Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* - Memoriał Generała Michała Gutowskiego
HZO+HZR 19-22 listopad 2020
Leszno, 19-22 listopad 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
153 ACCEPTED 2020-11-16 12:19:53
2020-11-16 12:19:53
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2020-11-15 13:40:22
2020-11-15 13:40:22
Jacek Mierzwiński DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
151 ACCEPTED 2020-11-17 14:37:02
2020-11-15 10:21:43
Hubert Kierznowski INNOCENCE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
150 ACCEPTED 2020-11-15 10:20:57
2020-11-15 10:20:57
Hubert Kierznowski BANKNOT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
149 ACCEPTED 2020-11-19 18:14:02
2020-11-15 10:20:03
Hubert Kierznowski WESTFALIA L
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
148 ACCEPTED 2020-11-17 14:37:25
2020-11-15 10:19:15
Aleksandra Kierznowska CORLEANO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2020-11-15 10:18:32
2020-11-15 10:18:32
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
146 ACCEPTED 2020-11-15 10:17:48
2020-11-15 10:17:48
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
145 ACCEPTED 2020-11-15 10:09:02
2020-11-15 10:09:02
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2020-11-15 10:04:20
2020-11-15 10:04:20
Vitali Charadnik COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2020-11-15 10:03:29
2020-11-15 10:03:29
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2020-11-15 10:02:41
2020-11-15 10:02:41
Vitali Charadnik QUISSINI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
141 ACCEPTED 2020-11-15 10:01:53
2020-11-15 10:01:53
Vitali Charadnik CASSIRIANO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2020-11-15 10:01:10
2020-11-15 10:01:10
Vitali Charadnik BARAQUE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2020-11-14 17:50:32
2020-11-14 17:50:32
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2020-11-14 17:49:29
2020-11-14 17:49:29
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2020-11-14 17:48:07
2020-11-14 17:48:07
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2020-11-14 17:46:59
2020-11-14 17:46:59
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2020-11-14 17:43:30
2020-11-14 17:43:30
Marek Wacławik GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2020-11-16 12:10:38
2020-11-13 21:31:22
Olaf Rynowiecki BETTY BALOU 4
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2020-11-14 08:38:57
2020-11-13 20:24:25
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2020-11-13 20:16:17
2020-11-13 18:51:58
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-13 15:56:43
2020-11-13 15:52:46
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2020-11-16 16:47:53
2020-11-12 23:13:11
Matylda Malepszy DANTOS HBC
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2020-11-16 16:48:02
2020-11-12 23:12:29
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2020-11-19 12:20:45
2020-11-12 23:11:27
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-13 09:18:08
2020-11-12 23:06:27
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
126 ACCEPTED 2020-11-13 15:51:56
2020-11-12 19:52:51
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2020-11-13 09:11:28
2020-11-12 14:56:06
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-17 11:41:22
2020-11-12 14:46:32
Matylda Kasner CLIFF
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2020-11-12 12:32:46
2020-11-11 22:40:02
Bartosz Goszczyński LATIFA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2020-11-18 17:39:28
2020-11-11 22:39:28
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:10
2020-11-11 21:50:12
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:16
2020-11-11 21:49:01
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:26
2020-11-11 19:09:39
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:36
2020-11-11 19:09:17
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:41
2020-11-11 14:30:35
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:51
2020-11-11 08:32:54
Martin Rozynek QUINTERA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-12 12:33:56
2020-11-11 08:29:18
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-12 12:34:00
2020-11-11 08:28:55
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-11-12 12:34:04
2020-11-11 08:28:34
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2020-11-12 12:34:08
2020-11-11 08:28:11
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2020-11-12 12:34:12
2020-11-10 21:08:08
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2020-11-16 19:43:29
2020-11-10 21:06:42
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2020-11-12 12:36:05
2020-11-10 21:06:06
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-11-12 12:34:19
2020-11-10 21:04:43
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2020-11-10 16:35:57
2020-11-10 13:05:55
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2020-11-10 16:39:18
2020-11-10 09:42:32
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2020-11-10 16:39:10
2020-11-09 21:37:23
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-10 16:39:08
2020-11-09 21:37:04
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-17 11:41:21
2020-11-09 21:05:41
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2020-11-10 16:37:24
2020-11-09 18:28:18
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-10 16:37:22
2020-11-09 18:27:09
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2020-11-12 20:26:41
2020-11-09 18:23:22
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2020-11-12 20:24:29
2020-11-09 18:19:58
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
98 ACCEPTED 2020-11-09 17:33:56
2020-11-09 14:54:21
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2020-11-09 17:33:52
2020-11-09 14:53:53
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-11-09 17:33:51
2020-11-09 14:53:26
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2020-11-09 17:33:49
2020-11-09 14:52:51
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2020-11-09 17:33:48
2020-11-09 14:52:13
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-09 13:10:08
2020-11-09 11:34:09
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2020-11-09 13:10:06
2020-11-09 11:33:42
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2020-11-09 13:10:05
2020-11-09 11:33:10
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-11-09 13:10:03
2020-11-09 11:32:35
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CASCO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-11-09 13:10:01
2020-11-09 11:00:56
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:59
2020-11-09 11:00:23
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:57
2020-11-09 10:16:10
Marek Wacławik JACKPOT B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:54
2020-11-09 10:15:19
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:53
2020-11-09 10:14:47
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:50
2020-11-09 10:14:17
Marek Wacławik CABO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:11
2020-11-08 22:27:35
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:08
2020-11-08 19:35:12
Ewa Mazurowska CHANBETTE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:06
2020-11-08 19:33:21
Ewa Mazurowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:05
2020-11-08 19:32:43
Ewa Mazurowska IPKE S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-09 13:09:03
2020-11-08 17:53:49
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-11-09 13:08:58
2020-11-08 08:02:56
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2020-11-09 13:08:55
2020-11-08 08:02:31
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-11-09 13:08:54
2020-11-07 12:20:05
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2020-11-09 13:08:49
2020-11-07 12:19:18
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2020-11-09 13:08:48
2020-11-07 12:18:49
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-11-15 09:57:35
2020-11-06 12:48:13
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 2x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2020-11-12 09:17:20
2020-11-04 23:00:59
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-11-12 09:17:48
2020-11-04 23:00:07
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-11-04 09:28:11
2020-11-03 22:39:23
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-04 09:28:09
2020-11-03 22:37:54
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-11-04 09:28:06
2020-11-03 19:53:41
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-04 09:27:59
2020-11-03 12:29:50
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-04 09:27:58
2020-11-03 12:28:48
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-11 23:56:19
2020-11-02 16:15:53
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-11-11 23:55:50
2020-11-02 16:15:35
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-11 23:55:22
2020-11-02 16:15:16
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2020-11-16 12:16:18
2020-11-01 14:07:09
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2020-11-02 09:29:01
2020-11-01 14:06:50
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-11-02 09:28:58
2020-11-01 14:06:35
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-10-31 19:07:11
2020-10-30 17:31:25
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-10-31 19:07:08
2020-10-30 17:31:02
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ACCEPTED 2020-10-31 19:07:06
2020-10-30 17:30:25
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:11
2020-10-27 19:01:52
Michał Kaźmierczak NOTIS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:09
2020-10-27 19:01:31
Małgorzata Koszucka JUMP DE GOGO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:07
2020-10-27 19:00:27
Michał Kaźmierczak GUIDAM
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:05
2020-10-27 19:00:05
Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2020-11-18 18:26:46
2020-10-27 18:59:37
Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:02
2020-10-27 18:58:59
Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-10-28 08:40:01
2020-10-27 18:58:20
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-10-28 08:39:59
2020-10-27 18:57:58
Małgorzata Koszucka BLACK&WHITE 3
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2020-10-27 16:53:44
2020-10-27 12:45:38
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:47
2020-10-27 12:44:48
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:39
2020-10-27 12:17:27
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:36
2020-10-27 12:16:58
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:33
2020-10-27 12:16:43
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:31
2020-10-27 12:16:19
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2020-10-27 16:52:29
2020-10-27 12:15:34
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-18 11:06:39
2020-10-27 10:55:22
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2020-11-18 11:07:07
2020-10-27 10:54:42
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-11-18 11:07:25
2020-10-27 10:53:34
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2020-10-27 09:26:43
2020-10-27 06:32:32
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2020-11-16 07:03:35
2020-10-26 20:47:09
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ACCEPTED 2020-11-16 07:04:17
2020-10-26 20:46:45
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2020-11-16 07:05:02
2020-10-26 20:46:21
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-11-16 07:05:57
2020-10-26 20:45:32
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-11-13 09:11:13
2020-10-25 15:28:02
Paulina Bule LAZINO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-13 09:11:08
2020-10-25 15:27:45
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-13 09:11:03
2020-10-25 15:27:31
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-13 09:10:59
2020-10-25 15:27:15
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2020-11-10 16:36:06
2020-10-25 13:38:50
Hubert Polowczyk CELLDORADO PB
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-10-26 09:19:51
2020-10-25 13:37:53
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-11-16 13:49:18
2020-10-25 13:37:13
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2020-11-18 18:35:01
2020-10-25 13:36:52
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-10-26 09:19:59
2020-10-25 13:36:14
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-10-26 09:20:02
2020-10-25 13:35:59
Hubert Polowczyk ZIRADO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-10-26 09:20:06
2020-10-25 13:35:06
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2020-10-27 09:25:55
2020-10-25 09:41:45
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2020-10-27 09:25:52
2020-10-25 09:41:21
Laura Kłapińska HEARTCOR F
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-10-27 09:25:50
2020-10-25 09:39:58
Laura Kłapińska FIDELIO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-10-27 09:25:47
2020-10-25 09:39:37
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-11-18 16:44:11
2020-10-25 09:37:09
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2020-10-26 09:20:16
2020-10-25 09:36:33
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-10-23 09:44:33
2020-10-21 21:17:02
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-10-23 09:44:35
2020-10-21 21:16:41
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-10-23 09:44:37
2020-10-21 21:16:20
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-10-23 09:45:22
2020-10-21 11:17:39
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-10-23 09:46:10
2020-10-21 11:15:40
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-10-16 11:32:07
2020-10-14 01:08:33
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2020-10-16 11:32:05
2020-10-14 01:08:09
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2020-10-16 11:31:29
2020-10-06 15:03:40
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-10-07 09:02:26
2020-10-06 15:01:36
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-10-07 09:02:12
2020-10-05 21:14:04
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-10-07 09:02:10
2020-10-05 21:12:13
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-10-07 09:02:02
2020-10-05 21:11:22
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-10-07 09:01:58
2020-10-05 21:10:27
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-10-07 09:01:56
2020-10-05 21:10:01
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-10-07 09:01:52
2020-10-05 21:09:32
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-10-07 09:01:51
2020-10-05 21:09:01
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
2. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
3. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
4. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
5. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
6. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
7. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
8. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
9. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
11. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
12. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
13. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
14. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
15. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
16. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
17. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
18. Janus Sonia Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O041054
19. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
20. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
21. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
22. Kasner Matylda Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O023415
10147432
23. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
24. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
25. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
26. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
27. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
28. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
29. Kłapińska Laura KS Cortina
2005 (JM.)
O031484
30. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
31. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
32. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
33. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
34. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
35. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
36. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
37. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
38. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
39. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
40. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
41. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
42. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
43. Matelski Marcin KPZHK
S
O003420
44. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
45. Mazurowska Ewa Klub Jeździecki HEAA
S
O003222
46. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
47. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
48. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
49. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
50. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
51. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
52. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
53. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
54. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
55. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
56. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
57. Rękosiewicz Aleksandra KJ Sokół Damasławek
S
O025537
58. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
59. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
60. Sawicka Marta St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O022685
61. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
62. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
63. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O029117
64. Skrzypiec Agata KJ Trachy Gliwice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
65. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
66. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
67. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
68. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O034333
69. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
70. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
71. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
72. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
73. Wasilewski Łukasz WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
74. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
75. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
76. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

340

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

271

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
3.

78

ALLILAH SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
4.

11

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
5.

66

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
6.

228

AMOR SP POL 2008 wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
7.

256

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
K012526
8.

102

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
9.

243

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
10.

105

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada// F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
11.

220

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
12.

132

ASKARIA NIEM. SPORT. GER 2012 klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
13.

104

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
14.

183

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
528003 06.02999 103OZ45
15.

270

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
16.

81

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
17.

107

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
18.

185

BANKNOT WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Benna / Harwest
K025857 616007610034014
19.

177

BARAQUE HOL. GER 2013 ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Valetta II / Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
20.

259

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador
M: Balanda G
K021684 616009640026911
21.

326

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
22.

266

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
23.

317

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
brak 616007610112815
24.

227

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
25.

115

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
26.

45

BETTY BALOU 4 OLD GER 2003 klacz gniada/167 F: Balou du Rouet
M: Percy
k028809 De433330163503
27.

308

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
28.

155

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
29.

85

BLACK&WHITE 3 HOLS POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido
M: x Concerto
K024330 1
30.

288

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
00000 000
31.

237

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
32.

283

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
33.

109

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
34.

49

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
35.

13

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
36.

154

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
37.

16

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
38.

122

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208
39.

153

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
40.

32

CALOTTA NIEM. SPORT. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
41.

27

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
42.

345

Can Can F:
M:
43.

347

Cancan MECKLENBURG GER 2011 M Gniada F: Carrico
M: Cora
DE427270043611
44.

343

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
45.

84

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
46.

253

CAPIOLANI KALAKAUA HOLST POL 2011 klacz siwa/168 F: Cormint
M: Vera P
K029580 DE421000190711
47.

258

CAPSIZE HOLST POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: T- Casina
K029664 -
48.

73

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
49.

54

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
50.

281

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
51.

178

CASSIRIANO HOL GER 2014 ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214 DE421000548214
52.

342

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
53.

162

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
54.

14

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
55.

233

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
56.

251

CHACCO B Deutsches Sport Pferd POL 2012 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: xx
brak brak
57.

264

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
58.

344

Chamanii HOL 2014 M Siwa F: Chaman
M: Banda
KO26855
59.

188

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
60.

120

CHANBETTE OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
61.

142

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
62.

95

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
63.

225

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: UKATO
M: C DOMINIQUE
BRAK 616005510294215
64.

20

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110 K020110
65.

111

CICERO OLD GER 2015 wałach siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Caprice / Capitol II
K028512 DE418182516515
66.

79

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
67.

147

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
68.

130

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K028510 056015Z55765714
69.

191

CLIFF HOLSZTYŃSKA GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Noblesse 26/ Limbus
K025263 DE 421000117311
70.

171

COBREY F WESTF POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Cobra/Carthago
M: Cailustas/Castillo
K024483 DE441410882613
71.

8

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
72.

71

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
73.

64

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
74.

124

COMME SI WESTF. GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il Faut westf.
M: Cacharel westf./ Christoph Columbus westf.
K028280 -
75.

63

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
76.

261

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
77.

43

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
78.

265

CONTI HOL POL 2009 wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
79.

181

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
80.

168

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
81.

148

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
82.

234

CORJANO HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
83.

318

CORKY SELLA ITALIANO ITA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Corde / Cheenok
M: Wendy / Walldorf
K029339 129957
84.

46

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
85.

272

CORNELLO HOL GER 2016 Wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky /
M: Electric Lady /
brak DE421000709216
86.

236

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
87.

160

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
88.

77

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
89.

56

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
90.

313

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
91.

267

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
92.

219

CUPIDO HSH HUN 2012 wałach gniada/182 F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
K025277 HUNMMF122290310
93.

316

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
94.

289

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:143 F: Esauł
M: Czarna
brak brak
95.

175

DA VINCI Polski Koń Szlachetny POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
96.

44

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
97.

123

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
98.

114

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
99.

184

DENVER Z KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z612504 103AM23
100.

311

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
101.

138

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
102.

128

DIGISPORT CASCO HOL POL 2014 ogier kasztanowata/-------- F: Cascadello I /
M: I-Centa /
brak DE421000188514
103.

129

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 klacz gniada/---------- F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
104.

186

DORDRECHT H VDL Z ZANG. POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Douglas
M: Guusje H Z / Glasgow W vh Merelsnest
K027733 -
105.

309

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
106.

50

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
107.

169

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
108.

321

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
109.

42

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
110.

196

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
111.

127

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
112.

126

EDESSO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
113.

241

EKWADOR SP POL - wałach gniada/172 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
114.

310

EMANCJA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Lider
M: Estoria
K015398 POL007611170404
115.

327

EMBASSY HANOVER POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I
M: Romina Rose
Brak DE431322319016
116.

249

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue
M: Maraminka/ Indoctro
K015172 528003200907390
117.

140

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
118.

297

ETNA HANOWERSKA GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I
M: Romina Rose
K022302 DE 431312366312
119.

113

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
120.

301

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
K029398 616009610072414
121.

133

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
122.

57

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
123.

74

FIDELIO HANOWERSKI POL 2008 Wałach gniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808
124.

240

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
125.

72

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
126.

180

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
127.

285

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
128.

279

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
129.

103

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
130.

70

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
131.

245

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
132.

98

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Bacarla VDL/Indoctro
K030245 528003201110593
133.

300

GASPAR Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach siwa/167 F: Gasari I
M: Tara XVI
Brak
134.

260

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
135.

221

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
136.

331

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez
M: Goldi
K022449 616009670110711
137.

322

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
138.

52

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Godella
K012504 11783
139.

298

GRANDEZA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
140.

235

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
141.

145

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
142.

172

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
143.

90

GUIDAM KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
144.

252

GUIDAM'S GIRL HAN. POL 2016 klacz gniada/165 F: Guidam's Son
M: Eldorado
Brak Xxx
145.

314

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
146.

62

H VANESSA X POL 2012 klacz kasztanowata/- F: X
M: X
K028470 528003201206400
147.

306

HALLOUMI SP POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
148.

75

HEARTCOR F KWPN POL 2012 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor De La Bryere
M: Cornville F/ Heartbreaker
K021144 105PH39
149.

65

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
150.

55

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
151.

304

HELIKA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Heliana
K021692 Pol009640028509
152.

167

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
153.

248

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo /
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
154.

88

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
155.

323

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
156.

12

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
157.

280

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
158.

112

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
159.

134

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
160.

269

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
161.

278

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
162.

239

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: EXTASE
M: ANTARA
BRAK 528003201305911
163.

4

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
164.

48

INNOCENCE KWPN POL 2013 ogier gniada/x F: Zirocco Blue VDL
M: Ersina/Indoctro
XX XX
165.

86

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
166.

136

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
167.

118

IPKE S KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Caretino Gold
M: Babine
K030284 106TM83
168.

223

IRMA KWPN POL 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Nerma/Burggraaf
K026769 528003201301387
169.

284

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
170.

135

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
171.

161

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
172.

125

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/166 F: Flamenco Desemilly s.f. /
M: Big Star BZ Z / Big Star KWPN
K025133 528003201408881
173.

307

JACKSON SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Janis
K018248 616009670114310
174.

332

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
175.

97

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
176.

262

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
177.

21

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
178.

324

JULINKA KWPN POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
179.

91

JUMP DE GOGO KWPN NED 2014 Wałach gniada/176 F: Flying Dream
M: /Numero Uno
Zxx Xxxx
180.

152

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
181.

108

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
182.

67

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: annan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
183.

292

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
184.

328

KAMIL KWPN POL 2015 ogier gniada/168 F: Grand Slam
M: Voltaire
Brak Z
185.

159

KAMIR RED WINE OS POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
brak DE418180104215
186.

99

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
187.

218

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire
M: Krypta
- 616009610206010
188.

141

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
189.

101

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles /
M: Phille-Fomia /
K029451 -
190.

335

KAREN W WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback / Quaterman
M: Karetina W / Samba Hit I
K029617 616007610049213
191.

139

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
192.

330

KEY TO FORTUNA HOLST POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL
M: Carisma Fortuna
528003201508310 brak
193.

277

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
194.

320

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
195.

263

KOKAINA SP POL 2011 klacz gniada/166 F: GOOFI R
M: KENIA
K020848 616009540096011
196.

299

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
197.

305

KONQUISTADOR KWPN POL 2015 ogier siwa/170 F: Etoulon
M: Ecampaya
K028951 528003201502355
198.

319

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
199.

282

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
200.

295

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
201.

273

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
202.

146

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
203.

224

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K /
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
204.

149

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
205.

187

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716 105BB48
206.

10

LAZINO Holsteiner Warmblut POL 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 Brak
207.

53

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
208.

275

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
616009600197511
209.

189

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
210.

144

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
211.

58

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
K029691 Brak
212.

158

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
213.

238

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
214.

150

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
215.

137

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
216.

242

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164 F: Fjdjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
K021171 056002W00299561
217.

190

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
218.

325

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
219.

337

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
220.

182

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
221.

232

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
222.

87

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
223.

312

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
K010849 POL009610072307
224.

22

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
225.

348

Monsieur Dylan F:
M:
226.

143

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
227.

296

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610 105BB44
228.

286

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
229.

92

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
230.

255

NOUGAT NANCY Oldenburger Springpferd GER 2014 mare bay/1.65m F: Numero Uno
M: Anny
DE 418180124214 DE 418180124214
231.

17

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
232.

151

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
233.

192

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
234.

303

ORIGI AEG Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan
M: Devina
K028076 05600200307386
235.

276

ORLANDO B SP POL 2011 Gelding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
236.

302

OTHELLO SP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:152 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
237.

100

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
238.

341

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
239.

315

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
240.

121

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
241.

274

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
242.

254

QUADRIGO'S ONE German Warmblood GER 2010 Wałach inna F: Quadrigo
M: Grollina
DE 456570025410
243.

334

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
244.

346

QUAMAR HAN. GER 2011 Klacz F: Quaid
M: Luzy
K019698
245.

166

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
246.

333

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
247.

96

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
248.

174

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
249.

156

QUINTERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz skarogniada/168 F: QUINTERO
M: MY LADY VII
BRAK DE421000083412
250.

339

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
251.

179

QUISSINI HOL. GER 2014 wałach gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
252.

170

RENE DE SEMILLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Romina / Landino
K026685 616009591088913
253.

83

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
254.

164

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
255.

82

RICCO SP POL 2008 wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
256.

287

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
257.

338

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van De Groenheuvel / Vadet Van De Vondelhoeve
M: Oshy / Invisibl'e'e v/h Juxschot
K028580 056-002-P00710888
258.

213

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
259.

291

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
260.

290

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
261.

131

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
262.

246

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount
M: Sofia / Quamiro
Brak 616009610110415
263.

244

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
264.

294

SOLERO K HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/166 F: Stolzenberg
M: La Paz
K029774 2764313113272130
265.

106

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
266.

18

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
267.

257

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
K026743 -
268.

119

SWEET HARRY POTTER SWB POL 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
269.

247

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
270.

329

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
271.

231

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
272.

68

SZYMON HOL GER 2008 wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
273.

212

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
274.

163

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
275.

268

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
276.

176

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/167 F: Dick Z / Drossan
M: Safier / Omnistar
K015052 02008427 103ZQ12
277.

173

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
02.01977 102YW87
278.

61

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
Brak DE 431319400610
279.

157

VIVALDI R OLD POL 2015 Wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck /
M: Lobinna Z /
brak DE418180001615
280.

116

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
281.

80

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
282.

336

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
283.

293

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
284.

47

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/- F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
285.

89

WHOOPY BOY SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Baju Du Ruet
M: Whoopy
K019672 -
286.

19

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407
287.

51

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
288.

117

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
289.

76

ZAZOU SZUMAWA KWPN NED 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262
290.

250

ZEGNO D'IVE Z KWPN POL 2014 wałach siwa/167 F: Mr.Blue
M: xx
brak brak
291.

69

ZIRADO OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Zicora / Cala Millor
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
150
900
SUM:
1050.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
200
35
SUM:
235.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
50
45
65
35
SUM:
195.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
200
SUM:
200.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
200
SUM:
200.00
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
20
20
35
450
SUM:
525.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
400
350
350
SUM:
1100.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
90
SUM:
90.00
Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
90
SUM:
90.00
Gierek Klara Vanto Jumping Team
100
SUM:
100.00
Goszczyński Bartosz bpk
35
SUM:
35.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
550
SUM:
550.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
20
125
20
175
SUM:
340.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1200
1400
200
SUM:
2800.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
900
650
750
20
45
SUM:
2365.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
300
800
150
500
45
SUM:
1795.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
450
1400
90
450
35
SUM:
2425.00
Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
75
175
2600
65
SUM:
2915.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice