Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM-B
Leszno, 30 lipiec - 2 sierpień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 11:40:30
2020-07-30 11:40:30
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 11:18:11
2020-07-30 11:18:11
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 10:07:34
2020-07-30 10:07:34
Maja Morsztyn DOLMET MILKA
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 10:06:30
2020-07-30 10:06:30
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 22:47:46
2020-07-28 22:47:46
Nadia Kopras-Kabacinska MILUNIA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 18/50 cm/na styl jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 08:22:19
2020-07-28 08:22:19
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 08:20:43
2020-07-28 08:20:43
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:28
2020-07-26 21:45:49
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:32
2020-07-26 21:45:24
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:36
2020-07-26 21:19:45
Nell Sówka JOLY'S GOLDFEVER
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:40
2020-07-26 21:17:18
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:44
2020-07-26 19:05:37
Zofia Klunder DEWALDO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:48
2020-07-26 19:04:44
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:53
2020-07-26 17:35:50
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:17:56
2020-07-26 15:37:37
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:17:49
2020-07-25 15:25:52
Maja Nagła MIKO
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 15:10:34
2020-07-24 21:32:07
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:03:12
2020-07-24 14:01:08
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:18:01
2020-07-24 13:46:42
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:13:17
2020-07-24 08:05:27
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:13:21
2020-07-23 22:21:22
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:13:23
2020-07-23 22:11:52
Weronika Grum GOLDI LOCKS
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:13:25
2020-07-23 22:09:35
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:13:27
2020-07-23 22:08:17
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:04:55
2020-07-23 18:36:59
Nel Skotarczak CZINGIS CHAN
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:04:58
2020-07-23 18:28:58
Nel Skotarczak LUNA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:05:00
2020-07-23 15:27:16
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:05:02
2020-07-23 15:26:35
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:09:22
2020-07-23 15:26:10
Roksana Nawrocka FIGO L
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 15:13:19
2020-07-23 14:52:18
Olga Patecka MACAO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 15:13:24
2020-07-23 14:40:32
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:19:21
2020-07-23 13:13:25
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:18:08
2020-07-23 10:43:53
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:18:13
2020-07-23 10:30:10
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:18:16
2020-07-23 10:29:13
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:18:24
2020-07-22 22:54:10
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:18:27
2020-07-22 22:52:58
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:03:10
2020-07-22 17:42:06
Zofia Kamińska ROTGERS OWEN
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
  • 1x 36/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:03:21
2020-07-22 17:38:23
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:03:35
2020-07-22 17:36:06
Helena Gola PASJONATA AMIGO
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:03:39
2020-07-22 17:34:37
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:27:24
2020-07-22 13:45:37
Nadia Lehmann LEXUS
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:58:34
2020-07-22 12:58:52
Maria Michalska KIMBERLY
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:58:37
2020-07-22 12:57:15
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:20
2020-07-22 09:22:58
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:26
2020-07-22 09:22:09
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:34
2020-07-22 03:21:53
Zuzanna Gałysa GINA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:37
2020-07-22 03:20:03
Pola Hajder TERCJA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:39
2020-07-22 03:17:58
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:43
2020-07-21 22:21:12
Nina Cieślińska DISNEY
  • 2x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:47:46
2020-07-21 22:20:13
Nina Cieślińska ARES PONYSPORT
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 36/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:22:52
2020-07-21 20:13:43
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:23:53
2020-07-21 17:00:23
Natasza Rosin RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:10:14
2020-07-21 15:05:47
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:10:24
2020-07-21 15:04:17
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:10:28
2020-07-21 15:03:47
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:10:31
2020-07-21 15:03:02
Oliwia Palacz OSCAR
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:10:38
2020-07-21 15:01:50
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:48:32
2020-07-21 12:06:59
Zuzanna Byczkowska BREGO GR. A
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:48:38
2020-07-21 12:01:28
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:48:44
2020-07-21 11:56:35
Jagna Grabowska RITA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:48:52
2020-07-21 11:54:47
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:49:26
2020-07-21 10:43:55
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 14:49:29
2020-07-21 10:42:25
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:58:43
2020-07-20 15:26:46
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:00:32
2020-07-20 10:46:54
Aleksandra Lara URWIS
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:45:07
2020-07-20 08:54:33
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 15:29:39
2020-07-19 12:46:16
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 15:29:43
2020-07-19 12:44:17
Marta Echaust EMIKA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 13:03:08
2020-07-19 11:21:56
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 09:35:49
2020-07-18 21:13:08
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 09:35:52
2020-07-18 21:11:16
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 18:43:00
2020-07-18 12:21:50
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 18:43:03
2020-07-18 12:20:28
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 18:43:05
2020-07-18 12:19:26
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 08:42:35
2020-07-17 22:26:46
Julia Parda JARICO A-Z
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 08:42:36
2020-07-17 22:19:25
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:17:05
2020-07-15 15:31:40
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:17:07
2020-07-15 15:31:28
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:17:14
2020-07-15 15:31:10
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:17:18
2020-07-14 16:06:14
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:17:20
2020-07-14 16:04:39
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:31:22
2020-07-13 21:58:51
Helena Piontek BALOUNA F
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:31:23
2020-07-13 21:57:47
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:31:26
2020-07-13 21:56:23
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:09:26
2020-07-11 11:08:16
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 08:57:24
2020-07-07 16:31:27
Julia Pięta GALILEO
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 09:25:30
2020-07-06 21:47:08
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 08:45:39
2020-07-06 08:41:38
Maja Likus OLIMPIA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 08:45:41
2020-07-06 08:40:17
Maja Likus KING OF POP
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 08:45:44
2020-07-06 08:38:56
Maja Likus KING
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:18:44
2020-06-28 21:48:48
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:18:56
2020-06-28 21:48:04
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:18:06
2020-06-27 22:10:20
Wiktoria Cwalina JOLY'S GOLDFEVER
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:57:35
2020-06-23 21:17:45
Zofia Gendera FIGARO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:18:11
2020-06-23 21:16:34
Liwia Nowak LEON
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 15:29:49
2020-06-20 09:22:34
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 15:29:50
2020-06-20 09:21:52
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:45:10
2020-06-18 11:30:18
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 09:15:55
2020-06-17 23:13:50
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/130 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:00:44
2020-06-17 23:13:00
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x Z1/50 cm/zabawowy dokładności 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 22:00:37
2020-06-17 23:11:30
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:18:14
2020-06-17 23:10:45
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 00:18:18
2020-06-17 23:10:08
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 22:01:17
2020-06-17 23:09:39
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:31:41
2020-06-17 23:09:09
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 22:01:41
2020-06-17 23:08:39
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
4. Boodie Samiloby Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2008 (JM.)
brak
5. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
2010 (Mł.)
O057366
6. Chlasta Oliwia Kj Kapada wiry
2004 (J.)
O051804
7. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
8. Cieślińska Nina Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
9. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
10. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
11. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
12. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
13. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
14. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
15. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2011 (Mł.)
brak
16. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
17. Gendera Zofia Kj podkowa gruszczyn
2008 (JM.)
Brak
18. Gola Helena KJ Ranczo Kolata
2010 (Mł.)
O057412
19. Golczyk Nadia OKJ Oxer Wtórek
2009 (Mł.)
O054167
20. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
21. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
22. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
23. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
24. Grum Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
O058822
25. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
26. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
brak
27. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
O042625
28. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
29. Janiszewska Lena Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O049333
30. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
31. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (JM.)
O057047
32. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
33. Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
34. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
35. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (Mł.)
Brak
36. Klunder Zofia KJ Dilmar
2006 (JM.)
brak
37. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
38. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
39. Kopras-Kabacinska Nadia -
2010 (Mł.)
Brak
40. Kuc Hanna LZJ Drama Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
41. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
42. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
43. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
44. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O058623
45. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
46. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
O056421
47. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
48. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
49. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agro Aves Gajewniki
2008 (JM.)
O046352
50. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
51. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
Brak
52. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
53. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
54. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
55. Pawłowska Jm'06 Olga KJ Equireno Irena
2006 (JM.)
O055510
56. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
57. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
58. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
59. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
60. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
61. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
62. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (JM.)
O036019
63. Robak Wiktoria KJ Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
64. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
65. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
66. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
67. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
68. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
69. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
Brak
70. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
71. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
72. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
73. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
74. Szymanowska Maja KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O042625
75. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
76. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
77. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
78. Zujewska Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
2.

62

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
3.

8

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
4.

64

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
5.

96

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K029498 616999570218513
6.

17

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
7.

94

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top
M: Adria
K017181 POL013640008007
8.

57

BALOUNA F OS GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Grand Coeur / Gullit
K029000 DE418180010012
9.

15

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
10.

75

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
11.

1

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
12.

60

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
13.

126

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
14.

89

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
15.

119

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
16.

24

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
17.

131

BREGO SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet
M: Baccara
K021984
18.

79

BREGO KUC FELINSKI POL 2008 wałach jasnogniada/kuc:120 F: Gepard
M: Brewa
- POL 013660213808
19.

46

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
20.

67

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
21.

84

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
22.

111

CZINGIS CHAN WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec
M: Czuła
K017841 POL 007 61 02 393 07
23.

113

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
24.

4

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
25.

123

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:130 F: Nord
M: Dratwa
brak
26.

95

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: szaman
M: dazy
K029501 616013610075812
27.

133

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
K021547 POL013540122707
28.

124

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
29.

91

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
30.

132

E-FIFKA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Elektron
M: Fantazja
brak
31.

40

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
Brak
32.

30

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
33.

74

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
34.

104

EQUEENPASSION LAVITA WALIJSKA POL 2012 klacz bułana/130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroftlra Lyra / cwrtycando caradog
K025127 826046020168643
35.

106

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
36.

107

FANTA-EWITA DRP POL 2010 klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
37.

122

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
38.

18

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
39.

48

FIGO L SP POL 2005 wałach ciemnogniada/177 F: Escudero L
M: Fiona L
K010501 brak
40.

137

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi
M: Zypresse
Brak DE421000405213
41.

100

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
42.

72

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
Brak Brak
43.

115

GAJOWY XX POL 2003 wałach gniada/mk:156 F: Eternitys Breath /
M: Gifty Girl / Mooving Dream
K011948 POL030000002386
44.

56

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 616013661035413
45.

121

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach F: nn
M: nn
04712
46.

114

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
47.

92

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
48.

116

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
49.

65

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
50.

71

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600278612
51.

127

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
brak
52.

87

HIGH FORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 Wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
Brak DE 421000554513
53.

22

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
54.

29

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
55.

110

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
56.

66

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172cm F: Carrico
M: Joda
K026742 616009600248412
57.

134

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:- F: NN
M: NN
K021920 616999600217912
58.

11

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
59.

25

JOLY'S GOLDFEVER KUC NEW FOREST BEL 2009 ogier gniada/147 F: Priory Prickle / Tomatin Golden Gorse
M: Beekje's Katja / Kantje's Ronaldo
K029384 056011020090135
60.

45

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:147 F: Falck /
M: Kirsten /
K025549 616013520035511
61.

105

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
62.

54

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
63.

53

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
64.

51

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
65.

9

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
K023579 616007610063713
66.

58

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
67.

76

LADY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Lady Peggy
K025441 POL013670164707
68.

19

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
69.

98

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: Nemo
M: Barako
K020887 616009640026910
70.

108

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P.
M: LADY PEGGY
K029868 POL 013 6701485 08
71.

20

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
72.

112

LUNA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
73.

109

MACAO DRP POL 1995 wałach siwa/kuc:148 F: Marco Polo
M: Contossa
Brak 04022
74.

68

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
75.

125

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
76.

129

MIKO KUC POL 2006 Wałach inna/kuc: F: Witalis
M: Milka
brak
77.

69

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999530347510
78.

90

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
79.

136

Milton F:
M:
80.

128

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
K023341 POL013611043903
81.

118

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K028417 616999610257211
82.

102

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
K026584
83.

52

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
84.

55

ORCHID'S RILEY RJT GR. D NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
85.

3

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
86.

86

OSCAR KOŃ BELGIJSKI BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kassanova de la pomme
M: Talina
Brak 981100004014299
87.

14

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
88.

82

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K023409 616999600472608
89.

101

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
90.

12

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
91.

103

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
92.

61

PYSIA NN POL 1997 klacz siwa/kuc:119 F: Nn
M: Nn
K004906 999610031997
93.

59

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
94.

88

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van De Groenheuvel / Vadet Van De Vondelhoeve
M: Oshy / Invisibl'e'e v/h Juxschot
K028580 056-002-P00710888
95.

81

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
96.

83

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
97.

99

ROTGERS OWEN KUC WALIJSKI NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
K017494 528210000665913
98.

10

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 Klacz gniada/170 F: Rock'n Roll / Rasso
M: Cita / Doven
K017426 203009224901907
99.

6

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
100.

7

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
101.

117

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus /
M: Swatka / Wers
K029209 61601360019716
102.

16

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
103.

85

SNOOPY KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh’s Mylord
M: Stokrotka
K020877 616013610299008
104.

78

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
105.

5

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
106.

47

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
107.

37

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
108.

135

TAJFUN SP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K029213 616999610205213
109.

43

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
110.

93

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
111.

13

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
K014499 12093
112.

130

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
113.

97

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
114.

32

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
115.

120

TYSIO KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
. .
116.

77

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
117.

73

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
brak
118.

70

VIVI ZAGORKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 Pol013530094207
119.

21

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
K012790 616013570344607
120.

23

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
121.

63

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
122.

80

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (91)
2020-08-01
2020-08-01
2
2020-08-02
1
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (90)
2020-08-01
2020-08-01
3
2020-08-02
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (12)
2020-08-01
6
2020-08-01
2
2020-08-02
6
Boodie Samiloby
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
AVRIL (94)
2020-07-30
2020-07-30
23
2020-07-31
7
2020-07-31
2020-08-01
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
BREGO (79)
2020-07-30
1
2020-07-30
8
2020-07-31
8
2020-07-31
5
2020-08-01
4
ZYGZAK (80)
2020-07-30
1
2020-07-30
28
2020-07-31
2020-07-31
13
2020-07-31
28
2020-08-01
8
Chlasta Oliwia
Kj Kapada wiry
TAJFUN (135)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-07-30
26
2020-07-30
13
2020-07-31
5
2020-07-31
13
2020-08-01
13
Cieślińska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
DISNEY (95)
2020-07-30
27
2020-07-30
2020-07-31
2020-07-31
2020-08-01
2020-07-30
7
2020-07-30
8
2020-07-31
2020-08-02
2020-07-31
3
2020-07-31
6
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (5)
2020-07-30
3
2020-07-30
12
2020-08-01
5
2020-07-31
1
2020-07-30
17
2020-07-31
16
2020-07-31
7
2020-08-01
2
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-07-30
10
2020-07-30
3
2020-07-31
1
2020-07-31
13
2020-08-02
9
BENITO (60)
2020-07-30
21
2020-07-30
18
2020-08-01
19
2020-07-31
19
2020-07-31
17
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-07-30
10
2020-07-30
4
2020-08-01
2020-08-01
4
2020-08-02
4
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (74)
2020-07-30
5
2020-07-30
11
2020-07-31
12
2020-07-31
8
2020-08-02
1
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (106)
2020-08-02
Milton (136)
2020-08-01
15
2020-08-01
12
2020-08-02
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-08-01
16
2020-08-01
9
2020-08-02
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (92)
2020-07-30
2020-07-30
2020-07-31
2020-07-31
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
NANDINA (102)
2020-08-01
2020-08-01
Gendera Zofia
Kj podkowa gruszczyn
FIGARO (18)
2020-07-30
19
2020-07-30
13
2020-07-31
2020-07-31
1
2020-08-01
15
Gola Helena
KJ Ranczo Kolata
2020-07-31
7
2020-07-31
2020-08-01
10
2020-08-01
8
2020-08-02
Golczyk Nadia
OKJ Oxer Wtórek
2020-07-30
22
2020-07-30
2020-07-30
2020-07-31
2020-07-31
2020-08-01
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (73)
2020-07-30
2
2020-07-30
2
2020-07-31
13
2020-07-31
6
2020-08-02
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
BAZYLIA (75)
2020-07-30
1
2020-07-30
22
2020-07-31
6
2020-07-31
36
2020-08-01
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
RITA (81)
2020-07-30
7
2020-07-30
2
2020-07-31
5
2020-07-31
1
2020-08-01
5
PASJA (82)
2020-07-30
1
2020-07-30
11
2020-08-01
5
2020-08-01
9
2020-08-02
3
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
2020-07-30
1
2020-07-30
25
2020-07-31
7
2020-07-31
19
2020-08-01
4
GRAPPA (71)
2020-07-30
4
2020-07-30
6
2020-07-31
13
2020-07-31
3
2020-08-01
12
FRIDA (72)
2020-07-30
2020-07-30
Grum Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
2020-07-30
34
2020-07-30
16
2020-07-31
19
2020-08-01
11
2020-08-02
4
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2020-08-01
5
2020-08-01
2
2020-08-02
3
EMICA (30)
2020-07-31
2020-07-31
2020-08-02
8
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (93)
2020-07-30
2020-07-30
18
2020-07-31
8
2020-07-31
32
2020-08-01
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (118)
2020-07-30
9
2020-07-30
19
2020-07-31
27
2020-07-31
32
2020-08-01
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-07-30
2020-07-30
5
2020-07-30
6
2020-07-31
6
2020-08-02
5
2020-07-30
2020-07-30
2
2020-07-30
2
2020-07-31
1
2020-08-02
1
Janiszewska Lena
Łódzki Klub Jeździecki
2020-07-30
1
2020-07-30
19
2020-07-31
16
2020-07-31
7
2020-08-01
9
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (100)
2020-07-31
2020-08-01
2
2020-07-31
32
2020-08-01
1
2020-08-01
2020-08-02
1
Kamińska Oliwia
KJ Michałówka
2020-07-30
2020-07-30
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-07-31
2020-07-31
3
2020-08-01
5
Kanoniczak Hanna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (130)
2020-07-30
14
2020-07-30
1
2020-07-31
31
2020-07-31
20
2020-08-01
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (119)
2020-07-30
1
2020-07-30
8
2020-07-31
7
2020-07-31
28
2020-08-01
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
2020-07-30
1
2020-07-30
15
2020-07-31
13
2020-07-31
34
2020-08-01
21
Klunder Zofia
KJ Dilmar
DEWALDO (123)
2020-07-30
13
2020-07-30
14
2020-07-31
30
2020-07-31
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (134)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2020-07-30
19
2020-07-30
31
2020-07-31
20
2020-07-31
30
2020-08-01
17
Kopras-Kabacinska Nadia
-
MILUNIA (128)
2020-07-30
2020-07-31
Kuc Hanna
LZJ Drama Zbrosławice
2020-07-30
1
2020-07-30
10
2020-07-31
1
2020-07-31
23
2020-08-01
12
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (77)
2020-07-30
6
2020-07-30
1
2020-07-31
7
2020-07-31
2
2020-08-01
3
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
LEXUS (98)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
2
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (52)
2020-07-30
6
2020-07-30
2
2020-07-31
2020-07-31
1
2020-07-31
7
2020-08-02
4
2020-07-30
7
2020-07-30
5
2020-07-31
8
2020-07-31
12
2020-08-02
7
KING (54)
2020-07-30
32
2020-07-30
10
2020-07-31
19
2020-07-31
37
2020-08-01
6
Machniewicz Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
2020-07-30
1
2020-07-30
33
2020-07-31
2
2020-07-31
4
2020-08-01
7
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2020-07-30
3
2020-07-30
2020-08-01
12
2020-08-01
5
2020-07-30
2020-07-30
4
2020-08-01
17
2020-08-01
6
2020-08-02
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
E-FIFKA (132)
2020-07-31
6
2020-07-31
24
2020-08-01
5
2020-07-31
2
2020-07-31
12
2020-08-01
13
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (68)
2020-07-30
21
2020-07-30
2020-07-30
2020-07-31
4
2020-07-31
27
2020-08-01
9
2020-07-31
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-07-30
24
2020-08-01
1
BRANDON (24)
2020-07-30
29
2020-08-01
3
MIKO (129)
2020-07-30
7
2020-07-30
17
2020-08-01
11
Nawrocka Roksana
Klub Jeździecki Agro Aves Gajewniki
FIGO L (48)
2020-07-30
1
2020-07-30
1
2020-07-31
4
2020-07-31
4