Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZR + HZO 13-15 grudzień 2019
Leszno, 13-15 grudzień 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 21:07:19
2019-12-09 21:07:19
Seweryn Murdzia CONSTANTIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 00:37:50
2019-12-08 22:38:44
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 00:37:49
2019-12-08 22:36:37
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 00:36:03
2019-12-08 22:26:56
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:10:15
2019-12-08 20:06:50
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:30:38
2019-12-08 19:15:19
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:29:45
2019-12-08 18:40:01
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:29:11
2019-12-08 18:39:19
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:28:45
2019-12-08 18:38:44
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 15:48:31
2019-12-08 15:14:06
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 13:11:17
2019-12-08 13:10:46
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 13:11:19
2019-12-08 13:07:16
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:13:36
2019-12-07 20:07:27
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:13:44
2019-12-07 19:07:36
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 11:04:47
2019-12-06 23:34:13
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 11:04:45
2019-12-06 23:33:49
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 11:04:42
2019-12-06 23:33:19
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 20:58:11
2019-12-06 19:24:59
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 20:58:09
2019-12-06 19:23:36
Matylda Malepszy DANTOS HBC
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 12:54:14
2019-12-06 08:40:50
Izabela Vinckier CELLO MELLONI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 12:54:16
2019-12-06 08:39:54
Jan Vinckier CHAKALAKA 8
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 15:46:08
2019-12-05 19:45:22
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 17:07:05
2019-12-05 16:23:10
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:31:01
2019-12-04 20:06:48
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:30:58
2019-12-04 20:02:55
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:30:56
2019-12-04 20:01:37
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:02:24
2019-12-04 08:35:42
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:02:30
2019-12-03 22:23:10
Marcin Wesoły HALNY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 14:25:32
2019-12-03 22:19:55
Marcin Wesoły G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:02:33
2019-12-03 21:27:01
Łukasz Brzóska LIGHTNING TG
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:02:35
2019-12-03 20:27:16
Marcin Bętkowski CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:57:53
2019-12-03 19:56:09
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:57:55
2019-12-03 19:55:23
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:57:56
2019-12-03 19:53:06
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:57:57
2019-12-03 19:52:16
Łukasz Wasilewski JF H&H
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:10
2019-12-03 11:05:25
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:14
2019-12-03 11:05:10
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:18
2019-12-03 11:04:54
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:26
2019-12-02 21:44:30
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:30
2019-12-02 21:43:48
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:33
2019-12-02 21:43:02
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:37
2019-12-02 21:42:27
Maja Marchwicka NIRMETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:41
2019-12-02 21:08:36
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:44
2019-12-02 21:08:20
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:16:47
2019-12-02 21:07:59
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:02
2019-12-02 18:13:37
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:06
2019-12-02 18:13:10
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:10
2019-12-02 18:12:38
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:13
2019-12-02 18:11:56
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:16
2019-12-02 17:18:34
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:20
2019-12-02 17:18:02
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:24
2019-12-02 17:17:41
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:26
2019-12-02 13:54:11
Waldemar Rogowski CAVALESSE
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:33
2019-12-02 13:53:43
Waldemar Rogowski CALICOR
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:37
2019-12-01 23:13:28
Karol Chrzanowski EKWADOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:41
2019-12-01 23:12:59
Karol Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:45
2019-12-01 23:12:35
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:48
2019-12-01 23:11:59
Jan Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:52
2019-12-01 23:11:25
Jan Chrzanowski GAMBIT-O
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:55
2019-12-01 23:10:51
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:17:59
2019-12-01 21:57:06
Seweryn Murdzia WELTDAME
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:03
2019-12-01 21:56:21
Seweryn Murdzia QUISSINI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:06
2019-12-01 21:55:29
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:09
2019-12-01 20:14:43
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:12
2019-12-01 20:14:16
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:16
2019-12-01 20:13:07
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:21
2019-12-01 20:12:34
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:26:50
2019-12-01 17:30:55
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:02:37
2019-12-01 13:34:52
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:37
2019-12-01 13:34:10
Bartosz Adamus EL CAMP
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:48
2019-12-01 12:55:25
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:52
2019-12-01 12:55:06
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:18:56
2019-12-01 12:54:42
Mikołaj Glasser GIJSBERTHA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 17:52:13
2019-11-30 17:24:51
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 10:12:07
2019-11-29 22:32:44
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:19:01
2019-11-29 20:35:18
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 10:12:11
2019-11-29 20:34:57
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 10:12:12
2019-11-29 20:34:05
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:47:12
2019-11-28 13:53:10
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:47:13
2019-11-28 13:52:06
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:41:52
2019-11-27 13:26:02
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:41:58
2019-11-27 11:39:18
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:03
2019-11-27 11:38:22
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:10
2019-11-27 10:19:46
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:14
2019-11-27 10:19:07
Angelika Kucias AMBASADOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 09:23:47
2019-11-27 10:18:11
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:21
2019-11-27 10:17:33
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:24
2019-11-27 09:40:51
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:31
2019-11-27 09:40:32
Laura Barańska CHUCK NORRIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:35
2019-11-27 09:40:04
Mikołaj Barański KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:40
2019-11-27 09:39:40
Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:43
2019-11-27 09:39:18
Mikołaj Barański ISABEAU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:42:45
2019-11-27 09:38:55
Mikołaj Barański GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:50:36
2019-11-26 23:26:42
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:18:01
2019-11-26 16:47:56
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:17:49
2019-11-26 10:51:04
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:17:51
2019-11-26 10:50:29
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:17:52
2019-11-26 10:49:52
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:17:53
2019-11-26 10:49:21
Mściwoj Kiecoń CONRADO 10
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:58:52
2019-11-25 21:22:43
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:13
2019-11-25 13:21:50
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:13:40
2019-11-25 13:21:18
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:16
2019-11-25 12:52:41
Łukasz Troszczyński CATLIN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:18
2019-11-25 12:52:22
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:19
2019-11-25 12:51:58
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:20
2019-11-25 12:51:34
Łukasz Troszczyński UTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:22
2019-11-25 12:51:07
Łukasz Troszczyński LIRYKA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:46:24
2019-11-25 12:50:38
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:47:53
2019-11-22 23:23:31
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:47:57
2019-11-22 23:20:54
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:47:59
2019-11-22 18:08:03
Tomasz Klein USTINA
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:48:05
2019-11-22 18:07:47
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:12:10
2019-11-22 09:32:20
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 17:06:58
2019-11-21 21:43:53
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:34
2019-11-20 21:27:23
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:35
2019-11-20 21:26:41
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:36
2019-11-20 21:25:28
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:39
2019-11-20 17:16:12
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:40
2019-11-20 17:13:19
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:41
2019-11-20 17:12:36
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:44:03
2019-11-18 19:46:25
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:20:11
2019-11-17 19:05:22
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:20:13
2019-11-17 19:04:56
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:24:29
2019-11-17 12:31:59
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 11:03:30
2019-11-17 10:57:22
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:25:20
2019-11-17 09:29:56
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:41
2019-11-16 11:47:59
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:42
2019-11-15 09:38:05
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:43
2019-11-15 09:27:05
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:13:16
2019-11-13 11:44:48
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:47:09
2019-11-04 22:10:43
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:33:54
2019-11-03 19:11:03
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:33:57
2019-11-03 19:10:41
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:33:58
2019-11-03 19:10:18
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paulina bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
2. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
3. Barańska Laura TKJ Garbówek
2004 (J.)
O031776
4. Barański Mikołaj TKJ Garbówek
2003 (J.)
O025801
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
7. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża
2003 (J.)
O040158
10. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
11. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
12. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
13. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
14. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
15. Jabłońska Julia JKS Mieczewo
16. Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
17. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
18. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
19. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O026423
20. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
21. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
22. Klein Olaf Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
1999 (MJ.)
O010205
23. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
26. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
27. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
28. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
29. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
30. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
31. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
32. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
33. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
34. Luty Dominika bpk
S
O003979
35. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
36. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
37. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
38. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
39. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
40. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
41. Murdzia Seweryn bpk
2019 (Mł.)
O006295
42. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
43. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
44. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
45. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
46. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
47. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
48. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O033279
49. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
50. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
51. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O007667
52. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
53. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
54. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
55. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
56. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
57. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
58. Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ
S
O002862
59. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
60. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
61. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
62. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
63. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
64. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
65. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
66. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
67. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
68. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
69. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
70. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
71. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
72. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
2.

141

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
3.

67

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
4.

274

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
5.

297

ANDIGO AL Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
K021147
6.

109

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
7.

142

ARAGOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
8.

195

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
Brak 616007670038513
9.

13

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
10.

84

ASSUS MK SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Avero
M: Avenue
K027842 616 009 60 02312 10
11.

286

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
12.

309

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
13.

315

BARAQUE HOL. GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda hol./ Baloubet du Rouet
M: Valetta II hol./ Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
14.

140

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
15.

80

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
16.

161

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
17.

240

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
18.

178

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
19.

146

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
20.

253

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare darkbay/162 F: Coco Jambo / Contendro I
M: Anatevka / Avec Coeur
K024204 DE441411274011
21.

306

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
K020476 DE421000691811
22.

244

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
23.

104

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
24.

283

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
25.

272

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
K015189 DE481810267106
26.

101

CANDORA HAN GER 2014 Klacz kara/176 F: Carembar De Muze (London) / Nabab De Reve
M: Sandora / Sandro Boy
K028402 DE431319619014
27.

87

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
28.

263

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
29.

59

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
00000 00000
30.

166

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
31.

70

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
32.

287

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
K012701 DE418180527206
33.

73

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I/Cassini I
M: Tarion/Lansing
K022855 DE418182532912
34.

160

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
35.

319

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
36.

57

CASAMBA HOL GER 2015 Ogier gniada/167 F: Casall /
M: Mamba I /
brak DE421000101215
37.

352

CASCOR Oldenburg GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Olympic Fire
M: Edda
K023394
38.

182

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
39.

66

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
Brak Brak
40.

344

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
41.

139

CASKANO HOL POL 2015 Wałach siwa/172 F: Casalito /
M: Veltin / Askano
K028057 DE421000528815
42.

270

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
KO25022 DE421000183111
43.

118

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
44.

98

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
45.

50

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
46.

266

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/Corrado I
K023044 DE421000051810
47.

257

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
K013987 616009510415909
48.

305

CAVALESSE OLD GER 2012 Klacz siwa/170 F: Chacco Lover / Chacco-Blue
M: Grandess / Ravallo
K028403 DE418182521012
49.

183

CEKIN WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Czamal
M: Celina
Brak 616007682008014
50.

44

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
K018561 DE418180906211 105PX75
51.

338

CELLO MELLONI Holsztyńska GER 2014 Ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: Made In Dream / Coriander
K025468 DE421000546814
52.

49

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
53.

63

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
54.

74

CERVANTES W SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Che Guevara L/Cassini I/Capitol I
M: Chałtura
brak 616009680033011
55.

333

CHARIVARI FEBRO Z Zangersheide POL 2011 Klacz gniada/171 F: CHICAGO I Z
M: Colett
Vdsgb nj Fcxxcbjj
56.

318

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
57.

148

CHELSEA L Westfalska POL 2009 Klacz gniada/165 F: Albaran xx
M: Galina
K018980 DE441410634209
58.

277

CHUCK NORRIS HAN POL 2011 Wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
K021321 DE431316780311
59.

185

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
60.

184

CIRA W Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
61.

360

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
62.

259

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
63.

106

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
64.

304

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
65.

276

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
K013072 528003000712597 104FE75
66.

65

COLETTO Oldenburg GER 2013 Wałach siwa/162 F: Cola Zero
M: Carnetta
Brak Brak
67.

345

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
68.

233

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
brak brak
69.

267

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
K027787 DE418181019509
70.

224

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
71.

129

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
72.

354

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban XX
K023637 DE421000151810
73.

150

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
74.

125

CORDELLI WESTF POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cordess
M: Winzerin As
K025211 K025211
75.

258

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
76.

61

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
77.

105

CORLEO DSP POL 2015 Ogier gniada/167 F: Caleo hol.
M: Kolonia DSP/ Limasol DSP
K027451 456560395115
78.

71

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son
M: Lea/Landos
K015437 616009640055909
79.

123

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
80.

155

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
81.

54

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
82.

81

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
83.

92

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
84.

103

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek
Xxx Xxx
85.

323

DA VINCI KWPN POL 2008numero Wałach kara// F: Numerów Uno
M: Platina
K024979 /
86.

348

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
87.

340

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
88.

95

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
K015075 616009670041297
89.

114

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
90.

43

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
91.

269

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
92.

60

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
93.

243

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
94.

265

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
95.

341

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
96.

186

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
K028179 616007610039711
97.

262

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara/- F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968
98.

72

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
99.

196

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
K025794
100.

62

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
101.

19

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
102.

355

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
103.

55

DUQUE HISZP ESP 2009 Wałach siwa/145 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
104.

156

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849
105.

308

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
106.

94

EDEN SP POL 2015 Wałach siwa/164 F: Libero A
M: Eminencja
Brak Brak
107.

351

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
108.

321

EL CAMP SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Campari M / Caprilli
M: Eleine / Elvis
K007514 POL009690042403
109.

289

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
110.

288

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
111.

107

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Emanuelle
K021950 -
112.

39

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
113.

10

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 Ogier gniada/170 F: Erco van’t Roosakker
M: -
Brak Brak
114.

172

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
115.

126

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Con Calma /
M: Con Calma /
K025624 616009670076912
116.

232

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
K025237 DE431314311607 104PW08
117.

169

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Chardonay L
M: Fiona L
Brak 616009580187606
118.

171

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
119.

132

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
120.

121

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
121.

329

FIRST LAD BH KWPN POL 2010 Ogier siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Amerens
- -
122.

157

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
K021004 POL 009670074207
123.

88

FLAVIO HANN POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha
M: Funny
Brak 431316817707
124.

75

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
125.

99

FLORES HOL GER 2013 Klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
126.

222

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
127.

346

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
128.

230

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
129.

53

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
130.

322

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
131.

255

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
132.

331

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
133.

133

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
134.

128

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
K018623 POL007610201306
135.

311

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
136.

168

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
137.

201

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
K027623 DE418189812314
138.

163

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
139.

324

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
140.

285

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
141.

176

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
142.

325

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
143.

216

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
144.

361

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE418185003412
145.

335

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
146.

119

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
147.

159

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
148.

281

GRUPO PROM ANTRAX Z Zangershaide POL 2009 Klacz gniada/168 F: Bariton P
M: SKY/QUICKSTAR
K023183 MR105 104FH61
149.

48

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
150.

41

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
X X
151.

330

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa/167 F: Grand Master /
M: Hiona /
K023781 616007610000713
152.

327

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
153.

90

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
154.

296

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
K021145 528003201203437
155.

326

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
156.

111

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 Klacz gniada/170 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
157.

249

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
K020893 528003201207457
158.

234

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
159.

162

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
160.

96

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
161.

246

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
162.

14

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
163.

280

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Andiamo/Animo
M: Landgrafin/Lancer
K024295 528003201308586 106NX47
164.

86

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
K014742 POL009640028309
165.

110

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/163 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino I
K026052 528003201404931
166.

190

JAMES BROWN KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Esmelia H Evitta / Cantos
K026728 528003201400160
167.

199

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
K021728 616006590203412
168.

317

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
169.

189

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
K026724 528003201503108
170.

328

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
171.

279

JUGGLE BARAKA KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Primera / Concorde
K027489 528003201406842
172.

245

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
173.

47

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gleiding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
174.

120

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
175.

334

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
176.

112

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles
M: Phille-Fomia
brak -
177.

180

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
K025890 616999610244611
178.

175

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
179.

192

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
180.

278

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
K027520 W294617
181.

36

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
182.

5

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
183.

193

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
184.

191

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
brak brak
185.

135

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
186.

235

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
187.

149

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
K023340 DE456570236310
188.

228

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
189.

181

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
K026885 DE441411545511
190.

359

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
191.

242

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
192.

24

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
193.

332

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
194.

284

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
195.

261

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Liberia old./ Livello hol.
K025944 616009510237714
196.

320

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
197.

68

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
K026611 POL009610168305
198.

337

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
199.

113

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
200.

363

Lord UKR 2012 S F:
M:
201.

69

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
202.

347

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168cm F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
203.

251

LUGANO Niem.sport. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
204.

164

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
K026459 616999610069713
205.

127

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
206.

58

MACKAY HAN GER 2014 Wałach kasztanowata/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Queena II / Quidam De Revel
K026485 DE431316891114
207.

130

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
208.

350

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
209.

167

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
210.

312

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
211.

131

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
212.

358

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
213.

153

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
214.

170

MON AMOUR Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
215.

42

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
K028344 616014661581811
216.

303

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
217.

310

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
218.

122

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Bgg Hfg
219.

343

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
K024075 616007610200513
220.

357

Nigiri F:
M:
221.

342

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
222.

145

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
223.

294

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
K013878 POL009530021508
224.

271

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
225.

152

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
226.

336

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
227.

179

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
K017916 POL009670172707
228.

301

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
229.

206

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
230.

239

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
231.

116

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
232.

362

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
11625 103YP56
233.

97

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
234.

356

Painted White F:
M:
235.

295

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
K011291
236.

91

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
237.

194

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
238.

364

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet / Zoon
M: Kropka
K021860 616006550152311
239.

40

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
240.

52

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
brak
241.

79

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
242.

214

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
243.

51

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
244.

316

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
245.

273

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada/- F: -
M: -
K025038
246.

197

QUINTA Holsztyn GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
K028662 brak
247.

314

QUISSINI HOL. GER 2014 Ogier gniada/164 F: Quidam de Revel s.f./ Jalisco B
M: Catolica hol. / Cassini I hol.
K025413 DE421000402514
248.

282

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
249.

174

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son /
M: Rezeda /
brak -
250.

37

RANDEVU Lit. Gorąc. LTU 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Salana-Radiants / Royal Z II
M: Vegeta / Vibors
K020553 LV028048150137 103SH37
251.

83

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
K018649 616009610042511
252.

187

REINER SP POL 2010 Wałach kara/170 F: Lombard
M: Retma
K028673 616009610128710
253.

241

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
254.

136

RHIANNA S Westfale POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
255.

12

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
000 000
256.

78

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
257.

293

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
K012388 POL009670142607
258.

256

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
259.

275

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
260.

143

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
261.

89

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
262.

108

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
K023236 DE498270009208
263.

151

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
264.

237

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
265.

198

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
266.

134

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
267.

247

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
268.

93

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 616009610075214
269.

300

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
270.

102

STARCORNET Hannoveraner POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Stokkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
271.

38

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
272.

18

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
273.

117

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
274.

292

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
275.

236

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
276.

115

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
277.

291

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
278.

268

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
279.

154

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
280.

173

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
281.

56

U2 OS GER 2014 Ogier ciemnogniada/170 F: Uriko (Clooney NLD) / Untouchable
M: Kleons Bonita / Stakkato
K026532 DE418189745614
282.

76

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
283.

77

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
284.

188

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
285.

64

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
286.

100

URSSINI HOL. GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko KWPN/ Untouchable
M: Catolica hol./ Cassini I hol.
K027767 DE421000000015
287.

254

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 Brak
288.

260

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi KWPN/ Heartbreaker
M: U Cassara / Utopie KWPN
K024614 616009510253713
289.

144

V- ADAM Z BWP GER 2014 Gleiding bay/168 F: Vangelis S
M: Poly R
- -
290.

35

VALMOUT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
BRAK
291.

165

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
292.

299

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
293.

248

VIGO HEYWOOD HZ Zangersheide NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
294.

177

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
295.

313

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
K012865 DE421000681406 103XP79
296.

250

WENECJA HOL. GER 2012 Klacz gniada F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
297.

302

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Clavius hol./ Caretino
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K024844 616009640012613
298.

298

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407
299.

22

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
300.

202

ZALAMERO KWPN POL 2004 Wałach F: Cobra / Carthago
M: Zwiggy / Nimmerdor
K009310
301.

200

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido/KWPN
M: Należyte/KWPN
K010636 5280030401481 103KX55
302.

252

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
K025356 203009221385913
303.

124

ZELOTA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/167 F: Nowogródek
M: Zefira
Brak Brak
304.

85

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
305.

349

ZETA Z Zangersheide GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211
Rider Club
Competition
Prize
Adamus Bartosz KS Verso La Natura
450
400
SUM:
850.00
Barański Mikołaj TKJ Garbówek
100
275
SUM:
375.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
15
SUM:
15.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
350
750
150
200
100
100
SUM:
1650.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
50
15
50
SUM:
115.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
15
15
10
50
SUM:
90.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
15
10
50
50
50
SUM:
175.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
10
SUM:
10.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
100
50
50
10
175
250
SUM:
635.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
1500
15
50
100
125
150
SUM:
1940.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
15
SUM:
15.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
750
1000
550
225
350
300
SUM:
3175.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
50
75
SUM:
125.00
Kostek Laura bpk
200
SUM:
200.00
Kowalczyk Mateusz bpk
15
SUM:
15.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
15
SUM:
15.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
125
10
SUM:
135.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
100
200
150
SUM:
450.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
175
15
SUM:
190.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
50
125
SUM:
175.00
Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
50
SUM:
50.00
Murdzia Seweryn bpk
15