Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III Eliminacje VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 8-9 grudnia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
204 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 19:05:08
2018-12-06 18:00:49
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 19:05:12
2018-12-06 17:51:07
Kristupas Petraitis DYLANO M
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
202 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 19:05:17
2018-12-06 17:22:12
Henryk Soboń HERMIONA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 19:05:24
2018-12-06 17:16:13
Henryk Soboń GRANDI
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
200 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:13:15
2018-12-06 08:10:18
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:13:22
2018-12-05 21:52:18
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:10:22
2018-12-05 19:01:21
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:10:25
2018-12-05 19:00:32
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:07:11
2018-12-05 15:57:48
Evita Vismeryte COMPLIMENT
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:44:33
2018-12-05 14:44:33
Agnieszka Cichanowicz TYCJAN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 15:50:39
2018-12-05 14:42:33
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:41:18
2018-12-05 14:41:18
Agnieszka Cichanowicz DEEJAY
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:31:43
2018-12-05 12:44:46
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:31:06
2018-12-05 11:03:57
Zigmantas Šarka CHARLIE LE BEAU
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
188 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:31:15
2018-12-05 10:51:50
Miglė Rulevičiūtė ANDORS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
187 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:31:23
2018-12-05 09:21:28
Maria Belova MITO VD THIJSHOEV
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:54:25
2018-12-05 08:15:38
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:33:39
2018-12-04 23:17:58
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:05:52
2018-12-04 21:28:12
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:05:56
2018-12-04 21:27:44
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:06:02
2018-12-04 20:55:06
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:06:05
2018-12-04 20:51:35
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:13:28
2018-12-04 20:47:41
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:06:13
2018-12-04 20:46:22
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
178 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:21
2018-12-04 20:19:04
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:24
2018-12-04 20:16:54
Monika Pasik LORDI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:27
2018-12-04 20:16:02
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:56:13
2018-12-04 20:15:06
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:34
2018-12-04 20:13:50
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:37
2018-12-04 20:09:39
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:40
2018-12-04 20:08:10
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:07:07
2018-12-04 20:03:02
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:10
2018-12-04 17:42:53
Sławomir Hartman ZERO Z
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:22
2018-12-04 17:41:25
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:24
2018-12-04 17:40:43
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:27
2018-12-04 17:39:30
Sławomir Hartman CHACCO DU ROUET
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:34
2018-12-04 15:51:57
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:38:47
2018-12-04 15:38:47
Walery Łyskowka BERNESTINA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:33:04
2018-12-04 15:33:04
Walery Łyskowka DONALD 567
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:37:08
2018-12-04 15:27:56
Walery Łyskowka AMBRA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:25
2018-12-04 14:59:19
Nerijus Šipaila KENIA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
160 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:29
2018-12-04 14:58:48
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:32
2018-12-04 14:58:20
Nerijus Šipaila CINDERELLA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:37
2018-12-04 14:57:42
Nerijus Šipaila SHELBY
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:42
2018-12-04 14:57:12
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:40:47
2018-12-04 14:56:28
Nerijus Šipaila CASCAYA N
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
155 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:23:30
2018-12-04 13:22:55
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:23:33
2018-12-04 13:19:45
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:23:40
2018-12-04 11:46:02
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:16:10
2018-12-04 11:16:10
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:13:15
2018-12-04 11:13:15
Iga Szpak ILONA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:11:32
2018-12-04 11:11:32
Iga Szpak LACJUM
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:04:42
2018-12-04 11:04:42
Iga Szpak EPONA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 09:31:21
2018-12-04 09:15:56
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 09:31:25
2018-12-04 09:14:50
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 09:03:58
2018-12-04 09:02:26
Liliana Harasim WILMAR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 00:12:15
2018-12-03 23:47:09
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:31:53
2018-12-03 22:40:53
Evita Vismerytė COMPLIMENT
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 00:12:30
2018-12-03 22:39:47
Magdalena Zalewska SAN WITO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 00:12:54
2018-12-03 22:37:26
Evita Vismerytė GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:18:26
2018-12-03 22:10:49
Julia Ostrowska NAKON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:09:40
2018-12-03 22:05:23
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:09:44
2018-12-03 22:00:35
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:09:51
2018-12-03 22:00:27
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:09:55
2018-12-03 22:00:16
Natalia Juda MADAME TUSSAUDS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:00
2018-12-03 22:00:00
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:03
2018-12-03 21:42:52
Łukasz Wasilewski INNOVATION
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:09
2018-12-03 21:42:15
Fabienne Golc LIKIER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:14
2018-12-03 21:41:59
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:19
2018-12-03 21:40:14
Łukasz Wasilewski EFRON
  • 2x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 2x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:23
2018-12-03 21:39:29
Matylda Malepszy JF H&H
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:27
2018-12-03 21:38:09
Matylda Malepszy AUGUST
  • 2x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
128 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:31
2018-12-03 20:16:31
Kristupas Petraitis CALVIN D’OR
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:36
2018-12-03 20:14:30
Kristupas Petraitis BAIRONAS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:10:43
2018-12-03 20:11:30
Kristupas Petraitis CONSENSUS
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 18:14:55
2018-12-03 17:31:45
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 18:15:03
2018-12-03 17:30:51
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 18:15:09
2018-12-03 17:29:40
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:07:37
2018-12-03 11:32:34
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:07:43
2018-12-03 11:31:52
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:07:49
2018-12-02 20:26:10
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:08:03
2018-12-02 19:19:38
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:08:10
2018-12-02 19:18:45
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:08:15
2018-12-02 18:10:15
Ieva Viskantaite BONAPARDAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:08:19
2018-12-02 18:07:46
Doma Zigmantavičiūtė CARAMELLO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:08:23
2018-12-02 18:06:59
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:35
2018-12-02 14:37:10
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:40
2018-12-02 13:16:50
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:45
2018-12-02 13:15:35
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 2x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:47
2018-12-02 13:12:29
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:50
2018-12-02 13:11:59
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:53
2018-12-02 13:09:36
Robert Hestkowski HENRIKAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:30:57
2018-12-02 13:08:42
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:00
2018-12-02 13:07:38
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:05
2018-12-02 13:06:55
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:09
2018-12-02 11:46:53
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:12
2018-12-02 11:36:42
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:15
2018-12-02 10:21:44
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:18
2018-12-02 10:20:37
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:21
2018-12-02 10:15:48
Jacek Zagor WARS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:24
2018-12-02 10:14:00
Jacek Zagor LION
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:28
2018-12-02 10:12:38
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:32
2018-12-02 10:11:01
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 17:31:35
2018-12-02 10:06:33
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 09:07:33
2018-12-02 08:14:08
Wiktoria Orzechowska ABSYNT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 09:07:38
2018-12-02 00:05:16
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 22:17:33
2018-12-01 17:19:28
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 15:07:08
2018-12-01 11:15:22
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 21:08:25
2018-11-30 17:04:12
Maciej Nafalski PALATINO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 07:47:02
2018-11-29 21:43:31
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 2x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 2x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 07:47:10
2018-11-29 21:23:20
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 10:49:35
2018-11-28 22:31:30
Paulina Czajkowska ENAJ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 18:49:32
2018-11-28 17:45:58
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:36:29
2018-11-28 11:48:36
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:37:02
2018-11-28 11:44:59
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:27:55
2018-11-28 10:39:56
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:28:08
2018-11-28 10:39:14
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:28:12
2018-11-28 10:38:30
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:28:19
2018-11-28 10:37:12
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:28:23
2018-11-28 10:35:29
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:28:29
2018-11-28 10:29:03
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:27:58
2018-11-28 10:27:34
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:26:45
2018-11-28 10:10:04
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:26:49
2018-11-28 09:39:50
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:26:53
2018-11-28 09:38:39
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:27:01
2018-11-28 09:37:11
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:57:09
2018-11-27 21:54:10
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:57:53
2018-11-27 19:06:28
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:57:58
2018-11-27 19:04:17
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:05
2018-11-27 19:01:54
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:09
2018-11-27 18:57:13
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:15
2018-11-27 18:02:53
Matas Petraitis SOLI DEO GLORIJA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:18
2018-11-27 18:02:25
Matas Petraitis LEILA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:23
2018-11-27 18:01:55
Matas Petraitis HEINEKEN
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:58:28
2018-11-27 18:00:27
Matas Petraitis CATTREPEL GO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 17:45:44
2018-11-27 16:08:31
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 17:45:47
2018-11-27 16:04:50
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:30:32
2018-11-27 07:31:09
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:30:36
2018-11-27 07:29:56
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:30:43
2018-11-27 07:27:26
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 19:47:12
2018-11-26 18:00:13
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 19:47:16
2018-11-26 15:32:08
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 15:04:14
2018-11-26 15:02:29
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 15:04:16
2018-11-26 15:01:39
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 15:04:19
2018-11-26 15:00:58
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:07:47
2018-11-26 08:42:20
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:07:51
2018-11-26 08:41:06
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:07:54
2018-11-26 08:39:10
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:07:57
2018-11-26 00:53:27
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:08:02
2018-11-25 23:06:36
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:08:08
2018-11-25 23:04:50
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:08:11
2018-11-25 20:07:39
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 21:44:14
2018-11-24 21:42:38
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 14:27:21
2018-11-24 09:58:20
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 14:27:39
2018-11-24 09:57:30
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:12:50
2018-11-22 08:53:22
Łucja Majka SAN REMO
  • 2x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 2x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:46:25
2018-11-22 06:36:40
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:46:30
2018-11-22 06:36:10
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 09:07:44
2018-11-22 06:35:44
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:46:42
2018-11-21 22:07:58
Marcin Joppek SID
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:34:53
2018-11-21 15:13:23
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:34:55
2018-11-21 15:07:14
Arina Gorbacheva ROKKI BALBOA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:57:39
2018-11-20 12:28:04
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:22:49
2018-11-19 17:07:06
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:55:59
2018-11-19 17:05:18
Adam Nicpoń CLEVER BOY
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 23:17:41
2018-11-18 20:53:08
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 23:17:47
2018-11-18 20:28:42
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 23:17:53
2018-11-18 20:27:48
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 19:29:58
2018-11-18 20:12:47
Cezary Kalinowski TITINKA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 23:18:02
2018-11-18 20:12:05
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 14:38:25
2018-11-17 13:48:31
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 14:38:30
2018-11-17 13:11:15
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 14:38:34
2018-11-17 12:05:12
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 14:38:46
2018-11-17 12:03:57
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 14:39:28
2018-11-17 12:02:07
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:50:07
2018-11-14 23:43:14
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:32:17
2018-11-14 23:36:35
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:50:18
2018-11-14 23:32:33
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.2 z rozgrywką
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:12:45
2018-11-13 19:39:59
Michalina Nowakowska VERNISAGE
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:18:15
2018-11-13 19:36:24
Siarhei Kazlou HITOKI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:18:17
2018-11-13 19:34:15
Maryia Mikhailava CUERLY SUE
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:18:20
2018-11-13 19:31:42
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 13:34:40
2018-11-12 20:15:37
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2008 (Mł.)
brak
2. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
3. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
4. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
5. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
6. Cichanowicz Agnieszka JKS U Robsonów
S
O006311
7. Czajkowska Paulina Brak przynależności klubowej
S
brak
8. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
9. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
10. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
11. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
12. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (Mł.)
O046541
15. Golc Fabienne Jks u Robsonów
2003 (JM.)
brak
16. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
17. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
18. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
19. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
20. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
21. Harasim Liliana KJ Łąck
2006 (JM.)
O051062
22. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
23. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
24. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
25. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
26. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
27. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
28. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
O038919
29. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
30. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
31. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
32. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
33. Konowałek Arleta WKJ Lublin
S
O014514
34. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
35. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (JM.)
O042281
36. Kozań Malwina bpk
1999 (MJ.)
O044235
37. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
38. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
39. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
40. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
41. Kramarczyk Anna bpk
1998 (MJ.)
O049338
42. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
Brak
43. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
44. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
45. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
46. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
47. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
48. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
49. Łyskowka Walery .
S
O006765
50. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
51. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
O044913
52. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
53. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
54. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
55. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
56. Masialskaite Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
57. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
58. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
59. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
60. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
61. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
62. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
Brak
63. Nafalski Maciej brak przynależności klubowej
S
brak
64. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
65. Nowakowska Michalina LKJ w Gałkowie
2003 (JM.)
O035563
66. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (J.)
O035180
67. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
68. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
69. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
70. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
71. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
72. Petraitis Kristupas Audruvis
S
None
10057817
73. Petraitis Matas S/K Audruvis
S
none
74. Piechota Alicja JKS U Robsonów
75. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
76. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
77. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (JM.)
O044009
78. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
79. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
0
80. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
81. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
82. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
83. Rulevičiete Migle JSK Ties Baltija
S
none
84. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
85. Šarka Zigmantas Z.Šarka equestrian sport club
S
15023
10003114
86. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
87. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
88. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
89. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
90. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
91. Szpak Iga Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O004543
92. Tsapin Artem
93. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
94. Uliticheva Anna RUS
S
-
95. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
96. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (J.)
None
97. Vismeryte Evita UAB Paj?rio žirgynas
2002 (J.)
none
98. Vismeryte Evita Agrologistika
2002 (J.)
none
99. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O007552
100. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
101. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
PZJ/0048484
102. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
103. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
104. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
105. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
106. Wodzyńska Olga KJ Cavalier
2003 (JM.)
brak
107. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
108. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
109. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
110. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
111. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
112. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
113. Zigmantavičiete Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2003 (JM.)
Ne
114. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada F: Abke /
M: Stutbuch 1 /
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
brak
2.

119

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833
3.

106

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833
4.

64

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

28

AMBRA B POL 2013 Klacz gniada F: Action Breaker
M: Calla
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
/////
6.

164

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach inna/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: ANAPON RASHKA
O: Monika Cyperling
B: Agata Adrjanowska
K024821 616013600054113
7.

187

ANDORS Latvijas LAT 2010 Wałach gniada F: Avellynus
M: Dodija
O: Pranas Milkintas
B: Tervete
428001000000470
8.

67

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Paulina Filipek
K026619 6160070005213
9.

82

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
10.

117

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
11.

147

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B:
K011423 5280030503290 104NL42
12.

149

BAIRONAS BH LTU 2012 Stalion grey/. F: Bacardi
M: Lora
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
None
13.

116

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
14.

65

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
15.

91

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
16.

72

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
17.

97

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
18.

167

BERNESTINA DSP GER 2006 Mare Bay F: BALOUBINO 2
M: COSA B/COSINUS B
O: Hipp, Stefan
B: Hengststation Bachl
K017177 DE 481810140006 103LS57
19.

120

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
O: Andriej
B:
K025682 703955
20.

131

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
21.

51

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
22.

69

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
23.

62

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
24.

32

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
25.

132

BONAPARDAS Baltic Hanoverian LTU 2012 Wałach biała F: Bacardi
M: Holandia
O: Ieva Viskantait?
B: UAB “Dubingi? žirgynas”
None
26.

118

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
27.

74

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
28.

44

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
29.

148

CALVIN D’OR BH LTU 2012 Gleiding bay/. F: Coupe D’or
M: Bacara
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
None .
30.

137

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
31.

134

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
32.

133

CARAMELLO HOL DEU 2010 Wałach biała F: Cancara
M: Udina
O: A. Zigmantavičien?
B: N. C. Bernh
DE421000230410
33.

45

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
34.

27

CASCAYA N Danish Warmblood DEN 2009 Klacz biała F: Quinton
M: Cantina
O: Gerda Varnagiryt?
B: Bjarne Nielsen
208333DW0903203
35.

52

CASDORA WESTF RUS 2012 Mare chestnut/none F: Casdorff
M: Wanessa
O: ANNA ULITICHEVA
B: ANNA ULITICHEVA
none none
36.

209

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
37.

96

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
38.

213

CATHLEEN Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Casius Clay
M: Tin Rocca
O: brak
B: brak
brak
39.

138

CATHLEEN OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
40.

86

CATTREPEL GO HOLS GER 2013 Stalion grey/170 F: Clarimo Ask
M: Blue J
O: Sigitas Petraitis
B: -
None -
41.

171

CHACCO DU ROUET Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: CHACCO-BLUE
M: BALOUFINA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HEINZ MEYER
K022965
42.

95

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
43.

186

CHARLIE LE BEAU Holstein DEN 2010 Gleiding grey/- F: none
M: none
O: Olga Smolskaja
B: none
none none
44.

46

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
45.

177

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
46.

112

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
47.

24

CINDERELLA Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz siwa F: Clarimo
M: Rhea Cl- Caretino
O: NSO Sport Horses
B: Carstensen
DE421000140413
48.

13

CLEVER BOY SP POL 2009 Wałach gniada F: x
M: x
O: xxx
B: xxx
K016637
49.

172

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
50.

101

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
51.

126

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action-Breaker
M: C Dalandro-Retto
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587
52.

111

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
53.

194

COMPLIMENT Holsteiner NED 2009 Wałach biała F: Clinsmann
M: Vesana
O: Pranas Milkintas
B: Leenen Peter
none
54.

21

COMPLIMENT Hosteiner NED 2009 Ogier siwa F: Clinsmann
M: Vesana
O: Pranas Milkintas
B: Leenen Peter
DE421000530709
55.

26

CON X Holsteiner DEN 2011 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Perle VI
O: Monika Valuntait?
B: Thomsen Jorgen
DE421000208211
56.

125

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
57.

150

CONSENSUS WESTF GER 2010 Stalion grey/. F: Camax L
M: Hazienda
O: Edgars Treibergs
B: Renate Nixdorf
None .
58.

94

CORBELLA Westfalski POL 2013 Klacz gniada F: Cordess/Clinton
M: Fariana de Laubry/Chin Chin
O: ———————
B: ——————-
—————
59.

93

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O:
B: Peters Timm
K018371 DE421000138610
60.

214

CORNETTO OLD GER 2007 Wałach gniada F: Cornet Obolensky
M: Furosy x Furiso II
O: Jan Zybała
B: Brak danych
Brak danych
61.

184

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
62.

37

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
63.

34

CUERLY SUE HOL GER 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso I I
M: Hanaria / Corleone
O: Michał Szadkowski
B: Gaby Bayer
K009368 DE421000274004 103DA45
64.

190

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: ....
K024143
65.

183

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
66.

38

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
67.

191

DEEJAY SP POL nn Klacz kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K021312 nn
68.

182

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
69.

31

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
70.

166

DONALD 567 BAVAR GER 2012 Gelding Other F: DIARADO
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
K023296 DE 481810078212 105TC59
71.

81

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
72.

14

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Draska /
O: Zuzanna Twardowska
B: Honorata Furkacz
K022064
73.

203

DYLANO M KWPN NED 2008 Gleiding bay/. F: Cantos
M: Kalibra
O: Sigitas Petraitis
B: J.H. Mittendorff
. .
74.

145

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
75.

68

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
76.

99

ENAJ OO POL 2003 Wałach gniada/mk: F: Addham
M: Enona
O: Marek Czajkowski
B: Jerzy Nejman
brak
77.

181

ENERGIE SEMILLY Selle Francais POL 2014 Klacz gniada F: Herald
M: Me Too De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
111111 12244445666
78.

158

EPONA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Arezzo
M: Erupcja
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K026253
79.

121

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K024612 0000
80.

47

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
81.

207

FIRST LADY FAMA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: Vijoklis
M: Friday
O: Jerzy Mićko
B: POL
brak POL
82.

35

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
83.

100

GALISCO DU RICHE Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fommia
O: Arleta Konowałek
B: Anja Aerts
K023108
84.

210

Galopada F:
M:
O:
B:
85.

129

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
86.

154

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
O: Pranas Milkintas
B: P. J. H. Brouwers
528003201107630
87.

87

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
88.

135

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
89.

176

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
90.

189

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
Brak 616 009 63 0148709
91.

205

GRANDI Wielkopolska POL 2014 Ogier gniada/170 F: Larron
M: Granada / Loxley
O: Robert Szelugowski
B: Robert Szelugowski
K025326 616 007 60 01569 14
92.

55

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
93.

163

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
94.

208

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: ---
K025713
95.

85

HEINEKEN KWPN NED 2012 Gleiding bay/164 F: Namelus R
M: Bandour
O: Sigitas Petraitis
B: Alteveer Gem De Wolden
None -
96.

114

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
K025363
97.

204

HERMIONA WLKP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Catoo
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K025163 616007600233214
98.

170

HILBERT Z ZANG GER 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Holandia
K022815 056015Z55849111 106AA89
99.

115

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
100.

33

HITOKI HOL POL 2014 Ogier siwa F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
-
101.

144

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
102.

215

Horyłka F:
M:
O:
B:
103.

109

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
104.

200

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
105.

185

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco /
M: Akcyza / Lukier
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233 616007520145310
106.

160

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata F: Dantos HBC
M: Coliena
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: NL
K024833
107.

142

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
108.

90

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
109.

54

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
110.

211

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator
M: Jasmina
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
111.

174

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
112.

173

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
K026616 528003201402216
113.

146

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
114.

110

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
115.

202

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
116.

195

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
117.

41

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
118.

63

KASANDRA ZZ POL 2000 Klacz ciemnogniada F: zz
M: zz
O: zz
B: zz
zz
119.

73

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
120.

22

KENIA Westfalishes GER 2012 Klacz gniada F: Carmarque
M: Carbano
O: NSO
B: Melanie Heim
None
121.

98

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
122.

159

LACJUM SP POL 2014 Wałach gniada F: Vittorio /
M: La Callas Z /
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025942
123.

48

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
124.

39

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
125.

169

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
126.

212

Lazino F:
M:
O:
B:
127.

16

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
128.

84

LEILA BH LTU 2012 Mare bay/164 F: Lordano
M: Casija
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
none -
129.

78

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
130.

70

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
131.

143

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
132.

123

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Empire
M: Linda
O: Mirosław Bach
B: Hodowca
K012386 11767
133.

124

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
134.

180

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
135.

18

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046
136.

30

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
137.

141

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
O: JKS U Robsonów
B: Brak
K024412
138.

165

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
139.

42

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
140.

201

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
141.

156

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
142.

188

MITO VD THIJSHOEV BWP BEL 2012 Wałach siwa F: Infernape vd caatshoev
M: ETOILE VD THIJSHOEVE
O: Belova Maria
B: 1
None
143.

179

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
144.

108

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
O: Robert Hestkowski
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
145.

151

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
146.

128

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
147.

127

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
148.

61

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
149.

139

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492
150.

102

PALATINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Jurand
M: Parada
O: Sławomir Nafalski
B: Chotkowski Kazimierz
brak
151.

104

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
152.

217

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
153.

107

PRINCESSA D POL 2004 Klacz kasztanowata/146 F: NN
M: NN
O: Hanna Mikołajczyk
B: NN
K026511 POL 999 52 01845 04
154.

60

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
155.

199

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Maćko
B: Grądek
LKRWZJ/985/18
156.

9

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
157.

175

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
158.

76

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
159.

53

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
160.

71

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
161.

193

SAK SANT NOEL J SP POL 05.06.2011 Wałach gniada/mk: F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
0
162.

140

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
163.

153

SAN WITO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: JKS u Robsonów
B: SK Ochaby
K013278
164.

66

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
165.

89

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
166.

25

SHELBY Danish Warmblood DEN 2010 Klacz ciemnogniada F: Tailormade Stardust
M: Carano
O: Saulius Petravičius
B: Ejnar Schmidt
208333DW1003282
167.

161

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
168.

56

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
169.

83

SOLI DEO GLORIJA TRAK POL 2005 Mare bay/167 F: Gluosnis XX
M: Svajon?
O: Sigitas Petraitis
B: Viktorija Navickait?
None -
170.

152

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
171.

157

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
172.

216

Talia F:
M:
O:
B:
173.

11

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
174.

192

TYCJAN SP POL nn Wałach gniada/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
175.

88

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
176.

59

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
177.

23

UNIQUE Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
O: NSO Sport Horses
B: -
616009600113912
178.

58

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
K025992
179.

4

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cor de la Bryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
180.

40

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
181.

130

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
182.

122

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K021010 616009510343412
183.

105

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
BRAK 616009530261110
184.

113

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
185.

162

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
186.

155

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
187.

178

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Canturano
M: Pescara
O: Lidia Wodzyńska
B: NN
K022070 K022070
188.

168

ZERO Z Z BEL 2013 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Cakilly V Z
O: Sławomir Hartman
B: Veltmans J.TH.
K023212
189.

80

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
190.

79

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
80
SUM:
80.00
Cichanowicz Agnieszka JKS U Robsonów
70
SUM:
70.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
800
SUM:
800.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
60
1200
150
SUM:
1410.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
50
100
400
600
4000
50
SUM:
5200.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
30
300
SUM:
330.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
100
1200
SUM:
1300.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Masialskaite Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
150
SUM:
150.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
75
15
SUM:
90.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
110
SUM:
110.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
25
20
SUM:
45.00
Petraitis Kristupas Audruvis
2000
SUM:
2000.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
30
300
45
40
SUM:
415.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
45
SUM:
45.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
200
2500
312,50
SUM:
3012.50
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
1800
SUM:
1800.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
312,50
200
SUM:
512.50
Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
50
75
SUM:
125.00
Vismeryte Evita UAB Paj?rio žirgynas
600
SUM:
600.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
25
75
800
SUM:
900.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Wilczewska Weronika bpk
120
SUM:
120.00
Wiśniewski Piotr Bez przynależności
35
SUM:
35.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
40
SUM:
40.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
300
2800
30
800
SUM:
4030.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2018-12-09
2018-12-09
Belova Maria
Horsefarm39
2018-12-08
26
2018-12-08
2018-12-08
28
2018-12-08
2018-12-09
9
2018-12-09
46
2018-12-09
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-12-08
47
2018-12-08
61
2018-12-09
44
2018-12-09
30
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-12-08
38
2018-12-08
41
2018-12-09
23
2018-12-09
38
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2018-12-08
13
2018-12-08
56
2018-12-09
4
80
CHELBY (46)
2018-12-08
9
2018-12-08
18
2018-12-09
Cichanowicz Agnieszka
JKS U Robsonów
DEEJAY (191)
2018-12-08
1
70
2018-12-09
38
TYCJAN (192)
2018-12-08
27
2018-12-08
2018-12-09
3
2018-12-09
Czajkowska Paulina
Brak przynależności klubowej
ENAJ (99)
2018-12-08
20
2018-12-08