Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 5-7 listopad 2021
Leszno, 5-7 listopad 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
137 ACCEPTED 2021-11-04 18:13:12
2021-11-04 18:13:12
Agnieszka Olszewska DYLANO M
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
136 ACCEPTED 2021-11-04 18:07:20
2021-11-04 18:07:20
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
135 ACCEPTED 2021-11-04 18:04:58
2021-11-04 18:04:58
Arkadiusz Fimmel CUPIDO Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-11-04 16:50:55
2021-11-04 16:50:32
Michał Siedlaczek CHAGANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-11-04 10:33:29
2021-11-04 10:33:29
Krzysztof Gozdek JERDI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-11-04 13:30:15
2021-11-04 10:10:55
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
131 ACCEPTED 2021-11-03 08:43:14
2021-11-03 08:43:14
Adam Goszczyński DREAM ON
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
130 ACCEPTED 2021-11-03 08:41:47
2021-11-03 08:41:47
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-11-03 08:40:34
2021-11-03 08:40:34
Bartosz Goszczyński RAMSTEIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
128 ACCEPTED 2021-11-03 08:36:58
2021-11-03 08:36:58
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2021-11-03 08:36:28
2021-11-03 08:36:28
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
126 ACCEPTED 2021-11-03 08:36:07
2021-11-03 08:36:07
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-11-02 18:09:11
2021-11-02 17:10:29
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2021-11-02 10:20:14
2021-11-02 10:20:14
Alan Siczyński JOLY'S GELLA
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
123 ACCEPTED 2021-11-02 17:17:10
2021-11-02 10:08:23
Ewa Zdziebło CHACCO CHOCCO
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
122 ACCEPTED 2021-11-01 21:50:43
2021-11-01 21:50:43
Maria Kozłowska ASTERIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-11-04 11:38:26
2021-11-01 21:46:07
Aleksandra Kołodzińska HEKTOR
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
120 ACCEPTED 2021-11-01 21:21:36
2021-11-01 21:21:36
Dominika Luty CASSIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
119 ACCEPTED 2021-11-01 21:18:02
2021-11-01 21:18:02
Martyna Hapka EUFORIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
118 ACCEPTED 2021-10-31 11:17:25
2021-10-31 11:17:10
Agnieszka Nowak JAMIRO XIII
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2021-10-30 09:55:04
2021-10-30 09:55:04
Krzysztof Gozdek SANDRO OF CHIN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-10-30 09:47:36
2021-10-30 09:47:36
Beata Cholerzyńska GABBANA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
115 ACCEPTED 2021-10-30 09:29:44
2021-10-30 09:29:44
Ksawery Śniegucki LEVI VDL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
114 ACCEPTED 2021-10-30 09:28:00
2021-10-30 09:28:00
Ksawery Śniegucki MAGANIX
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
113 ACCEPTED 2021-10-30 09:26:11
2021-10-30 09:26:11
Ksawery Śniegucki DAMON SALVATORE Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
112 ACCEPTED 2021-10-28 13:57:57
2021-10-28 13:57:57
Daria Krawczykowska ASER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-28 11:15:01
2021-10-28 08:09:16
Karolina Matusik NISZA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
110 ACCEPTED 2021-11-04 18:15:04
2021-10-28 07:05:58
Tomasz Gałczyński GOLAN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:47
2021-10-28 06:58:49
Antonina Szuman FLEUR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
108 ACCEPTED 2021-11-02 17:15:57
2021-10-27 22:42:02
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:35
2021-10-27 22:28:54
Karolina Ziętkiewicz BRETON
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
106 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:27
2021-10-27 17:37:27
Ksawery Śniegucki MARLEY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
105 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:14
2021-10-27 15:54:49
Michał Tyszko F-TRIOMF
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
104 ACCEPTED 2021-11-02 10:05:58
2021-10-27 13:22:10
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:11
2021-10-27 11:30:17
Stanisław Przedpełski MOVIE STAR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
102 ACCEPTED 2021-11-04 10:15:59
2021-10-27 11:28:16
Stanisław Przedpełski COSTA RICA Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
101 ACCEPTED 2021-10-27 11:12:09
2021-10-27 10:50:32
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-10-27 11:12:08
2021-10-26 21:48:08
Gniewko Jachimowicz HUGO BOSS L
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-11-04 10:17:27
2021-10-26 21:34:52
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:57
2021-10-26 21:07:29
Ksawery Śniegucki BARSALLA D’LOREN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
97 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:51
2021-10-26 20:31:39
Adam Kaźmierczak KILIMAN SITTE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:50
2021-10-26 20:26:51
Zofia Kościelska UNESSA DE PRIMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:44
2021-10-26 20:11:45
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
94 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:38
2021-10-26 20:11:20
Oliwia Klimkiewicz OSCAR
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:37
2021-10-26 20:09:23
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:31
2021-10-26 20:02:28
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:25
2021-10-26 19:46:02
Oliwia Domagała SALMIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:19
2021-10-26 19:34:57
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:13
2021-10-26 13:25:28
Łukasz Smoczyk INWENCJA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
88 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:11
2021-10-26 13:25:01
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
87 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:11
2021-10-26 13:19:06
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:05
2021-10-26 13:15:14
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
85 ACCEPTED 2021-10-27 11:11:02
2021-10-26 07:12:25
Zofia Budzynska DIARADOS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:53
2021-10-26 07:08:52
Jan Kurek CALISTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
83 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:52
2021-10-26 07:08:01
Jan Kurek CASALLTINA DE JOTER LSH
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:51
2021-10-26 07:06:32
Jan Kurek CLARITY QUEEN LSH
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:50
2021-10-26 07:05:51
Jan Kurek PALMYRA VD PIKKERIE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:48
2021-10-25 22:32:34
Izabela Winter BATIS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-10-27 16:43:05
2021-10-25 19:00:58
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-10-30 09:17:35
2021-10-25 16:26:52
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2021-11-04 10:10:12
2021-10-25 16:18:07
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
76 ACCEPTED 2021-10-25 19:23:59
2021-10-25 16:08:09
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-10-25 19:23:58
2021-10-25 16:07:41
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
74 ACCEPTED 2021-10-25 19:23:58
2021-10-25 15:13:15
Ewelina Derda IPANEMA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2021-11-02 10:05:27
2021-10-25 11:45:29
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-11-02 10:04:56
2021-10-25 11:44:50
Barbara Piontek JAMAICA W
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-11-04 18:09:30
2021-10-24 21:25:57
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-10-25 08:18:03
2021-10-24 18:12:43
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2021-10-25 08:17:59
2021-10-24 17:29:54
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2021-10-25 08:17:53
2021-10-24 15:58:45
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-10-25 08:17:53
2021-10-24 15:58:26
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2021-10-25 08:17:46
2021-10-24 14:24:52
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2021-10-24 12:24:05
2021-10-24 12:04:00
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-27 11:10:39
2021-10-24 08:28:03
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
63 ACCEPTED 2021-11-02 17:18:13
2021-10-23 23:39:24
Sylwia Grodziska NOTER-DAME-SZ
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2021-10-24 12:23:44
2021-10-23 21:30:49
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-10-25 08:17:41
2021-10-22 12:01:23
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-10-22 11:07:13
2021-10-22 09:56:38
Julia Konecko LUNA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2021-10-22 11:07:04
2021-10-21 23:32:54
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-10-21 17:41:05
2021-10-21 15:57:29
Tymoteusz Liss IDAHO RED WINE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
57 ACCEPTED 2021-10-21 17:41:01
2021-10-20 20:25:36
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
56 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:59
2021-10-20 20:24:48
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:59
2021-10-20 20:23:32
Maja Konarska COLANDRO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:52
2021-10-20 20:22:47
Katarzyna Przezak ATTILA VDF Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:51
2021-10-20 20:22:21
Anna Cepa POLIEN VAN HET BINNENVELD
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
52 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:50
2021-10-20 20:21:48
Anna Cepa ILSEJOTTIE VDM
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:49
2021-10-20 20:21:16
Zuzanna Kucharska QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:48
2021-10-20 15:18:20
Dawid Skiba HAKUNA MATATA L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:46
2021-10-20 14:19:16
Agnieszka Cecuga LOVE PICOBELLO Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:36
2021-10-19 22:00:50
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
47 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:31
2021-10-19 22:00:27
Cécille Stobińska RASZKA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
46 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:30
2021-10-19 21:59:05
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:25
2021-10-19 21:12:42
Martyna Rusinek OLMAR
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2021-11-04 16:45:37
2021-10-19 16:08:07
Barbara Połap HANKEE DOODLE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:13
2021-10-19 16:07:15
Marcin Wygas I LOVE YOU PA-BO-MA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
42 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:08
2021-10-19 16:06:15
Olga Tomanek WINNIE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
41 ACCEPTED 2021-10-20 11:13:02
2021-10-19 16:04:57
Barbara Połap HAUST M
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
40 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:58
2021-10-19 16:03:10
Paulina Koza BAVERA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:44
2021-10-19 10:26:41
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:38
2021-10-19 10:16:37
Matylda Szymańska CAFETE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:32
2021-10-19 10:15:24
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:26
2021-10-19 10:13:54
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:17
2021-10-19 10:01:09
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:46
2021-10-19 10:00:44
Dawid Skiba TAMAGOTCHI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:14
2021-10-19 10:00:22
Maria Stanisławiak ASTI SPUMANTE L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:13
2021-10-19 09:59:58
Maria Stanisławiak TROYA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:05
2021-10-19 09:59:29
Szymon Tęcza GEORGIA L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:04
2021-10-19 05:45:35
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-10-20 11:12:03
2021-10-19 05:45:20
Karolina Greniuk VIVA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
28 ACCEPTED 2021-10-18 20:41:36
2021-10-18 20:00:03
Ewelina Gos GROWN Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-18 20:41:23
2021-10-18 12:57:03
Julia Sopińska MADERA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-10-18 20:41:22
2021-10-18 08:43:32
Adrianna Jendrośka CASILLERO DEL DIABLO 13
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-18 20:41:20
2021-10-17 22:12:42
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
24 ACCEPTED 2021-11-04 10:23:16
2021-10-17 22:12:09
Agnieszka Olszewska M.CARDINO S
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
23 ACCEPTED 2021-11-04 10:20:58
2021-10-17 22:11:18
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2021-11-04 10:26:48
2021-10-17 22:10:47
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
21 ACCEPTED 2021-10-18 20:41:16
2021-10-17 19:56:55
Wiktoria Wojdowska RASKIN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2021-10-17 15:48:02
2021-10-17 00:37:11
Arkadiusz Fimmel BENTLEY DU ROUET F
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
19 ACCEPTED 2021-10-17 15:48:01
2021-10-17 00:36:53
Arkadiusz Fimmel DOLAR F
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-10-17 15:48:00
2021-10-17 00:36:37
Arkadiusz Fimmel DOMINATE F
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
17 ACCEPTED 2021-10-17 15:47:59
2021-10-16 23:10:07
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-10-28 11:14:03
2021-10-16 10:42:39
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
15 ACCEPTED 2021-10-17 15:47:49
2021-10-16 10:40:40
Natalia Sydow CASIMIR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-02 17:23:46
2021-10-14 11:43:21
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-10-14 18:27:15
2021-10-13 23:06:08
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
12 ACCEPTED 2021-10-14 18:27:06
2021-10-13 23:04:58
Aleksandra Wiśniewska NET
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-10-14 18:27:05
2021-10-13 23:03:55
Aleksandra Wiśniewska LIQUEUR D’ANIS B
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:59
2021-10-13 22:16:11
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
9 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:57
2021-10-13 22:15:40
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ACCEPTED 2021-10-12 09:59:11
2021-10-12 09:06:52
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
7 ACCEPTED 2021-11-02 10:04:21
2021-10-11 15:32:16
Urszula Piontek CASCOR
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
6 ACCEPTED 2021-10-08 17:44:36
2021-10-07 20:26:08
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-10-07 15:03:30
2021-10-07 13:59:39
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:53
2021-10-01 19:42:46
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:55
2021-09-26 17:12:35
Anna Kołek RAPINO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2021-09-21 10:24:20
2021-09-20 18:29:37
Dominika Kunicka CARL-OTTO IXES
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-09-21 10:24:23
2021-09-20 18:29:08
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
4. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
5. Budzynska Zofia SkjGronowka
2002 (MJ.)
O028408
6. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
7. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (MJ.)
O036422
8. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
9. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
O045649
10. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
11. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
13. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
14. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
15. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
16. Dołhun Jakub KJ Infernat Team
S
O034618
17. Domagała Oliwia Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2008 (JM.)
O061797
18. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
19. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
20. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
21. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
22. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (MJ.)
O035367
23. Gałas Amelia JKS Czanki
2005 (J.)
O046091
24. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
25. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
26. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
0023600
27. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
28. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
29. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
30. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
31. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
O001078
32. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
O001078
33. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
O001078
34. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (J.)
O036337
35. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
36. Greniuk Karolina KS Cortina Kaczenice
2003 (MJ.)
O038788
37. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
38. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
39. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
40. Henzel Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
None
41. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O021493
10109428
42. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
43. Jędruch Jakub JKS Czanki
S
O026599
44. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
S
O028521
45. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
46. Kaczmarek Blanka Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
47. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
48. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
49. Kołek Anna FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2005 (J.)
O052317
50. Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O027435
51. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
52. Konarska Maja Stowarzyszenie Rodan Club
2007 (JM.)
O059232
53. Konecko Julia brak
2007 (JM.)
O063387
54. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
55. Koroblowska Weronika Stajnia Biały Las Przybylscy
