Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - Leszno
Leszno, 19-20 wrzesień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:10:59
2020-09-16 22:10:59
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:33:15
2020-09-09 22:41:09
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:32:58
2020-09-09 21:43:57
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:32:43
2020-09-09 21:03:06
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:32:18
2020-09-09 20:46:23
Olaf Rynowiecki SAVOY 51
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:33:38
2020-09-09 20:00:52
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:31:55
2020-09-09 19:47:46
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:31:47
2020-09-09 19:46:56
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:40:31
2020-09-09 19:04:44
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:40:12
2020-09-09 18:31:27
Roksana Naumiuk AL AWAR
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:40:05
2020-09-09 18:22:17
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 2x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 18:00:24
2020-09-09 17:46:07
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 18:00:00
2020-09-09 17:13:25
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:51:14
2020-09-09 14:45:06
Dominika Klimek JESSY
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:58:09
2020-09-09 12:09:51
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:57:58
2020-09-09 12:07:37
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:57:38
2020-09-09 10:29:13
Jagoda Data REFLECTION
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:57:32
2020-09-09 10:15:26
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:57:02
2020-09-09 09:21:39
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:21:39
2020-09-08 20:39:00
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:20:46
2020-09-08 13:55:30
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:18:14
2020-09-08 00:31:34
Zuzanna Kaleta EQUUS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:17:13
2020-09-07 22:37:46
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:16:20
2020-09-07 22:03:04
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:14:51
2020-09-07 21:52:41
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:21:02
2020-09-07 17:18:34
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:20:04
2020-09-07 17:13:34
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:19:09
2020-09-07 17:13:10
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:16:58
2020-09-07 15:29:46
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:15:47
2020-09-07 11:44:49
Tamara Ferenc Jm'05 PUERTO RICO
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:17:22
2020-09-07 09:28:40
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:17:20
2020-09-07 08:08:44
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:16:29
2020-09-06 22:24:18
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:13:58
2020-09-06 22:20:05
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:12:35
2020-09-06 22:19:30
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:42:47
2020-09-06 20:58:03
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:55:10
2020-09-06 16:48:46
Zofia Ćwik MARIKOSA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:54:30
2020-09-06 16:48:06
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:07:51
2020-09-05 20:42:55
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:06:28
2020-09-05 19:55:33
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:05:25
2020-09-05 19:15:50
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:04:27
2020-09-05 09:27:50
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:03:13
2020-09-05 08:39:33
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:01:48
2020-09-05 08:21:49
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:00:41
2020-09-05 07:09:27
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:59:35
2020-09-05 00:12:33
Anna Korzeniewska Jm'05 CAPRINI 3
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:58:18
2020-09-04 21:38:29
Anna Kulawik GRASSHOPPER
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:57:03
2020-09-04 20:28:24
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:52:33
2020-09-04 20:15:33
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:52:11
2020-09-04 16:56:58
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:51:51
2020-09-04 16:55:53
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 21:50:06
2020-09-04 16:26:56
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 15:29:28
2020-09-04 15:21:00
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:14:54
2020-09-04 15:13:51
Julia Parda WOTAN
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 08:23:03
2020-09-04 14:59:40
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:56:02
2020-09-04 14:39:44
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:33:19
2020-09-04 13:49:24
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:30:40
2020-09-04 13:43:30
Julia Rozlachowska LALA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:24:54
2020-09-04 13:20:42
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:23:21
2020-09-04 13:09:59
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:21:36
2020-09-04 13:03:16
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:20:39
2020-09-04 12:58:19
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:19:40
2020-09-04 12:30:22
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:18:29
2020-09-04 12:28:24
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:17:09
2020-09-04 10:34:53
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:15:51
2020-09-04 10:31:19
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:14:28
2020-09-04 10:30:53
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 3/90 / 100/konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:10:23
2020-09-04 10:30:20
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:10:17
2020-09-04 10:29:55
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:02:47
2020-09-04 10:27:44
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 1/90 / 100/konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 5,6/95 / 105/konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 14:00:56
2020-09-04 10:10:36
Aleksandra Pliem-Perka CONFETTI
  • 1x 2/110/konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 4/115/konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
  • 1x 7,8/120/konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert
2007 (JM.)
O045368
2. Arkuszewska Daria
2006 (JM.)
O038210
3. Barczyk Otylia
2005 (JM.)
O039682
4. Birunt Kornelia
2006 (JM.)
O049582
5. Borowczak Agata
2005 (JM.)
O039208
6. Borys Kalina
2005 (JM.)
O041389
7. Bule Paulina
2005 (JM.)
O033826
8. Ćwik Zofia
2007 (JM.)
O041069
9. Dańczak Michalina
2007 (JM.)
O047648
10. Data Jagoda
2007 (JM.)
O054975
11. Dubiniak Michał
2007 (JM.)
O044119
12. Ferenc Jm'05 Tamara
2005 (JM.)
O036586
13. Foks Jakub
2005 (JM.)
O042767
14. Galocz Masza
2005 (JM.)
O047315
15. Ganowska Julia
2008 (JM.)
O044125
16. Gintowt-Juchniewicz Zofia
2005 (JM.)
O037012
17. Grygier Zuzanna
2006 (JM.)
O041952
18. Grzybowski Jan
2005 (JM.)
O040856
19. Jackowiak Marcelina
2007 (JM.)
O039011
20. Jurasz Kornelia
2008 (JM.)
O051819
21. Kaleta Zuzanna
2007 (JM.)
brak
22. Kasprzyszak Ola
2005 (JM.)
O039308
23. Klimek Dominika BRAK
2006 (JM.)
O043783
24. Kluska Natalia
2005 (JM.)
O046739
25. Korzeniewska Jm'05 Anna
2005 (JM.)
O040031
26. Kosińska Weronika
2005 (JM.)
O034411
27. Kowalonek Luna
2007 (JM.)
O046625
28. Kraśko Kuba
2007 (JM.)
O055726
29. Kulawik Anna
2005 (JM.)
O048752
30. Langer Kaja
2005 (JM.)
O040331
31. Lasecka Wiktoria
2006 (JM.)
O050134
32. Lewkowicz Amelia
2008 (JM.)
O053641
33. Ludwicka Karina
2006 (JM.)
O044637
34. Maciejewska Hanna
2006 (JM.)
O052855
35. Macieszczak Ewa
2007 (JM.)
O048443
36. Maćkowska Agata
2008 (JM.)
O047067
37. Michalak Zofia
2005 (JM.)
O045772
38. Misztal Maggie
2006 (JM.)
O035341
39. Naumiuk Roksana
2006 (JM.)
O032062
40. Niziołek Zuzanna
2006 (JM.)
O038423
10200212
41. Pakur Antonina
2006 (JM.)
O049347
42. Panarowicz Nikola
2006 (JM.)
O042901
43. Parda Julia
2007 (JM.)
O038604
44. Pellowska Paulina
2008 (JM.)
0051227
45. Perek Judyta
2007 (JM.)
O039090
46. Pięta Bianka
2005 (JM.)
O048322
47. Pięta Julia
2007 (JM.)
O039010
48. Pietrzak Kaja
2005 (JM.)
O034646
49. Pliem-Perka Aleksandra
2006 (JM.)
O035554
50. Pszowski Kevin
2008 (JM.)
O047502
51. Rostek Martyna
2005 (JM.)
O044271
52. Rozlachowska Julia
2006 (JM.)
O044768
53. Rybak-Massalska Lena Róża
2007 (JM.)
O051061
54. Rybska Maria
2006 (JM.)
O050210
55. Ryciak Wiktoria
2008 (JM.)
O044241
56. Rynowiecki Olaf
2006 (JM.)
O041140
57. Śliwiński Antoni
2008 (JM.)
O044813
58. Smura Kornelia
2005 (JM.)
O040169
59. Sondej Zofia
2005 (JM.)
O041620
60. Sówka Nell
2008 (JM.)
O049296
61. Stolarska Oliwia SP. 1 Sosnowiec
2005 (JM.)
O041510
62. Strąk Dominika
2006 (JM.)
O038177
63. Sydow Natalia
2005 (JM.)
O033144
64. Teper Zofia SP nr 23 Włocławek
2005 (JM.)
brak
65. Walorek Julia
2005 (JM.)
O039938
66. Wernerowicz Karolina
2008 (JM.)
O053405
67. Willamowicz Dagmara
2006 (JM.)
O052949
68. Wojda Magdalena
2006 (JM.)
O040766
69. Żuk Kaja
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

64

AL AWAR HANN GER 2007 ogier skarogniada/168 F: CONTENDRO I
M: FAIR LADY
K012340 DE431310052007 104OJ51
3.

14

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
4.

12

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069 POL013610111106
5.

10

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
6.

59

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
7.

63

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
8.

62

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
9.

71

BIAŁKA SP POL 2012 klacz gniada/kuc:147 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
K027973 616013682003512
10.

42

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
11.

34

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
12.

2

BORSALINO KUC BEL 2000 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 05602200025142
13.

43

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
14.

55

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
15.

29

CAPRINI 3 ZWEIBRUCKER POL 2001 wałach gniada/168 F: Cento /
M: Lalic /
brak -
16.

69

Casiquiare F:
M:
17.

81

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
18.

30

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
19.

6

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
20.

25

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
21.

56

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
22.

40

DA VINCI Polski Koń Szlachetny POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
23.

37

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
24.

31

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
25.

50

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
26.

13

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
27.

52

EQUUS KUC POL 2003 gelding grey/kuc:137 F: Nico-K
M: Eufemia/Pepton
K016844 013570144003
28.

51

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
29.

20

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
30.

80

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
31.

27

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
32.

15

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
33.

33

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
34.

35

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
35.

28

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
36.

60

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
37.

61

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson
M: Koekoershof Jannique
K011731 Pol013670007906
38.

9

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
39.

58

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
K019253 616013580270509
40.

19

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
41.

54

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
42.

17

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
43.

66

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
44.

46

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
45.

41

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
46.

26

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
47.

53

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
48.

38

MARIKOSA SELLA ITALIANA POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Avenir
M: Zagot
Brak Brak
49.

23

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
50.

36

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
51.

24

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
52.

72

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
53.

47

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
54.

16

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023 826073001214649
55.

21

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
56.

32

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
57.

44

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
58.

57

REFLECTION Słowacka Gorąca Krew POL 2004 wałach siwa/174 F: Corelli
M: Vidi/Sanson
139 703001752123104
59.

45

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
60.

8

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
61.

68

SAVOY 51 HAN GER 2005 wałach gniada/175 F: Stolzenberg
M: Loni / Lordanos
K021068 DE431311306205
62.

75

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
63.

7

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
K014194 POL013640083408
64.

39

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
65.

65

TENERYFA DRP POL 2006 klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
66.

18

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
67.

49

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
68.

70

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
69.

67

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
70.

22

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
71.

73

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
72.

11

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
73.

74

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
OLIVER (16)
2020-09-19
16
2020-09-20
9
2020-09-19
20
Arkuszewska Daria
PEGAZUS (21)
2020-09-19
15
2020-09-19
7
2020-09-20
8
Barczyk Otylia
MELODY (36)
2020-09-19
28
2020-09-19
30
2020-09-20
30
Birunt Kornelia
2020-09-19
7
2020-09-19
25
2020-09-20
36
Borowczak Agata
2020-09-19
41
2020-09-19
32
2020-09-20
24
Borys Kalina
2020-09-19
34
2020-09-19
9
2020-09-20
36
Bule Paulina
2020-09-19
14
2020-09-19
34
2020-09-20
14
Ćwik Zofia
2020-09-19
43
2020-09-19
30
2020-09-20
41
Dańczak Michalina
GANGES (27)
2020-09-19
10
2020-09-19
15
2020-09-20
14
Data Jagoda
2020-09-19
19
2020-09-19
36
2020-09-20
20
Dubiniak Michał
2020-09-19
20
2020-09-19
24
2020-09-20
17
Ferenc Jm'05 Tamara
2020-09-19
31
2020-09-19
7
2020-09-20
32
Foks Jakub
2020-09-19
35
2020-09-19
27
2020-09-20
17
Galocz Masza
2020-09-19
16
2020-09-19
40
2020-09-20
34
Ganowska Julia
TIFFANY (18)
2020-09-19
4
2020-09-19
1
2020-09-20
3
Gintowt-Juchniewicz Zofia
2020-09-19
25
2020-09-19
23
2020-09-20
7
Grygier Zuzanna
EMICA (13)
2020-09-19
42
2020-09-19
24
2020-09-20
21
Grzybowski Jan
2020-09-19
15
2020-09-19
29
2020-09-20
10
Jackowiak Marcelina
FABIA (51)
2020-09-19
44
2020-09-19
21
2020-09-20
39
Jurasz Kornelia
2020-09-19
6
2020-09-20
2
2020-09-19
4
Kaleta Zuzanna
EQUUS (52)
2020-09-19
26
2020-09-19
23
2020-09-20
25
Kasprzyszak Ola
2020-09-19
31
2020-09-19
21
2020-09-20
31
Klimek Dominika
BRAK
JESSY (60)
2020-09-19
19
2020-09-19
8
2020-09-20
21
Kluska Natalia
2020-09-19
27
2020-09-19
11
2020-09-20
12
Korzeniewska Jm'05 Anna
2020-09-19
8
2020-09-19
1
2020-09-20
2
Kosińska Weronika
LEDA (54)
2020-09-19
22
2020-09-19
13
2020-09-20
3
BIAŁKA (71)
2020-09-19
22
2020-09-19
2020-09-20
NS
Kowalonek Luna
2020-09-19
1
2020-09-19
5
2020-09-20
1
Kraśko Kuba
2020-09-19
30
2020-09-19
16
2020-09-20
13
Kulawik Anna
2020-09-19
1
2020-09-19
41
2020-09-20
42
Langer Kaja
BIQUEEN (42)
2020-09-19
18
2020-09-19
39
2020-09-20
33
Lasecka Wiktoria
2020-09-19
3
2020-09-19
2020-09-20
25
Lewkowicz Amelia
SOFIA (7)
2020-09-19
24
2020-09-20
18
2020-09-19
21
Ludwicka Karina
KORUND (58)
2020-09-19
10
2020-09-19
2020-09-20
19
Maciejewska Hanna
2020-09-19
28
2020-09-19
14
2020-09-20
27
Macieszczak Ewa
2020-09-19
16
2020-09-19
10
2020-09-20
12
Maćkowska Agata
2020-09-19
13
2020-09-19
22
2020-09-20
23
Michalak Zofia
2020-09-19
8
2020-09-19
2
2020-09-20
6
Misztal Maggie
2020-09-19
5
2020-09-19
2
2020-09-20
28
Naumiuk Roksana
AL AWAR (64)
2020-09-19
37
2020-09-19
2
2020-09-20
8
Niziołek Zuzanna
MARIKA (53)
2020-09-19
12
2020-09-19
2020-09-20
NS
Pakur Antonina
LEMINUS (66)
2020-09-19
21
2020-09-19
9
2020-09-20
13
Panarowicz Nikola
MAROKO (23)
2020-09-19
2
2020-09-19
5
2020-09-20
4
Parda Julia
WOTAN (74)
2020-09-19
38
2020-09-19
32
2020-09-20
23
Pellowska Paulina
JOWISZ (61)
2020-09-19
13
2020-09-19
19
2020-09-20
16
Perek Judyta
FIDŻI (20)
2020-09-19
25
2020-09-19
17
2020-09-20
24
Pięta Bianka
2020-09-19
16
2020-09-19
2020-09-20
NS
Pięta Julia
2020-09-19
20
2020-09-19
7
2020-09-20
5
Pietrzak Kaja
2020-09-19
40
2020-09-19
11
2020-09-20
15
Pliem-Perka Aleksandra
2020-09-19
1
2020-09-19
16
2020-09-20
9
Pszowski Kevin
2020-09-19
8
2020-09-19
2
2020-09-20
20
Rostek Martyna
2020-09-19
38
2020-09-19
38
2020-09-20
40
Rozlachowska Julia
LALA (19)
2020-09-19
12
2020-09-19
37
2020-09-20
22
Rybak-Massalska Lena Róża
2020-09-19
6
2020-09-19
13
2020-09-20
6
Rybska Maria
2020-09-19
27
2020-09-19
2020-09-20
NS
Ryciak Wiktoria
VERONA (67)
2020-09-19
10
2020-09-19
10
2020-09-20
1
Rynowiecki Olaf
2020-09-19
36
2020-09-19
28
2020-09-20
18
Śliwiński Antoni
APLA (10)
2020-09-19
12
2020-09-19
17
2020-09-20
21
Smura Kornelia
2020-09-19
5
2020-09-19
2
2020-09-20
4
Sondej Zofia
MAKS (26)
2020-09-19
4
2020-09-19
16
2020-09-20
10
Sówka Nell
2020-09-19
31
2020-09-19
19
2020-09-20
11
Stolarska Oliwia
SP. 1 Sosnowiec
2020-09-19
22
2020-09-19
10
2020-09-20
11
Strąk Dominika
2020-09-19
10
2020-09-19
6
2020-09-20
35
Sydow Natalia
USTINA (49)
2020-09-19
23
2020-09-19
20
2020-09-20
38
Teper Zofia
SP nr 23 Włocławek
CALYPSO (55)
2020-09-19
25
2020-09-19
25
2020-09-20
16
Walorek Julia
WEIDA (11)
2020-09-19
3
2020-09-19
15
2020-09-20
19
Wernerowicz Karolina
2020-09-19
18
2020-09-19
14
2020-09-20
15
Willamowicz Dagmara
BONA (34)
2020-09-19
8
2020-09-19
10
2020-09-20
5
Wojda Magdalena
2020-09-19
3
2020-09-19
2
2020-09-20
7
2020-09-19
20
2020-09-19
18
2020-09-20
26
Żuk Kaja
2020-09-19
23
2020-09-19
35
2020-09-20
29

Number of Riders: 69

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl