Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 7-8 listopad 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2020-11-05 07:36:34
2020-11-05 07:36:34
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-04 14:26:23
2020-11-04 14:26:23
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2020-11-04 13:25:22
2020-11-04 13:25:22
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-04 08:26:12
2020-11-03 21:57:45
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-04 08:25:58
2020-11-03 20:48:03
Joanna Jankowska LAQUINARO
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-04 08:25:37
2020-11-03 20:47:41
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-11-04 08:25:07
2020-11-03 20:42:37
Antoni Śliwiński ROXY
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
112 ACCEPTED 2020-11-04 08:24:51
2020-11-03 20:41:25
Antoni Śliwiński L - FABIA
  • 2x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ACCEPTED 2020-11-04 08:24:23
2020-11-03 20:27:35
Zosia Handke FIGARO
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
110 ACCEPTED 2020-11-04 08:23:13
2020-11-03 19:52:03
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
109 ACCEPTED 2020-11-04 08:22:26
2020-11-03 19:33:30
Sławomir Klóska GRASSHOPPER
  • 2x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
108 ACCEPTED 2020-11-04 08:21:47
2020-11-03 19:31:51
Katarzyna Kaźmierczak INSEL
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
107 ACCEPTED 2020-11-04 08:20:57
2020-11-03 18:40:08
Anna Bondziul BEOWULF
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
106 ACCEPTED 2020-11-03 17:48:29
2020-11-03 17:48:29
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
105 ACCEPTED 2020-11-03 17:46:49
2020-11-03 17:09:51
Paula Jeziorek CENTADA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-03 14:57:26
2020-11-03 14:05:51
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ACCEPTED 2020-11-03 14:57:40
2020-11-03 14:04:53
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2020-11-03 14:56:51
2020-11-03 11:09:51
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-03 14:56:04
2020-11-03 11:08:32
Marcin Bętkowski NORTON
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2020-11-03 14:55:50
2020-11-03 11:07:17
Marcin Bętkowski SASILIO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2020-11-03 14:55:35
2020-11-03 11:05:31
Marcin Bętkowski LORD FEIN
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2020-11-03 11:05:27
2020-11-03 11:02:25
Sylwia Tchórz ZEUS
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6a/mLL/dokładności bez rozgrywki
97 ACCEPTED 2020-11-03 11:05:03
2020-11-03 10:37:25
Nikola Pelc DAKOTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
96 ACCEPTED 2020-11-03 08:30:25
2020-11-03 07:35:34
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2020-11-03 08:30:20
2020-11-03 07:32:36
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-03 08:30:22
2020-11-03 07:32:01
Łukasz Smoczyk CYTRYNA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2020-11-03 08:31:02
2020-11-03 07:23:54
Michał Klatkiewicz GREEN DAY
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-04 08:20:17
2020-11-03 07:19:22
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2020-11-03 08:30:15
2020-11-03 00:11:18
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2020-11-03 08:29:14
2020-11-02 23:28:32
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2020-11-03 08:29:11
2020-11-02 22:44:01
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
88 ACCEPTED 2020-11-03 08:29:10
2020-11-02 22:43:19
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2020-11-03 08:28:25
2020-11-02 22:42:53
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-11-03 08:28:22
2020-11-02 22:42:21
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-11-03 08:28:21
2020-11-02 22:06:49
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
84 ACCEPTED 2020-11-03 08:27:30
2020-11-02 22:05:47
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2020-11-03 08:26:49
2020-11-02 21:54:01
Julia Krasucka GIRARD
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-03 08:25:39
2020-11-02 20:30:42
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-11-03 14:54:50
2020-11-02 20:23:28
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
80 ACCEPTED 2020-11-03 08:25:04
2020-11-02 19:17:40
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-03 08:24:19
2020-11-02 19:14:24
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-11-03 08:23:47
2020-11-02 18:37:53
Maria Kosmalewicz MELODY
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2020-11-03 08:23:45
2020-11-02 18:23:11
Łukasz Polimirski CHESTER
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ACCEPTED 2020-11-04 08:20:41
2020-11-02 18:20:48
Mieszko Dąbrowski BELLA CORIANO
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-11-03 08:23:19
2020-11-02 18:14:32
Lila Burzyńska BIRMA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
74 ACCEPTED 2020-11-03 08:22:43
2020-11-02 18:14:15
Anastazja Braun SPARTA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2020-11-03 08:22:18
2020-11-02 18:13:37
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2020-11-03 08:22:16
2020-11-02 18:13:22
Maria Kosmalewicz CONAYERO NF
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-11-03 08:22:09
2020-11-02 17:50:49
Wojciech Dahlke CARTIER
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2020-11-03 08:22:00
2020-11-02 15:21:22
Martyna Szott WARKA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2020-11-02 17:04:05
2020-11-02 14:42:48
Matylda Dubiniak SCOOBY DOO
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2020-11-02 14:29:39
2020-11-02 14:22:32
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-02 14:29:38
2020-11-02 14:00:00
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-02 14:29:36
2020-11-02 13:59:13
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2020-11-02 14:29:34
2020-11-02 13:17:52
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-11-02 14:28:55
2020-11-02 13:16:18
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-02 14:27:37
2020-11-02 12:48:37
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-11-02 09:41:15
2020-11-02 09:37:03
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2020-11-02 09:41:17
2020-11-02 09:36:40
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-11-02 09:09:18
2020-11-02 08:01:19
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-11-02 09:09:15
2020-11-01 22:01:47
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2020-11-02 09:09:03
2020-11-01 21:37:59
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2020-11-04 12:22:32
2020-11-01 17:14:14
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-11-04 12:22:36
2020-11-01 17:13:47
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-11-02 09:00:52
2020-11-01 17:00:25
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-02 09:00:49
2020-11-01 15:43:29
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-02 09:00:47
2020-11-01 15:42:43
Nikol Patora CORONA KR
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-11-02 09:00:45
2020-11-01 10:19:16
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-11-02 08:59:51
2020-10-31 18:59:52
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
50 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:03
2020-10-31 18:43:15
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:00
2020-10-31 18:42:57
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2020-10-31 18:54:58
2020-10-31 16:16:59
Magdalena Dreger KHADIR
  • 2x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-10-31 18:54:22
2020-10-31 12:30:23
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-10-31 18:53:49
2020-10-31 12:29:27
Karolina Siwka- Englert JANTARINA
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-10-31 18:53:22
2020-10-31 07:51:55
Jakub Dorynek PANDORA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2020-10-31 18:53:19
2020-10-31 07:51:29
Jakub Dorynek BESSA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2020-10-31 18:52:55
2020-10-31 05:43:33
Julia Walorek ARKON L
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
42 ACCEPTED 2020-10-31 18:52:13
2020-10-30 21:55:30
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-03 08:21:17
2020-10-30 17:28:20
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-10-31 18:51:14
2020-10-29 20:10:59
Nikola Idkowiak NIRGUN S
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2020-10-31 18:51:12
2020-10-29 20:10:32
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2020-10-31 18:51:10
2020-10-29 20:09:59
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-10-31 18:51:08
2020-10-29 20:09:45
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-10-31 18:51:07
2020-10-29 20:09:22
Nikola Idkowiak BAGHERA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
35 ACCEPTED 2020-10-31 18:50:18
2020-10-29 12:53:39
Gabriela Jóźwiak GENTILA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2020-10-31 18:49:54
2020-10-29 12:43:48
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-10-31 18:49:22
2020-10-29 12:35:12
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2020-10-29 09:26:07
2020-10-28 21:41:37
Bartłomiej Ordanik GABBANA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-10-29 09:26:05
2020-10-28 21:41:15
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-10-29 09:26:04
2020-10-28 21:40:52
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-10-29 09:25:23
2020-10-28 17:26:53
Jan Nieścior-Kreische CORKY
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-10-29 09:25:21
2020-10-28 17:26:18
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2020-10-29 09:25:19
2020-10-28 12:44:46
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-10-28 08:38:48
2020-10-27 20:39:56
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
25 ACCEPTED 2020-10-28 08:37:31
2020-10-27 20:01:25
Dobrochna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
24 ACCEPTED 2020-10-28 08:37:28
2020-10-27 20:00:59
Dobrochna Kucharska VAYA Z
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
23 ACCEPTED 2020-11-06 20:56:26
2020-10-27 20:00:28
Zuzanna Kucharska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-10-28 08:37:24
2020-10-27 19:59:17
Zuzanna Kucharska QUICKLY VAN DE CELIEBRUG
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
21 ACCEPTED 2020-10-27 16:49:18
2020-10-27 12:26:32
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2020-10-27 16:49:15
2020-10-27 12:25:54
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki
19 ACCEPTED 2020-10-27 16:49:12
2020-10-27 12:24:06
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 0/mLL/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2020-10-27 16:46:49
2020-10-27 09:47:20
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-10-27 09:24:30
2020-10-26 19:49:19
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-10-27 09:24:29
2020-10-26 19:48:39
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-10-27 09:23:55
2020-10-26 11:55:48
Magdalena Dreger ORLANDO B
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-10-26 08:10:49
2020-10-25 17:10:33
Izabela Winter BATIS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki
13 ACCEPTED 2020-10-26 08:10:45
2020-10-25 11:30:35
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-10-26 08:10:42
2020-10-25 11:29:57
Marta Sawicka BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-10-31 18:48:35
2020-10-23 10:51:06
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2020-10-25 00:21:10
2020-10-22 14:23:27
Klara Moskalik SYMETRION
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
9 ACCEPTED 2020-10-23 09:41:01
2020-10-20 16:45:17
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ACCEPTED 2020-10-23 09:41:00
2020-10-20 16:44:48
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-10-23 09:40:56
2020-10-20 13:09:47
Vanessa Nowaczyk CELANA Z
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2020-11-02 14:27:31
2020-10-20 11:19:41
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 1x 3/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-10-23 09:40:37
2020-10-19 20:21:58
Agata Derda GELESTA
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/C/zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-10-23 09:40:35
2020-10-19 20:21:27
Agata Derda UTASZA
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-03 08:21:13
2020-10-14 22:07:25
Karolina Wengerek PEDRO W
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2020-10-23 09:41:54
2020-09-28 12:16:26
Kinga Stańczak-Szulc TIN-WHISTLE
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/zwykły 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-10-31 18:47:20
2020-09-28 12:15:32
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 4/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
2. Baran Marta JUKS Mieczownica
3. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (J.)
O053851
4. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Braun Anastazja KJ Liljówka Stęszewko
2006 (JM.)
brak
7. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
8. Burzyńska Lila KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
brak
9. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
11. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
12. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
13. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
14. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
15. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
16. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
17. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
18. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
19. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
20. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (MJ.)
O034687
21. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
22. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
23. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
Brak
24. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
25. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
26. Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
27. Jeziorek Paula Bpk.
S
O034245
28. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
Oo55711
29. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
30. Kiciński Janusz Profil Piła
2020 (Mł.)
.
31. Klatkiewicz Michał LKS Sokół SJ Kunowo
S
O028234
32. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
33. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
34. Kołacka Lena Kj Sokół Damasławek
2020 (Mł.)
.
.
35. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
36. Kopaczewski Mikołaj SKJ Gronówka
2005 (J.)
brak
37. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
38. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
39. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
40. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
41. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
42. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club
S
O039345
43. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
44. Kuczyńska Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
O057351
45. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
46. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
47. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
48. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (MJ.)
O025162
49. Moskalik Klara Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2004 (J.)
O051388
50. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (J.)
O045857
51. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
52. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O026451
53. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
S
O037762
54. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
55. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
56. Pelc Nikola KJ Ślęża Wrocław
2005 (J.)
O053168
57. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
58. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
59. Polaszek Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2000 (MJ.)
O030550
60. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
2020 (Mł.)
O051398
61. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
62. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
63. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
64. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
65. Sawicka Marta St. Kraju Jumping Team
S
O022685
66. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
67. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
68. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
69. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
70. Skuza Julia bpk
2005 (J.)
O046429
71. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
72. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
73. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (J.)
O050156
74. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia SS Jakubów
S
O033679
75. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
76. Staszak Alicja bpk
2001 (MJ.)
O028836
77. Szott Martyna BPK
2004 (J.)
O053082
78. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
79. Tchórz Sylwia Brak przynależności klubowej
S
brak
80. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
81. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
82. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
83. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O039938
84. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
85. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
86. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
87. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
88. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

86

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
2.

100

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
3.

44

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
4.

66

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L
M: Alzacja
K029290 616009610094216
5.

50

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
6.

136

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
7.

85

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
8.

60

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
9.

22

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
10.

126

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
11.

73

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
12.

112

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
brak 616007610112815
13.

127

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
14.

67

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
15.

95

BIRMA HAFLINGER POL - klacz izabelowata/- F: -
M: -
- -
16.

107

BOLIWIA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
17.

20

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
18.

61

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
19.

62

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
20.

81

CALGARY OLD POL 2009 wałach gniada F: Catoki/Cambridge
M: Quattro's Queen/Quattro B
K021297 DE418180154809
21.

104

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
22.

35

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
23.

139

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
24.

91

CARTIER Oldenburger Springpferd POL 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo
M: Lilly Marleen
DE418180307415 DE418180307415
25.

53

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
26.

141

CEKIN L SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka / Cajero
K028562 616009610033314
27.

9

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
28.

122

CENTADA OLD POL 2011 klacz gniada/170 F: Centadel
M: Wonneke
K022330 DE418184054311
29.

121

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
30.

71

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
31.

96

CHESTER SP POL wałach siwa/. F: -
M: -
. .
32.

76

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
33.

105

COLBERT DES GREZ SELLE FRANÇAIS FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant de Semilly
M: Tzara des Grez
LKGRPZJ/224/20 12243847U
34.

92

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
35.

52

CORKY SELLA ITALIANO ITA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Corde / Cheenok
M: Wendy / Walldorf
K029339 129957
36.

75

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
K028799 brak
37.

83

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
38.

99

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada// F: VANDAMME
M: CENTURIA
/ POL009610227108
39.

111

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
40.

63

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
41.

114

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
42.

130

DARK KNIGHT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
brak POL009680069908
43.

84

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
44.

58

DIANTUS S OS GER 2015 wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
45.

19

DRAKKAR HOLSZTYŃSKI POL 2016 wałach gniada/165 F: Diarado
M: Cherry Lady
brak DE421000713216
46.

65

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
47.

87

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
48.

137

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
49.

42

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
50.

119

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
51.

131

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: Vis versa
M: Figa
K013733 POL009590242606
52.

55

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
53.

7

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
54.

59

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
55.

101

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
56.

8

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
57.

45

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
58.

43

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
59.

142

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806 104IL40
60.

74

GRANDEZA SP POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
61.

82

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
K011056 POL009680021107
62.

129

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/167 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
63.

113

GREEN DAY DSP GER 2015 wałach gniada/176 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
64.

57

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
65.

125

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
66.

70

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
67.

98

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
68.

77

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
69.

49

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
70.

128

INSEL HOL POL 2016 klacz siwa/174 F: Cardinio
M: Valetta II
Brak DE421000712016
71.

106

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
72.

16

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
73.

69

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
74.

40

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
75.

79

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/175 F: CREAM ON TOP
M: GERDERIEKA II VL
K027830 528003201509186
76.

93

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:143 F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
77.

24

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
78.

109

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: CORRERO/CLAUDIO
M: KIRA/LANDOS II
K028988 616009640079916
79.

80

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
80.

72

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
81.

51

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
82.

132

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
83.

54

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
84.

135

LAQUINARO WESTF. GER 2011 wałach gniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Criwis / Castillo
K026885 DE441411545511
85.

116

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
Gddbjj Vfg
86.

138

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
87.

108

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
88.

97

MELODY - IRL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
89.

134

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
90.

48

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
91.

64

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
92.

118

NORTON NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
93.

11

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
K014580 616009611209700
94.

41

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
95.

39

ORLANDO B SP POL 2011 Gelding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
96.

68

PANDORA XZXX POL Xxx klacz siwa/167 F: Xxx
M: Xxxxx
Brak Xccx
97.

5

PEDRO W SP POL 2013 wałach siwa/163 F: Carlos DZ
M: Pepsi III
brak 616009610011413
98.

110

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
99.

10

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
100.

26

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
101.

140

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 wałach gniada/166 F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
102.

46

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
103.

120

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
104.

21

RENE DE SEMILLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Romina / Landino
K026685 616009591088913
105.

133

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
203009224901907 203009224901907
106.

117

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
107.

89

SCOOBY DOO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Acusse/ Acord II
M: Sepia/ Stalypso
K029911 61600967006926
108.

102

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action - Breaker /
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
109.

88

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
110.

94

SPARTA SP POL 2012 klacz srokata/mk:- F: -
M: -
brak -
111.

12

SYMETRION Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass
M: Symetria
K029321 616009610029116
112.

78

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
113.

15

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II/Landclassic
M: Tamarina/Talent
K025039 616009690121411
114.

103

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 wałach srokata/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
K029572 826089440TC0573
115.

6

UTASZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi
M: Ulinela
K027097 616009610130914
116.

47

VAYA Z ZANG NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Amora Adelheid Z / Amiro Z
K028540 056015Z55556314
117.

33

WARKA - POL 2007 klacz kara/kuc:140 cm F: Wander
M: Roszka
K021740 616999610295607
118.

32

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
119.

123

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
120.

115

ZEUS TYP MAŁY KOŃ POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn
M: nn
K025572 616999630181113
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
400
SUM:
400.00
Derda Agata KJ Michałówka
300
200
SUM:
500.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
300
250
SUM:
550.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
150
100
200
SUM:
450.00
Jeziorek Paula Bpk.
200
SUM:
200.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
150
SUM:
250.00
Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
200
250
400
SUM:
850.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
100
SUM:
100.00
Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-11-07
1
2020-11-07
9
Baran Marta
JUKS Mieczownica
2020-11-08
2020-11-08
20
2020-11-08
1
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
SASILIO (117)
2020-11-07
28
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
15
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
LORD FEIN (116)
2020-11-07
15
2020-11-07
27
2020-11-08
13
2020-11-08
14
NORTON (118)
2020-11-07
6
2020-11-07
1
400
2020-11-08
5
2020-11-07
14
2020-11-08
20
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BEOWULF (127)
2020-11-08
1
2020-11-08
8
Braun Anastazja
KJ Liljówka Stęszewko
SPARTA (94)
2020-11-07
15
2020-11-07
7
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
HANGA (70)
2020-11-08
1
2020-11-08
18
Burzyńska Lila
KJ Liljówka Stęszewko
BIRMA (95)
2020-11-07
1
2020-11-07
14
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
2020-11-07
18
2020-11-07
31
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-11-08
2020-11-08
32
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
CARTIER (91)
2020-11-07
26
2020-11-07
14
2020-11-08
15
2020-11-08
16
Derda Agata
KJ Michałówka
UTASZA (6)
2020-11-07
8
2020-11-08
1
300
2020-11-07
5
2020-11-08
1
200
2020-11-07
13
2020-11-07
7
2020-11-08
8
2020-11-08
4
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
AUGUST (136)
2020-11-07
28
2020-11-08
15
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
BESSA (67)
2020-11-07
1
2020-11-07
14
PANDORA (68)
2020-11-07
1
2020-11-07
14
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
KHADIR (24)
2020-11-07
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
2020-11-07
18
2020-11-07
37
2020-11-08
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
2020-11-08
8
2020-11-08
20
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-11-08
1
2020-11-08
8
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2020-11-07
38
2020-11-07
41
2020-11-08
20
2020-11-08
15
Frankiewicz Alicja
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
AMIRA (100)
2020-11-07
2020-11-07
26
2020-11-08
15
2020-11-08
33
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (80)
2020-11-07
13
2020-11-07
12
2020-11-08
1
2020-11-08
12
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2020-11-07
1
300
2020-11-07
8
2020-11-08
22
2020-11-08
2
250
ORENA (41)
2020-11-07
30
2020-11-07
6
2020-11-08
19
2020-11-08
11
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
FIGARO (131)
2020-11-08
8
2020-11-08
20
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
2020-11-07
11
2020-11-07
8
2020-11-08
10
2020-11-08
6
KONKORD (72)
2020-11-07
20
2020-11-07
32
2020-11-08
1
2020-11-08
4
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
BAGHERA (60)
2020-11-07
16
2020-11-07
24
2020-11-08
31
2020-11-08
11
2020-11-07
10
2020-11-07
10
2020-11-08
26
2020-11-08
7
CALESSA (62)
2020-11-07
9
2020-11-07
11
2020-11-08
9
2020-11-08
3
150
2020-11-07
5
2020-11-07
4
2020-11-08
3
100
2020-11-08
2
200
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
22
Jankowska Joanna
KJ Ślęża Wrocław
2020-11-07
27
2020-11-07
LAQUINARO (135)
2020-11-07
30
2020-11-07
39
Jeziorek Paula
Bpk.
CENTADA (122)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
200
Jóźwiak Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
GENTILA (59)
2020-11-07
2020-11-07
1
2020-11-07
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
INSEL (128)
2020-11-08
1
2020-11-08
8
Kiciński Janusz
Profil Piła
2020-11-07
26
2020-11-07
28
2020-11-08
24
2020-11-08
30
Klatkiewicz Michał
LKS Sokół SJ Kunowo
GREEN DAY (113)
2020-11-07
20
2020-11-07
20
2020-11-08
28
2020-11-08
28
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (35)
2020-11-07
22
2020-11-07
22
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CHACENTON (121)
2020-11-07
14
2020-11-07
11
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2020-11-07
14
2020-11-07
1
Kołacka Lena
Kj Sokół Damasławek
2020-11-07
1
2020-11-07
6
GRANDEZA (142)
2020-11-08
19
2020-11-08
23
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (42)
2020-11-07
36
2020-11-07
38
2020-11-08
26
2020-11-08
Kopaczewski Mikołaj
SKJ Gronówka
DRAKKAR (19)
2020-11-07
6
2020-11-07
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (32)
2020-11-07
3
100
2020-11-07
3
150
2020-11-08
18
2020-11-08
10
2020-11-07
1
2020-11-07
13
2020-11-07
7
2020-11-07
1
MELODY (97)
2020-11-07
7
2020-11-07
7
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (109)
2020-11-08
8
2020-11-08
8
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GIRARD (101)
2020-11-07
21
2020-11-07
7
2020-11-08
15
2020-11-08
14
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (57)
2020-11-07
6
2020-11-07
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2020-11-08
1
2020-11-08
27
2020-11-08
2
150
2020-11-08
21
Kucharska Dobrochna
St. Rodan Club
VAYA Z (47)
2020-11-07
25
2020-11-07
14
2020-11-08
8
2020-11-08
26
2020-11-07
1
2020-11-07
21
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
2020-11-07
1
2020-11-07
2020-11-07
1
2020-11-08
15
2020-11-08
21
2020-11-07
6
2020-11-07
24
2020-11-08
20
2020-11-08
20
Kuczyńska Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
TOMMY (103)
2020-11-07
2020-11-07
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (81)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (50)
2020-11-07
29
2020-11-07
4
2020-11-08
7
2020-11-08
6
Lembicz Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
BELLEZA (73)
2020-11-07
2020-11-07
Moksiewicz Kacper
JKS Przybyszewo
2020-11-07
21
2020-11-07
33
2020-11-08
24
2020-11-08
9
Moskalik Klara
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2020-11-07
6
2020-11-07
1
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-11-08
1
2020-11-08
2020-11-08
1
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
2020-11-07
4
2020-11-07
40
CORKY (52)
2020-11-08
7
2020-11-08
5
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2020-11-07
22
2020-11-07
34
2020-11-08
2020-11-08
Ordanik Bartłomiej
St. Rodan Club
2020-11-07
27
2020-11-07
2020-11-08
1
2020-11-08
5
2020-11-07
17
2020-11-07
2
150
2020-11-08
17
2020-11-08
16
GABBANA (55)
2020-11-07
35
2020-11-07
19
2020-11-08
6
2020-11-08
27
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-07
2
200
2020-11-07
2
250
2020-11-08
2020-11-08
1
400
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2020-11-07
19
2020-11-07
3
100
2020-11-08
30
2020-11-08
34
CHICAGO (76)
2020-11-07
34
2020-11-07
29
2020-11-08
Pelc Nikola
KJ Ślęża Wrocław
DAKOTA (114)
2020-11-07