2003 (MJ.)
0036714
56. Kościelska Zofia Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2007 (JM.)
brak
brak
57. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
58. Kosmowska Inga KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O037758
59. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
60. Kozłowska Maria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
61. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
62. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
63. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
S
O026764
64. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
S
O026764
10165106
65. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
S
O026764
66. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
67. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
68. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
0040853
69. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O041922
70. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
71. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (J.)
O043664
72. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria Zielonogórski KS Equine Sport
S
O027955
73. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O050134
74. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
75. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
76. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
77. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (MJ.)
O043979
78. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
79. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
80. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
81. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
82. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
83. Matelski Marcin St. KJ Olimpia
S
O003420
84. Matusik Karolina brak
2008 (JM.)
brak
85. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O054291
10215442
86. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
87. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
88. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
89. Miłowska Agata Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
90. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
91. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
10204534
92. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
93. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
94. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
95. Olszowy Ryszard Klub Jeździecki Lansada
2005 (J.)
O056297
96. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
97. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
98. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
99. Pietrzak Piotr Abakus kaczyna
2006 (J.)
O046626
100. Piksa Łukasz KS Verso La Natura
S
O007667
10129296
101. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
102. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
103. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
104. Polowczyk Filip KJ Jeziorki Osieczna
S
105. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
106. Połap Barbara Vanto Jumping Team
S
O029142
107. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
108. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
109. Rusinek Martyna KJK FABREX
S
O067431
110. Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O011146
111. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (J.)
O047012
112. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
113. Siedlaczek Michał KJ Borycz
S
O000974
114. Siwiak Maja bpk
2003 (MJ.)
O042186
115. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
116. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
117. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
118. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
119. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
120. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
121. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
122. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
123. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
124. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
125. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
126. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
127. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
128. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
129. Sydow Natalia Klub Sportowy Sydow Riding Team
2021 (Mł.)
O033144
130. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
131. Szuman Antonina bpk
2006 (J.)
O060913
132. Szwarc Barbara Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O059154
133. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
134. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
135. Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O041598
Brak
136. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
137. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
S
O033895
138. Tuliszkiewicz Olga Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
139. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
140. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
141. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
142. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
143. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
144. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
145. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
146. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
147. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
148. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
149. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
150. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
151. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
152. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
153. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
154. Zdziebło Ewa KJi Stajnia Krzyżanowice
2007 (JM.)
O055700
155. Ziętkiewicz Karolina KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (J.)
O060465
156. Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

72

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
2.

211

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/165 F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
3.

146

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
4.

124

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K031692 616009590022716
5.

57

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
6.

136

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
7.

73

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata/- F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han. / Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
8.

129

ARONN DU TALUS SF POL 2011 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
brak 000
9.

275

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
10.

285

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
K029910
11.

214

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
12.

239

ASTURIA SP POL 2004 klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217 12692
13.

232

ATTILA VDF Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Andiamo Z / Animo
M: Easter de Regor / Nagano
K030402 056015Z55555314
14.

81

BACANTI WESTF GER 2010 wałach gniada/- F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
15.

219

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
16.

173

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
17.

61

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
18.

267

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
19.

265

BARSALLA D’LOREN HOLSZTYŃSKIEJ GER 2017 klacz gniada/172 F: Barcley
M: Tara |V
K033092 DE421000177517
20.

249

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
21.

220

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
22.

254

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
K030358 616007610112815
23.

94

BENEFIS WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
24.

203

BENTLEY DU ROUET F WEST POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angnelo F / Bajou Du Rouet
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K029093 DE441410876015
25.

191

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
26.

272

BRETON SP POL 2005 wałach gniada/mk:158 F: Krater /
M: Brenda /
K020980 POL009610143705
27.

22

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
28.

218

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 klacz siwa/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
K013631 DE 433330616006
29.

108

CALDERON-K SP POL 2011 wałach gniada/171 F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
K024930 61600961009811
30.

252

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire / Embassy I
M: Callie Z / Calvin Z
K021977 616009610139011
31.

3

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
32.

10

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
33.

76

CAPITAL BEJ NIEM. SPORT. POL 2011 wałach kara/170 F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
K019234 DE4556678063411
34.

77

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
35.

190

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte /
M: Arosa /
brak DE431316005815
36.

42

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: CARTANO/CARTHAGO
M: HAUTESSE D'HOTOT
12154/21 528003000709281
37.

251

CASALLTINA DE JOTER LSH HOL GER 2015 klacz kasztanowata/174 F: Casaltino / Casall
M: Baronin / Singulord Jot
PZJKLPZJ/ 12660/21 DE421000411915
38.

163

CASCOR OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: nz
M: nz
brak DE433330982910
39.

206

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLDENBURSKA GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo
M: Casta Diva 4
brak DE 418181985217
40.

200

CASIMIR OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
41.

245

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/173 F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417
42.

67

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
43.

84

CASSALLIA HOL GER 2013 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Amica II / Cassini I
K030566 DE421000089113
44.

118

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
45.

284

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K030898 616009670093816
46.

131

CELESTE WESTF POL 2015 klacz siwa/163 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
47.

188

CHACCO CHOCCO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wonder Mickey / Wanderbursch II
K029170 DE431310772312
48.

132

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175cm F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 DE433331833710
49.

126

CHACCO RJT OS POL 2011 wałach gniada/178 F: Chacco Blue
M: Cheenook
. DE431316828011
50.

52

CHAGANO OLDENBURG POL 2015 wałach siwa/170 F: Ogano Sitte
M: Chacentina
Brak DE418185019015
51.

36

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
52.

183

CHAPMAN NIEM. SPORT. GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
53.

289

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
54.

43

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
55.

109

CISALL FS NIEM. SPORT. GER 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
56.

27

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
57.

147

CLARITY QUEEN LSH HOL GER 2015 klacz siwa/168 F: Clarimo/ Clearway
M: The Queen/ Quintero
PZJKLPZJ/10962/21 DE421000407315
58.

86

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
59.

26

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
60.

89

COFERTINO HOL POL 2013 wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
K023581 DE421000600613
61.

233

COLANDRO HOLSZTYŃSKA GER 2010 wałach ciemnogniada/168 F: COM AIR
M: K-LINA D
K024044 DE421000281610
62.

180

COLETTO OS GER 2013 wałach siwa/mk:- F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
63.

142

COLINERO OLD. POL 2012 Ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
64.

44

CONNORO HOLSZTYN GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor
M: Raisa
K026064 De421000185314
65.

159

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
66.

134

CORDELLI WESTF GER 2013 wałach siwa/170 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
K025211 DE441410264213
67.

154

CORIWAY HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
68.

291

COSTA RICA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Casall
M: Sky/Quick Star
brak 056015Z55726415
69.

260

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
70.

150

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier gniada/166 F: Casall
M: Contessa I G
K030797 056015Z55739316
71.

296

Cupido Węgry 2012 S gniady F: Apa
M: Anya
HUN M MF 122290310
72.

294

CUPIDO Z ZANG BEL 2011 Wałach gniada F: Cumano / Cassini I
M: Pretty Woman Du Hazoy / Diamant De Semilly
K022442 981100002653439
73.

74

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St. Gyvan Z
K025267 616009610074614
74.

128

DAME PROVA Z Z BEL 07-06-2014 mare bay/168 F: Dynamite vt hazelarenhoekje
M: Da Silva Prova
K033093 056015255645914
75.

277

DAMON SALVATORE Z Z POL 2017 wałach gniada/173 F: Dominator 2000 Z
M: Serapfinq
K033073 056015Z55897617
76.

104

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: CASSILIO
M: DUMKA
K021258 616009520045712
77.

133

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
78.

54

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
79.

240

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
80.

157

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
81.

205

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
82.

162

DIARADO BOY II OLD GER 2013 wałach kara/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
83.

138

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
84.

253

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/157 F: Diarado
M: Rosa
K028892 De418184230016
85.

117

DIAROS OLD POL 2015 wałach skarogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K030417 DE418180303115
86.

122

DININA HANNOSER GER 2015 klacz siwa/170 F: Dicontinus
M: Alexa
K030907 De431318316015
87.

217

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
88.

202

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Cailustas / Castillo
K032301 DE441410025016
89.

201

DOMINATE F WESTFALIA POL 2017 ogier skarogniada/170 F: Dominator Z
M: Cailustas
Brak DE 441410024617
90.

127

DOT Q WESTF POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lupicor / Lux
M: Jung La Toya / Deltas Pepp O Lena
K026578 DE441411462012 Brak
91.

30

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
92.

234

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
93.

290

DREAM ON KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Arina / Oklund
K013892 528003000808810 103YL25
94.

87

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
95.

167

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
96.

241

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
97.

62

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
98.

161

EMIRATES HAN GER 2011 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
99.

20

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
100.

137

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
101.

107

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
102.

101

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
103.

283

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
104.

225

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
105.

112

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
106.

270

F-TRIOMF KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/167 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: B. Triomf / Ultimo
Brak -
107.

153

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
108.

258

FIRST KISS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum VD Bisschop
M: Fleur DE Lille
Brak 616009610184417
109.

273

FLEUR HOL POL 2013 klacz gniada/160 F: Cayado / Clearway
M: Cayado / Clearway
K032273 DE421000085313
110.

58

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
111.

111

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
112.

80

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
113.

186

FUNNY BOY KUC POL 2012 ogier siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
114.

64

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
115.

280

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
116.

152

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
117.

99

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
118.

212

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol. / Cassiano
M: Grenadia sp / Cantanis hol.
K029286 616009610094816
119.

139

GIBANTA KWPN NED 2011 klacz gniada/174 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zibanta / Namelus R
K020276 528003201106593
120.

59

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
121.

184

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog / Lando
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
122.

35

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
123.

149

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
124.

55

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
125.

255

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
126.

208

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
127.

75

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509
128.

96

GUCCI KWPN NED 2011 mare dark bay/163 F: Flamenco de Semilly
M: Boderna B
K018947 528003201111006
129.

158

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
130.

228

HAKUNA MATATA L NIEM. SPORT. GER 2016 klacz gniada/164 F: Maestro v.d. Donkhoeve BWP/ Darco
M: Prinzess westf./ Pilot westf.
K029288 DE410100706816
131.

172

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
132.

221

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
133.

187

HEKTOR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/166 F: nieznany
M: nieznana
brak A0003442S
134.

41

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
135.

88

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
136.

266

HUGO BOSS L WLKP POL 2016 wałach gniada/176 F: Landor / Lacatraz
M: Hinduska Dama L / Drako
K030451 616007610172916
137.

223

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
138.

236

IDAHO RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/169 F: IMPRESSIVE VDL
M: PIANDORA
K033113 DE 418182672017
139.

49

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/- F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
140.

230

ILSEJOTTIE VDM KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Carrera VDL / Capitol I
M: Pejottie / Calvados
K032566 528003201306919
141.

119

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
142.

65

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
143.

103

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: CORLENSKY
M: INES
K016877 616007610092610
144.

257

INWENCJA WLKP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bolshoi
M: Inira
K032722 616007610104113
145.

244

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
146.

215

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
147.

85

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
148.

130

JACQUART DU SEIGNEUR SBS POL 2015 ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur / OGANNO SITTE
K026891 056007000J56389
149.

8

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
150.

116

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
151.

282

JAMIRO KWPN NED 2014 wałach skarogniada/180 F: Vittorio / Calippo
M: Amira / Gentleman
K030713 528003201406187
152.

38

JERDI KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Wusiena B / Manhattan
K032231 528003201401638
153.

287

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
K030365 056011020090147
154.

199

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
K023583 616009660415613
155.

79

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
156.

246

KACAVANTA VTH KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Caravanta VTH / Numero Uno
K030621 528003201508675
157.

113

KALISTO P. KWPN NED 2015 wałach gniada// F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
158.

151

KAPSONES W KWPN NED 2015 ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528002101500685
159.

295

Karrada HOLST POL 2017 F: Corrado I
M: Espada
DE421000700417
160.

90

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
161.

31

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
162.

264

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
163.

106

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
164.

63

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
165.

71

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
166.

276

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
167.

93

LASER SP POL 2008 wałach gniada/- F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
168.

97

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
169.

141

LENN SLAM L KWPN NED 2016 ogier gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Ulla XIII / Caretino
K028938 528003201605727
170.

279

LEVI VDL KWPN POL 2016 ogier skarogniada/171 F: Douglas
M: Cardento
K033074 528003201606758
171.

197

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
172.

140

LORI STAR AES POL 2016 klacz siwa/- F: E-Star / Big Star
M: R.S. Lorelei / Lord Pezi
K032061 826002160881426
173.

102

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
174.

227

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
brak 056015Z55858016
175.

95

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach gniada/- F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
176.

114

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
177.

110

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
178.

237

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
brak 616006590151215
179.

248

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
180.

293

M CARDINO S SP POL 2017 wałach siwa/172 F: CARDINO 5 / CARTHAGO Z
M: MAGIA / ROLAND
BRAK 616 009 67 01066 17
181.

243

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
182.

207

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durona W
M: Matrica 34
K032392 616009661059416
183.

278

MAGANIX KWPN POL 2017 ogier gniada/167 F: Aganix
M: Indoctro
K033071 528003201706644
184.

271

MARLEY KWPN POL 2017 wałach gniada/- F: Haynes GH
M: G
brak 528003201707374
185.

247

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801 POL 007 67 00358 09
186.

143

MONTENEA Z Z BEL 2013 klacz gniada/175 F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
K024037 056015Z55827113
187.

83

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
188.

269

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
189.

195

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
190.

123

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE BELG BEL 2013 klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla vdl
K030907 056002w0030481
191.

198

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 616 009 58 04480 15
192.

160

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
193.

274

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
194.

176

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Barbur/Bujak
M: Nubia
w trakcie załatwiania 6/6009610045215
195.

297

Nr chip 276020000519698 HOLST POL 2016 klacz siwa F: Corrado I
M: Caretika
DE 421000183716
196.

66

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
197.

224

OLMAR PKSP POL 2009 wałach jasnokasztanowata/165 F: MARAM
M: OLIVIA
K018220 616009690136109
198.

69

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
199.

261

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
200.

68

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
201.

145

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/--- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
KO25234 616009690127910
202.

250

PALMYRA VD PIKKERIE BWP BEL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento
M: Mona lisa
K030869 056-022-w00310466
203.

29

PANJAA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
204.

256

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Landor
M: Penni
K031023 616007610113015
205.

125

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
206.

135

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
207.

45

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
208.

231

POLIEN VAN HET BINNENVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/169 F: Dieu-Merci Van T&L /
M: Carmen Z /
K033066 056002W00310269
209.

121

POMPEIA OS GER 2011 klacz kasztanowata/170 F: Popstar / Quick Star
M: Idole de Semilly /Papillon Rouge
PZJLKPZJ/12722/21 DE418181349711
210.

82

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
211.

229

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
212.

155

QUILIBET HOL GER 2003 wałach gniada/166 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
213.

242

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
214.

105

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
215.

288

RAMMSTEIN T Belgisch Warblood BELGIUM 2017 ogier gniady/- F: Diamand De Semilly
M: Cela Vita
brak 056-002-W00315979
216.

192

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia
K028315 DE456370345811
217.

148

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
218.

204

RASKIN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Alcatraz
M: Rota
K031305 616007610106509
219.

226

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
220.

7

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
221.

196

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
222.

235

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
223.

56

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
224.

92

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387 616009690072010
225.

259

SALMIN XX POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:1 F: MASINI
M: SEGASTA
1524/21 295/2013
226.

281

SANDRO OF CHIN HOL GER 2016 wałach gniada/175 F: Sandro Boy /
M: Emilia Of Chin / Chin Champ
K029261 DE421000157716
227.

178

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
228.

268

SMART AND CLEVER HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
Brak DE431310154114
229.

53

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
230.

78

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
231.

168

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
232.

171

TAMAGOTCHI L NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
K027236 DE45660604714
233.

193

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Tajlandia / Landor
K032251 A00091625
234.

115

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
235.

91

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
236.

213

TROYA L WESTF POL 2017 klacz gniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Tola Z / Cartree Z
K031337 DE441411171117
237.

263

UNESSA DE PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/mk:159 F: Numero Uno
M: Uliwi
brak 616009610097916
238.

194

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
239.

286

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
240.

60

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
241.

100

UTASZA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
242.

120

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
106RK56 056015Z55651114
243.

98

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
244.

210

VIVA SP POL 2017 klacz gniada/164 F: Magnum vd Bisschop
M: Vivian/Numero Uno
brak 616009680068717
245.

262

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
246.

144

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
247.

292

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
248.

156

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
249.

19

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
250.

222

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
251.

216

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
252.

50

ZETA Z ZANG GER 2011 klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211 056015Z55862211
253.

70

ZIZOU Z Z NED 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
200
50
300
150
SUM:
700.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Dąbrowska Marta bpk
50
SUM:
50.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
200
50
SUM:
250.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
50
SUM:
50.00
Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
150
SUM:
150.00
Jędruch Jakub JKS Czanki
100
SUM:
100.00
Konarska Maja Stowarzyszenie Rodan Club
50
SUM:
50.00
Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
200
SUM: