Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO + HZR 7-9.02.2020
Leszno, 7-9 luty 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 08:30:03
2020-02-06 08:30:03
Agnieszka Szlachta COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:36
2020-02-03 18:03:28
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:40
2020-02-03 18:02:37
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:44
2020-02-03 18:01:10
Weronika Kosińska WERONA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:48
2020-02-03 14:01:45
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 17:03:39
2020-02-03 12:19:01
Paula Adamiec STARCORNET
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 17:02:13
2020-02-03 12:18:33
Paula Adamiec GERWENA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:52
2020-02-03 08:19:37
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:40:56
2020-02-03 08:16:50
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:01
2020-02-02 21:16:02
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:05
2020-02-02 21:15:41
Katarzyna Szuń MY REVELATION
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:31:45
2020-02-02 18:04:22
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:31:06
2020-02-02 16:26:13
Natalia Morsztyn WITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:09
2020-02-02 16:22:54
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:30:29
2020-02-02 16:12:40
Michał Tyszko NACORADO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:31:03
2020-02-02 09:08:36
Adrianna Wiśniewska QUINZI 5
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:30:04
2020-02-02 09:08:15
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:29:42
2020-02-02 09:07:16
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 10:55:29
2020-02-01 19:02:10
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:24
2020-02-01 14:51:33
Agata Janusz DONER BOY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:29
2020-02-01 14:46:03
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 00:02:10
2020-01-31 22:11:28
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 00:01:17
2020-01-31 22:09:53
Michał Tyszko KING LEPANTINO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 14:15:58
2020-01-31 13:26:22
Joanna Szyndler MILADY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 20:59:31
2020-01-30 20:58:23
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 09:50:13
2020-01-30 18:58:31
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 09:49:52
2020-01-30 18:57:55
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:00:56
2020-01-30 17:12:48
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:00:30
2020-01-30 17:12:34
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:34
2020-01-30 10:18:17
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:40:20
2020-01-29 22:25:48
Ewa Aleksandra Dyżewska ZEGNO D'IVE Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:39:53
2020-01-29 22:25:26
Ewa Aleksandra Dyżewska INTI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:38:59
2020-01-29 22:22:35
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:38:21
2020-01-29 22:19:04
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:07:32
2020-01-29 20:31:00
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:06:32
2020-01-29 20:30:38
Seweryn Murdzia UNICA-K
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 16:05:09
2020-01-29 14:33:56
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 16:04:41
2020-01-29 14:33:20
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 16:04:04
2020-01-29 14:32:35
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 15:58:26
2020-01-29 12:21:52
Seweryn Murdzia URSSINI
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 15:55:38
2020-01-29 12:14:14
Seweryn Murdzia CASSIRIANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:01:48
2020-01-29 07:24:14
Dorota Kościelniak CAYENNE
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:01:24
2020-01-29 07:23:20
Joanna Pociecha-Ochab CAYENNE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:00:43
2020-01-28 21:45:29
Hubert Polowczyk FRANCISCO DES PREMICES
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:00:07
2020-01-28 21:41:06
Hubert Polowczyk KONQUISTADOR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 09:59:27
2020-01-28 21:38:28
Hubert Polowczyk KARDINARD MELLONI
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:37
2020-01-28 20:48:25
Julia Walorek FIGARO
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:41
2020-01-28 20:47:52
Karol Luboński CAREN
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:45
2020-01-28 20:47:26
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:49
2020-01-28 20:47:05
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:53
2020-01-28 20:46:27
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:41:57
2020-01-28 20:45:34
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:42:01
2020-01-28 20:45:08
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:42:05
2020-01-28 17:22:50
Jakub Dorynek EURO CENT
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 11:42:09
2020-01-28 17:22:12
Jakub Dorynek HOPE NEVER DIES
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:56:46
2020-01-28 13:39:09
Wojciech Wojcianiec CHICAGO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:56:20
2020-01-28 13:36:50
Wojciech Wojcianiec V-STAR D’LVE Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:55:52
2020-01-28 13:36:02
Wojciech Wojcianiec VOODOO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:54:42
2020-01-28 13:03:45
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:53:29
2020-01-28 12:57:00
Dalia Lehmann CASALLTINA DE JOTER LSH
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 13:51:54
2020-01-28 12:56:30
Dalia Lehmann CLARITY QUEEN LSH
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:17:46
2020-01-28 09:13:14
Łukasz Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 23:20:15
2020-01-27 22:49:56
Dominika Kubacka URINA-K
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 23:20:20
2020-01-27 22:49:05
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 22:23:02
2020-01-27 21:25:37
Joanna Pociecha-Ochab VENKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 22:23:06
2020-01-27 21:25:02
Joanna Pociecha-Ochab ACCORN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 22:23:09
2020-01-27 17:34:11
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 22:23:10
2020-01-27 17:33:16
Łukasz Koza TOP BIJOU
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 15:44:39
2020-01-27 12:49:11
Łukasz Koza DON VITO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 15:44:50
2020-01-27 12:48:40
Agrypina Walaszek GAJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 15:44:55
2020-01-27 12:47:15
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 10:04:53
2020-01-26 23:51:56
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 10:04:54
2020-01-26 23:51:18
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:37:54
2020-01-26 21:25:23
Dobrochna Kucharska VAYA Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:37:55
2020-01-26 21:24:26
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 23:25:28
2020-01-26 20:23:52
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 21:49:25
2020-01-25 20:10:38
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 17:38:21
2020-01-25 11:41:57
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 17:38:24
2020-01-25 10:15:54
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 17:38:26
2020-01-25 10:14:22
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 17:38:27
2020-01-24 19:49:50
Natalia Pacewicz CANARO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:53:09
2020-01-23 13:39:57
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 13:19:33
2020-01-23 11:19:05
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 13:19:35
2020-01-23 11:18:38
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 10:51:53
2020-01-23 02:01:17
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 20:38:08
2020-01-22 16:15:43
Olaf Klein CASIMIR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:32:09
2020-01-22 13:49:36
Nikola Idkowiak ERYSTYKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:32:13
2020-01-22 13:42:39
Nikola Idkowiak NIRGUN S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:32:16
2020-01-22 13:42:00
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:32:19
2020-01-22 13:41:42
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:32:21
2020-01-22 13:41:11
Nikola Idkowiak V- ADAM Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:11
2020-01-21 21:07:44
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:29
2020-01-21 18:19:29
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:32
2020-01-21 09:27:35
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:56:11
2020-01-20 20:53:49
Krzysztof Ludwiczak MEKANEZZA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:56:24
2020-01-20 08:54:47
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:57:53
2020-01-20 08:53:41
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:57:57
2020-01-20 08:23:21
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:58:00
2020-01-19 20:23:10
Adrianna Hładka COCO CHANEL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:40:15
2020-01-19 14:18:57
Julia Szychowiak INCALA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:58:53
2020-01-19 14:17:21
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 08:58:57
2020-01-19 13:11:08
Magdalena Kowalska CERTINA 2
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 10:31:12
2020-01-19 13:11:06
Julia Kramarz L-QUICK JUMP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:33
2020-01-18 18:24:06
Vitalii Charadnik GUCCILOMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:38:35
2020-01-18 16:18:31
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:38
2020-01-18 15:26:30
Aleksandra Hilbrycht GASMIN
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 14:59:32
2020-01-18 14:05:38
Małgorzata Flis CORDELLI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:18:04
2020-01-16 20:33:13
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:18:07
2020-01-16 20:32:04
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:18:14
2020-01-16 20:30:42
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 23:01:37
2020-01-16 13:44:49
Magdalena Cymbryłowicz MILORD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:43:07
2020-01-15 21:40:48
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:43:07
2020-01-15 21:38:43
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:53
2020-01-15 18:15:42
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:51
2020-01-15 18:15:23
Alicja Kosmol NIHET
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:48
2020-01-15 18:13:08
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:47
2020-01-15 18:11:34
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CHAMAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:38:35
2020-01-15 09:04:41
Dominika Luty EURO CALMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:38:40
2020-01-15 08:56:49
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:31
2020-01-13 21:26:40
Janina Zielińska QUABREL DE L'ETAPE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 20:59:20
2020-01-13 21:25:31
Barbara Połap LARIOS HERO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 22:29:20
2020-01-13 18:19:18
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:47:30
2020-01-13 18:18:48
Maja Fajfur WILD BOY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:37:56
2020-01-11 19:29:25
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:34
2020-01-11 19:28:38
Paulina Zielińska BATUMI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:38:00
2020-01-11 19:28:15
Paulina Zielińska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:38:02
2020-01-11 19:27:35
Ignacy Ordanik GABBANA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:38:06
2020-01-11 19:27:07
Ignacy Ordanik CLARABELLA COLE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:25
2020-01-11 19:26:43
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:23
2020-01-11 19:25:55
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:21
2020-01-11 19:25:12
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:14
2020-01-11 19:24:05
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 14:00:31
2020-01-08 21:13:32
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:30
2020-01-04 16:28:24
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:34
2020-01-04 16:17:47
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:36
2019-12-31 08:35:57
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:38
2019-12-29 21:28:10
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:40
2019-12-29 01:07:42
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paula bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
2. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
4. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
5. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
6. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
7. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
8. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
9. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
10. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
11. Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
10063742
12. Fajfur Maja KJK Romico
2001 (MJ.)
O051218
13. Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O021618
14. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
15. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
16. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
17. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
18. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
19. Grzesik Maria Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (J.)
O044553
20. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
21. Hilbrycht Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
22. Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice
S
oo12347
23. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
24. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
25. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
26. Jóźwiak Alicja Bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
28. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
29. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
30. Klein Olaf Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
1999 (MJ.)
O010205
31. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
32. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
33. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
30903/17
34. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
35. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
36. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
37. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
38. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
brak
39. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
40. Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
41. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
42. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
43. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
44. Kucharska Dobrochna Stowarzyszenie Rodan Club
S
O039345
45. Kucharska Zuzanna Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
46. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
47. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
48. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
49. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
50. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
51. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
52. Luty Dominika bpk
S
O003979
53. Marszalek Karolina KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
54. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
55. Mieszczak Julia bpk
S
O014303
56. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
57. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
58. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
59. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
60. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
61. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
O045857
62. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki Osieczna
63. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
64. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
65. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O049494
66. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
67. Opielewicz Stanisław LKJ Cwał Poznań
2004 (J.)
brak
68. Ordanik Bartłomiej Stowarzyszenie Rodan Club
S
O037762
69. Ordanik Ignacy Stowarzyszenie Rodan Club
2002 (J.)
O033788
70. Pacewicz Natalia JKS Folwark Podkowa
S
O025341
71. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O033279
72. Pawlik Marta JKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
brak
73. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
74. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
brak
75. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
76. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
77. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
78. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
79. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
80. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
81. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
82. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
83. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
84. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
85. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
86. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
87. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
88. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (J.)
O038260
89. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
90. Szlachta Agnieszka KJ JAN Kosicki
S
brak
91. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
92. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
93. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
brak
94. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O007617
95. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
96. Umerle Karolina Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
S
O026576
97. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
98. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
99. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
100. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
101. Żelech Adrianna OSK Michalscy
S
O026080
102. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
103. Zielińska Paulina Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003415
104. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

127

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
K028228 616009670094013
2.

106

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
3.

234

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
4.

300

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
5.

31

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
6.

226

ANNCHEN 10 BAW AFG 2006 Klacz gniada/177 F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
K012090 DE481810213706
7.

341

ANNCHEN 11 BAVAR GER 2006 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
K012090 DE481810213706 104KE98
8.

184

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
9.

45

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
10.

299

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
11.

17

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908 104OZ10
12.

274

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
13.

309

BARAQUE HOL. GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda hol./ Baloubet du Rouet
M: Valetta II hol./ Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
14.

43

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
15.

26

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
DE431310396811 DE431310396811 DE431310396811
16.

35

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
Brak Brak
17.

248

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
18.

168

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/147 F: Ludger
M: Bajka
K027973 616013682003512
19.

305

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada/170 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
20.

308

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
21.

260

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
22.

310

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
23.

292

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE BEL 2014 Klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z
M: Etoile
K028683 056015Z55765014
24.

267

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
25.

7

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
26.

153

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
K021979 616007600242711
27.

232

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
28.

105

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
29.

167

C-ZINA W SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine /
M: Calgary /
brak 616009682018214
30.

313

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare darkbay/162 F: Coco Jambo / Contendro I
M: Anatevka / Avec Coeur
K024204 DE441411274011
31.

293

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Connor
M: Nusella
K019056 DE421000127611
32.

194

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
33.

111

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
K021297 DE418180154809
34.

90

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
35.

237

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
36.

116

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
brak -
37.

272

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
K015189 DE481810267106
38.

5

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
39.

180

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
K019537 616009610148811
40.

324

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
41.

6

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
42.

244

CAROLINA HOL POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
43.

52

CASALLTINA DE JOTER LSH HOL GER 2015 Mare chestnut/174 F: CASALLTINO
M: BARONIN
None DE421000411915
44.

295

CASANOVA HOLSTEIN GER 2011 Gleiding bay/174 F: Carrico
M: S-Dream Girl
K026113 DE421000119911
45.

169

CASCOR OLDENBURG GER 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Olympic Fire
M: Edda
K023394
46.

108

CASIMIR OLDENBURG GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
Brak Brak
47.

21

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
48.

39

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
49.

20

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
50.

264

CASSILAS OLD POL 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
K027753 DE418186666610
51.

140

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
52.

30

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
53.

219

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
54.

281

CAVALIM Z ZANGERSCHEIDE POL 2014 Wałach siwa/166 F: Cavalo Z
M: Lotus Z
K027495 K027495
55.

139

CAYENNE Sp Po Ogierze Bajou Du Rouet POL 2011 Wałach siwa/168 F: Bajou du Rouet
M: Carrera
brak 616009670099111
56.

87

CENTESSA HAN POL 2007 Wałach kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
57.

98

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
58.

12

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
59.

84

CHAMAN SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Coriano's Ass
M: Coco Calida
brak
60.

242

CHANBETTE OLD POL 2012 Klacz gniada/174 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
61.

306

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
62.

117

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Czarownik
M: Chloe
K015841
63.

135

CHICAGO WEST GER 2013 Ogier kaszt/0 F: C-Trenton Z
M: Bellamour
0 DE441410930913
64.

277

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K024503 DE427270218813
65.

200

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
66.

3

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
67.

130

CLARA BELLA HOL GER 2013 Klacz gniada/172 F: Clarimo
M: Pandora Vll
KO28590 DE421000086613
68.

40

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
69.

131

CLARITY QUEEN LSH HOL GER 2015 Mare bay/168 F: CLARIMO
M: QUEEN/QUINTERO
none -
70.

285

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
71.

287

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
72.

19

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
73.

15

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
74.

95

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
K018603 POL009670011905
75.

275

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
76.

121

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
77.

321

COLORADO 196 OLD GER 2006 Wałach Siwy F: Carinue
M: Rubina
brak DE433330371606
78.

262

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
79.

338

CONEN GIRL HAN. DEU 2012 Klacz gniada F: Conen / Chequille
M: Silva / Silvio I
K024774 DE431311912512
80.

336

CONFETTI OLDEN GER 2011 klacz kara F: Canoso
M: Pillgrim Star
DE433332028111
81.

198

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
82.

250

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
K025706 703001782138011 106BS98
83.

191

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
84.

89

CORDELLI WESTFÄLISCHES GER 2013 Wałach siwa/173 F: Cordess
M: Winzerin
106QZ20 DE441410264213 DE441410264213
85.

286

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
86.

268

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada/165 F: N
M: N
K022657 DE421000013712
87.

241

COSTACALVO OLD GER 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Stavar
Nr PZJ: K024754
88.

155

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
89.

301

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
90.

4

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
91.

280

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 Klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
K026033 056015Z55696711
92.

228

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
93.

125

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
94.

46

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
95.

101

DELTA DU LYS AA XO (FR) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
96.

81

DIALOU BLUE PS OLDENBURG POL 2013 Klacz gniada/175 F: Diarado’s Boy
M: Golousa
K028657 De418185015313
97.

233

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
98.

85

DON CLAVIUS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371
99.

123

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: VITALIS
M: DALIA Z
K023883 616009530092613
100.

177

DONER BOY SP POL 2012 Wałach skarogniada/160 F: NN
M: NN
K028895 616999661494212
101.

269

DOOLEYS B NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
K026353 DE455870019408
102.

8

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
103.

322

DSP CORNY STAR DSP GER 2010 Wałach gniady/- F: Cornet's Stern
M: Fine Lady
DE455870345510
104.

278

DURANO W KWPN NLD 2008 Ogier gniada/- F: Vincenzo
M: Valanita
K012754 528003000810258
105.

148

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849 616009670076812
106.

311

E- COFERTINA HFD POL 2013 Klacz gniada/167 F: Cvb
M: Vbb
Gg Fcb
107.

231

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
108.

215

EAZY BOY KWPN POL 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich
M: Veroniek
Brak Brak
109.

214

EDESSO KWPN POL 2009 Wałach gniada/170 F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
Brak 528003200909274
110.

240

ELANNA PS OLD POL 2012 Klacz gniada/172 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: CEANNA
K026759 DE418185036112
111.

326

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Mare chestnut/- F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 -
112.

340

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
brak brak
113.

283

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
114.

103

ERYSTYKA SP POL 2012 Mare bay/175 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Palegro
K024612 616009510342312
115.

257

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
116.

82

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Con Calma /
M: Con Calma /
K025624 616009670076912
117.

186

EURO CENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
616009610033514
118.

320

FAIRY BLUE DSP GER 2012 Klacz siwa/- F: Cellestial
M: Fairy Lou
DE455878281212
119.

143

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
120.

230

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
121.

279

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
K017815 528003201005693
122.

53

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
123.

25

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/165 F: For Fashion
M: Zuriance
DE421000050414 DE421000050414
124.

209

FIRST CASINA OLD GER 2012 Klacz siwa/- F: Cassino
M: First Class
DE418180032012
125.

122

FLASH KWPN POL 2010 Wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
126.

29

FLAVIO HANN POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha
M: Funny
Brak 431316817707
127.

261

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
128.

238

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995 DE418182536212
129.

314

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
130.

138

FRANCISCO DES PREMICES IRE POL 2015 Ogier skarogniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Ricardo Z
Brak
131.

255

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
132.

282

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
133.

304

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
134.

41

GABBANA KWPN NED 2011 Wałach skarogniada/165 F: ARIZONA
M: WOTTIE
K024108 528003201103751
135.

124

GAJA . POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I
M: .
. .
136.

109

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
137.

67

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Jaśmin
M: Greta
Brak 616006580160014
138.

165

GERWENA KWPN POL 2011 Klacz gniada/160 F: Lexicon
M: Nerwena
brak 528003201103686 105OP28
139.

22

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
140.

44

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
141.

223

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
142.

110

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
K011056 POL009680021107
143.

33

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
144.

221

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
145.

61

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
K026568 528003201100554
146.

32

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
147.

235

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
148.

178

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
K025893 616009680072610
149.

276

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
K018993 BELW260753BWP
150.

171

HERA OMIA N KWPN NLD 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze /
M: Omia Fortuna / Investment
K024150 528003201206512
151.

23

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
152.

229

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
153.

187

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Ekwador
M: Heraja
Brak 616009640080714
154.

14

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
155.

118

IBLUE KWPN POL 2012 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
156.

291

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
157.

258

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
158.

263

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
159.

96

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
160.

149

INTI L HOLSTEINER POL 2012 Klacz siwa/167 F: Corrado I
M: Urania XII / Quintero
DE421000193112 DE421000193112
161.

113

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K026769 528003201301387
162.

342

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
KO26769 528003201301387
163.

303

IRONMAN KWPN POL 2013 Wałach /170 F: Bubalu VDL
M: Alberdine
LKPZJ/8038/20 LKPZJ/8038/20
164.

93

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
165.

220

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
166.

343

J'T'ADORE VDZ F:
M:
167.

37

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
168.

183

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
169.

252

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
170.

102

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
171.

296

JARLEY KWPN NED 2014 ogier gniada/0 F: Harley VDL
M: Kamonika
KO26751 528003201407383
172.

298

JASON VDL KWPN NED 2014 Ogier siwa/- F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528210004162500
173.

83

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
174.

59

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
175.

142

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
176.

136

KARDINARD MELLONI WEST GER 2015 Wałach skarogniada/176 F: Kannan
M: Daylight
DE441410320615
177.

189

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
K018614 POL009670160508
178.

339

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
K015688 616009610157908
179.

157

KING LEPANTINO KWPN POL 2015 Wałach gniada/171 F: AREZZO VDL
M: LAST EDITION / LORD Z
K027459 528003201509214
180.

16

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
181.

114

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
182.

137

KONQUISTADOR KWPN POL 2015 Ogier siwa/172 F: Etoulon VDL
M: Singapore
brak
183.

246

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
184.

100

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
185.

179

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
K023579 616007610063713
186.

99

L-QUICK JUMP Deutsche Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/164 F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
187.

38

LA BELLE DE JOUR HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz gniada/165 F: LARIUS W
M: HELVETIA II
K022053 X
188.

315

LA PAZ PZHK POL 2005 Wałach gniada/172 F: Palegro Westf
M: Landsada/Lancer III
K012016 11708 104EG83
189.

270

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL009580227505
190.

251

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
191.

51

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
192.

337

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
193.

266

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
194.

344

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: LEVANTINO L
M: LAGUNA
K024937 POL009610167708
195.

128

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
196.

159

LE DARCO VAN LA ROCHE II OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
brak brak
197.

307

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
198.

225

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
199.

329

LILLY LE HAN. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Landstreicher
M: Dorina
K028945
200.

288

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
201.

323

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
202.

176

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
203.

79

LUCILLA WIELKOPOLAK POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
204.

265

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
205.

94

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
206.

245

LUIGI HOLSZTYŃSKA GER 2013 Wałach gniada/180 F: Lyjanero
M: High Light 3
K027840 DE421000546313 106MT83
207.

28

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
208.

333

M BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Stallion Grey F:
M: /
056015Z55719112 105RM88
209.

188

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
210.

172

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999670063315
211.

174

MALIN HOL GER 2012 Klacz siwa/169 F: Mylord carthago
M: Tessa XVIII
Brak Brak
212.

112

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
213.

218

MASSIMA ROCCA VLS BWP BEL 2012 Klacz kara/168 F: Casario II / Caretino
M: Ilona VLS / Welt Hit II
brak 056-002-W00301419
214.

316

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
215.

91

MEKANEZZA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Messenger
M: Stanezza
K027769 DE418185046913
216.

60

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
217.

259

MESSI S NIEM. SPORT. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
218.

156

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167.5 F: Ildago
M: Mirabel
K014290 11955
219.

88

MILORD SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Corleone Z
M: Marsylia
K016610
220.

18

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
221.

175

MY REVELATION HOL POL 2014 Wałach gniada/171 F: Mylord Carthago
M: Betty DL
Brak Brak
222.

162

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
223.

161

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
224.

92

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
K023765 616009520036513
225.

144

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Bgg Hfg
226.

86

NIHET KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
Brak 616013570175205
227.

217

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
228.

104

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
229.

271

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
230.

319

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
231.

335

NORDSTURM 15 OLDEN GER 2013 wałacz siwa F: N'oubliez Jamais
M: Coco
DE418182550613
232.

239

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
K022847 616009670073112
233.

222

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
234.

147

NUMMERB EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
235.

330

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
236.

290

ORLANDO L HAN GER 2013 Wałach gniada/169 F: Uccello / Now Or Never M
M: Crazy Girl / Corlensky G
K023758 DE431314311813
237.

27

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
238.

42

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 Klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
239.

331

PUMA BIS SP POL 2015 klacz siwa F: Konkret 2
M: Pumara
616009520030415
240.

273

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
241.

80

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
242.

1

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
243.

256

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
244.

152

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: QUANTUM/ QUIDAM DE REVEL
M: BARONESS VIII/ REICHSGRAF
K022915 DE421000022103
245.

190

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
K026883 DE456370242911
246.

236

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
247.

325

R - ONE MORE TIME SP POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
248.

182

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
249.

11

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
250.

10

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
251.

115

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
252.

173

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
253.

181

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
254.

185

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
255.

13

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
256.

345

SALLADYN WLKP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Cwał /
M: Sawana / Adiutant
K025362 616007610009415
257.

253

SANCHITA OLDENBURG POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stakkato Gold
M: Conchita
brak brak
258.

216

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
259.

243

SANDRA BLUE OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
K017507 DE418184089310
260.

327

SIENA M SP POL 2012 Mare bay/- F: Corrado Boy
M: Sofia
K020913 -
261.

247

SOLY JEAS HANOWERSKA GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
K024443 DE431317406909
262.

2

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
263.

202

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
264.

166

STARCORNET HANNOVERANER POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Stokkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
265.

332

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
K024205 DE431310121210
266.

199

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
267.

334

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 ogier gniady/- F: Corporal VDL
M: Sweet Butterfly
KO28697 752004041401657
268.

302

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
269.

129

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
KO27171
270.

97

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
271.

36

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
272.

317

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
K018495 K018495
273.

312

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
274.

34

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
275.

154

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
276.

73

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
277.

146

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
278.

145

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
279.

72

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
280.

141

URSSINI HOL. GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko KWPN/ Untouchable
M: Catolica hol./ Cassini I hol.
K027767 DE421000000015
281.

254

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 Brak
282.

284

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi KWPN/ Heartbreaker
M: U Cassara / Utopie KWPN
K024614 616009510253713
283.

107

V- ADAM Z BWP GER 2014 Gleiding bay/168 F: Vangelis S
M: Poly R
- -
284.

134

V-STAR D’LVE Z Z POL 2014 Ogier gniada/0 F: Vigo D'Arsouilles
M: True Star D'Ive
K025756 056015Z55651114
285.

151

VALENCIA AES POL 2002 Klacz gniada/167 F: Dick Z(AES)
M: Safier(AES)
K015052 02008427 103ZQ12
286.

328

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
K008153 0201977 102YW87
287.

119

VAYA Z ZANGERSHEIDE NED 2014 Klacz kasztanowata/165 F: VIGO D'ARSOUILLES
M: AMORA ADELHEID Z
K028540 X
288.

158

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
brak brak
289.

126

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
brak DE 441410848915
290.

318

VICTORY SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: CROS
M: VALENCIA
K021722 KO21722
291.

213

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
292.

249

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
293.

133

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
0 DE441411354112
294.

120

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
295.

224

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
296.

58

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa/168 F: HBC Lake Bid
M: Wega
K016436 616009610029910
297.

170

WERONA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz kasztanowata/161 F: Kingsten
M: Wiki
K025825
298.

132

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
299.

78

WILD BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363 616 009 68 0068 11
300.

227

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
301.

160

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
302.

9

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
303.

294

ZATOKI LSH HOLSZTYN POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara/ Zarewitsch
K024878
304.

150

ZEGNO D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach siwa/165 F: Zirroco Blue
M: Quilana D'ive Z / Quidam de Revel
056015Z55651014 056015Z55651014
305.

289

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
306.

297

ZIRADO OS POL 2014 Wałach gniada/175 F: Diarado
M: Zicor
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
200
SUM:
200.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
300
SUM:
300.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
200
200
SUM:
400.00
Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Murdzia Seweryn bpk
100
SUM:
100.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Ordanik Bartłomiej Stowarzyszenie Rodan Club
150
150
SUM:
300.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
150
300
100
SUM:
550.00
Stasiulewicz Wiktoria bpk
300
SUM:
300.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
200
100