Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO + HZR 6-8.03.2020
Leszno, 6-8 marzec 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
109 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 11:15:07
2020-03-04 11:11:57
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 21:04:11
2020-03-03 20:49:20
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 20:28:32
2020-03-03 20:28:32
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 14:00:41
2020-03-03 10:40:27
Aleksandra Osuch WILLIE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 14:00:55
2020-03-03 10:35:52
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 10:05:52
2020-03-03 08:39:11
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:21:16
2020-03-03 06:36:58
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:21:18
2020-03-03 06:36:30
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 21:32:20
2020-03-02 21:19:43
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:16:24
2020-03-02 18:05:46
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:15:19
2020-03-02 18:01:21
Dominika Luty CLINTELLA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:29:26
2020-03-02 11:09:57
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:29:00
2020-03-02 11:00:59
Halina Kosakowska MACZO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:28:42
2020-03-02 11:00:29
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:28:11
2020-03-01 23:47:28
Waldemar Rogowski GEORGIA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:27:54
2020-03-01 23:46:55
Waldemar Rogowski FLOTYLLA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:06:37
2020-03-01 20:57:54
Stanislau Yavenka CARAVAGGIO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:05:51
2020-03-01 20:54:43
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:05:36
2020-03-01 20:48:01
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:05:17
2020-03-01 19:40:17
Jakub Dorynek HOPE NEVER DIES
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:05:07
2020-03-01 19:39:49
Jakub Dorynek EURO CENT
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:04:00
2020-03-01 19:37:49
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:10:30
2020-03-01 18:54:12
Agata Janusz DONER BOY
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:09:57
2020-03-01 18:51:48
Małgorzata Janusz KASANDRA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:09:40
2020-03-01 18:32:29
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:09:22
2020-03-01 18:31:49
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:09:10
2020-03-01 18:31:07
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 19:09:01
2020-03-01 18:30:26
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:45:11
2020-03-01 11:17:19
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:45:04
2020-03-01 11:16:21
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:58
2020-02-29 22:06:11
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:53
2020-02-29 22:05:47
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:49
2020-02-29 22:05:22
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:45
2020-02-29 22:04:59
Julia Janiak MONA F
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:43
2020-02-29 20:48:24
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:40
2020-02-29 18:25:53
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
73 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:38
2020-02-29 18:25:11
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
72 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:35
2020-02-29 16:38:01
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 19:02:38
2020-02-29 14:19:41
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:33
2020-02-28 21:06:13
Zuzanna Meyer RANDEVU
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:44:30
2020-02-28 20:11:07
Aleksandra Kierznowska BANKNOT
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:45:17
2020-02-28 18:52:33
Monika Gołygowska CARETINA BAJOU B
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:45:20
2020-02-28 14:40:00
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:45:24
2020-02-28 14:13:31
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:45:27
2020-02-28 11:02:40
Dorota Jaszczurowska DORADO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:27:14
2020-02-27 21:48:54
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:34
2020-02-27 20:22:19
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:03:28
2020-02-27 19:18:23
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:03:07
2020-02-27 19:17:54
Daria Kobiernik CHARISA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:02:46
2020-02-27 19:17:17
Daria Kobiernik SUŁTANKA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:02:20
2020-02-27 19:16:57
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:01:53
2020-02-27 19:16:33
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:32
2020-02-27 17:44:11
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:35
2020-02-27 17:43:31
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:38
2020-02-27 17:42:38
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:42
2020-02-27 17:42:00
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:45
2020-02-27 13:04:11
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:21:49
2020-02-27 13:03:23
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:43:08
2020-02-27 12:30:53
Wojciech Wojcianiec V-STAR D’LVE Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:43:12
2020-02-27 12:30:13
Wojciech Wojcianiec VOODOO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:28
2020-02-27 10:24:25
Wojciech Szeszycki LENN SLAM L
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:43:17
2020-02-26 21:38:12
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:36:24
2020-02-26 20:41:03
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:25
2020-02-26 20:11:29
Miłosz Frąckowiak KUDRET HBC
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:23
2020-02-26 20:11:02
Miłosz Frąckowiak KASPER
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:21
2020-02-26 20:10:29
Łukasz Wasilewski KAWAVANTOS VTH
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:18
2020-02-26 20:10:02
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:16
2020-02-26 11:01:34
Anna Walkowiak NERON
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:01:18
2020-02-26 00:11:21
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:44:06
2020-02-25 21:59:12
Aneta Wysocka MY LOVE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:44:05
2020-02-25 21:58:47
Aneta Wysocka ESPERANZA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 11:43:07
2020-02-25 21:22:29
Karolina Młodawska GOETHE
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:48:39
2020-02-25 18:59:35
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:48:45
2020-02-25 17:57:23
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:48:48
2020-02-25 17:49:17
Dawid Dubil CHICAGO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:05
2020-02-25 09:39:01
Arkadiusz Fimmel FIGHT FOR PLEASURE F
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:07
2020-02-25 09:38:40
Arkadiusz Fimmel BENTLEY DU ROUET F
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:10
2020-02-25 06:53:04
Tomasz Gałczyński DEKKO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:50
2020-02-24 18:29:00
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:53
2020-02-24 18:21:55
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:56
2020-02-24 18:10:32
Amelia Miałszygrosz HRABINKA ”C”
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:26:59
2020-02-24 18:07:53
Amelia Miałszygrosz PEGAZ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:02
2020-02-24 14:58:03
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:10
2020-02-24 11:21:19
Julia Trzesniewska ATTYLLAN -GL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:13
2020-02-24 09:45:33
Adrianna Hładka COCO CHANEL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:16
2020-02-24 08:02:42
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:25
2020-02-23 11:12:34
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:28
2020-02-23 11:11:11
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:43:26
2020-02-23 00:44:44
Bartosz Jankowski LAMIROS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:48:02
2020-02-22 17:12:00
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 12:45:09
2020-02-21 14:32:42
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:48:15
2020-02-21 12:15:53
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:45:37
2020-02-20 21:03:45
Iga Weiss BECSES
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 21:29:34
2020-02-20 20:23:40
Weronika Jagoda KARMEL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:09:39
2020-02-19 10:01:46
Anna Kulawik GRASSHOPPER
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 22:22:41
2020-02-18 22:56:45
Paulina Wielgórska-Zdebel QUINDA QUANDO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 08:48:45
2020-02-18 02:03:44
Nadia Mlynska CANTORA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:26:31
2020-02-15 15:11:01
Natalia Strzępek CORSICA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:01:25
2020-02-14 13:22:21
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:01:26
2020-02-14 13:21:34
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 22:45:41
2020-02-13 22:45:41
Julia Kloy LEVISTANA D’OR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 21:39:41
2020-02-13 22:44:22
Julia Kloy CHAMP 222
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 17:26:22
2020-02-13 20:07:04
Małgorzata Flis CORDELLI
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:35
2020-02-11 15:45:25
Magdalena Kowalska CERTINA 2
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 21:00:21
2020-02-08 18:40:48
Julia Kondracka GRECJA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:32
2020-02-08 18:28:54
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:36
2020-02-08 18:28:03
Helena Gibowska JANTAR
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:59:49
2020-02-08 18:27:34
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:27:39
2020-02-08 18:26:21
Zofia Laskowska IRTYSZ
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
2. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
3. Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice
S
O054425
4. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
5. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
6. Bukowska Zuzanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
7. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
8. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
9. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
10. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
11. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
12. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
13. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
14. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
15. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
16. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
17. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
18. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
19. Gibowska Helena Klub Sportowy Centaurus
2004 (J.)
O042806
20. Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice
S
O012286
21. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
22. Handzlik Maciej Bpk
2005 (JM.)
O050177
23. Hładka Adrianna OSK Michalscy
S
O026080
24. Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O023182
25. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
26. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
27. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
28. Jankowski Bartosz KS Centaurus
1999 (MJ.)
O028884
29. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
30. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
31. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
O046997
32. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
33. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
34. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
35. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
36. Kloy Julia GER
S
brak
37. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
38. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
39. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
40. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
41. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
42. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
43. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050416
44. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
45. Laskowska Zofia Klub Sportowy Centaurus
2007 (JM.)
O049143
46. Luty Dominika bpk
S
O003979
47. Maciejewska Alicja KS Centaurus
2004 (J.)
O043182
48. Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
49. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
50. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O024034
51. Miałszygrosz Amelia KJ Ślęża
2006 (JM.)
O054291
52. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
53. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
54. Młodawska Karolina Klub Jeździecki Ślęża
2003 (J.)
O036609
55. Natkaniec Martyna Klugb Jeździecki Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
56. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
57. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
B2
10092431
58. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
59. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
60. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
61. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
62. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
63. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
64. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
65. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
66. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
67. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
68. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (JM.)
O050863
69. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
70. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
71. Romanowicz Andżelika Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2003 (J.)
O035482
72. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
73. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
74. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
O050156
75. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
76. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia S.S. Jakubów
S
O033679
77. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
78. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O048988
79. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
80. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
81. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
82. Szeszycki Wojciech Bp
S
O003445
83. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O007617
84. Trzesniewska Julia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
85. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
86. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
87. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
88. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
89. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
Brak
90. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
91. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
92. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
93. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
94. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
95. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
brak
96. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

162

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
2.

281

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
3.

117

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
4.

224

ASHFORD 4 OLD GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi
M: Petite Croix
K018359
5.

159

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
6.

42

ATTYLLAN -GL SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
7.

201

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
8.

46

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
9.

199

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
10.

309

Baccord OLD GER 2009 wałach Gniada F: Balou Du Rouet
M: Ila 2
DE 418180071009
11.

160

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
12.

82

BANKNOT WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Benna / Harwest
K025857 616007610034014
13.

242

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
14.

44

BASCONIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616007610269707
15.

25

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
16.

7

BECSES KOŃ CZESKI POL 2006 Klacz siwa/175 F: Furioso
M: Biborka
Brak 703002252103806
17.

211

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
18.

193

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
19.

35

BENTLEY DU ROUET F WEST POL 2015 Wałach gniada/168 F: Micheal Angelo F
M: Balilka
K029093
20.

295

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
21.

230

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
22.

265

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
23.

205

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
24.

246

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
25.

126

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
26.

207

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
27.

261

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
28.

26

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/167 F: Canto
M: Córka III
Brak DE421000083810
29.

146

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
30.

108

CARAVAGGIO OLD POL 2016 Ogier gniada/174 F: Cascadello
M: Oh wiskey
brak brak
31.

67

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/175 F: MICHAEL ANGELO F
M: CARMEN
K024805
32.

305

CARINTENDER OS GER 2010 Gelding Grey F: CARINUE
M: CONTEGRA/CONTENDER
DE418184009810 105GG69
33.

254

CARMELLO DE PAEP Z ZANG BEL 2006 Ogier ciemnogniada F: CALVARO Z
M: CHARADE Z/CARTHAGO Z
K011935 Z-619306
34.

115

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
35.

181

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
36.

232

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
37.

226

CASSILAS OLD POL 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
K027753 DE418186666610
38.

288

CASUS HOL. GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
39.

172

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
40.

268

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/Corrado I
K023044 DE421000051810
41.

177

CATYNA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Cachas
M: Tyna
DE 421000561810
42.

68

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
K020770 xxxxx
43.

21

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
44.

2

CHAMP 222 - POL 2010 Wałach inna/- F: -
M: -
Brak Brak
45.

298

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
46.

292

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
47.

101

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
48.

276

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/171 F: Chicago I Z /
M: Colett /
K021802 -
49.

262

CHICAGO 0 POL 0 Wałach kasztanowata/0 F: 0
M: 0
0 0
50.

310

CHICAGO WEST GER 2013 Ogier kaszt/0 F: C-Trenton Z
M: Bellamour
0 DE441410930913
51.

52

CHICAGO SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
52.

169

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
53.

69

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
K028512 DE418182516515
54.

225

CISALL FS NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
K018423 DE456570343309
55.

249

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
56.

176

CLARAMIA HANN POL 2012 Klacz gniada/- F: Cloney
M: Lucie R
DE431311901812
57.

270

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
K028510
58.

247

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
59.

300

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
60.

190

CLIFF HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
61.

125

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
62.

116

CLINTELLA WESTF GER 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
K018034 DE441411196509
63.

43

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
K018603 POL009670011905
64.

271

COCO MAMBO BRAND GER 2009 Wałach siwa/168 F: Colorit /
M: Lady Grannox / Grannox
brak DE456370141609
65.

171

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
66.

194

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
67.

145

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
68.

58

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
69.

167

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
70.

257

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
71.

22

CORDELLI WESTFÄLISCHES GER 2013 Wałach siwa/173 F: Cordess
M: Winzerin
K025211 DE441410264213 DE441410264213
72.

280

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
73.

85

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
74.

3

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
75.

186

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
76.

131

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
77.

31

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso II
M: Hanaria / Corleone
K009368 DE421000274004
78.

222

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
79.

294

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
80.

258

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
81.

99

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Diana / nn
K020718 616009680010411
82.

45

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
83.

36

DEKKO SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Hippika Koh i Noor
M: .
K029067 .
84.

307

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
Z-612504 103AM23
85.

37

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
86.

267

DIGISPORT CARLO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/168 F: cormint
M: casqetta
brak de421000119114
87.

235

DIGISPORT CASCO HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Cascadello l
M: .
Brak -
88.

269

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
89.

234

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
90.

173

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
91.

51

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731 616009580487612
92.

95

DONER BOY SP POL 2012 Wałach skarogniada/160 F: NN
M: NN
K028895 616999661494212
93.

102

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
94.

14

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
95.

240

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
96.

252

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/- F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
K018485 528003000802193
97.

241

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
98.

62

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
K027462
99.

223

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
100.

293

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
101.

229

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
102.

209

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
103.

92

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
K023361
104.

81

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
K015198 616009510101906
105.

53

ESPERANZA SP POL 2016 Klacz gniada/166 F: LA CALIDAD
M: ENIGMA / MYLORD CARTHAGO
K028712 ESPERANZA
106.

255

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
107.

104

EURO CENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
K025974 ///////
108.

248

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
109.

204

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
K018569
110.

304

Feliz Fabienne HOL POL 2013 klacz gniada F: Cassini II
M: Zarin XV
DE421000600713
111.

217

FERRALINE HOL GER 2013 Klacz gniada/169 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
112.

90

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
113.

103

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
114.

34

FIGHT FOR PLEASURE F WEST POL 2015 Wałach gniada/168 F: Michael Angelo F
M: Jung Lady Jump
K017691 brak
115.

24

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: For Fashion
M: Zurianf
Brak DE421000050414
116.

251

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
117.

111

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Alvaro
M: Flourin Du Rouet
K020429 616009610171811
118.

290

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
119.

210

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
120.

185

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
121.

61

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458
122.

32

GAJA OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
K026009 DE418180165510
123.

233

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
124.

275

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
125.

303

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince
M: Gloria Bid
K011456
126.

164

GELESTA KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/168 F: MYLORD CARTHAGO
M: BELESTA
K028819 528003201108682
127.

112

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
K027623 DE418189812314
128.

47

GIGOLO M POL 2013 Wałach skarogniada/163 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
129.

16

GOETHE SP POL 2009 Wałach gniada/165 cm F: Ulco
M: Grease
K020101 POL009670011609
130.

98

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
131.

308

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: Tinka's Boy
M: Zandgirl G
528003201105112 105PV66
132.

158

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
133.

273

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
134.

27

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gleiding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
135.

97

GRECJA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Coriano's Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
136.

189

GUIDAM KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
137.

142

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
138.

38

HAGADIR DE L’EPINETTE Belgium Sporthorse POL 2013 Wałach siwa/170 F: Dayton Sitte
M: Amarula les Hauts
Brak BEL007000H54741
139.

123

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
K023645 616009670015713
140.

89

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
141.

299

HEKTOR SP POL 2003 Wałach gniada/178 F: Alcatraz
M: Huanita
K012198
142.

301

HERA OMIA N KWPN NLD 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze /
M: Omia Fortuna / Investment
K024150 528003201206512
143.

119

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
144.

174

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
145.

284

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
146.

105

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Ekwador
M: Heraja
K028937 616009640080714
147.

39

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 Klacz gniada/168 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K018491 DE433332664808
148.

289

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 Curella / Favoritas
149.

208

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
150.

192

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
151.

216

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
152.

191

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
153.

49

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
K009036 10296 102XR98
154.

60

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
K027461
155.

183

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/165 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
156.

59

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841
157.

202

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
K028271 528003201401902
158.

184

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
159.

70

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
160.

48

JANTAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Markies V
M: Jeżyca
K027549 616009600164213
161.

84

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
162.

259

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
K016521 POL007590188507
163.

263

JARLEY KWPN NED 2014 Wałach gniada/0 F: Harley VDL
M: Kamonika
K026751 0
164.

264

JASON VDL KWPN NED 2014 Ogier siwa/- F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528210004162500
165.

228

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
166.

285

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
167.

283

JOWEL KWPN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Acionbraeaker
M: m/indoctro
K028801
168.

277

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN POL 2014 Klacz siwa/171 F: Calvaro Z
M: Concorde
K026733 Ggg
169.

231

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
170.

28

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
171.

94

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
K022257 616009540008612
172.

78

KASPER KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Dantos HBC
M: m/burgraff
K028805
173.

203

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530
174.

77

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
175.

93

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
176.

236

KENTUCKY VDL KWPN CHE 2015 Ogier gniada/- F: Crespo VDL KWPN / Canturo
M: Sottise De Wemmel sBs/ Kashmir Van Sohuttershof sBs
K028360 528003201509809
177.

88

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL
M: Nandine
K027027 .
178.

175

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
179.

165

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
180.

76

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
181.

219

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Cassilio
M: Kobra
K023579 616007610063713
182.

79

KUDRET HBC KWPN POL 2015 Wałach gniada/168 F: Charisma
M: m/Alicante
K028803
183.

74

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
184.

213

L-QUICK JUMP Deutsche Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/164 F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
185.

302

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K021550 POL009510208708
186.

260

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL009580227505
187.

17

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 Klacz gniada/1 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidam de Revel
K027568 1
188.

10

LAMIROS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L/Cintender
M: Lizystrata L/Player
K016651 POL009580197709 105DK53
189.

227

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
190.

30

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
191.

80

LENN SLAM L KWPN POL 2016 Ogier gniada/168 F: Grand Slam Vdl
M: Ulla XIII
K028938
192.

23

LEVISTANA D’OR DS Niemcy 2015 Klacz SIWA/- F: Coupe d'Or
M: Lady Neith
DE455870092515
193.

306

LIVERPOOL BAYERN POL 2014 Ogier siwa F: Brak danych
M: Brak danych
Brak danych
194.

311

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
195.

50

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin/Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien/Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
196.

151

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Ludger
M: Leda
K016644 616009680086710
197.

18

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
198.

12

LORIN B WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
199.

114

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
200.

118

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999670063315
201.

107

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
202.

41

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
K020711 DE435350017509 105GR98
203.

291

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
204.

244

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
205.

113

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
206.

188

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
207.

87

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
208.

72

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
209.

221

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
K010773 103WQ62
210.

200

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
211.

54

MY LOVE SP POL 2016 Klacz gniada/166 F: LA CALIDAD
M: MY LADY / CHAMBERTIN
K028714
212.

55

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
213.

243

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
214.

29

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
215.

75

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
K027491 616009610101912
216.

278

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
K026330 -
217.

256

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
K024075 616007610200513
218.

287

NINA BWB POL 2013 Klacz gniada/168 F: Andretti Z
M: Etoucha
056-002-W00303916
219.

187

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
220.

245

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
221.

274

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
222.

110

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
K025159 DE441411461312
223.

91

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
224.

180

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
225.

155

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz gniada/. F: Aristo Z
M: Orkana-M
K028444 .
226.

215

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
227.

64

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
228.

40

PEGAZ KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach siwa/kuc:141 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K012927 616013670061504
229.

147

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
230.

182

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
231.

197

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
232.

178

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
233.

296

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 Wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica
K020318 DE421000533311
234.

156

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
K026658
235.

109

QUINDA QUANDO C POL 2009 Klacz skarogniada/167 F: Quando quando
M: C
K022419 C
236.

206

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
237.

83

RANDEVU LIT. GORĄC. LTU 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Salana-Radiants / Royal Z II
M: Vegeta / Vibors
K020553 LV028048150137 103SH37
238.

166

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
239.

179

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
240.

237

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
241.

196

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
242.

128

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
243.

63

ROBIN HOOD-LS CZEWD CZE 2009 Wałach gniada/172 F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
K025964 203 009 223068709 105PJ40
244.

157

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
245.

121

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
246.

73

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
K022417 -
247.

71

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
248.

86

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/169 F: Casilio /
M: -
K025470 -
249.

214

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
250.

272

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
251.

220

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
252.

96

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
K024080 616009610116611
253.

250

STAKKATOL 7 OLD POL 2010 Wałach siwa/- F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 -
254.

253

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
K026743 -
255.

120

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
256.

168

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
257.

100

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Lyjanero
M: Sumatra
K027146 616009610052815
258.

150

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
259.

212

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
260.

195

TAKSI SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Caruzeiro L /
M: Tata /
K020734 616007610090811
261.

218

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
262.

106

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
263.

198

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
264.

149

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
265.

238

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
266.

20

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
267.

56

V-STAR D’LVE Z Z POL 2014 Ogier gniada/0 F: Vigo D'Arsouilles
M: True Star D'Ive
K025756 0
268.

266

VALMOUT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
K028863
269.

57

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
270.

297

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
271.

161

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
272.

286

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Wałach gniada/175 F: Lux / Lord Calando
M: Avanta I / Wellington
K009341 5280030309709 102MZ43
273.

170

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
274.

163

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
275.

279

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/- F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
276.

9

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
277.

122

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
278.

239

YOUNG LADY HOL POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge / Caletto I
M: G-Christine / Carolus
K027685 POL009611181600
279.

124

ZALAMERO KWPN POL 2004 Wałach F: Cobra/Carthago
M: Zwiggy/Nimmerdor
K009310 103BS96
280.

282

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
200
SUM:
200.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
100
200
SUM:
300.00
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
100
SUM:
100.00
Handzlik Maciej Bpk
100
SUM:
100.00
Jankowski Bartosz KS Centaurus
200
SUM:
200.00
Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
150
SUM:
150.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
100
100
SUM:
200.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
100
200
200
SUM:
500.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
200
150
SUM:
350.00
Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
300
300
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (118)
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
SASILIO (86)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
1
2020-03-07
13
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Berbecki Bogusław
JKS FER Wieckowice
CORSA (85)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2020-03-06
20
2020-03-06
14
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2020-03-06
1
2020-03-06
18
2020-03-07
1
2020-03-07
13
2020-03-08
14
2020-03-08
14
2020-03-06
16
2020-03-06
14
2020-03-07
13
2020-03-08
4
Bukowska Zuzanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
HANGA (89)
2020-03-08
5
2020-03-08
10
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
2020-03-08
1
2020-03-08
1
200
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
EURO CENT (104)
2020-03-07
16
2020-03-07
16
2020-03-07
2020-03-07
28
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CHICAGO (52)
2020-03-06
18
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2020-03-08
6
2020-03-08
20
2020-03-08
3
100
2020-03-08
2
200
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-03-08
1
2020-03-08
25
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
29
2020-03-08
1
2020-03-08
1
2020-03-06
34
2020-03-06
2020-03-06
18
2020-03-07
24
2020-03-07
13
2020-03-08
16
2020-03-08
22
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (303)
2020-03-07
27
2020-03-07
15
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
KASPER (78)
2020-03-08
23
2020-03-08
3
100
2020-03-08
21
2020-03-08
5
Gaertner Agnieszka
bpk
2020-03-07
16
2020-03-07
29
2020-03-08
1
2020-03-08
19
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-03-06
8
2020-03-07
8
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2020-03-06
19
2020-03-06
12
2020-03-07
1
2020-03-07
23
2020-03-08
12
DEKKO (36)
2020-03-06
1
2020-03-06
30
2020-03-07
1
2020-03-07
13
2020-03-08
1
NUMERUS (110)
2020-03-06
1
2020-03-06
9
2020-03-07
17
2020-03-08
8
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07