Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie + Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 31.07-02.08.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
185 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:32:36
2020-08-01 20:32:36
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
184 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:32:10
2020-08-01 20:32:10
Robert Hestkowski LION
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:31:30
2020-08-01 20:31:30
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
182 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:31:00
2020-08-01 20:31:00
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:30:35
2020-08-01 20:30:35
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:30:16
2020-08-01 20:30:16
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:07
2020-08-01 15:02:11
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 2x ZR02/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:33:41
2020-07-31 22:33:41
Robert Hestkowski BOLERO
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:03:41
2020-07-31 19:08:26
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:03:33
2020-07-31 19:07:33
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:03:13
2020-07-31 18:38:45
Diana Zając DEKORACJA
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:28:39
2020-07-29 21:17:41
Weronika Bobotek QULA
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:29:04
2020-07-29 20:48:37
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:29:28
2020-07-29 20:48:03
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:38:15
2020-07-29 19:20:29
Weronika Wilczewska WASABI
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:38:22
2020-07-29 19:19:51
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:38:31
2020-07-29 19:19:18
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:29:58
2020-07-29 18:33:02
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:31:11
2020-07-29 17:35:50
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:31:35
2020-07-29 16:41:03
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR01/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:32:32
2020-07-29 13:55:08
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:53:49
2020-07-29 10:40:11
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:53:52
2020-07-29 10:39:24
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 11:06:52
2020-07-29 10:09:47
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 11:06:55
2020-07-29 10:09:04
Sylwia Świrydziuk CORFU
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:31:58
2020-07-29 07:58:32
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:31:21
2020-07-29 07:57:21
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:08:03
2020-07-28 20:03:52
Robert Wilczewski ALCAPONE
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:07:57
2020-07-28 20:02:34
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:59:58
2020-07-28 19:58:44
Weronika Kuran DEXTER
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:13
2020-07-28 19:10:43
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:52:36
2020-07-28 19:09:33
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:52:27
2020-07-28 19:08:59
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:49:29
2020-07-28 17:12:32
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 15:01:10
2020-07-28 14:04:45
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:34:37
2020-07-28 12:56:35
Natalia Biernat NIKON
  • 2x ZR01/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR02/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:34:24
2020-07-28 11:48:19
Karolina Krzykowska KADRA
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:17:16
2020-07-27 23:29:01
Anna Kałużyńska HIUSTON
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:20
2020-07-27 21:53:42
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:31
2020-07-27 19:24:22
Agata Klentak CARPEDIEM
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:17:42
2020-07-27 19:23:09
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:34:06
2020-07-27 18:54:20
Dominka Przytuła TORA
  • 2x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
143 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-07-27 18:45:15
2020-07-27 18:40:27
Sandra Górnicka FINKA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:45:22
2020-07-27 18:40:18
Julia Sistermann DOCENT - J
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:20:27
2020-07-27 18:38:57
Marek Lewicki KIRYMANJARO FORTUNA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:19:39
2020-07-27 18:38:09
Marek Lewicki KING`S LADY DN
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:45:44
2020-07-27 18:35:19
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:45:51
2020-07-27 18:34:49
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:45:59
2020-07-27 18:34:06
Marek Lewicki NEWTON JP Z
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:30:49
2020-07-27 17:47:35
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:30:43
2020-07-27 17:47:00
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:30:36
2020-07-27 17:46:29
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:30:29
2020-07-27 17:46:01
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:30:22
2020-07-27 17:42:13
Alicja Soroka IRYS
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:32:47
2020-07-27 17:20:52
Marta Czajkowska PROTON
  • 2x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:32:33
2020-07-27 17:20:04
Jagoda Majewska PROTON
  • 1x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:29:20
2020-07-27 17:19:32
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:29:13
2020-07-27 17:19:12
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:29:05
2020-07-27 17:13:52
Kornelia Kostrzewa DRAGON
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:28:59
2020-07-27 16:06:23
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:02:54
2020-07-27 13:44:36
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:04:38
2020-07-27 12:48:53
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:08:11
2020-07-27 11:27:13
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:01:08
2020-07-27 10:00:50
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:01:17
2020-07-27 09:38:07
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:53:32
2020-07-27 08:22:10
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:32:16
2020-07-26 22:00:22
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:26:58
2020-07-26 17:45:46
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:27:10
2020-07-26 17:45:23
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:31:59
2020-07-26 17:29:53
Paweł Spisak CRUNCHY
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:27:39
2020-07-26 17:25:35
Paweł Spisak CARAVAGGIO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:27:46
2020-07-26 17:25:02
Paweł Spisak CASUS
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:27:55
2020-07-26 17:23:47
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 16:25:21
2020-07-26 15:23:31
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:27:59
2020-07-26 14:29:01
Amelia Grudzińska CZARIS
  • 2x ZR2./L/Licencyjny
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:55:08
2020-07-26 14:27:56
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:28:02
2020-07-26 14:23:47
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:28:13
2020-07-26 14:22:43
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:28:23
2020-07-26 14:21:57
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:28:35
2020-07-26 14:04:44
Julia Babiej PANDORA
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 10:59:25
2020-07-26 10:03:44
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:43:03
2020-07-26 08:56:43
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 09:09:30
2020-07-26 08:44:56
Wiktoria Polakowska GUCCI
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 22:32:26
2020-07-25 21:46:55
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-28 20:26:44
2020-07-25 15:41:48
Emilia Fudali ENDIRA VAN DE RHILLE
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:21:35
2020-07-25 08:36:41
Urszula Bańkowska GREK
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:17:50
2020-07-24 12:21:59
Beata Mróz LUNA I
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:04:25
2020-07-24 12:19:40
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 22:30:56
2020-07-24 12:18:01
Beata Mróz CWAN
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 22:30:49
2020-07-23 23:17:50
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 21:49:16
2020-07-23 23:16:53
Emilia Fudali HEKATE
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:51:46
2020-07-23 21:45:39
Anna Rębisz DON
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:20:59
2020-07-23 13:13:39
Angelika Sokołowska GET READY
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:21:46
2020-07-23 11:38:41
Aleksander Lewandowski ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:21:14
2020-07-23 11:38:03
Aleksander Lewandowski CELVISTO
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:21:20
2020-07-23 11:37:40
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:21:28
2020-07-23 11:37:20
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:56:05
2020-07-23 10:44:16
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:21:41
2020-07-23 09:49:04
Adrianna Trzcińska MOLLY C
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:56:13
2020-07-22 21:16:35
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:06:16
2020-07-22 19:40:31
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:06:09
2020-07-22 18:07:38
Siarhei Kazlou HATOKI
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:06:03
2020-07-22 18:06:12
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:05:56
2020-07-22 18:03:38
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:05:49
2020-07-22 17:55:13
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-07-23 08:05:41
2020-07-22 17:52:02
Maryia Mikhailava LET'S DANCE GIRL GR
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:05:23
2020-07-22 17:45:08
Maryia Mikhailava LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 18:28:43
2020-07-22 17:36:06
Siarhei Kazlou SANCZO
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:23:11
2020-07-22 08:08:12
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:18:44
2020-07-21 17:35:41
Urszula Oryga - Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:56:32
2020-07-21 17:31:53
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:17:57
2020-07-21 17:31:12
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:17:29
2020-07-21 17:29:41
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:17:22
2020-07-21 17:29:08
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:17:12
2020-07-21 17:28:42
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:17:04
2020-07-21 17:27:58
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:52:11
2020-07-21 12:46:43
Dominykas Gečas O'QUICK
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:52:16
2020-07-21 12:44:50
Daiva Bučienė REZIJA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:29:43
2020-07-20 21:55:20
Konrad Mański JARSINA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:19:25
2020-07-20 20:19:02
Konrad Mański MADDOX
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:42:46
2020-07-20 15:51:36
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:40:28
2020-07-20 11:22:02
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:21:57
2020-07-19 20:56:16
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:21:48
2020-07-19 20:51:54
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:43
2020-07-19 20:51:37
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:21:13
2020-07-19 20:51:16
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 08:21:55
2020-07-19 20:50:36
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:13:49
2020-07-19 18:42:00
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:32
2020-07-19 10:34:41
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:27
2020-07-18 22:31:08
Robert Wilczewski VESTARI
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:22
2020-07-18 22:30:16
Robert Wilczewski HITOKI
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:16
2020-07-18 22:28:36
Robert Wilczewski HACKMAN
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:09
2020-07-18 22:24:13
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:47:01
2020-07-18 22:23:11
Olga Celska EVITA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:57:16
2020-07-17 22:07:51
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 09:03:45
2020-07-17 22:07:30
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:11:48
2020-07-17 16:08:03
Alicja Bojarowska OLINA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR5/LL/Z traffieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:11:55
2020-07-17 16:04:59
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:12:02
2020-07-17 09:09:48
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:12:31
2020-07-16 16:21:50
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:12:39
2020-07-16 15:59:19
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:12:44
2020-07-16 15:57:49
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 20:12:48
2020-07-16 15:57:09
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 00:45:54
2020-07-16 15:36:20
Anastazja Pasternak SZOGUN
  • 2x ZR00/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR01/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR02/mini LL/Z trafieniem w normę czasu S1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 22:08:18
2020-07-16 15:32:09
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:50:18
2020-07-15 17:42:04
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:50:09
2020-07-15 16:48:37
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:50:00
2020-07-15 15:35:08
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:49:52
2020-07-15 15:34:11
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:02:40
2020-07-15 13:04:49
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:02:27
2020-07-15 13:03:58
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:00:12
2020-07-15 12:56:58
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:00:17
2020-07-15 12:56:35
Grzegorz Psiuk INDIGO R.T
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:59:01
2020-07-15 12:55:08
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:58:02
2020-07-14 22:38:50
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:21:27
2020-07-14 20:07:50
Natalia Liszewska HUACA L
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:21:30
2020-07-14 20:04:21
Natalia Liszewska EISSPORT
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:21:08
2020-07-14 20:03:50
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:20:00
2020-07-14 19:18:10
Joanna Karska SYLVESTER
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR7/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:21:14
2020-07-14 19:17:22
Joanna Karska CHOPPER 7
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR11/P1/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:02:57
2020-07-14 13:11:06
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:02:47
2020-07-14 13:09:33
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 09:43:15
2020-07-14 10:39:37
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x ZR3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:50:25
2020-07-14 10:37:52
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:50:20
2020-07-14 10:35:47
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/GRAND PRIX Finał Dużej Rundy art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:49:14
2020-07-13 12:41:24
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:53:19
2020-07-13 12:40:23
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:49
2020-07-12 20:05:12
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:42
2020-07-12 20:03:30
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:35
2020-07-12 20:02:31
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:28
2020-07-12 20:01:14
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:22
2020-07-12 20:00:41
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:49:14
2020-07-12 19:59:31
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:44
2020-07-12 15:07:10
Sabrina Tovarnak SANVARA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x ZR10/L1/Zwykły (art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:52:21
2020-07-12 15:06:20
Sabrina Tovarnak MAMOUNIA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:35:55
2020-07-12 15:05:47
Sabrina Tovarnak DONNERWETTER
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:36:02
2020-07-12 15:05:18
Sabrina Tovarnak DONALD
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:36:21
2020-07-12 15:03:37
Sabrina Tovarnak CERVINO H
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR12/N1/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:36:16
2020-07-12 15:03:13
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 20:36:34
2020-07-12 15:02:47
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:48:12
2020-07-10 21:49:31
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:47:59
2020-07-10 21:48:12
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2/C/Średnia Runda Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:47:45
2020-07-10 21:47:24
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 18:59:11
2020-07-09 12:01:34
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 1/N/Mała Runda Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 18:59:18
2020-07-07 07:40:03
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x ZR6/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
2. Babiej Julia BPK
2005 (JM.)
O038981
3. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
4. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Biernat Natalia Niezrzeszony
2000 (MJ.)
27053/16
8. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
9. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
10. Bojarowska Alicja bpk
2003 (J.)
O054559
11. Bučiene Daiva Lankupiai
S
.
12. Burzyńska Agata bpk
2001 (MJ.)
O044398
13. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
14. Czajkowska Marta KS Leśne Team
2008 (JM.)
Brak
15. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
16. Czub Zuzanna brak
2006 (JM.)
O049370
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Dargiewicz Anna Bez Przynależności Klubowej
S
O001421
20. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
21. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
22. Fudali Emilia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (JM.)
LZRWZJ/2754/20
23. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
24. Gečas Dominykas Lankupiai
1999 (MJ.)
.
25. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
26. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
27. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
28. Górnicka Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
29. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
30. Grudzińska Amelia bpk
2005 (JM.)
O059423
31. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
32. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
33. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
34. Kałużyńska Anna Maria CSJ Chraboły
S
O028491
35. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
36. Karska Joanna bpk
S
O004625
37. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
38. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
39. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
40. Kolankowska Maria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O044127
41. Kostrzewa Kornelia SKJ u Tarnowskich
2002 (J.)
O053279
42. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
43. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
44. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
45. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
46. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
47. Krajnik Marta KS Leśne Team
2005 (JM.)
O036471
48. Kramarczyk Anna -
S
O049338
49. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
50. Krzykowska Karolina Stajnia u Romanów
2003 (J.)
BRAK
51. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
52. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
53. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
54. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
55. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
56. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
57. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
58. Kuran Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O031808
59. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
60. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
61. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
62. Lodowski Oskar St. KJ G-RIDE TEAM
2004 (J.)
O050349
63. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
64. Lyskovka Valery .
S
O006765
65. Majewska Jagoda KS Leśne Team
2001 (MJ.)
O044913
66. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
67. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
68. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
69. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
70. Mikhailava Maryia Klub Jeździecki Profil
S
O044192
10034677
71. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
72. Mróz Beata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O038402
73. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
74. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
75. Olesiński Mariusz KJ AROMER
S
LPZJ/1561/15
76. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
77. Oryga-Siwiak Maja bpk
78. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
79. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
80. Pasternak Anastazja bpk
2009 (Mł.)
brak
81. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
82. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
83. Pieniążek Monika Klub Jeździecki Equireno
S
O025863
84. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (Mł.)
O057056
85. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
86. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
87. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
88. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
89. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
90. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
91. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
92. Przybylska Nikola -
2004 (J.)
O040574
93. Przytuła Dominka KS Leśne Team
2004 (J.)
Brak
94. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
95. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
96. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
97. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
98. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
99. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
100. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
101. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
102. Śledź Zuzanna BPK
S
O023871
103. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
104. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
105. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
106. Soroka Alicja SKJ Baskil Rzeczna
S
O019714
107. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
108. Stankiewicz Joanna bpk
2000 (MJ.)
O043347
109. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
110. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
111. Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
S
O046187
112. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
113. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
114. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
115. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
116. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
117. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
118. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
119. Widzińska Katarzyna
120. Wilczewska Weronika BPK (WMA)
2002 (J.)
O028241
121. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
122. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
123. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O058026
124. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
125. Zając Diana bpk
126. Zając Diana Brak
2005 (JM.)
Brak
127. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
128. Zielińska Maja KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
129. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

188

ALCAPONE SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contender Son
M: Aida
K017606
2.

218

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
3.

7

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
brak DE481810282613
4.

178

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 klacz siwa/161 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
5.

143

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
6.

48

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
7.

82

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
8.

223

Aurora F:
M:
9.

26

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
10.

191

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
11.

113

BANDON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024527 POL999600166504
12.

68

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
13.

167

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
14.

6

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
brak DE481810140006
15.

156

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
16.

179

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
17.

84

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
18.

149

CARAVAGGIO OLD POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello
M: Oh wiskey/ Canto
K029618 418180220916
19.

168

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
20.

79

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
21.

53

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
22.

199

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
23.

150

CASUS HOL. GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
24.

52

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
25.

43

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
26.

135

CELVISTO NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/- F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
27.

226

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
28.

8

CERVINO H BAYERN GER 2012 ogier siwa/174 F: Cornet Obolensky /
M: Pauline /
brak -
29.

102

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
30.

162

CHAMPION 127 WESTF. GER 2010 wałach gniada/168 F: Comme il faut
M: Percy/Pluspunkt
K028530 DE441411328510
31.

78

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
32.

22

CHARLIE BOY AES POL 2010 Wałach siwa/163 F: IRCO MIRCO GII
M: QUELLA S/QUICK STAR
K026991 GBR002100024725 104ZT81
33.

115

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
34.

86

CHOPPER BAYER GER 2011 wałach ciemnogniada F: Contendros /
M: Koradina Nice to Know /
K023787 -
35.

73

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
36.

152

COLI HANNOVER POL 2015 klacz gniada/166 F: Colestus
M: Hawana
K029458 DE431436981115
37.

66

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
38.

131

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/174 F: Corrado I/Cor de la Bryere
M: Nerina IV/Heraldik
K016793 DE421000248909
39.

169

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
40.

195

CORFU HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
41.

211

Cornet Sunshain F:
M:
42.

77

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
43.

3

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
44.

46

CRUNCHY HOL POL 2016 ogier gniada/172 F: Crunch
M: xxx
1234 1234
45.

141

CWAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/165 F: Czakamar
M: Wika
K024022
46.

74

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
47.

89

CYNA TRAKEŃSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733
48.

44

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/184 F: Solaris /
M: Chiqita / Love Affaire
K022781 61600960 0268411
49.

114

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
50.

180

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
51.

194

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
52.

210

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
K014215 616009660310200
53.

222

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada/168 F: Rubin
M: Drama
Brak Brak
54.

193

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
KO20126 528003000813547
55.

123

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
56.

130

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
57.

172

DOCENT - J SP POL 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L /
M: Dmona / Lord Star
K022393 616009610110510
58.

139

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
K019185 616009600195711
59.

71

DONALD BAVARIAN GER 2012 wałach gniada/167 F: Diarado /
M: Cosa /
brak DE481810078212
60.

9

DONNERWETTER BAVARIA GER 2012 wałach gniada/174 F: Dollar D‘or /
M: Rabiat Z /
brak -
61.

11

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
62.

163

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
63.

181

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
64.

182

EASY FLAY HAN POL 2013 wałach gniada F: Escudo /
M:
brak -
65.

99

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
66.

88

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 wałach siwa/163 F: Eisfreund
M: Hale
K025228 014545
67.

42

ENDIRA VAN DE RHILLE Belgisch Warmbloedpaard POL 2004 klacz kasztanowata/164 F: Parcival
M: Perona Van De Rhille
K029757 BELW231401BWP
68.

170

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
69.

93

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 brak
70.

95

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
71.

105

EVITA HANNOWERSKA POL 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy/Escudo I
M: Silence/Stolzenberg
K029672 DE 431319626813
72.

145

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
73.

171

FINKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:135 F: Fez oo
M: Frezja
K026533 POL013510078007
74.

159

FLIPJE KWPN NED 2010 wałach gniada/175 F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Numero Uno
K025560 528003201004967
75.

209

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846
76.

148

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
77.

111

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
78.

121

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
K013984 616009510414309 104HO89
79.

47

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
80.

134

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
81.

200

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
82.

75

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
83.

161

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
84.

96

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
85.

41

GREK WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/163 F: Le Duc
M: Gawrynia
K025251 POL007600120803
86.

125

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509
87.

144

GUCCI SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nadir
M: Gama
K023365 -
88.

29

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
89.

165

GUINNESS TS POL 2005 wałach gniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K022562 616999600304405
90.

205

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 wałach gniada/185 F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
91.

107

HACKMAN OLD GER 2010 ogier gniada/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Aida / Almox Prints J
K018761 DE433331667510
92.

198

HANDSOME KWPN POL 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
93.

132

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
94.

36

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
95.

142

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
96.

106

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
97.

62

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
98.

108

HITOKI HOL POL 2014 ogier siwa/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
K026051 DE421000548914
99.

56

HIUSTON SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Literat
M: Hawana
K026861 616009641002914
100.

124

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
101.

87

HUACA L HOLSZTYN POL 2012 klacz gniada/165 F: Quintero
M: Welfin
K025227 K025227
102.

151

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 Curella / Favoritas
103.

2

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
104.

83

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
105.

166

IRYS WLKP POL 2005 wałach gniada/- F: Trawers / Grand As
M: Imulacja / Islam
K013059 007520109705
106.

174

ITOULON B KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
107.

94

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
108.

92

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241
109.

117

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/163 F: Numero Uno / Libero H
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
110.

137

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
111.

59

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
112.

185

KAMILLE KWPN NED 2015 Klacz gniada/172 F: QUASIMODO / HEARTBREAKER
M: OLEASTER / BURGGRAAF
K028828 528003201501442
113.

129

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
114.

25

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 Wałach gniada/164 F: Calvaro Z
M: Goronda Musterd
KO26961 528003201504168
115.

51

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL
M: Blue Lady
K028821 528003201500440
116.

50

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: EJIRY FORTUNA
K027245 528003201508281
117.

126

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
118.

127

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa/- F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
K023757 616009610024713
119.

173

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
120.

187

LACROSSE HOL GER 2006 Wałach gniada/173 F: Contender
M: La Belle I / Acord II
K010783 DE421000091806
121.

153

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
122.

214

LARIUS STAR DWB DEN 2003 ogier gniada/172 F: Solos Landtinus / Landadel
M: Wiosa / Wolkenstein I I
K010769 208333200300236
123.

203

LEOPARD WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
K010415 POL 007 60 01569 05
124.

34

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
125.

128

LET'S DANCE GIRL GR KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Dallas VDL
M: Dancinggirl GR/Cantos
- 528003201606531
126.

147

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
127.

28

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
K012634 DE421000017907
128.

61

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
129.

154

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
130.

40

LUNA I TRAKEŃSKA POL 2012 Klacz kara/170 F: Heliopolis
M: Libertina
K025693
131.

225

LVIV PKZ BWP POL 2011 Wałach kara/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
132.

116

MADDOX Deutsches Reit Pony GER 2006 wałach kara/kuc:148 F: Maestro /
M: Madehnite ben Movs /
K026523 DE434340052706
133.

69

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
134.

190

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
135.

10

MAMOUNIA BAYERN GER 2014 klacz ciemnokasztanowata/172 F: Messenger /
M: Contender /
brak -
136.

27

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
137.

45

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/168 F: GRAND DE LA COUR
M: MARKIZA
K029626 POL 009 52 00291 03
138.

208

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
139.

112

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
140.

138

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Check In 2 /
M: Montana C /
K020472 616009530355809
141.

189

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
142.

158

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
143.

217

NEFRYT SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K016372 POL009530034409
144.

175

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
145.

60

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: In Camera
M: Nitoloma
Brak 616 009 54 00569 11
146.

186

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
147.

118

O'QUICK BH LTU 2014 Klacz kasztanowata F: Charmeur
M: Orange girl
.
148.

157

OBAMA WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/- F: Rulon
M: Olbia
K023640 -
149.

97

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
150.

196

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 wałach siwa/- F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
151.

90

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
152.

98

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V / Guidam
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
153.

155

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
154.

122

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
155.

206

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
156.

183

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
157.

54

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
158.

49

PROTON Pełna Krew Angielska POL 2015 Wałach siwa/160 F: ECOSSE
M: PALIXODIA
Brak 616POL15008685T
159.

110

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
160.

91

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
161.

136

QUIRO 5 OLD POL 2008 wałach gniada/- F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
K016241 DE433331028708
162.

202

QULA HANOWERSKA GER 2016 klacz kara/165 F: Quindale
M: Dany / De Niro
K029151 DE431310237316
163.

39

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
164.

119

REZIJA . LTU 2014 mare bay/. F: .
M: .
. .
165.

31

ROCKEFELLER Szlachetny Półkrwi POL 10.02.2012 Wałach siwa/172 F: Cap DE B Neville
M: Rafia
K023459 616009600155412
166.

103

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
167.

70

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
168.

100

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
K027073 brak
169.

215

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
170.

160

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata/- F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
171.

219

SANCZO WURT. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I
M: Sunny
K011254
172.

72

SANVARA BAYERN GER 2015 klacz gniada/171 F: Sanvara /
M: Contendro /
brak -
173.

204

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa/- F: Avero /
M: Susan / Cardiff
K016638 616009600230910
174.

227

Son Contender 2013 F:
M:
175.

67

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
176.

192

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
177.

85

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
K026081 DE481810001913
178.

21

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
brak 616013610070010
179.

216

Szotill F:
M:
180.

120

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
181.

177

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
182.

184

TIMUR EWITA DRP POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
183.

104

TOKAJER 8 OS POL 2008 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
184.

55

TORA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada F: Grom /
M: /
brak POL007600075605
185.

80

VELVET BH LTU 2011 Ogier inna F: Centuryo
M: Vaillante
.
186.

224

Venus F:
M:
187.

109

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/170 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
188.

212

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
189.

213

VHS RAMOS SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467
190.

176

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
191.

101

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
192.

228

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
193.

197

WASABI SP POL 2014 wałach siwa/167 F: ASTON MARTIN
M: WILD PLEASURE
K027990 -
194.

133

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
195.

164

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom / Czuwaj
M: Wiga / Batman
K013270 POL007600225506
196.

146

WIMBLEDON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
197.

207

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
198.

81

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
199.

13

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
200.

76

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813