Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 12-14.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:04:04
2018-10-10 11:46:08
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:04:30
2018-10-10 11:23:45
Remigiusz Wojciechowski PRADO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:04:54
2018-10-10 11:22:22
Remigiusz Wojciechowski PONTEVEDRA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:31:17
2018-10-09 20:11:17
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 2x 0/LL/Gry konne
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:31:14
2018-10-09 15:51:41
Maja Pawluczuk CAFE AU LITE
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:31:06
2018-10-09 11:07:49
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:31:03
2018-10-09 11:07:28
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:31:00
2018-10-09 10:54:41
Karina Falkowska CHELSEA BLUE
  • 2x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:30:57
2018-10-09 10:53:51
Karina Falkowska CORNETTA II
  • 2x 000/LL/Gry konne
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:30:54
2018-10-09 10:41:50
Anna Rębisz ŁYŻWIARZ
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:30:50
2018-10-09 10:40:57
Anna Rębisz DON
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:42:50
2018-10-09 07:55:39
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:43:15
2018-10-09 07:09:39
Jacek Zagor VAIKA DE DIAMANT
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:44:13
2018-10-09 07:08:59
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:44:38
2018-10-09 07:06:56
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:45:04
2018-10-08 22:33:31
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:45:26
2018-10-08 22:33:04
Wiktoria Głowacka EDITT-P
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 13:29:08
2018-10-08 13:14:38
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 13:28:54
2018-10-08 13:14:13
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 13:28:41
2018-10-08 12:54:39
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:23:33
2018-10-08 10:25:28
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:23:14
2018-10-08 09:21:44
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:23:03
2018-10-08 09:21:13
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:30:47
2018-10-08 08:27:46
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:57:23
2018-10-08 08:10:58
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:57:33
2018-10-08 07:37:05
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:57:42
2018-10-08 07:36:41
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:57:51
2018-10-08 07:36:10
Michał Gospodarczyk NORITO
  • 1x 8/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:58:01
2018-10-08 06:25:17
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 2x 000/LL/Gry konne
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:58:10
2018-10-07 22:52:05
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:58:21
2018-10-07 22:51:34
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:45:54
2018-10-07 19:02:21
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:18:14
2018-10-07 19:00:19
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:18:18
2018-10-07 16:33:22
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 0/LL/Gry konne
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:18:21
2018-10-07 16:06:25
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:32:58
2018-10-07 12:41:08
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:33:10
2018-10-07 10:13:18
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 000/LL/Gry konne
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 14:33:32
2018-10-07 09:10:30
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 08:09:05
2018-10-06 19:24:02
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 08:09:26
2018-10-06 08:45:35
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:15:30
2018-10-05 17:20:00
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:15:07
2018-10-05 17:19:23
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:08:21
2018-10-04 23:16:01
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 0/LL/Gry konne
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:46:05
2018-10-04 19:41:32
Sławomir Hartman ZERO Z
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:46:18
2018-10-04 19:39:25
Sławomir Hartman ORLANDO VAN DE BERGHOEVE
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:55:19
2018-10-04 08:41:47
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:55:28
2018-10-04 08:40:56
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIQUIRRA
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:55:37
2018-10-03 19:33:07
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:57:11
2018-10-03 10:37:03
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:57:42
2018-10-03 09:22:07
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x 00/LL/Gry konne
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:57:52
2018-10-03 09:18:56
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:58:03
2018-10-03 09:18:13
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:58:13
2018-10-03 09:17:03
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:44:58
2018-10-02 11:02:14
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:45:18
2018-10-02 08:43:02
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 1x 0/LL/Gry konne
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:45:29
2018-10-02 08:42:14
Karolina Godoś ROZKOSZ
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 000/LL/Gry konne
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:43:35
2018-10-01 10:15:15
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:43:49
2018-10-01 10:04:01
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 07:53:11
2018-09-30 22:37:28
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 2x 0/LL/Gry konne
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 08:46:29
2018-09-30 09:39:02
Daria Kobylińska LIMONKA
  • 2x 00/LL/Gry konne
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:30:15
2018-09-29 19:41:53
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:19:58
2018-09-28 07:55:57
Robert Hestkowski MADAME TUSSAUDS
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:20:07
2018-09-28 07:55:42
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:19:48
2018-09-28 07:55:32
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:41:20
2018-09-27 19:14:03
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:41:44
2018-09-27 17:15:27
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:26:13
2018-09-25 22:42:33
Krzysztof Okła LUCAS MOURA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:27:02
2018-09-25 22:42:02
Krzysztof Okła ELLYETTE HH
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:28:00
2018-09-25 22:33:35
Stanisław Przedpełski NOTA
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:45:39
2018-09-25 20:57:10
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:28:41
2018-09-25 20:56:47
Robert Wilczewski FANTASTIC GR
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:29:01
2018-09-25 12:48:39
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:29:21
2018-09-25 10:59:56
Dagmara Omieczyńska-Nastaj WALIA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:29:43
2018-09-25 10:56:51
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:45:34
2018-09-23 18:02:40
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:55:47
2018-09-18 11:12:17
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:10:52
2018-09-18 10:49:19
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszek Michalina Nie zrzeszona
2010 (Mł.)
Brak
2. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
3. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
4. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
5. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
6. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
7. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
8. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
9. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
10. Gębicka Dorota KJ Bertyn Piastowo
S
O011479
11. Gębicki Piotr KJ Bertyn Piastowo
S
O002455
12. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
13. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
14. Gospodarczyk Michał xx
S
xx
15. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
16. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
17. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
18. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
19. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
20. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
21. Kobylińska Daria Klub jeździecki Leśny
1997 (MJ.)
O024887
22. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
23. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
24. Kozań Malwina bpk
1999 (MJ.)
O044235
25. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
26. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
27. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
28. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
29. Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
2003 (JM.)
O038594
30. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
31. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
32. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
33. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
34. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
35. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
36. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
37. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
38. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
39. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
40. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
41. Nastaj Otylia Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
2003 (JM.)
O044640
42. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
43. Omieczyńska-Nastaj Dagmara Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyń
S
O050940
44. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
45. Pawlik Joanna bpk
46. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
47. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
48. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
49. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
50. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
51. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
52. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
53. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (Mł.)
brak
54. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (J.)
O043347
55. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
56. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
57. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
58. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
59. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (JM.)
brak
60. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
61. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
62. Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
S
O032564
63. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
64. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
65. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
66. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

AMBRA Bayer Ger 2013 Klacz gn F: Action-Breaker
M: Calla/Caretello B
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
2.

54

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
3.

33

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
4.

76

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
5.

67

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
6.

85

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
7.

37

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
8.

101

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
9.

71

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
10.

69

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
11.

52

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
12.

42

CHRISTO Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B /
M: Hacy / Balou Du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
K026408 DE455870346210
13.

32

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
14.

74

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
15.

99

CLINTESSA PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
16.

47

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
17.

15

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Carmen
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
18.

107

DOCHIRA k gn F:
M:
O:
B:
19.

81

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
20.

36

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K025634
21.

62

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
22.

53

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
23.

98

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
24.

75

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
25.

4

EINSTEIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
O: katarzyna skarzynska
B: Janusz Majkowski
12481 009661261408 105DW35
26.

27

ELLYETTE HH HOL NED 2012 Klacz gniada F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Uhura HH / Corofino II
O: Andrzej Okła
B:
K022955 DE421000530612
27.

78

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Erynia
O: Nad Wigami
B: Nad Wigrami
K022588
28.

103

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
29.

10

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
30.

25

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
31.

19

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
K025560
32.

17

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
33.

104

Galopada F:
M:
O:
B:
34.

7

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
35.

102

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
36.

108

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: ---
K025713
37.

56

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
38.

59

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
39.

49

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Cantanis
M: Izogona
O: YBM sp z.o.o.
B: Sk racot
K017114
40.

61

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
528003201402216 528003201402216
41.

45

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: JAN ZUBER
BRAK
42.

72

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
43.

43

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
44.

106

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
45.

73

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
46.

21

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
47.

86

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
48.

80

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
49.

105

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
50.

11

LIMONKA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz srokata/163 F: B-Kaprys
M: Laguna
O: Marcelina Kobylińska
B: Monika Żurawska-Wiącek
brak 999600392208
51.

77

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
52.

28

LUCAS MOURA SP POL 2013 Ogier gniada F: Contender Son
M: Landmina
O: -
B: -
K022954
53.

70

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
54.

82

ŁYŻWIARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Ładna
O: Dariusz Lewko
B: -
Brak
55.

34

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS U Robsonów
B: Brak
K024412
56.

46

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
57.

95

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
58.

41

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
59.

66

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
60.

97

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
61.

35

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
62.

50

ORLANDO VAN DE BERGHOEVE BWP BEL 2014 Wałach gniada F: Dieu-Merci Van T&L /
M: Chica Van De Berghoeve / Conversus
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: VADEBO N. V.
K026290 056002W00308570
63.

58

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
64.

89

PONTEVEDRA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Polinezja
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
K025826
65.

90

PRADO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Denetor
M: Polina
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235111
66.

40

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
67.

63

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
68.

18

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella(CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W.Polowczyk
12789
69.

60

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
70.

55

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
71.

39

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
Brak
72.

96

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
73.

68

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
74.

20

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966 DE431319633809
75.

94

Sweet Emma Welsh Pony 2008 /137 F:
M:
O:
B:
76.

100

Szimano F:
M:
O:
B:
77.

88

SZOGUN Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Niagara
O: Banaszek Anna
B: Kosz henryk
Brak
78.

44

TACO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender
M: Tacca
O: Malwina Kozań
B: SK Dębno
Brak
79.

22

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Quality Time
M: T Chicatora
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487
80.

79

VAIKA DE DIAMANT HAN GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Diamont De Semilly / Le Tot De Semylly
M: Babischka / Prince d'Elle
O: Mariusz Trojan
B:
K022363 25000109284148W
81.

64

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
82.

23

WALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Markies V
M: Wacława
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: SK Rzeczna
K022897
83.

91

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
84.

24

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
85.

48

WIQUIRRA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Wiquerra
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Prudnik
K024857 616006690058513
86.

51

ZERO Z Z BEL 2013 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Cakilly V Z
O: Sławomir Hartman
B: Veltmans J.TH.
K023212
Rider Club
Competition
Prize
Bembenek Joanna JKS U Robsonów
80
SUM:
80.00
Bołądź Karolina niezrzeszony
50
SUM:
50.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
40
40
SUM:
80.00
Gębicka Dorota KJ Bertyn Piastowo
15
SUM:
15.00
Gębicki Piotr KJ Bertyn Piastowo
25
SUM:
25.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
300
150
200
SUM:
750.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
50
200
SUM:
250.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Kozań Malwina bpk
200
SUM:
200.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
30
SUM:
30.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
25
SUM:
25.00
Michalak Monika Bpk
100
25
SUM:
125.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
200
SUM:
200.00
Nastaj Otylia Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
15
SUM:
15.00
Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
75
SUM:
75.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
25
SUM:
25.00
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
50
SUM:
50.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
200
100
100
50
SUM:
450.00
Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
50
SUM:
50.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
400
SUM:
400.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
150
100
75
SUM:
325.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
300
SUM:
300.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
30
SUM:
30.00
Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
100
SUM:
100.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
150
SUM:
300.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
20
100
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Michalina
Nie zrzeszona
SZOGUN (88)
2018-10-12
2018-10-12
9
2018-10-13
2018-10-13
5
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
OLINA (35)
2018-10-12
33
2018-10-12
1
80
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-10-12
30
2018-10-13
7
2018-10-12
15
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-10-12
13
2018-10-12
23
2018-10-13
18
2018-10-13
18
2018-10-14
3
50
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (62)
2018-10-13
12
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
2018-10-13
29
2018-10-13
25
2018-10-14
14
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (33)
2018-10-12
22
2018-10-12
14
2018-10-13
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-10-12
2018-10-12
4
2018-10-13
2018-10-13
4
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-10-12
12
2018-10-12
5
40
2018-10-13
5
40
Gębicka Dorota
KJ Bertyn Piastowo
2018-10-13
5
15
2018-10-13
Gębicki Piotr
KJ Bertyn Piastowo
CHRISTO (42)
2018-10-13
4
25
2018-10-13
14
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
EDITT-P (75)
2018-10-12
7
2018-10-12
34
2018-10-13
21
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (39)
2018-10-12
3
2018-10-13
20
2018-10-12
4
100
2018-10-13
2
300
GRANDIOS (102)
2018-10-12
3
150
2018-10-13
3
200
Gospodarczyk Michał
xx
NORITO (66)
2018-10-14
2018-10-14
16
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2018-10-12
8
2018-10-12
2018-10-13
14
2018-10-13
ZERO Z (51)
2018-10-12
16
2018-10-13
16
2018-10-13
7
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-10-13
20
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-12
13
CLAUS (74)
2018-10-12
15
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (10)
2018-10-12
24
2018-10-12
13
2018-10-13
4
50
2018-10-13
10
2018-10-14
1
200
2018-10-12
10
2018-10-12
36
2018-10-13
26
2018-10-14
8
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-12
1
300
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (97)
2018-10-12
8
2018-10-12
2018-10-13
3
2018-10-13
2018-10-14
2
Kobylińska Daria
Klub jeździecki Leśny
LIMONKA (11)
2018-10-13
2
2018-10-13
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (59)
2018-10-12
2
50
2018-10-13
6
2018-10-14
5
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
2018-10-12
2018-10-12
10
2018-10-13
32
2018-10-13
2018-10-13
10
2018-10-14
4
Kozań Malwina
bpk
KAMELOT (43)
2018-10-13
1
200
2018-10-13
11
2018-10-13
9
2018-10-13
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-12
6
2018-10-12
11
2018-10-13
27
2018-10-13
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2018-10-12
3
30
2018-10-12
14
2018-10-13
12
2018-10-13
29
2018-10-14
17
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (58)
2018-10-12
2
2018-10-14
2018-10-12
2018-10-13
8
2018-10-13
6
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-10-12
9
2018-10-13
16
2018-10-14
1
400
Szimano (100)
2018-10-12
20
2018-10-12
6
Kukowska Katarzyna
KJ BERTYN
LEOPARD (105)
2018-10-13
9
2018-10-13
19
2018-10-14
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (20)
2018-10-12
15
2018-10-12
32
2018-10-13
24
2018-10-13
8
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
AMBRA (92)
2018-10-12
4
25
2018-10-13
10
2018-10-14
4
Galopada (104)
2018-10-13
25
2018-10-13
17
2018-10-14
10
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-10-12
7
2018-10-12
9
2018-10-13
22
2018-10-13
17
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (67)
2018-10-14
11
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CANION (85)
2018-10-12
17
2018-10-13
30
2018-10-12
6
Michalak Monika
Bpk
2018-10-12
16
2018-10-12
18
2018-10-13
8
2018-10-13
3
100
2018-10-14
5
25
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-10-13
23
2018-10-13
27
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-13
19
2018-10-12
25
2018-10-12
8
2018-10-14
9
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-12
9
2018-10-12
28
2018-10-13
19
2018-10-13
26
2018-10-14
8
2018-10-12
17
2018-10-12
27
2018-10-13
15
2018-10-13
10
2018-10-14
12
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-10-13
23
2018-10-13
18
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2018-10-12
5
2018-10-12
6
2018-10-13
28
2018-10-13
2018-10-14
6
IZALCO (49)
2018-10-12
29
2018-10-12
11
2018-10-13
14
2018-10-14
3
200
Nastaj Otylia
Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
TRAJAN (22)
2018-10-12
5
15
2018-10-12
2018-10-13
13
2018-10-13
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
2018-10-12
31
2018-10-12
12
2018-10-13
21
2018-10-13
8
2018-10-14
7
2018-10-12
21
2018-10-13
11
2018-10-14
18
Omieczyńska-Nastaj Dagmara
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyń
WALIA (23)
2018-10-12
20
2018-10-12
2018-10-13
16
2018-10-13
2018-10-14
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-10-12
7
2018-10-12
2018-10-13
7
2018-10-13
Pawlik Joanna
bpk
DOCHIRA (107)
2018-10-14
3
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (91)
2018-10-13
2
75
2018-10-13
20
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-10-12
11
2018-10-12
2018-10-13
6
2018-10-14
6
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2018-10-12
18
2018-10-13
24
2018-10-12
2018-10-13
5
25
2018-10-14
15
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
MONSUN (95)
2018-10-12
7
2018-10-13
15
2018-10-12
3
50
2018-10-13
13
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
NORITO (66)
2018-10-14
2018-10-14
5
2018-10-14
7
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
DON (81)
2018-10-12
2
200
2018-10-13
4
100
2018-10-14
6
2018-10-13
1
100
2018-10-13
28
2018-10-14
4
50
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2018-10-12
7
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (17)
2018-10-12
2018-10-12
2018-10-13
1
2018-10-13
2018-10-14
1
Stankiewicz Joanna
Bpk
FLIPJE (19)
2018-10-12
19
2018-10-14
7
2018-10-13
30
2018-10-13
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
2018-10-13
3
50
2018-10-13
2018-10-14
9
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-12
10
2018-10-13
1
400
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-10-13
17
2018-10-13
2
150
2018-10-14
3
100
2018-10-13
7
2018-10-13
15
2018-10-14
2
75
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (56)
2018-10-12
26
2018-10-12
12
2018-10-13
6
2018-10-14
2
300
Wieczorek Emilia
KJ Royal
ROZKOSZ (39)
2018-10-12
1
2018-10-13
31
Wilczewska Weronika
bpk
HANDSOME (108)
2018-10-14
8
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2018-10-12
4
30
2018-10-13
13
Wojciechowski Remigiusz
niezrzeszony
2018-10-13
22
2018-10-13
PRADO (90)
2018-10-13
11
2018-10-13
2018-10-14
1
100
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LORANO (77)
2018-10-12
14
2018-10-12
1
150
2018-10-13
12
2018-10-14
2
150
EPOPEJA (78)
2018-10-12
10
2018-10-13
9
2018-10-13
9
2018-10-14
4
2018-10-12
35
2018-10-13
31
2018-10-14
9
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (67)
2018-10-14
13
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-10-12
5
20
2018-10-12
2
100
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-10-12
19

Number of Riders: 66

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 4 820.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl