Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPP DiM
Leszno, 30.09-4.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
225 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:03:13
2020-09-23 09:03:13
Weronika Potocka DUKAT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
224 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:09:06
2020-09-21 20:13:45
Paulina Pellowska PASJONATA-POKER
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
223 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:19:06
2020-09-21 19:50:53
Julia Pięta AIR LINE CK Z
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
222 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:19:07
2020-09-21 19:38:26
Julia Pięta LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
221 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:30:32
2020-09-21 15:03:41
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
220 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:34:53
2020-09-21 15:03:19
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
219 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:42:06
2020-09-21 14:30:58
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
218 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:53:31
2020-09-21 13:32:23
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 18/E/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art.238.2.1
  • 1x 23/E/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
217 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:48:36
2020-09-21 13:30:47
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
216 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:43:15
2020-09-21 12:53:33
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
215 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:43:18
2020-09-21 12:52:53
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
214 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:51:48
2020-09-21 11:55:58
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
213 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:51:49
2020-09-21 11:49:37
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
212 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:02:15
2020-09-21 10:29:59
Weronika Sobura RÓŻA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
211 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:55:59
2020-09-21 10:29:24
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
210 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:20:35
2020-09-21 07:32:37
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
209 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:47:00
2020-09-20 21:08:06
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
208 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:10:55
2020-09-20 19:15:42
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
207 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:12:10
2020-09-20 15:08:08
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:47:45
2020-09-20 13:35:48
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 18/E/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art.238.2.1
  • 1x 23/E/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
205 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:09:07
2020-09-20 09:01:44
Paulina Pellowska MEGI
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:09:09
2020-09-20 06:54:30
Paulina Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
203 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:09:11
2020-09-20 06:53:51
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
202 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:01:19
2020-09-19 22:30:17
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
201 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:41:14
2020-09-19 21:42:00
Weronika Grum GOLDI LOCKS
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
200 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:42:08
2020-09-19 21:40:29
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
199 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:53:05
2020-09-19 20:21:27
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
198 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:26:32
2020-09-19 17:24:24
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
197 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:26:33
2020-09-19 17:23:43
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
196 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:42:14
2020-09-19 17:03:29
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
195 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:44:28
2020-09-19 11:12:40
Nell Sówka CAREN
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:45:40
2020-09-18 22:16:00
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
193 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:45:42
2020-09-18 22:15:02
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
192 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:59:53
2020-09-18 22:12:09
Karolina Zielińska PAPROTKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
191 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:21:24
2020-09-18 22:10:36
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
190 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:44:23
2020-09-18 21:13:47
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
189 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:22:30
2020-09-18 21:13:11
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:40:49
2020-09-18 18:28:44
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:40:52
2020-09-18 18:09:37
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:39:41
2020-09-18 14:09:48
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:20:17
2020-09-18 12:33:38
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:20:18
2020-09-18 12:33:06
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:20:20
2020-09-18 12:32:21
Roksana Naumiuk AL AWAR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:20:21
2020-09-18 12:31:45
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:46:36
2020-09-17 22:29:42
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:48:42
2020-09-17 21:03:51
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:25:34
2020-09-17 21:03:31
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/D/II Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 22/D/Finał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach (gr. D) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:33:39
2020-09-17 20:39:41
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 22:05:25
2020-09-17 11:51:43
Zuzanna Wesoły RATINA L
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:37:12
2020-09-17 11:51:13
Martyna Kulińska FIGARO
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:55:07
2020-09-17 11:50:50
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:50:38
2020-09-17 11:50:16
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:48:53
2020-09-17 11:49:20
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 18/E/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art.238.2.1
  • 1x 23/E/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:44:35
2020-09-16 21:27:13
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:46:38
2020-09-16 19:48:50
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:51:38
2020-09-16 18:45:17
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:56:43
2020-09-16 12:29:46
Maja Nagła KWARTA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:56:46
2020-09-16 12:28:04
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:35:30
2020-09-16 12:09:52
Janina Zielińska QUABREL DE L'ETAPE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:26:14
2020-09-16 10:46:14
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:26:15
2020-09-16 10:45:34
Zuzanna Przybylska SUBLIEM’S MILANO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:00:25
2020-09-16 10:38:37
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:43:30
2020-09-16 10:37:08
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:43:57
2020-09-16 10:36:30
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:50:35
2020-09-16 10:34:57
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:28:02
2020-09-16 10:11:00
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:18:50
2020-09-16 09:49:43
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:16:46
2020-09-15 22:24:01
Zofia Janusz PRAGA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:36:01
2020-09-15 21:52:39
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:36:03
2020-09-15 21:51:42
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:06:36
2020-09-15 21:26:48
Szymon Cieślak SIWEK
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:06:38
2020-09-15 21:25:54
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:08:02
2020-09-15 16:43:03
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:40:21
2020-09-15 15:55:13
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:40:23
2020-09-15 15:54:20
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:28:18
2020-09-15 11:27:59
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:28:20
2020-09-15 11:26:52
Michalina Łącka DREAM'S NUMBER ONE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:04:52
2020-09-15 10:34:31
Karolina Szpak KONQUISTADOR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:05:00
2020-09-15 10:27:52
Karolina Szpak HELIKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:32:29
2020-09-14 21:24:13
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:37:34
2020-09-14 15:48:13
Mateusz Sputowski FINISH
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:59:00
2020-09-14 14:03:59
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:59:03
2020-09-14 14:02:37
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:43:30
2020-09-14 10:08:28
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:04
2020-09-13 22:08:40
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:42:54
2020-09-13 22:06:42
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 22:07:21
2020-09-13 20:54:31
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:54:35
2020-09-13 20:39:17
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:15:23
2020-09-13 14:25:24
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:27:39
2020-09-13 11:54:12
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:27:42
2020-09-13 11:53:49
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:06:39
2020-09-12 12:47:28
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:56:01
2020-09-12 10:19:23
Antonina Benska ROCK
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:49:20
2020-09-11 20:40:57
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:49:56
2020-09-11 18:25:40
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:13:01
2020-09-11 15:14:37
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:35:11
2020-09-11 07:57:18
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:08:12
2020-09-10 21:14:43
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 16:13:59
2020-09-10 17:34:27
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:58:41
2020-09-10 16:52:37
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:58:34
2020-09-10 16:51:45
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:38:04
2020-09-10 14:04:16
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:01:03
2020-09-10 11:23:35
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:26:06
2020-09-10 10:51:38
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:06:08
2020-09-10 10:45:16
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:29:40
2020-09-10 10:37:59
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:08:29
2020-09-10 09:27:21
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:32:47
2020-09-10 09:09:04
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:32:49
2020-09-10 09:08:32
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:10:43
2020-09-10 08:45:04
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:10:45
2020-09-10 08:44:34
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:57:10
2020-09-09 22:34:57
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:52:57
2020-09-09 21:33:34
Olga Styła FIJI
  • 2x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:20:36
2020-09-09 20:05:22
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:32
2020-09-09 18:40:56
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:37
2020-09-09 18:36:23
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:40
2020-09-09 18:36:07
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:42
2020-09-09 18:35:46
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:39:42
2020-09-09 17:25:13
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:28:04
2020-09-09 17:01:37
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:31:31
2020-09-09 17:01:12
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:15:13
2020-09-09 16:51:00
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:26:25
2020-09-09 16:41:28
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:13:17
2020-09-09 16:41:11
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:24
2020-09-09 15:21:12
Irena Bigaj MELA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:26
2020-09-09 15:20:25
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:27
2020-09-09 15:07:24
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 10:44:01
2020-09-09 14:04:33
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:22:53
2020-09-09 14:02:20
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:45:47
2020-09-09 14:01:45
Nel Skotarczak CHINGIS CHAN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:45:49
2020-09-09 14:01:15
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:45
2020-09-09 14:00:25
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:55
2020-09-09 13:59:41
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:45:50
2020-09-09 13:59:18
Nel Skotarczak IRYS
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 09:45:52
2020-09-09 13:58:50
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:49
2020-09-09 13:58:12
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:31:02
2020-09-09 13:53:47
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:14:47
2020-09-09 13:16:04
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:51:53
2020-09-09 12:33:15
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/D/II Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 22/D/Finał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach (gr. D) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:11:13
2020-09-09 12:19:54
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:11:15
2020-09-09 12:19:21
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:22:31
2020-09-09 12:05:39
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:21:47
2020-09-09 11:36:10
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:21:49
2020-09-09 11:35:33
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:34:13
2020-09-09 11:33:04
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:53:27
2020-09-09 10:52:59
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 18/E/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art.238.2.1
  • 1x 23/E/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:16:39
2020-09-09 09:21:06
Agata Stasiak FIESTA EWITA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:07:20
2020-09-09 09:20:40
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:07:41
2020-09-09 09:07:55
Jakub Mroczek ROMEO
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 11:14:50
2020-09-09 08:57:47
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 11:14:52
2020-09-09 08:57:11
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:07:43
2020-09-09 08:56:36
Jakub Mroczek FIONA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:24:17
2020-09-09 08:55:59
Aleksandra Kłodawska MATADOR
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:24:18
2020-09-09 08:55:22
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:35:49
2020-09-09 08:54:12
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 09:20:38
2020-09-09 08:28:45
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/D/II Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 22/D/Finał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach (gr. D) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:59:06
2020-09-09 07:29:04
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:19:46
2020-09-08 23:05:56
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:41:54
2020-09-08 22:56:59
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:19:53
2020-09-08 22:56:37
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:43:36
2020-09-08 22:28:17
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:43:38
2020-09-08 22:27:37
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:47:44
2020-09-08 22:27:09
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:45:47
2020-09-08 22:25:52
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:19:24
2020-09-08 21:49:36
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:41
2020-09-08 21:44:48
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:43
2020-09-08 21:44:10
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:15:41
2020-09-08 21:39:42
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:41:31
2020-09-08 21:38:31
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:20:13
2020-09-08 21:34:54
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:10:11
2020-09-08 21:34:24
Lena Kamińska KLAUSINKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:34
2020-09-08 21:32:14
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:38
2020-09-08 21:30:40
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:36
2020-09-08 21:30:04
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 22:04:54
2020-09-08 21:29:34
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:41:55
2020-09-08 21:24:54
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:17
2020-09-08 21:16:43
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:21
2020-09-08 21:16:06
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:27
2020-09-08 21:15:23
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:13:59
2020-09-08 20:28:21
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:24:33
2020-09-08 20:27:53
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:24:35
2020-09-08 20:27:31
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:31:58
2020-09-08 20:27:27
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:18:20
2020-09-08 19:54:48
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:18:19
2020-09-08 19:54:14
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:32
2020-09-08 19:24:30
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:36
2020-09-08 19:23:08
Roksana Nawrocka FIGO L
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:37
2020-09-08 19:21:37
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:39
2020-09-08 19:21:03
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:29:23
2020-09-08 19:08:23
Maja Likus OLIMPIA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:28:12
2020-09-08 19:06:27
Maja Likus KING OF POP
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:28:07
2020-09-08 19:05:40
Maja Likus KING
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:54:42
2020-09-08 18:43:52
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:49:21
2020-09-08 18:21:31
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 21:49:23
2020-09-08 18:20:55
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:54:15
2020-09-08 17:53:23
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:54:16
2020-09-08 17:52:40
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:26:40
2020-09-08 17:51:28
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:29:04
2020-09-08 17:33:06
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:29:06
2020-09-08 17:31:50
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:24:45
2020-09-08 16:52:50
Liwia Nowak LEON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 10:23:30
2020-09-08 16:48:24
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:58:46
2020-09-08 16:48:05
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:27:01
2020-09-08 16:45:12
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:17:00
2020-09-08 16:44:53
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:29:35
2020-09-08 16:44:30
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:18:29
2020-09-08 16:44:12
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:51:22
2020-09-08 16:43:51
Lila Kulesza ALF
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:55
2020-09-08 16:43:40
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:37
2020-09-08 16:43:32
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:41
2020-09-08 16:43:00
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:44
2020-09-08 16:42:40
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:57
2020-09-08 16:39:18
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:52:57
2020-09-08 16:39:05
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:52:59
2020-09-08 16:38:35
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:39:43
2020-09-08 16:08:13
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:13:05
2020-09-08 15:44:57
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/D/II Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 22/D/Finał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach (gr. D) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:56:06
2020-09-08 15:14:19
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:56:04
2020-09-08 15:13:48
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:12:51
2020-09-08 14:46:55
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:12:53
2020-09-08 14:46:12
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 22:03:09
2020-09-08 14:45:41
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 21:57:21
2020-09-08 14:36:14
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:37:40
2020-09-08 14:24:20
Julia Peszek LUNA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:37:44
2020-09-08 14:24:02
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl