Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZR + HZO 25-27 10 2019
Leszno, 25-27 październik 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:44:02
2019-10-23 21:44:02
Matylda Malepszy CORD-M
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:36:34
2019-10-23 21:33:59
Magdalena Ludwiczak AMBASSADOR Z
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:36:50
2019-10-23 21:32:47
Hubert Ludwiczak OXFORD VAN DE GERKENBERG
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:37:06
2019-10-23 21:31:00
Hubert Ludwiczak KING VALENTINO Z
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:21:25
2019-10-22 23:21:25
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:20:37
2019-10-22 23:20:37
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:02:06
2019-10-22 10:02:06
Filip Babiak NAGANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:25:16
2019-10-21 12:25:16
Gabriela Werwińska ROBIN
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 11:35:55
2019-10-20 22:05:59
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:09:20
2019-10-20 22:05:33
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 11:35:57
2019-10-20 21:29:18
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:06:30
2019-10-20 21:00:53
Milena Majewska BERANG
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:27
2019-10-20 20:38:23
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:32
2019-10-20 20:37:32
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:39
2019-10-20 20:35:33
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 13:36:32
2019-10-20 20:08:19
Tomasz Gałczyński SZALONY CHE
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 13:36:28
2019-10-20 20:06:45
Agata Marczak CICERO
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 23:51:04
2019-10-20 18:44:20
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:47
2019-10-20 18:41:20
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:42:52
2019-10-20 17:52:15
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:42:48
2019-10-20 17:46:02
Marcin Bętkowski PALMERINA P
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:42:45
2019-10-20 17:42:11
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:51
2019-10-20 17:11:38
Jacek Mierzwinski REXONEA P
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:45:56
2019-10-20 17:11:03
Jacek Mierzwinski NAHALA GP Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:18:48
2019-10-20 16:43:23
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:19:04
2019-10-20 16:42:56
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:19:09
2019-10-20 16:17:06
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:41:58
2019-10-20 14:48:46
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:42:01
2019-10-20 14:48:18
Mateusz Tyszko REXONEA P
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:42:04
2019-10-20 14:47:34
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:46:14
2019-10-20 13:29:56
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:00
2019-10-20 08:31:26
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:05
2019-10-20 08:30:41
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:15
2019-10-20 08:30:19
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:21
2019-10-20 08:14:23
Kaja Milewska CARYZMA MK
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:25
2019-10-20 08:13:39
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:29
2019-10-20 02:31:42
Kamil Niestrawski EL SOVSKI
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:33
2019-10-20 00:16:01
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:37
2019-10-20 00:15:35
Martin Rozynek COLANDER AK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:54
2019-10-19 20:53:55
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:49:58
2019-10-19 20:52:35
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:07
2019-10-19 20:51:14
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:11
2019-10-19 20:50:48
Bartosz Czaprański KENSINGTON
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:16
2019-10-19 20:50:11
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:23
2019-10-19 20:45:47
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:28
2019-10-19 20:45:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:35
2019-10-19 20:45:07
Jakub Dorynek EASTERN EXPRESS Z
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:40
2019-10-19 17:52:18
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:33:44
2019-10-19 10:13:27
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:33:49
2019-10-19 10:12:10
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:54:39
2019-10-18 21:04:49
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:54:41
2019-10-18 21:04:30
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:54:43
2019-10-18 16:58:55
Inga Dezor CELINA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:57:54
2019-10-18 16:16:52
Marcin Wesoły G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:54:56
2019-10-18 15:50:47
Marcin Wesoły SĘKACZ
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:55:01
2019-10-18 15:49:59
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:55:03
2019-10-18 15:49:02
Marcin Wesoły HALNY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:44
2019-10-17 20:20:06
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:46
2019-10-17 20:19:09
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:49
2019-10-17 19:17:57
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:50
2019-10-17 19:16:43
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:52
2019-10-17 18:10:14
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:55:05
2019-10-17 17:28:20
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:54
2019-10-17 16:56:34
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:56
2019-10-17 14:29:14
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:57
2019-10-17 14:28:43
Łukasz Troszczyński CLARK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:46:57
2019-10-17 09:51:11
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:47:26
2019-10-17 09:50:13
Waldemar Rogowski MEKANEZZA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:47:32
2019-10-17 09:49:40
Waldemar Rogowski GEORGIA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 21:55:09
2019-10-17 09:48:31
Waldemar Rogowski CANDORA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:47:48
2019-10-17 09:18:29
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:47:52
2019-10-17 07:41:15
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:03
2019-10-17 07:39:59
Łukasz Smoczyk TIARA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 16:24:35
2019-10-17 07:39:06
Witold Nowakowski SOLAR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:17
2019-10-16 20:53:23
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:21
2019-10-16 20:51:20
Marta Witos JUMPER MK
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:26
2019-10-16 20:45:29
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:31
2019-10-16 20:44:47
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:35
2019-10-16 20:36:21
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:48:56
2019-10-16 20:35:48
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:04
2019-10-16 20:06:42
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:11
2019-10-16 16:23:33
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:16
2019-10-16 16:22:27
Jakub Podgórny CAMELOT II
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:21
2019-10-16 16:22:05
Jakub Podgórny ARMONIA OF HERITAGE Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:27
2019-10-16 16:21:38
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:32
2019-10-16 15:24:51
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:50:48
2019-10-16 07:25:56
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:16:39
2019-10-16 07:25:35
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:16:43
2019-10-16 07:24:31
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:16:46
2019-10-16 07:22:26
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:23:50
2019-10-15 23:40:06
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:16:52
2019-10-15 23:34:28
Michał Tyszko VIVANTI PROGRES
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:49:36
2019-10-15 22:08:35
Jacek Mierzwiński EMMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:26:58
2019-10-15 18:45:27
Jan Kurek SHUTTERFLY W
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:04
2019-10-15 18:43:15
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:10
2019-10-15 15:50:27
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:13
2019-10-15 15:49:39
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:15
2019-10-15 14:13:20
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:18
2019-10-14 21:03:41
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:18:29
2019-10-14 14:15:15
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:25
2019-10-14 13:57:05
Zuzanna Hodura GASTON 2
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:28
2019-10-14 12:52:11
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 22:12:15
2019-10-13 22:11:50
Natálie Masárová KALINERO
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 19:14:49
2019-10-12 16:59:41
Łukasz Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:30
2019-10-11 18:30:57
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:18:56
2019-10-11 10:45:22
Łukasz Koza TOP BIJOU
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:18:58
2019-10-10 22:31:02
Oliwia Płatek FERRALINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 15:21:32
2019-10-10 19:26:27
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 21:33:57
2019-10-09 15:45:21
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:29:34
2019-10-08 18:39:55
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA EWP
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:12:33
2019-10-08 15:00:55
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:24:13
2019-10-07 16:42:26
Maria Langner GALA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:12:42
2019-10-07 15:48:39
Oliwia Lampart BIJOU BE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:12:53
2019-10-07 14:00:31
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:27:11
2019-10-04 23:26:20
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:19:07
2019-10-04 11:31:52
Anna Walkiewicz KORSYKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:19:09
2019-10-04 10:43:52
Tomasz Kuczerawy RLG CORNETTA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:19:33
2019-10-03 22:44:45
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:52:27
2019-10-02 15:48:09
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:52:28
2019-10-01 13:59:31
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:21:00
2019-09-25 12:42:23
Michalina Sztuka ROMEO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:20:32
2019-09-25 12:40:24
Magdalena Piksa HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:20:03
2019-09-25 12:39:41
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:42:19
2019-09-25 10:45:46
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:39
2019-09-17 20:57:48
Julianna Bajońska GOMETA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:45
2019-09-17 20:55:28
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:48
2019-09-17 20:54:53
Amelia Gramza LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:51
2019-09-17 20:54:30
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:53
2019-09-16 21:11:51
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:46:12
2019-09-16 21:03:57
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:46:15
2019-09-16 21:02:40
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:17:56
2019-09-16 21:01:07
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
4. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
5. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
6. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
7. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
8. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
9. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
10. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
11. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
12. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
13. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
14. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
15. Filipak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
16. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
17. Flisiak Jacek Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O006713
18. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
19. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
20. Gałas Amelia JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2005 (JM.)
O046091
21. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
22. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
23. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
24. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
25. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
26. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
27. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
28. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
29. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
30. Hipsz Kaja KJ Aldragho
2005 (JM.)
O039853
31. Hodera Marcelina OSK VIDAVIA
S
O027542
32. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O037761
33. Janku Julia KJ Ranczo Kolata
2000 (MJ.)
O029215
34. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
35. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
36. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
37. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
38. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
39. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
40. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
41. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
42. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
43. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
44. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
45. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
46. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
47. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
48. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
brak
49. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
50. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
51. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
52. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
53. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
54. Kuczerawy Tomasz LKJ Platan Wrocław
S
10021321
55. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
56. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
57. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
58. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
59. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O038650
60. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
61. Ludwiczak Hubert BKS Kłos Budzyń
S
O001944
62. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
63. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
64. Majewska Milena Bpk
2007 (JM.)
O053419
65. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
66. Marczak Agata
67. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
68. Masárová Natálie Spolek JK Caballero
2009 (Mł.)
brak
69. Mierzwinski Jacek Ks Pegaz
S
O002733
70. Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
2004 (J.)
BRAK
71. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
72. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
73. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (J.)
O045850
74. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
75. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
76. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
77. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (MJ.)
O047809
78. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
79. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
80. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
81. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
82. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
83. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
84. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
85. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
86. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
87. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
88. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
89. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
90. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
91. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
92. Stachowiak Ewa bpk
S
O032932
93. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
94. Staszak Agnieszka KJ Fimmel Team
S
O041414
95. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
96. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
97. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (J.)
O043986
98. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (J.)
O044565
99. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
100. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
101. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
102. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
103. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
104. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
105. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
106. Walkiewicz Anna KS Gillmaier
2003 (J.)
brak
107. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
108. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
2000 (MJ.)
O051028
109. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
110. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036778
111. Witos Marta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O026762
112. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
113. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
114. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
O044091
115. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

238

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
2.

168

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536 616007661401813
3.

245

ALUETTE SP POL 2012 Klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
4.

309

Ambasador Z F:
M:
5.

285

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 K019753
6.

193

ANDIAMO GIRL OLD. POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Andiamo Hippika
M: Alkora
K025780 DE418183339911
7.

298

Ariba F:
M:
8.

186

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/140 F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
9.

235

ARMONIA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz kasztanowata/169 F: Armitage /
M: Narcotique Rouge /
brak -
10.

289

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
K013698 616007600156206
11.

171

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt
M: Azalia
K026310
12.

26

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
13.

142

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
K024195 DE418184046711
14.

63

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
15.

29

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
16.

288

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
17.

124

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
18.

202

BELVEDER SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Vector / Corde
M: Baluna / Louis
K019299 616009540009411
19.

40

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
20.

292

BERANG MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: -
M: -
K026457 616006680035013
21.

279

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/147 F: Ludger
M: Bajka
K027973 616013682003512
22.

74

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
23.

123

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
24.

45

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
25.

50

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
26.

264

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/mk:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
27.

290

BORN FREE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/brak F: Ekwador
M: Barka
brak brak
28.

269

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
29.

255

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
K017203 23300107184111
30.

60

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
31.

207

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
32.

317

BURBON OLDENBURG POL 2012 Wałach F: BERNINI
M: POLITESSE D'ETE
BRAK
33.

17

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II
M: Condrieu
K014800 DE421000109108
34.

258

C-ZINA W SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine /
M: Calgary /
brak 616009682018214
35.

295

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
K020825 DE441411203210
36.

107

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
37.

104

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
38.

99

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
K020476 DE421000691811
39.

134

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024863 DE418182578313
40.

21

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
41.

106

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
42.

95

CAMELIE OLDENBURG CZE 2008 Klacz gniada F: Colman
M: Comtess
brak
43.

234

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
44.

54

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
K015189 DE481810267106
45.

251

CANDORA HAN GER 2014 Klacz kara/176 F: Carembar De Muze (London) / Nabab De Reve
M: Sandora / Sandro Boy
K028402 DE431319619014
46.

286

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 105RI36
47.

49

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
48.

72

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
49.

257

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I/Cassini I
M: Tarion/Lansing
K022855 DE418182532912
50.

136

CASANOVA HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: Carrino
M: S-Dream Girl
K026113 DE421000119911
51.

96

CASCADEUR B CT CZE 2012 Wałach dereszowata F: Cacavello
M: Deisy
brak
52.

147

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
K025334 DE421000165411
53.

249

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
54.

256

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
K011365 Z567106
55.

318

CASSIUS 76 ZANG BEL 2006 Gelding Bay F: Concorde (KWPN)
M: Ginella (old)/Grannus (hann)
Z-567106 103KK79
56.

146

CASTALECCHIO SM HOL POL 2012 Wałach gniada/170 F: Castelan I
M: Nobelis
K028609 Brak
57.

119

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
K013987 616009510415909
58.

253

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
59.

100

CAVALESSE OLD GER 2012 Klacz siwa/170 F: Chacco Lover / Chacco-Blue
M: Grandess / Ravallo
K028403 DE418182521012
60.

32

CAVANI G NIEM. SPORT. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley / Chacco-Blue
M: Cara / Cascari
K022846 DE456370260313
61.

247

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
62.

81

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
K014731
63.

143

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
64.

31

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE481810070609
65.

294

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
66.

267

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
67.

115

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
68.

125

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
K015285 Z531007
69.

35

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
70.

312

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
71.

315

Cicero Siwy F: N
M: N
72.

65

CISALL FS NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
K018423 DE456570343309
73.

244

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
74.

310

CLAUDIA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
616009510253312 106GP87
75.

5

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
76.

233

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: CRISTO
M: TABBI
K014826 DE421000191408
77.

46

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
78.

102

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
79.

37

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
80.

137

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
81.

33

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
82.

261

COLANDER AK HOL. GER 2014 Ogier siwa F: Colman hol./ Carthago
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K024845 DE421000016914
83.

76

COLINERO OLD. POL 2012 Ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
84.

145

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
85.

48

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
86.

34

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
87.

71

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
88.

303

Corde F:
M:
89.

118

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
90.

44

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
91.

277

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
92.

116

CORTAZAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
93.

55

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
94.

241

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
95.

135

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
96.

302

Court F:
M:
97.

173

CRAX OLDENBURSKA GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
K021980 DE 418184000212
98.

1

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
K024782 056015Z55743312
99.

263

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso II
M: Hanaria / Corleone
K009368 DE421000274004
100.

236

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek
Xxx Xxx
101.

201

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
K022663 616009590251209
102.

177

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
K020906 616009661132009
103.

265

DELTA DU LYS AA XO (FR) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
104.

205

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
105.

30

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
106.

140

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
K019165 528003000806369 104KI90
107.

120

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara/- F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968
108.

301

DO IT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
K020438 528003000812106 104ZY77
109.

141

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada/173 F: Clavius
M: Bggj
K023371 Vhj
110.

262

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
111.

183

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
112.

305

DRAGONIA F SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807
113.

150

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
K012657 528003000813564 103XW95
114.

79

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
115.

75

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000600613
116.

270

EASTERN EXPRESS Z Z POL 2014 Ogier gniada/168 F: Ekwador
M: Marinera
Brak 0560115Z55733314
117.

113

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
118.

112

EDESSO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
119.

259

EL SOVSKI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
120.

38

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
121.

39

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
122.

58

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
K021609 616009550139711
123.

174

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
124.

84

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
125.

3

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
126.

283

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
127.

20

FANTASIE HOL GER 2013 Klacz kara/- F: Casall / Caretino
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K026802 DE421000140713
128.

215

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
129.

111

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
1111 1111
130.

90

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
131.

43

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
132.

204

FERRALINE HOL GER 2013 Klacz gniada/169 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
133.

271

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
134.

224

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
135.

52

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
136.

51

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
137.

254

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
brak 265347654
138.

92

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
139.

41

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
140.

218

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
141.

240

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
142.

82

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
143.

252

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
144.

214

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
145.

169

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
K018623 POL007610201306
146.

133

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
147.

217

GASTON 2 SŁOW. GORĄC. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
K010142 703001782110902
148.

223

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
K027623 DE418189812314
149.

25

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
150.

126

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
151.

70

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
152.

166

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
153.

77

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
154.

221

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
K027960 DE421000549214
155.

66

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
156.

59

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
157.

284

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
158.

250

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa/167 F: Grand Master /
M: Hiona /
K023781 616007610000713
159.

69

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
160.

196

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
161.

68

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
162.

192

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
K026622 528003201209114
163.

160

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
164.

127

IBERIA WLKP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Ekwador / Elvis
M: Impressa / Carry Son
K022402 616007640037911
165.

282

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
166.

237

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
K027768
167.

18

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
168.

185

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
169.

28

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
170.

89

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
171.

73

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier gniada/167 F: Flamenco de Semilly s.f. / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ Z/ Big Star KWPN
K025133 528003201408881
172.

148

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
173.

86

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I'm Special de Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Miranne Gii / Irco Mena 763
K026900 528003201402219
174.

188

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
175.

212

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
176.

67

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
177.

155

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
178.

129

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
179.

230

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
K027211 POL007530131203
180.

227

JUMPER MK SP POL 2015 Wałach gniada/. F: Marino
M: Jade MK
K028620 616098200156317
181.

78

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
182.

206

KALINERO PONY CZE 1999 Wałach dereszowata F: Kaiserjaeger
M: Daisy
brak
183.

228

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
K026480 616007600125405
184.

199

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG. GORĄC. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
185.

266

KENSINGTON KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/172 F: Caretino Gold / Caretino
M: UB-40 / Laroche
K027885 528003201507199
186.

307

King Julio Z F:
M:
187.

210

KING LEPANTINO KWPN POL 2015 Wałach gniada/171 F: AREZZO VDL
M: LAST EDITION / LORD Z
K027459 528003201509214
188.

314

King Valentino Z F:
M:
189.

296

Kolorado Hippica F:
M:
190.

197

KORSYKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/150 F: STRAYER'S SAMSON
M: KOMETA
K011594 POL013670043205
191.

62

L-QUICK JUMP Deutsche Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/164 F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
192.

152

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
193.

61

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL009580227505
194.

187

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
195.

219

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 Klacz gniada/1 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidam de Revel
DE421000044513 1
196.

114

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
197.

293

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
198.

243

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
199.

132

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K022255 616009610092111
200.

178

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
K020860 DE 433330209411
201.

195

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
202.

278

LIGA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
K026927 616009682007214
203.

131

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
204.

300

LINUS 317 RHEINLANDER DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
K014217
205.

19

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
206.

299

LIVERPOOL BAYERN POL 2014 Ogier siwa F: Brak danych
M: Brak danych
Brak danych
207.

121

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
208.

220

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: achine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
209.

232

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
210.

268

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
211.

88

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
212.

105

LUNA P NIEM. SPORTOWA GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
K016348 DE456570276408 104WZ40
213.

139

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
214.

231

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
K027209 POL013610121006
215.

229

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
216.

110

MASSIMA ROCCA VLS BWP BEL 2012 Klacz kara/168 F: Casario II / Caretino
M: Ilona VLS / Welt Hit II
brak 056-002-W00301419
217.

222

MEKANEZZA OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
218.

297

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
brak K023064
219.

56

MESSI S NIEM. SPORT. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
220.

138

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
221.

103

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
222.

291

NAGANO SP POL 2012 Wałach gniada F: Cisoń
M: Nystatyna
K023025
223.

167

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610 105BB44
224.

316

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada F: NONSTOP
M: Pigony Van 'T Scorre
LKGRPZJ/60/17
225.

275

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
K026330 -
226.

108

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
227.

97

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
K013878 POL009530021508
228.

53

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
229.

98

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026701 056002W003047
230.

239

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
231.

213

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago
M: Sarona
111 111
232.

308

Oxford DUTCH NED 1996 G F: Nimmedore
M: Koo
233.

276

PALMERINA P SP POL 2014 Klacz siwa/169 F: Coriano’s Ass
M: Pa Lady P
Cvb Bft
234.

225

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
235.

151

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
236.

311

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
K021639
237.

47

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
238.

64

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
239.

85

QUANTUM OF LOVE HANN POL 2009 Wałach skarogniada/171 F: Quintender
M: Chico’s Boy
K019123 DE431316878609
240.

94

QUIC SEF CT CZE 2013 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Jersey
brak
241.

149

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
K018415 04387803Y
242.

208

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
243.

209

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
244.

42

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
245.

304

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/163 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P
K025448 K025448
246.

12

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
247.

273

REXONEA P SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
248.

198

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
K025364 DE 481 810153214
249.

287

ROBIN WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach siwa/165cm F: Chellano's Boy DZ
M: Rafla
K012097 POL007610146808
250.

80

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
251.

190

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
252.

191

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
253.

8

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
K012388 POL009670142607
254.

130

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
K020033 DE435350022308
255.

194

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
K022299 616007670012709
256.

109

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
257.

272

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Szata / Alywar xx
K025470 616009540091614
258.

248

SĘKACZ WLKP POL 2014 Wałach siwa/- F: Czumak /
M: Selika /
K028517 616007610056414
259.

274

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
260.

189

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
261.

175

SHUTTERFLY ZZZ POL 1111 Wałach skarogniada/123 F: ss
M: qwer
23456 12345
262.

180

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 616009610075214
263.

36

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
264.

93

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
265.

144

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
266.

246

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
K028193 826002130702413
267.

182

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
268.

281

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
269.

23

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
270.

313

SZALONY CHE SP. POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara
M: Szalona Queen
brak
271.

200

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
272.

226

TIARA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi
M: Thais
brak 616009610117012
273.

57

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
274.

22

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
275.

203

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
K027171
276.

27

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
277.

158

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
278.

242

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
279.

117

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi KWPN/ Heartbreaker
M: U Cassara / Utopie KWPN
K024614 616009510253713
280.

83

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
281.

87

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
282.

280

VIGO HEYWOOD HZ ZANGERSHEIDE NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
283.

91

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
284.

260

VIVALDI R OLD POL 2015 Wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck /
M: Lobinna Z /
brak DE418180001615
285.

211

VIVANTI PROGRES OLD POL 2013 Klacz gniada/167 F: VIVANT VAN DE HEFFNICK
M: Startina/ Stakkatol
DE418185050413 DE418185050413
286.

216

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
287.

122

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
288.

153

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
289.

101

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: CLAVIUS
M: WITARA
K024844 616009640012613
290.

128

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
291.

306

WOODY PZHK POL 2005 Gelding Chestnut F: Erebus (holst)
M: Whoopy (westf)/Weinberg (westf)
POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
200
SUM:
200.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
200
200
300
SUM:
700.00
Grzesik Maria St. Rodan Club
100
SUM:
100.00
Janku Julia KJ Ranczo Kolata
100
SUM:
100.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
200
SUM:
200.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoły
300
SUM:
300.00
Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
150
SUM:
150.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Kramarz Julia KJ Zbrosławice
100
100
SUM:
200.00
Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
100
SUM:
100.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
150
200
SUM:
350.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
100
SUM:
100.00