Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 9-10 listopad 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:39:53
2019-11-07 23:24:10
Rafał Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:39:10
2019-11-07 22:09:53
Rafał Krajewski CLARA HM
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:38:54
2019-11-07 21:57:36
Rafał Krajewski BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:38:23
2019-11-07 21:55:52
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:37:54
2019-11-07 21:55:17
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:37:28
2019-11-07 21:54:10
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 23:37:10
2019-11-07 21:52:25
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:13:31
2019-11-07 19:25:07
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:13:08
2019-11-07 18:54:00
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:12:24
2019-11-07 13:13:35
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:11:35
2019-11-07 13:08:44
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:11:21
2019-11-07 13:08:05
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:10:57
2019-11-07 13:07:31
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 12:34:47
2019-11-07 11:51:40
Mikołaj Kownacki CASKANO
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:16:09
2019-11-07 09:45:37
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 16/L/licencyjny na styl jeźdźca
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 09:33:59
2019-11-07 08:57:05
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:50:49
2019-11-06 10:20:52
Jacek Mierzwiński PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:50:51
2019-11-06 10:17:30
Jacek Mierzwiński GRBICZ W
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 22:49:11
2019-11-05 21:29:22
Alina Dziamska PEGAZ
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:43:37
2019-11-05 06:39:32
Barbara Jasińska BESAR
  • 2x 16/L/licencyjny na styl jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:43:39
2019-11-05 06:38:39
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:42:55
2019-11-04 22:35:12
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:42:59
2019-11-04 22:34:50
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:04
2019-11-04 22:34:03
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:07
2019-11-04 22:33:46
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:10
2019-11-04 22:28:37
Gabriela Werwińska ROBIN
  • 2x 16/L/licencyjny na styl jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:13
2019-11-04 22:09:57
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:16
2019-11-04 19:50:40
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:19
2019-11-04 19:49:39
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:22
2019-11-04 19:13:44
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:25
2019-11-04 17:47:47
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:43:29
2019-11-04 17:39:05
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 16:56:36
2019-11-04 16:45:23
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 16:56:38
2019-11-04 16:16:18
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:24:31
2019-11-04 11:58:42
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:24:32
2019-11-04 11:58:07
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:24:33
2019-11-04 11:57:42
Monika John LAQUINARO
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:42:56
2019-11-04 11:23:16
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:42:58
2019-11-04 11:22:42
Sławomir Klóska BRIDGET JONES
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:43:01
2019-11-04 11:21:28
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:43:34
2019-11-04 10:12:29
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:25:26
2019-11-04 05:30:08
Kamil Niestrawski EL SOVSKI
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:21
2019-11-03 20:58:54
Renata Trynka CALITO
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:24
2019-11-03 20:55:18
Katarzyna Witkowska SANTUS
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:26
2019-11-03 20:54:54
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:44
2019-11-03 20:54:27
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:47
2019-11-03 20:54:02
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:48
2019-11-03 20:53:38
Renata Trynka GOOFY
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:50
2019-11-03 20:52:43
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:51
2019-11-03 20:50:28
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:52
2019-11-03 20:26:00
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:54
2019-11-03 19:04:38
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:55
2019-11-03 18:59:38
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:57
2019-11-03 14:44:00
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:58
2019-11-03 14:43:13
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:27:59
2019-11-03 12:21:05
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:00:31
2019-11-03 09:48:27
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:00:34
2019-11-02 23:09:07
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 23:01:35
2019-11-02 20:51:20
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 23:01:40
2019-11-02 18:44:26
Łukasz Zasadziński KREON
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 23:01:43
2019-11-02 18:24:50
Jan Mossakowski VIEDŹMIN
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:57:43
2019-11-02 10:03:45
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:57:46
2019-11-02 10:02:00
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL
  • 2x 3/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:15:55
2019-11-01 21:49:03
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 2x 16/L/licencyjny na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:15:56
2019-11-01 21:48:29
Agata Janusz KASANDRA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:15:58
2019-11-01 18:51:09
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:15:59
2019-11-01 16:41:11
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:16:02
2019-11-01 11:03:26
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:16:03
2019-11-01 11:02:55
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 09:50:38
2019-11-01 00:23:22
Alan Siczyński BASSARA
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 09:50:41
2019-11-01 00:21:47
Alan Siczyński RAULA DE GANAD
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 09:50:46
2019-10-31 20:39:53
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 09:50:48
2019-10-31 18:44:12
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:12:13
2019-10-31 17:41:00
Alan Siczyński ANGELINA G
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:12:20
2019-10-31 17:39:42
Alan Siczyński RAULA DE GANAD
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:12:28
2019-10-31 14:57:55
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 18:12:32
2019-10-31 12:16:27
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 09:33:50
2019-10-31 12:04:36
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:59:14
2019-10-31 12:04:10
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:00:09
2019-10-30 22:21:46
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:00:10
2019-10-30 20:14:48
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:00:11
2019-10-30 18:27:45
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:00:12
2019-10-30 18:27:21
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:00:14
2019-10-30 11:41:45
Milena Barczyk MAFIA
  • 1x 12/60 cm KUCE/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 08:45:04
2019-10-30 06:53:24
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:16:58
2019-10-30 06:52:46
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:16:59
2019-10-30 06:52:14
Bartosz Czaprański CEZAR
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 19:24:09
2019-10-29 10:53:12
Agnieszka Nowak ZEGNO D'IVE Z (13)
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:53:45
2019-10-29 10:52:17
Agnieszka Nowak MATSON V (13)
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 08:48:21
2019-10-28 22:29:04
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:57:17
2019-10-28 10:54:47
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:57:18
2019-10-28 10:51:26
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:44:38
2019-10-28 08:33:55
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:44:40
2019-10-28 08:33:24
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 12:00:37
2019-10-27 21:01:54
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:44:44
2019-10-27 21:01:26
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:44:45
2019-10-26 13:39:08
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 09:44:49
2019-10-25 21:00:49
Natalia Strzępek CORSICA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:25:13
2019-10-24 20:06:05
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:25:14
2019-10-24 20:04:54
Marta Sawicka LIBELL
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:05:35
2019-10-23 18:32:23
Marta Sobczyńska LIZANDER
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:35:41
2019-10-22 14:00:13
Nikola Idkowiak V- ADAM Z
  • 2x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:35:42
2019-10-22 13:59:49
Nikola Idkowiak JAMILLA WV
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:35:44
2019-10-22 13:59:23
Nikola Idkowiak NIRGUN S
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:35:47
2019-10-22 13:59:00
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:35:49
2019-10-22 13:58:19
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 00:09:11
2019-10-21 09:26:18
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:45
2019-10-20 18:42:14
Agata Derda KOSMA
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:47
2019-10-20 18:41:43
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:49
2019-10-20 18:40:58
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:50
2019-10-20 17:15:25
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:53
2019-10-20 14:16:31
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:57
2019-10-20 12:10:49
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:58
2019-10-20 09:45:20
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:15:00
2019-10-19 22:20:11
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/L1/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 15:21:49
2019-10-19 14:36:39
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:50:22
2019-10-16 15:33:41
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:50:28
2019-10-16 15:33:13
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 8/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Bamber Aleksndra bpk
2003 (J.)
O044965
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
5. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
6. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
7. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
8. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
9. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
10. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
11. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
12. Dziamska Alina brak
2003 (J.)
brak
13. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
14. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
15. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
16. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
17. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
18. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
19. Gos Ewelina
S
O013917
20. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
21. Grodziska Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
P
22. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
23. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
24. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
25. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
26. Janku Julia KJ Ranczo Kolata
2000 (MJ.)
O029215
27. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
28. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
29. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
O037939
30. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
31. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
32. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
33. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O009716
34. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
35. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
36828/18
36. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
37. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
38. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
39. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
40. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
41. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
42. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
43. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
44. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
45. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
46. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
47. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
48. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
49. Łączkowska Natalia St. J Baborówko
2002 (J.)
O034366
50. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (JM.)
O042459
51. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
52. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
53. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
54. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
55. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
56. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
57. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
Brak
58. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
59. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
60. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
61. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
62. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
63. Siczyński Alan Kielecki klub jeździecki
S
Brak
64. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
65. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
66. Sobczyńska Marta WTK Hermanów
S
O044690
67. Stańczak Sandra KJ Pobet
S
O033680
68. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
69. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
70. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
O047917
71. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
72. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
73. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
74. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
75. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
76. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
77. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
78. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
79. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
10160775
80. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
2000 (MJ.)
O051028
81. Witkowska Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O004587
82. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
83. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
84. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: KS IDMAR
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
2.

70

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon / Rubinstein I
M: Argentina / Arizona
O: Dominika Jamorska
B: Paweł Gonsinski
K025831 DE433332206310
3.

120

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Stanisław Szurik
K027662 616009520036713
4.

84

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Moravia / Monsieur
M: Britanika / Aprizzo
O: Jan Mossakowski
B: Roman Drabiński
K014839 POL009670052407
5.

142

BELLE VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz gniada/169 F: Big Star JR K Z
M: Haya vd Kattevennen Z
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26837 056015Z55764614
6.

124

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
O: Anna Jasińska
B: Kamila Hamerlińska
K027779 616007610080011
7.

116

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
8.

97

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/mk:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: -
K021749 616013610182011
9.

101

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
10.

72

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
11.

105

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Marek Kopras
K025165 616009610071912
12.

48

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
O: Marcin Idkowiak
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
K021007 616009510353911
13.

39

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
14.

20

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
15.

89

CALITO Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach ciemnogniada/- F: Calato
M: Sydne
O: Junkelmann Eva-Maria
B: Junkelmann Eva-Maria
brak brak
16.

140

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/171 F: Cascavello / Carolus I
M: Riana / Colman
O: Rafał Krajewski
B: -
K016749 DE421000114210
17.

115

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
18.

96

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
19.

138

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
O: -
B: -
K028306 DE431310651815
20.

109

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
O: Mateusz Kaszuba
B: Niem
K014820 DE418180162908
21.

131

CASKANO HOL POL 2015 Wałach siwa/172 F: Casalito /
M: Veltin / Askano
O: Karolina Mazurek
B: SK Bielin
K028057 DE421000528815
22.

123

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
23.

125

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Choya / Calido I
O: Zofia Krzeszewska
B: Jakub Łysy Konarski
K027778 616009610076015
24.

41

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
25.

64

CEZAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
O: .
B: .
.
26.

114

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
27.

122

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
O: Marcelina Raczyńska
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
28.

143

CLARA HM Hannoveraner POL 2014 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Cokowaah
O: Niemcy
B: Niemcy
29.

22

COCO CHANEL Holsztyńska POL 2015 Klacz gniada/176 F: Cascadello II
M: S-Con Laine
O: Anna Kuśnierczak
B: ZG Horns/Mehrens
brak DE 421000603615
30.

139

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
31.

65

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
32.

129

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
33.

37

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
34.

57

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
O: Tomasz Kowala
B: Tomasz Kowala
K028383
35.

83

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098
36.

113

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
37.

119

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
38.

62

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
O: Anna Szewczuk
B: -
K028248 25000113411611L
39.

54

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B: -
K013928 DE431310044907
40.

60

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
O: -
B: -
K028179 616007610039711
41.

35

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
42.

103

EL SOVSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: SWAROVSKI
M: EL DŹAHA
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K022730
43.

146

Era F:
M:
O:
B:
44.

147

Estilio F:
M:
O:
B:
45.

80

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
46.

95

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
47.

63

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
O: -
B: -
K028088 056015Z55545015
48.

102

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
49.

78

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
50.

91

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
51.

88

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
52.

94

GOOFY OLD GER 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
O: Myriam Dickenherr
B: Myriam Dickenherr
K027617 DE473730564013
53.

56

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
54.

34

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 616009610104713
55.

128

GRBICZ W SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: E-Star
M: Gala W
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
brak
56.

76

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
57.

33

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
Brak Brak
58.

73

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Jan Zybała
B: Kazimierz Bartkowiak
K018794 POL009610038508
59.

104

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
60.

148

Hera F:
M:
O:
B:
61.

92

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184 616009610017609
62.

132

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
63.

40

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
O: Zbigniew Ueberhan
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014742 POL009640028309
64.

46

JAMILLA WV KWPN NED 2014 Mare bay/169 F: Bamako de muze
M: Chantal
O: Marcin Idkowiak
B: Wessels/ Vetker
- -
65.

107

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
66.

79

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Bartosz Janusz
B: Franciszek Dariusz
K022257 616009540008612
67.

135

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
68.

36

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
O: Danielle Bezemer-Witjens
B: H. A. Tolbon
K025987 528008110078211
69.

85

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
70.

110

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
O: PAWEŁ JOHN
B: Niemcy
K026885 DE441411545511
71.

53

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
O: Karolina i Hanna Osieka
B: Leo Van Den Brande
K027730 056002W00300185
72.

93

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
O: Stal Voerman
B: Stal Voerman
K028050 056002W00300251
73.

52

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado/Landadel
M: Landmadel/Landstreicher
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: Ernest Prechel
K013333 DE457000154105
74.

136

LIGA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K026927 616009682007214
75.

50

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
O: Marek Sobczyński
B: Stanisław Figlerowicz
K026611 POL009610168305
76.

38

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
77.

137

LORETTA . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
78.

42

LORIN B Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
K026296 DE441411225514
79.

9

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
80.

69

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Magdalena Parkitna
B: Magdalena Parkitna
Brak 616999670063315
81.

14

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
K028500 LTU005170089907
82.

98

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
83.

13

MATSON V (13) BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O: Wojciech Mańczak
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
84.

59

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
85.

47

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
O: Marcin Idkowiak
B: Huber Szurik
K021021 616009520028412
86.

58

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
87.

100

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
O: Janusz Grzewiński
B: Roman Drabiński
K024886 6160096700297
88.

127

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Kannan
M: Darne
O: Jacek Kuźma
B: Godselbos
brak
89.

130

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
O: Aleksandra Bamber
B: Maciej Grzechnik
K027935 616003010085811
90.

126

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
O: Lucyna Dziamska
B:
brak
91.

68

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
92.

141

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
93.

145

Queen's Park F:
M:
O:
B:
94.

71

RAULA DE GANAD HUN HUN 2009 Klacz gniada/170 F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka / Feo
O: Jarosław Jonkisz
B: Raul Crab
K020350 HUNKMF092590120
95.

51

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
O: Przemysław Sawicki
B: Ireneusz Skowroński
K026685 brak
96.

81

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
97.

117

ROBIN Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa/165cm F: Chellano's Boy DZ
M: Rafla
O: Agnieszka Krzystyniak
B: Stanisław Grygier
K012097 POL007610146808
98.

67

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
99.

90

SANTUS OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Gold Patch / Padarco Van Het Hertsfeld
O: Gestuet Lewitz
B: Gestuet Lewitz
K027616 DE418184088310
100.

121

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
O: Anna Dunst
B: SK Nowielice
K017438 616009640024410
101.

99

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
102.

112

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
103.

44

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
104.

108

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
O: Rafał Okoniewski
B: Niem
K017169 DE431319690308
105.

111

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon BWP / Heartbreaker
M: Dina Blue RK KWPN / Mr. Blue KWPN
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata Siergiej
K025260 DE418180259413
106.

55

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
107.

82

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
108.

15

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
109.

77

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
O: Vanessa Nowaczyk
B: Peters Boje
K027569 DE421000062704
110.

118

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
O: Eryk Urbaniak
B:
K026659 DE431314500809
111.

43

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B: Elisa Cornacchia
K023556 DE441411579407 103VC36
112.

45

V- ADAM Z BWP GER 2014 Gleiding bay/168 F: Vangelis S
M: Poly R
O: Marcin Idkowiak
B: -
- -
113.

86

VIEDŹMIN SP POL 2015 Wałach kara/168 F: Ulco KWPN
M: Victoria TB KWPN / SableRose (Calvados)
O: Dobrochna Bugajna-Bielecka
B: Dobrochna Bugajna-Bielecka
K028069 .616009610182315
114.

133

VIGO HEYWOOD HZ Zangersheide NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
O: Sylwester Kosiński
B: Holandia
K024883 056015255635814
115.

134

WENECJA HOL. GER 2012 Klacz gniada F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B: Niemcy
K024125 DE421000564912
116.

106

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
117.

61

ZEGNO D'IVE Z (13) Zangersheide NED 2014 Wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL / MR. Blue
M: Quilana d'ive Z / Quidam de Revel
O: Wojciech Mańczak
B: Eeckhout van Isabelle
brak 056015Z55651014
118.

87

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
119.

66

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento/Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien/Viscount
O: Grzegorz Kosicki
B: Wilhelm Kelle
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
350
SUM:
350.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
350
100
300
500
SUM:
1250.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
200
200
150
SUM:
550.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
200
SUM:
200.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
300
200
200
150
200
SUM:
1050.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
100
SUM:
100.00
Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
500
SUM:
500.00
Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (123)
2019-11-09
12
2019-11-09
22
Bamber Aleksndra
bpk
PATOS (130)
2019-11-10
2019-11-10
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (69)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
2019-11-09
36
2019-11-09
9
2019-11-10
26
2019-11-10
11
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
HANGA (73)
2019-11-09
22
2019-11-09
7
2019-11-10
16
2019-11-10
19
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
DASSILIO (119)
2019-11-09
22
2019-11-09
45
2019-11-10
20
2019-11-10
ANTARES S (120)
2019-11-09
1
2019-11-09
12
2019-11-09
12
2019-11-10
20
2019-11-10
16
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
20
2019-11-10
1
CEZAR (64)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
22
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (107)
2019-11-10
32
2019-11-10
Derda Agata
KJ Michałówka
KOSMA (36)
2019-11-09
23
2019-11-09
7
2019-11-10
28
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
38
2019-11-10
16
2019-11-10
24
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-11-09
2
350
2019-11-10
7
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (121)
2019-11-09
1
2019-11-09
42
2019-11-10
1
2019-11-10
7
Dziamska Alina
brak
PEGAZ (126)
2019-11-09
11
2019-11-09
1
2019-11-10
3
2019-11-10
23
Frołow Anastazja
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2019-11-09
11
2019-11-09
11
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2019-11-10
1
2019-11-10
33
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
CORSICA (57)
2019-11-10
3
2019-11-10
3
KOMBOY (135)
2019-11-09
10
2019-11-09
1
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (100)
2019-11-09
26
2019-11-09
18
BOLTER (101)
2019-11-09
43
2019-11-09
34
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-11-09
27
2019-11-09
1
2019-11-10
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2019-11-09
2019-11-09
Gos Ewelina
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (87)
2019-11-09
22
2019-11-09
32
2019-11-10
25
2019-11-10
30
Grodziska Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
LORETTA (137)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (102)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (129)
2019-11-09
1
2019-11-09
12
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (41)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
2019-11-10
35
2019-11-10
27
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2019-11-09
32
2019-11-09
35
2019-11-10
33
2019-11-10
1
2019-11-09
31
2019-11-09
12
2019-11-10
1
2019-11-10
12
2019-11-09
31
2019-11-10
23
2019-11-09
1
2019-11-09
47
2019-11-10
12
2019-11-09
29
2019-11-10
Janku Julia
KJ Ranczo Kolata
2019-11-09
1
2019-11-09
40
2019-11-10
1
2019-11-10
8
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
2019-11-10
2019-11-10
3
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (78)
2019-11-10
1
2019-11-10
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
BESAR (124)
2019-11-10
2019-11-10
John Monika
KJ KALUMET BOSZKOWO
LAQUINARO (110)
2019-11-10
12
2019-11-10
1
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
HUSH HUSH (132)
2019-11-10
5
2019-11-10
2
350
2019-11-10
3
100
2019-11-10
9
WENECJA (134)
2019-11-10
1
300
2019-11-10
1
500
Kamińska Oliwia
Klub Jeździecki Michałówka
2019-11-09
1
2019-11-09
46
2019-11-10
16
2019-11-10
5
Kaniewska Maja
St. Kraju Jumping Team
FIDELIO (95)
2019-11-09
1
2019-11-09
18
2019-11-10
24
2019-11-10
37
CASARO (96)
2019-11-09
15
2019-11-09
21
2019-11-10
11
2019-11-10
17
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (67)
2019-11-09
5
2019-11-09
16
2019-11-10
1
200
2019-11-10
21
PRADO (68)
2019-11-09
1
200
2019-11-09
10
2019-11-10
2
150
2019-11-10
14
Kaszuba Alicja
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
CASILON B (109)
2019-11-10
1
2019-11-10
10
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-11-09
34
2019-11-09
31
2019-11-10
26
2019-11-10
2019-11-09
2019-11-09
2
200
2019-11-10
15
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (112)
2019-11-09
27
2019-11-09
30
2019-11-10
17
2019-11-10
25
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (80)
2019-11-09
33
2019-11-10
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2019-11-09
21
2019-11-09
20
2019-11-10
11
2019-11-10
10
Kosicka Lena
KS Centaurus
ZENTIS (66)
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-09
30
2019-11-10
3
2019-11-10
12
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LIGA (136)
2019-11-10
16
2019-11-10
34
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
CASKANO (131)
2019-11-09
21
2019-11-09
32
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2019-11-09
12
2019-11-09
12
COKOWAAH (139)
2019-11-09
1
300
2019-11-09
3
200
2019-11-10
2
200
2019-11-10
6
CARMEN P (140)
2019-11-09
2
150
2019-11-09
11
2019-11-10
2019-11-10
7
QUATRO (141)
2019-11-09
25
2019-11-09
6
2019-11-10
12
2019-11-10
3
200
2019-11-09
28
2019-11-09
12
CLARA HM (143)
2019-11-09
12
2019-11-09
32
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
12
2019-11-09
12
2019-11-09
1
Era (146)
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
25
Estilio (147)
2019-11-10
1
2019-11-10
32
Hera (148)
2019-11-10
2019-11-10
16
2019-11-10
12
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
CAYENNE (125)
2019-11-10
25
2019-11-10
25
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-11-09
28
2019-11-09
17
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
3
100
2019-11-10
2019-11-09
2
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2019-11-09
24
2019-11-10
23
LORIN B (42)
2019-11-09
1
2019-11-09
22
2019-11-10
1
2019-11-10
16
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2019-11-09
1
2019-11-09
12
2019-11-09
22
2019-11-10
2019-11-10
16
2019-11-10
1
Łączkowska Natalia
St. J Baborówko
BAD BOY (84)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-09
12
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (15)
2019-11-09
1
2019-11-09
Matławski Piotr
St. Kraju Jumping Team
2019-11-09
7
2019-11-09
1
500
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
2019-11-10
12
2019-11-10
12
GRBICZ W (128)
2019-11-10
3
2019-11-10
1
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
2019-11-09
2019-11-09
29
2019-11-09
33
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
EL SOVSKI (103)
2019-11-10
31
2019-11-10
24
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
U TERNA (77)
2019-11-09
10
2019-11-10
9
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2019-11-09
1
2019-11-09
24
2019-11-10
1
2019-11-10
13
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
12
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
1
Okoniewska Nicola
KJ Kalumet Boszkowo
2019-11-10
22
2019-11-10