Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eliminacje Halowego Pucharu Polski
Dąbrówka Mała, 12-14.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:28:48
2018-10-09 19:17:19
Anna Rębisz DON
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:28:43
2018-10-09 18:35:39
Wiktoria Jannasz COLANDRO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP dzieci zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:40:02
2018-10-09 10:16:44
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C1/FinałSR dwufazowy art.274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:33:06
2018-10-09 07:04:46
Jacek Zagor WARS
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:33:34
2018-10-09 07:04:03
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:32:42
2018-10-09 07:02:45
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:17:52
2018-10-08 09:35:30
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:17:39
2018-10-08 09:12:21
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:56:32
2018-10-08 08:25:45
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:56:43
2018-10-07 22:49:56
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:56:54
2018-10-07 22:49:22
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:17:23
2018-10-07 16:05:21
Julia Burnos DONAT
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:32:27
2018-10-07 13:51:57
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:32:40
2018-10-07 13:51:34
Małgorzata Ciszek-Lewicka ISLANDER
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:32:12
2018-10-07 13:31:57
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:38:54
2018-10-06 17:10:59
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C1/FinałSR dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:39:08
2018-10-06 17:10:10
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:39:46
2018-10-06 15:10:49
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C1/Eliminacje HPP Juniorzy art. 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:39:33
2018-10-06 15:10:10
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:39:58
2018-10-06 15:08:51
Natalia Stefańska FIREBRIDGE TAG
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C1/FinałSR dwufazowy art.274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:40:10
2018-10-06 15:08:13
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C1/FinałSR dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:40:25
2018-10-05 21:27:00
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:40:39
2018-10-05 21:26:26
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:40:53
2018-10-05 21:25:53
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:41:10
2018-10-05 18:22:23
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:12:28
2018-10-05 17:22:52
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:12:52
2018-10-05 17:21:34
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:13:16
2018-10-05 17:21:05
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:13:43
2018-10-05 12:40:52
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:14:04
2018-10-05 10:52:13
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:14:31
2018-10-05 10:51:09
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/C1/Eliminacje HPP Juniorzy art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:42:13
2018-10-05 08:07:08
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:42:25
2018-10-05 08:06:39
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:42:38
2018-10-04 19:43:40
Sławomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:42:50
2018-10-04 19:42:59
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:43:03
2018-10-04 19:42:30
Sławomir Hartman CHACCO DU ROUET
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:53:08
2018-10-04 08:44:24
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:53:26
2018-10-03 23:13:53
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C1/FinałSR dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:53:53
2018-10-03 23:11:29
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:54:07
2018-10-03 23:10:47
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9/N/Finał MR dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:54:19
2018-10-03 19:31:45
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:54:28
2018-10-03 19:31:28
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:54:41
2018-10-03 19:30:18
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:54:52
2018-10-03 19:30:02
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:44:11
2018-10-02 18:29:12
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:46:39
2018-10-01 21:14:09
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:46:49
2018-10-01 18:26:00
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:46:59
2018-10-01 16:03:45
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:47:13
2018-10-01 16:03:09
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:41:39
2018-10-01 10:04:51
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:41:50
2018-10-01 10:03:36
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:42:10
2018-10-01 10:03:17
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:41:28
2018-10-01 09:58:56
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:42:18
2018-10-01 08:08:26
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:42:29
2018-10-01 08:08:07
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 07:52:47
2018-09-29 14:12:11
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:19:29
2018-09-28 07:54:58
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:50:34
2018-09-28 07:54:44
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:19:05
2018-09-28 07:54:31
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:18:51
2018-09-28 07:54:16
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:18:35
2018-09-28 07:53:52
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:40:21
2018-09-27 19:11:28
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:58:53
2018-09-26 23:06:58
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:44:21
2018-09-26 22:35:56
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:01:45
2018-09-26 01:33:53
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:02:13
2018-09-26 01:33:28
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:03:04
2018-09-26 01:33:00
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:03:39
2018-09-25 22:40:52
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:04:02
2018-09-25 22:30:13
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:04:27
2018-09-25 22:29:26
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:04:54
2018-09-25 20:55:49
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:05:14
2018-09-25 20:55:28
Robert Wilczewski KAPITO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:05:36
2018-09-25 20:54:57
Julia Błaszczak E-ACTION B
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:05:58
2018-09-25 20:54:35
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:06:27
2018-09-25 20:54:18
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:06:50
2018-09-25 15:01:02
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:07:13
2018-09-25 15:00:31
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:07:37
2018-09-25 15:00:07
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:07:57
2018-09-25 14:59:41
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:14:33
2018-09-25 14:58:51
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:14:55
2018-09-25 12:46:54
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:13:53
2018-09-24 18:31:28
Krzysztof Okla NEYMAR DE REVE
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:03
2018-09-24 18:30:59
Krzysztof Okla CHICHARITO BLUE
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:13
2018-09-24 13:43:46
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:43:10
2018-09-23 18:16:48
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:44:15
2018-09-22 21:30:44
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:44:25
2018-09-22 21:29:58
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:44:34
2018-09-22 21:29:22
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:43:18
2018-09-21 12:12:53
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:15:08
2018-09-19 22:56:14
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:15:19
2018-09-19 22:55:32
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:15:28
2018-09-19 21:46:05
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP dzieci zwykły z rozgrywką art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:15:45
2018-09-19 21:45:24
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 14:20:28
2018-09-19 13:51:38
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 14:20:38
2018-09-19 13:50:44
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALERO Z
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:20:39
2018-09-18 22:59:01
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:21:14
2018-09-18 22:58:33
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:21:43
2018-09-18 20:13:05
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:22:20
2018-09-18 20:12:23
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP dzieci zwykły z rozgrywką art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:23:02
2018-09-18 20:11:59
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/C1/Eliminacje HPP Juniorzy art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:23:37
2018-09-18 20:11:38
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP dzieci zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:37:45
2018-09-17 21:52:26
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:38:03
2018-09-17 21:35:06
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:38:13
2018-09-17 21:34:49
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C1/Eliminacje HPP Juniorzy art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:38:30
2018-09-17 18:30:06
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:38:38
2018-09-17 14:13:18
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:38:47
2018-09-17 14:02:34
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 3/CC/DR zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix Eliminacje HPP Seniorzy art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:39:07
2018-09-17 12:34:01
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 1/N/MR zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/SR zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP OPEN zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
2. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
3. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
4. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
5. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
6. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
7. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
8. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
9. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
10. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
11. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
12. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
13. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
14. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
15. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
16. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
17. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
18. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
19. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
20. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
21. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
22. Kluczek Wojciech BPK (MAZ)
S
O002709
23. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
24. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
25. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
26. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
27. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
28. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
29. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
30. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
31. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
32. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
33. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
34. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
35. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
36. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
37. Okla Krzysztof KJ Kielce
S
Brak
38. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
39. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
40. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
41. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
42. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
43. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
44. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
45. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
46. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
47. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
48. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
49. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
50. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
51. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
52. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
53. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
54. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
55. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
56. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
57. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O027447
58. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
59. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
60. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
61. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
62. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
63. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
64. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
65. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
66. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
67. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
68. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
69. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

62

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
2.

74

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
3.

18

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
4.

68

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
5.

49

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
6.

132

Bernestina baw niemcy 2006 k gn F: Baloubino B/Baloubet du Rouet
M: Cosa B/Cosinus B
O: Stefan Hipp
B:
KO17177
7.

125

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
O: Andriej
B:
K025682 703955
8.

45

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
9.

121

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
10.

28

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509 104QE29
11.

17

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
12.

93

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
13.

85

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
14.

107

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
15.

54

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
16.

63

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
17.

119

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
18.

50

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Eurocommerce Berlin
M: Oh Chic/Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964
19.

133

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
20.

97

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
21.

34

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
22.

27

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
23.

26

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
24.

90

CHACCO DU ROUET Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: CHACCO-BLUE
M: BALOUFINA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HEINZ MEYER
K022965
25.

88

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
26.

137

CHACITOL F:
M:
O:
B:
27.

80

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
28.

19

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
29.

101

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
30.

65

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
31.

32

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
32.

76

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
33.

30

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
34.

6

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
35.

112

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
O: Lachert Architekci od Pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
36.

99

CONQUISTA Holsztyńska POL 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess IV
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
37.

116

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
38.

20

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
39.

100

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
40.

86

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
41.

75

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier kara F: Darco
M: Ferline/Romino
O: -
B: -
K019460
42.

79

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
43.

129

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
44.

131

Donald 567 baw Niemcy 2012 w cgn F: Diarado/Diamand d. Semilly
M: Cosa B/Cosinus B
O: Stefan Hipp
B:
45.

117

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
46.

102

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
47.

36

DR. JONES KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Vingino
M: Zolavsca Fortuna/ Casco
O: Marek Stefański
B: P.& A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405
48.

51

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
49.

15

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
50.

47

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
51.

135

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
52.

114

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
53.

103

ESCALONA HAN GER 2001 Klacz gniada F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso I I
O: Anna Michalak
B:
K006759 DE431312303101 POL40408
54.

81

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O:
B:
K022703
55.

108

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
56.

60

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
57.

77

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
58.

95

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
59.

89

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
60.

59

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
61.

109

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Skybridge
O: DIM SA
B: Nederland
Brak 105 LJ96
62.

96

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
63.

21

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
64.

92

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Agnieszka Kwiatkowska
B:
K020933 528003201109703 105FV12
65.

35

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
66.

57

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486 105PS55
67.

134

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: ---
K025713
68.

66

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
K025363
69.

91

HILBERT Z ZANG GER 2011 Wałach kasztanowata F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
O: Hubert Kierznowski
B:
K022815 056015Z55849111 106AA89
70.

67

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
71.

48

INMORTAL REN GER 2012 Wałach siwa F: Cornet's / Cornet Obolensky
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541 DE443435288412
72.

115

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Di-Rosa / Harley VDL
O: Marek Lewicki
B:
K022841 528003201302710
73.

118

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
74.

16

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
75.

69

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
76.

52

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
77.

110

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
Brak
78.

72

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
79.

58

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
80.

33

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
81.

39

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
82.

40

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882
83.

53

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
84.

106

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
85.

44

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
86.

104

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
87.

46

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
88.

94

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
89.

84

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara F: Campari M
M: Magia
O:
B:
90.

122

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
91.

83

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
92.

22

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
93.

127

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
94.

70

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
95.

42

NEYMAR DE REVE KWPN POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Nabab de Reve
M:
O: Okła Andrzej
B:
Brak
96.

82

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
97.

71

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
98.

124

NIRVARO OLD GER 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Waldemar Zientek
B:
K017222 DE418181371308
99.

111

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
100.

31

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
101.

113

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Lachert Architekci od Pokoleń
B: Herbert Merkel
K019698 DE431314313611
102.

87

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
103.

78

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
104.

105

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
105.

98

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
106.

24

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
107.

29

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
108.

55

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
109.

138

Szimano F:
M:
O:
B:
110.

123

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
111.

136

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640
112.

5

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
113.

56

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
114.

126

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K021010 616009510343412
115.

120

WESTA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger, Adrian Burzych
B:
K020686 616009661037610
116.

64

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
117.

43

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
118.

23

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
100
50
350
75
SUM:
575.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
400
SUM:
400.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
1100
SUM:
1100.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
800
SUM:
800.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
800
200
300
SUM:
1300.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
25
50
75
150
SUM:
300.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25
SUM:
25.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
400
SUM:
400.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
rzecz
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
1000
SUM:
1100.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
600
SUM:
600.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
300
800
SUM:
1100.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1100
100
150
500
150
400
SUM:
2400.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
25
150
SUM:
175.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
1100
SUM:
1100.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
100
150
800
SUM:
1050.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
150
325
SUM:
475.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
100
50
150
SUM:
325.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
25
200
SUM:
225.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
250
500
SUM:
750.00
Okla Krzysztof KJ Kielce
400
250
1200
SUM:
1850.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
1000
3500
600
300
SUM:
5800.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
100
SUM:
100.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
200
SUM:
200.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
900
SUM:
900.00
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
rzecz
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
600
SUM:
600.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
50
50
SUM:
100.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
200
SUM:
200.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
1000
450
2500
300
SUM:
4250.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1300
SUM:
1300.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
50
50
25
250
225
300
150
1300
100
SUM:
2450.00
Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
50
SUM:
250.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
3000
500
800
225
275
150
200
SUM:
5150.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
350
SUM:
350.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
150
SUM:
150.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
25
50
SUM:
75.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
75
SUM:
75.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
500
100
SUM:
600.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
50
600
400
650
SUM:
1700.00
Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
50
125
SUM:
175.00
Wilczewska Weronika bpk
250
800
SUM:
1050.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
100
1300
SUM:
1400.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
600
275
SUM:
875.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
500
50
50
rzecz
SUM:
600.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
500
325
300
SUM:
1125.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
BERG (49)
2018-10-12
34
2018-10-13
23
2018-10-14
8
100
2018-10-12
36
2018-10-13
8
50
2018-10-14
5
350
2018-10-12
7
75
2018-10-13
45
2018-10-14
14
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (117)
2018-10-13
40
2018-10-14
17
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-10-12
45
2018-10-12
41
2018-10-13
30
2018-10-13
42
2018-10-14
14
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
ISLANDER (115)
2018-10-12
44
2018-10-13
32
2018-10-14
11
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ZALVO (23)
2018-10-13
10
2018-10-12
16
2018-10-14
11
2018-10-12
31
2018-10-13
22
2018-10-14
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-10-13
42
2018-10-14
4
400
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (18)
2018-10-12
28
2018-10-13
14
2018-10-14
2
1100
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-10-12
56
2018-10-13
23
2018-10-14
2
800
2018-10-12
36
2018-10-13
20
2018-10-14
11
2018-10-12
28
2018-10-12
25
2018-10-13
14
2018-10-13
33
2018-10-14
12
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (63)
2018-10-12
2
800
2018-10-13
6
200
2018-10-14
8
300
ENRICO (135)
2018-10-12
31
2018-10-13
29
2018-10-14
15
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2018-10-12
22
2018-10-13
38
2018-10-14
10
2018-10-12
12
25
2018-10-12
26
2018-10-13
12
50
2018-10-14
18
2018-10-12
20
2018-10-13
7
75
2018-10-14
7
150
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (100)
2018-10-12
9
25
2018-10-12
2018-10-13
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-10-12
23
2018-10-12
39
2018-10-13
2018-10-14
15
2018-10-12
65
2018-10-12
40
2018-10-13
21
2018-10-14
13
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-10-12
41
2018-10-12
2018-10-13
37
2018-10-13
2018-10-14
19
2018-10-12
52
2018-10-13
47
2018-10-14
9
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-10-12
4
400
2018-10-14
12
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-10-12
18
2018-10-13
41
2018-10-13
44
2018-10-14
4
PORTOS (31)
2018-10-12
27
2018-10-13
33
2018-10-14
2
rzecz
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-10-12
32
2018-10-13
43
2018-10-14
16
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-10-12
8
50
2018-10-13
40
2018-10-14
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
CLAUS (32)
2018-10-12
63
2018-10-13
44
2018-10-14
8
100
2018-10-12
37
2018-10-13
26
2018-10-14
1
1000
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-10-12
1
600
2018-10-13
15
2018-10-14
15
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (72)
2018-10-12
21
2018-10-13
16
2018-10-14
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-12
64
2018-10-13
25
2018-10-14
9
Kluczek Wojciech
BPK (MAZ)
TACHINI Z (123)
2018-10-12
32
2018-10-12
14
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-10-12
16
2018-10-12
9
2018-10-13
19
2018-10-14
11
2018-10-12
5
300
2018-10-13
2
800
2018-10-14
13
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (44)
2018-10-12
35
2018-10-13
4
200
2018-10-14
10
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (78)
2018-10-12
47
2018-10-13
19
2018-10-14
8
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-10-12
48
2018-10-13
31
2018-10-14
2
1100
2018-10-12
6
100
2018-10-13
6
150
2018-10-14
4
500
MAESTRO (122)
2018-10-12
5
150
2018-10-13
39
2018-10-14
2
400
Szimano (138)
2018-10-13
16
2018-10-14
16
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-10-12
54
2018-10-12
42
2018-10-13
9
25
2018-10-14
7
150
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
CORRADO X (116)
2018-10-12
2018-10-13
22
2018-10-14
2
1100
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2018-10-12
7
100
2018-10-12
7
150
2018-10-14
3
800
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2018-10-12
29
2018-10-13
5
150
2018-10-14
25
2018-10-12
1
325
2018-10-13
14
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-10-12
11
25
2018-10-12
37
2018-10-13
6
100
2018-10-13
2018-10-14
6
2018-10-12
14
2018-10-13
8
50
2018-10-14
7
150
CANION (107)
2018-10-12
40
2018-10-13
31
2018-10-14
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (16)
2018-10-12
6
200
2018-10-13
17
2018-10-14
14
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CARMEN S (119)
2018-10-12
43
2018-10-12
10
50
2018-10-13
29
2018-10-14
18
WESTA (120)
2018-10-12
27
2018-10-13
26
2018-10-14
20
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2018-10-12
55
2018-10-13
11
25
2018-10-14
6
200
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-10-12
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-10-12
4
250
2018-10-12
17
2018-10-13
11
2018-10-14
4
500
2018-10-12
62
2018-10-12
17
2018-10-13
18
2018-10-14
Okla Krzysztof
KJ Kielce
2018-10-12
3
400
2018-10-13
25
2018-10-14
6
250
CHACITOL (137)
2018-10-12
2018-10-13
21
2018-10-14
4
1200
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
2018-10-12
33
2018-10-13
36
2018-10-14
20
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-13
3
400
2018-10-13
1
1000
2018-10-14
1
3500
LUNA P (94)
2018-10-13
1
600
2018-10-13
5
300
2018-10-14
13
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-10-13
28
2018-10-12
24
2018-10-12
29
2018-10-14
8
100
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-10-12
23
2018-10-13
5
200
2018-10-14
17
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (40)
2018-10-12
13
2018-10-13
20
2018-10-14
5
900
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
MONSUN (22)
2018-10-12
34
2018-10-13
34
2018-10-14
7
2018-10-12
20
2018-10-13
15
2018-10-14
3
rzecz
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (85)
2018-10-12
52
2018-10-13
22
2018-10-14
3
600
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-10-12
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-10-12
26
2018-10-13
32
2018-10-14
19
2018-10-12
19
2018-10-12
18
2018-10-13
16
2018-10-14
9
2018-10-12
13
2018-10-12
15
2018-10-13
13
50
2018-10-14
8
50
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
DON (129)
2018-10-12
4
200
2018-10-13
19
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
ETO'O (81)
2018-10-12
1
1000
2018-10-14
7
450
2018-10-12
19
2018-10-13
18
2018-10-14
3
2500
2018-10-12
16
2018-10-13
20
2018-10-14
3
300
2018-10-12
59
2018-10-13
13
2018-10-14
12
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (104)
2018-10-12
2018-10-13
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (70)
2018-10-12
38
2018-10-12