Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne II kwalifikacje X HPWiM
Dąbrówka Mała, 21-22.11.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
177 ACCEPTED 2020-11-19 09:03:39
2020-11-19 00:29:41
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
176 ACCEPTED 2020-11-19 09:03:42
2020-11-18 22:46:09
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
175 ACCEPTED 2020-11-19 09:03:44
2020-11-18 22:45:16
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 12 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
174 ACCEPTED 2020-11-19 09:03:53
2020-11-18 22:19:44
Julia Szuksztul WSPINACZKA
  • 1x 14 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
173 ACCEPTED 2020-11-18 15:46:00
2020-11-18 14:35:03
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
172 ACCEPTED 2020-11-18 08:51:36
2020-11-17 22:44:34
Nikola Grygorowicz ARKONIA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
171 ACCEPTED 2020-11-17 22:03:57
2020-11-17 20:10:26
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
170 ACCEPTED 2020-11-17 22:04:04
2020-11-17 20:07:55
Anastazja Pasternak M'09 SZOGUN
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
169 ACCEPTED 2020-11-17 22:06:05
2020-11-17 10:09:14
Kamil Kowalski SZOTILL
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
168 ACCEPTED 2020-11-16 23:52:18
2020-11-16 22:38:12
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
167 ACCEPTED 2020-11-16 21:43:50
2020-11-16 19:07:58
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ACCEPTED 2020-11-17 19:41:27
2020-11-16 18:29:02
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
165 ACCEPTED 2020-11-16 12:35:41
2020-11-15 22:24:20
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
164 ACCEPTED 2020-11-16 12:35:37
2020-11-15 22:23:53
Alicja Kowalska NEFRYT
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
163 ACCEPTED 2020-11-19 22:20:05
2020-11-15 21:33:53
Sławomir Andruchów FANTASTIC GR
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
162 ACCEPTED 2020-11-16 06:00:07
2020-11-15 21:32:35
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
161 ACCEPTED 2020-11-15 21:22:26
2020-11-15 19:08:04
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2020-11-16 21:43:52
2020-11-15 14:00:43
Gabrielė Stasiulionytė POLONEZAS
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
159 ACCEPTED 2020-11-15 18:41:35
2020-11-15 13:19:44
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ACCEPTED 2020-11-15 18:41:42
2020-11-15 12:24:29
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
157 ACCEPTED 2020-11-15 18:41:56
2020-11-15 12:07:05
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
156 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:03
2020-11-15 09:23:51
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
155 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:10
2020-11-15 09:23:14
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
154 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:17
2020-11-15 09:22:26
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
153 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:25
2020-11-15 09:21:53
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
152 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:33
2020-11-15 09:19:00
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
151 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:38
2020-11-15 08:08:53
Karina Ludwicka ENERGIE SEMILLY
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
150 ACCEPTED 2020-11-15 18:42:51
2020-11-15 08:07:02
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
149 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:01
2020-11-15 08:05:24
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
148 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:07
2020-11-15 08:04:56
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/CC/Zwykły art 238.2.1
147 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:13
2020-11-15 08:04:27
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:19
2020-11-15 08:03:17
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
145 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:26
2020-11-15 08:02:38
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:33
2020-11-14 23:41:22
Laura Rzetelska CONTI
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
143 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:38
2020-11-14 21:37:30
Marcelina Dowgierd ELDORADO
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
142 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:43
2020-11-14 18:25:51
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
141 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:49
2020-11-14 18:24:40
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
140 ACCEPTED 2020-11-15 18:43:54
2020-11-14 18:22:45
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
139 ACCEPTED 2020-11-14 17:18:32
2020-11-13 22:37:40
Andrzej Tusiński MADAME TUSSAUDS
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
138 ACCEPTED 2020-11-14 17:18:44
2020-11-13 18:33:40
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
137 ACCEPTED 2020-11-19 19:22:06
2020-11-13 14:59:12
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
136 ACCEPTED 2020-11-13 13:14:03
2020-11-13 13:12:37
Anna Rębisz DON
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
135 ACCEPTED 2020-11-13 08:24:36
2020-11-13 08:24:30
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
134 ACCEPTED 2020-11-13 08:24:39
2020-11-13 07:52:33
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
133 ACCEPTED 2020-11-13 08:24:42
2020-11-12 19:36:26
Miglė Šačkutė ENJOY
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2020-11-19 09:04:04
2020-11-12 18:13:43
Maria Piórkowska FUKS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-19 09:04:16
2020-11-12 18:12:03
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
130 ACCEPTED 2020-11-18 07:01:52
2020-11-12 15:39:20
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
129 ACCEPTED 2020-11-18 19:26:19
2020-11-12 15:38:37
Maja Gowkielewicz WISTERIA LANE
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
128 ACCEPTED 2020-11-12 10:25:23
2020-11-12 10:07:16
Julia Regucka VILLENA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
127 ACCEPTED 2020-11-12 10:25:27
2020-11-12 10:05:57
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
126 ACCEPTED 2020-11-12 10:25:28
2020-11-12 10:05:30
Julia Regucka COLE PORTER
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
125 ACCEPTED 2020-11-12 08:59:27
2020-11-11 21:25:08
Zuzanna Woźniak MERKURY
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
124 ACCEPTED 2020-11-11 20:16:59
2020-11-11 16:53:27
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
123 ACCEPTED 2020-11-11 20:17:09
2020-11-11 16:52:27
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
122 ACCEPTED 2020-11-11 20:17:18
2020-11-11 16:48:43
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
121 ACCEPTED 2020-11-16 21:43:57
2020-11-11 13:31:58
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
120 ACCEPTED 2020-11-16 21:44:03
2020-11-11 13:30:50
Amelia Piątek SOFIA S
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
119 ACCEPTED 2020-11-11 20:17:42
2020-11-11 13:02:56
Jacek Polikowski LYJABALOU
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2020-11-11 20:17:49
2020-11-11 13:02:22
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
117 ACCEPTED 2020-11-11 20:18:00
2020-11-11 13:01:30
Jacek Polikowski LECTOR
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
116 ACCEPTED 2020-11-11 20:18:07
2020-11-11 13:00:58
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/CC/Zwykły art 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-11 20:19:42
2020-11-11 13:00:07
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
114 ACCEPTED 2020-11-11 20:19:49
2020-11-11 12:59:34
Sławomir Polikowski ROSI
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
113 ACCEPTED 2020-11-11 11:55:30
2020-11-11 11:29:25
Aleksandra Mejsner CYMA 1
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
112 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:23
2020-11-11 11:28:44
Barbara Pakuła CONSTANTIN
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
111 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:02
2020-11-11 00:42:01
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 2x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
110 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:08
2020-11-10 19:16:23
Laura Fiodorovaite SANREMO
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
109 ACCEPTED 2020-11-17 22:04:21
2020-11-10 18:39:43
Ricardas Vismeris COMPLIMENT
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
108 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:18
2020-11-10 18:37:21
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
107 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:33
2020-11-10 18:36:46
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
106 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:37
2020-11-10 18:19:56
Rugilė Petravičiūtė IOWA VLS
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
105 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:42
2020-11-10 18:19:23
Rugilė Petravičiūtė NUMO
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
104 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:46
2020-11-10 18:14:20
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:49
2020-11-10 16:49:38
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/CC/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 20 Reg/CC/Zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:53
2020-11-10 16:49:11
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/CC/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 20 Reg/CC/Zwykły art.238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:58
2020-11-10 16:48:44
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
100 ACCEPTED 2020-11-11 11:59:01
2020-11-10 16:48:13
Irmantas Grikienis CORLANDER
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
99 ACCEPTED 2020-11-11 11:59:05
2020-11-10 16:47:12
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
98 ACCEPTED 2020-11-11 11:59:18
2020-11-10 14:14:40
Magdalena Zalewska CHUCK-CHIN L.E.
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
97 ACCEPTED 2020-11-11 11:59:25
2020-11-10 10:09:12
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
96 ACCEPTED 2020-11-11 11:59:26
2020-11-10 10:04:55
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
95 ACCEPTED 2020-11-10 09:54:52
2020-11-10 08:56:12
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
94 ACCEPTED 2020-11-10 09:55:03
2020-11-10 08:54:51
Dominika Hestkowska VHS RAMOS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-10 08:21:56
2020-11-10 06:16:09
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 2x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
92 ACCEPTED 2020-11-18 21:16:20
2020-11-09 14:49:52
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
91 ACCEPTED 2020-11-18 21:16:52
2020-11-09 14:48:44
Evita Vismeryte UPS Z
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
90 ACCEPTED 2020-11-18 21:16:41
2020-11-09 14:47:29
Evita Vismeryte HAFELIS
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
89 ACCEPTED 2020-11-09 15:46:13
2020-11-09 14:46:22
Trojus Rimkevičius HAFELIS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-11-18 21:16:32
2020-11-09 14:45:46
Trojus Rimkevičius COSMIC MONSTER
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
87 ACCEPTED 2020-11-09 15:46:18
2020-11-09 14:03:31
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2020-11-09 15:46:20
2020-11-09 14:03:06
Marysia Noga NESTOR
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
85 ACCEPTED 2020-11-09 15:46:22
2020-11-09 14:02:44
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
84 ACCEPTED 2020-11-09 15:46:24
2020-11-09 14:02:21
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
83 ACCEPTED 2020-11-09 11:24:40
2020-11-09 11:13:20
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
82 ACCEPTED 2020-11-09 11:24:46
2020-11-09 10:01:43
Nadia Radzikowska NOTARIS
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
81 ACCEPTED 2020-11-08 20:37:51
2020-11-08 18:22:52
Kacper Suchomski EULAMAR
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2020-11-08 20:37:43
2020-11-08 18:15:47
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2020-11-08 20:37:34
2020-11-08 18:14:47
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
78 ACCEPTED 2020-11-08 20:37:26
2020-11-08 18:09:13
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
77 ACCEPTED 2020-11-17 09:00:17
2020-11-07 11:56:04
Natalia Szpinak DRESZCZYK
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
76 ACCEPTED 2020-11-17 09:00:54
2020-11-07 11:55:12
Dominka Przytuła TORA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
75 ACCEPTED 2020-11-15 22:54:36
2020-11-06 19:16:39
Urszula Trzeciak LIKIER
  • 2x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
74 ACCEPTED 2020-11-18 20:00:00
2020-11-05 21:32:51
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
73 ACCEPTED 2020-11-18 19:56:47
2020-11-05 21:27:59
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
72 ACCEPTED 2020-11-18 19:55:56
2020-11-05 21:19:38
Maja Witkowska NIOBE
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
71 ACCEPTED 2020-11-18 19:53:42
2020-11-05 21:11:16
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 12 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
70 ACCEPTED 2020-11-18 19:50:17
2020-11-05 21:08:33
Patrycja Kruślińska GIOCONDA
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
69 ACCEPTED 2020-11-17 22:04:31
2020-11-05 18:36:01
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-11-06 08:41:54
2020-11-05 17:13:29
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
67 ACCEPTED 2020-11-12 21:39:48
2020-11-05 10:35:48
Anna Jurczak HENRIKAS
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
66 ACCEPTED 2020-11-07 10:05:53
2020-11-04 23:09:57
Maria Markiewicz ELDORADO
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
65 ACCEPTED 2020-11-15 18:44:08
2020-11-04 17:40:57
Emilia Godlewska PELARIS
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-11-04 08:19:51
2020-11-03 20:36:27
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
63 ACCEPTED 2020-11-04 08:19:43
2020-11-03 20:35:08
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
62 ACCEPTED 2020-11-03 14:06:59
2020-11-03 12:07:12
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
61 ACCEPTED 2020-11-03 10:39:10
2020-11-03 08:07:25
Patrycja Kozioł NINTO CHICO
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-17 22:39:44
2020-11-02 09:33:21
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
59 ACCEPTED 2020-11-02 17:56:59
2020-11-01 19:57:00
Dominika Balcerowska HEKTOR
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-11-17 22:06:13
2020-11-01 18:58:52
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2020-11-01 15:41:11
2020-11-01 13:33:22
Wiktoria Polakowska SONICA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2020-11-01 11:02:14
2020-11-01 10:30:26
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
55 ACCEPTED 2020-11-01 11:05:35
2020-11-01 09:29:41
Pola Małkowska JAREMA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
54 ACCEPTED 2020-11-01 11:05:38
2020-11-01 09:29:15
Blanka Małkowska HALIMERO
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
53 ACCEPTED 2020-11-01 11:05:41
2020-11-01 09:28:33
Zofia Romańczuk MAESTRO
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
52 ACCEPTED 2020-11-01 11:05:54
2020-11-01 09:27:50
Gloria Kiwale SILVANA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2020-11-01 11:05:59
2020-11-01 09:27:09
Michał Kubiak OMENA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-11-01 11:06:01
2020-11-01 09:26:29
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
49 ACCEPTED 2020-11-01 11:06:09
2020-11-01 09:24:59
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
48 ACCEPTED 2020-11-01 17:20:41
2020-11-01 09:23:30
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
47 ACCEPTED 2020-11-20 20:49:33
2020-10-31 21:24:48
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
46 ACCEPTED 2020-10-31 21:21:08
2020-10-31 19:09:01
Patryk Milaniuk GWARANCJA
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
45 ACCEPTED 2020-10-31 21:21:11
2020-10-31 16:16:43
Paulina Raczyńska DALMACJA
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-15 18:44:00
2020-10-31 13:53:59
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
43 ACCEPTED 2020-10-31 14:06:16
2020-10-31 13:49:16
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
42 ACCEPTED 2020-10-31 14:05:58
2020-10-31 13:32:09
Marlena Milenkiewicz NE-FLIKA
  • 2x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
41 ACCEPTED 2020-11-16 15:23:23
2020-10-31 10:26:58
Paulina Czajkowska ENAJ
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
40 ACCEPTED 2020-10-31 07:20:17
2020-10-31 07:20:17
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
39 ACCEPTED 2020-10-31 07:19:42
2020-10-31 07:19:42
Robert Hestkowski LION
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 19 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
38 ACCEPTED 2020-10-31 07:19:18
2020-10-31 07:19:18
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 9 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/CC/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 20 Reg/CC/Zwykły art.238.2.1
37 ACCEPTED 2020-10-31 07:18:41
2020-10-31 07:18:41
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
36 ACCEPTED 2020-10-31 07:18:10
2020-10-31 07:18:10
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
35 ACCEPTED 2020-10-31 07:17:35
2020-10-31 07:17:35
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
34 ACCEPTED 2020-10-31 07:17:00
2020-10-31 07:17:00
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
33 ACCEPTED 2020-11-07 10:05:43
2020-10-30 22:19:48
Rozalia Jarząbek WSPINACZKA
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
32 ACCEPTED 2020-10-31 12:21:31
2020-10-30 20:29:27
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
31 ACCEPTED 2020-11-16 18:26:15
2020-10-30 13:51:25
Zofia Kaczmarczyk VULCANO
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
30 ACCEPTED 2020-11-16 23:52:12
2020-10-30 12:06:22
Klara Rekuć PALERMO
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5aReg/L/Licencyjny
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2020-10-31 12:21:50
2020-10-30 10:02:04
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
28 ACCEPTED 2020-11-16 18:21:13
2020-10-30 08:00:47
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1 Reg/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/A0/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
27 ACCEPTED 2020-10-30 09:25:10
2020-10-29 20:39:28
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
26 ACCEPTED 2020-11-16 19:40:53
2020-10-29 20:39:02
Jakub Mroczek FIONA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
25 ACCEPTED 2020-11-16 18:20:41
2020-10-29 20:38:15
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
24 ACCEPTED 2020-11-16 18:25:50
2020-10-29 20:29:52
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 2x 1 Reg/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/A0/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
23 ACCEPTED 2020-10-30 09:26:47
2020-10-29 20:29:17
Aleksandra Kłodawska ANDER
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
22 ACCEPTED 2020-10-30 09:26:58
2020-10-29 20:06:38
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
21 ACCEPTED 2020-11-14 17:19:05
2020-10-29 20:05:49
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1 Reg/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/A0/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
20 ACCEPTED 2020-11-16 18:22:05
2020-10-29 20:05:02
Natalia Gudan MATADOR
  • 2x 1 Reg/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/A0/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
19 ACCEPTED 2020-11-16 18:46:34
2020-10-29 20:04:06
Lena Ruszczyńska ROMEO
  • 2x 1 Reg/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/A0/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
18 ACCEPTED 2020-11-07 10:05:36
2020-10-28 11:48:03
Martyna Dziarkowska CHUCK CHIN L.E.
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2020-10-30 09:27:40
2020-10-27 22:20:13
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-07 10:05:33
2020-10-27 13:20:32
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-07 10:05:27
2020-10-27 13:18:26
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 1x 4 Reg/mini LL/Dokładnosci art 238.1.1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
14 ACCEPTED 2020-11-16 18:39:12
2020-10-27 09:03:13
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 5aReg/L/Licencyjny
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2020-10-27 08:39:57
2020-10-27 08:22:06
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
12 ACCEPTED 2020-11-16 18:27:25
2020-10-27 08:14:29
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
11 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-10-30 09:28:50
2020-10-26 21:31:04
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-10-30 09:28:56
2020-10-26 21:30:15
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 13 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
9 ACCEPTED 2020-10-30 09:29:03
2020-10-26 21:28:36
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
8 ACCEPTED 2020-11-15 18:47:51
2020-10-26 21:27:47
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
7 ACCEPTED 2020-11-15 18:48:01
2020-10-26 21:26:49
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 18 Reg/N/Zwykły 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
6 ACCEPTED 2020-10-30 09:29:23
2020-10-26 18:49:43
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-10-30 09:29:37
2020-10-25 18:20:23
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 12 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art 273.1.3.3.2 bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
4 ACCEPTED 2020-10-30 09:29:47
2020-10-24 21:11:32
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
3 ACCEPTED 2020-10-30 09:29:54
2020-10-24 21:10:39
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-10-30 09:30:06
2020-10-23 18:32:00
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 16 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-19 12:32:40
2020-10-23 08:48:41
Angelika Sokołowska GET READY
  • 2x 5aReg/L/Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
2. Babiej Julia BPK
2005 (JM.)
O038981
3. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
4. Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
O026477
5. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
6. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
7. Czajkowska Paulina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O026338
8. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
9. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
11. Dargiewicz Adrianna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O053923
12. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O053922
13. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
14. Dowgierd Marcelina Ekwador
2004 (J.)
37343/18
15. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
16. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
17. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
18. Filipek Paulina Brak
S
O035929
19. Formela Martyna brak
2009 (Mł.)
brak
20. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
21. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
1111111
22. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
23. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
24. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
O054560
25. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
26. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
O059401
27. Gowkielewicz Marek bpk
S
brak
28. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
29. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (J.)
Brak
30. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O061736
31. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035566
32. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
33. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
34. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
35. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
36. Jarząbek Rozalia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2004 (J.)
O059406
37. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
38. Jurczak Anna Jks u robsonów
2006 (JM.)
Brak
39. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054519
40. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
41. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
S
O026788
42. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
43. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
44. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O059397
45. Kowalska Alicja bpk
2003 (J.)
brak
46. Kowalski Kamil -
2004 (J.)
-
-
47. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
48. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
49. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
50. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
51. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
52. Kruślińska Patrycja KS Marel Team
2004 (J.)
Brak
53. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
54. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
55. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
56. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
57. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
11111
58. Małkowska Blanka KS AZS AWF Warszawa
2006 (JM.)
Brak
59. Małkowska Pola KS AZS AWF Warszawa
2006 (JM.)
Brak
60. Markiewicz Maria Jks u Robsonów
2005 (JM.)
O053497
61. Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
S
62. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
63. Mejsner Aleksandra LKS WOLTA
2008 (JM.)
Break
64. Milaniuk Patryk Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
brak
65. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
66. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
67. Muižyte Gabriele Equus jojimo mokykla
2002 (J.)
NA
68. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
69. Noga Marysia BPK
2009 (Mł.)
brak
70. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
71. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
72. Pakuła Barbara LKS WOLTA
2003 (J.)
Brak
73. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
74. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
75. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
76. Pasternak M'09 Anastazja bpk
2009 (Mł.)
brak
77. Petravičiete Rugile Horsemarket
2003 (J.)
n
78. Piątek Amelia Stajnia Ząbrowiec
2004 (J.)
Brak
79. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
80. Pieniążek Monika Klub Jeździecki Equireno
S
O025863
81. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
82. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
83. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
84. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
85. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
86. Przytuła Dominka KS Leśne Team
2004 (J.)
Brak
87. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
88. Raczyńska Paulina BPK
S
Brak
89. Radzikowska Nadia Jks u robsonow
2008 (JM.)
Brak
90. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
91. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
92. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (MJ.)
O028040
93. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
94. Rimkevičius Trojus TR
2009 (Mł.)
95. Romańczuk Zofia KS AZS AWF WARSZAWA
2004 (J.)
O056027
96. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club
2011 (Mł.)
brak
97. Rzetelska Laura JKS u Robsonówa
2007 (JM.)
Brak
brak
98. Šačkute Migle Horsemarket
2005 (JM.)
.
99. Siwicka Anna bpk
2006 (JM.)
O055841
100. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
101. Sokołowska Angelika KS AZS UWM
S
O013174
102. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O057968
103. Stasiulionyte Gabriele LIETUVOS ŽIRGYNAS
S
49601270073
104. Suchomski Kacper Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2003 (J.)
O045533
105. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
106. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
107. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
108. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (JM.)
O045627
109. Szpinak Natalia KS LEŚNE TEAM
2005 (JM.)
Brak
110. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
111. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
112. Topa Zuzanna
2012 (Mł.)
O057967
113. Trzeciak Urszula Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2005 (JM.)
O053498
114. Tusiński Andrzej Jks u robsonow
S
Brak
115. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (MJ.)
none
116. Vismeris Ricardas -
S
-
117. Vismeryte Evita TB
2002 (J.)
none
118. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
119. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O059161
120. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
121. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
122. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
brak
123. Woźniak Zuzanna bpk
2004 (J.)
O050017
124. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
125. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
126. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA Tomaszkowo
S
O042096
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

10

A LEE HOPP WESTF POL 2011 wałach gniada/170 F: A LEE SPRING
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
2.

94

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
3.

207

Anatewka F:
M:
4.

56

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
5.

66

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
6.

161

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
7.

170

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
8.

201

ARKONIA WLKP POL 2008 Klacz gniada/178cm F: Czarczaf
M: Ala Flavia
brak
9.

174

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
10.

152

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
11.

148

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
12.

93

BANDERAS SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
13.

58

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
14.

184

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
15.

71

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
16.

139

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012 gelding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
17.

65

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
18.

96

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
19.

81

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
- -
20.

205

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
21.

192

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
22.

144

CAPTAIN MORGAN DWB DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
None 208333DW1001776 DK DV
23.

159

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
24.

17

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
25.

208

Cassano F:
M:
26.

64

CASSIUS Z 76 ZANGERSHEIDE POL 2006 wałach gniada/183 F: Concorde
M: Ginella
K011365 Z-567106
27.

154

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
28.

190

CHAMPION 127 WESTF. GER 2010 wałach gniada/168 F: Comme il faut
M: Percy/Pluspunkt
K028530 DE441411328510
29.

162

CHARIVARI 14 HOLSTEINER GER 2009 klacz siwa/168 F: Calido I
M: K-Anastasia
Brak DE421000527809
30.

60

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
31.

8

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
32.

145

CHUCK-CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/165 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
33.

183

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
34.

83

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
35.

160

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
36.

35

COMPLIMENT HOLSTEINER NED 2009 stallion grey/- F: Clinsmann
M: VESANA
DE421000530709 -
37.

86

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
38.

135

CONSTANTIN HOLSZTYN GER 2009 Wałach gniada F: Cento
M: Idylle 1
brak
39.

182

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
40.

185

CONTI SP POL 2008 klacz ciemnogniada/brak F: Dionizos
M: Contedra
KO13471 Brak
41.

143

CORLANDER VOK.JOJ. LTU 2013 Stallion black/174 F: Calido I
M: Cassandra
None
42.

132

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
43.

142

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
44.

181

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
45.

123

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 gelding bay/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
46.

180

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
47.

27

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
48.

131

CYMA 1 WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Druh
M: Cyma
brak
49.

114

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
brak
50.

72

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
51.

85

DALMACJA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Malmo
M: Dywagacja
Brak POL 007 53 00926 05
52.

109

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
53.

36

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
54.

165

DON SP POL 2011 wałach gniada F: Dan / Luron
M: Dosia / Marino
K019185 616009600195711
55.

175

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder II
M: Danija
K014785 POL732010038709
56.

113

DRESZCZYK SP POL 2012 wałach gniada/160 F: BURGUND
M: DURFA
Brak Brak
57.

73

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
58.

74

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 -
59.

97

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
K024179
60.

28

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
Brak Brak
61.

46

ELDORADO BRAK POL brak wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
62.

78

ENAJ OO POL 2003 wałach gniada/mk:154 F: Addham
M: Enona
K030267 4442018
63.

178

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
64.

163

ENJOY HANNOVER GER 2006 gelding dark bay/175 F: El Bundy
M: S-Justicia
None DE431311430906
65.

59

ERIKA NN POL 2012 Klacz skarogniada/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 1
66.

117

EULAMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Maram
M: Eula
K013724 616009690137309
67.

191

FANTASTIC GR KWPN NED 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
68.

16

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
69.

52

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
K023954 POL013600182904
70.

62

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
71.

38

FUKS TRK POL 2011 wałach siwa/168 F: Cedrus
M: Fuchta
brak POL732010055411
72.

126

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
73.

187

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 gelding black/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
74.

20

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
75.

108

GIOCONDA WLKP. POL 2014 klacz gniada/167 F: Faust Z
M: Geisza
Brak Brak
76.

136

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
77.

141

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach inna F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
78.

102

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
79.

198

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
80.

167

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
81.

84

GWARANCJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz srokata/165 F: Noel
M: Galena
Brak 616009600296713
82.

168

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 wałach gniada/185 F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
83.

122

HAFELIS TRAK LTU 2011 gelding bay/168 F: ERUDITAS
M: HARBINA
LTU002520240111 026833
84.

88

HALIMERO SP POL 2008 wałach siwa/175 F: Castilio / Cassini I
M: Heroina / Heros
K014487 POL009610168008
85.

124

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
86.

98

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: ALCATRAZ
M: HUANITA
K012198 POL 009640003503
87.

103

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras
M: Gret
Brak Brak
88.

11

HENRIKAS TRAK POL 2010 wałach gniada/mk:160 F: VEIMARAS
M: GRET
K025363 LTU002520237210
89.

1

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:141 F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
90.

75

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
K019467
91.

140

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
92.

61

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
93.

100

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
K025016
94.

137

IOWA VLS KWPN NED 2013 kastratas b?ra/- F: Andiamo
M: Ugoya
52801010241 -
95.

87

JAREMA SP POL 2002 wałach siwa/164 F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
96.

50

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172cm F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
97.

53

JASMINA PPC KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:129 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
98.

92

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
99.

68

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/mk:158 F: Alen
M: Just to be
Brak 616098200122282
100.

51

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
101.

105

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
brak 616003010091116
102.

210

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
103.

70

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
K017036 616007530116010
104.

186

KOLONIA WLKP POL 2012 Mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
105.

39

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
106.

115

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady jump I/ Lancer III
K023233 616009600245013
107.

147

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
108.

63

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
109.

194

LARIUS STAR * POL 2003 ogier gniada/172 F: Solos Ladtinus
M: Wiosa
* *
110.

153

LECTOR MECKLENBURGER POL 2014 wałach siwa/174 F: LIoyd George
M: Carina
K028288 DE427270003914
111.

134

LEOPARD WLKP POL 2005 wałach gniada F: Grey / Cynik
M: Leliwa / Janus
K010415 POL007600156905
112.

111

LIKIER SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Mariot
M: Lambada Z
K011290 POL0096101640
113.

116

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
114.

76

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
115.

55

LOTTI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:115 F: Carmana's Neptun
M: Mija
K029008 013600413108
116.

146

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
117.

110

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
brak POL007600072309
118.

151

LYJABALOU OLDENBURGER POL 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima
K027154 418180238115
119.

4

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:110 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
120.

166

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Mango
M: Magia
Ko24412 Nn
121.

89

MAESTRO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cyprys
M: Miranda
Brak Pol 009590005109
122.

54

MALIBU STAR KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544 616 013 60 02007 13
123.

197

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
124.

5

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia / Groszek
K027548 616013610164711
125.

171

MEDUJA TRAK LTU 2013 Mare bay/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
126.

157

MERKURY WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/170 F: Wiec
M: Modelka I
K009011 POL007600034902
127.

150

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
128.

188

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
129.

179

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
130.

206

MONSIEUR WIELKOPOLSKA Polska 2016 ogier Ciemnogniada F: Hipoidas
M: Madame Tussaund Ex Mendoza
131.

195

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
132.

82

NE-FLIKA SP POL 2011 klacz siwa/166 F: Nadir
M: Dracena
K029560 616009510208711
133.

193

NEFRYT SP POL 2009 wałach gniada/180 F: Hetman
M: Nagari
* 009530034409
134.

125

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
135.

99

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
136.

106

NIOBE TRAKEŃSKA POL 2006 klacz siwa/168 F: Gluosnis
M: Nebraska
brak 732010020406
137.

119

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/164 F: Ogar
M: Nostalgia
Brak K024492
138.

138

NUMO OLDBG GER 2014 gelding bay/. F: Nauma d'Auzay
M: Carrieco
DE418183392014 .
139.

91

OMENA SP POL 2007 klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
140.

177

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
141.

22

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
142.

69

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
143.

164

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
144.

29

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 -
145.

209

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
146.

176

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
147.

77

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
148.

48

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Gelding other/171 F: Westo - s
M: Poezija
None LTU002520233910
149.

189

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
150.

104

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
brak 616007600138917
151.

79

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/- F: El Grecco /
M: Pensylwania /
K027434 -
152.

120

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
153.

3

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn / Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K029007 616013600465907
154.

107

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
155.

203

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
156.

6

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:120 F: Nanczo / Barako
M: Rosa / Duinveldt'S Lewa
K029224 616013690058415
157.

156

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
158.

32

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
159.

118

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
160.

133

SANREMO - LTU 2008 gelding black/- F: -
M: -
- -
161.

173

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
162.

90

SILVANA LIT LTU 2004 klacz kara/164 F: Sedans /
M: Galana /
K019368 LV 006892150004
163.

37

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
K017846
164.

149

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
165.

95

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/- F: D’Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
166.

199

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
brak 616013610070010
167.

200

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill
M: -
- -
168.

128

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Almanzor L
M: Tawuła
Brak 616007600223016
169.

112

TORA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada F: Grom /
M: /
brak POL007600075605
170.

67

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
171.

196

TORONTO CVN Z Z NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Tallmann TN/Taulon
M: Vurana W/Murano
K027530 056015Z55624015
172.

169

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
173.

129

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
174.

121

UPS Z ZANG GER 2015 gelding bay/173 F: Ultimo
M: Belle D’aurel
056015Z55751215 -
175.

172

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
176.

155

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
177.

127

VERDINALE DSP POL 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi
M: Donata
Brak DE456560435314
178.

25

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
179.

130

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 BRAK
180.

158

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: ELVARO
M: V DANNELINE
K029685 616009510235515
181.

101

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
182.

80

VULCANO KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
183.

26

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
184.

40

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
185.

57

WOTAN M. POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
186.

204

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/167 F: Life and Liberty
M: Witwa
Brak Brak
187.

21

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/- F: Life and Liberty
M: Witwa
K029591 007600111303
188.

202

ZALVO KWPN NED 2004 Ogier kasztanowata/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
100
SUM:
100.00
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
60
SUM:
60.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
120
20
70
SUM:
210.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
70
150
SUM:
220.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
30
SUM:
30.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
200
500
500
400
800
120
300
SUM:
2820.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
50
20
SUM:
70.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
150
SUM:
150.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
150
50
100
SUM:
300.00
Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
40
SUM:
40.00
Parda Julia Polish Pony Club
40
120
250
400
SUM:
810.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
300
100
600
200
SUM:
1200.00
Petravičiete Rugile Horsemarket
60
SUM:
60.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
80
700
300