata
KJ Michałówka
2019-10-19
1
2019-10-19
42
2019-10-20
28
2019-10-20
32
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (54)
2019-10-19
2019-10-19
Elbl Anna
KJ Koński Gaj Tanowo
2019-10-19
9
Frąckowiak Martyna
BPK
2019-10-19
24
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
1
2019-10-20
1
2019-10-20
14
2019-10-20
14
KRIJGER C (128)
2019-10-20
1
2019-10-20
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2019-10-18
24
2019-10-18
15
2019-10-19
11
2019-10-19
51
2019-10-20
6
Gaertner Agnieszka
bpk
2019-10-19
33
2019-10-19
47
2019-10-20
1
2019-10-20
14
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-10-20
14
2019-10-20
1
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (83)
2019-10-19
9
2019-10-19
26
2019-10-20
21
2019-10-20
14
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (49)
2019-10-18
1
2019-10-18
19
2019-10-19
1
2019-10-19
30
2019-10-20
22
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2019-10-18
24
2019-10-18
1
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
23
ADELE RZ (150)
2019-10-18
15
2019-10-18
9
2019-10-19
24
2019-10-19
24
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2019-10-18
24
2019-10-18
24
2019-10-19
33
2019-10-19
50
2019-10-20
34
ALLEGRO (60)
2019-10-18
1
2019-10-18
29
2019-10-19
1
2019-10-19
18
2019-10-20
16
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (147)
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
28
2019-10-20
1
Grzegorz Karolina
bpk
2019-10-19
10
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
14
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (66)
2019-10-19
2019-10-19
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
NIRGUN S (112)
2019-10-19
33
2019-10-19
12
2019-10-20
9
2019-10-19
47
2019-10-19
49
2019-10-20
1
V- ADAM Z (114)
2019-10-19
40
2019-10-19
1
2019-10-20
2019-10-20
1
C UTOPIA (115)
2019-10-19
33
2019-10-19
2019-10-20