Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1* - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
HZO+HZR 27-29 listopad 2020
Leszno, 27-29 listopad 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
138 ACCEPTED 2020-11-26 12:36:03
2020-11-26 12:36:03
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2020-11-25 07:16:37
2020-11-24 07:23:28
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2020-11-24 07:22:26
2020-11-24 07:22:26
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2020-11-24 07:21:10
2020-11-24 07:21:10
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2020-11-23 08:40:17
2020-11-23 08:40:17
Arkadiusz Fimmel LA STRADA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2020-11-23 08:39:28
2020-11-23 08:39:28
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2020-11-23 08:38:13
2020-11-23 08:38:13
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-22 16:13:34
2020-11-22 16:13:34
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2020-11-22 16:12:48
2020-11-22 16:12:48
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2020-11-22 16:12:10
2020-11-22 16:12:10
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2020-11-22 16:10:24
2020-11-22 16:10:24
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-22 11:26:32
2020-11-22 11:26:32
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2020-11-21 13:07:41
2020-11-20 20:58:01
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2020-11-26 20:03:33
2020-11-20 18:46:15
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-21 13:05:49
2020-11-20 14:20:35
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2020-11-21 13:52:13
2020-11-20 12:20:36
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
122 ACCEPTED 2020-11-21 13:52:11
2020-11-20 12:19:30
Paulina Kozakiewicz QUINNA 2
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2020-11-20 13:34:48
2020-11-20 12:15:40
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-11-20 13:34:46
2020-11-20 12:11:26
Dominik Ast MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2020-11-26 12:35:25
2020-11-20 11:46:50
Filip Mizgier LASER
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2020-11-20 13:34:40
2020-11-20 11:46:33
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
117 ACCEPTED 2020-11-20 13:34:39
2020-11-20 09:59:09
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2020-11-20 13:34:36
2020-11-20 09:34:18
Monika Matuszewska CASPIAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-11-23 07:39:21
2020-11-20 09:33:33
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-22 12:51:56
2020-11-20 08:35:33
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-11-22 12:52:08
2020-11-20 08:35:10
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-11-20 07:17:30
2020-11-19 22:52:47
Karolina Greniuk UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-20 07:17:28
2020-11-19 22:51:29
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
110 ACCEPTED 2020-11-19 18:15:13
2020-11-19 16:11:06
Monika Kłapińska CORJANO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
109 ACCEPTED 2020-11-26 19:13:38
2020-11-19 16:10:30
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
108 ACCEPTED 2020-11-19 18:15:08
2020-11-19 16:09:56
Laura Kłapińska HEARTCOR F
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
107 ACCEPTED 2020-11-26 19:13:14
2020-11-19 16:08:59
Laura Kłapińska FIDELIO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2020-11-19 18:15:03
2020-11-19 15:57:58
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2020-11-19 18:15:01
2020-11-19 15:57:01
Jan Dominik Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-19 18:14:59
2020-11-19 15:56:14
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ACCEPTED 2020-11-19 18:14:58
2020-11-19 13:28:52
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2020-11-26 15:52:58
2020-11-19 10:13:19
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-19 09:41:34
2020-11-19 09:24:23
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2020-11-19 09:41:32
2020-11-19 09:24:04
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2020-11-19 09:41:30
2020-11-19 09:23:35
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:41
2020-11-19 08:28:00
Jan Kurek CONNORO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:46
2020-11-19 08:27:33
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:47
2020-11-19 08:26:55
Jan Kurek KWOAJONG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:49
2020-11-19 08:26:17
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:51
2020-11-18 22:03:15
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-19 09:16:53
2020-11-18 22:02:14
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-23 07:34:23
2020-11-18 20:15:15
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2020-11-19 09:17:01
2020-11-18 20:14:40
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2020-11-24 09:54:36
2020-11-18 12:05:37
Michał Klatkiewicz GREEN DAY
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-11-18 11:26:20
2020-11-18 09:41:13
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2020-11-18 11:26:18
2020-11-18 09:40:06
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2020-11-18 11:25:34
2020-11-18 09:39:44
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-11-24 11:49:18
2020-11-17 20:00:44
Julia Gillmaier DING DONG
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2020-11-24 11:49:26
2020-11-17 19:43:29
Julia Gillmaier CHACCOS BOY
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-11-18 11:24:30
2020-11-17 18:27:41
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2020-11-18 11:24:23
2020-11-17 17:53:12
Bartosz Goszczyński CULUMBUS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-18 11:24:22
2020-11-17 17:52:40
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2020-11-18 11:24:21
2020-11-17 17:52:19
Bartosz Goszczyński LATIFA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2020-11-17 10:34:43
2020-11-17 09:06:05
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:50
2020-11-16 21:55:23
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:45
2020-11-16 21:54:03
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:16
2020-11-16 21:48:13
Maria Adamietz CHELSEA BLUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:13
2020-11-16 21:47:36
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:10
2020-11-16 21:17:36
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:06
2020-11-16 21:16:18
Amelia Gramza BATUMI L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:01
2020-11-16 21:15:20
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2020-11-17 10:33:00
2020-11-16 21:14:57
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-11-17 10:32:57
2020-11-16 21:14:01
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2020-11-17 10:32:54
2020-11-16 20:32:12
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2020-11-17 10:32:51
2020-11-16 20:28:35
Kaja Milewska CALINKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ACCEPTED 2020-11-21 13:04:37
2020-11-16 20:08:45
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-17 10:32:36
2020-11-16 20:06:24
Marcin Bętkowski V-STAR D'IVE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:31
2020-11-16 19:46:03
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:46
2020-11-16 19:45:38
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:59
2020-11-16 19:45:06
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:16
2020-11-16 14:07:47
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-11-17 17:39:01
2020-11-16 13:38:39
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:12
2020-11-16 13:31:59
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:09
2020-11-16 13:28:20
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:07
2020-11-16 13:28:03
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:05
2020-11-16 13:27:46
Malwina Urbańska COMTESS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:03
2020-11-16 13:27:32
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-11-16 17:35:01
2020-11-16 10:37:57
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:58
2020-11-16 09:06:42
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:57
2020-11-15 22:43:20
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-25 07:15:07
2020-11-15 21:12:23
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:52
2020-11-15 20:44:10
Krzysztof Ludwiczak GEORGIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:49
2020-11-15 12:25:32
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:44
2020-11-15 10:50:48
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:26
2020-11-14 22:08:34
Aleksandra Zybała BEBETO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:22
2020-11-14 17:34:42
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:16
2020-11-14 17:33:03
Patryk Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:14
2020-11-14 14:46:05
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:12
2020-11-14 14:16:53
Angelika Policht IXELLE DE FREMIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:09
2020-11-14 14:16:14
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:07
2020-11-14 13:45:53
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2020-11-16 17:34:06
2020-11-14 13:45:34
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-26 15:51:28
2020-11-14 10:30:52
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-16 17:33:59
2020-11-14 10:29:34
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-11-16 17:33:56
2020-11-14 10:08:03
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2020-11-16 17:33:55
2020-11-14 10:07:46
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-11-14 09:17:58
2020-11-13 23:08:20
Aleksandra Zybała SOPHIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-26 20:05:09
2020-11-13 23:07:59
Aleksandra Zybała LUCKY STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2020-11-26 20:04:11
2020-11-13 23:07:34
Aleksandra Zybała FIRST PLEASURE 5
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-11-26 19:07:59
2020-11-13 20:12:19
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-11-13 20:17:57
2020-11-13 20:12:00
Eliza Zawadzka CORRADINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:01
2020-11-13 20:10:05
Eliza Zawadzka DIOR V
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-13 20:20:04
2020-11-13 19:21:51
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:18
2020-11-13 18:04:41
Krzysztof Ludwiczak GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:27
2020-11-13 18:03:49
Krzysztof Ludwiczak CONFUA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:30
2020-11-13 18:03:20
Krzysztof Ludwiczak MALIN 21
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:33
2020-11-13 18:02:52
Krzysztof Ludwiczak NIKO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2020-11-13 20:18:36
2020-11-13 18:02:21
Krzysztof Ludwiczak MEKANEZZA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-11-13 20:19:31
2020-11-13 11:43:34
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-11-13 09:25:24
2020-11-12 21:17:31
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-11-13 09:28:51
2020-11-12 20:27:31
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-23 07:40:26
2020-11-12 20:27:06
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2020-11-16 17:33:51
2020-11-12 18:25:44
Marta Konarska ANNCHEN 11
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2020-11-13 09:28:08
2020-11-12 13:52:24
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-13 09:26:24
2020-11-12 12:49:27
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:53
2020-11-12 12:10:31
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:51
2020-11-12 12:09:56
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:49
2020-11-12 11:08:45
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:47
2020-11-12 11:08:24
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:45
2020-11-11 19:20:00
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:35
2020-11-11 13:36:32
Julia Szut WELTDAME
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2020-11-12 12:41:34
2020-11-11 13:36:11
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-11-10 16:43:55
2020-11-10 06:37:19
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ACCEPTED 2020-11-09 13:14:11
2020-11-09 03:42:03
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-09 13:14:09
2020-11-09 03:40:51
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2020-11-05 10:10:58
2020-11-05 08:20:04
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-11-26 16:45:28
2020-11-03 13:00:23
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-10-27 09:30:13
2020-10-27 08:24:40
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-25 19:50:14
2020-10-25 13:43:00
Hubert Polowczyk CELLDORADO PB
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-10-26 09:21:16
2020-10-25 13:42:19
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2020-11-25 19:49:37
2020-10-25 13:42:00
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-10-26 09:21:24
2020-10-25 13:40:50
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-10-26 09:21:27
2020-10-25 13:40:19
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ METPOL
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ METPOL
2003 (J.)
O036795
3. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
4. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
5. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
6. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
7. Birunt Kornelia KJ Partynice
2006 (JM.)
O049582
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
9. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
10. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
12. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
15. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
16. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
17. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
18. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
19. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
20. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
21. Galocz Masza bpk
2005 (JM.)
O047315
22. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
23. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
24. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
25. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
26. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
27. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
28. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
29. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
30. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
31. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
32. Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
2003 (J.)
O033273
33. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
34. Hudzik Witold bpk
S
O039362
35. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
36. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
37. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
38. Klatkiewicz Michał LKS Sokół SJ Kunowo
S
O028234
39. Kłapińska Laura KS Cortina
2005 (JM.)
O031484
40. Kłapińska Monika KS Cortina
S
O027287
41. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
42. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
0042011
10193295
43. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
44. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
O033289
45. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
46. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
.
47. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
48. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
49. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
50. Luty Dominika bpk
S
O003979
51. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
52. Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
S
O003420
53. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
54. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
55. Milewska Kaja Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2004 (J.)
O042274
56. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
57. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
58. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
59. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
60. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
61. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
62. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
63. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
64. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
65. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
66. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
67. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
68. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
69. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
70. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
71. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
72. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
73. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
74. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
75. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
76. Rzyszkiewicz Anastazja bpk
2005 (JM.)
O043218
10221556
77. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
78. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
79. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
80. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
81. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
82. Szut Julia KJ Jan Kosicki
2000 (MJ.)
O027573
83. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
84. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
85. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
86. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
87. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
88. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
89. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
90. Zawadzka Eliza Fundacja Stajnia Ludwiczak
2006 (JM.)
O032673
91. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
92. Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O037266
10138421
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

278

ABEL TASMAN HOLENDERSKA NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
K011353
2.

320

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
K028228 616009670094013
3.

151

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
4.

291

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
5.

111

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
6.

135

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
7.

344

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
8.

218

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
9.

24

ANNCHEN 11 BAVAR GER 2006 klacz gniada/175 F: Carlando I
M: Aria Don Diega
K012090 DE481810213706
10.

209

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
11.

271

APOLLO-T SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Apanaczi-T
Brak 616009690046016
12.

138

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
13.

350

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
14.

119

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
15.

276

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L
M: Alzacja
K029290 616009610094216
16.

328

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
K019868 616007610165810
17.

313

ASSUS MK SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Avero
M: Avenue
K027842 616 009 60 02312 10
18.

179

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
19.

254

ATMARO Z ZANG GER 2016 Wałach gniada/167 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
20.

249

ATTILA VDF Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach gniada/170 F: ANDIAMO
M: EASTER DE REGOR
X 056015Z55555314
21.

284

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
22.

56

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
23.

146

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
24.

321

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador
M: Balanda G
K021684 616009640026911
25.

223

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
26.

115

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
27.

88

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa/Brak danyc F: Action Breaker
M: Mera/Fedor
K010759 5280030607357
28.

330

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
29.

161

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
30.

169

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
31.

50

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
32.

39

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
33.

89

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
34.

322

BRANEK WLKP POL 2015 wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 616007610113315
35.

272

BRUTUS WLKP POL 2014 wałach kara/165 F: Ulco /
M: Bora /
brak 616007610065514
36.

280

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
37.

97

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
38.

139

CAHIR OLD GER 2009 wałach kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
K014066 DE418180685309
39.

110

CALINKA MSLT HUN 2014 klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
40.

41

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
41.

72

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
42.

95

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
43.

101

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
44.

229

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 klacz ciemnogniada/175 F: Michael Angelo P /
M: Carmen / Calypso III
K024805 616009610124514
45.

228

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
46.

252

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
K018968 616009610105411
47.

102

CASIQUIARE OS POL 2010 wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
48.

243

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
49.

152

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
50.

113

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
51.

311

CATOX SON HOL GER 2012 wałach gniada/175 F: Catox
M: Gin Fiz II
*** ****
52.

25

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
53.

196

CAVANI G Deutsches Sportpferd POL 2013 ogier gniada/166 F: Chacco Me Biolley
M: Cara
KO22846 DE456370260313
54.

279

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
55.

310

CBR FIREBLADE HAN POL 2016 wałach gniada/173 F: Cascalido
M: Corby
Kl1234 De431311405716
56.

212

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
57.

345

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
58.

316

CENTURIA OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/173 F: Stakkato gold
M: coco chanel
xxxx brAK
59.

34

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
60.

256

CHACO-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: CASINO-L
M: CASCARETA
Brak 616009610146315
61.

239

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
62.

168

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
63.

337

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
64.

325

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
65.

231

CHARLY OS GER 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Canto /
M: Volurta /
brak DE418180089010
66.

233

CHARMONY 3 OS POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: CHACCO BLUE
M: SALVARA
Brak 00000000000000
67.

118

CHELSEA BLUE Ger-Springpferdezuchtverband O POL 2005 klacz kasztanowata/166 F: CHACCO-BLUE
M: COBETTE
K010510 DE 418 180138905
68.

49

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
69.

266

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
70.

224

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: po Quintender/Ferragamo
LKRWZJ/4681/20 DE431316814816
71.

87

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/165 F: Avero/Athlet Z
M: K-Kopras-Coco/Lacantus
K024441 616009680051511
72.

258

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
73.

298

CHLOE HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz kara/168 F: cormint
M: puppe II
brak DE421000080315
74.

47

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
75.

188

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
76.

318

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
77.

281

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
78.

251

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
79.

164

COCO ALBORADA Z ZANGESHEIDE POL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: candillo Z
M: Landaika Z
K020473 056015Z55668508
80.

86

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
81.

238

COCONUT CREAM X POL 2016 klacz siwa/X F: X
M: X
X X
82.

116

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
83.

141

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
84.

98

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada/Brak F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
K024215 DE418180535413
85.

158

CONCABA Springpferdezuchtverband Olden POL 2011 ogier kara/169 F: Conthargos
M: Cincaba Rouge
Xxx DE418184033611
86.

68

CONFUA HOL GER 2013 klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
87.

132

CONNORO HOLSZTYN GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor
M: Raisa
Brak De421000185314
88.

187

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
K011789 POL009670082006 104DA64
89.

150

CORJANO HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
90.

216

CORKY SELLA ITALIANO ITA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Corde / Cheenok
M: Wendy / Walldorf
K029339 129957
91.

277

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
K028799 brak
92.

65

CORRADINO HOL GER 2012 wałach gniada/164 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
93.

159

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
94.

46

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Lambada/Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
95.

48

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
96.

126

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
97.

79

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
98.

217

CYNTHIA OLD POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo /
M: Cilli / Carprilli
K030107 DE433332024711
99.

174

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
100.

307

DARK KNIGHT PH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
K022247 POL009680069908
101.

222

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z / Diamant de Semilly
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
102.

348

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
103.

208

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
104.

287

DELTA DU LYS AA AA POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn
M: Iroise Du Defey
K028248 25000113411611L
105.

53

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
106.

35

DING DONG BAYER GER 2013 wałach gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
107.

342

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
108.

66

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 5282003000808987
109.

349

Dolar F WEST POL 2016 g gniada F: Dayton Sitte
M: Cailustas
110.

267

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
111.

283

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:161 F: D'Inzeo
M: Quality Girl
K022850 DE433332138511
112.

302

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma
M: Etna
K025204 616009610036413
113.

172

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
114.

52

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
115.

64

ESCALONA HAN GER 2001 klacz gniada/163 F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso I I
K006759 08758
116.

305

ETAM M C SP POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Qulester
M: Escudo I
brak 616009682014615
117.

213

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
118.

308

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/X F: Con Calma
M: X
K025624 616009670076912
119.

282

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
120.

234

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 wałach kara/172 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
121.

292

FANTASIE SP POL 2010 klacz siwa/164 F: Stakkatol /
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
122.

294

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 POL013580374908
123.

147

FIDELIO HANOWERSKI POL 2008 Wałach gniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808
124.

262

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
125.

74

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Firth Of Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
126.

301

FLATTERY WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
127.

62

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
128.

117

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Bel-Het Belgisch Warmbloedpaar POL 2005 wałach gniada/169 F: CARDENTO
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF
K016311 BEL-W-239690-BWP
129.

324

FLY HIGH INNUENDO HANN POL 2015 wałach gniada/171 F: Fly High
M: Xx
Brak Xxx
130.

167

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
131.

42

FRANCISCO DES PREMICES IRE IRL 2015 ogier skarogniada/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Westmount Little Miss Z / Ricardo Z
K028953 372414005981893
132.

171

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
133.

57

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
134.

43

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
135.

245

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
136.

335

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
137.

67

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 gelding bay/169 F: Gare du Nord
M: Santa Helena
K029077 056015Z55808115
138.

317

GAWRON MŁP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Efekt /
M: Gracja / Grajcar
K015077 616006670115603
139.

92

GEORGIA OS POL 2014 klacz gniada/172 F: Uriko
M: Sogni di Gloria
K027623 DE418189812314
140.

253

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol./ Cassiano
M: Grenadia sp/ Cantanis hol.
K029286 616009610094816
141.

192

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
142.

235

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
143.

90

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
144.

58

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
145.

347

GOODLUCK DU VILLARD SF POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Singular Ls La Silla
M: Narcos II
Brak 25000116387227w
146.

96

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
147.

37

GREEN DAY DSP GER 2015 wałach gniada/176 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
148.

205

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi /
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
149.

236

HAGADIR DE L’EPINETTE Belgium Sporthorse BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
150.

94

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
151.

148

HEARTCOR F KWPN POL 2012 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor De La Bryere
M: Cornville F/ Heartbreaker
K021144 105PH39
152.

270

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
153.

