Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZR + HZO 15-17 listopad 2019
Leszno, 15-17 listopad 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:39:47
2019-11-13 22:32:17
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 09:31:03
2019-11-13 09:31:03
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 09:29:44
2019-11-13 09:29:44
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:14:35
2019-11-12 12:14:35
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:13:56
2019-11-12 12:13:56
Aleksandra Osuch WILLE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:11:58
2019-11-12 12:11:58
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:11:06
2019-11-12 12:11:06
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:10:25
2019-11-12 12:10:25
Marcin Bętkowski LAYRO STW
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 12:43:48
2019-11-09 12:43:48
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 12:43:09
2019-11-09 12:43:09
Mateusz Tyszko ATTACHANT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 12:42:24
2019-11-09 12:42:24
Mateusz Tyszko REXERA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 12:41:41
2019-11-09 12:41:41
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:17:21
2019-11-07 14:17:21
Kamil Grzelczyk SIR KISSOVO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:16:45
2019-11-07 14:16:45
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:09:12
2019-11-06 22:09:12
Krzysztof Ludwiczak SWEET HARRY POTTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:06:30
2019-11-06 22:06:30
Krzysztof Ludwiczak MEKANEZZA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:40:05
2019-11-05 14:40:05
Łukasz Krajewski ORLANDO L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:39:12
2019-11-05 14:39:12
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:38:39
2019-11-05 14:38:39
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:38:09
2019-11-05 14:38:09
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:30:15
2019-11-05 14:30:15
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:47:49
2019-11-04 21:45:52
Julia Chanaj ALL MY HEART
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:48:13
2019-11-04 21:45:16
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:44:21
2019-11-04 21:44:21
Magdalena Nawrot CASTOR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 16:09:14
2019-11-04 16:09:14
Łukasz Koza TOP BIJOU
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 16:08:32
2019-11-04 16:08:32
Paulina Koza CERTINA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:26:00
2019-11-04 15:26:00
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:40:45
2019-11-04 08:55:16
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:40:47
2019-11-03 22:50:10
Janina Zielińska QUABREL DE L'ETAPE
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:41:48
2019-11-03 22:41:27
Paulina Koza ULANA "S"
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:41:46
2019-11-03 22:40:24
Nadia Kancelista HANKEE DOODLE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:41:44
2019-11-03 22:39:55
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:41:40
2019-11-03 22:39:14
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:48:08
2019-11-03 20:52:20
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:48:06
2019-11-03 19:28:16
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:48:05
2019-11-03 19:26:53
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:30:10
2019-11-03 18:33:53
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:30:12
2019-11-03 18:14:51
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:30:17
2019-11-03 17:58:02
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:29:35
2019-11-03 14:11:23
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:30:21
2019-11-03 12:58:05
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA EWP
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:02:27
2019-11-03 11:33:16
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:01:50
2019-11-03 10:55:47
Tomasz Klein COLETTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:01:52
2019-11-03 10:55:07
Olaf Klein CASIMIR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:02:25
2019-11-03 08:33:46
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 23:11:10
2019-11-02 17:43:01
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 23:11:08
2019-11-02 16:51:40
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:14:16
2019-11-02 07:44:46
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:14:15
2019-11-02 07:41:23
Tomasz Gogołek CONFUA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:14:07
2019-11-01 20:53:20
Natalia Pacewicz LA CASA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:13:20
2019-11-01 18:59:09
Paulina Adamiec GERWENA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:13:18
2019-11-01 18:51:00
Paulina Adamiec STARCORNET
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:13:15
2019-11-01 18:41:10
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 09:25:05
2019-11-01 17:52:32
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:55
2019-11-01 14:16:56
Monika Tchorzewska RED HERSHEY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:52
2019-11-01 14:16:28
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:47
2019-11-01 13:48:34
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:45
2019-11-01 13:17:11
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:39
2019-11-01 08:01:44
Magdalena Prasek USHER Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:36
2019-11-01 08:01:05
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:28
2019-11-01 07:57:38
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:12:25
2019-11-01 07:56:55
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:11:28
2019-10-31 23:36:39
Julia Jabłońska ODIN VAN ORSHOF D'17
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:13:55
2019-10-31 14:59:03
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:13:59
2019-10-31 13:42:35
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:14:15
2019-10-31 13:21:40
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:14:21
2019-10-31 12:56:24
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:01:45
2019-10-31 05:54:38
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:01:50
2019-10-30 23:40:07
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:01:54
2019-10-30 23:39:47
Paulina Zielińska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:01:58
2019-10-30 23:39:24
Paulina Zielińska BATUMI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:00
2019-10-30 23:36:39
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:04
2019-10-30 23:35:40
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:07
2019-10-30 23:35:05
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 17:43:06
2019-10-30 22:38:09
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 17:43:54
2019-10-30 22:36:51
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 17:44:23
2019-10-30 22:36:09
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:28
2019-10-30 22:18:58
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:03:06
2019-10-30 18:33:03
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:03:04
2019-10-30 18:32:32
Julia Dziurkiewicz PENELOPE L
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:03:01
2019-10-30 12:32:12
Marcin Wesoły SĘKACZ
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:56
2019-10-30 12:29:41
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:02:54
2019-10-30 12:29:01
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:17:50
2019-10-30 09:50:47
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:03
2019-10-30 08:27:17
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 17/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:16
2019-10-29 17:21:18
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:19
2019-10-29 11:37:17
Szymon Tęcza ANGARA L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:23
2019-10-29 11:36:57
Szymon Tęcza KASPAROV A
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:26
2019-10-29 11:36:34
Szymon Tęcza KINGSIZE D.
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:29
2019-10-29 11:36:12
Szymon Tęcza MALECON L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 15:32:50
2019-10-29 11:35:22
Dawid Skiba ZANZIBAR L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:38
2019-10-29 11:35:00
Dawid Skiba TORONTO CVN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:40
2019-10-29 11:34:40
Dawid Skiba JESSIE JAMES D.V.
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:43
2019-10-29 11:34:12
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:47
2019-10-29 10:17:41
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:18:57
2019-10-29 10:06:45
Julia Żuławska CORRMAN
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:57:35
2019-10-28 19:07:59
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:57:36
2019-10-28 10:09:24
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:09
2019-10-28 09:14:18
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:10
2019-10-28 07:38:26
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 11:11:24
2019-10-27 05:54:20
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:21
2019-10-26 22:23:04
Julia Śnieżek PA LADY - P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:31
2019-10-26 12:30:05
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:36
2019-10-26 11:10:12
Alicja Jóźwiak KARINA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 11:06:43
2019-10-25 21:26:09
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:45:40
2019-10-25 21:24:05
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 17:14:02
2019-10-25 15:00:57
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 17:14:04
2019-10-25 11:55:15
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:25:55
2019-10-24 21:22:48
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:26:00
2019-10-24 18:27:06
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:26:01
2019-10-24 18:26:18
Agnieszka Olszewska CARLO ROSSI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:26:03
2019-10-24 18:25:43
Agnieszka Olszewska SINGULORD SAVIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:26:06
2019-10-24 18:24:26
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:26:13
2019-10-24 15:34:25
Maria Bzdek ATHLETICO AART DZ
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:06:30
2019-10-24 08:31:03
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:06:33
2019-10-24 08:28:02
Dawid Rakoczy CONVERTUS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:06
2019-10-23 22:33:50
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:08
2019-10-23 22:33:09
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:06:47
2019-10-23 14:04:03
Sławomir Andruchów LAJOSZ I
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:06:49
2019-10-23 14:02:57
Sławomir Andruchów KADORA-W
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:36:51
2019-10-22 16:07:11
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:36:55
2019-10-22 15:12:22
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:36:57
2019-10-22 11:34:15
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:28:15
2019-10-22 11:31:10
Wiktoria Obstarczyk CASALITA ELIZAR
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:37:08
2019-10-22 10:01:08
Aleksandra Sobocka DALISTO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:37:14
2019-10-22 09:30:31
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:37:18
2019-10-22 09:29:12
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 00:09:43
2019-10-21 19:01:52
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 00:09:46
2019-10-21 19:01:10
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:15:15
2019-10-20 14:17:44
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 15:22:18
2019-10-18 22:39:48
Natalia Pacewicz CANARO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 00:09:48
2019-10-18 22:39:32
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:27:23
2019-10-18 00:15:54
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:27:25
2019-10-18 00:02:44
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:51:22
2019-10-17 09:41:36
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:52:29
2019-10-16 21:12:08
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:52:31
2019-10-14 17:45:45
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:54:08
2019-10-09 23:23:18
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:54:09
2019-10-09 23:21:51
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
O048151
3. Adamiec Paulina bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
4. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
5. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
6. Barańska Laura TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O031776
7. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
8. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
9. Betkowski Marcin POL
10017404
10. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
11. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
12. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
13. Bzdek Maria niezrzeszony
2002 (J.)
O055098
14. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
15. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
16. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
17. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
18. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
19. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
20. Fajfur Maja Brak
2001 (J.)
O051218
21. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (J.)
O035367
22. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
23. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
24. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
25. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
26. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
27. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
28. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
29. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
30. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
31. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
32. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
33. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
34. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
35. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
36. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
37. Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
38. Jankowiak Laura GA Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
39. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
40. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
41. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
42. Jóźwiak Alicja brak
2006 (JM.)
O041055
43. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
44. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
45. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
46. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
47. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
48. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
49. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
50. Koza Łukasz KJ Trach Sośnicowice
S
O001772
51. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
52. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O048386
53. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
54. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
55. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
56. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
57. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
58. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
59. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
60. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
61. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
brak
62. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
63. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
64. Mikołajczyk Eryka Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2007 (JM.)
O052725
65. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
66. Nawrot Magdalena JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O042761
67. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
68. Obstarczyk Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
O047123
69. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
70. Olszowy Ryszard KJ Lansada
2005 (JM.)
brak
71. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
O020977
72. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
73. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
74. Pala Karolina bpk
S
O034722
75. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
76. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
77. Pietkiewicz Alicja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O009188
78. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
79. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
80. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
81. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
82. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
83. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
84. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
85. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
86. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
87. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
88. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
89. Sebastian Katarzyna KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
1999 (MJ.)
O020447
90. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
91. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
92. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
93. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
94. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
O050156
95. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
96. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
97. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
98. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
99. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
100. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
101. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
102. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
103. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
104. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
105. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
106. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
107. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
108. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (JM.)
O042477
109. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
110. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
111. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (Mł.)
O053607
112. Zielińska Paulina St. Rodan Club
S
O003415
113. Żuławska Julia KJK ROMICO
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

71

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic
M: La Gloria/ Lancer III
Brak Brak
2.

109

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
K026230 DE421000078001
3.

161

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
4.

34

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
5.

200

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
6.

81

ANGARA L HAN GER 2013 Klacz kasztanowata F: Christian / Cartani
M: Charlotte / Check In
K024678 DE431310568813
7.

47

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
K010076 POL006540023306
8.

125

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker
M: Sharmeta / Calvados
K024596 528210000694797 105AB94
9.

330

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
K023615 6160761402210
10.

100

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
11.

61

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
12.

25

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/174 F: Avero
M: Algieria
K016217 brak
13.

65

ATHLETICO AART DZ KWPN POL 2005 Wałach gniada/174 F: Cantos
M: Ramanja
brak 528003
14.

160

ATTACHANT KWPN POL 2005 Ogier F: Tenerife VDL
M: Kunera
K010269
15.

40

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
16.

284

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
17.

119

BALOU KWPN POL 2006 Klacz gniada/164 F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
K013846 5280030606180
18.

75

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
K023192 616009540029713
19.

302

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
20.

95

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
21.

230

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
22.

257

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
23.

173

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
24.

213

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
25.

235

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
26.

290

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II
M: Condrieu
K014800 DE421000109108
27.

205

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
28.

189

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou du Rouet
M: Con Cordia J/Con Capitol
K025754
29.

286

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
30.

243

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
31.

23

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
K021297 DE418180154809
32.

150

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
K006614 POL009590047201 102YS62
33.

44

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
brak -
34.

276

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
K015189 DE481810267106
35.

39

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
36.

77

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
37.

295

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
38.

232

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
K023534 616009510253013
39.

233

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
40.

62

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
00000 00000
41.

311

Casali F:
M:
42.

11

CASALITA ELIZAR Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/kuc:162 F: Casall
M: Perle XXI
K024989 DE421000121012
43.

271

CASANOVA HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: Carrino
M: S-Dream Girl
K026113 DE421000119911
44.

128

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
Brak Brak
45.

52

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
46.

70

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
KO25022 DE421000183111
47.

90

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
K025070 421000505411
48.

144

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
49.

78

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
50.

139

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
51.

148

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
52.

321

Catina Blue FG F:
M:
53.

246

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Wałach siwa/164 F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
K022150 DE418184034211
54.

132

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
55.

244

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
56.

245

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310 105XL85
57.

41

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
58.

146

CERTINA PZHK POL 2011 Mare Bay F: CARRY SON
M: CERSANIA/AVIANO
616007610183311 105HY10
59.

54

CHACCORTHAGO OLD POL 2014 Wałach gniada/167 F: -
M: -
brak -
60.

203

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
61.

241

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
62.

299

CHANBETTE OLD POL 2012 Klacz gniada/174 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
63.

32

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
64.

239

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K024503 DE427270218813
65.

278

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
66.

91

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
67.

316

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano/ Coriano
M: Phoenix ST/ Phönix
K013840 DE441410105308
68.

188

CHUCK NORRIS HAN POL 2011 Wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
K021321 DE431316780311
69.

196

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
70.

101

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
71.

224

CISALL FS Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
K018423 DE456570343309
72.

149

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
brak
73.

323

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
74.

221

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
75.

187

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
K013072 528003000712597 104FE75
76.

309

COLANDER AK HOL. GER 2014 Ogier siwa F: Colman hol./ Carthago
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K024845 DE421000016914
77.

43

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
78.

111

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
K026913 616009510293715
79.

127

COLETTO Oldenburg GER 2013 Wałach siwa/162 F: Cola Zero
M: Carnetta
Brak Brak
80.

238

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
81.

251

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
82.

317

CON CHIBO OLD GER 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
K024658 DE418181100313
83.

123

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
84.

252

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
K020301 DE421000085411
85.

279

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
86.

292

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
K027787 DE418181019509
87.

217

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
88.

136

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
89.

256

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
K025706 703001782138011 106BS98
90.

80

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
K013736 DE431310211708
91.

55

CONVERTUS HOL. POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman hol./ Carthago
M: Vinja III hol./ Caretino hol
K027150 DE421000042514
92.

287

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
93.

319

CORLANDO . POL 2011 Wałach biała/. F: .
M: .
.
94.

293

CORNELL 23 Sachsen-Thurningen POL 2011 Wałach siwa/168 F: COLESTUS
M: WICKY
BRAK DE455-8700137-11
95.

89

CORRMAN Holsztyńska GER 2007 Wałach gniada/182 F: Colman
M: N-Kithara
LKPZJ/5602/19 K012576
96.

166

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
97.

310

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
98.

193

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
99.

289

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
100.

18

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
101.

64

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
102.

129

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
K028179 616007610039711
103.

197

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
104.

282

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
105.

305

DO IT KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ultimo
M: Nora / Argus
K020438 528003000812106
106.

49

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
107.

202

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108
108.

212

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
109.

231

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
110.

275

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000600613
111.

204

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
112.

142

EDITT-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/175 F: Con Calma
M: Etna
K025204 616009610036413
113.

249

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
114.

226

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
115.

229

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
116.

67

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
K013924 616 009 68 00406 09
117.

201

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
118.

145

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
119.

151

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
120.

68

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
121.

223

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
122.

199

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
123.

288

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
124.

304

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808 103VT09
125.

270

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
K027041 528003201008551
126.

320

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
127.

42

FLASH KWPN POL 2010 Wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
128.

143

FLATTERY Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus
M: Flara
K019612 POL007610179808
129.

73

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
130.

190

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
131.

228

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
132.

263

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
133.

33

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
134.

261

FUNISCH VAN HET SCHELDEHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/170 F: Clinton /
M: Wizaro Van De Donkhoeve /
brak -
135.

269

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
136.

248

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
137.

209

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
138.

117

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
139.

24

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
K011056 POL009680021107
140.

301

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
K025158 616009640026811
141.

277

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
142.

225

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
143.

186

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: BARITON P
M: SKY/QUICKSTAR
MR105 104FH61
144.

69

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
145.

140

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
146.

253

HARALD H KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/170 F: UP TO DATE
M: BAU CARLA-H
K026286 .
147.

88

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
brak
148.

105

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
K009062 POL009530036004
149.

294

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
150.

216

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
151.

107

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
152.

58

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
153.

93

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
154.

296

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
155.

264

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
156.

131

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
157.

307

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
158.

218

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
159.

92

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
160.

45

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
K014742 POL009640028309
161.

138

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
162.

96

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
163.

272

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier gniada/167 F: Flamenco de Semilly s.f. / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ Z/ Big Star KWPN
K025133 528003201408881
164.

291

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I'm Special de Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Miranne Gii / Irco Mena 763
K026900 528003201402219
165.

250

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
166.

86

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL / Mr Blue
M: Untouchable / Lux
K027239 528003201403540
167.

133

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
168.

104

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
K027211 POL007530131203
169.

303

JUGGLE BARAKA KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Primera / Concorde
K027489 528003201406842
170.

126

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004
171.

57

KADORA-W KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL KWPN/ Quaprice Z
M: Waldora W KWPN/ Indorado hol.
K027166 528003201503067
172.

163

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
173.

35

KAMIR RED WINE OS POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN
M: W-Diadora hol./ Diament De Semilly SF
brak DE418180104215
174.

74

KARINA Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
K027959 616013540117611
175.

82

KASPAROV A KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/177 F: Dakar VDL / Cardento
M: Dajottie / Indoctro
K027528 528003201500966
176.

185

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
K027520 W294617
177.

255

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball/Kimball
M: Karbana/Carbano
K010603
178.

83

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
179.

240

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
180.

281

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
181.

9

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
182.

122

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: La Paloma
K013986 616009510414609
183.

214

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L hol./ Cassiano hol.
K023757 616009610024713
184.

194

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
K020919 -
185.

325

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811 105TT20
186.

328

LAJOSZ I SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Rotmistrz /
M: Landfee I / Landcolt B
K016783 POL009610108908
187.

56

LAJOSZ I SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Rotmistrz
M: Landfee I
K016783 POL009610108908
188.

198

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
189.

242

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
190.

134

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K022255 616009610092111
191.

247

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
192.

162

LAYRO STW Belgia BEL 2011 Wałach siwa/166 F: Casander Van het Bremhof
M: Athena/Ahorn
K021391 Bfdhj
193.

300

LE CORDIAL HOL GER 2012 Wałach gniada/166 F: Lyjanero / Landos
M: Adele III / Singulord Jot
K027192 DE421000040312
194.

192

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
195.

326

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD GER 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
K020860 DE433330209411
196.

135

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
K020860 DE 433330209411
197.

16

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
198.

285

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
199.

267

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
200.

116

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
201.

50

LUCILLA Wielkopolak POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
202.

268

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K023127 056002W00302472
203.

84

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
204.

60

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
205.

313

MATSON V (13) BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
206.

154

MEKANEZZA OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
207.

298

MESSI S Niem. Sport. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
208.

97

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
209.

315

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
210.

322

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Wendy / Canto
K024762 DE421000601313
211.

79

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
212.

222

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926
213.

274

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
214.

124

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/167 F: Chellano II / Contender
M: Pascale Van De Helle / Polidiktus VD Helle
K027077 056002W00307532
215.

207

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
216.

153

ORLANDO L HAN GER 2013 Wałach gniada/169 F: Uccello / Now Or Never M
M: Crazy Girl / Corlensky G
K023758 DE431314311813
217.

72

PA LADY - P SP POL 2010 Klacz siwa/173 F: HBC LAKE BID
M: PALA CARRA P
K024466 616009610239510
218.

237

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
219.

312

PALMERINA P SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Coriano's Ass
M: Pa Lady P
K028122 616009610008614
220.

103

PENELOPE L SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Arpeggio II L
M: Pia Sanpia
K027531 616009610068715
221.

48

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
222.

37

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
223.

59

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
K020192 POL009670006709
224.

94

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 Klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
225.

283

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
226.

53

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
227.

137

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
228.

99

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
K021567 DE431316556911
229.

191

QUESTINO HOL GER 2007 Wałach gniada/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
230.

306

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
231.

118

RED HERSHEY HAN POL 2012 Wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
brak brak
232.

206

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
233.

159

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
K025448 616009590132014
234.

108

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
235.

266

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
K020033 DE435350022308
236.

211

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
237.

215

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I / Contender
M: Chello I / Contender
K011254 DE473730829405
238.

156

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
Brak Brak
239.

236

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
240.

112

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
241.

102

SĘKACZ WLKP POL 2014 Wałach siwa/- F: Czumak /
M: Selika /
brak 616007610056414
242.

158

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
243.

38

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
244.

63

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
245.

157

SIR KISSOVO SP POL 2008 Ogier gniada F: Kissovo / Starter
M: Salwa / Lando
K014804 616009540123508 104UW56
246.

195

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
247.

219

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
248.

130

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394
249.

176

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
250.

120

STARCORNET Hannoveraner POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Stokkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
251.

155

SWEET HARRY POTTER - POL - Wałach inna/- F: -
M: -
Brak Brak
252.

259

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
253.

76

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If Du Reverdy /
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
254.

254

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
255.

234

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
256.

147

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
KO27171
257.

85

TORONTO CVN Z Z NED 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Tallmann TN / Toulon
M: Vurana W / Murano
K027530 056015Z55624015
258.

106

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
259.

273

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
K018495 K018495
260.

46

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
261.

87

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
262.

280

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
263.

141

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
264.

114

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
265.

262

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 Brak
266.

113

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
267.

265

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
268.

324

VENUS HOL POL 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
269.

208

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros hol./ Chambertin
M: Valencia han./ Compliment han.
K021722 616009640007512
270.

258

VIVIANO Hanowerski POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
271.

98

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
272.

115

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310
273.

165

WILLE - POL - Wałach inna/- F: -
M: -
Brak Brak
274.

210

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
275.

167

ZALAMERO KWPN POL 2004 Wałach F: Cobra / Carthago
M: Zwiggy / Nimmerdor
K009310
276.

21

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: First Of April KWPN/ Clinton hol.
K025120 528003201407235
277.

327

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
278.

152

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina bpk
150
SUM:
150.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
100
100
SUM:
200.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
200
300
150
100
SUM:
750.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
300
300
200
SUM:
800.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
200
200
SUM:
400.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
100
SUM:
100.00
Sebastian Katarzyna KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
200
SUM:
200.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (58)
2019-11-15
5
2019-11-15
2019-11-17
24
2019-11-17