Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 9-11 październik 2020
Leszno, 9-11 październik 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:32:52
2020-10-05 10:32:52
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 09:45:29
2020-10-04 22:26:49
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 09:44:09
2020-10-04 19:38:12
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 09:35:05
2020-10-03 21:21:21
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:36:05
2020-10-03 10:20:55
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:36:02
2020-10-02 20:43:36
Vitali Charadnik BARAQUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:36:00
2020-10-02 20:42:50
Vitali Charadnik CASSIRIANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:57
2020-10-02 20:42:17
Vitali Charadnik BOCCACCIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:52
2020-10-02 20:41:48
Vitali Charadnik GUINEA I
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:16:03
2020-10-02 20:41:03
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:44
2020-10-02 20:29:56
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:33:31
2020-10-02 19:36:05
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:33:35
2020-10-02 19:32:51
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:41
2020-10-02 15:04:13
Marcin Wesoły CASSIANA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:38
2020-10-02 15:00:36
Marcin Wesoły G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:35:35
2020-10-02 14:59:57
Marcin Wesoły FLEUR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:40:43
2020-10-02 10:15:46
Jakub Krzyżosiak LOGO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:40:26
2020-10-02 10:11:22
Jakub Krzyżosiak FLOTYLLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:40:08
2020-10-02 10:02:08
Jakub Krzyżosiak HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:36:36
2020-10-02 10:01:41
Jakub Krzyżosiak FIDELIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 09:45:37
2020-10-02 09:19:44
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 09:45:49
2020-10-02 08:58:45
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:47:17
2020-10-01 21:33:45
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:47:22
2020-10-01 21:32:30
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:47:34
2020-10-01 20:48:59
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:47:59
2020-10-01 20:48:44
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:49:11
2020-10-01 13:00:52
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:49:15
2020-10-01 12:28:54
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:49:51
2020-10-01 11:35:41
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 13:49:06
2020-10-01 10:05:34
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:50:10
2020-10-01 10:04:21
Julia Szut WELTDAME
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:31:18
2020-09-30 21:52:23
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:31:33
2020-09-30 21:20:51
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:31:38
2020-09-30 19:56:23
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:29
2020-09-30 16:42:04
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:37
2020-09-30 15:24:14
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:41
2020-09-30 15:23:48
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:43
2020-09-30 15:23:30
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:14:19
2020-09-30 10:20:16
Barbara Gronowska CRAX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:14:08
2020-09-30 10:19:53
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:13:54
2020-09-30 00:38:18
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 09:34:34
2020-09-29 23:07:17
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:13:31
2020-09-29 22:53:53
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:57:50
2020-09-29 21:26:13
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:57:54
2020-09-29 21:25:24
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALERO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:03
2020-09-29 21:23:59
Sebastian Bąk IMPATI ROSS VDL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:07
2020-09-29 21:23:19
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 06:50:10
2020-09-29 21:08:53
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:22
2020-09-29 19:49:10
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:28
2020-09-29 19:48:46
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:39
2020-09-29 14:02:34
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:43
2020-09-29 12:53:08
Bartosz Goszczyński CULUMBUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:47
2020-09-29 12:48:24
Bartosz Goszczyński LATIFA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:50
2020-09-29 12:47:48
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:58:55
2020-09-28 21:09:04
Agata Dahlke FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:59:02
2020-09-28 21:08:39
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:59:06
2020-09-28 21:08:08
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:59:11
2020-09-28 21:06:57
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:20:43
2020-09-28 10:05:14
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:20:54
2020-09-28 10:02:42
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:20:58
2020-09-28 10:01:37
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:21:12
2020-09-28 09:24:51
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:21:16
2020-09-28 09:23:47
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 23:23:47
2020-09-28 09:23:38
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 23:24:40
2020-09-28 09:23:09
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:49
2020-09-28 09:10:49
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:39:51
2020-09-28 09:10:29
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:21:46
2020-09-27 21:47:16
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:21:58
2020-09-27 17:43:27
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:22:16
2020-09-27 13:29:00
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:44:46
2020-09-27 10:44:28
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:44:50
2020-09-26 20:31:33
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:44:53
2020-09-26 20:31:12
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:02
2020-09-26 14:21:55
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:09
2020-09-26 14:21:19
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:11
2020-09-26 14:20:51
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:14
2020-09-26 14:20:15
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:17
2020-09-26 14:19:37
Leszek Gramza DUBALOU 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:45:24
2020-09-26 14:18:51
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:46:29
2020-09-26 14:18:10
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:46:43
2020-09-26 10:39:55
Dominika Luty CLINTELLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:46:53
2020-09-25 20:36:52
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:47:03
2020-09-25 16:25:26
Maria Kaprzyk COUPI K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:47:15
2020-09-25 10:56:04
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:47:36
2020-09-24 09:38:54
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:22:20
2020-09-23 19:18:56
Ewa Mazurowska SANDRA BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:16:36
2020-09-23 19:16:33
Ewa Mazurowska CHANBETTE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:15:54
2020-09-23 19:12:48
Ewa Mazurowska COSTACALVO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:22:22
2020-09-23 19:11:48
Ewa Mazurowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 21:59:17
2020-09-23 15:01:31
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:16:11
2020-09-23 14:24:32
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 13:33:24
2020-09-22 17:18:06
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:16:39
2020-09-22 17:17:35
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 13:33:31
2020-09-22 17:16:23
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:17:04
2020-09-22 17:12:32
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:47:51
2020-09-21 22:06:19
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:18
2020-09-21 11:26:07
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:23
2020-09-21 11:25:27
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:44
2020-09-20 08:32:37
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:49
2020-09-20 07:18:44
Klara Kostrzewa-Artymowicz KING OF ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:52
2020-09-20 07:18:22
Klara Kostrzewa-Artymowicz KALAHARI ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:56:54
2020-09-20 07:18:00
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:57:03
2020-09-19 21:28:06
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:57:06
2020-09-19 21:27:19
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:57:09
2020-09-19 21:26:59
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:44:15
2020-09-19 18:18:21
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 12:44:11
2020-09-18 16:50:20
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 12:44:22
2020-09-18 16:50:00
Artem Abaimov UNICA-K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 12:44:43
2020-09-18 16:49:13
Artem Abaimov ULA BAJOU-K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:39:26
2020-09-18 12:00:15
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:39:23
2020-09-18 11:59:56
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:39:22
2020-09-18 11:58:54
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:39:19
2020-09-18 11:58:10
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:39:16
2020-09-18 11:57:19
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:41:37
2020-09-18 11:08:35
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:41:34
2020-09-18 11:07:20
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:48:00
2020-09-18 09:55:25
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:50:18
2020-09-18 08:59:27
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 09:03:42
2020-09-18 08:57:23
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:36:48
2020-09-18 03:34:44
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:40:04
2020-09-17 21:25:01
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:40:02
2020-09-17 21:23:48
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
1999 (MJ.)
O038694
3. Ast Dominik St kJ tradycja siedlnica
S
O009828
4. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
5. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
6. Birunt Kornelia KJ Partynice
2006 (JM.)
O049582
7. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
8. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
11. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
12. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
13. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
14. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
15. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
16. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
17. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
18. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
19. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
20. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
21. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
22. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
23. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
24. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
25. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
26. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
27. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
28. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
29. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
30. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
31. Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
1999 (MJ.)
O034513
32. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
33. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
34. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
35. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
36. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
37. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
38. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
39. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
40. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
41. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
42. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
43. Luty Dominika bpk
S
O003979
44. Luty Dominika SK Kruszyńscy
45. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
46. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
47. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
48. Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
S
O003222
49. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
50. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
51. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
52. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
53. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
54. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
55. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
56. Piksa Łukasz Klub Verso La natura
S
O007667
57. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
58. Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
1999 (MJ.)
O014122
10085827
59. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
60. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
61. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
62. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
63. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
64. Skrzypiec Agata KJ Trachy Gliwice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
65. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
66. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
67. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
68. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
69. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
70. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
71. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
72. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
73. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
74. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
75. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
76. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
77. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
78. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

144

A-CARMEN HOL POL 2008 klacz siwa/165 F: Colman
M: Elisa III
K014869 O003136
2.

146

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
3.

299

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

51

AKELLAH HERO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 mare bay/170 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella S
- -
5.

187

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
6.

217

ALLILAH SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
7.

9

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
8.

32

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
9.

95

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
10.

169

ARMAGEDON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
11.

71

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
12.

137

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
13.

257

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
14.

116

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
15.

220

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
16.

223

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
17.

309

BARAQUE HOL. GER 2013 ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Valetta II / Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
18.

135

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
19.

105

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
20.

65

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
21.

319

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
22.

89

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
23.

148

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
24.

42

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
25.

244

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
26.

297

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
27.

307

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
28.

149

BOLIWIA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
29.

52

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
30.

204

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
31.

115

BOSS TS POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Pathos / Topaz
M: Basia / Frazes
K029318 616999610127215
32.

185

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
33.

176

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
34.

178

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
35.

99

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
K021979 616007600242711
36.

302

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
37.

268

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
38.

301

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
39.

267

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
40.

12

CALOTTA NIEM. SPORT. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
41.

290

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
42.

139

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
43.

164

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
44.

109

CARATE L HAN POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Contagio/Colman
M: Wendi/Wendekreis
K022373 DE431310077311
45.

194

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
46.

285

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
47.

125

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
48.

156

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
49.

254

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
50.

289

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
51.

246

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
52.

120

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
53.

102

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
54.

308

CASSIRIANO HOL GER 2014 ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214 DE421000548214
55.

83

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
56.

239

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
57.

241

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
58.

114

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
59.

100

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
60.

131

CENTURIA XXXX POL 2015 klacz gniada/170 F: Stakkato Gold
M: Coco Chanel
Brak Xxxxxxxx
61.

287

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
62.

103

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
63.

282

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
64.

240

CHANBETTE OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
65.

104

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
66.

37

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
67.

57

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
68.

218

CICERO OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Cordess / Clinton
M: Caprice / Capitol II
K020622 616009510343012
69.

321

Cicero SP 2012 F: Eldorado vand Zoeshk
M: Cianta
70.

263

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
71.

62

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: Wiwaldi /
M: Cara /
K025378 616009610181812
72.

189

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. POL 2014 wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
73.

247

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
74.

61

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
75.

252

CLINTELLA WESTF GER 2009 klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
K018034 DE441411196509
76.

97

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
77.

158

COLBERT DES GREZ SELLE FRANÇAIS FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant de Semilly
M: Tzara des Grez
LKGRPZJ/224/20 12243847U
78.

245

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
79.

170

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
80.

237

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
81.

182

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
82.

90

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
83.

260

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
84.

173

CORKY SELLA ITALIANO ITA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Corde / Cheenok
M: Wendy / Walldorf
K029339 129957
85.

174

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
brak brak
86.

110

COSIMA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz siwa/165 F: NN
M: COSA CHE
K020643 DE 498-8703330-11
87.

238

COSTACALVO OLD POL 2011 wałach gniada/166 F: Conthargos
M: Stavar
K024754 DE418184026211
88.

63

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
89.

284

CRAX OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
90.

275

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
91.

35

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
92.

80

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
93.

117

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
94.

295

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
95.

171

DAPHNE HOLSZTYN GER 2011 klacz gniada/161 F: Connor
M: Flicka
Brak DE4210000135611
96.

107

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach gniada/168 F: Darcodello /
M: -
brak -
97.

213

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
98.

188

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
99.

151

DIANTUS S OS GER 2015 wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
100.

249

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
101.

41

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
102.

159

ELINA - NIKI KWPN POL 2009 klacz ciemnogniada/164 F: Lajos / Faust Z
M: Olina / Colino
K029516 528003200914185
103.

136

EMANCJA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Lider
M: Estoria
K015398 POL007611170404
104.

147

EMBARGO WLKP POL 2016 ogier gniada/174 F: Rulon / Orkisz
M: Elżunia / Klasyk
K029895 616007610153516
105.

1

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo
M: Enigma W
K016579 009 68 00164 08
106.

191

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
107.

58

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
108.

153

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
109.

280

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
110.

113

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/X F: Con Calma
M: X
K025624 616009670076912
111.

45

EVER SO CLEVER Oldenburg Springpferde GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon
M: Escada W
K030246 DE 418187610015
112.

87

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
113.

225

FELINE WM HANN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
114.

315

FIDELIO HOL. POL 2014 Wałach gniada/167 F: fidelio du do
M: porgy
K028974 -
115.

141

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: Vis versa
M: Figa
Brak POL009590242606
116.

271

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
117.

303

FLEUR KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/167 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
118.

214

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
119.

317

FLOTYLLA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
120.

278

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
121.

253

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171cm F: Corland/Cor de la Bryere
M: Mabelle/Goodtimes
K018747 528003201008789
122.

286

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
123.

101

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
124.

258

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
125.

304

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
126.

106

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
none 528003201105068
127.

152

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
128.

124

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
129.

160

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
130.

4

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
131.

230

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
132.

2

GOTHA MK OLDENBURSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon
M: Glonora Z
K022856 DE 418185003412
133.

320

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE418185003412
134.

73

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
135.

179

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
136.

60

GRECJA PRYMITYWNA POL 2009 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
616999630274209 616999630274209
137.

79

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
138.

242

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
139.

180

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
140.

154

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
141.

306

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
142.

236

H VANESSA X POL 2012 klacz kasztanowata/- F: X
M: X
K028470 528003201206400
143.

305

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
144.

316

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
K021053 528003201207341
145.

175

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
146.

177

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
147.

163

HARTEMOR R WLKP POL 2013 wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
K025383 616007610021413
148.

84

HENRIETTE HOLSZTYNSKA GER 2015 Klacz gniada/167 F: NEW QUIDAM
M: Unique Fleur (DIAMANT D3 SEMMILY)
Brak DE421000087715
149.

181

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
150.

262

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
151.

162

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
152.

255

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
153.

123

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
154.

234

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
155.

161

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
156.

269

IMPATI ROSS VDL KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: CARRERA VDL
M: Alpen Roos VDL (GOODTIMES)
K028873 528003201306742
157.

231

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
158.

140

INSEL HOL POL 2016 klacz siwa/174 F: Cardinio
M: Valetta II
Brak DE421000712016
159.

56

IRONMAN(13) SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Ekwador /
M: Impresja /
brak 616009610018014
160.

118

ISZER WLKP POL 2015 klacz siwa/170 F: Caius /
M: Iberia /
K030003 616007610015115
161.

11

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
162.

248

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
163.

150

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
164.

121

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
165.

7

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
000 528003201408429
166.

40

JOHNY BRAVO SP POL 2014 Wałach gniady/160 F: C
M: A
000000 00000
167.

300

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
168.

29

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004
169.

203

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
170.

91

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Idem D’Azur /
M: Tonacly /
K030080 0560076L9XJ2
171.

233

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gelding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
K028765 -
172.

126

KAREN W WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback / Quaterman
M: Karetina W / Samba Hit I
K029617 616007610049213
173.

326

KASHMIR WLKP POL 2010 Ogier F: Bajou du Rouet
M: Katrina
Brak
174.

186

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
175.

281

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
176.

55

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
177.

232

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
178.

96

KISMET HIPPICA OS POL 2014 wałach ciemnogniada/169 F: .
M: .
. .
179.

251

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
180.

138

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
181.

172

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
182.

78

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
183.

183

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
brak brak
184.

184

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
185.

86

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
186.

50

LADY ROCK KWPN NED 2016 mare bay/168 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella s
-
187.

259

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
188.

273

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
189.

276

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
190.

26

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
191.

155

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
192.

75

LIGHTNING TG SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
193.

72

LIQUEUR KWPN NED 2016 ogier gniada/170 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Ajiry Fortuna / Quasimodo Z
K028680 528003201604683
194.

190

LITTLE EXPRESS Z ZANG POL 2015 klacz gniada/167 F: Le Blue Diamond v't Ruytershof / Plot Blue
M: Orient Express / Concorde
K029782 056015Z55602215
195.

318

LOGO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
K027829 brak
196.

277

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
197.

293

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
198.

314

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
199.

69

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
200.

313

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
201.

6

LUIS FIGO SP POL 2015 wałach siwa/173 F: Corleolord L /
M: Luisa 15 / Hingis
K029434 616009600246715
202.

122

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
K028563 616009580474414
203.

94

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
204.

127

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
205.

143

MATSON V BWP BEL 2008 wałach gniada/166 F: Action - Breaker
M: Varoline
brak 056002W00301736
206.

130

MELODIA SP POL Xxxxxx klacz izabelowata/168 F: Xxxxxx
M: Xxddd
Brak Xxxxxxxx
207.

261

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
208.

264

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
209.

312

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
210.

119

NIAGARA S SP POL 2015 klacz siwa/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina / Paster
K029661 616009610036215
211.

167

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L /
brak DE441411173016
212.

209

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
213.

76

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
K014580 616009611209700
214.

54

ORLANDO B SP POL 2011 Gelding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
215.

142

OSADKOWSKI KEY LEENA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Lasko / Lennon
M: Kolonia / Le Bon
K011710 POL007670010107 103YP56
216.

322

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
11625 103YP56
217.

31

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/163 F: Gral
M: Partia ll
Brak 616007610159316
218.

82

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
219.

19

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornetobolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cashhan
K029935 056002W00311798
220.

77

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
221.

256

PIPIN KM POL 2008 wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
222.

310

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
223.

53

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
Ko21860 616006550152311
224.

270

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
225.

112

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
226.

279

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
227.

324

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
228.

323

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
229.

74

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
230.

128

QUINNA 2 OLDENBURG POL 2008 wałach gniada/164 F: Carlucci
M: Quidams girl
Brak De418181342708
231.

70

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
232.

98

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
233.

93

QUINZI 5 DSP GER 2011 klacz siwa/168 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
234.

288

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
235.

272

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
236.

292

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
237.

108

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
238.

43

RAVIVIA P SP POL 2014 klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616009610008514
239.

85

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
240.

224

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
241.

49

REWIA GWIAZD SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Ramzes / Regon
M: Rumba /
K028727 616999530236613
242.

221

RICCO SP POL 2008 wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
243.

145

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
244.

68

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
245.

168

RODOS L SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja /
brak 616009610028916
246.

274

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
247.

229

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
248.

129

SAFIAN SP POL 2015 wałach izabelowata/179 F: Lord ludger
M: Safira
K029295 616999682023415
249.

265

SANDRA BLUE OS POL 2010 klacz gniada/167 F: Sandro Boy / Sandro
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
K017507 DE418184089310
250.

311

SIBILIA SP POL 2012 wałach gniada/171 F: Ludger
M: Silver lady
K025003 616007682004812
251.

81

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
252.

222

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
253.

228

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 12747
254.

266

SWEET HARRY POTTER SWB POL 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
255.

327

Sybilia F:
M:
256.

325

Sybilla SP POL 2002 M gniada F: Trawant
M: Sibajka/Flirt
257.

88

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
258.

296

TESTAROSSA SP POL 2009 klacz gniada/mk:156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
259.

226

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
260.

66

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
261.

47

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
262.

132

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
263.

227

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
264.

48

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
265.

44

UNICA-K SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold han./ Stakkato
M: Ulena-K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
266.

46

URINA-K SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ulena - K / Lord Star
K026789 616009610018314
267.

283

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
268.

64

VAYA Z ZANG NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Amora Adelheid Z / Amiro Z
K028540 056015Z55556314
269.

166

VELVET SP POL 2006 wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
K030279 616009670005006
270.

157

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
271.

235

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
Brak DE 431319400610
272.

243

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
273.

250

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
274.

219

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
275.

298

WELTDAME HOL POL , klacz ciemnogniada/, F: Contender
M: ,
, ,
276.

294

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
277.

196

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
278.

59

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
279.

111

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
280.

67

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
281.

165

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
282.

92

ZORA OLD GER 2013 klacz siwa/174 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
200
SUM:
200.00
Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
150
50
SUM:
200.00
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
250
650
1300
SUM:
2200.00
Birunt Kornelia KJ Partynice
150
SUM:
150.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
400
250
100
300
SUM:
1050.00
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
25
15
100
500
SUM:
640.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
100
20
20
40
20
SUM:
200.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
200
175
50
250
SUM:
675.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
125
20
40
20
SUM:
205.00
Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
15
SUM:
15.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
15
SUM:
15.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
175
175
20
SUM:
370.00
Gierek Klara Vanto Jumping Team
125
SUM:
125.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
50
150
SUM:
200.00
Goszczyński Bartosz bpk
20
SUM:
20.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
50
450
50
20
SUM:
570.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
150
250
100
SUM:
500.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
15
SUM:
15.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
15
200
150
SUM:
365.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
20
20
SUM:
40.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
150
50
SUM:
200.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
15
SUM:
15.00
Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
150
SUM:
150.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
20
SUM:
20.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
50
200
200
SUM:
450.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
20
350
175
350
200
SUM:
1095.00
Kraś Helena BPK (MAZ)
125
SUM:
125.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
175
100
15
50
SUM:
390.00
Kubacka Dominika bpk
50
SUM:
50.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
175
SUM:
175.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
200
SUM:
200.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
100
100
SUM:
200.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
200
400
SUM:
600.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
150
250
300
15
300
800
SUM:
1815.00
Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
125
50
100
500
1100
125
125
50
20
175
SUM:
2370.00
Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
25
SUM:
25.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
150
SUM:
150.00
Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
20
SUM:
20.00
Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
40
SUM:
40.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
175
SUM:
175.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
25
SUM:
25.00
Piksa Łukasz Klub Verso La natura
650
SUM:
650.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
125
125
200
SUM:
450.00
Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
100
SUM:
100.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team