Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
HZO DiM+HZR 4-6 grudzień 2020
Leszno, 4-6 grudzień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
98 ACCEPTED 2020-12-03 17:29:24
2020-12-03 17:29:24
Zofia Wierucka SANTA
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-02 07:30:34
2020-12-02 07:29:48
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
96 ACCEPTED 2020-11-28 15:23:25
2020-11-28 13:46:09
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
95 ACCEPTED 2020-11-28 13:44:04
2020-11-28 13:44:04
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
94 ACCEPTED 2020-11-28 13:41:31
2020-11-28 13:40:04
Paulina Słoniec KNOCKKASH GIRL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-28 13:38:15
2020-11-28 13:38:15
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
92 ACCEPTED 2020-11-28 13:37:09
2020-11-28 13:37:09
Paulina Słoniec FRANKENHOEH’S MYLORD
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
91 ACCEPTED 2020-11-28 13:36:07
2020-11-28 13:36:07
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
90 ACCEPTED 2020-11-27 19:48:14
2020-11-26 22:27:23
Olga Styła LUCKY DREAM
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:32:10
2020-11-26 21:10:06
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
88 ACCEPTED 2020-11-27 19:46:20
2020-11-26 20:45:05
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
87 ACCEPTED 2020-11-27 07:24:21
2020-11-26 20:39:01
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-11-30 17:50:50
2020-11-26 16:36:44
Nikola Panarowicz RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-11-27 07:32:59
2020-11-26 13:39:38
Maja Nagła MONA
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
84 ACCEPTED 2020-11-30 10:49:38
2020-11-26 10:48:39
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
83 ACCEPTED 2020-12-01 13:56:17
2020-11-26 10:47:43
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
82 ACCEPTED 2020-12-01 11:43:31
2020-11-26 10:46:25
Zofia Rucińska BAZALT
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
81 ACCEPTED 2020-11-30 10:48:46
2020-11-26 10:45:19
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
80 ACCEPTED 2020-12-02 07:31:35
2020-11-26 10:42:36
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
79 ACCEPTED 2020-11-27 07:27:27
2020-11-25 21:21:45
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
78 ACCEPTED 2020-11-30 17:49:36
2020-11-25 20:33:55
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-12-01 07:41:59
2020-11-25 17:24:56
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
76 ACCEPTED 2020-12-01 07:41:51
2020-11-25 17:24:05
Olaf Rynowiecki BETTY BALOU 4
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:31:41
2020-11-25 17:07:25
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:31:19
2020-11-25 17:06:26
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:30:47
2020-11-25 17:05:14
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
72 ACCEPTED 2020-11-27 07:33:14
2020-11-25 09:34:57
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
71 ACCEPTED 2020-11-27 19:50:45
2020-11-25 09:13:11
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
70 ACCEPTED 2020-11-27 19:44:45
2020-11-25 09:12:46
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:30:15
2020-11-24 23:52:24
Nayon Lee DUETTE
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:29:50
2020-11-24 23:46:39
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:29:22
2020-11-24 23:44:57
Milena Kolawa ZENTIS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 36/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:28:54
2020-11-24 23:43:08
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:28:15
2020-11-24 23:38:30
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 36/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:27:43
2020-11-24 23:33:00
Zuzanna Gałysa GINA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 36/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
63 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-01 16:27:14
2020-11-24 23:26:07
Pola Hajder TERCJA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
62 ACCEPTED 2020-11-27 07:25:27
2020-11-24 20:00:53
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
61 ACCEPTED 2020-12-01 10:35:39
2020-11-24 17:35:42
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
60 ACCEPTED 2020-12-01 10:35:52
2020-11-24 17:34:32
Ewa Kwiatkowska GRECJA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
59 ACCEPTED 2020-11-27 07:26:26
2020-11-24 16:48:24
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
58 ACCEPTED 2020-11-25 11:33:41
2020-11-24 13:37:12
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
57 ACCEPTED 2020-11-25 11:29:13
2020-11-24 13:36:33
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
56 ACCEPTED 2020-11-25 11:33:11
2020-11-23 23:43:06
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
55 ACCEPTED 2020-12-03 21:07:30
2020-11-23 19:18:57
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
54 ACCEPTED 2020-12-03 21:07:42
2020-11-23 19:18:12
Roksana Nawrocka GENF
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
53 ACCEPTED 2020-11-25 11:24:34
2020-11-23 19:17:25
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
52 ACCEPTED 2020-11-30 16:34:14
2020-11-23 18:13:23
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
51 ACCEPTED 2020-11-30 16:34:34
2020-11-23 18:11:57
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
50 ACCEPTED 2020-11-25 11:31:06
2020-11-23 18:11:01
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2020-11-25 11:23:41
2020-11-23 18:10:23
Helena Piontek CHEBBY
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2020-11-25 11:22:55
2020-11-23 18:03:05
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
47 ACCEPTED 2020-11-29 15:46:08
2020-11-23 14:52:42
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
46 ACCEPTED 2020-11-25 11:33:57
2020-11-23 14:20:19
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
45 ACCEPTED 2020-11-25 11:23:16
2020-11-23 14:13:38
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
44 ACCEPTED 2020-11-25 11:28:59
2020-11-23 14:12:18
Antonina Kucharska PASJONATA LISA
  • 2x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
43 ACCEPTED 2020-11-27 07:33:52
2020-11-23 12:24:07
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
42 ACCEPTED 2020-11-25 11:27:03
2020-11-23 12:23:10
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
41 ACCEPTED 2020-12-01 10:35:15
2020-11-22 18:21:42
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
40 ACCEPTED 2020-11-26 15:58:04
2020-11-22 17:09:14
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
39 ACCEPTED 2020-11-25 11:28:13
2020-11-21 22:39:47
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
38 ACCEPTED 2020-11-27 19:43:39
2020-11-21 22:00:42
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
37 ACCEPTED 2020-11-27 19:48:43
2020-11-21 21:59:26
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
36 ACCEPTED 2020-11-25 11:28:01
2020-11-21 16:22:34
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
35 ACCEPTED 2020-11-25 11:28:30
2020-11-20 20:42:46
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
34 ACCEPTED 2020-11-25 11:33:26
2020-11-20 20:41:01
Julia Ganowska TIFFANY
  • 2x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
33 ACCEPTED 2020-11-25 11:34:11
2020-11-20 20:38:53
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1 zwykły dla kuców i dużych koni
32 ACCEPTED 2020-11-25 11:28:46
2020-11-20 20:36:40
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
31 ACCEPTED 2020-11-25 11:23:29
2020-11-20 20:33:25
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
30 ACCEPTED 2020-11-27 08:31:18
2020-11-20 19:35:01
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
29 ACCEPTED 2020-11-27 19:48:28
2020-11-20 13:42:50
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
28 ACCEPTED 2020-11-27 19:47:32
2020-11-20 13:41:38
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
27 ACCEPTED 2020-11-27 07:22:22
2020-11-20 12:24:37
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
26 ACCEPTED 2020-11-26 15:58:52
2020-11-20 09:19:18
Zofia Epting RASZKA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
25 ACCEPTED 2020-11-27 07:29:04
2020-11-20 09:18:21
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
24 ACCEPTED 2020-11-27 08:33:20
2020-11-20 09:17:49
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
23 ACCEPTED 2020-11-27 07:31:32
2020-11-20 09:17:08
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-22 11:32:10
2020-11-19 17:16:28
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-22 11:29:57
2020-11-19 17:15:53
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-22 11:29:34
2020-11-19 10:23:10
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
19 ACCEPTED 2020-11-29 13:32:56
2020-11-18 22:40:53
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
18 ACCEPTED 2020-12-03 17:30:58
2020-11-18 22:40:13
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
17 ACCEPTED 2020-11-27 07:25:44
2020-11-18 22:39:07
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
16 ACCEPTED 2020-11-25 11:26:42
2020-11-18 22:38:10
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
15 ACCEPTED 2020-12-03 17:28:02
2020-11-18 22:37:19
Maria Wierucka SANTA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
14 ACCEPTED 2020-12-03 17:27:27
2020-11-18 22:36:35
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
13 ACCEPTED 2020-11-27 08:32:29
2020-11-18 22:35:49
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
12 ACCEPTED 2020-11-27 07:29:41
2020-11-18 22:32:49
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
11 ACCEPTED 2020-12-03 21:09:35
2020-11-18 22:32:10
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
10 ACCEPTED 2020-11-22 11:30:16
2020-11-18 21:10:40
Agata Derda GELESTA
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
9 ACCEPTED 2020-11-22 11:36:04
2020-11-18 21:10:05
Agata Derda UTASZA
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
8 ACCEPTED 2020-11-27 19:42:28
2020-11-18 20:02:20
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-20 07:34:26
2020-11-17 10:12:59
Martyna Obrocka PIKARD
  • 1x 3/70 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
6 ACCEPTED 2020-11-22 11:36:22
2020-11-17 09:08:15
Zofia Mrotek WIKI
  • 1x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
5 ACCEPTED 2020-11-22 11:31:07
2020-11-17 08:43:10
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
4 ACCEPTED 2020-12-03 10:37:19
2020-11-17 08:19:13
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
3 ACCEPTED 2020-11-25 11:27:38
2020-11-16 21:37:02
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
2 ACCEPTED 2020-12-01 07:39:18
2020-11-16 20:18:02
Maja Wodzicka GARDEN M
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Dzieci II/JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
1 ACCEPTED 2020-11-19 10:48:20
2020-11-16 18:45:13
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
3. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
5. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
6. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
7. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
8. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
9. Czarnecka Adriana bpk
2012 (Mł.)
0060102
10. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
11. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
12. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
13. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
14. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
brak
15. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
16. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
brak
17. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
18. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
19. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
20. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
21. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
22. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
23. Karbowiak Julia BPK-MAZ
2011 (Mł.)
O058263
24. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
25. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
26. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
27. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
28. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
29. Kucharska Antonina bpk
2008 (JM.)
O054887
30. Kunaj Marta Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2007 (JM.)
O055708
31. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
32. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
33. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
34. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
35. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
36. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
37. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
38. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
39. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
40. Michalska Zuzanna Klub Jeżdziecki Sport Zamysłowo
2009 (Mł.)
O053142
41. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
42. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
43. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
44. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
45. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (Mł.)
O055493
46. Panarowicz Nikola UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
47. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
48. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
49. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
50. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
51. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
52. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
53. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
54. Rucińska Zofia KJ Volta Miłocice
2007 (JM.)
O054742
55. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
56. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
57. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
58. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
59. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019 (Mł.)
Brak
60. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
61. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
62. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
63. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
64. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
65. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
66. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
67. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
68. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
69. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
70. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

140

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
2.

81

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
3.

172

ASTURIA SP POL 2004 klacz siwa/174 F: Avero
M: Algieria
K016217 POL009611114204
4.

158

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
5.

107

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
6.

89

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
7.

70

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
8.

100

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
9.

91

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
10.

156

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
11.

169

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
brak 616007610112815
12.

24

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
13.

110

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
14.

175

BESTSELLER SP POL 2006 wałach gniada F: Caprioland /
M: Bejla / Leadman
K013826 POL009580313106
15.

95

BETTY BALOU 4 OLD GER 2003 klacz gniada/167 F: Balou du Rouet
M: Percy
k028809 De433330163503
16.

54

BISQUIT R SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Hetman /
M: Boliwia / Hejnał
K015436 POL009530067208
17.

17

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
18.

25

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
19.

149

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
20.

178

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
21.

116

CALGARY OLD POL 2009 wałach gniada F: Catoki/Cambridge
M: Quattro's Queen/Quattro B
K021297 DE418180154809
22.

179

CARMEN MG Lietuvos Jojamieji LTU 2014 klacz gniada/165 F: Charzaj MG
M: Karmelita III MG
K029533 031531
23.

26

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K025393 61609640055913
24.

55

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
25.

147

CHACCO B Deutsches Sport Pferd POL 2012 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: xx
brak brak
26.

154

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
27.

56

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
28.

180

CHAVIV OLD GER 2015 wałach gniada/178 F: Vivant Van De Heffnick /
M: Chaccville /
brak DE 418180020115
29.

27

CHEBBY NW GER 2013 klacz siwa/168 F: nw
M: nw
brak DE384857263648
30.

167

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
31.

177

COCO CHANEL HOL GER 2015 klacz gniada/176 F: Cascadello II / Casall
M: S-Con Laine / Con Air
K029703 DE421000603615
32.

57

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
33.

185

COLUCCI Słoweński Gorącokrwisty SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvagge /
K028911 703001082150407
34.

160

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
35.

182

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
36.

58

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
37.

111

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
38.

71

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
39.

123

CRAX OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
40.

90

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
41.

119

CURRARA AK SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Romeo des Vaux
M: Czunita K
K024619 616009610013613
42.

28

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
43.

170

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
44.

29

D'ACORD DRP GER 2001 wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
45.

72

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
46.

124

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
47.

59

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
48.

87

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
5034/20 616 009 69 00153 14
49.

146

DONATA WLKP. POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger
M: Duma
brak 61607610173514
50.

163

DORDRECHT H VDL Z BEL POL 2015 ogier gniada/171 F: Douglas
M: po Glasgow W VH Merelsnest
K027733 056015Z55541015
51.

96

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
52.

152

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
53.

108

DUETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/mk:165 F: O Brien
M: Solo
brak 528003000806859
54.

145

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
55.

137

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
56.

155

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
57.

60

ETNA HANOWERSKA GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I
M: Romina Rose
K022302 DE 431312366312
58.

115

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
K029398 616009610072414
59.

113

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
60.

104

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 POL013580374908
61.

18

FIESTA EWITA KUC DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. EWITA
M: FELINA PO KAISERSTOLZ
K014779 POL013670148408
62.

80

FRANKENHOEH’S MYLORD WELSH PONY NED 2004 Ogier kasztanowata/kuc: F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
63.

73

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
64.

2

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
K023035 616009690071812
65.

8

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
66.

19

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
67.

30

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
68.

103

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
69.

61

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
70.

166

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez
M: Goldi
K022449 616009670110711
71.

62

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
72.

14

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
73.

142

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
74.

143

GOTHAM DE CHALUSSE XXX POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Chef Rouge
M: Tinka de chalusse
Xxx Xxxx
75.

164

GRBICZ W SP POL 2015 wałach gniada/166 F: E-Star KWPN/ Big Star
M: Gala W sp/ Turbud Quirinus BWP
K027190 616009670043515
76.

99

GRECJA PRYMITYWNA POL 2009 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
616999630274209 616999630274209
77.

171

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
78.

128

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
K022156
79.

97

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
80.

141

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
81.

159

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
82.

176

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco
M: Harfa
K028438 616009610019415
83.

11

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
84.

31

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
85.

129

IRMA KWPN POL 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Nerma/Burggraaf
K026769 528003201301387
86.

63

ISTI KM POL 2013 ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
87.

132

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
88.

173

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
K029342 528003201408429
89.

144

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy / Numero Uno
M: Danieta / Zirocco Blue VDL
K029678 DE427270076007
90.

92

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:147 F: Dusty
M: Joly's Silke
brak 056-011-020090147
91.

74

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson
M: Koekoershof Jannique
K011731 Pol013670007906
92.

131

JULINKA KWPN POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
93.

161

KAMIL KWPN POL 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL
M: po Lancelot
brak 528003201502923
94.

139

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
95.

162

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 ogier kara/165 F: Carrera VDL
M: po Quasimodo Z
K027734 528003201508310
96.

32

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
97.

82

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
98.

151

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
99.

184

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: achine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
100.

148

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
101.

49

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
102.

83

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
103.

75

LUCKY DREAM PONY NED 2006 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
brak 104NM25
104.

133

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
105.

3

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
106.

4

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
107.

125

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
108.

76

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:145 F: A
M: B
K020711 1
109.

13

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
110.

130

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
111.

93

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
112.

33

MATEA-G WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
K016089 POL007610028008
113.

34

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
114.

88

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
115.

77

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
116.

64

MONA WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
- -
117.

65

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
118.

66

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
119.

67

MY LUCKY PENNY NIEZNANA IRL 2005 Klacz siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K030359 -
120.

35

NANDINA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
121.

109

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
122.

48

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
123.

36

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
124.

37

PASJONATA LISA Kuc Niem. Wierz. POL 2001 klacz siwa/kuc:128 F: Alibaba
M: Bajka
brak POL 013 61 01314 08
125.

38

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
126.

168

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
127.

39

PENNY LANE KOŃ HANOWERSKI GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux
M: Proconda
brak DE 431314305612
128.

6

PIKARD KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: Another star
K029053
129.

157

POETIN WESTFALSKA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Piano II
M: Falkenhof's Lady Paradox
K014177 DE 441410972208
130.

134

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
131.

50

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
132.

150

RENE DE SEMILLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Romina / Landino
K026685 616009591088913
133.

40

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
134.

94

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony BEL 2013 wałach gniada/kuc:146 F: Lars van de Groenheuvel
M: Oshy
K028580 056-002-P00710888
135.

68

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
136.

86

SAMBOR SP POL 2013 ogier siwa/kuc:132 F: Hobby tata
M: Hobby mama
Brak Brak
137.

41

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
138.

1

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
K025155 616999662050808
139.

126

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
140.

22

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
141.

20

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
142.

183

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
143.

105

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
144.

165

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
145.

42

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
146.

102

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
147.

43

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
148.

69

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
149.

21

UTASZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi
M: Ulinela
K027097 616009610130914
150.

138

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 klacz siwa/162 F: iphino
M: vincenzja
K018832 616009640002608
151.

44

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
152.

79

WENDY NO NAME NED 2013 Mare chestnut/kuc:132 F: unknown
M: unknown
none
153.

174

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
154.

78

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
155.

5

WIKI KUC POL 2015 klacz izabelowata/kuc:125 F: Walnut Samson
M: Iza
Brak 616013610052415
156.

45

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999662046608
157.

101

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
158.

112

WOLLING'S LION KING KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K012216 11111
159.

52

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
160.

98

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
161.

47

ZEGNO D'IVE Z KWPN POL 2014 wałach siwa/167 F: Mr.Blue
M: xx
brak brak
162.

106

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
K025099 DE441411135307
163.

181

ZISZA'LANKA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: ZUCCA
M: ZAPHIRA
K029954 616009670112115
164.

46

ZRYWNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: x
M: xxx
brak x
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-12-04
11
2020-12-04
10
2020-12-04
3
2020-12-04
6
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-12-04
1
2020-12-04
5
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (86)
2020-12-04
1
2020-12-04
18
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (83)
2020-12-04
16
2020-12-04
13
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (107)
2020-12-04
10
2020-12-04
6
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
BENETON (24)
2020-12-04
1
2020-12-04
1
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (101)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-04
3
2020-12-04
5
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-12-04
1
2020-12-04
19
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Czarnecka Adriana
bpk
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (19)
2020-12-04
6
2020-12-04
2
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
UTASZA (21)
2020-12-04
5
2020-12-04
12
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-12-04
5
2020-12-04
6
2020-12-04
4
2020-12-04
4
Epting Zofia
SJK Gold Team Świątniki
RASZKA (50)
2020-12-04
17
2020-12-04
16
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
2020-12-04
15
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (103)
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
NANDINA (35)
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
TIFFANY (43)
2020-12-04
3
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (102)
2020-12-04
2020-12-04
1
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-12-05
2020-12-05
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (17)
2020-12-04
1
2020-12-04
11
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (68)
2020-12-04
2
2020-12-04
10
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
FENOMEN-W (104)
2020-12-04
1
2020-12-04
8
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Karbowiak Julia
BPK-MAZ
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-12-04
1
2020-12-04
1
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
CORBINIAN (111)
2020-12-04
3
2020-12-04
1
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2020-12-04
9
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-04
14
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (106)
2020-12-04
16
2020-12-04
15
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (60)
2020-12-04
11
2020-12-04
7
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (32)
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Kucharska Antonina
bpk
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Kunaj Marta
Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-04
15
2020-12-05
2020-12-05
Kwiatkowska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Salio
GRECJA (99)
2020-12-04
1
2020-12-04
7
2020-12-05
2020-12-05
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (22)
2020-12-04
1
2020-12-04
7
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
DUETTE (108)
2020-12-04
13
2020-12-04
14
2020-12-05
2020-12-05
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-04
10
2020-12-04
9
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-04
11
2020-12-05
2020-12-06
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-04
13
2020-12-04
9
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (89)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-04
9
2020-12-04
CUMBRIA (90)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
2020-12-04
6
2020-12-04
13
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-04
12
2020-12-04
2
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-04
1
2020-12-04
1
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2020-12-04
9
2020-12-04
12
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-12-04
4
2020-12-04
8
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Michalska Zuzanna
Klub Jeżdziecki Sport Zamysłowo
2020-12-04
1
2020-12-04
17
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (4)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
WIKI (5)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Mucha Weronika
JKS Hanna
2020-12-04
4
2020-12-04
2
2020-12-05
2020-12-06
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-12-04
13
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-04
14
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
MONA (64)
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
D'ACORD (29)
2020-12-04
10
2020-12-04
11
2020-12-05
2020-12-06
GENF (30)
2020-12-04
1
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-04
2
2020-12-04
4
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
PIKARD (6)
2020-12-04
7
2020-12-04
5
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Panarowicz Nikola
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (93)
2020-12-04
3
2020-12-04
2020-12-04
9
2020-12-04
2020-12-04
5
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (34)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-05