Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 29-31 październik 2021
Leszno, 29-31 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 ACCEPTED 2021-10-28 17:35:30
2021-10-28 17:35:30
Artem Abaimov CARATE L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-10-28 12:47:23
2021-10-28 12:47:23
Dominika Raczkowska CLINTESSA PRO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-10-28 09:51:22
2021-10-28 09:51:22
Alicja Kosmol CLEARWATER PP Z
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-10-28 09:50:49
2021-10-28 09:50:49
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-10-27 10:59:53
2021-10-27 10:59:53
Nicole Szponarska ILASCHA V&V
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-10-27 10:59:16
2021-10-27 10:59:16
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-10-27 10:56:55
2021-10-27 10:56:55
Wanessa Kochanek ARMAGEDON
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-10-26 11:35:37
2021-10-26 11:35:37
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-10-26 11:23:43
2021-10-26 11:23:43
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-10-26 11:23:00
2021-10-26 11:23:00
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:42
2021-10-24 23:58:54
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:41
2021-10-24 23:58:28
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:40
2021-10-24 23:57:35
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
115 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:40
2021-10-24 23:57:03
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
114 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:35
2021-10-24 23:40:36
Karol Jarosz OLIWKA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
113 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:20
2021-10-24 22:29:31
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
112 ACCEPTED 2021-10-26 11:18:16
2021-10-24 22:21:00
Natalia Olejarz JASKÓŁKA
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
111 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:11
2021-10-24 21:25:53
Małgorzata Grzybowska INDIA
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
110 ACCEPTED 2021-10-25 08:16:05
2021-10-24 21:25:06
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
109 ACCEPTED 2021-10-25 08:15:59
2021-10-24 19:32:53
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:24
2021-10-24 02:03:38
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:23
2021-10-23 23:30:05
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:22
2021-10-23 23:29:42
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:38
2021-10-23 19:27:42
Klaudia Matoszko LOARA L
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
104 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:33
2021-10-23 19:24:21
Karolina Siejak MAYON L
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:26
2021-10-23 15:02:52
Michał Klatkiewicz CHIRON
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:25
2021-10-23 15:02:25
Michał Klatkiewicz CATALPA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
101 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:18
2021-10-23 11:15:44
Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
100 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:16
2021-10-23 11:12:49
Weronika Kosińska TRADYCJONAL SK
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:16
2021-10-23 11:11:57
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:14
2021-10-23 11:11:00
Weronika Kosińska LALA LAND SK
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
97 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:18
2021-10-23 09:50:17
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:04
2021-10-22 23:59:08
Matylda Olga Wrzosek EL-SAHARA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2021-10-28 09:46:12
2021-10-22 23:37:05
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:49
2021-10-22 21:47:28
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:47
2021-10-22 21:46:43
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:40
2021-10-22 14:06:07
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:04
2021-10-22 10:54:50
Rafał Krajewski DUBALU THE BEST UG
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:03
2021-10-22 10:53:27
Rafał Krajewski DOLORIS
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:00
2021-10-22 10:20:31
Łukasz Brzóska LIQUEUR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-10-22 11:05:58
2021-10-21 21:40:51
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:05
2021-10-21 12:01:59
Agnieszka Szlachta TAFIA - SZ
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
86 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:04
2021-10-21 12:00:22
Piotr Sawicki SEVILLA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
85 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:58
2021-10-21 11:48:53
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:51
2021-10-21 11:44:06
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:36
2021-10-21 10:50:31
Weronika Guszpil LANCASTO NUMBER ONE
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:48
2021-10-21 10:49:45
Wiktoria Robak MERSI SK
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
81 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:43
2021-10-21 10:49:18
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
80 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:12
2021-10-21 10:48:04
Weronika Guszpil SOLOZZO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
79 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:28
2021-10-21 10:46:49
Weronika Guszpil NIKO
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:25
2021-10-21 10:46:27
Weronika Guszpil KAPCIA-WM
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:06
2021-10-20 21:31:30
Roksana Bezulska RICARDO
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
76 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:50
2021-10-20 19:33:17
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
75 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:45
2021-10-20 19:32:05
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:43
2021-10-20 18:33:16
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:34
2021-10-20 18:29:13
Maria Zazula R - IMPULS - B
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:27
2021-10-20 15:15:26
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2021-10-22 11:40:04
2021-10-20 14:00:06
Agnieszka Cecuga LOVE PICOBELLO Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:14
2021-10-20 13:33:42
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:05
2021-10-20 12:56:56
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:49
2021-10-20 10:57:38
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
67 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:45
2021-10-20 09:39:56
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:37
2021-10-20 06:45:46
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:27
2021-10-19 21:48:22
Agata Ciaciura RIMINI II-P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
64 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:25
2021-10-19 16:53:22
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-10-20 16:15:55
2021-10-19 16:50:59
Alicja Bijan CHARLOTTE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:07
2021-10-19 16:10:26
Gabriela Kordus PASA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
61 ACCEPTED 2021-10-20 11:09:57
2021-10-19 14:12:09
Aleksandra Nowak MADISON VDL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-10-20 11:09:57
2021-10-19 14:09:11
Aleksandra Nowak FOR EVER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2021-10-21 17:37:58
2021-10-19 12:07:59
Natalia Krupa RULIETTA P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:11
2021-10-19 11:05:49
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:02
2021-10-19 11:05:17
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:02
2021-10-19 11:04:24
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-10-20 11:08:52
2021-10-19 08:20:46
Magdalena Dreger KHADIR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-10-24 21:13:18
2021-10-18 18:57:30
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-10-24 21:13:17
2021-10-18 18:56:29
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:31
2021-10-18 17:52:17
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:26
2021-10-18 15:58:21
Sylwana Przybylska HYPNOSE BELLA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ACCEPTED 2021-10-20 08:06:16
2021-10-18 14:40:17
Natalia Świąder ZORINA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:12
2021-10-18 13:05:30
Michał Przybecki FLY 108
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-10-18 20:38:59
2021-10-18 13:04:56
Konstantin Iaroshenko LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-10-18 20:38:58
2021-10-18 10:56:55
Karol Chrzanowski ROMEO KMS
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
46 ACCEPTED 2021-10-28 17:29:52
2021-10-18 10:56:14
Karol Chrzanowski RANDY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:00
2021-10-18 09:47:13
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-10-18 20:37:10
2021-10-18 07:43:14
Maciej Kasperek C-DOVER
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2021-10-18 20:37:09
2021-10-18 07:41:30
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-10-18 20:36:56
2021-10-17 21:44:34
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:50
2021-10-17 14:29:28
Weronika Heigelmann CAMARO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:34
2021-10-17 10:00:34
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:32
2021-10-17 10:00:16
Luiza Rakowska JAPPELOUP R
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:29
2021-10-17 09:59:30
Robert Rakowski HAPPELOUP R
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2021-10-23 19:32:27
2021-10-16 21:53:09
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
36 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:09
2021-10-16 11:46:57
Emilia Kolasa CYNARA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
35 ACCEPTED 2021-10-16 10:28:26
2021-10-15 19:14:00
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-10-15 11:05:17
2021-10-15 09:19:34
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
33 ACCEPTED 2021-10-15 11:11:32
2021-10-14 22:59:52
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:40
2021-10-14 06:55:50
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:40
2021-10-14 06:55:30
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:28
2021-10-13 17:48:58
Mateusz Tyszko CORDESSO S
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:27
2021-10-13 16:43:45
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:26
2021-10-13 16:41:43
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
27 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:19
2021-10-13 10:56:35
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:07
2021-10-13 10:55:19
Agata Walkowiak ETAM MC
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-26 11:43:39
2021-10-13 09:21:09
Iwona Sitowska GUZZI -V
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-10-26 11:43:45
2021-10-13 09:20:48
Iwona Sitowska STAR AMERICA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:16
2021-10-13 07:46:43
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:14
2021-10-13 07:46:07
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
21 ACCEPTED 2021-10-12 20:40:44
2021-10-12 15:05:02
Pola Wawrzyniak LEADER ONE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:08
2021-10-12 13:51:40
Kaja Korbalewska KIMBERLY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-10-26 11:31:28
2021-10-12 13:50:02
Kaja Korbalewska F-DOLAR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2021-10-12 09:58:59
2021-10-12 09:21:45
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-10-12 09:47:12
2021-10-11 21:33:53
Artem Abaimov ULJANOS-K
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
16 ACCEPTED 2021-10-12 09:47:11
2021-10-11 21:33:33
Aleksandra Leszczyńska COSIMA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
15 ACCEPTED 2021-10-11 21:32:30
2021-10-10 11:01:18
Grażyna Kozioł KASAFI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2021-10-09 19:45:18
2021-10-08 11:10:13
Natalia Sobieraj LEMONIADOWY
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2021-10-28 17:56:41
2021-10-06 15:24:57
Magdalena Cymbryłowicz DON CLAVIUS
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-10-28 17:55:45
2021-10-06 15:24:05
Magdalena Cymbryłowicz ALINA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:30
2021-10-04 21:53:41
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-10-25 08:15:46
2021-10-04 18:42:12
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:41
2021-10-04 18:41:45
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:40
2021-10-03 17:20:09
Tanja Müller BALOURANO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:38
2021-10-02 10:33:35
Maja Żuradzka MILORD
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
6 ACCEPTED 2021-09-28 11:59:40
2021-09-27 19:01:48
Wiktoria Strażyńska INOWADI
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
5 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:22
2021-09-26 10:16:36
Oliwia Kosmol STUBBORN RK
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:21
2021-09-25 20:50:55
Agata Studencka- Wójcik LIMONCELLO EB
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:17
2021-09-25 20:07:21
Józef Zięba RICO VD BISSCHOP
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:12
2021-09-25 20:04:04
Karolina Skotniczna-Zięba BUNGEE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-09-21 10:23:55
2021-09-20 18:14:10
Piotr Kozioł SIENA M
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
4. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
5. Bętkowska Sara Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O039226
6. Bezulska Roksana KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
O047920
7. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (J.)
O053688
8. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
9. Borowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
S
O051799
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033821
12. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
13. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
14. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
16. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
17. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
18. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
19. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
20. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (MJ.)
O039346
10178539
21. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O025376
22. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
S
O058543
23. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
24. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
25. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
26. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
27. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
28. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
29. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
30. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
31. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
32. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
33. Janowicz Natalia RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O057655
34. Jarosz Karol Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2005 (J.)
O052931
35. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
36. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
37. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
38. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
39. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
40. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
41. Kochanek Wanessa KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O047874
42. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
43. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
44. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
45. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O008637
46. Kordus Gabriela Harmony Club Owińska
2009 (JM.)
O059572
47. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
48. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
49. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033419
50. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
51. Kozak Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (J.)
1544/21
52. Kozak Julia Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
2009 (JM.)
1546/21
53. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
54. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
55. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
56. Krasnowska Magdalena TKJ Garbówek
S
O003541
57. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
58. Krupa Natalia St. Warszawski KJ
S
O015180
59. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
60. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
61. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
62. Kubacka Dominika KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O049345
63. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (J.)
O045607
64. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (J.)
O045607
65. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
66. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
67. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
68. Martyniuk Amelia Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2008 (JM.)
O055323
69. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
70. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O054291
10215442
71. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
72. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
73. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
74. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
75. Müller Tanja KJ Megal
S
O028878
76. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
77. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
78. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
79. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
80. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O042899
81. Olejarz Natalia SKJ Czarna Perła
S
O050463
82. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
83. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
84. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
85. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
86. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
87. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
88. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
89. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
90. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
91. Przybylska Sylwana Bpk
2007 (JM.)
O064669
92. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
93. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
94. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
95. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
96. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
97. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (MJ.)
O050459
98. Sawicki Piotr KJ Brzóska Sport Horses
S
0000559
99. Siejak Karolina bpk
S
O012448
100. Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
S
O002532
101. Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
102. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
103. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
104. Sobieraj Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (MJ.)
O050676
105. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
106. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
107. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (MJ.)
O038260
108. Strażyńska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O031591
109. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
110. Świąder Natalia KJ Ślęża
2017 (Mł.)
O055782
111. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
112. Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses
S
O030841
113. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
114. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
115. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
116. Tyszko Magdalena TKJ Garbówek
S
117. Tyszko Mateusz TKJ Garbówek Garbów
S
118. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
119. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
S
O034863
120. Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O062421
121. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
122. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
123. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
124. Wrzosek Matylda Olga KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O028074
10154391
125. Zazula Maria KJ SLĘŻA Wojnarowice
2006 (J.)
O066441
126. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
127. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
128. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
10209489
129. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
130. Zwinger Jan Staj Zwinger
S
H2741
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

116

ALINA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: CANDIAVALO
M: ANABELL
K021641 616 009 69 014227 10
2.

47

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia/ Luron
K018542 616009510353811
3.

218

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
4.

191

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
5.

30

ARDITO W. KWPN POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
6.

250

ARMAGEDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach ciemnogniada/175 F: Boss
M: Askania
brak 616009610148113
7.

8

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
8.

150

BALOURANO HOL GER 2015 wałach gniada/172 F: Balous Bellini / Balou du Rouet
M: U-Cerina / Carano
K030884 DE421000192915
9.

24

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 mare grey/- F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
10.

217

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Bacardi vel Balia
K032988 A0019459S
11.

245

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
12.

109

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
13.

160

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
14.

163

BULWAR WLKP POL 2011 wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
15.

144

BUNGEE WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
K032247 DE 441410034515
16.

179

C-DOVER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Chloe / Landos
K031285 616009610089017, A0019733S
17.

172

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
18.

56

CANNES I S Westfälisches Reitpferd POL 2016 wałach gniada/169 F: Kannan
M: Caliria
K030975 DE441411176916
19.

106

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
20.

88

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
21.

28

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
22.

253

CARATE L HAN GER 2011 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
23.

223

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
24.

213

CASILON B OLD GER 2008 ogier gniada/163 F: Casiro I / Cassini I
M: May / Colander
K014820 DE418180162908
25.

231

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K032744 DE431316709617
26.

78

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
K018712 DE433331527007 104EQ07
27.

33

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
28.

201

CERES SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
29.

7

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
30.

38

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
31.

67

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
32.

190

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
K019661 616009690058710
33.

90

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
34.

102

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
35.

232

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
36.

230

CHIVAS RG Z ZANGERSHEIDE NED 2017 wałach siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Dorette
K032983 056015Z55743417
37.

34

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
38.

35

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
39.

99

CLASSIC SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Quality Time/Quantum
M: Claudia/ Action Breaker
K028742 6160095101
40.

31

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE POL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
41.

4

CLINTESSA PRO OLD GER 2013 klacz gniada/166 F: Clinton I / Carolus
M: Askania / Athlet Z
K024059 DE418180196413
42.

185

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
43.

14

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
44.

81

COLLINS S HOL POL 2014 wałach siwa/165 F: Calido I / Cantus
M: Vilaine / Acorado
K031174 DE421000019014
45.

89

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
46.

97

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
47.

219

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
48.

58

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: CORNELIA
K029684 616009510151816
49.

162

CORDESSO S Westfälisches Reitpferd POL 2016 wałach gniada/175 F: Cordess
M: Contiga
K031013 DE441411176516
50.

65

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani
M: Corldnska
K032494 DE418182513015
51.

100

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro/Calvaro ż
M: Contessa/Coriano Z
K026917 6160095102
52.

152

COSIMA NIEM. SPORT. POL 2011 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
K020643 DE498870333011
53.

98

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
54.

168

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 POL070000005081
55.

62

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
56.

95

DA VINCI SP POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
57.

44

DARK'ANN HOL GER 2015 ogier kara/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
K026738 DE421000174715
58.

235

DASSILIA SP POL 2015 klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
K027037 616009610098915
59.

80

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Driada Z / Diamant Z (Quick Diam's)
K032108 616009520036815
60.

220

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
61.

85

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
62.

161

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
63.

215

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
64.

112

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
65.

195

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
66.

216

DUBALU THE BEST UG WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/178 F: Dibadu L/Darco
M: Coco/Cornet Obolensky
Brak DE441410821215
67.

15

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
68.

79

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani / Embassy I
M: Colette / Come On
K029504 017567
69.

226

EL-SAHARA ARABSKA POL 2009 klacz siwa/mk:- F: Celsjusz /
M: Eusara /
brak POL090000006866
70.

158

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Qulester
M: Escada
K030638 616009682014615
71.

157

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Makler II
M: Enigma
K030841 616006540022514
72.

167

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento
M: Ellen
K032936 61600000000
73.

120

F-DOLAR SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Donald Z / Diamont De Semilly
M: Flandria / Torado 2
K030488 616009670078917
74.

154

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
75.

210

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
76.

32

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
77.

43

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
78.

193

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/kuc:149 F: Siquest
M: Fryzka
K030781 616007610187714
79.

182

FLY 108 HAN GER 2008 ogier gniada/167 F: Fly High / For Pleasure
M: Estell / Escudo I
K031550 DE473731489508
80.

187

FOR EVER NIEM. SPORT GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
81.

23

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
82.

54

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
83.

199

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
84.

74

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
85.

248

GUZZI -V KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Indoctro
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
86.

221

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
87.

169

HAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/167 F: CASTLE ROCK
M: HINTERA R
K032960 616007610036916
88.

194

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
89.

36

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
90.

72

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
91.

171

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
92.

6

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
93.

140

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
94.

48

HUAN TWANG R KWPN NED 2012 wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech / Espri
M: S. Bulisina R / Mermus R
K026667 528003201200598
95.

184

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 mare bay/172 F: Salamon
M: Hanela
K032823 616009681020415
96.

59

I'M SPECIAL FOR JOHN KWPN NED 2013 Gelding bay/180 F: I'm Specia de Muze
M: Ambre Rose Sow
KJ0V7F 528003201308919
97.

75

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
98.

252

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/- F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
99.

240

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
100.

148

INOWADI SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Endos /
M: Iza - Boo / Landjonker
K020183 POL009630052008
101.

239

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic /
M: India /
brak 616007610186717
102.

170

JAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: CASTLE ROCK
M: JINTERA R
K032961 616007610036716
103.

141

JASKÓŁKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
K028381 616098100061237
104.

45

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
105.

68

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
106.

111

KAMIL KWPN NED 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Rebalia W / Lancelot
K027740 528003201502923
107.

205

KAPCIA-WM DSP POL 2016 klacz kara/168 F: Kubaner xx
M: Linaret / Sanssouci
K031349 De 455870029716
108.

61

KARAKAN POLT HANN CZE 2016 gelding chestnut/178 F: Kannan
M: Caracas
KJ0ZXX DE431316783616
109.

117

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
110.

60

KESSY POLT HANN SVK 2016 mare chestnut/165 F: Kannan
M: Enterprise
None DE431316783416
111.

66

KEY TO FORTUNA KWPN NED 2015 ogier kara/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
K027734 528003201508310
112.

186

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
113.

121

KIMBERLY KWPN NED 2015 klacz kara/175 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Gerano V / Indoctro
K032275 528003201502513
114.

139

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
115.

243

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Kolonia / Carry Son
K030701 616007610113916
116.

107

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
117.

94

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
118.

55

LACRIMA SP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Canabis
M: La Callas Z
K028282 616009510252513
119.

227

LALA LAND SK SP POL 2017 wałach kara/176 F: Donald Z
M: Latina 216
K030486 616009680032417
120.

40

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
121.

207

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
122.

224

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
123.

202

LAVADINUS PP KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Arko III /
M: Udina / Gran Corrado
K029204 528003201607938
124.

49

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
125.

155

LEADER ONE ANGLO EUROPEAN POL 2016 gelding grey/166 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
K033020 826002170882740
126.

19

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
127.

92

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
128.

151

LEMONIADOWY SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Coupie
M: Lemoniada
K030168 616009640080215
129.

84

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
130.

196

LIGHTNING TG SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
131.

146

LIMONCELLO EB KWPN NED 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy / Lavall II
M: Whoopy / Mr. Blue
K030859 528003201608126
132.

181

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lantessa / Cantus
K031905 528003201608530
133.

214

LIQUEUR KWPN NED 2016 ogier gniada/170 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Ajiry Fortuna / Quasimodo Z
K028680 528003201604683
134.

197

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
135.

234

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
136.

198

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
brak 60052771Y
137.

83

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
138.

57

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
139.

188

MADISON VDL KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express / Orient Express
M: Een Dame VDL / Douglas
K032058 528003201704570
140.

233

MAYON L SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
141.

77

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
142.

209

MERSI SK WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Donald Z
M: Mary
K032820 616 007 68 00319 17
143.

149

MILORD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach ciemnogniada/173 F: Corleone z
M: Marsylia
K016610 Pol009670088207
144.

42

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
145.

39

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
146.

63

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
147.

18

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
148.

104

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
149.

165

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
K010094 616009640075617
150.

246

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
151.

87

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
152.

206

NIKO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Tabasko
M: Norma
K032849 POL 616009610047315
153.

110

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
154.

244

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
155.

103

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
156.

208

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
K016544 616013670094009
157.

105

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
158.

242

OLIWKA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
K033087 616009530267309
159.

166

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
160.

228

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
161.

69

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
162.

241

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
163.

17

P-BIG RED SP POL 2016 ogier kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 616 013 69 00300 16
164.

189

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
165.

29

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
166.

93

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
167.

46

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
168.

96

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
169.

236

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
170.

164

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
171.

200

R - IMPULS - B SP POL 2006 wałach kasztanowata/180 F: NIMMERDOR I
M: RITUALA
K017980 616009690159406
172.

37

R-ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
173.

126

RANDY BWP POL 2017 wałach gniada/165 F: Menko
M: Paraguana des dames
Brak 056-002-W00324876
174.

204

RICARDO HOL GER 2016 wałach kasztanowata/165 F: Conditus /
M: Lissa II / Corfino I
K032683 DE421000183116
175.

145

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
176.

192

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
177.

86

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
178.

178

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
179.

180

ROMEO KMS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko
M: Martinique van't muelenhof
Brak UELN 056-002-W00317709
180.

237

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
181.

127

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
182.

101

S-DIARADA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Diarado
M: Santana
brak DE421000137412
183.

159

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio
M: Szata
K025470 616009540091614
184.

70

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
185.

225

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
186.

211

SEVILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Sielanka / Atlas Bavaria
K028418 616009690088513
187.

41

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old./ Kannan
M: Sympatia sp/ Hetman sp
K029278 616009570080016
188.

238

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
189.

143

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
190.

222

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/mk:156 F: Lissaro/ Colox Cup
M: Santa Fe V/ Quaterback
K030510 616009520044117
191.

249

STAR AMERICA OS GER 2016 klacz skarogniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: All Amerika / All Pleasur
- DE418180240316
192.

147

STUBBORN RK OLD GER 2016 klacz ciemnogniada/169 F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Locana/Cola
brak DE418181031516
193.

203

SWEET SHUTTERFLY HAN GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Cortina Kes / Contendro I
K017169 DE431319690308
194.

82

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
195.

212

TAFIA - SZ WLKP POL 2014 klacz siwa/170 F: CARLOS DZ
M: TALIA
K032571 616007610045214
196.

156

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
K028627 616006570143812
197.

229

TRADYCJONAL SK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamont Semilly
M: Tamiza / Landjonker S
K030484 616009680031817
198.

52

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
199.

22

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
200.

108

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
201.

51

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
202.

50

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
203.

153

ULJANOS-K SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Quidamo /
M: Ulena - K / Lord Star
K032031 616009610080217
204.

53

UNICA-K SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold han./ Stakkato
M: Ulena-K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
205.

64

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
206.

73

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
207.

177

ZATOKI LSH HOL POL 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
208.

251

ZETA Z ZANG GER 2011 klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211 056015Z55862211
209.

183

ZORINA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Solaris
M: Zorza
K022160 616009610139411
Rider Club
Competition
Prize
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
300
200
300
50
SUM:
1050.00
Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
50
SUM:
50.00
Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
50
SUM:
50.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
50
SUM:
50.00
Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
100
SUM:
100.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
150
100
SUM:
250.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
50
50
SUM:
100.00
Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
100
SUM:
100.00
Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
150
200
SUM:
350.00
Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
150
200
150
SUM:
500.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
200
150
SUM:
350.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
150
SUM:
150.00
Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
200
300
SUM:
500.00
Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
50
SUM:
50.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
100
SUM:
100.00
Szponarska Nicole KJ Kietlów
50
SUM:
50.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KS Jumping Events Poznań
ULJANOS-K (153)
2021-10-29
1
2021-10-29
1
2021-10-30
13
2021-10-30
1
2021-10-31
11
CARATE L (253)
2021-10-29
16
2021-10-29
6
2021-10-30
1
2021-10-31
9
2021-10-30
6
2021-10-30
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2021-10-29
19
2021-10-29
16
2021-10-30
23
2021-10-30
1
2021-10-31
1
2021-10-31
1
Berbecka Aleksandra
JKS Fer Więckowice
SASILIO (159)
2021-10-30
23
2021-10-30
2021-10-31
6
2021-10-31
7
Bezulska Roksana
KJ Stajnia S.S. Jakubów
RICARDO (204)
2021-10-31
16
2021-10-31
19
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CHARLOTTE (190)
2021-10-29
16
2021-10-29
1
2021-10-30
1
2021-10-30
2021-10-31
11
2021-10-30
2021-10-31
1
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-10-29
1
2021-10-29
24
Borowiak Wiktoria
KJ Brzóska Sport Horses
2021-10-29
16
2021-10-29
2021-10-30
2021-10-30
1
2021-10-31
1
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
LIQUEUR (214)
2021-10-29
1
2021-10-29
1
2021-10-30
2021-10-31
18
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2021-10-29
1
2021-10-29
1
2021-10-30
1
2021-10-30
18
2021-10-31
1
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
RANDY (126)
2021-10-29
2021-10-29
1
2021-10-29
25
2021-10-31
1
2021-10-31
1
2021-10-30
24
2021-10-30
ROMEO KMS (180)
2021-10-29
1
2021-10-29
11
2021-10-29
2021-10-30
1
2021-10-30
1
2021-10-31
1
2021-10-31
10
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2021-10-29