Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Kwalifikacje XI HPWiM
Dąbrówka Mała, 6-7 listopada 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
139 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:30
2021-11-04 22:32:06
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
138 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:33
2021-11-04 22:31:29
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
137 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:36
2021-11-04 21:56:55
Adrianna Łukasiak KADRA
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
136 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:40
2021-11-04 21:09:02
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:42
2021-11-04 21:08:30
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:52
2021-11-04 20:26:25
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
133 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:55
2021-11-04 20:25:08
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-11-05 07:31:57
2021-11-04 20:24:18
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2021-11-04 19:13:11
2021-11-04 17:48:35
Julia Parda GRANIT
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
130 ACCEPTED 2021-11-04 12:23:26
2021-11-04 10:37:18
Małgorzata Bielecka MIGRIS
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
129 ACCEPTED 2021-11-04 11:37:18
2021-11-04 10:14:05
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-11-04 11:37:22
2021-11-04 09:54:56
Maja Starostka FIDŻI
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
127 ACCEPTED 2021-11-04 11:37:25
2021-11-04 08:41:35
Lena Kacprzak CAVALIADA PPC
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
126 ACCEPTED 2021-11-04 07:34:38
2021-11-04 07:18:20
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
125 ACCEPTED 2021-11-03 23:58:30
2021-11-03 23:55:54
Rūtenis Zakarevičius ELDA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-11-03 23:44:36
2021-11-03 23:09:21
Martyna Olszewska MONSTER
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2021-11-03 23:44:38
2021-11-03 22:44:26
Karolina Olechowska MONSTER
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2021-11-03 22:39:22
2021-11-03 22:35:41
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-11-03 22:39:26
2021-11-03 22:35:02
Zuzanna Miszczak RUPERT
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
120 ACCEPTED 2021-11-03 22:39:29
2021-11-03 22:03:08
Kamil Kowalski CÉLINE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2021-11-03 22:00:51
2021-11-03 20:22:11
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
118 ACCEPTED 2021-11-03 20:16:27
2021-11-03 20:14:31
Wiktor Godlewski MONSIEUR
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
117 ACCEPTED 2021-11-03 19:30:26
2021-11-03 18:25:55
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-11-03 16:34:14
2021-11-03 16:18:15
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
115 ACCEPTED 2021-11-03 16:34:23
2021-11-03 15:50:56
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
114 ACCEPTED 2021-11-03 12:25:27
2021-11-03 10:53:54
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-11-04 11:37:28
2021-11-03 10:23:27
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
112 ACCEPTED 2021-11-03 09:59:40
2021-11-03 09:08:45
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-11-03 10:33:59
2021-11-03 09:01:55
Wiktoria Piekarska URIAS
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2021-11-03 08:02:55
2021-11-03 07:55:30
Weronika Piekarska PALERMO
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
109 ACCEPTED 2021-11-03 07:18:19
2021-11-02 21:40:18
Moczulak Natalia WIKI
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
108 ACCEPTED 2021-11-03 07:18:25
2021-11-02 21:20:30
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-11-03 07:18:30
2021-11-02 21:19:48
Magdalena Musiał ARTEK
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
106 ACCEPTED 2021-11-03 07:18:37
2021-11-02 20:25:58
Klara Rekuć KSANTOS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
105 ACCEPTED 2021-11-03 07:18:43
2021-11-02 20:05:18
Kalina Kirejczyk OPTIMUS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ACCEPTED 2021-11-02 19:00:38
2021-11-02 19:00:23
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
103 ACCEPTED 2021-11-02 19:00:40
2021-11-02 18:58:10
Aleksandra Dargiewicz VHS RAMOS
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
102 ACCEPTED 2021-11-02 18:53:23
2021-11-02 18:42:47
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
101 ACCEPTED 2021-11-02 18:53:25
2021-11-02 18:41:17
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-11-02 18:53:27
2021-11-02 18:40:45
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-11-02 18:53:30
2021-11-02 18:40:09
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-11-02 18:53:32
2021-11-02 18:39:35
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-11-02 18:03:42
2021-11-02 17:52:28
Karolina Szostawicka ANDER
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
96 ACCEPTED 2021-11-02 18:03:46
2021-11-02 16:30:34
Dominika Szablewska DAKAR
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
95 ACCEPTED 2021-11-02 18:03:51
2021-11-02 14:50:16
Zofia Kaczmarczyk WOTAN
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-11-02 13:30:10
2021-11-02 11:57:08
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-11-02 11:35:58
2021-11-02 11:01:44
Džordana Urmanavičiūtė CONRADAS
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-11-02 11:36:05
2021-11-02 10:26:00
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-11-02 10:15:39
2021-11-02 10:00:36
Hanna Załęska ARTINUS
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:22
2021-11-02 07:12:28
Sintija Valavičiūtė LIBRA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
89 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:24
2021-11-01 21:52:19
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:27
2021-11-01 21:26:13
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:33
2021-11-01 21:25:32
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:39
2021-11-01 21:24:20
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:46
2021-11-01 21:00:21
Miłosz Adach STAKKITO GOLD
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
84 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:50
2021-11-01 20:58:28
Miłosz Adach LALY VD BISSCHOP
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:55
2021-11-01 20:57:45
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-11-02 07:49:59
2021-11-01 20:06:27
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
81 ACCEPTED 2021-11-02 07:50:03
2021-11-01 20:05:37
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
80 ACCEPTED 2021-11-02 07:50:06
2021-11-01 19:07:46
Hanna Michalina Poznańska SALUT
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-11-02 07:50:11
2021-11-01 11:24:24
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
78 ACCEPTED 2021-11-02 07:50:15
2021-11-01 11:23:45
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-11-01 09:39:22
2021-11-01 09:36:41
Monika Dudkowska ATLETA
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-11-01 09:39:27
2021-11-01 09:33:21
Zuzanna Weres PRINCE
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
75 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:08
2021-10-31 18:36:49
Zofia Gryglicka RAFAEL
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
74 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:14
2021-10-31 18:33:55
Gabriela Mentryka CYGANKA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
73 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:17
2021-10-31 14:26:55
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:41
2021-10-31 14:26:22
Weronika Winkler KIATO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:46
2021-10-31 09:09:18
Beatrise Tumase JADA VAN HET LINDEHOF
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:52
2021-10-31 09:08:49
Valters Celms CARANSA
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-11-01 07:51:56
2021-10-31 07:29:25
Karolina Šalčiūtė BOURBON II
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-11-01 07:52:10
2021-10-30 16:03:57
Maria Szmyt MATADOR
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
67 ACCEPTED 2021-10-29 13:34:09
2021-10-29 12:16:43
Milena Bogacka MAGIA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
66 ACCEPTED 2021-10-29 13:34:11
2021-10-29 11:13:43
Nadia Wojciechowicz PABLO
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-10-29 10:18:13
2021-10-29 09:57:33
Rusnė Puidokaitė CAMEY DE COUER
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-11-01 07:52:12
2021-10-28 19:47:54
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-10-28 21:27:18
2021-10-28 19:06:54
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-10-28 21:27:19
2021-10-28 19:04:47
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10A/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-10-28 21:27:21
2021-10-28 19:04:27
Irmantas Grikienis JUMP OF CKV
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-10-28 21:27:22
2021-10-28 19:03:56
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-10-31 00:51:45
2021-10-28 17:59:32
Alicja Olszewska WISTERIA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
58 ACCEPTED 2021-10-28 14:36:55
2021-10-28 13:33:28
Aušra Švaikauskaitė NITHARD VAN DE ZUSTERHOEVE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-10-28 14:36:57
2021-10-28 13:28:28
Migle Golubkeviciute WONDER BOY
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-10-28 14:36:58
2021-10-28 13:27:30
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-10-28 11:08:21
2021-10-28 10:47:17
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
54 ACCEPTED 2021-10-28 08:00:01
2021-10-28 07:10:08
Nikola Grygorowicz ARMAGEDON
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
53 ACCEPTED 2021-10-28 08:00:03
2021-10-28 07:09:14
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-10-27 17:53:37
2021-10-27 17:51:17
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-10-27 17:31:20
2021-10-27 16:20:51
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
50 ACCEPTED 2021-10-27 17:31:21
2021-10-27 16:19:46
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-02 18:59:23
2021-10-27 13:49:40
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-11-02 18:59:40
2021-10-27 13:49:10
Anna Dargiewicz ELNINIO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ACCEPTED 2021-10-27 17:31:27
2021-10-27 11:22:18
Marysia Rybicka NESTOR
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-10-26 22:40:54
2021-10-26 22:03:11
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-10-26 20:39:26
2021-10-26 20:39:26
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-10-26 20:38:07
2021-10-26 20:38:07
Robert Hestkowski PERHAN
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-10-26 20:35:25
2021-10-26 20:35:25
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-10-26 20:34:45
2021-10-26 20:34:45
Robert Hestkowski A LLE HOPP
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-10-26 22:41:00
2021-10-26 20:33:07
Jacek Zagor HERA DE LUX
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-10-26 19:40:11
2021-10-26 19:37:00
Jacek Zagor CONVERTUS
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10A/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-10-26 19:40:13
2021-10-26 19:34:35
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-10-26 19:40:15
2021-10-26 19:34:02
Katarzyna Widzińska CONCORDE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-10-26 19:40:33
2021-10-26 19:33:33
Katarzyna Widzińska CHILLE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-10-26 19:40:34
2021-10-26 19:33:00
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-10-26 19:11:37
2021-10-26 17:34:10
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-10-26 19:11:41
2021-10-26 16:23:39
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
33 ACCEPTED 2021-10-28 08:00:06
2021-10-26 08:30:51
Ieva Anužienė BRIUTAS
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-10-26 19:11:49
2021-10-26 08:30:04
Ieva Anužienė LORD BLEU
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-10-26 19:11:53
2021-10-26 08:29:21
Marija Švabaitė EUROPA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-10-26 19:11:54
2021-10-26 08:28:22
Eliza Šiškutė LORD BLEU
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
29 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:19
2021-10-26 07:13:12
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:21
2021-10-26 07:12:44
Monika Pasik LORDI
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10A/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:23
2021-10-26 07:12:16
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10A/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:24
2021-10-26 07:11:44
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:27
2021-10-26 07:10:27
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:28
2021-10-25 22:31:39
Julia Rekuć KSANTOS
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:30
2021-10-25 22:16:33
Klara Rekuć SZANTA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-10-26 07:56:32
2021-10-25 21:05:47
Pola Wadlewska JANKES
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:37
2021-10-25 08:11:01
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:39
2021-10-25 08:10:36
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:42
2021-10-25 08:10:17
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:47
2021-10-24 23:17:56
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:51
2021-10-24 17:57:51
Kamil Kowalski SZOTILL
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:53
2021-10-23 09:35:20
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-10-25 13:35:56
2021-10-20 19:41:46
Antonina Potejko DIEGO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
14 ACCEPTED 2021-10-25 13:36:00
2021-10-20 09:49:34
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
13 ACCEPTED 2021-10-25 13:36:04
2021-10-19 18:16:58
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
12 ACCEPTED 2021-10-25 13:36:07
2021-10-19 16:04:10
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-10-25 13:36:14
2021-10-19 16:03:54
Ewa Babiarz SEKWOJA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-11-01 16:53:30
2021-10-19 16:03:37
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-10-25 13:36:23
2021-10-19 16:03:22
Marcin Olszewski LADY CASINIA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-10-19 07:23:59
2021-10-18 11:48:40
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-10-19 07:24:03
2021-10-18 11:48:06
Julia Babiej SIGNORIA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-10-19 07:24:08
2021-10-17 18:43:54
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-10-19 07:24:10
2021-10-17 07:37:03
Emilia Lewandowska BENTLEY
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
4 ACCEPTED 2021-10-19 07:24:12
2021-10-16 21:21:15
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
3 ACCEPTED 2021-10-14 18:08:00
2021-10-13 22:13:40
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-10-14 18:08:01
2021-10-13 22:13:07
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-10-14 18:08:03
2021-10-13 22:12:40
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Anužiene Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
-
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
4. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
5. Babiej Julia bpk
2005 (J.)
O038981
6. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
7. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw
8. Bielecka Małgorzata Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
O038984
9. Bogacka Milena Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
10. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043972
11. Celms Valters jss kleisti
S
none
12. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
13. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
15. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
17. Dargiewicz Adrianna JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O053923
18. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (J.)
O053922
19. Dargiewicz Anna bpk
S
O001421
20. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
21. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
22. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
23. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
24. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
None
25. Gowkielewicz Marek bpk
S
O062098
26. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
27. Gryglicka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O046990
28. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (MJ.)
Brak
29. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
30. Hejger Marta Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006053
31. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
32. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
33. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
34. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
35. Kacprzak Lena Polish Pony Club Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
Brak
36. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
37. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
38. Kamińska Aleksandra KJ J.J. Darboven
S
O048490
39. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
40. Kirejczyk Kalina Klub Jeździecki Żarnowo
2009 (JM.)
O060754
41. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
42. Kołtusz Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
43. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
44. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
45. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
46. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
47. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
48. Kuć Karina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056109
49. Lewandowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
50. Łukasiak Adrianna Stajnia u Romanów
2007 (JM.)
brak
51. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
52. Maliszewska Katarzyna Stajnia Płoskinia
2006 (J.)
0048184
53. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
54. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
55. Mentryka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O063326
56. Miszczak Zuzanna SKJ Hippika Tomaszkowo
2007 (JM.)
O064361
57. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
58. Musiał Magdalena bpk
S
brak
59. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
60. Natalia Moczulak Bez Przynależności Klubowej
S
O024559
61. Olechowska Karolina SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2011 (Mł.)
O066363
62. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
63. Olszewska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (J.)
BRAK
64. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
65. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
66. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
67. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
68. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
69. Piekarska Weronika KJ żarnowo
2010 (JM.)
O059214
70. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
O059215
71. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
72. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
73. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
74. Potejko Antonina LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O046742
75. Poznańska Hanna Michalina Brak
2009 (JM.)
Brak
76. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
77. Puidokaite Rusne NSO Sport Horses
2005 (J.)
none
78. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (J.)
O047043
79. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
80. Rybicka Marysia Jks u Robsonów
2002 (MJ.)
O043117
Brak
81. Šalčiete Karolina NSO Sport Horses
S
none
82. Šiškute Eliza Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2010 (JM.)
none
83. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
84. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
85. Spaszewska Katarzyna JKS U Robsonów
2005 (J.)
O053921
86. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
87. Suenke Victoria JKS U Robsonów
88. Švabaite Marija Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2008 (JM.)
none
89. Švaikauskaite Aušra Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
None
90. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O034005
91. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
92. Szmyt Maria Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
brak
93. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
94. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
95. Topa Zuzanna JKS u Robsonów
2012 (Mł.)
O057967
96. Tumase Beatrise JJS
2004 (J.)
none
97. Urmanavičiete Džordana Karolinos Šalči?t?s ?kis
S
none
98. Valavičiete Sintija Harmony Club
2004 (J.)
LTU15157933
99. Wadlewska Pola Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (J.)
O061535
100. Walczyk Natasza Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
brak
101. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
102. Weres Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
2009 (JM.)
brak
103. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
104. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
105. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (MJ.)
O028241
106. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
107. Wojciechowicz Nadia JKS U Robsonów
108. Wojciechowicz Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
109. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
110. Zakarevičius Rutenis Dziudo ir jojomo sporto klubas
S
none
111. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (J.)
O043967
112. Zaremba Ewa Maria SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O042096
113. Zieleń Zuzanna JKS u Robsonów
2011 (Mł.)
O062789
114. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

64

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

143

ABIGAIL WLKP POL 2014 klacz skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Arnika
616007661192014 616007661192014
3.

41

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/- F: Elf
M: Afrodyta BH
K028310 616007661402213
4.

114

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
5.

115

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:135 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: Anapon Rashka
K024821 616013600054113
6.

63

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
7.

137

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
8.

121

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
9.

74

ARMAGEDON WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis /
M: Ala Flavia / Kerman
K025240 616007600280812
10.

127

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
brak 616009510062413
11.

111

ARTINUS Szlachetna Półkrew POL 2005 ogier ciemnogniada/168 F: Landjonker S
M: Arabeska
K009707 POL009550029505
12.

75

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 wałach gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
13.

33

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
14.

96

ATLETA SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Atletyka Waro / Athletico
K008358 616009590045504
15.

65

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
16.

50

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
17.

31

BENTLEY MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/155 F: Batut
M: Daisy
Brak 616006580681810
18.

120

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
19.

94

BOURBON II HOLST GER 2015 gelding chestnut/175 F: Baracuda
M: Bailey II
DE421000110315 DE421000110315
20.

5

BRIUTAS Baltijos Hanoveris LTU 2017 gelding bay/175 F: Brainas
M: Sicilia
LTU006490074617 037379
21.

155

CACHASSIMO HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Cachas
M: Calvana
K030436 DE421000753015
22.

46

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
23.

85

CAMEY DE COUER HOLSTEINER GER 2011 mare bay/164 F: Coupe de Coeur
M: Lecina
DE421000265211 DE421000265211
24.

148

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
25.

79

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930
26.

93

CARANSA LV LAT 2012 mare bay/- F: .
M: .
. .
27.

49

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
28.

146

CAVALIADA PPC KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 000
29.

140

CÉLINE WESTFALSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN
M: Celine qeena westf.
KO26977 DE441411424014
30.

25

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
31.

154

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
32.

62

CHILLE WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 616007600017116
33.

161

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam de Revel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
34.

102

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
35.

157

CON CASSONE WESTFALSKA GER 2014 stallion grey/167 F: Cassone/Cor de la Bryere
M: Comtess/Counter
K024659 DE441410125014
36.

61

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
37.

112

CONRADAS BH LTU 2008 gelding bay/- F: Cisco
M: Camelija
LTU006490029208 020511
38.

162

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
39.

156

CONTI SP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk: 168 F: Dionizos
M: Contedra
K017391 -
40.

59

CONVERTUS HOL GER 2014 ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
K027150 DE421000042514
41.

83

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
42.

48

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
43.

26

CORSTAR HOL GER 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX / Contender
K023722 DE421000203911
44.

105

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
45.

42

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
46.

89

CYGANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Hornet
M: Ciszawa
brak 616 009 58 04613 14
47.

116

DAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Dakara
K032995 616009600114917
48.

159

DALIA TRAKENSKA POL 2014 klacz kara/mk:156 F: Cargo
M: Delicja
Brak Brak
49.

126

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
50.

39

DIEGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Wieland
M: Dolores
K012119 POL 009 66 04490 07
51.

35

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
52.

34

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
53.

131

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
54.

142

ELDA Lietuvos Jojamoji LTU 2015 mare dark bay/none F: Capo
M: Ela
none none
55.

10

ELNINIO SP POL 10.02.2016 ogier gniada/166 F: Hippika Koh J Noor / Kannan
M: Eńdżel P / Con Calma
K030503 616009610134716
56.

40

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn /
M: nn /
K029748 276080000181828
57.

57

EUROPA POLISH PONY LTU 2015 mare chestnut/kuc:kuc:ku F: WOLF'S PANTER
M: WOLF'S ELISABETH K
616013681003915 616013681003915
58.

152

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
59.

145

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk
M: Frytka
K023156 616013610193213
60.

73

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
61.

147

GRANIT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616 999 60 01946 15
62.

165

GUCCI SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nadir
M: Gama
K023365 -
63.

163

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
64.

151

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
65.

158

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812
66.

134

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
K030793 616013600217915
67.

123

HENRIKAS TRAK POL 2010 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: VEIMARAS
M: GRET
K025363 LTU002520237210
68.

69

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes De Lux
M: Lilly
K032354 K032354
69.

38

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
70.

36

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
71.

81

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
72.

92

JADA VAN HET LINDEHOF AES LAT 2009 Mare grey/175 F: l.b egle eye
M: Fatima Van Het Lindehof
none none
73.

53

JANKES WLKP POL 2000 gelding dark bay/brak F: elpar
M: judea
K008038 brak
74.

153

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
75.

164

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
76.

149

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
77.

82

JUMP OF CKV KWPN NED 2014 kastratas tamsiai b?ra/179 F: Kannan
M: First of ckv
N?ra N?ra
78.

144

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/160 F: Alen
M: Just to be
K032065 616098200122282
79.

22

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
80.

150

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
81.

122

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
82.

91

KIATO SP POL 2012 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
83.

51

KSANTOS SP POL 2015 wałach gniada/177 F: Nippon
M: Korrida
K031635 616009320014322
84.

45

LADY CASINIA OLD POL 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini / Lordanos
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
85.

104

LALY VD BISSCHOP BW NED 2011 klacz jasnokasztanowata/174 F: ELVIS TER PUTTE
M: APHRODITE D'ARSOUILLES
K033059 056-002-W00299492
86.

101

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
87.

119

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
88.

98

LIBRA HANOVERIS LTU 2016 mare bay/- F: -
M: -
LT006490069716 035274
89.

160

LION SP POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 POL009600357307
90.

60

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
91.

55

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
92.

56

LORD BLEU KWPN NED 2016 gelding bay/164 F: Power Blue Van't Breezerhof Z
M: Vuresco
528003201608074 52801007950
93.

47

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
94.

100

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
95.

133

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
96.

86

MAGIA SP POL 2010 klacz gniada/164 F: Czeladnik
M: Milka
Brak 968000004721455
97.

106

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
98.

95

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
K027548 616013610164711
99.

23

MIGRIS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach skarogniada/165 F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL732010072715
100.

68

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
101.

54

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
102.

136

MONSIEUR SP POL 2016 wałach gniada/- F: Hipoidas
M: Madam
K029590 -
103.

141

MONSTER ARABSKA POL 2010 wałach gniada/mk:150 F: nn /
M: nn /
K032927 616999600334010
104.

107

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
105.

99

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
106.

72

NESTOR BRAK POL 2016 wałach gniada/167 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 Brak
107.

24

NICCO TYP SZLACH. POL 2012 wałach gniada/160 F: nn
M: nn
K028134 616999661494812
108.

77

NITHARD VAN DE ZUSTERHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013-07-20 kastratas b?ra/172 F: CASPAR
M: FIORELLA VAN DE KATTENBERG
N?ra 981100004021849
109.

128

OPTIMUS SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Osta
K009938 POL 009 64 00556 03
110.

87

PABLO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak 616009600226714
111.

129

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528
112.

28

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan / Bogan
M: Paradna / Dakron
K028976 616098200110501
113.

70

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030437 616999520132712
114.

109

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
115.

135

PEPE SP POL 2011 wałach bułana/161 F: nn /
M: nn /
K025971 616999520132411
116.

66

PERHAN TRAK POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: Parleza/ Aragonit
K031619 616007600164617
117.

138

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
118.

67

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
119.

97

PRINCE TYP SZLACHETNY POL 1998 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
brak 616 999 60 00922 98
120.

118

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
K029007 616013600465907
121.

88

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/164 F: Gluosnis
M: Rafia
K031602 616007600112810
122.

9

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
123.

139

RUPERT TRAK POL 2011 wałach kara/168 F: Hirtentanz / Axis
M: Rawka / Sir Schostakovich
K032293 POL732010056511
124.

108

SALUT HUCULSKA POL 2010 wałach srokata/kuc:142 F: Piaf / Margiel
M: S-Persetka / Jaśmin
Brak 61601257010010
125.

90

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
126.

43

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
K026819 POL009530037109
127.

132

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
128.

29

SIGNORIA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Castle Rock / Clearway
M: Seniorita /
K032066 616009600086416
129.

113

SONATA W PKSP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
130.

103

STAKKITO GOLD HOL POL 2017 wałach gniada/164 F: STAKKATO GOLD
M: A-CASIELLE/ CASALL
000000000 de421000702017
131.

27

SWEET SURPRISE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/157 F: Lordanos
M: S-Landdiva
K015454 616098200081436
132.

52

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/180 F: Nippon
M: Sweet Lady PG
K023424 616009510373112
133.

37

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill / Luron
M: Szelema / Song
K029960 616009530067515
134.

80

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Almanzor L
M: Tawuła
Brak 616007600223016
135.

76

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 616999600326306
136.

32

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
K014651 POL013640024405
137.

21

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
138.

44

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
brak DE441411473316
139.

124

VHS RAMOS SP POL 2012 gelding bay/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 616009690042012
140.

71

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
141.

110

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
142.

125

WIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz inna/168 F: VITTORIO
M: WOLTA
K031250 616007520016011
143.

12

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
144.

84

WISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Corde Star
M: Widżawa/Dżahil
Brak 616009530070016
145.

78

WONDER BOY Lithuanian Riding Horse LTU 2017 gelding dark bay/173 F: Wilsson
M: Fiona
None 037369
146.

117

WOTAN MAŁOPOSLKI POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks/Laryks
M: Wiedza/Dzielżan
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
50
60
80
SUM:
190.00
Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
45
SUM:
45.00
Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
75
SUM:
75.00
Celms Valters jss kleisti
800
100
SUM:
900.00
Dargiewicz Anna bpk
40
SUM:
40.00
Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
75
SUM:
75.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
200
200
SUM:
400.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
600
800
150
120
100
75
150
SUM:
1995.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
30
40
100
SUM:
170.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
30
SUM:
30.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
20
SUM:
20.00
Kowalski Kamil bpk
200
SUM:
200.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
150
400
SUM:
550.00
Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
50
SUM:
50.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
30
110
SUM:
140.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
300
25
SUM:
325.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
300
300
400
600
80
600
25
SUM:
2305.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
50
SUM:
50.00
Sobótka Nikola Brak
70
SUM:
70.00
Tumase Beatrise JJS
50
SUM:
50.00
Urmanavičiete Džordana Karolinos Šalči?t?s ?kis
225
SUM:
225.00
Wilczewska Weronika bpk
45
SUM:
45.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
300
SUM:
300.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
15
35
SUM:
50.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
200
100
SUM:
400.00
Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2021-11-06
18
2021-11-06
2021-11-07
20
2021-11-07
2021-11-06
11
2021-11-06
17
2021-11-06
4
50
2021-11-06
4
60
2021-11-07
4
80
2021-11-07
9
Anužiene Ieva
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-11-06
30
2021-11-07
23
2021-11-07
30
2021-11-06
5
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-11-06
17
2021-11-06
10
2021-11-07
19
2021-11-07
13
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (43)
2021-11-06
34
2021-11-06
30
2021-11-07
18
2021-11-07
34
Babiej Julia
bpk
PANDORA (28)
2021-11-06
21
2021-11-06
22
2021-11-07
29
2021-11-07
2021-11-06
20
2021-11-07
30
2021-11-07
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (38)
2021-11-06
10
2021-11-07
10
2021-11-07
3
45
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw
2021-11-07
33
2021-11-07
Bielecka Małgorzata
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
MIGRIS (23)
2021-11-06
21
2021-11-06
2021-11-07
9
2021-11-07
Bogacka Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAGIA (86)
2021-11-06
33
2021-11-07
23
2021-11-06
2021-11-07
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (119)
2021-11-07
2
75
2021-11-07
22
Celms Valters
jss kleisti
CARANSA (93)
2021-11-06
11
2021-11-06
1
800
2021-11-07
5
100
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
2021-11-06
13
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
16
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
LOMBARD (55)
2021-11-06
1
2021-11-06
35
2021-11-07
1
2021-11-07
34
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (113)
2021-11-06
31
2021-11-06
12
2021-11-07
8
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (161)
2021-11-07
32
2021-11-07
Dargiewicz Adrianna
JKS u Robsonów
HENRIKAS (123)
2021-11-07
30
2021-11-07
Dargiewicz Aleksandra
JKS u Robsonów
VHS RAMOS (124)
2021-11-07
1
2021-11-07
11
Dargiewicz Anna
bpk
2021-11-06
13
2021-11-06
21
2021-11-07
7
2021-11-07
5
40
ELNINIO (10)
2021-11-06
11
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
13
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
2021-11-06
22
2021-11-06
18
2021-11-07
16
2021-11-07
3
75
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (137)
2021-11-06
1
Godlewski Wiktor
bpk
MONSIEUR (136)
2021-11-06
14
2021-11-06
7
2021-11-07
1
2021-11-07
6
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-11-06
2
2021-11-06
33
2021-11-07
2
2021-11-07
8
CARALIS (79)
2021-11-06
2
200
2021-11-07
13
2021-11-06
4
200
Gowkielewicz Marek
bpk
PELARIS (109)
2021-11-06
4
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-11-06
8
2021-11-06
6
2021-11-07
1
600
2021-11-07
1
800
2021-11-06
2
150
2021-11-06
10
2021-11-07
3
120
2021-11-07
8
2021-11-06
2
100
2021-11-06
3
75
2021-11-07
2
150
2021-11-07