Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
HZO DiM-B+HZR 12-14 listopad 2021
Leszno, 12-14 listopad 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2021-11-10 09:28:16
2021-11-10 09:25:26
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-09 13:20:27
2021-11-09 13:19:55
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
46 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-09 13:18:40
2021-11-09 13:18:40
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-09 13:24:12
2021-11-09 13:17:37
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-08 12:28:18
2021-11-08 12:28:18
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
43 ACCEPTED 2021-11-10 09:30:00
2021-11-08 12:15:02
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-11-10 09:30:11
2021-11-08 12:14:10
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-11-10 09:30:26
2021-11-08 12:13:08
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-06 10:51:51
2021-11-05 17:44:09
Marta Mamys TINA MILLER LADY
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-06 10:51:49
2021-11-05 17:43:38
Marta Mamys HOUNDSWOOD JUNE
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-11 18:00:01
2021-11-04 23:40:58
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-11-11 18:00:40
2021-11-04 23:40:24
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-11-06 10:48:34
2021-11-04 15:33:59
Natalia Łazik CALIFORNIA
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
35 ACCEPTED 2021-11-06 10:49:44
2021-11-04 15:32:35
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
34 ACCEPTED 2021-11-08 11:52:31
2021-11-03 21:42:33
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
33 ACCEPTED 2021-11-08 11:51:19
2021-11-03 21:41:47
Natalia Kręgielska DANTE S
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
32 ACCEPTED 2021-11-05 10:38:17
2021-11-03 20:05:28
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
31 ACCEPTED 2021-11-06 10:50:06
2021-11-03 13:18:23
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
30 ACCEPTED 2021-11-05 10:40:31
2021-11-03 13:17:39
Laura Brzozowska KIDNEY
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-04 09:33:34
2021-11-03 04:12:56
Mia Kudłaszyk HANGA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-11-10 09:29:11
2021-11-03 01:53:41
Olaf Rynowiecki CASSIRIANO
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-11-05 10:40:04
2021-11-02 14:57:10
Nel Skotarczak KARIKA
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 24/110 cm/na styl jeźdźca
26 ACCEPTED 2021-11-05 10:38:34
2021-11-02 14:56:16
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-11-11 17:52:07
2021-11-02 12:56:24
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
24 ACCEPTED 2021-11-10 09:30:37
2021-11-01 20:52:31
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
23 ACCEPTED 2021-11-05 10:41:34
2021-11-01 20:20:19
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
22 ACCEPTED 2021-11-05 10:37:47
2021-11-01 17:58:12
Nel Skotarczak CASCH M. E.
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-11-08 11:50:48
2021-11-01 09:55:40
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
20 ACCEPTED 2021-11-04 09:32:18
2021-10-31 21:48:49
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
19 ACCEPTED 2021-11-04 09:31:53
2021-10-30 00:10:21
Laura Walicka LARINA
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
18 ACCEPTED 2021-11-06 10:48:06
2021-10-29 23:34:52
Nina Cieślińska BERGAMO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
17 ACCEPTED 2021-11-06 10:51:19
2021-10-29 23:27:21
Zuzanna Michalska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
16 ACCEPTED 2021-11-05 10:38:19
2021-10-29 23:25:47
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYALE Z
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
15 ACCEPTED 2021-11-06 10:49:34
2021-10-29 23:20:08
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
14 ACCEPTED 2021-11-04 09:30:35
2021-10-29 11:03:38
Lena Żakowska CINNAMON
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2021-11-04 09:32:42
2021-10-27 15:00:07
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
12 ACCEPTED 2021-11-05 10:39:12
2021-10-26 22:22:24
Marta Pawlik DONNA NAVONNA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
11 ACCEPTED 2021-11-05 10:38:51
2021-10-24 08:15:31
Hanna Stein DIAMENT
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
10 ACCEPTED 2021-11-10 11:20:23
2021-10-23 19:13:22
Martyna Paluch IMPERATOR
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
9 ACCEPTED 2021-11-11 17:58:20
2021-10-23 19:12:24
Martyna Paluch IROS
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
8 ACCEPTED 2021-11-06 10:49:08
2021-10-23 19:10:40
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
7 ACCEPTED 2021-10-27 11:13:41
2021-10-22 10:40:37
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
6 ACCEPTED 2021-10-27 11:14:09
2021-10-22 10:39:39
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-10-30 10:07:31
2021-10-22 10:38:43
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-11-06 10:50:58
2021-10-18 20:33:10
Lea Frey VOODOO
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
3 ACCEPTED 2021-11-05 10:41:15
2021-10-17 14:34:18
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
2 ACCEPTED 2021-11-05 10:37:28
2021-10-17 14:32:00
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
1 ACCEPTED 2021-11-10 09:31:43
2021-10-13 10:39:05
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2002 (MJ.)
O047946
2. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
3. Betlejewska Kinga JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
5372/21
4. Bezulska Roksana KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
O047920
5. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
6. Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O062623
7. Charewicz Monika KS Equita Noak
S
O037445
8. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
9. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
10. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
11. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
12. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (MJ.)
O039346
10178539
13. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O025376
14. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
15. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
16. Fraczek Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2001 (MJ.)
O033676
17. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
18. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
19. Gabryelska Joanna KJ Michałówka
2002 (MJ.)
O039091
20. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
21. Gonczowska Anna KS Equita Noak
2008 (JM.)
brak
22. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
23. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
24. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
25. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
26. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
27. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
S
O024189
28. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
29. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
30. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
brak
31. Jasińska Kinga KS Equita Noak
2008 (JM.)
O056876
32. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (JM.)
brak
33. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
34. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
35. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
36. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
37. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
38. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
39. Kowalczyk Magdalena SKJ Czarna Perła
2002 (MJ.)
Brak
40. Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O048927
41. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O042182
42. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
43. Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O057654
44. Kvasnytska Viktoriia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062183
45. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
46. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (J.)
O059672
47. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damasławek
2019 (Mł.)
O001944
48. Łazik Marcelina bpk
2009 (JM.)
O063609
49. Łazik Natalia bpk
2006 (J.)
O058847
50. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
51. Maksymiuk Maria SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
52. Mamys Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
Brak
53. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
54. Martyniuk Amelia Bpk
2008 (JM.)
O055323
55. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
56. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
57. Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
58. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
59. Mroczek Zuzanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (J.)
O050772
60. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
61. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
62. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
63. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
64. Pawlik Marta LKS Cwał
2008 (JM.)
O056044
65. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
66. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
67. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
68. Przybylska Sylwana Bpk
2007 (JM.)
O064669
69. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
70. Ratajczak Martyna bpk
2003 (MJ.)
O026851
71. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (MJ.)
O050459
72. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (J.)
O041140
73. Siwek Karolina KS Equita Noak
2009 (JM.)
brak
74. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
75. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
76. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
77. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
78. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
79. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
80. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (J.)
O059671
81. Tomaszewska Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O026535
82. Trojnar Joanna JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O056886
83. Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O013978
84. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
85. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
86. Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
S
O007322
87. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
88. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2008 (JM.)
brak
89. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
90. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
91. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O034305
92. Zielonka Maja brak
2001 (MJ.)
O038977
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

154

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

113

AIR BREAKER VD LEUBA HOL GER 2017 ogier gniada/172 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Jonda / Mytens
K032906 DE421000610817
3.

158

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
4.

107

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
5.

146

APOLLO T SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Apanaczi-T
Brak 616009690046016
6.

37

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
7.

66

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
8.

156

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
9.

32

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/146 F: xx
M: zz
brak 13346655
10.

120

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
11.

71

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
12.

64

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
13.

55

CALIFORNIA HAN POL 2016 klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
brak DE418180334216
14.

16

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
15.

118

CAR-LUBA OLD GER 2017 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Chaloube / Cviacco Blue
K032809 DE418185029417
16.

112

CARD-M SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Cottonclub
M: Corina
K032462 616009690047512
17.

94

CARDIF Z ZANGERSHEIDE POL 2010 wałach gniada/176 F: Corvus Z
M: Tre-Ratina Z
K022905 056015Z55688710
18.

157

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
19.

145

CARMINE-K SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan „
M: Carolina-G
/ 116007610018017
20.

9

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
21.

38

CASCH M. E. KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Oklund / Holland
M: Wendyane / Indoctro
K015051 528003000701049
22.

136

CASILON B OLD GER 2008 ogier gniada/163 F: Casiro I / Cassini I
M: May / Colander
K014820 DE418180162908
23.

44

CASSIRIANO HOL POL 2014 ogier gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
24.

17

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
25.

85

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
26.

160

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K032744 DE431316709617
27.

65

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
28.

159

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
29.

151

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: nn
M: nn
K026415 616999680066412
30.

116

CINDERELLA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall /
M: Nele /
brak DE421000077614
31.

27

CINNAMON KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: PHIN PHIN
M: WILEXA
K011518 528003000703908
32.

96

CLEO WLKP POL 2016 klacz gniada/163 cm F: Kirkor / Mywill
M: Costa Brava R / Ulco
K032675 616007610037916
33.

49

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus
M: Roxy 32
- DE 481810097912
34.

80

CORAL SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Walor
M: Celesta
K011789 POL009670082006
35.

114

CORNADO VD LEUBA OLD GER 2017 ogier siwa/164 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Gretchen / Diarado
K032908 DE418180265517
36.

130

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
37.

50

DANTE S NIEM.SPORT. POL 2010 wałach kara/167 F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Georgina Plus S/ Louis
K017218 DE 4458790050-10
38.

42

DARCO LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier gniada/165cm F: Darco/ Lugano van La Roche
M: Velvet Lazar/Verdi
K029315 DE433330872516
39.

41

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
40.

21

DIAMENT TRAKEŃSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Vroni / Contender
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
41.

28

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly
M: Zarah DKG
K025675 DE418182545513
42.

54

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige /
M: Zanetta l /
K033086 DE421000169915
43.

23

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
44.

152

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux N /
M: La Bell-S /
brak 04153242
45.

115

DOUBLE TROUBLE VD LEUBA HOL GER 2017 ogier gniada/172 F: Diament De Semilly / Le Tot D Sem
M: Felina III / Cassini I
K032909 DE421000610917
46.

111

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 616009520106713
47.

149

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
48.

110

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
49.

63

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
50.

125

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino Z
M: Fallada sp / Nimmerdor I old.
K030536 616009670031817
51.

62

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
K020430 POL 013610260906
52.

47

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
K030590 616013640092316
53.

76

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
54.

61

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
55.

122

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut /
M: Gilette /
K026695 616009040056713
56.

163

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada/176 F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
K009961
57.

82

GOLDY VDL KWPN NED 2011 klacz siwa/165 F: Wittinger VDL
M: Kimberly II
brak 528003201108650
58.

12

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
59.

40

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
60.

72

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
61.

68

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
62.

73

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
63.

81

HERA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: Turbud Quirinus /
M: Hola / Cezar
K018183 POL013640008303
64.

123

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
65.

69

HOUNDSWOOD JUNE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: Dunall Lad
M: Katie
K031480 372100400071958
66.

143

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 mare bay/172 F: Salamon
M: Hanela
K032823 616009681020415
67.

19

IMPERATOR MECKL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 427270301313
68.

18

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
69.

141

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
70.

131

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
71.

78

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 616 009 61 01640 14
72.

133

KAPCIA-WM DSP POL 2016 klacz kara/168 F: Kubaner xx
M: Linaret / Sanssouci
K031349 De 455870029716
73.

43

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
K016321 POL013520005405
74.

153

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
75.

135

KASZMIR TS POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Bohun /
M: Kasanga /
K017251 POL999670169606
76.

89

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
77.

147

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/172 F: Cascadello l /
M: Athene X /
brak DE421000035017
78.

15

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
K030167 616013640078212
79.

142

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
80.

46

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
81.

155

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
82.

102

LA CHATTO SK SP POL 2017 ogier gniada/168 F: Chaccato
M: Liberte
. 116009610195717
83.

75

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
84.

26

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
85.

87

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
86.

121

LEYCA KORRELETT KWPN POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Eye Catcher / Vivaldi
M: Time Lette / Good Time
K031857 528003201602902
87.

148

LUCKY WLKP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
K027975 616007610028415
88.

59

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
89.

124

MERSI SK WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Donald Z
M: Mary
K032820 616 007 68 00319 17
90.

104

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
91.

117

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
92.

161

NEWMARKET INFLUENCE ISH IRL 2013 wałach gniada/167 F: Newmarket Jewel / Monsieur
M: Newmarket Jewel / Monsieur
K031311 5822047
93.

127

NIKO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Tabasko
M: Norma
K032849 POL 616009610047315
94.

8

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
95.

109

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
96.

129

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
K016544 616013670094009
97.

162

POLLY B SP POL 2013 klacz gniada/- F: Grand Master
M: Poline B
brak 616009610083413
98.

7

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
99.

137

REBUS WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
K016308 616007610271809
100.

39

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/kuc:157 F: Aravel II / Luron
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
101.

134

REWIA DANCE SP POL 2017 klacz kara/166 F: Basza
M: Rosja
6200/21 6160096700355417
102.

150

RICARDO HOL GER 2016 wałach kasztanowata/165 F: Conditus /
M: Lissa II / Corfino I
K032683 DE421000183116
103.

128

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
104.

30

SHOKOLAITIQUE ROYALE Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
105.

126

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/mk:156 F: Lissaro/ Colox Cup
M: Santa Fe V/ Quaterback
K030510 616009520044117
106.

58

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
107.

86

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
108.

14

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
109.

119

TARIMO SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Talou Alme K Z / Taloubet K
K032810 616009610101717
110.

36

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
K030364 POL013640076706
111.

138

TEKILA SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Player
M: Tifany
K020170 POL009580311109
112.

83

TIN WHISTLE SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
113.

70

TINA MILLER LADY CONNEMARA IRL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: Tynagh Miller
M: Foilagoul Queen
K033096 M3-372004000027864
114.

144

TSINGTAO L WESTFALSKA POL 2013 wałach skarogniada/166 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
115.

51

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor / Kannan
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
116.

24

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
117.

140

VIVA LA FIESTA SP POL 2017 klacz siwa/mk:158 F: Number One / Numero Uno
M: Valentcia V / Pharaon
K032748 616009610050317
118.

139

VOILAZERMIE PP Z ZANG BEL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vigo d'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Zermie PP / Sheraton
K030127 056015Z55706115
119.

10

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
120.

31

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
K028999 528018020101106
121.

77

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663 380007000140896
122.

88

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
n.rz. 200
Cicha Zofia BPK
n.rz. 200
Frey Lea JKS Melloni Horses
n.rz. 50
Gabryelska Joanna KJ Michałówka
n.rz.100
n.rz.100
n.rz. 150
Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
n.rz. 100
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
n.rz. 200
n.rz. 150
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
n.rz. 150
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
n.rz.50
n.rz.250
n.rz. 350
Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
n.rz. 100
Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
n.rz. 300
Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
n.rz. 200
Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
n.rz. 100
Łazik Marcelina bpk
n.rz. 50
Łazik Natalia bpk
n.rz.50
Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
n.rz.50
Mamys Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
n.rz. 100
n.rz. 100
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
n.rz. 300
n.rz.200
Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
n.rz.50
n.rz.50
n.rz. 200
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
n.rz.250
n.rz. 50
n.rz. 200
Mucha Weronika JKS Hanna
n.rz.50
n.rz.100
n.rz. 300
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
n.rz.250
n.rz.100
n.rz. 50
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
n.rz. 150
n.rz.100
n.rz. 100
Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
n.rz.100
n.rz. 300
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz.50
n.rz. 150
n.rz. 50
n.rz. 350
Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
n.rz. 50
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
n.rz.100
Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
n.rz.50
n.rz.150
n.rz. 300
Walicka Laura SJ Kunowo
n.rz.200
n.rz.200
n.rz. 200
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brzozowska Laura
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (46)
2021-11-13
1
2021-11-13
10
2021-11-14
1
n.rz. 200
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (63)
2021-11-12
1
2021-11-12
1
2021-11-14
1
n.rz. 200
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2021-11-12
17
2021-11-12
2021-11-14
8
2021-11-12
6
2021-11-13
10
BERGAMO (32)
2021-11-12
8
2021-11-12
2021-11-13
2021-11-14
9
2021-11-12
4
2021-11-13
12
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (10)
2021-11-12
8
2021-11-12
7
2021-11-13
6
2021-11-14
8
n.rz. 50
Gabryelska Joanna
KJ Michałówka
RENOMA (39)
2021-11-12
1
n.rz.100
2021-11-12
2
n.rz.100
2021-11-13
3
2021-11-13
1
2021-11-14
2
n.rz. 150
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
2021-11-12
2021-11-12
2021-11-13
13
2021-11-14
4
n.rz. 100
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (64)
2021-11-13
2021-11-13
1
2021-11-14
1
n.rz. 200
HALNY (72)
2021-11-13
1
2021-11-13
4
2021-11-14
2
n.rz. 150
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2021-11-13
3
2021-11-13
2021-11-14
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (14)
2021-11-12
4
2021-11-12
4
2021-11-13
2
2021-11-13
5
2021-11-14
2
n.rz. 150
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-11-12
1
2021-11-12
2
2021-11-13
4
n.rz.50
2021-11-13
1
n.rz.250
2021-11-14
1
n.rz. 350
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-11-12
14
2021-11-12
9
2021-11-14
3
n.rz. 100
Kręgielska Natalia
Tuszyński KJ Garbówek
DANTE S (50)
2021-11-12
9
2021-11-12
11
2021-11-13
1
2021-11-13
14
2021-11-14
1
n.rz. 300
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2021-11-12
2021-11-12
2021-11-13
11
2021-11-13
6
2021-11-14
1
n.rz. 200
Kudłaszyk Mia
RIO GRANDE Krosinko
HANGA (68)
2021-11-12
2021-11-12
14
2021-11-13
1
2021-11-13
4
2021-11-14
4
n.rz. 100
Łazik Marcelina
bpk
2021-11-12
12
2021-11-12
8
2021-11-13
1
2021-11-13
8
2021-11-14
5
n.rz. 50
Łazik Natalia
bpk
2021-11-12
9
2021-11-12
1
2021-11-13
2021-11-13
4
n.rz.50
2021-11-14
7
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (15)
2021-11-12
4
2021-11-12
3
n.rz.50
2021-11-13
2
2021-11-13
9
2021-11-14
Mamys Marta
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-11-13
1
2021-11-13
5
2021-11-14
4
n.rz. 100
2021-11-13
5
2021-11-13
8
2021-11-14
3
n.rz. 100
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (16)
2021-11-12
5
2021-11-12
1
2021-11-13
7
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-11-12
1
2021-11-12
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2021-11-12
3
2021-11-12
4
2021-11-14
1
n.rz. 300
2021-11-13
2
n.rz.200
Michalska Zuzanna
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2021-11-12
2
n.rz.50
2021-11-12
2
n.rz.50
2021-11-13
3
2021-11-13
1
2021-11-14
2
n.rz. 200
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (8)
2021-11-12
4
2021-11-13
1
n.rz.250
2021-11-14
5
n.rz. 50
2021-11-12
5
2021-11-12
6
2021-11-13
5
2021-11-14
2
n.rz. 200
2021-11-12
3
2021-11-12
1
2021-11-12
2021-11-13
2021-11-13
4
2021-11-13
5
Mucha Weronika
JKS Hanna
2021-11-12
2
n.rz.50
2021-11-12
1
n.rz.100
2021-11-13
1
2021-11-13
2021-11-14
1
n.rz. 300
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2021-11-12
12
2021-11-12
9
2021-11-13
1
n.rz.250
2021-11-13
3
n.rz.100
2021-11-14
5
n.rz. 50
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
2021-11-12
1
2021-11-12
4
2021-11-13
2
2021-11-14
2021-11-13
11
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2021-11-12
5
2021-11-12
1
2021-11-13
6
2021-11-14
3
n.rz. 150
IROS (18)
2021-11-12
7
2021-11-13
2021-11-13
3
n.rz.100
2021-11-14
4
n.rz. 100
2021-11-12
13
2021-11-12
14
2021-11-13
4
2021-11-13
12
Pawlik Marta
LKS Cwał
2021-11-12
7
2021-11-12
18
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (59)
2021-11-12
1
2021-11-12
1
2021-11-13
4
2021-11-13
4
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-11-12
1
2021-11-12
4
2021-11-13
7
2021-11-14
2021-11-12
3
2021-11-12
3
2021-11-13
5
2021-11-13
3
n.rz.100
2021-11-14
2
n.rz. 300
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2021-11-12
10
2021-11-12
3
2021-11-13
8
2021-11-13
7
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-11-12
2021-11-12
10
2021-11-13
9
2021-11-13
4
n.rz.50
2021-11-14
3
n.rz. 150
2021-11-12
2021-11-12
12
2021-11-13
10
2021-11-13
4
2021-11-13
2021-11-14
7
n.rz. 50
KARIKA (43)
2021-11-12
3
2021-11-12
7
2021-11-13
2
2021-11-13
2021-11-14
1
n.rz. 350
Stein Hanna
RIO GRANDE Krosinko
DIAMENT (21)
2021-11-12
7
2021-11-12
14
2021-11-13
4
2021-11-13
4
2021-11-14
6
n.rz. 50
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2021-11-12
1
2021-11-12
2021-11-14
FIGARO (62)
2021-11-12
1
2021-11-12
1
n.rz.100
2021-11-14
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-11-12
3
n.rz.50
2021-11-12
1
n.rz.150
2021-11-13
2
2021-11-13
4
2021-11-14
1
n.rz. 300
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (26)
2021-11-12
5
2021-11-12
2021-11-13
2
n.rz.200
2021-11-13
2
n.rz.200
2021-11-14
2
n.rz. 200
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2021-11-12
5
2021-11-12
1
2021-11-13
11
2021-11-14
6

Number of Riders: 92

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl