Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie + Regionalne+ HPWiM
Dąbrówka Mała., 23-25.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
275 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:33
2020-10-18 22:56:39
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
274 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:37
2020-10-18 22:55:15
Mateusz Tyszko LORD OF FAME
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
273 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:40
2020-10-18 22:53:22
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
272 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:43
2020-10-18 22:51:21
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
271 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:48
2020-10-18 22:50:40
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
270 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:50
2020-10-18 22:50:05
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
269 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:53
2020-10-18 22:49:19
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
268 ACCEPTED 2020-10-20 08:09:49
2020-10-18 20:39:45
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
267 ACCEPTED 2020-10-18 19:46:12
2020-10-18 19:45:46
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
266 ACCEPTED 2020-10-18 19:45:05
2020-10-18 19:14:31
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
265 ACCEPTED 2020-10-20 08:09:54
2020-10-18 12:36:49
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
264 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:34
2020-10-16 16:02:48
Jan Bobik CZART
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
263 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:39
2020-10-16 13:35:00
Jan Bobik OLE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
262 ACCEPTED 2020-10-16 20:45:47
2020-10-16 11:06:45
Tomasz Miśkiewicz M-MATI AZ
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
261 ACCEPTED 2020-10-20 12:00:04
2020-10-16 09:22:46
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
260 ACCEPTED 2020-10-20 11:24:10
2020-10-15 19:35:17
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
259 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:11
2020-10-15 17:11:25
Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
258 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:19
2020-10-15 17:09:31
Jacek Zagor GENIE VAN PRINSENVELD
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
257 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:27
2020-10-15 17:06:17
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
256 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:34
2020-10-15 17:01:35
Jacek Zagor ARONN DU TALUS
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
255 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:02
2020-10-15 11:38:17
Jakub Kubiak ORIGI AEG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
254 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:07
2020-10-15 11:37:46
Jakub Kubiak KONQUISTADOR
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
253 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:12
2020-10-15 11:37:18
Jakub Kubiak HALLOUMI
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
252 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:18
2020-10-15 11:36:44
Jakub Kubiak ARES V'T ELZENHOF Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:46
2020-10-14 12:38:26
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
250 ACCEPTED 2020-10-16 09:24:32
2020-10-13 20:24:54
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
249 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:23
2020-10-13 15:36:48
Weronika Minkiewicz CALIGULA-L
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
248 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:33
2020-10-13 14:57:37
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
247 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:36
2020-10-13 14:54:50
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
246 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:39
2020-10-12 20:03:18
Julia Parda R-FOOD JOHN AZ
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
245 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:41
2020-10-12 20:01:59
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
244 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:44
2020-10-12 20:01:06
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
243 ACCEPTED 2020-10-20 10:21:06
2020-10-11 21:32:55
Klara Rekuć PALERMO
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
242 ACCEPTED 2020-10-11 20:07:29
2020-10-11 19:49:14
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
241 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:28
2020-10-11 19:48:43
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
240 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:31
2020-10-11 19:47:49
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
239 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:37
2020-10-11 19:47:01
Irmantas Grikienis CORLANDER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
238 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:43
2020-10-11 19:46:13
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
237 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:54
2020-10-11 19:45:12
Beatričė Zujutė BANDIT DU ROUET
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
236 ACCEPTED 2020-10-11 19:11:25
2020-10-11 18:41:36
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
235 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:37
2020-10-11 14:45:49
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
234 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:40
2020-10-11 14:44:27
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
233 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:26
2020-10-11 09:18:21
Robert Wilczewski GLORIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
232 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:25
2020-10-11 07:40:31
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
231 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:19
2020-10-10 16:54:51
Robert Wilczewski CHIRIVEL
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
230 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:58
2020-10-10 16:43:59
Nataniel Wilczewski PIK POK
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
229 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:34
2020-10-10 16:12:12
Robert Wilczewski EAGLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
228 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:49
2020-10-10 15:51:50
Wiktor Kajetan Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
227 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:56
2020-10-10 15:51:20
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
226 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:03
2020-10-10 15:50:39
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
225 ACCEPTED 2020-10-10 15:20:07
2020-10-10 14:57:33
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
224 ACCEPTED 2020-10-10 13:01:49
2020-10-10 11:04:02
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
223 ACCEPTED 2020-10-10 13:02:14
2020-10-09 19:34:30
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
222 ACCEPTED 2020-10-10 09:49:38
2020-10-09 18:36:41
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
221 ACCEPTED 2020-10-10 09:49:35
2020-10-09 16:57:51
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
220 ACCEPTED 2020-10-10 10:18:03
2020-10-09 15:41:44
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
219 ACCEPTED 2020-10-09 13:13:48
2020-10-09 12:02:48
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
218 ACCEPTED 2020-10-09 13:13:56
2020-10-09 09:19:22
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
217 ACCEPTED 2020-10-09 13:14:00
2020-10-09 09:13:20
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
216 ACCEPTED 2020-10-10 09:51:17
2020-10-09 09:11:58
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
215 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:13
2020-10-08 22:14:27
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
214 ACCEPTED 2020-10-10 09:50:14
2020-10-08 21:33:10
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
213 ACCEPTED 2020-10-08 21:21:28
2020-10-08 21:17:03
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
212 ACCEPTED 2020-10-08 20:11:25
2020-10-08 20:11:12
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
211 ACCEPTED 2020-10-08 20:10:43
2020-10-08 20:10:33
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
210 ACCEPTED 2020-10-16 13:24:42
2020-10-08 12:29:23
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
209 ACCEPTED 2020-10-16 13:24:23
2020-10-08 12:28:30
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
208 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:02
2020-10-08 12:26:41
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
207 ACCEPTED 2020-10-08 13:31:59
2020-10-08 12:05:46
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
206 ACCEPTED 2020-10-08 18:44:20
2020-10-08 11:33:05
Julia Regucka VILLENA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2020-10-08 18:44:10
2020-10-08 11:30:54
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
204 ACCEPTED 2020-10-08 10:19:22
2020-10-08 10:09:29
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 2x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
203 ACCEPTED 2020-10-08 10:18:32
2020-10-08 10:01:42
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
202 ACCEPTED 2020-10-08 13:31:35
2020-10-08 06:35:56
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
201 ACCEPTED 2020-10-10 13:03:07
2020-10-08 00:30:35
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
200 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:01
2020-10-08 00:29:14
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
199 ACCEPTED 2020-10-10 13:03:13
2020-10-08 00:27:26
Adrian Stypułkowski NIL
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
198 ACCEPTED 2020-10-20 10:00:44
2020-10-07 21:28:14
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
197 ACCEPTED 2020-10-20 23:55:10
2020-10-07 21:27:15
Emil Mościcki GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
196 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:13
2020-10-07 21:26:05
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
195 ACCEPTED 2020-10-08 08:10:03
2020-10-07 21:02:05
Tomasz Miśkiewicz STACHATO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
194 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:23
2020-10-07 20:59:24
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
193 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:30
2020-10-07 20:58:40
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
192 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:37
2020-10-07 20:58:17
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
191 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:45
2020-10-07 20:57:27
Tomasz Miśkiewicz CHACCORTHAGO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
190 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:54
2020-10-07 16:46:11
Jakub Kubiak CORLEONE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
189 ACCEPTED 2020-10-08 21:18:59
2020-10-07 13:37:27
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
188 ACCEPTED 2020-10-16 09:30:08
2020-10-07 13:35:15
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
187 ACCEPTED 2020-10-08 08:09:27
2020-10-07 13:34:34
Konstancja Płoskonka CONSTANTINE M
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
186 ACCEPTED 2020-10-08 08:09:23
2020-10-07 13:33:48
Konstancja Płoskonka SON CONTENDER
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2020-10-20 11:46:50
2020-10-07 12:29:25
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
184 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:22
2020-10-07 11:54:22
Natalia Palmowska H DOMINIQUE V
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
183 ACCEPTED 2020-10-07 13:05:58
2020-10-07 00:26:18
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
182 ACCEPTED 2020-10-20 09:17:57
2020-10-06 21:11:46
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
181 ACCEPTED 2020-10-20 09:18:03
2020-10-06 21:10:37
Emil Mościcki GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
180 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:01
2020-10-06 19:18:50
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
179 ACCEPTED 2020-10-06 19:18:49
2020-10-06 19:18:28
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
178 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:06
2020-10-06 19:17:59
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
177 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:10
2020-10-06 19:17:07
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
176 ACCEPTED 2020-10-06 19:15:56
2020-10-06 17:18:22
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
175 ACCEPTED 2020-10-06 19:17:19
2020-10-06 15:44:44
Nikola Sobòtka HESTIA
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
174 ACCEPTED 2020-10-06 20:57:09
2020-10-06 15:43:46
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2020-10-08 21:08:48
2020-10-06 14:51:43
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
172 ACCEPTED 2020-10-16 09:28:29
2020-10-06 14:34:09
Grzegorz Psiuk INDIGO R.T
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
171 ACCEPTED 2020-10-06 19:14:56
2020-10-06 14:33:51
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
170 ACCEPTED 2020-10-06 13:38:53
2020-10-06 13:13:44
Dominika Hestkowska VHS RAMOS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
169 ACCEPTED 2020-10-12 08:46:59
2020-10-06 13:13:03
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
168 ACCEPTED 2020-10-06 19:16:17
2020-10-06 12:10:41
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
167 ACCEPTED 2020-10-06 11:31:50
2020-10-06 10:53:13
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:36
2020-10-05 21:27:07
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
165 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:38
2020-10-05 21:26:27
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
164 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:40
2020-10-05 21:25:31
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
163 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:42
2020-10-05 21:25:01
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
162 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:45
2020-10-05 21:24:35
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
161 ACCEPTED 2020-10-05 13:41:45
2020-10-05 13:27:02
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
160 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:54
2020-10-05 10:31:17
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
159 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:57
2020-10-05 10:30:42
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
158 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:59
2020-10-05 10:30:03
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
157 ACCEPTED 2020-10-08 21:08:24
2020-10-04 20:28:07
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
156 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:59
2020-10-04 17:40:34
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
155 ACCEPTED 2020-10-06 07:16:49
2020-10-04 17:28:35
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
154 ACCEPTED 2020-10-04 18:40:39
2020-10-04 10:00:23
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:40
2020-10-03 22:07:30
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
152 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:34
2020-10-03 22:03:34
Natalia Palmowska CHARIVARI 14
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
151 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:30
2020-10-03 22:03:06
Natalia Palmowska ARIBA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
150 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:26
2020-10-03 22:02:31
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
149 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:21
2020-10-03 22:01:21
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
148 ACCEPTED 2020-10-04 18:40:22
2020-10-03 22:00:40
Anna Rębisz DON
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
147 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:00
2020-10-03 20:37:01
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:55
2020-10-03 20:36:45
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
145 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:47
2020-10-03 20:36:17
Malwina Urbańska COMTESS
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
144 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:36
2020-10-03 20:35:31
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
143 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:02
2020-10-03 20:35:13
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
142 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:55
2020-10-03 18:16:22
Stanisław Przedpełski RITA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
141 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:40
2020-10-03 18:12:13
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
140 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:24
2020-10-03 18:10:14
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:15
2020-10-03 17:49:13
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
138 ACCEPTED 2020-10-20 11:46:29
2020-10-02 21:14:41
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
137 ACCEPTED 2020-10-02 20:59:44
2020-10-02 20:54:01
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
136 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:19
2020-10-02 20:53:25
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
135 ACCEPTED 2020-10-02 20:45:57
2020-10-02 19:49:29
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
134 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:02
2020-10-02 19:49:10
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:08
2020-10-02 19:48:53
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:19
2020-10-02 18:50:04
Aleksandra Czerska KOOL 2B KING
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:28
2020-10-02 18:49:33
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
130 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:40
2020-10-02 18:48:46
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
129 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:52
2020-10-02 18:48:10
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2020-10-02 20:47:06
2020-10-02 18:08:57
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
127 ACCEPTED 2020-10-02 20:47:20
2020-10-02 18:06:15
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
126 ACCEPTED 2020-10-02 12:59:50
2020-10-02 11:32:40
Katarzyna Widzińska ALEXIS BH
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
125 ACCEPTED 2020-10-02 12:59:58
2020-10-02 10:42:19
Paulina Czajkowska ENAJ
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
124 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:10
2020-10-02 09:10:12
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
123 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:20
2020-10-02 09:08:52
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
122 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:27
2020-10-02 09:08:02
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
121 ACCEPTED 2020-10-02 08:37:05
2020-10-02 08:37:05
Robert Hestkowski LABEL 8
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
120 ACCEPTED 2020-10-02 08:35:32
2020-10-02 08:35:32
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
119 ACCEPTED 2020-10-02 08:34:35
2020-10-02 08:34:35
Robert Hestkowski LION
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
118 ACCEPTED 2020-10-02 08:34:05
2020-10-02 08:34:05
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
117 ACCEPTED 2020-10-02 08:33:37
2020-10-02 08:33:37
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2020-10-02 08:33:06
2020-10-02 08:33:06
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-10-02 08:32:31
2020-10-02 08:32:31
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
114 ACCEPTED 2020-10-02 08:31:55
2020-10-02 08:31:55
Robert Hestkowski BOLERO
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:40
2020-10-02 08:18:31
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-10-18 19:47:50
2020-10-02 08:17:52
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
111 ACCEPTED 2020-10-18 19:48:01
2020-10-02 08:16:20
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2020-10-02 13:01:16
2020-10-02 08:14:16
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
109 ACCEPTED 2020-10-01 21:12:43
2020-10-01 21:01:45
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
108 ACCEPTED 2020-10-01 21:12:53
2020-10-01 20:58:47
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
107 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:02
2020-10-01 20:55:22
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
106 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:07
2020-10-01 20:54:28
Jakub Mroczek FIONA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
105 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:12
2020-10-01 20:53:19
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
104 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:18
2020-10-01 20:52:11
Aleksandra Kłodawska ANDER
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
103 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:24
2020-10-01 20:51:16
Natalia Gudan MATADOR
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
102 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:44
2020-10-01 20:50:44
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
101 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:50
2020-10-01 20:50:00
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
100 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:36
2020-10-01 16:32:50
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
99 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:44
2020-10-01 16:31:29
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
98 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:50
2020-10-01 15:19:31
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
97 ACCEPTED 2020-10-12 19:45:54
2020-10-01 10:17:18
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2020-10-01 08:52:34
2020-10-01 08:47:44
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2020-10-01 08:52:41
2020-10-01 08:34:34
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
94 ACCEPTED 2020-09-30 20:59:52
2020-09-30 17:36:24
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
93 ACCEPTED 2020-10-16 20:43:07
2020-09-30 10:29:32
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
92 ACCEPTED 2020-09-30 11:14:33
2020-09-30 09:02:55
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
91 ACCEPTED 2020-09-30 11:14:51
2020-09-30 09:02:25
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-09-30 11:15:00
2020-09-30 09:01:10
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
89 ACCEPTED 2020-09-30 14:03:08
2020-09-30 08:53:23
Laura Mular WALIA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-10-02 13:01:26
2020-09-29 23:25:35
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
87 ACCEPTED 2020-09-30 00:40:38
2020-09-29 23:24:13
Jakub Jarecki ELEAR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
86 ACCEPTED 2020-09-29 21:50:23
2020-09-29 21:22:24
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
85 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:01
2020-09-29 21:17:40
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:09
2020-09-29 21:16:18
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
83 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:28
2020-09-29 21:14:43
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2020-09-29 21:50:50
2020-09-29 21:13:55
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:35
2020-09-29 21:13:26
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
80 PRE-APPROVED 2020-09-29 21:10:59
2020-09-29 20:41:36
Michalina Szmytka D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 PRE-APPROVED 2020-09-29 21:10:51
2020-09-29 20:27:06
Michalina Szmytka UN RIO VAN TER MOUDE
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-09-29 21:10:33
2020-09-29 20:25:23
Michalina Szmytka LAUR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
77 ACCEPTED 2020-09-29 21:10:28
2020-09-29 20:24:53
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-09-29 17:09:40
2020-09-29 17:08:59
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2020-09-29 17:09:48
2020-09-29 17:08:29
Agata Lach RUFUS
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2020-10-16 08:34:00
2020-09-29 16:31:47
Siarhei Kazlou HATOKI
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2020-10-02 12:17:59
2020-09-29 16:28:42
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:52
2020-09-29 16:26:50
Siarhei Kazlou SANCZO
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-10-02 12:15:16
2020-09-29 14:47:29
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-10-02 12:13:15
2020-09-29 14:46:08
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 PRE-APPROVED 2020-09-29 17:10:46
2020-09-29 10:29:23
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2020-09-28 21:08:52
2020-09-28 20:58:51
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:04
2020-09-28 18:02:24
Jan Bobik CELTA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
66 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:25
2020-09-28 17:59:05
Jan Bobik CZUMI GR
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:31
2020-09-28 17:58:29
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:38
2020-09-28 17:57:29
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
63 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:44
2020-09-28 17:56:54
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
62 ACCEPTED 2020-09-28 14:56:38
2020-09-28 14:31:59
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-09-28 13:55:55
2020-09-28 13:15:28
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
60 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:03
2020-09-28 13:11:36
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:12
2020-09-28 12:26:54
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:17
2020-09-28 07:27:51
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
57 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:20
2020-09-28 07:27:24
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
56 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:25
2020-09-28 07:26:43
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
55 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:37
2020-09-27 23:21:52
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
54 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:51
2020-09-27 18:40:58
Martyna Dziarkowska CHUCK CHIN L.E.
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
53 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:58
2020-09-27 18:37:40
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2020-10-20 11:22:13
2020-09-26 08:37:57
Kacper Mróz SING
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
51 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:17
2020-09-26 08:35:51
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:24
2020-09-26 08:35:14
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:34
2020-09-26 08:16:54
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:44
2020-09-25 16:24:08
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
47 ACCEPTED 2020-10-06 19:15:04
2020-09-25 16:23:28
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
46 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:50
2020-09-25 16:20:57
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-09-25 12:02:46
2020-09-25 10:06:25
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
44 ACCEPTED 2020-09-25 12:02:52
2020-09-25 08:24:49
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
43 ACCEPTED 2020-09-25 12:03:00
2020-09-25 08:24:06
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:51
2020-09-24 08:33:50
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:54
2020-09-24 08:33:11
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:58
2020-09-24 08:30:56
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-09-23 21:15:42
2020-09-23 17:05:50
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2020-10-08 21:06:35
2020-09-23 15:34:52
Katarzyna Widzińska EISSPORT
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2020-09-23 21:16:08
2020-09-23 15:15:44
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2020-09-22 21:41:46
2020-09-22 21:41:14
Kaja Gawda M'09 ELECA LANSERO G
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:14
2020-09-22 21:14:54
Kacper Niewiadomski J'02 CATINA BLUE FG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:40
2020-09-22 21:14:08
Kacper Niewiadomski J'02 CATAMARA'N
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:17
2020-09-22 20:12:10
Agata Miazga MEFISTO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
32 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:35
2020-09-22 19:49:06
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
31 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:19
2020-09-22 19:07:50
Bartosz Gotner M'09 CASTELLO BRANCO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2020-09-22 11:06:17
2020-09-22 08:22:54
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:30
2020-09-22 08:04:31
Anna Szor PLASTYK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
28 ACCEPTED 2020-09-22 07:58:58
2020-09-21 21:58:59
Blanka Pojmaj Jm'05 CAMPARI
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-10-04 18:36:52
2020-09-21 19:14:22
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2020-09-22 18:30:01
2020-09-21 17:45:05
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:22
2020-09-21 15:59:01
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-09-18 16:47:50
2020-09-18 15:03:15
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2020-09-20 19:33:51
2020-09-18 13:47:31
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-09-18 16:48:00
2020-09-18 13:47:01
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:00
2020-09-18 11:22:20
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
20 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:19
2020-09-18 11:21:40
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:06
2020-09-18 11:20:47
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:09
2020-09-18 04:17:16
Julia Zawada KADI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2020-09-16 20:29:33
2020-09-15 21:26:19
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
16 ACCEPTED 2020-09-16 20:29:27
2020-09-15 17:05:50
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:12
2020-09-14 20:43:08
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:17
2020-09-14 20:40:54
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:20
2020-09-14 20:40:00
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:22
2020-09-14 20:37:35
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-10-04 10:53:59
2020-09-14 20:04:25
Kamila Grabowska-Derlatka OBORA'S HENNESSY
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-10-18 19:48:08
2020-09-14 20:03:43
Kamila Grabowska-Derlatka GINO N.D.
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
9 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:29
2020-09-14 11:38:51
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:32
2020-09-13 09:25:50
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:34
2020-09-13 09:25:02
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-09-30 14:09:47
2020-09-10 21:14:24
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-09-22 18:30:55
2020-09-10 07:25:11
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-09-10 08:33:42
2020-09-05 16:10:56
Hubert Artymowicz LADY ROCK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
3 ACCEPTED 2020-09-29 19:51:31
2020-09-05 16:10:34
Hubert Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
2 ACCEPTED 2020-09-07 14:21:00
2020-09-05 16:10:16
Klara Kostrzewa-Artymowicz KING OF ROCK
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
1 ACCEPTED 2020-09-20 07:20:40
2020-09-05 16:09:25
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
6. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
7. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
8. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
9. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
10. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
11. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
12. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
13. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
14. Czajkowska Paulina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O026338
15. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
20. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
21. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
22. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
23. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
24. Galińska Natalia bpk
S
O013721
25. Gantner Krystyna KS Garo
2003 (J.)
O047140
26. Gawda M'09 Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
27. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
28. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
29. Godek Tomasz LKJ W GAŁKOWIE
S
0013715
30. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
O054560
31. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
32. Gotner M'09 Bartosz WKJ Lublin
2009 (Mł.)
O056137
33. Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
34. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
35. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
36. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
37. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
38. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
39. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
40. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
41. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
42. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
43. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
44. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
45. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
46. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
47. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
48. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
49. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
50. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
51. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
52. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O046245
53. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
54. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
55. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O059397
56. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
57. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
58. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
59. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
60. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
61. Krajnik Marta KS Leśne Team
2005 (JM.)
O036471
62. Kramarczyk Anna -
S
O049338
63. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
64. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
65. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
66. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
67. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
68. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
O026764
69. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
70. Lach Agata bpk
S
O021879
71. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
72. Majewska Jagoda KS Leśne Team
2001 (MJ.)
O044913
73. Małkowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (MJ.)
O023713
74. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
75. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
76. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
77. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
78. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
79. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
80. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
81. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
82. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
83. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
84. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
85. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
86. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
87. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
88. Muraczewski Jacek KS Small Cherry
S
O004710
89. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
90. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
91. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
92. Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
93. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
94. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
95. Organ Aleksandra J&D Apollo Częstochowa
96. Oryga Siwiak Urszula BPK
2005 (JM.)
O042187
97. Oryga-Siwiak Maja bpk
98. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
99. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
100. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
101. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
102. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
103. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
104. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
105. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
106. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
107. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
108. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (Mł.)
O057056
109. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
110. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
111. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
112. Płoskonka Konstancja Bpk
2006 (JM.)
O048492
113. Pojmaj Jm'05 Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
114. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
115. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
116. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
117. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
118. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
119. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
120. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
121. Regucka Julia Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O028040
122. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
123. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
124. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
125. Rozalska Pamela WKJ Lublin
126. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
127. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
128. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
129. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
xxx
130. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
131. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O057968
132. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
133. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
134. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
135. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
136. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
137. Szor Anna BPK (maz)
2008 (JM.)
O054067
138. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
139. Szpak Karolina bpk
140. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
141. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
142. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
143. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
144. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
145. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
146. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
147. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
148. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
149. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
150. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
151. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O059161
152. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
153. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
10083096
154. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
155. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport Raszyn
2012 (Mł.)
Brak
156. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
157. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
158. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O058026
159. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
160. Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team
S
O000830
161. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
162. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
163. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
164. Zujute Beatriče Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

203

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583 <