Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne 22-24.10.2021
Dąbrówka Mała, 22-24 października 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
174 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:38
2021-10-15 22:00:48
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 2x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
173 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:41
2021-10-15 21:59:47
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
172 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:44
2021-10-15 21:58:40
Paulina Malinowska CORVALL
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
171 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:46
2021-10-15 21:52:02
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
170 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:53
2021-10-15 21:34:22
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
169 PRE-APPROVED 2021-10-15 23:10:56
2021-10-15 21:33:52
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
168 ACCEPTED 2021-10-15 23:11:10
2021-10-15 20:51:38
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
167 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:51
2021-10-15 18:28:13
Ieva Navickaite LOOPING 72
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
166 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:54
2021-10-15 17:22:50
Karina Ludwicka BALTAZAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
165 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:58
2021-10-15 17:22:29
Karina Ludwicka DELILAH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
164 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:04
2021-10-15 17:22:12
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
163 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:09
2021-10-15 16:35:33
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
162 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:12
2021-10-15 16:35:10
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
161 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:35
2021-10-15 12:46:25
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
160 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:37
2021-10-15 12:46:10
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
159 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:39
2021-10-15 12:45:52
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
158 ACCEPTED 2021-10-15 10:41:59
2021-10-15 10:06:15
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
157 ACCEPTED 2021-10-15 10:42:03
2021-10-15 10:05:51
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
156 ACCEPTED 2021-10-15 10:42:05
2021-10-15 10:04:38
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
155 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:23
2021-10-15 08:38:34
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
154 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:25
2021-10-15 08:37:54
Dawid Kubiak QUIDAM’S DUKE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
153 ACCEPTED 2021-10-17 11:43:57
2021-10-15 08:37:25
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
152 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:27
2021-10-15 08:37:01
Dawid Kubiak GACARLA VDL
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
151 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:29
2021-10-15 08:36:10
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
150 ACCEPTED 2021-10-15 07:58:55
2021-10-14 23:08:04
Adam Nicpoń BIG MEL EH Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
149 ACCEPTED 2021-10-14 20:06:00
2021-10-14 18:23:40
Krzysztof Retka KALAHARI ROCK
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
148 ACCEPTED 2021-10-14 20:06:03
2021-10-14 18:23:00
Krzysztof Retka KING OF ROCK
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
147 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:47
2021-10-14 16:40:10
Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
146 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:50
2021-10-14 16:32:27
Maria Król DE LORCHE BH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:55
2021-10-14 16:31:59
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
144 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:01
2021-10-14 13:11:18
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
143 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:03
2021-10-14 13:10:34
Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
142 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:09
2021-10-14 12:17:27
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
141 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:11
2021-10-14 12:15:52
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:21
2021-10-13 19:23:29
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:23
2021-10-13 19:22:22
Nerijus Šipaila DANCER GS Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:23
2021-10-13 17:40:17
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
137 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:01
2021-10-13 17:39:50
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
136 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:02
2021-10-13 17:39:26
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
135 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:06
2021-10-13 17:38:57
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
134 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:19
2021-10-13 17:12:50
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:21
2021-10-13 17:12:25
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
132 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:23
2021-10-13 17:12:06
Andrzej Głoskowski COHIBA L
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
131 ACCEPTED 2021-10-15 10:14:13
2021-10-13 12:05:31
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-10-15 10:14:28
2021-10-13 12:05:14
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
129 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:27
2021-10-11 18:51:01
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:29
2021-10-11 18:50:21
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
127 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:34
2021-10-11 18:49:27
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:38
2021-10-11 17:45:13
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:42
2021-10-11 17:44:47
Kuba Kraśko SANCZO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:03
2021-10-11 08:39:01
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:15
2021-10-11 08:38:10
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:25
2021-10-10 23:13:59
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:30
2021-10-10 21:31:47
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:35
2021-10-10 21:30:27
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
119 ACCEPTED 2021-10-11 11:37:28
2021-10-09 10:02:56
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2021-10-09 08:48:21
2021-10-09 08:42:06
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-10-09 08:48:22
2021-10-09 00:41:54
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-10-08 21:22:55
2021-10-08 19:35:38
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
115 ACCEPTED 2021-10-14 08:49:35
2021-10-08 19:34:33
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
114 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:49
2021-10-08 08:42:17
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
113 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:51
2021-10-08 08:41:08
Jakub Kubiak FERLINA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:59
2021-10-08 08:40:48
Jakub Kubiak CORIWAY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-08 09:27:04
2021-10-07 19:38:29
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2021-10-08 09:27:08
2021-10-07 19:38:11
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:30
2021-10-07 19:19:48
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
108 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:34
2021-10-07 19:19:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:38
2021-10-07 17:24:08
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:43
2021-10-07 00:40:16
Zuzanna Prymek FIGARO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
105 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:45
2021-10-07 00:39:32
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
104 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:30
2021-10-06 22:10:29
Pranas Milkintas GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:41
2021-10-06 20:28:31
Damian Rytych HEMBRA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
102 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:45
2021-10-06 20:27:55
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
101 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:49
2021-10-06 19:32:11
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
100 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:04
2021-10-06 15:50:20
Weronika Wilska-Czarnecka FANCY
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
99 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:09
2021-10-06 15:04:13
Nojus Chmieliauskas BECA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:14
2021-10-06 14:42:24
Nojus Chmieliauskas KUBA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:19
2021-10-06 14:41:51
Nojus Chmieliauskas ECLAIR DE CLARISY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:31
2021-10-06 11:40:44
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:11
2021-10-05 20:01:36
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:16
2021-10-05 16:34:12
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:25
2021-10-05 16:33:32
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:35
2021-10-05 13:58:14
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:43
2021-10-05 13:51:23
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:45
2021-10-05 13:51:04
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:52
2021-10-05 11:36:57
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:58
2021-10-05 08:54:04
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:06
2021-10-04 20:22:27
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:14
2021-10-04 20:19:26
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:26
2021-10-04 17:15:21
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:35
2021-10-04 17:14:54
Antoni Strzałkowski CASILDA NW
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:20
2021-10-04 12:46:09
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:26
2021-10-04 12:45:36
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
81 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:54
2021-10-03 13:32:36
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:03
2021-10-03 13:29:01
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:06
2021-10-03 12:41:42
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:13
2021-10-03 12:41:09
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:24
2021-10-03 12:40:48
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:30
2021-10-03 12:37:31
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:28
2021-10-01 21:14:16
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:30
2021-10-01 21:12:51
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-10-15 07:58:57
2021-10-01 21:10:16
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:36
2021-10-01 21:08:11
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2021-10-01 13:39:19
2021-10-01 11:46:18
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:41
2021-10-01 07:34:31
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
69 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:42
2021-10-01 07:33:57
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-10-05 19:46:39
2021-09-30 21:27:12
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:24
2021-09-30 16:07:27
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:17
2021-09-30 10:41:26
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:39
2021-09-30 09:46:59
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:53
2021-09-30 09:46:24
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-10-01 11:53:03
2021-09-30 09:45:14
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:00
2021-09-30 08:13:32
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:01
2021-09-30 08:12:57
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:02
2021-09-30 08:12:24
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:03
2021-09-30 08:11:43
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:33
2021-09-29 22:38:36
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
57 ACCEPTED 2021-10-01 11:53:13
2021-09-29 15:50:32
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:28
2021-09-28 19:57:38
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
55 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:29
2021-09-28 19:57:13
Malwina Urbańska CAN YA MECAN
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:31
2021-09-28 19:48:49
Annija Eliza Stabina CAVALIER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:32
2021-09-28 14:45:10
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:05
2021-09-27 19:44:04
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
51 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:09
2021-09-27 14:17:23
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:10
2021-09-27 14:16:51
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:14
2021-09-27 13:26:16
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:19
2021-09-27 13:25:32
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:23
2021-09-27 13:24:28
Jan Bobik CELTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:25
2021-09-27 13:23:38
Jan Bobik FARMER
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:28
2021-09-27 11:06:31
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
44 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:26
2021-09-26 18:22:04
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:29
2021-09-26 18:21:50
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
42 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:31
2021-09-26 17:16:46
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:33
2021-09-26 16:11:41
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:34
2021-09-26 16:11:07
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:38
2021-09-26 14:25:00
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:40
2021-09-26 14:24:29
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:42
2021-09-26 13:34:36
Artur Kufel KORINA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:46
2021-09-26 13:34:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:47
2021-09-25 12:00:03
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
34 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:50
2021-09-25 11:58:46
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
33 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:16
2021-09-23 20:55:18
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:17
2021-09-23 14:03:10
Odrija Roberta Brālēna BRING IT ON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:19
2021-09-23 09:58:07
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:20
2021-09-23 09:56:12
Antoni Szmytka JACUZZY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:21
2021-09-23 09:55:51
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
28 ACCEPTED 2021-10-15 23:11:14
2021-09-22 22:34:56
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:00
2021-09-22 12:25:11
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
26 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:02
2021-09-22 12:24:49
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
25 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:03
2021-09-22 12:24:13
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:51
2021-09-22 07:54:52
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:53
2021-09-22 00:46:23
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-10-15 07:59:00
2021-09-22 00:44:57
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
21 ACCEPTED 2021-10-15 07:59:05
2021-09-22 00:43:52
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
20 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:58
2021-09-21 22:07:53
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:00
2021-09-21 22:07:26
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:02
2021-09-21 22:07:01
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:05
2021-09-21 15:39:02
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-09-20 19:29:53
2021-09-20 19:14:14
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-09-20 19:29:57
2021-09-20 19:12:07
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:02
2021-09-20 19:11:18
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:56
2021-09-20 15:58:59
Kacper Mróz GRINGO EVEL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:57
2021-09-20 15:57:59
Martyna Skarbek ARIE D. D. H
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:16
2021-09-20 15:57:09
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:27
2021-09-19 10:06:47
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-30 20:07:04
2021-09-16 11:01:16
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:36
2021-09-16 04:40:53
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:39
2021-09-16 04:40:02
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:42
2021-09-15 22:18:12
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-10-16 20:30:09
2021-09-15 18:49:33
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:03
2021-09-15 14:05:08
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:05
2021-09-15 14:04:31
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
2 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:07
2021-09-15 13:51:17
Grzegorz Psiuk INDIGO R.T
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
1 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:09
2021-09-15 13:50:45
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
2. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
3. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
6. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
7. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
8. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
9. Bogacka Milena Bez Przynależności Klubowej
S
brak
10. Boroskina Simona Latvin professional equestrian riders sport club
2008 (JM.)
-
11. Bralena Odrija Roberta JJS
2007 (JM.)
-
12. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
13. Buczkowska Maja KJ AS Dream
2005 (J.)
O066617
14. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
15. Chmieliauskas Nojus SK Mustangas
2005 (J.)
-
16. Chojnowski Mateusz KJ Equireno Zaklików
S
O023447
17. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
18. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
19. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
20. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
21. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
22. Dabkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
23. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
24. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
25. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
26. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (J.)
O060168
27. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
28. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O042395
29. Ferenc Zofia BPK
2007 (JM.)
O054702
30. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
31. Fiodorovaite Laura Horsemarket
2005 (J.)
none
32. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
33. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
34. Garuckaite Aušra Equus Jojimo Mokykla
S
ne
35. Gasik Nikola JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O065077
36. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
37. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
38. Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn
S
O059004
39. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
40. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
41. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (JM.)
O059401
42. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
43. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
44. Hamera Helena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O035566
45. Hereć Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O014116
46. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
47. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
48. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
49. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2004 (J.)
O051431
50. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
51. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
52. Jankowska Dominika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061880
53. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
54. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
55. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
56. Jedynak Janusz BPK (MAZ)
S
O045135
57. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
58. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
59. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
60. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
61. Kalita Hanna KJ Equireno Zaklików
2003 (MJ.)
O043927
62. Karklina Nellija Anna SB VetiActive
2007 (JM.)
none
63. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
64. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
65. Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
66. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
67. Kloze Inga KJ Bachmat
S
O020716
68. Kołtusz Martyna JKS u Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
69. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
70. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
71. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
72. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
73. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
74. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O055762
75. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
76. Król Maria UKS Primo Grodzisk Maz.
S
O002429
77. Kropielnicka Julia bpk
2006 (J.)
O048644
78. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
79. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2005 (J.)
O050244
10200885
80. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
81. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
82. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
83. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
S
O026764
84. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
85. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
86. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
87. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
88. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O045757
89. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
90. Latkauskaite Auste Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2008 (JM.)
None
91. Latkauskiene Dalia Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
S
None
92. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
93. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
94. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O044637
95. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O044637
96. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
97. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
98. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
99. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
100. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
101. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
102. Makauskaite Paulina Horsemarket
S
none
103. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
104. Malinowska Paulina szumawa bobrowiec
S
brak
105. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
106. Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
S
-
107. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
108. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O053350
X
109. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
110. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
111. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
112. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
113. Migdalska Zofia Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
114. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
115. Milkintas Pranas UAB Paj?rio žirgynas
S
none
116. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
117. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
118. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
119. Mróz Kacper St. Warszawski KJ
S
O035724
120. Muraczewski Jacek Stow. Warszawski KJ
S
O004710
121. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
122. Navickaite Ieva IDGI sport
2008 (JM.)
None
123. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
124. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
125. Noga Maria BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O062551
126. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
127. Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ Jantar Stryków
2005 (J.)
O052913
128. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
129. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066825
130. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (MJ.)
O032321
131. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
132. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
133. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
134. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
135. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
136. Patron Tomasz BPK
S
O003997
137. Paulauskiene Kristina Vš? Convivo l.c.
S
lietuva
138. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
139. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
140. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
141. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
142. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
143. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
144. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
145. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O040489
146. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
147. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
148. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
149. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
150. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
151. Reciunaite Justina Hobby horse
2002 (MJ.)
-
152. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
153. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
154. Rimkevičius Trojus IDGI sports
2009 (JM.)
-
155. Rogala Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (J.)
O059853
156. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
157. Rogulska Antonina JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2007 (JM.)
O051958
158. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O034994
159. Rybicka Maria bpk
160. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
161. Rytych Damian Tuszyński KJ Garbówek
S
O001066
162. Šačkute Migle Horsemarket
2005 (J.)
.
163. Salmina Anna JSC Kaijas
2009 (JM.)
none
164. Samoškiene Brigita Convivo
S
None
165. Seilius Simas Vš? Convivo l.c.
S
ne
166. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
167. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
168. Šipaila Nerijus NSO Sport horses
S
-
169. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
170. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
171. Sobańska Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057007
172. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
173. Stabina Annija Eliza RC Usins
2004 (J.)
PA0633408
174. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
175. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
176. Subačiete Diana NSO Sport Horses
S
Lithuania
177. Suchta Hubert Stow. KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
178. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
179. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O034160
10179403
180. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
181. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
182. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
183. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (MJ.)
O063649
184. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
185. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
186. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
187. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
188. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
189. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
190. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
191. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
192. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
193. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
194. Venskutonyte Laura USI Convivo
195. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
196. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
197. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
198. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
199. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
200. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
201. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
202. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
203. Wojciechowicz Nadia JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O064339
204. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
205. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
206. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
207. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
208. Zielinska Maja Stajnia Equus
2004 (J.)
O048249
209. Zielińska Natalia KJ Truskaw
2005 (J.)
brak
210. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

208

A LEE HOP WSTF POL 2011 wałach gniada/170 F: A Lee Spring
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

46

AKCERON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Arriba Z / Alex
M: Aluzja / Luis
K030428 616009660248114
3.

34

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 B0138877S
4.

119

AMALA PKS POL 2014 mare bay/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: AUKELIEN
K032998 616 009 64 00881 14
5.

194

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
6.

73

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
7.

128

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
8.

97

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
9.

129

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
10.

157

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
11.

165

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
12.

33

ARAFAT PZHK POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
K022376 616007610116011 105RV21
13.

157

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
14.

69

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
15.

71

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommerhit
M: Później uzupełnię
K033046 Xxx
16.

206

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
17.

152

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
18.

116

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
19.

189

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 wałach gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
20.

154

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
21.

123

ATLETA SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Atletyka Waro / Athletico
K008358 616009590045504
22.

178

Aurora F:
M:
23.

231

Azul F:
M:
24.

119

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/182 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
25.

209

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
26.

59

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
27.

222

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
28.

192

BALTAZAR - POL 2010 wałach gniada/- F: -
M: -
K022166 -
29.

207

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
30.

98

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
31.

197

BE CLEAR SR HANOVER GER 2009 klacz gniada/165 F: Clearway
M: L-Cassina I
K018741 105MV01
32.

141

BECA Baltijos Hanoveriai LTU 2012 mare dark bay/170 F: Borzomis
M: Rama
- Ltu006490066812
33.

137

BELL EFEKT MŁP POL 2015 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Bella Vista / Vis Versa
K026785 616006590124915
34.

133

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
35.

107

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Ekwador
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K030694 616009640081515
36.

150

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
37.

179

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
38.

60

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
39.

183

BLANCH HOLST GER 2016 stallion bay/170 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
40.

151

BLOMMY BLUE PJT OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
41.

139

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012.04.13 gelding white/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
42.

168

BORSALINO KUC POL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K028362 056022000251442
43.

156

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
44.

63

BRING IT ON NORSK VARMBLOD NOR 06.09.2011 mare seal brown/168 F: Cabachon
M: Bim Ess
105DC57 578011020114520
45.

38

C-JANICE SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson
M: Cortina
*** ***
46.

88

CABANNA 2 OLD GER 2014 klacz skarogniada/167 F: Capitain Fire
M: Caprice
Brak 00000
47.

102

CAISSON HOLSTEINER LTU 2017 kastratas tamsiai širma/165 F: colman
M: westlight
nera 276421000171917
48.

74

CALGARY DU SEIGNEUR BWP LAT 22.04.2008 gelding grey/170cm F: Bentley Van De Heffinck
M: Quasibelle Du Seigneur
BE00700044579 056007000C44579
49.

17

CALIMERO W - LTU 2014 gelding grey/169 F: Cannabis Z
M: -
None None
50.

131

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
51.

47

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
52.

131

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
53.

158

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
54.

78

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
55.

46

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
56.

70

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
57.

152

CAMPARI KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Up to date
M: May fair
K017985 111
58.

87

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
59.

136

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita / Radiator
K018656 013600220308
60.

30

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
61.

123

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
K032654 DE431310071313
62.

58

CARDEMON LWB LAT 2014 gelding bay/165cm F: Chico's Son
M: Fiesta
none 0000026270
63.

10

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
64.

98

CARELLA Baltic Hanoverian LTU 2016 mare dark bay/162 F: Carleone
M: Branlou
none 035007
65.

172

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
66.

19

CARTOGRAN BLUE OLD. POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran / Carthago Z
M: Chaccina / Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
67.

160

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
68.

118

CASILDA NW SP POL 2015 klacz kara/169 F: Quality Time / Quantum
M: Carrara / Carrico
K030416 616009510236115
69.

144

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
70.

1

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
71.

96

CASTELLO NW SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Emir R / Colman
M: Carrara / Carrico
K028740 A0000086S
72.

162

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 ogier siwa/- F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
73.

69

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
74.

88

CAVALIER Estonian Sport Horse LAT 2010 gelding bay/168 F: Cumberland
M: Passadena
233002800047610 233002800047610
75.

103

CAVENDISH WESTFALISHES LTU 2017 kastratas b?ra/173 F: Flying Dream
M: Caroline
de441411087617 .
76.

83

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
77.

197

Celtic Boy F:
M:
78.

124

CEMILLA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Mywill / Goodwill
M: Cygana / Pol
K032067 616007600255214
79.

81

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
80.

65

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/170 F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
K028053 826002150874251
81.

106

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
82.

44

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
83.

148

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/172 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
84.

159

CHILLE WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 616007600017116
85.

198

CHIRIVELL HOL GER 2007 Ogier siwa/166 F: calato
M: chilana
K016192 brak
86.

210

Ciao Bella Z F:
M:
87.

61

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
88.

42

CINCINNATI HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
89.

83

CINDERELLA HOL. POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady / For Pleasure
K032626 DE421000751916
90.

9

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
91.

53

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
92.

149

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
93.

73

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
94.

218

CLINT F:
M:
95.

163

COHIBA L SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K025113 616009610020414
96.

188

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam de Revel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
97.

200

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
98.

187

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
99.

21

COMINGUNO HLST GER 2017 stallion dark bay/165 F: Comme ill faut
M: Numero uno
A De421000001517
100.

115

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
101.

154

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
102.

168

CON X HOLST DEN 2011 gelding bay/167 F: -
M: -
none -
103.

160

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
104.

104

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
105.

176

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
106.

14

CORBETT ZAGORKA Danish Warmblood DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back /
M: Vestergaardens Regina /
K028542 208333201302933
107.

190

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
108.

127

CORIWAY HOL POL 2011 klacz gniada/163 F: Connor
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
109.

42

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
110.

209

Corneol F:
M:
111.

67

CORNET’S LUCKY PUNCH OLDEMBURSKA POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornet Du Lys west/ Cornet Obolensky BWP
M: Capella han/ Cento holst
. DE 418185050716
112.

35

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
113.

199

CORVALL HOLSZTYN GER 2010 wałach gniada/168 F: Clarimo
M: highlight II
K024734 de 421000078110
114.

89

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 gelding bay/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
115.

54

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
116.

3

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
117.

138

CUPIDON Holsteiner Warmblut LTU 2010 gelding white/173 F: Cassini I
M: Prissy
DE421000339410 DE421000339410
118.

113

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
119.

72

CZESTER SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Liberatto P
M: Czara
Brak 616 009 61 00201 15
120.

146

DAGLEZJA AA M (AA) POL 2017 klacz gniada/172 F: Drop m
M: Debata m Nabuch du Serein xo
K031382 616006592094117
121.

58

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
122.

169

DANCER GS Z HOLSTEINER LTU 2015 stallion bay/- F: Diamant de Semilly
M: -
- -
123.

94

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
124.

68

DARO BLUE TYP SZLACH. POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
125.

37

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
126.

184

Day Dreamer Z F:
M:
127.

171

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 A0014853S
128.

161

DEGAS TRAK POL 2017 ogier ciemnogniada/- F: Hipoidas / Heleris
M: Demeter / Fokker
K031620 616003010085617
129.

193

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
130.

151

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
131.

147

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
132.

105

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
133.

211

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
134.

135

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
135.

122

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant De Semilly
M: Diana Ross des Premices / My O My
K032484 056015Z55849616
136.

79

DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z Z POL 2015 wałach ciemnogniada/177 F: Dieu Merci van T&L
M: Salvia de Tamerville / Animo
K029928 05615Z55769315
137.

111

DR. JONES KWPN NED 2008 wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
138.

134

DYLLANO KWPN NED 2008 wałach kara/172 F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
K018485 528003000802193
139.

155

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
140.

142

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
141.

143

ECLAIR DE CLARISY SF FRA 2014 gelding grey/167 F: Untouchable m(nl)
M: Venue de cerisy
None 2500011447998a
142.

208

Edy M F:
M:
143.

185

Egano Z F:
M:
144.

75

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
145.

35

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
146.

71

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
147.

94

ENJOY HANNOVER GER 2006 gelding dark bay/175 F: El Bundy
M: S-Justicia
None DE431311430906
148.

36

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
149.

174

ESI CHINA GIRL ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Kannan / Voltaire
M: ESI Paris / Guidam
K032844 372414005628657
150.

50

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
151.

184

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
152.

85

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
153.

120

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
154.

138

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
155.

108

F?NIKSA Latvijas Siltasinis LAT 04.04.2015 mare light chestnut/166cm F: Fumo Twirre Mp
M: Catalina
LV001900001496 0000026864
156.

140

FANCY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: T / Numero Uno
K026515 528003201010817
157.

156

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
158.

84

FARMER SP POL 2008 ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
159.

57

FEBS LWB LAT 2015 gelding bay/165cm F: Friscati
M: Bernadett
none 0000027243
160.

93

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
161.

126

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/168 F: Applaus
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
162.

133

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
163.

117

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
164.

164

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine KWPN / Guidam
M: Febrina BWP / Casmir Z
K028196 616009670080914
165.

63

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
166.

32

FRENCH BROWNIE HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 DE421000546813
167.

40

FUNNY KG SP POL 2011 gelding bay/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
168.

183

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
169.

150

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
170.

166

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
171.

79

GANGES Polish Sport Horse POL 2012 gelding black/175 F: SPARTACUS
M: GAFA
616009510342012 -
172.

135

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
528003201107630
173.

229

GLORIA HOL POL 2014 klacz siwa/170 F: Hickstead
M: U- Cascada
K024858