Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 23-25 październik 2020
Leszno, 23-25 październik 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 13:26:35
2020-10-21 13:26:35
Jacek Mierzwiński GALA W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:21:45
2020-10-21 11:21:45
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:16:03
2020-10-21 11:13:55
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 18:10:19
2020-10-20 18:10:19
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:30:24
2020-10-20 10:30:24
Jakub Krzyżosiak LOGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:29:31
2020-10-20 10:29:31
Jakub Krzyżosiak FLOTYLLA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:28:50
2020-10-20 10:28:50
Jakub Krzyżosiak FIDELIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:17:51
2020-10-19 09:17:51
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:17:14
2020-10-19 09:17:14
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:16:43
2020-10-19 09:16:43
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:46:15
2020-10-18 23:17:33
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:51
2020-10-18 22:08:16
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:50
2020-10-18 22:06:31
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:05
2020-10-18 20:28:42
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:50:20
2020-10-18 17:08:47
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:53:19
2020-10-18 17:06:03
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:52:38
2020-10-18 15:44:55
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:52:35
2020-10-18 15:44:36
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:55
2020-10-18 15:34:43
Vitali Charadnik QUISSINI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:54
2020-10-18 15:34:18
Vitali Charadnik QUICK STAR'S LORD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:52
2020-10-18 15:33:46
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:50
2020-10-18 15:33:10
Vitali Charadnik COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:48
2020-10-18 15:32:20
Vitali Charadnik BOCCACCIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:46
2020-10-18 15:05:16
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:51:43
2020-10-18 15:04:40
Marcin Bętkowski LOCARNO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 09:19:06
2020-10-17 19:53:24
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:23:03
2020-10-17 11:15:44
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:22:59
2020-10-17 10:50:20
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:18:00
2020-10-17 09:39:13
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:21:42
2020-10-17 07:35:00
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:21:38
2020-10-17 00:23:07
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:21:36
2020-10-17 00:22:48
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:20:51
2020-10-16 21:51:53
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 18:16:58
2020-10-16 21:51:04
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 11:20:38
2020-10-16 17:24:01
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 11:12:57
2020-10-16 10:28:38
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:17:16
2020-10-16 09:24:39
Sara Susperregui-Stempkowska FAMATA B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 11:12:20
2020-10-16 09:23:52
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 11:12:15
2020-10-15 19:28:41
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:26:14
2020-10-15 15:54:45
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:26:17
2020-10-15 15:54:20
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:26:22
2020-10-15 15:53:46
Nikola Idkowiak D ILONA EX ILONA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:26:25
2020-10-15 15:53:08
Nikola Idkowiak BAGHERA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 20:38:05
2020-10-15 10:12:56
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 20:37:46
2020-10-15 10:12:17
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 20:36:46
2020-10-15 10:12:01
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:34:46
2020-10-14 20:49:31
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:26:48
2020-10-14 19:47:24
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:33:52
2020-10-14 19:47:00
Zofia Borycka ATLANTA I
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:32:59
2020-10-14 19:06:47
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:32:55
2020-10-14 19:04:22
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:32:52
2020-10-14 19:03:53
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:32:47
2020-10-14 19:03:07
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCADEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:32:45
2020-10-14 19:02:40
Szymon Stasiak COLLINS S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:31:57
2020-10-14 15:29:43
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:31:02
2020-10-14 14:25:23
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:30:49
2020-10-14 13:46:30
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:30:47
2020-10-14 13:45:56
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 08:19:07
2020-10-13 20:14:49
Przemysław Czekaj CRISPIN CORNET
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:02:37
2020-10-13 20:14:25
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:02:32
2020-10-13 20:13:33
Przemysław Czekaj COSIDO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 08:18:13
2020-10-13 20:06:39
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 08:17:06
2020-10-13 20:06:11
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:02:23
2020-10-13 15:49:51
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 11:23:06
2020-10-13 15:49:03
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:01:48
2020-10-13 13:17:31
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:01:47
2020-10-13 13:15:40
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:01:44
2020-10-13 09:45:54
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:01:50
2020-10-13 09:34:05
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:48:37
2020-10-12 20:45:36
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 16:53:18
2020-10-12 20:45:19
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 10:59:30
2020-10-12 12:48:36
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 10:59:24
2020-10-12 11:44:46
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 22:11:28
2020-10-12 00:04:06
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 08:42:55
2020-10-11 23:09:39
Agata Dahlke ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 15:46:32
2020-10-11 23:09:19
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 15:01:04
2020-10-11 22:43:13
Maria Kaprzyk COUPI K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 20:05:51
2020-10-11 16:16:33
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 20:05:53
2020-10-11 16:13:15
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 20:05:56
2020-10-11 16:12:45
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 20:05:58
2020-10-11 16:11:32
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 13:08:44
2020-10-11 16:11:14
Agata Dahlke FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 13:08:59
2020-10-11 16:10:56
Agata Dahlke QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:08:33
2020-10-10 21:51:28
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:20:15
2020-10-09 20:33:43
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:20:04
2020-10-09 13:27:54
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:19:53
2020-10-09 11:26:59
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:19:51
2020-10-09 11:25:53
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:19:48
2020-10-09 11:16:53
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:19:45
2020-10-09 11:13:56
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:09:51
2020-10-09 09:29:02
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:33
2020-10-08 14:15:04
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:30
2020-10-08 14:14:08
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:26
2020-10-07 20:23:35
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:24
2020-10-07 20:23:04
Tomasz Gałczyński CORDELLI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:18
2020-10-07 11:35:10
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:15
2020-10-07 11:34:22
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:13
2020-10-07 11:18:12
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:06
2020-10-07 10:49:11
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:18:03
2020-10-07 10:20:14
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:17:56
2020-10-07 10:08:38
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:57:39
2020-10-06 21:46:11
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:57:35
2020-10-06 20:03:30
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 09:19:14
2020-10-06 16:53:36
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:57:19
2020-10-06 16:49:28
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 08:14:37
2020-10-05 21:11:32
Leszek Gramza VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 08:14:55
2020-10-05 21:11:01
Leszek Gramza KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 09:19:17
2020-10-05 21:10:23
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 09:19:22
2020-10-05 21:09:58
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:56:51
2020-10-05 21:09:27
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:56:50
2020-10-05 21:08:57
Leszek Gramza DUBALOU 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:18:42
2020-10-05 10:17:26
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:18:46
2020-10-05 08:28:08
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:19:08
2020-10-05 08:27:08
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:19:10
2020-10-05 08:26:31
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:19:11
2020-10-05 08:25:59
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:19:13
2020-10-05 08:25:33
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:46:56
2020-10-03 13:43:34
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 10:39:41
2020-10-03 08:38:18
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:55:36
2020-10-01 11:40:43
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:55:41
2020-10-01 11:39:41
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:56:45
2020-09-30 19:36:13
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:49:34
2020-09-18 12:18:39
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:49:36
2020-09-18 12:18:25
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:49:37
2020-09-18 12:18:06
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:49:39
2020-09-18 12:17:29
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
2. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
3. Borycka Zofia bpk
2007 (JM.)
O054781
.
4. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
5. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
6. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
7. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
8. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
9. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
11. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
12. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
13. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
14. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
15. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
16. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
17. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
18. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
19. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
20. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
21. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
22. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
23. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
24. Hudzik Witold bpk
S
O039362
25. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
26. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
27. Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
28. Janus Sonia Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O041054
29. Jendrośka Adrianna bpk
2000 (MJ.)
O028521
30. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
31. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
32. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
33. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
34. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
35. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
36. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
37. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
38. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
39. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
40. Kuczerawy Tomasz Klub Sportowy Small Cherry
S
O001835
41. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
42. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
43. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
44. Lewandowska Jennifer KJK ELIZAR
2002 (J.)
O041049
45. Luty Dominika bpk
S
O003979
46. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
47. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
48. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
49. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
50. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
51. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
52. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
53. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
54. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
55. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
56. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
57. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
58. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
59. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
60. Pszowski Kamil Kjk elizar
2001 (MJ.)
O045612
61. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
62. Rękosiewicz Aleksandra KJ Sokół Damasławek
S
O025537
63. Rzyszkiewicz Anastazja bpk
2005 (JM.)
O043218
10221556
64. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
65. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
66. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
67. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
68. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
69. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O034333
70. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
71. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
72. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
73. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
74. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
75. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
76. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
77. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
78. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
79. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
80. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

309

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

291

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
3.

107

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

30

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 Brak
5.

296

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
6.

253

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
7.

34

ALLILAH SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
8.

266

ANDIAMO F WESTF POL 2014 klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
9.

156

ANNCHEN 11 BAW AFG 2006 Klacz gniada/177 F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
K012090 DE481810213706
10.

124

ANTARES SP POL 2013 ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
11.

20

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
12.

128

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
13.

285

ARMAGEDON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
14.

270

ASTRO HANOWERSKI POL 2007 wałach gniada/171 F: Adlantus AS
M: Sunshine
K010792 DE 431316821807
15.

102

ATLANTA I KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Caretino /
M: Shacira /
K016160 DE421000092408
16.

127

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
17.

80

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
18.

89

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
19.

31

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
20.

82

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
21.

204

BANDERAS SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Carolus l
M: Birma
. .
22.

246

BANDERAS SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
23.

141

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
24.

229

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
25.

273

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
26.

146

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
27.

278

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
28.

311

BETTY BALOU 4 OLD GER 2003 klacz gniada/167 F: Balou du Rouet
M: Percy
k028809 De433330163503
29.

36

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
30.

118

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
31.

153

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
32.

260

BOSS TS POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Pathos / Topaz
M: Basia / Frazes
K029318 616999610127215
33.

245

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
34.

44

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
35.

87

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
36.

133

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
K019056 DE421000127611 105QK11
37.

72

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
38.

86

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
39.

276

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
40.

292

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
41.

53

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
42.

132

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
43.

75

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
44.

41

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
45.

58

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano /
M: Hautesse D'hotot /
K012164 528003000709281
46.

101

CASCADA HOL POL 2015 Klacz kasztanowata/160 F: Cascadello l /
M: Centa /
brak DE421000196015
47.

3

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
48.

188

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
49.

6

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
50.

211

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
51.

315

CATCH ME - GER - wałach inna/- F: -
M: -
brak DE421000127414
52.

186

CEKIN L SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka / Cajero
K028562 616009610033314
53.

24

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
54.

185

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
55.

212

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
56.

113

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
57.

92

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
58.

109

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
59.

48

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
60.

123

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
61.

244

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
62.

323

Cicero SP 2012 F: Eldorado vand Zoeshk
M: Cianta
63.

33

CICERO OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Cordess / Clinton
M: Caprice / Capitol II
K020622 616009510343012
64.

23

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
65.

54

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
66.

5

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
67.

27

CLIFF HOLSZTYŃSKA GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Noblesse 26/ Limbus
K025263 DE 421000117311
68.

159

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
69.

216

COCO CHANEL HOL GER 2015 klacz gniada/176 F: Cascadello II / Casall
M: S-Con Laine / Con Air
K029703 DE421000603615
70.

277

COLBERT DES GREZ SELLE FRANÇAIS FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant de Semilly
M: Tzara des Grez
LKGRPZJ/224/20 12243847U
71.

97

COLLINS S HOL POL 2014 Ogier siwa/172 F: Calido l /
M: Vilaine /
brak DE421000019014
72.

49

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
73.

134

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
74.

208

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
75.

55

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
76.

76

CONTESS NIEM. SPORT. GER 2008 klacz siwa/- F: Con Sherry / Contendro
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
77.

163

CONTI HOL GER 2009 Wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
78.

119

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
79.

203

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
K011789 POL009670082006 104DA64
80.

56

CORDELLI WESTF POL 2013 wałach siwa/170 F: Cordess
M: Wizerin
K025211 .
81.

94

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
82.

62

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
83.

170

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
K028799 brak
84.

223

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Fibonacci
M: Calabria
Brak Brak
85.

84

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
K030244 DE 421000166305
86.

74

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
87.

21

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
88.

19

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
89.

305

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
K022234 616007610044911
90.

88

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
91.

209

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
92.

71

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
93.

187

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
94.

235

DENIS WLKP POL 2004 wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
95.

139

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
96.

226

DHARKANE Z ZANG. POL 2016 klacz skarogniada/170 F: Dominator 2000 Z Z/ Diamant De Semilly
M: A La Long old./ Aldato hol.
K030112 056015Z55655216
97.

295

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
98.

98

DIGISPORT CASCADEL HOL POL 2015 ogier gniada/166 F: Cascadello I / Casall
M: Z-Qualoubet / Quantum
K028289 DE421000171515
99.

99

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
100.

319

Digisport Quatro HOLST POL 2015 S Siwa F: Quve Prestige
M:
101.

320

Dione S F:
M:
102.

321

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
103.

280

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
104.

96

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
105.

43

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
106.

45

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
107.

184

DUCIANO OLDENBURSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/161 F: ...
M: ...
... ...
108.

219

DUCIANO OLD POL . wałach kara/161 F: .
M: .
. .
109.

47

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
110.

261

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
111.

59

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani / Embassy I
M: Emporio Armani / Embassy I
K029504 017567
112.

197

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad hol./ Lancer II
M: Eviva hol./ Mylord Carthago SF
K028713 616009610126716
113.

2

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
114.

231

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
115.

240

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba / Batman
K027853 616009610072613
116.

293

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
117.

198

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
118.

73

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
119.

279

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
120.

192

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
121.

68

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
122.

250

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/X F: Con Calma
M: X
K025624 616009670076912
123.

262

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 wałach kara/172 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
124.

227

FALCO X POL 2014 gelding grey/kuc:143 F: -
M: -
- -
125.

112

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
126.

25

FAMATA B KWPN NED 2010 mare grey/- F: Lucky Boy / Lavall ll
M: Tamata /Nijinski
K018950 528003201011753
127.

117

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
128.

294

FELLOW KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Gentle-S D’09
M: Cornelia
K023210 528003201012131
129.

135

FIDELIO HOL. POL 2014 Wałach gniada/167 F: fidelio du do
M: porgy
K028974 -
130.

312

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: Vis versa
M: Figa
Brak POL009590242606
131.

103

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
132.

120

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
133.

108

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Febrina
K028196 616009670080914
134.

136

FLOTYLLA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
135.

162

FLY HIGH INNUENDO HANN POL 2015 wałach gniada/171 F: Fly High
M: Xx
Brak Xxx
136.

13

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
137.

183

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
138.

91

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
139.

77

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
140.

38

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
141.

218

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
142.

81

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
143.

106

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
K023322 616009580282612
144.

70

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
145.

194

FÜRST SEX Deutches Sportpferd POL 2011 wałach gniada/175 F: Fürst Wettin
M: Rosalina
Brak DE456370304511
146.

189

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
147.

142

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
148.

201

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
149.

274

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
150.

224

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
151.

67

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
152.

281

GOLDDIGGER GR KWPN POL 2011 wałach gniada/167 F: Tinka's Boy
M: ZandgirlG
PZJLKPZJ/7260/20 brak
153.

181

GOMETA KWPN NED 2011 klacz gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Rometa / Zeus
K028541 528003201107063
154.

39

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Godella
K012504 11783
155.

168

GRANADA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
156.

63

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
157.

57

GROGORY KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Up to Date
M: New Milion/Emilion
K026756 .
158.

126

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
159.

248

HALIMERO SP POL 2008 wałach siwa/175 F: Castilio / Cassini I
M: Heroina / Heros
K014487 POL009610168008
160.

165

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: ALCATRAZ
M: HUANITA
K012198 POL 009640003503
161.

40

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
162.

167

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
Brak POL013640008303
163.

265

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
K022156
164.

228

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo /
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
165.

252

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL
M: Delilah D'ive Z
K028197 056015Z55762715
166.

282

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
167.

303

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco
M: Harfa
K028438 616009610019415
168.

69

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
169.

66

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
170.

50

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
171.

242

IROKEZ D SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Corleolord L / Corleograf
M: Iris / El Viable
K025676 616009610070813
172.

259

IRONMAN(13) SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Ekwador /
M: Impresja /
brak 616009610018014
173.

239

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
174.

298

ISIS CZEWB POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: DROSSELKLANG II
M: ASANTA
BRAK 000071804
175.

46

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
176.

249

JAREMA SP POL 2002 wałach siwa/164 F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
177.

207

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
000 528003201408429
178.

217

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
179.

215

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
180.

114

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
181.

255

JULINKA KWPN POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
182.

174

JUMPER MK SP POL 2015 wałach gniada/. F: Marino /
M: Jade MK / Elf
K028620 616098200156317
183.

64

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
184.

256

KAREN W WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback / Quaterman
M: Karetina W / Samba Hit I
K029617 616007610049213
185.

290

KASANDRA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Hazard
M: Kwesta
K022257 616009540008612
186.

297

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
187.

26

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
188.

100

KENTUCKY VDL KWPN CHE 2015 ogier gniada/- F: Crespo VDL KWPN / Canturo
M: Sottise De Wemmel sBs/ Kashmir Van Sohuttershof sBs
K028360 528003201509809
189.

7

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
190.

310

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
191.

271

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
192.

241

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z
M: Bellonie
K029326 528003201602013
193.

190

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
194.

65

LACRIN SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
195.

264

LAQUINARO WESTF. GER 2011 wałach gniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Criwis / Castillo
K026885 DE441411545511
196.

95

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
197.

322

Lavadinus PP F:
M:
198.

317

LAVANDINUS PP POL F:
M:
199.

275

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
200.

129

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
201.

111

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
202.

205

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
203.

116

LOCARNO WESTFALSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Los Angeles
M: Gff
Bvfdf Gfvb
204.

137

LOGO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
K027829 brak
205.

225

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
206.

177

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024
207.

236

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
208.

104

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
209.

232

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
210.

243

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Stakatto
M: Jade vd Bisschop
K028997
211.

247

MAESTRO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cyprys
M: Miranda
Brak Pol 009590005109
212.

300

MALAQUIDA SP POL 2003 klacz jasnogniada/161 F: Lando
M: M
K012806 616999590247703
213.

90

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
214.

257

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
215.

299

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Varoline
brak 056002W00301736
216.

157

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
217.

61

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
218.

307

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
219.

125

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
220.

164

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
221.

199

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
222.

196

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610 105BB44
223.

130

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
224.

283

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L /
brak DE441411173016
225.

258

NUCENTO X POL 2016 wałach gniada/X F: Number One
M: Nucia
Brak X
226.

202

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
227.

304

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon /
M: Palta / Evento
K030124 616007610118116
228.

214

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/163 F: Gral
M: Partia ll
Brak 616007610159316
229.

308

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
230.

313

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornetobolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cashhan
K029935 056002W00311798
231.

78

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
232.

193

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno
M: Paloma
Brak 616013670090915
233.

269

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
234.

289

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Lau Reed
M: Portina
K029842 616009670061916
235.

176

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
236.

182

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
237.

37

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
238.

237

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
239.

140

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
240.

191

QUALITY TOY DSP GER 2016 klacz gniada/164 F: Quite Carenzo old. (OS)/
M: Crawalltina DSP/ Caludio's Son hol.
K029973 DE456560514416
241.

14

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
242.

60

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 wałach gniada/166 F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
243.

121

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
244.

287

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
245.

200

QUINTESSENCE SP POL 2016 Klacz ciemnogniada/166 F: CHEPETTANO
M: QUINTAL 2 / QUIDAM'S RUBIN
616009610126916
246.

85

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
247.

233

QUINZI 5 DSP GER 2011 klacz siwa/168 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
248.

122

QUISSINI HOL. GER 2014 wałach gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
249.

180

R-ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
250.

35

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
251.

52

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
252.

222

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
253.

284

RODOS L SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja /
brak 616009610028916
254.

105

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
255.

254

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
256.

272

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
203009224901907 203009224901907
257.

238

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
K019961 616009540099211
258.

263

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
259.

51

SHELBY EVRARD Z ZANGERSHEIDE BEL 15.05.2011 Wałach siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
K021797 056015Z55644611
260.

195

SHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 Ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
K029002 06224835Z
261.

93

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
262.

301

SILVANA LIT LTU 2004 klacz kara/164 F: Sedans /
M: Galana /
K019368 LV 006892150004
263.

175

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
264.

306

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Sopel
M: Stola
K026446
265.

286

SOLERO K HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/166 F: Stolzenberg
M: La Paz
K029774 2764313113272130
266.

79

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
267.

83

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
268.

316

SPIRIT - GER - wałach inna/- F: -
M: -
brak 826073009390905
269.

178

STENTOR D KWPN NED 1999 gelding bay/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
270.

318

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
271.

288

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
272.

230

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
273.

210

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
274.

110

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
275.

220

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
276.

138

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
277.

11

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
278.

251

VIVERDI X POL 2015 wałach gniada/X F: Verdi
M: X
Brak X
279.

302

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
280.

8

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
281.

32

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
282.

267

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
283.

206

WITO CORLEONE SP POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
284.

42

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
285.

131

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
286.

221

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
287.

234

ZORA OLD GER 2013 klacz siwa/174 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
20
20
SUM:
40.00
Borycka Zofia bpk
50
SUM:
50.00
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
50
25
15
150
50
25
SUM:
315.00
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
125
SUM:
125.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
100
50
SUM:
150.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
200
125
50
300
SUM:
675.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
150
150
500
450
200
SUM:
1450.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
300
SUM:
300.00
Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
25
SUM:
25.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
175
175
175
200
SUM:
725.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
50
SUM:
50.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
150
125
SUM:
275.00
Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
50
SUM:
50.00
Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
SUM:
50.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
175
20
250
20
175
20
350
SUM:
1010.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
100
SUM:
100.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
25
SUM:
25.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
15
20
20
125
50
20
125
SUM:
375.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
15
175
200
250
250
650
300
1100
SUM:
2940.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
25
SUM:
25.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
50
150
SUM:
200.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
100
50
SUM:
150.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
50
SUM:
50.00
Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
125
SUM:
125.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
150
650
250
SUM:
1050.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
SUM:
20.00
Kuczerawy Tomasz Klub Sportowy Small Cherry
100
SUM:
100.00
Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
50
SUM:
50.00
Lewandowska Jennifer KJK ELIZAR
15
SUM:
15.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
50
20
SUM:
70.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
20
100
100
SUM:
220.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
50
20
50
125
100
350
SUM:
695.00
Morsztyn Natalia KJ Kietlów
15
100
SUM:
115.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
20
150
SUM:
170.00
Osińska Dominika JKSR Michelin
150
125
25
100
SUM:
400.00