Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Polska Liga Jeździecka + Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 26-28 czerwca 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:34:40
2020-06-24 18:39:14
Kristaps Neretnieks CAMERLANE
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC1/Finał Runda Złota Zwykły z rozgrywką 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:34:46
2020-06-24 18:38:32
Kristaps Neretnieks GO FOR IT
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC1/Finał Runda Złota Zwykły z rozgrywką 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:34:51
2020-06-24 18:37:36
Kristaps Neretnieks TAKO DILAIT
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:34:55
2020-06-24 18:36:10
Kristaps Neretnieks CHICARITO
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:01
2020-06-24 18:35:23
Kristaps Neretnieks J'ADORE VAN'T VOORTVELD
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:05
2020-06-24 18:34:29
Krista Kliesmete KS MOLLY MALONE
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:10
2020-06-24 18:33:15
Krista Kliesmete EISAMNIEK
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:14
2020-06-24 18:32:18
Krista Kliesmete LORD LUX
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:19
2020-06-24 18:29:28
Krista Kliesmete CENTURIO
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:39
2020-06-24 17:10:23
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:13:39
2020-06-24 12:22:05
Aija Grēna CONCORDE
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:13:41
2020-06-24 12:21:08
Dainis Ozols GREDZENS
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 11:29:51
2020-06-24 09:29:56
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 11:30:00
2020-06-24 09:20:29
Dawid Kubiak MADRYT
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 11:30:08
2020-06-24 09:10:12
Agnieszka Cichanowicz GALLIANO
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 11:30:14
2020-06-24 09:04:19
Agnieszka Cichanowicz MONSIEUR
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:46:04
2020-06-24 08:17:51
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 23:30:29
2020-06-23 22:47:26
Izabela Kardas GIGI
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:32:11
2020-06-23 20:24:56
Wiktoria Polakowska GUCCI
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 19:22:59
2020-06-23 19:17:19
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 19:23:06
2020-06-23 19:05:56
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:45:15
2020-06-23 17:17:23
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:45:24
2020-06-23 16:39:41
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:17:39
2020-06-23 12:10:05
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:17:45
2020-06-23 12:09:36
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:17:54
2020-06-23 11:37:11
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:25:29
2020-06-23 10:53:12
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:25:36
2020-06-23 10:52:33
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 10/CC1/Finał Runda Złota Zwykły z rozgrywką 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:25:43
2020-06-23 10:52:04
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 10/CC1/Finał Runda Złota Zwykły z rozgrywką 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:18:04
2020-06-23 10:41:47
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:26:03
2020-06-23 10:41:07
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:26:10
2020-06-23 10:34:01
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:24:41
2020-06-23 07:53:28
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:24:48
2020-06-23 07:44:05
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:30:15
2020-06-22 23:56:22
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:30:41
2020-06-22 23:46:23
Weronika Bobotek QULA
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:30:51
2020-06-22 22:29:53
Wiktor Godlewski WSPINACZKA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:03
2020-06-22 22:16:53
Magdalena Zalewska CHUCK-CHIN L.E.
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:14
2020-06-22 22:08:35
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:25
2020-06-22 22:05:07
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:37
2020-06-22 22:03:50
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:47
2020-06-22 22:03:04
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:31:57
2020-06-22 22:02:19
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:51:26
2020-06-22 20:46:05
Kamila Motyka LIBERKA
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:38:29
2020-06-22 20:15:03
Julia Babiej PANDORA
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 19:54:06
2020-06-22 19:42:58
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 07:45:56
2020-06-22 19:14:25
Beata Kamińska CHARMING BOY SZ
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 19:35:49
2020-06-22 18:00:50
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:51:50
2020-06-22 16:10:46
Julia Sistermann DOCENT J
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:49:58
2020-06-22 14:27:25
Gloria Ciba RITA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 12:22:51
2020-06-22 11:37:25
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 12:23:01
2020-06-22 10:59:27
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:00
2020-06-22 10:27:07
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:33:33
2020-06-22 10:06:28
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:33:45
2020-06-22 09:31:23
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:33:58
2020-06-22 08:22:17
Nikola Korpal HENRIKAS
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:37:49
2020-06-22 06:54:33
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:17:45
2020-06-22 00:05:22
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:18:03
2020-06-21 23:34:31
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:09
2020-06-21 23:18:31
Marlena Milenkiewicz NE-FLIKA
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 2x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:18:47
2020-06-21 21:06:39
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:19:59
2020-06-21 20:40:59
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:22:07
2020-06-21 20:36:56
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:22:58
2020-06-21 17:26:43
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:25:33
2020-06-21 17:26:10
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:33:35
2020-06-21 16:50:10
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:34:17
2020-06-21 16:47:29
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:34:46
2020-06-21 16:47:08
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:18
2020-06-21 15:26:48
Natalia Liszewska EISSPORT
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:35:06
2020-06-21 15:21:00
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:38:39
2020-06-21 13:30:50
Kornelia Kostrzewa DRAGON
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:38:38
2020-06-21 12:31:24
Dawid Kubiak LIGHTNING 100
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:24
2020-06-21 10:22:14
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:39:15
2020-06-21 08:13:16
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:42:22
2020-06-21 08:12:12
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:35:40
2020-06-21 08:09:23
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:35:57
2020-06-21 08:08:38
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:36:53
2020-06-20 21:03:57
Dominika Koper TORNADO
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:19:17
2020-06-20 09:49:17
Malwina Urbańska CAVALIER 77
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:17:30
2020-06-19 22:52:04
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N1/DPP Zwykły z rozgrywką 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:33
2020-06-19 22:50:59
Jakub Kubiak PARAMETR
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:17:46
2020-06-19 22:50:31
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:17:55
2020-06-19 20:57:16
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:57:33
2020-06-19 12:44:39
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 05:27:01
2020-06-19 10:14:27
Łucja Majka HEWELIANA
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 07:46:07
2020-06-19 08:33:24
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 07:46:32
2020-06-18 22:50:23
Maja Skorwider NELA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:20:16
2020-06-18 19:07:18
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:12:33
2020-06-18 19:06:40
Malwina Urbańska KANE
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:26:30
2020-06-18 19:06:12
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:26:41
2020-06-18 19:05:42
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:26:45
2020-06-18 17:00:01
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:26:59
2020-06-18 16:58:57
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:26:49
2020-06-18 16:58:30
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:27:26
2020-06-18 16:57:53
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:27:34
2020-06-18 16:57:33
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:52:59
2020-06-18 12:21:12
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 07:47:30
2020-06-18 12:20:24
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:18:45
2020-06-18 11:41:53
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:18:54
2020-06-18 11:41:29
Zuzanna Werelich BELLA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:39:46
2020-06-17 17:03:18
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:39:55
2020-06-17 17:01:29
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:28:35
2020-06-17 17:00:58
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 12:52:39
2020-06-17 12:29:03
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 12:54:08
2020-06-17 10:34:10
Robert Hestkowski PELARIS
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 12:54:15
2020-06-17 10:33:33
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 12:54:19
2020-06-17 10:33:14
Robert Hestkowski LION
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 10:06:28
2020-06-16 22:21:04
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 13:49:16
2020-06-16 10:33:50
Anna Małkowska LAXI
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 22:09:10
2020-06-15 22:00:38
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 22:09:17
2020-06-15 21:59:40
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 22:09:25
2020-06-15 21:58:55
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 22:09:34
2020-06-15 21:58:20
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 20:53:09
2020-06-15 21:57:38
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:12:07
2020-06-15 19:53:04
Dawid Kubiak TINKERBELL W
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:12:17
2020-06-15 19:52:35
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:17:15
2020-06-15 19:33:38
Martyna Kozioł FANTASTIC GR
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:19:12
2020-06-15 19:08:37
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:26:01
2020-06-15 16:54:55
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:26:37
2020-06-15 16:54:28
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 4/N1/DPP Zwykły z rozgrywką 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:16
2020-06-15 16:35:10
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N1/DPP Zwykły z rozgrywką 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:24
2020-06-15 16:34:28
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:31
2020-06-15 16:33:40
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:37
2020-06-15 16:33:13
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:45
2020-06-15 16:32:21
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:56:24
2020-06-15 16:31:40
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 4/N1/DPP Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:55:55
2020-06-15 16:28:46
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:56:03
2020-06-15 16:28:14
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 4/N1/DPP Zwykły z rozgrywką 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:48:22
2020-06-15 14:41:14
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:02:36
2020-06-15 13:28:57
Sławomir Andruchów STAKKATOL 7
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:02:43
2020-06-15 13:28:38
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:17:32
2020-06-15 13:24:59
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:17:40
2020-06-15 13:24:40
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:17:47
2020-06-15 13:24:24
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:17:54
2020-06-15 13:24:04
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 14:18:03
2020-06-15 12:24:14
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Runda Złota Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:19:19
2020-06-15 10:45:23
Antoni Szmytka CAPTAIN MORGAN
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:38:19
2020-06-15 10:44:57
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:38:35
2020-06-15 10:44:41
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 12:02:02
2020-06-15 09:47:29
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:19:30
2020-06-14 20:52:55
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 11:19:37
2020-06-14 20:48:58
Karolina Zielonka CINDIRELLA
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 05:26:34
2020-06-14 16:11:34
Łucja Majka WIWIANA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 05:27:29
2020-06-14 16:10:54
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 20:07:06
2020-06-14 15:42:53
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 19:35:47
2020-06-14 09:17:13
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:31:18
2020-06-06 08:54:34
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:30:43
2020-06-06 08:50:57
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 20:42:46
2020-06-05 21:51:53
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/ZWykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:55:25
2020-06-03 18:19:20
Wiktoria Leszek-Karwańska Mj'01 LADYKRACHER 8
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 17:19:16
2020-06-01 22:31:59
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 18:59:58
2020-06-01 17:10:58
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Runda Brązowa Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Runda Brązowa Zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 9/C1/Finał Runda Srebrna Zwykły z rozgrywką 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 13:49:40
2020-05-31 18:41:53
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 1/N/Runda Brązowa Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 18:26:06
2020-05-31 00:13:51
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:38:47
2020-05-31 00:12:50
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2/C/Runda Srebrna Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Runda Złota Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
2. Babiej Julia BPK
2005 (JM.)
O038981
3. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
4. Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie
S
O022618
5. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
6. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
7. Byrne Izabela JKS U Robsonów
8. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
9. Cichanowicz Agnieszka JKS U Robsonow
S
O006311
10. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
11. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
13. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
14. Dowgierd Marcelina JKS U Robsonów
15. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
16. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
17. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
18. Filipek Paulina Brak
S
O035929
19. Galińska Natalia bpk
S
O013721
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
22. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
O054560
23. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
24. Górnicka Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
25. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
Brak
26. Grena Aija
S
none
27. Grudzińska Amelia bpk
2006 (JM.)
brak
28. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
29. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
30. Jarząbek Rozalia JKS U Robsonów
31. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
32. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
33. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
34. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
35. Kamińska Aleksandra bpk
S
O048490
36. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040817
37. Kardas Izabela JKS u Robsonów
2005 (JM.)
Brak
38. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
39. Kliesmete Krista JJS
S
none
40. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
Brak
41. Koper Piotr JKS u Robsonów
S
O027125
42. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
43. Kostrzewa Kornelia SKJ u Tarnowskich
S
O053279
44. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
45. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
46. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
47. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
48. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
49. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
50. Krajnik Marta KS LEŚNE TEAM
2005 (JM.)
O036471
51. Kramarczyk Anna -
S
O049338
52. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
53. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
54. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
55. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
56. Kubiak Bogdan KJ Łąck
57. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
58. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
59. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
60. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
61. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
62. Lipska Julia JKS U Robsonów
S
63. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
64. Lodowski Oskar Stowarzyszenie Klub Jeździecki G-RIDE TEAM
2004 (J.)
O050349
65. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
66. Majewska Jagoda KS Leśne Team
2001 (MJ.)
O044913
67. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
68. Małkowska Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2000 (MJ.)
O023713
69. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
70. Matusewicz Alicja PKJ Romanowscy
71. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
72. Milenkiewicz Marlena Stowarzyszenie klub jeździecki Wyjątkowi-Siemiany
S
O027951
73. Motyka Kamila BPK
S
O021192
74. Neretnieks Kristaps BET
S
none
75. Olesiński Mariusz KJ AROMER
S
LPZJ/1561/15
76. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
77. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
78. Ozols Dainis
S
O036153
79. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
80. Pieniążek Monika Klub Jeździecki Equireno
S
O025863
81. Pierzchanowska Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
2009 (Mł.)
Brak
82. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
83. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
84. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
85. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
86. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
brak
87. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
88. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
89. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
91. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
92. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
93. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
94. Rzetelska Laura JKS U Robsonów
S
95. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
96. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
97. Śledź Zuzanna BPK
S
O023871
98. Sobiecka Dorota Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
S
Brak
99. Stańczak Artur Sportowy Klub Jeździecki Red Team
S
O020234
100. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
101. Susperregui-Stempkowska Sara None
2003 (J.)
O034160
10179403
102. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
103. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
104. Szuksztul JUlia JKS U Robsonów
S
105. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
106. Trzeciak Urszula JKS U Robsonów
S
107. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O035091
108. Tusiński Andrzej JKS U Robsonów
S
109. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
110. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
111. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O059161
112. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
113. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
114. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
brak
115. Zalewska Aleksandra ETJ KJ Hadrian
2006 (JM.)
brak
116. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
117. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
118. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
119. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
120. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

143

ABZYNT SP POL 2015 wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
2.

26

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: XXX
Brak Brak
3.

68

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
4.

92

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
5.

152

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 klacz siwa/161 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
6.

124

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
7.

207

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211
8.

77

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
9.

213

ARMSTRONG HOL GER 2004 Wałach gniada F: Alboretto
M: kyra
123334
10.

97

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
11.

193

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
12.

36

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
13.

91

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
14.

175

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
15.

210

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
brak -
16.

87

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
K027034 DE441411454515
17.

17

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
18.

123

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
19.

182

CAMERLANE - LAT - Gelding bay/- F: -
M: -
- -
20.

16

CANJER HST HOL POL 2010 Wałach gniada/167 F: Cesano II
M: Undine X
K022704 DE421000297810 276421000297810
21.

7

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
22.

102

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
23.

37

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
24.

57

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
25.

159

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
26.

116

CAVALIER 77 BRAK POL Brak wałach gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak DE441410782509
27.

190

CENTURIO DS GER 2013 Gelding bay/- F: Cameo
M: Caretello B
none -
28.

208

CERKIEW WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/Nn F: Barasz
M: Cyntia
Nn Nn
29.

54

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
30.

76

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
31.

173

CHARMING BOY SZ WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
K027793 616 007 61 01220 14
32.

185

CHICARITO - LAT - Gelding bay/- F: -
M: -
- -
33.

194

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
34.

149

CHUCK-CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/165 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
35.

41

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
36.

28

CINDIRELLA SP POL 2012 klacz siwa/162 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
K026518 616009610209612
37.

95

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
38.

127

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
39.

34

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
40.

48

COLI HANNOVER POL 2015 klacz gniada/166 F: Colestus
M: Hawana
K029458 DE431436981115
41.

180

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
42.

59

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
43.

35

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
44.

126

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
45.

4

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
46.

70

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
47.

147

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
brak 009 60 00477 09
48.

112

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/184 F: SOLARIS
M: CHIQITA
K022781 616 009 60 02684 11
49.

62

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
50.

169

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
51.

157

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K026339 6160060050610
52.

200

Dicascalla F:
M:
53.

136

DOCENT J SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L /
M: Dmona / Lord Star
K022393 616009610110510
54.

99

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
K019185 616009600195711
55.

113

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
56.

65

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
57.

98

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
58.

188

EISAMNIEK KWPN NED 2009 Gelding chestnut/- F: -
M: Cellano
- -
59.

139

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 wałach siwa/163 F: Eisfreund
M: Hale
K025228 014545
60.

192

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
Brak Brak
61.

101

ELMO EZ KWPN NED 2009 gelding bay/None F: Toulon
M: Amy
K025512 None
62.

125

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
63.

156

ERIKA NN POL 2012 Klacz skarogniada/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 1
64.

51

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
K025191 056007000E48447
65.

73

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/169 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 5280003201007107
66.

93

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
67.

196

FINKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:135 F: Fez oo
M: Frezja
Brak POL013510078007
68.

86

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
69.

72

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
70.

25

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
brak POL009600101302
71.

178

GALLIANO SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
72.

90

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
73.

171

GIGI SP POL 2002 klacz jasnokasztanowata/165 F: Iluzjon
M: Gawona
Brak Brak
74.

168

GIULIETTA-LA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con sherry
M: Gawęda
K026195 616007610036713
75.

183

GO FOR IT - LAT - Gelding bay/- F: -
M: -
- -
76.

111

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
77.

201

Gota F:
M:
78.

119

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
79.

181

GREDZENS LWB LAT 2015 Stallion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
LV001000003034
80.

170

GUCCI SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nadir
M: Gama
K023365 -
81.

162

GUINNESS TS POL 2005 wałach gniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K022562 616999600304405
82.

132

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
83.

158

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
84.

120

HENRIKAS TRAK. POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras /
M: Gret /
K025363 LTU002520237210
85.

141

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
86.

191

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
K016347 POL009600084904
87.

50

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
88.

75

ILFAST KWPN NED 2014 ogier siwa/- F: Berlin / Cassini I
M: Berlin / Cassini I
K027768 528003201307664
89.

39

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
90.

142

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Gelding bay/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
BRAK 528003201300764
91.

186

J'ADORE VAN'T VOORTVELD BWP BEL 2009 mare bay/- F: Kashmir Van Schuttershof
M: Bigarreau Du Cap
- -
92.

150

JE T'AIME SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Kilian 38
M: Jemioła
brak 616009600113114
93.

117

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/Brak F: Great Blue
M: Burgloma
K029546 528003201505665
94.

100

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
95.

56

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
96.

176

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621
97.

67

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
98.

155

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
99.

187

KS MOLLY MALONE LWB LAT 2015 Mare grey/- F: -
M: -
- -
100.

42

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
K009575 DE431316552402
101.

122

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero de Ravel
K019865 616009600268311
102.

74

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
103.

160

LARIUS STAR DWB DEN 2003 ogier gniada/172 F: Solos Landtinus / Landadel
M: Wiosa / Wolkenstein I I
K010769 208333200300236
104.

78

LAXI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Lancer III
M: Capuccina
K029068 DE441411181611
105.

145

LAZARKA SP POL 2015 klacz kara/171 F: Concord
M: La-cruz-j
K028939 616009530007915
106.

88

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
107.

130

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
108.

135

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
109.

58

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
110.

209

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Mariot
M: Lambada Z
brak
111.

203

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
112.

83

LION SP POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 POL009600357307
113.

189

LORD LUX LWB LAT 2010 Gelding bay/- F: Latango
M: Calando IV
- -
114.

115

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
115.

121

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
116.

177

MADRYT - POL 2009 Wałach gniada/- F: -
M: -
K019638 616009660558309
117.

204

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 Klacz kasztanowata/160 F: Bear King
M: Magic Gift
Brak POL16008979T
118.

108

MALACHIT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
K013152
119.

165

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/170 F: Grand De La Cour /
M: Markiza /
brak -
120.

163

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
121.

214

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
122.

89

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
123.

114

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
124.

179

MONSIEUR TRAKEN POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Hipoidas
M: Madame
Brak Brak
125.

80

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
126.

205

NASTKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon
M: Nandina
Brak POL013610230708
127.

137

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: COLOX CUP
M: NAOMI
KO22899 616007600275512
128.

138

NE-FLIKA SP POL 2011 klacz siwa/166 F: Nadir
M: Dracena
K029560 616009510208711
129.

94

NELA SP POL 2007 klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
130.

107

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
131.

174

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
132.

45

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
133.

105

OBAMA WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/- F: Rulon
M: Olbia
K023640 -
134.

154

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
135.

60

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V / Guidam
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
136.

211

PALMIRA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Słowak
M: Parada
brak brak
137.

133

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
138.

140

PARAMETR WIELKOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/165 F: Eloquent
M: Parodia
Brak ---
139.

81

PELARIS WLKP POL 2006 Ogier siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 POL007600276006
140.

79

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
K019628 616007600298909
141.

118

PEPE TYP POGRUBIONY POL 2011 Wałach bułana/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K025971 616999520132411
142.

69

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
143.

195

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
144.

153

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
145.

82

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Piano I I / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
146.

166

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/- F: El Grecco /
M: Pensylwania /
K027434 -
147.

61

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
148.

131

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
149.

212

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
K019698 DE431314313611
150.

40

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
151.

96

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
152.

144

QULA HANOWERSKA GER 2016 klacz kara/165 F: Quindale
M: Dany
K029151 DE431310237316
153.

129

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
brak 616013590150616
154.

146

RALFIE WESTFALSKI POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Rafia
K028351 DE441411222815
155.

134

RITA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: NN
M: NN
K029117 616999580448115
156.

103

ROLEX WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Rita
K018756
157.

161

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
158.

109

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
159.

106

SANSEVILLA WLKP POL 2010 klacz siwa/170 F: Iluzion /
M: Sakwa / Darwin
K027264 616007600317610
160.

52

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 61600954002012
161.

151

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
162.

47

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
163.

53

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
164.

206

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
165.

167

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
166.

184

TAKO DILAIT - LAT - Gelding bay/- F: -
M: -
- -
167.

84

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
168.

71

TINKERBELL W BWP POL 2007 Klacz siwa/167 F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
- W 259973 BWP
169.

128

TORNADO KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak
170.

64

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
171.

202

U2 HOLSTEINER DEN 2013 Ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
Brak 106JR11
172.

85

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
173.

198

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
174.

199

VHS RAMOS SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467
175.

110

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
176.

55

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
177.

63

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
178.

172

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
K027990
179.

66

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
180.

27

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
181.

164

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom
M: Wiga
K013270 POL007600225506
182.

197

WIMBLEDON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
183.

46

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon BWP
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K028201 616009640044515
184.

148

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/- F: Life and Liberty /
M: Witwa /
brak - -
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
150
50
1100
SUM:
1300.00
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
150
300
SUM:
450.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
500
25
1100
25
150
SUM:
1800.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
250
1500
SUM:
1750.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
200
4400
SUM:
4600.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
150
SUM:
150.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
200
25
650
SUM:
875.00
Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
30
SUM:
30.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100
SUM:
100.00
Kajko Martyna KJ Palmowski
50,00
SUM:
50.00
Kamińska Beata CSJ Chraboły
100
SUM:
100.00
Kliesmete Krista JJS
100
SUM:
100.00
Kostrzewa Kornelia SKJ u Tarnowskich
15
SUM:
15.00
Kowalski Kamil bpk
75
SUM:
75.00
Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
30,00
SUM:
30.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
25
SUM:
25.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
2500
50
SUM:
2550.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
1200
SUM:
1200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
1550
20
SUM:
1670.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
6700
300
7500
100
400
SUM:
15000.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
1500
2666
16500
SUM:
20666.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
500
SUM:
500.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
150
2700
SUM:
2850.00
Lodowski Oskar Stowarzyszenie Klub Jeździecki G-RIDE TEAM
15
25
SUM:
40.00
Majewska Jagoda KS Leśne Team
100
SUM:
100.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
200
SUM:
200.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
850
350
200
SUM:
1400.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Neretnieks Kristaps BET
600
2666
1800
300
400
10500
SUM:
16266.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
25
SUM:
25.00
Ozols Dainis
15,00
SUM:
15.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
50
40
100
500
300
SUM:
990.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
50
200
75
SUM:
325.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
800
50
SUM:
850.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
SUM:
500.00
Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
150
200
SUM:
350.00
Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
25,00
SUM:
25.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
2666
400
600
4800
400
100
2250
SUM:
11216.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
400
50
40
SUM:
490.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
100
250
300
200
900
750
900
1200
SUM:
4600.00
Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
100
SUM:
100.00
Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
80,00
100
200
50
SUM:
430.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team
2020-06-26
18
2020-06-27