Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2*
Leszno, 11-13 październik 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:22:09
2019-10-06 19:29:58
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:22:11
2019-10-06 19:27:04
Jacek Mierzwiński GALA W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:16:57
2019-10-06 19:02:55
Hubert Ludwiczak CABONA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:02
2019-10-06 17:03:25
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:05
2019-10-06 15:25:49
Hubert Ludwiczak CABONA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:59:58
2019-10-05 17:58:20
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:00:00
2019-10-05 17:57:41
Łukasz Piksa CALESSA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 16:37:56
2019-10-05 09:48:29
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:18
2019-10-05 08:55:48
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:14
2019-10-05 08:55:14
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:21
2019-10-04 21:56:26
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:24
2019-10-04 21:55:51
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:26
2019-10-04 21:53:40
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:44
2019-10-04 21:52:50
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:48
2019-10-04 16:38:29
Gabriela Biedka QUANTUM OF LOVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:08:52
2019-10-04 16:36:36
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:15:34
2019-10-04 11:44:08
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:40:59
2019-10-03 21:07:06
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:01
2019-10-03 21:06:11
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:03
2019-10-03 17:31:26
Bartosz Goszczynski LORINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:04
2019-10-03 17:30:03
Bartosz Goszczynski LISA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:06
2019-10-03 17:29:20
Bartosz Goszczynski FLORENCJA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:08
2019-10-03 15:53:14
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:11
2019-10-03 15:33:43
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:12
2019-10-03 15:33:00
Marcin Bętkowski CLIPPER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:14
2019-10-03 14:12:56
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:47:54
2019-10-02 17:32:12
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:48:03
2019-10-02 15:37:21
Seweryn Murdzia QUIVISTO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:48:05
2019-10-02 14:52:55
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:08:55
2019-10-02 08:07:42
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:04
2019-10-02 08:07:07
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:11
2019-10-01 23:00:20
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:13
2019-10-01 22:59:40
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:18
2019-10-01 22:56:16
Wiktoria Woźniak QUICKY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:19
2019-10-01 22:55:16
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:09:28
2019-10-01 22:52:36
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:58:49
2019-10-01 21:46:42
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:58:52
2019-10-01 11:08:07
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:58:54
2019-10-01 11:07:22
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:58:55
2019-10-01 10:44:49
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:17:33
2019-10-01 08:29:09
Mściwoj Kiecoń CONRADO 10
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:17:35
2019-10-01 08:28:40
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:17:36
2019-10-01 08:27:46
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:17:37
2019-10-01 08:27:06
Mściwoj Kiecoń LUETT BEK AKKITA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:28
2019-09-30 21:27:57
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:29
2019-09-30 21:27:37
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:31
2019-09-30 18:25:28
Seweryn Murdzia CONSTANTIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:33
2019-09-30 18:22:33
Seweryn Murdzia WELTDAME
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:48:36
2019-09-30 18:19:56
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:30:46
2019-09-30 07:38:37
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:30:52
2019-09-29 23:42:19
Maja Hendrys CANASTER
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 2x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:53:08
2019-09-29 16:22:55
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:24
2019-09-27 16:51:27
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:29
2019-09-27 16:51:10
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:46:41
2019-09-27 16:13:08
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:12:17
2019-09-26 22:54:08
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:12:18
2019-09-26 22:52:45
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:12:23
2019-09-26 22:25:35
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:24:45
2019-09-26 16:52:35
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:24:46
2019-09-26 14:16:56
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:24:49
2019-09-26 14:16:28
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:24:52
2019-09-26 10:10:01
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:38:44
2019-09-26 09:34:16
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:36:38
2019-09-25 18:42:30
Jakub Krzyżosiak CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:41:17
2019-09-25 18:37:00
Jakub Krzyżosiak LIMTENDER
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 2x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:40:57
2019-09-25 14:07:14
Maksymilian Wechta LONDON 32
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:40:58
2019-09-25 14:06:48
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:00
2019-09-25 14:06:21
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:02
2019-09-25 14:04:12
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:04
2019-09-25 14:02:07
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:07
2019-09-25 14:01:10
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 14:41:10
2019-09-25 13:35:08
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:22:33
2019-09-24 16:45:37
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:44:08
2019-09-24 12:52:17
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:31:38
2019-09-23 15:45:12
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:24:26
2019-09-22 20:02:46
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:23:46
2019-09-21 15:18:56
Zofia Okuła COLORADO
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 2x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:23:48
2019-09-21 14:55:29
Dalia Lehmann POMPEIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:23:52
2019-09-21 14:49:54
Dalia Lehmann QUITOKI
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:23:54
2019-09-21 14:49:12
Dalia Lehmann ANNCHEN
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:23:58
2019-09-20 21:57:00
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 09:32:02
2019-09-19 19:26:25
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 09:32:03
2019-09-19 19:07:16
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 09:32:10
2019-09-19 17:56:37
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:13
2019-09-18 20:09:55
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:17
2019-09-18 20:08:36
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:19
2019-09-18 17:39:28
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:20
2019-09-18 17:38:46
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 22:37:22
2019-09-18 17:38:17
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:58:57
2019-09-17 20:36:41
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:22
2019-09-17 20:35:45
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:24
2019-09-17 20:35:11
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:25
2019-09-17 20:34:42
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:26
2019-09-17 20:34:06
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:54:28
2019-09-17 20:32:56
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:17
2019-09-16 18:42:37
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:19
2019-09-16 18:34:34
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:44:21
2019-09-16 18:32:35
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:08:44
2019-09-15 19:44:18
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 21:52:48
2019-09-12 18:08:44
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:32
2019-09-12 10:29:19
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:34
2019-09-12 10:29:04
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:37
2019-09-12 10:27:09
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:50:39
2019-09-12 10:26:27
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
2. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
3. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
4. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
5. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
6. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
7. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
11. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
12. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
13. Goszczynski Bartosz Bpk
S
Brak
14. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
15. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
16. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
17. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
18. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
19. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
20. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
21. Kłapińska Laura KS Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
22. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
23. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
24. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
25. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
26. Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
27. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
28. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
29. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
30. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
31. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
32. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
33. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
34. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
10171641
35. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
36. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O001512
37. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
38. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
39. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
40. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
41. Murdzia Seweryn bpk
O006295
42. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
43. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
44. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
None
45. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
46. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
47. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (J.)
O031461
48. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
49. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
50. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
51. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
52. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
53. Stasiak Anna KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
2004 (JM.)
brak
54. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
55. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
56. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
57. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
58. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
59. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
B1
10047911
60. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
61. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
62. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
2.

49

ANNCHEN BAW AFG 2006 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
O: Maciej Lehmann
B:
K012090 DE481810213706
3.

24

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
4.

36

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O: -
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
5.

82

BARAQUE HOL. GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda hol./ Baloubet du Rouet
M: Valetta II hol./ Ephebe for Ever s.f.
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
6.

44

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
7.

110

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada/170 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Dariusz Zannier Robert Adamczak
B: Niemcy
K024151 DE481810006414
8.

118

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II
M: Condrieu
O: Paweł Bolko
B: Niemcy
K014800 DE421000109108
9.

41

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
10.

121

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B: -
K020825 DE441411203210
11.

123

CABONA WESTF GER 2005 Klacz F: Calido I
M: /Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Niemcy
brak
12.

111

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
13.

74

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
14.

120

CALESSA HOL GER 2012 Klacz gniada/172cm F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
O: Borta Kramer
B: -
K028109 DE421000089713
15.

9

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
O: ARCHIPP Kozanecki
B: Leista
K016369 528003000703008 103NS05
16.

77

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Alicja Hendrys
B: Landesverband Bayerischer Pferdezuchter
K015189 DE481810267106
17.

89

CAPTAIN KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Monika Kłapińska
B: Holandia
K020293 528003000701074
18.

84

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
19.

96

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
20.

34

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K021630 DE456570196812
21.

60

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B:
K022545 DE421000176213
22.

129

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
23.

63

CHARDONNAY SZUMAWA SP POL - Klacz gniada/- F: chacco blue
M: -
O: -
B: -
K023028 -
24.

61

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa/1 F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B: -
K020603 DE421000206012
25.

87

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K024503 DE427270218813
26.

26

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
27.

57

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911 105QT17
28.

33

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K026275 DE418181112111
29.

108

CLIPPER Holsteiner POL 2013 Ogier gniada/165 F: Connor / Casall
M: Bella Rose / Cassini
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
K026417 DE421000600813
30.

112

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906
31.

10

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
32.

46

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
33.

67

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
O: Marek Danecki
B: ZG Wilcke und Sloothaak
brak brak
34.

83

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
O: Hagen Ridzkowski
B: Dieter Wernicke
K027787 DE418181019509
35.

116

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
O: -
B: -
K026744 DE441411179510
36.

80

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban XX
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
37.

102

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
38.

92

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
O: Jarosław Sekuła
B: Jarosław Sekuła
brak -
39.

128

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
40.

42

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 6160066900085011
41.

132

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
O: Mariusz Wylęga
B: Mariusz Wylęga
K023371 616009610022813
42.

40

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
O: Przemysław Bule
B: brak
K026668 528003200907591
43.

90

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
44.

122

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
45.

62

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
46.

66

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
47.

39

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
O: Roland Kosmol
B: Brak
K027055 528003201003825
48.

105

FLORENCJA X POL 2010 Klacz siwa/170 F: X
M: X
O: X
B: X
X X
49.

14

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
50.

125

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
O: Marek Rosiak i Jacek Mierzwiński
B: Marek Rosiak
K020872 616009670028311
51.

115

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
52.

124

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez
M: Goldi
O: Nikola Gburyk
B: Michał
K022449 616009670110711
53.

18

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
54.

70

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
55.

78

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O: Marta Zmiertka Kamil Grzelczyk
B: Michał Nojmann
K025158 616009640026811
56.

29

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
57.

101

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: -
K025198 0201826
58.

85

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
59.

51

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
60.

113

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725 528003201201361
61.

114

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B: -
K020946 528003201200365
62.

65

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014668 POL009640034307
63.

107

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
O: Bartosz Szymborski i Piotr Gadomski
B:
K026386 528003201207815
64.

31

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547
65.

106

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617 528003201402754
66.

71

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
67.

32

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: Attis P. P. Rol
B: Jan Tomasz Procajło
K015375 POL009630051908
68.

37

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
O: Bioraj Sp. z o. o.
B: -
K026757 DE42100034480
69.

64

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
70.

126

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
DE421000019208 104UE65
71.

93

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
72.

131

LIMTENDER HOLST GER 2008 Stallion Bay F: LIMBUS
M: TYRAH/CONTENDER
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: DAVIS GERRISH WENDY, WEATHERFORD TX 76087 (USA)
DE421000352208 104PA25
73.

104

LISA HOL POL 2012 Klacz siwa/170 F: X
M: Y
O: X
B: X
Brak Brak
74.

97

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
75.

103

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Carlos DZ
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
76.

119

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168cm F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
O: Julia Pytel
B: -
K014273 POL009640075208
77.

86

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
O: Sławomir Polikowski
B: Sachs Klaus-W
K027178 DE421000085408
78.

68

LUGANO Niem.sport. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
O: Marcin Matelski
B: -
K025816 DE456370005012
79.

35

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B:
K021788 DE421000087312
80.

58

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K020604 DE421000079312
81.

98

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
82.

53

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473
83.

91

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
84.

75

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
85.

45

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
86.

47

POMPEIA OS POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Popstar/ Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
O: Joanna Lehmann
B: Małgorzata Siergiej
K021744 DE418181349711
87.

100

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009
88.

59

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K023690 DE421000026811 105RA32
89.

117

QUANTUM OF LOVE HANN POL 2009 Wałach skarogniada/171 F: Quintender
M: Chico’s Boy
O: Marek Fimmel
B: Holandia
K019123 DE431316878609
90.

95

QUICKY HAN GER 2003 Klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin /
M: Cara /
O: Anna Woźniak
B: Albert Sprehe
K011968 DE431319836103
91.

48

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Catoki / Cambridge
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Joanna Lehmann
B:
K014686 DE421000244108
92.

99

QUIVISTO SP POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
93.

23

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
94.

25

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
95.

76

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
96.

52

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
97.

72

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
98.

38

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
O: Aleksandra Kosmol
B: K.Mellema
K017146 528003000701752
99.

73

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
100.

94

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
101.

69

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
102.

50

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
103.

43

VIVIANO Hanowerski POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
O: Iwona Skrzypiec
B: Heike Schmidt
K020591 DE431314007611
104.

130

WELTDAME HOLST GER 2006 Mare Bay F: CONTENDER
M: GRAPPA/LORD
O: Wioletta Kosicka
B: DENNSTEDT TILO, ARENDSEE (GER)
DE421000681406 103XP79
105.

88

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: Cantos / Contender
M: omke H / Nairobi
O: Krzysztof Szzumiński
B: H.B.C Stal BV, BOIJL (NED)
K009947
Rider Club
Competition
Prize
Biedka Gabriela bkp
35
SUM:
35.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
75
200
75
SUM:
350.00
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
40
75
SUM:
115.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
500
450
350
800
400
175
250
SUM:
2925.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
125
SUM:
125.00
Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
35
SUM:
35.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
150
550
SUM:
700.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
250
SUM:
250.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
150
SUM:
150.00
Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
500
SUM:
500.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
300
SUM:
300.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
75
SUM:
75.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
200
1000
75
550
2000
SUM:
3825.00
Kłapińska Laura KS Small Cherry
40
200
75
125
SUM:
440.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
40
75
SUM:
115.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
35
75
SUM:
110.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
40
75
SUM:
115.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
300
150
450
100
1200
SUM:
2200.00
Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
300
SUM:
300.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
150
750
SUM:
900.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
350
SUM:
350.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
75
175
400
400
500
3400
SUM:
4950.00
Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
75
100
SUM:
175.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
450
SUM:
450.00
Murdzia Seweryn bpk
250
550
900
1200
SUM:
2900.00
Murdzia Seweryn bpk
35
SUM:
35.00
Murdzia Seweryn bpk
35
SUM:
35.00
Murdzia Seweryn bpk
75
1400
SUM:
1475.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
40
75
100
SUM:
215.00
Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
900
2600
750
SUM:
4250.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
50
75
SUM:
125.00
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
75
SUM:
75.00
Stasiak Anna KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
75
175
SUM:
250.00
Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
300
SUM:
300.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
400
600
350
500
450
300
750
SUM:
3350.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
300
200
1400
650
400
150
SUM:
3100.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
1200
900
SUM:
2100.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
50
SUM:
50.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
35
SUM:
35.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2019-10-11
18
2019-10-12
49
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
INDIVAR (107)
2019-10-11
25
2019-10-11
38
2019-10-12
32
2019-10-13
34
CLIPPER (108)
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-13
25
Biedka Gabriela
bkp
2019-10-11
45
2019-10-11
42
2019-10-12
22
2019-10-12
37
BUTTERFLY (118)
2019-10-11
12
35
2019-10-11
29
2019-10-12
20
2019-10-12
15
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
BIG BEN (110)
2019-10-11
48
2019-10-12
47
2019-10-13
32
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2019-10-11
30
2019-10-11
12
75
2019-10-12
26
2019-10-12
18
2019-10-13
30
C BAS (41)
2019-10-11
43
2019-10-11
2019-10-12
4
200
2019-10-12
8
75
2019-10-13
28
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-10-11
2019-10-12
48
2019-10-13
22
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (52)
2019-10-11
4
200
2019-10-12
25
2019-10-13
35
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-10-11
14
2019-10-12
2019-10-13
31
2019-10-11
31
2019-10-12
12
40
2019-10-13
8
75
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2019-10-11
1
500
2019-10-11
3
450
2019-10-12
4
350
2019-10-13
2
800
EULVE (122)
2019-10-11
2
400
2019-10-11
6
175
2019-10-12
5
250
2019-10-13
13
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2019-10-11
32
2019-10-13
2019-10-12
24
2019-10-12
2019-10-11
6
125
2019-10-12
26
2019-10-13
11
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-10-11
14
35
2019-10-12
41
2019-10-13
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-10-11
5
150
2019-10-12
30
2019-10-13
2
550
Goszczynski Bartosz
Bpk
LORINA (103)
2019-10-11
2019-10-12
LISA (104)
2019-10-11
2019-10-12
FLORENCJA (105)
2019-10-11
2019-10-12
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2019-10-11
44
2019-10-11
26
2019-10-12
33
2019-10-12
10
2019-10-13
8
100
2019-10-11
40
2019-10-11
25
2019-10-12
29
2019-10-12
16
2019-10-13
19
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
2019-10-12
15
2019-10-13
5
250
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2019-10-11
26
2019-10-12
18
2019-10-13
28
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
GREACE (78)
2019-10-11
43
2019-10-11
23
2019-10-12
13
2019-10-12
8
150
2019-10-13
10
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-11
2019-10-11
28
2019-10-12
1
500
2019-10-13
33
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-10-11
15
2019-10-11
6
300
2019-10-12
9
2019-10-13
9
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (14)
2019-10-11
20
2019-10-11
16
2019-10-12
2019-10-13
11
2019-10-12
11
75
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-11
13
2019-10-12
7
200
2019-10-13
1
1000
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
27
2019-10-12
12
2019-10-13
12
HASTOR (85)
2019-10-11
27
2019-10-11
8
75
2019-10-12
2
550
2019-10-13
27
2019-10-11
24
2019-10-12
14
2019-10-13
3
2000
Kłapińska Laura
KS Small Cherry
2019-10-12
11
40
2019-10-13
6
200
2019-10-12
10
75
CAPTAIN (89)
2019-10-13
25
2019-10-12
38
2019-10-12
13
LIMTENDER (131)
2019-10-12
6
125
2019-10-13
24
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
9
40
2019-10-13
9
75
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2019-10-11
9
35
2019-10-11
2019-10-12
23
2019-10-13
16
FEREUSA (39)
2019-10-11
41
2019-10-11
16
2019-10-12
9
75
2019-10-12
22
2019-10-13
20
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-10-11
24
2019-10-12
13
40
2019-10-13
10
75
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2019-10-11
17
2019-10-11
11
2019-10-12
2019-10-13
8
300
2019-10-11
8
150
2019-10-12
15
2019-10-13
7
450
CATALAYA (129)
2019-10-11
7
100
2019-10-11
10
2019-10-12
2
1200
2019-10-13
26
Ksiądz Patrycja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HEIDI (51)
2019-10-11
3
300
2019-10-12
44
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
2019-10-11
2019-10-12
16
2019-10-12
2019-10-13
37
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
42
2019-10-12
41
2019-10-13
27
2019-10-11
54
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-10-11
29
2019-10-12
5
150
2019-10-13
1
750
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
CAIRO AK (111)
2019-10-11
36
2019-10-11
18
2019-10-12
32
2019-10-12
25
2019-10-13
4
350
2019-10-11
38
2019-10-12
40
2019-10-13
17
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
POMPEIA (47)
2019-10-11
16
2019-10-11
9
75
2019-10-12
6
175
2019-10-13
4
400
QUITOKI (48)
2019-10-11
2019-10-12
ANNCHEN (49)
2019-10-11
5
400
2019-10-12
4
500
2019-10-13
1
3400
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
CABONA (121)
2019-10-11
49
2019-10-11
Ludwiczak Hubert
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
CABONA (123)
2019-10-11
2019-10-11
22
2019-10-12
35
2019-10-13
33
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CONSENSUS (116)
2019-10-11
45
2019-10-11
12
2019-10-12
16
2019-10-13
14
Malińska Oliwia
-
2019-10-12
28
2019-10-13
29
2019-10-12
42
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (68)
2019-10-11
40
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-13
16
2019-10-12
28
Mazur Krzysztof
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
ATŁAS (24)
2019-10-11
37
2019-10-12
21
2019-10-13
RICCO (25)
2019-10-11
2019-10-12
17
2019-10-12
2019-10-13
13
CICERO (26)
2019-10-11
20
2019-10-12
20
2019-10-13
23
ALLILAH (27)
2019-10-11
11
75
2019-10-12
7
100
2019-10-13
10
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
GOLDEN (124)
2019-10-11
34
2019-10-12
29
2019-10-13
3
450
GALA W (125)
2019-10-11
39
2019-10-12
36
2019-10-13
32
Mikicin Alicja
JKS Melloni Horses Szczecin
PRESTIGE (100)
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-12
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2019-10-11
39
2019-10-11
13
2019-10-12
19
2019-10-13
31
Murdzia Seweryn
bpk
TREFL-K (72)
2019-10-11
5
250
2019-10-11
15
2019-10-12
20
2019-10-13
15
2019-10-12
23
2019-10-11
2
550
2019-10-11
9
2019-10-12
3
900
2019-10-13
4
1200
Murdzia Seweryn
bpk
2019-10-11
47
2019-10-12
50
2019-10-13
34
BARAQUE (82)
2019-10-11
13
35
2019-10-11
33
2019-10-12
36
2019-10-12
30
2019-10-13
24
Murdzia Seweryn
bpk
2019-10-11
11
35
2019-10-12
19
2019-10-13
19
Murdzia Seweryn
bpk
WELTDAME (130)
2019-10-11
10
75
2019-10-11
1
1400
2019-10-12
17
2019-10-13
Okuła Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-13
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2019-10-11
32
2019-10-12
10
40
2019-10-13
18
JURANDA (32)
2019-10-11
19
2019-10-12
12
75
2019-10-13
7
100
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-10-11
3
900
2019-10-13
2
2600
2019-10-12
1
750
CALESSA (120)
2019-10-11
23
2019-10-12
37
2019-10-13
29
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
2019-10-13
2019-10-12
V DALLY (94)
2019-10-12
24
2019-10-13
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-10-11
53
2019-10-11
31