142

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
154.

263

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
4933/20 POL013640008303
155.

326

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
156.

60

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
157.

257

HUGO BOSS L WLKP POL 2016 wałach gniada/176 F: Landor
M: Hinduska Dama L
brak 616 007 61 01729 16
158.

107

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
159.

55

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
160.

127

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
161.

84

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
162.

114

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
163.

189

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
164.

129

JAMES B KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
K028271 528003201401902
165.

85

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
166.

136

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
167.

104

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
168.

99

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
169.

100

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
170.

343

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
171.

331

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
172.

338

KASANDRA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Hazard
M: Kwesta
K022257 616009540008612
173.

288

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
174.

177

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
175.

83

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
176.

112

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
177.

219

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
178.

197

KORSYKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594 POL013670043205 105EB05
179.

215

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
180.

77

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
181.

289

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
182.

134

KWOAJONG KWPN DEN 2005 ogier ciemnogniada/165 F: Arezzo
M: Wirrina
K030281 528003201508078
183.

246

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
184.

173

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
K015422 POL009580227505 104UP80
185.

162

LACRIN SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
186.

351

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor
M: Loreen 73
K022567
187.

78

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
188.

274

LANCELOT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Brak
189.

81

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
190.

226

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/172 F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
K016920 528008090178909
191.

155

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
192.

124

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
193.

121

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
194.

2

LE CORBUSIER SP POL 2010 wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
195.

323

LEDA CZES.GORAC. CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 CZE 203 011 994675805
196.

275

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168cm F: Van Gogh/Numero Uno
M: Lizystrata L
K026032 616009550000713
197.

122

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
198.

120

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
199.

143

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
200.

340

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: VILLEROY
M: LADY CORRIDA
Brak Brak
201.

341

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.L POL 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's boy
M: Utopi Con
brak UELEN380007000149765
202.

40

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
203.

125

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
204.

290

LOZANNA Szlachetna Pólkrew POL 2016 klacz kara/170 F: Action - Breaker
M: Laloupa
brak 616009510151216
205.

154

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
206.

346

LUCKY STAR HOL GER 2012 wałach gniada/- F: Larcon / Larimar
M: Rania II / Capo
K022917 DE421000109212
207.

165

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
208.

250

LUKATO Ger-Hannoveraner Verband E.v. POL 2006 wałach gniada/175 F: LUDWIG VON BAYERN
M: EXTASY
K020885 DE 431310539406
209.

259

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach gniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QUIRINUSA
K028563 616009580474414
210.

44

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
211.

332

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
212.

178

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
213.

69

MALIN 21 HOL GER 2012 klacz siwa/168 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
214.

166

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
215.

241

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
216.

336

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
217.

144

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
218.

71

MEKANEZZA OS GER 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
219.

315

MELODIA SP POL 2016 klacz gniada/173 F: Hush Hush
M: Mimoza
brak 616098200203675
220.

265

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
K023687
221.

156

MIDNIGHT STAR BPW POL 2012 klacz gniada/174 F: scendix
M: bodeste
KO22980 056002W00300749
222.

105

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
223.

130

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
224.

261

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
225.

175

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
226.

285

NADIR WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Newada / Kiler
K023630 61600760055513
227.

339

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano /
M: Noble Nature /
Xxx 616098200161550
228.

145

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
229.

91

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
230.

300

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
231.

70

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 ogier gniada/180 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
232.

93

NIRVARO OLD POL 2008 wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
233.

108

NORTON NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
234.

269

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
235.

237

NUCENTO X POL 2016 wałach gniada/X F: Number One
M: Nucia
Brak X
236.

133

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
237.

191

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
238.

61

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
239.

106

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
240.

273

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
brak
241.

268

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P
M: Polanka/Czaprak
K018684 POL007610057208
242.

227

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin
M: Pacynka
brak
243.

232

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornetobolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cashhan
K029935 056002W00311798
244.

80

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
245.

220

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno
M: Paloma
Brak 616013670090915
246.

327

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
247.

296

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
248.

128

PRINCESSA SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
249.

312

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
250.

75

QUAIDO HAN GER 2009 Wałach siwa F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
K016407 DE431312313609 105DH05
251.

221

QUALITY TOY DSP GER 2016 klacz gniada/164 F: Quite Carenzo old. (OS)/
M: Crawalltina DSP/ Caludio's Son hol.
K029973 DE456560514416
252.

214

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
253.

225

QUEENSLAND HAN POL 2012 klacz gniada/168 F: Quintender
M: po Graf Grannus- Lacros
brak DE 431316686612
254.

123

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
255.

186

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
256.

242

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
257.

163

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci /
M: Quidam's Girl /
brak DE418181342708
258.

297

QUINTERA LIBRA HOL POL 2010 Klacz gniada/172 F: Quintero
M: W-carlina
K021072 DE421000546410
259.

329

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
260.

334

QUINZI 5 DSP GER 2011 klacz siwa/168 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
261.

211

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
262.

82

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
263.

264

R-ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
264.

63

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
265.

303

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
266.

153

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
267.

59

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
268.

201

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
K019961 616009540099211
269.

299

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
270.

137

SAINT VINCENT HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
271.

230

SAMURAJ L SP GER 2016 wałach siwa/175 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szanel II /
brak DE441411173616
272.

306

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
273.

157

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
274.

295

SNIKERS SP POL 2014 wałach gniada/mk:156 F: Stilios
M: Hema
brak 616 009 66 04427 14
275.

170

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
276.

76

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso/Stakkato
M: Ramona/Lamb
K015668 DE433331785308
277.

293

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
278.

103

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol /
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
279.

304

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
280.

45

SZYMON HOL GER 2008 wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
281.

140

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
282.

309

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
283.

204

TEN ANKERS SHEELAHOM NEW FOREST POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s Vision Of Freedom /
M: Sheelah /
K026254 -
284.

4

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada/172 F: Messenger / Montender
M: Gloria - Blue / Chacco Blue
K022799 DE418180535213
285.

286

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger/Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange/Turioso
K011078 POL009680054704
286.

247

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
287.

131

UBI MAJOR XXX Z ZANG POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof / Vancouver
K024711 056015Z55789012
288.

109

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
106RK56 056015Z55651114
289.

160

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
290.

260

VAYA Z ZANG NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Amora Adelheid Z / Amiro Z
K028540 056015Z55556314
291.

319

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
brak DE 441410848915
292.

240

VIVERDI X POL 2015 wałach gniada/X F: Verdi
M: X
Brak X
293.

244

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
294.

54

WELTDAME HOL POL , klacz ciemnogniada/, F: Contender
M: ,
, ,
295.

176

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
296.

255

WITO CORLEONE SP POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
297.

206

WODKA-POLKA HOL POL 2006 klacz gniada/168 F: Candillo
M: Perhaps
K011252 DE421000087006
298.

314

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
299.

248

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
300.

149

ZAZOU SZUMAWA KWPN NED 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262
301.

73

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
302.

210

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
303.

352

Ziezo Balia KWPN NED 2004 G gn. F: Marlon
M: Ibalia/Nimmerdor
103CG82
304.

333

ZORA OLD GER 2013 klacz siwa/174 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
305.

51

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ METPOL
200
200
SUM:
400.00
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
150
SUM:
150.00
Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
50
SUM:
50.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
100
175
100
50
50
SUM:
475.00
Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
125
50
SUM:
175.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
300
SUM:
300.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
100
SUM:
100.00
Frąckowiak Martyna bpk
40
SUM:
40.00
Galocz Masza bpk
10
SUM:
10.00
Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
150
175
SUM:
325.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
200
SUM:
200.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
20
SUM:
20.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
150
50
20
300
SUM:
520.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
50
125
SUM:
175.00
Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
450
SUM:
450.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
100
SUM:
100.00
Jabłońska Julia Verso La Natura