Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne III kwalifikacje X HPWiM
Dąbrówka Mała, 12-13.12.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
98 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:05
2020-12-04 11:08:44
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
97 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:07
2020-12-03 17:39:03
Aleksandra Kłodawski ANDER
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
96 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:10
2020-12-03 16:07:59
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:12
2020-12-03 16:07:18
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:13
2020-12-03 16:06:51
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
93 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:15
2020-12-03 16:06:22
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
92 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:16
2020-12-03 16:05:22
Irmantas Grikienis CORLANDER
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
91 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:48
2020-12-03 13:16:53
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:51
2020-12-03 13:01:43
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
89 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:53
2020-12-03 13:00:54
Marta Krajnik WIGOR
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
88 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:55
2020-12-03 11:34:34
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
87 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:58
2020-12-03 11:06:17
Marcin Olszewski ERAGON
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
86 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:02
2020-12-03 11:05:03
Aleksandra Babiarz JUST UNO
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:04
2020-12-02 21:35:24
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
84 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:05
2020-12-02 18:24:37
Weronika Kuran DEXTER
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
83 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:06
2020-12-02 16:00:21
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
82 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:10
2020-12-02 15:57:42
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
81 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:47
2020-12-02 11:38:25
Anna Rębisz OBAMA
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:55
2020-12-02 11:34:06
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
79 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:57
2020-12-02 10:16:42
Jakub Mroczek FIONA
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
78 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:59
2020-12-02 10:16:03
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
77 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:00
2020-12-02 09:58:31
Natalia Gudan MATADOR
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
76 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:01
2020-12-02 09:57:39
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
75 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:03
2020-12-02 09:39:19
Lena Ruszczyńska ROMEO
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
74 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:50
2020-12-02 08:55:32
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
73 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:52
2020-12-02 00:38:50
Kacper Suchomski EULAMAR
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2020-12-02 09:23:00
2020-12-02 00:31:34
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
71 ACCEPTED 2020-12-02 09:23:05
2020-12-02 00:30:11
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
70 ACCEPTED 2020-12-02 09:23:13
2020-12-02 00:29:35
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:03
2020-12-01 20:05:25
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:06
2020-12-01 16:54:52
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
67 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:07
2020-12-01 16:53:46
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
66 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:08
2020-12-01 11:06:01
Natalia Juda PRETORIA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
65 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:10
2020-12-01 08:26:04
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
64 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:11
2020-12-01 08:24:45
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:47
2020-11-30 08:20:50
Katarzyna Maksymiuk LESOLEY
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
62 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:49
2020-11-30 08:19:31
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
61 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:50
2020-11-30 08:18:49
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:52
2020-11-30 08:17:11
Hanna Załęska NORITO
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
59 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:53
2020-11-29 16:11:18
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
58 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:55
2020-11-29 16:10:50
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
57 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:23
2020-11-29 11:16:55
Magdalena Zalewska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:28
2020-11-28 21:27:31
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
55 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:30
2020-11-28 21:24:48
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
54 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:33
2020-11-28 20:06:48
Nadia Radzikowska NOTARIS
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
53 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:38
2020-11-28 16:49:40
Kornelia Piątek MELA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
52 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:43
2020-11-28 16:45:58
Magdalena Kikoła ARIZONA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:48
2020-11-27 23:04:25
Klara Rekuć PALERMO
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:51
2020-11-27 21:11:36
Julia Szuksztul WSPINACZKA
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
49 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:54
2020-11-27 21:04:51
Martyna Formela LUMINAT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
48 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:57
2020-11-27 16:56:44
Amelia Piątek SOFIA S
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
47 ACCEPTED 2020-11-29 14:41:01
2020-11-27 16:55:58
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
46 ACCEPTED 2020-11-27 15:16:00
2020-11-27 13:50:47
Urszula Trzeciak LIKIER
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:20
2020-11-26 20:39:29
Gabrielė Stasiulionytė POLONEZAS
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
44 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:25
2020-11-26 20:23:10
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
43 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:27
2020-11-26 20:21:38
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:37
2020-11-26 20:20:04
Maja Witkowska NIOBE
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
41 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:41
2020-11-26 20:18:48
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
40 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:42
2020-11-26 10:37:38
Inga Vilbikaitytė MAJA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
39 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:44
2020-11-25 16:46:06
Adam Grzegorzewski STAKATA
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
38 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:45
2020-11-25 16:45:32
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
37 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:47
2020-11-25 16:44:41
Adam Grzegorzewski QUEEN-FLY
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:51
2020-11-25 16:43:21
Adam Grzegorzewski JACUZZY
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
35 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:53
2020-11-25 16:42:29
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
34 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:57
2020-11-25 16:41:57
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
33 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:59
2020-11-25 16:40:01
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
32 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:02
2020-11-25 16:39:14
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
31 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:05
2020-11-25 16:11:58
Aušra Garuckaitė QUICK SILVER
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:07
2020-11-25 16:11:23
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:09
2020-11-25 16:10:09
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
28 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:10
2020-11-25 16:09:10
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
27 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:13
2020-11-25 16:08:37
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
26 ACCEPTED 2020-11-25 20:31:10
2020-11-25 14:39:53
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
25 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:11
2020-11-25 10:53:08
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:16
2020-11-24 17:09:39
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:21
2020-11-23 19:30:52
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
22 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:25
2020-11-23 15:05:29
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
21 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:34
2020-11-23 14:16:23
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
20 ACCEPTED 2020-12-01 17:04:43
2020-11-22 20:35:48
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
19 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:43
2020-11-22 13:50:13
Paulina Raczyńska DALMACJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
18 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:46
2020-11-22 13:42:39
Patryk Milaniuk GWARANCJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
17 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:50
2020-11-22 01:27:01
Wiktoria Polakowska COMMAND
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:18
2020-11-22 01:20:55
Wiktoria Polakowska SONICA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:10
2020-11-21 19:59:39
Anna Jurczak HENRIKAS
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
14 ACCEPTED 2020-11-22 09:37:52
2020-11-21 14:41:10
Maria Markiewicz ELDORADO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
13 ACCEPTED 2020-12-01 20:52:53
2020-11-21 14:24:04
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
12 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:59
2020-11-21 13:32:16
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
11 ACCEPTED 2020-11-20 14:24:01
2020-11-19 19:38:11
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
10 ACCEPTED 2020-11-20 14:23:57
2020-11-19 19:35:50
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
9 ACCEPTED 2020-11-17 22:07:53
2020-11-16 22:47:34
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-11-16 18:52:52
2020-11-16 15:00:39
Maja Zejer CYRKÓWKA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
7 ACCEPTED 2020-11-15 21:26:31
2020-11-15 16:06:39
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
6 ACCEPTED 2020-11-13 10:27:34
2020-11-11 23:41:59
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-11-18 14:54:57
2020-11-10 14:18:09
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:28
2020-11-08 21:12:13
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:32
2020-11-08 21:11:26
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
2 ACCEPTED 2020-11-26 14:54:32
2020-10-30 10:11:42
Iga Gorzkowska AMNEZJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-25 11:40:01
2020-10-30 09:45:25
Alicja Gorzkowska HAVA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl